Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

καλησπερα!! τι μου κανετε; Εμεις ειμαστε καλα σημερα!!! Θελουμε ολο να σηκωνομαστε στο παρκο κ κλαιμε στις αγκαλιες @!! χαχ

Αφρο ελπιζω το τεστ να σε δικαιωσε κ να ειναι αληθης η ενδειξη... ειπαμε οι Γιαννιδες μας ειναι αντιρισιες!

Εχω να κανωμια καταγγελεια.......

ο γιος της Γιουλης εχθες μας ειδε απο το σκάιπ και μας γυρισε την ΄ΠΛΑΤΗ ΠΑΡΚΑΛΩ!! :lol::lol::lol::lol: δε μας θελει... πρωτη φορα μας φτυνει αντρας ετσι... χαχα

Αντρια τωρα καταλαβα οτι πεσατε κατω...αλλη τουμπα να μη φατε ευχομαι !! Εμεις ακομα δν εχουμε χτυπησει κ τρεμω καθε φορα..

Γωγώ το χριστινακι απαιτητηικο ε; τελικα τα παιδια απριλιου κ μαιου εχουν χαρακτηρα!!! απο κουνιας ;)

θελω να ρωτησω..καρεκλακι αυτοκινητου αλλαξατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι ακόμη δεν αλλαξα,υποτίθεται ότι είναι μέχρι ενός έτους ή μέχρι τα 10 κιλά!με τους ρυθμούς της Μυρτώς 10 κιλά θα γίνει σε κανένα χρόνο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη,το αβοκάντο του το δίνεις μέσα στα φρούτα ή στο μεσημεριανό;το αλέθεις ή το λιώνεις με το πηρούνι;ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μωρα μας ειναι πολυ hi tech τι οτι κ οτι???? :lol::lol:

ουτε εμεις αλλαξαμε καρεκλακι αλλα το σκεφτομε σιγα σιγα γιατι την βλεπω λιγο στριμωχτα εκει μεσα κ θελει να σηκωνετε...το αυτοκινητο μας δεν εχει πισω πορτες κ να δω αυριο μεθαυριο πως θα βαζουμε δυο καρεκλακια μεσα εκει...αν δεν μας κοβανε τοσα λεφτα θα περναμε αλλο αυτοκινητο αχ αυτος ο αντρας μου ολα εργενικα τα πηρε :lol:

με το φαγητο δεν ξερω τι να κανω καλο εμαθε στην σουπα πατατα καροτο κ τωρα ξυνιζετε κ αναγουλιαζει αν δωσω κατι καινουριο..εχθες εφαγε πρασορυζο 10 κουταλιες με το ζορι...

αυγο ακομη δεν εδωσα...μου ειπε να δινω λιγο λιγο κροκο..

δαναη αυτο για το σπανακι δεν το ηξερα ευχαριστω πολυ για την πληροφορια!!!

αληθεια φετα κανει να δινουμε???ξεχασα να ρωτησω την παιδιατρο μας...

σαμανθα μου ακομη δεν πηγαμε να ακουσουμε καρδουλα μαλλον την αλλη εβδομαδα...στην ελενα ολη μερα διαβαζα περι εγκυμοσυνης ολη μερα σκεφτομουν το σπορακι τωρα τιποτα το ζουζουνι μου το εχω λιγο παραμελημενο...το μονο ανχος που εχω ειναι μην γινει τιποτα κ το χασω :cry: διαβαζω κ ιστοριες εδω κ ανχωνομε περισσοτερο κακως βεβαια αλλα ετσι μου βγαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se euxarsitw Danai..

K i 2 douleies pou piga simera einai gia part time, telika i mia den mou kanei (episkeptria farmakeiwn k einai polles oi wres) alla 8a anoixtei alli 8esi mesa tou fevrari stin idia etaireia gia grammateas k 8a me exei ipo4i tou pali part time 8:00-1:30/2:00 mis8os 600evro ka8ara alla einai ligo makria, mou arese poli euxomai na me piasei..Pantws mou eipe 8a mou dwsei ola ta dikaiwmata pou pernoun oi ipalliloi twn full time..

I alli einai pali se grafeio 8:00-1:00 alla provlepei sto mellon na me kanei full time k o mis8os 500evro ka8ara alla einai poli konta sto patriko mou alla 8eloun kala agglika k ta dika mou einai metria mou eipane mporei na me paroune kanena prwino na paw na dw pws ergazontai..

Oi mis8oi prostoparwn 8a erxontai sxedon to idio giati se auti pou 8a pernw perissotera einai makria k 8a trww perissoteri venzini k etsi eipa an exw na epile3w apo tis 2 8a protimisw auti pou mou arese perissotero to perivallon (i 1i epilogi pou einai ligo makria)..

Nai Irinaki makari na min 3ana kanoume kanena alma sto keno :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα,σύμφωνα με τη δική μας την παιδίατρο κάνενα γαλακτομικό πριν τον 1ο χρόνο.εγώ ήθελα να δώσω χόντρο (κρητικός τραχανάς)που είναι πολύ θρεπτικός κ νόστιμος,κ μου είπε οχι γιατι έχει γάλα.τωρα τι να πω;ο κάθε παιδίατρος λέει τα δικά του.ούτε εγώ θα της δώσω ψάρι κ όσπρια πριν τον χρόνο.άλλοι παιδίατροι δίνουν όσπρια.για το ψαρι είναι αλήθεια ότι πρώτη φορά άκουσα παιδίατρο να το δίνει στους 9 μήνες.Δαφνη,μήπως να το διασταυρώσεις καλύτερα;

έβαλα να βράζει ο χόντρος,παω να κάνω μπανάκι κ περιποίηση φρυδια,νύχια που τα έχω αφήσει την τελευταία εβδομάδα!αύριο θα παω για μια ενημέρωση στους εκπαιδευτικούς στις σχολές του ΟΑΕΔ έξω από τα Χανιά.

σας φιλώ κ σας καληνυχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σουλα θα σε μαλωσω..τι ιστοριες διαβάζεις εισαι με τα καλα σου;; αντε δε θελψ τετοια..ολα καλάθα πανε !!! Αντ μην ερθω εκει!!!!

Η Νεκταρια κουτουρντησε κατω που πηγαμε σε μια γειτωνισα και τωρ κοιμηθηκε... νοιωθω οτι τα κανω ολα λαθος... ακουω απο πολλους γονεις για προγραμμα..εγω γιατι δεν μπορω να την βαλω σε ορια; Νοιωθω πολυ ασχημα καθε φορα που διαπιστωνω ή καποιος μου λεει οτι κανω λαθος :( Αλλα τωρα πως να την ξυπνησω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι Ειρήνη μου,δεν ειναι όλα τα παιδιά το ίδιο,το προγραμμα δεν ταιριάζει σε όλα τα μωρά,όλα θα γινουν στην ωρα τους...αν ειναι κουρασμενο το μωρο δεν ξυπναει με τιποτα....εγώ την ξυπναγα οταν εκλεινε πχ 3 ωρες το μεσημερι κ ειχε παει 18.00 για να παιξει κ να κοιμηθει παλι στις 21.00.....

Τωρα γυρίσαμε κ εχει υπερενταση,την εχω τιμωρια στο παρκο για να μην ανεβαινει στο συνθετο κ στον καναπε..... :o σε λιγο θα της δωσω γαλα κ θα την κοιμησω.

Καλά η απολυμανση στα τηλεκοντρολ κτλ παει συννεφο κ ο γιατρος μου ειχε πει οτι εχουν τα περισσοτερα μικροβια κ απο μια λεκανη τουαλετας :shock: χωρια η ραδιενεργια.....

πού δυσκολο ρε γμτ.......ολη την ωρα την κυνηγαω.

Καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να σε παρουν αντρια εστω να καλυπεις καποια εξοδα του σπιτιου κ να ξεχνιεσε λιγο...

δαναη καλη δουλιτσα αυριο!!!!!!κ καλο καλλωπισμο :lol::lol::lol:

ασε ειρηνη κ στην ελενα ολο τετοια διαβαζα κ ετρεμα κ την σκια μου!!!!αντε ελα να κερασω καφεδακι να παμε κ στην δαδια να πεταξουμε χαρταετο με τις μπουμπουδες :lol::lol::lol: αμα λαχει παμε κ μια βολτα στην τουρκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σούλα μου,γιατι αγχωνεσαι?!?!όλα θα πάνε καλά κ το μωράκι σου θα είναι υγιέστατο!μην νιώθεις τύψεις επειδή ασχολείσαι κ με το νινί στην κοιλίτσα!κ τα 2 έχουν ανάγκη από φροντίδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιρηνη μου μην αγχωνεσε και μην ακους τους αλλους. δεν κανεις τπτ κακο, αντιθετα αυτο θεωρεις εσυ σωστο. Αχ θα σε μαλωσω που ακους βλακιες!!!! Τι εννοεις οτι δεν εχεις προγραμμα; τι ωρα κοιματε το βραδυ;

Καθισμα μολις τωρα παρεγγειλα καθισμα απο το αμαζον. Ειναι Britax και το ειχε προσφορα στην μιση τιμη, 87ε μου κοστισε. τα ποδαρακια του δεν χοραγανε καλα πισω.

Δαναη μου και εγω με σενα συμφωνω οπως διαβασες για την διατροφη.

Σουλα ειναι καλυτερα τα καινουργια λαχανικα να τα αναμειγνιεις με αυτα που ετρωγε μεχρι τωρα και μετα μονα τους. αυτο εκανα εγω και τα δεχτηκε πιο ομαλα. δοκιμασε να δεις. πρασσο το ειχα βαλει μαζι με πατατα, καροτο και κολοκυθι.

Γωγω μου να χαιρεσε την μανουλα σου, ωραια ιδεα με την τουρτα. πως περασατε; χαρηκε;

Παω να φαω το γλυκο που μου εφερε ο ανδρουλης μου και θα τα πουμε αυριο!!

Αφρο μου οσο θηλαζεις ποτε δεν ξερεις ποτε θα σου ερθει, μετα θα στρωσει και παλι. Και ο ανδρας μου την ιδια πλακα μου κανει, ενω ξερει οτι δεν θελω τωρα με τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να σε παρουν αντρια εστω να καλυπεις καποια εξοδα του σπιτιου κ να ξεχνιεσε λιγο...

δαναη καλη δουλιτσα αυριο!!!!!!κ καλο καλλωπισμο :lol::lol::lol:

ασε ειρηνη κ στην ελενα ολο τετοια διαβαζα κ ετρεμα κ την σκια μου!!!!αντε ελα να κερασω καφεδακι να παμε κ στην δαδια να πεταξουμε χαρταετο με τις μπουμπουδες :lol::lol::lol: αμα λαχει παμε κ μια βολτα στην τουρκια!!!!

Sigoura Soulaki mou para tipota toulaxisto ena mikro poso 8a voi8w k egw ligo k 8a 3efeugw k apo to spiti k opws les 8a 3exniemai..8a dei3ei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα...από το σπίτι!η μυρτώ σήμερα ξύπνησε με πυρετό 38,6 στον ποπό κ μυξουλες.τη θήλασα,της εδωσα ντεπόν,της εβγαλε ο κωστας τις μυξες,πήρα στη δουλειά κ ενημέρωσα ότι δεν θα πάω κ θα ακυρωσω κ την ενημερωση στο σχολειο.στεναχωριεμαι γιατι σημερα ειχαν συνελευση οι εκπαιδευτικοι κ θα ειχε πολυ κοσμο,αλλα το ζουζούνι μου εχει προτεραιότητα.θα παω την αλλη εβδομαδα.μιλησα με την παιδιατρο,μου ειπε να την παρακολουθω,αν αρχισε να βηχει ή επιμένει ο πυρετος για 3 μερες ή χαλάσε η διάθεσή της

(προς το παρον ειναι μια χαρα) να την παω να τη δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!\

Δαναη ευχομαι να μην εχει τπτ και να ειναι απο τα δοντια, που κανουν πυρετο καμια φορα. Περαστικουλια!!!! περιμενουμε νεα.

Εμεις ειμαστε καλα και μπουσουλαμε πολυ γρηγορα σ'ολο το σπιτι!!! Τρεχα μανα!!

Το μενου εχει γαριδομακαροναδα σημερα. Εχουμε πει με τον Αλεξανδρο καθε Τεταρτη να τρωμε κατι ψαρικο.

Η Γιουλη που ειναι; παλι χαθηκε; εμεις περιμενουμε νεα της και αυτη δεν ειναι ενταξει!!! παραπονο εχω Γιουλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δανάη περαστικά στη Μυρτούλα! Ελπίζω να περάσει γρήγορα!

Εμείς καλά. Είχαμε λίγο γκρίνια τις τελευταίες μέρες λόγω του 8ου δοντιού που αχνοφαίνεται... :shock:

και ενώ έμπαινα και διάβαζα τα νέα σας δεν είχα διάθεση να γράψω..

Η διάθεσή μου παίζει παιχνίδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ κορίτσια!τωρα εχει πέσει ο πυρετός,την έπιασα κ δεν ηταν ζεστή.

γεωργιάννα,στείλε κ από εδώ λίγη γαριδομακαρονάδα pleaseeeeee!!!

Αναστασία μου,γιατί η διάθεσή σου σου παίζει περίεργα παιχνίδια;8ο?!?!?!?!?!?!το παιδι φαινόμενο!!!!!!τύφλα να έχει το καημένο το κορκοδειλάκι πια!!το έχει ξεπεράσει!!γερή να ειναι η μπουμπού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Δανάη περάστικα στην Μυρτώ,ευτυχως δεν ειναι κατι ανυσηχητικό :D

Αναστασία λογικό να είναι ετσι η ψυχολογια σου,σου πέσαν όλα τα δοντάκια...μαζεμένα!

Υπομονή όλα θα επανέλθουν κ θα ανεβεις πάλι!

Παντως κοριτσια η επιλόχιος δεν ειναι απαραίτητα μετα απο την γεννα ,εμενα με ειχε πιασει κανα 2μηνο πρίν....πολυ χαλια,ολα μου φταιγανε,νευρα με το παραμικρο κτλ κτλ....Αν κ δεν ειναι σιγουρο οτι προκειτε για επιλοχιος αλλα οι ορμονες ειναι αναστατες ακομα.

Τωρα καμία σχεση ευτυχώς.

Γεωργιάννα ασε την Γιούλη,η κοπέλα δουλευει πλέον,για να δουμε εσενα οταν πιασεις δουλεια! :lol:

Γαριδομακαροναδα γιαμμι!!!

Εμεις φασολάδα σημερα....

Ο μπαμπας ειναι βολτα με την κορη του κ εγω απολαμβανω λιγη ηρεμία στο σπίτι !!!

Δαφνη τι κανει το στρουμφομωρο σου????καλο?????

Αναστασία εχει την κροκοδειλιτσα.....η Γεωργιαννα το βατραχακι,εγώ την Ζήνα κ συνεχίζουμε....

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δανάη περαστικά στη Μυρτούλα!

Ειρήνη ούτε εμείς έχουμε πρόγραμμα, ο Άρης κοιμάται όταν νυστάζει. Ούτε εμείς με το Βαγγέλη έχουμε στάνταρ πρόγραμμα οπότε πως να έχει ο μικρός.

Σούλα μου μη διαβάζεις τέτοιες ιστορίες, όλα τέλεια θα'ναι!

Γεωργιάννα κι από δω λίγη γαριδομακαρονάδα, παρακαλώ!

Αναστασία 8ο δόντι???? Απίστευτη η Γεωργία!!

Αχ Γωγώ σε ζήλεψα, θα ήθελα πολύ να είχα λίγες ώρες μόνη μου στο σπίτι!

Το αβοκάντο το δίνω λιωμένο με το πηρούνι, με λαδάκι και λεμονάκι ή σε πολύ μικρά κομματάκια που τα πιάνει ο ίδιος με το χέρι του. Ταιριάζει επίσης σε κρέμα με μπανάνα ή αχλάδι ή άλλο γλυκό φρούτο.

Το ψάρι πολλοί γιατροί το δίνουν από τον όγδοο μήνα, άλλοι από τον ένατο ή δέκατο. Όλοι οι γιατροί που ξέρω εγώ το δίνουν πριν το χρόνο πάντως και θεωρείται εξαιρετικά πολύτιμη και θρεπτική τροφή. Σε άλλες χώρες το δίνουν και από τον έβδομο...

Τα όσπρια, σωστά συνδυασμένα και σε λογικές ποσότητες είναι μια χαρά για τα μωρά, ειδικά οι φακές λόγω σιδήρου είναι το πρώτο όσπριο που δίνεται και πολλοί το εντάσσουν από τα τέλη του έβδομου μήνα.

Ότι πληροφορίες έχω για τη διατροφή προέρχονται από τις συνδυασμένες γνώμες 3 παιδιάτρων, 2 βιβλίων και κάμποσων μαμάδων...

Από εκεί και πέρα ο καθένας φτιάχνει το καταλληλότερο πρόγραμμα για το δικό του μωρό ανάλογα με τις ανάγκες και το οικογενειακό ιστορικό και τυχόν δυσανεξίες που ανακαλύπτει στην πορεία.

Έχω εκατομμύρια δουλειές να κάνω κι ελάχιστο χρόνο, ένα κάρο λογαριασμούς και καθόλου λεφτά... Δε ξεκίνησε καλά η μέρα...

Φιλιάααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!!

Danai perastika, euxomai na sinexisei apireti i Myrtoula sou na min talaipwri8ei allo to mikrouli :)

Emas i paidiatros einai paaaaara poli austiri tin pernw til merikes fores k tis rwtaw gia kati pou 8a dwsw apo moni mou ekeini den mou leei ena paradeigma prin kamia evdomada tin pira til k tis eipa tin diatrofi tis mikris k an prepei na pros8esw kati k mou leei oxi oxi sinexise etsi k tis lew gia giaourti akousa, na dwsw? nai nai dwse k etsi kanw opws tin Daphne enimerwnome apo ton internet, apo gnwmes allwn paidiatrwn k apo ESAS (sas euxaristw :) ) k oti pistevw egw san mama pws kanei gia tin mikri tin sigkekrimeni fasi pou vrisketai ilikiaka..Fantasteite gia 4ari k ospria den mou eipe tipota akomi..

Ws twra fagame kotopoulo, spanaxi, karoto,patata, fasolaki, koloki8aki, selino, kremmidaki, kalampoki, mosxaraki k tis evala k mia fora fakes k otan tis to eipa mou eipe aplws na min 3ana dwsw giati o kairos pou gemise e3an8imata i mikri k eipame mipws einai ap'ekei..To rizalevro mas, ta frouta mas k ligo giaourti k ennoeitai to galataki mas..Auta!!! Einai liga? Nomizw den 3exasa tipota!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ψάρι πολλοί γιατροί το δίνουν από τον όγδοο μήνα, άλλοι από τον ένατο ή δέκατο. Όλοι οι γιατροί που ξέρω εγώ το δίνουν πριν το χρόνο πάντως και θεωρείται εξαιρετικά πολύτιμη και θρεπτική τροφή. Σε άλλες χώρες το δίνουν και από τον έβδομο...

Τα όσπρια, σωστά συνδυασμένα και σε λογικές ποσότητες είναι μια χαρά για τα μωρά, ειδικά οι φακές λόγω σιδήρου είναι το πρώτο όσπριο που δίνεται και πολλοί το εντάσσουν από τα τέλη του έβδομου μήνα.

Δάφνη μου, συγνώμη που θα διαφωνήσω μαζί σου.

Αλλά εδώ βρισκόμαστε και για να διαφωνούμε ;)

και πολλές φορές βγαίνουν χρήσιμα πράγματα μέσα από αυτές!

Το ψάρι είναι από τις πιο αλλεργιογόνες τροφές. Οι παιδίατροι που ξέρω εγώ το δίνουν μετά το χρόνο.

Για τις φακές τώρα :περιέχουν μεν σίδηρο αλλά η ποσότητα που απορροφάται τελικά από τον οργανισμό είναι πολύ μικρή σε σχέση με άλλα τρόφιμα.

Το ότι ο συνδυασμός φακες με ρύζι βοηθάει στην απορρόφηση που το διαβάσατε? Θα ήθελα να μάθω.

Δεν θυμάμαι ποιά το έγραψε. Εγώ ξέρω ότι ο σίδηρος απορροφάται καλύτερα με ταυτόχρονη χορήγηση βιταμίνης C. Γι' αυτό μας έχει πει ο παιδίατρος να βάζουμε λεμόνι στο φαγητό του μωρού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα όλες θέλουμε το καλύτερο για τα μωρά μας. Η ενημέρωση από το ίντερνετ μπορεί να κρύβει παγίδες.

Εγώ επειδή θέλω να αιτιολογώ επιστημονικά αυτά που λέω, σας παραθέτω αποσπάσματα από ιατρικές σελίδες και τα link τους.

Γενικό νοσοκομείο παίδων

ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Είδη γάλακτος αγελάδας (εβαπορέ ή φρέσκο), είναι διαιτητικά ακατάλληλα για την διατροφή του βρεφών που δεν έχουν συμπληρώσει το 12 μήνα.

Το αυγό και το ψάρι δεν πρέπει να συμπεριληφθούν στη διατροφή του βρέφους εάν αυτό δεν έχει συμπληρώσει τον 12 μήνα.

Το λίνκ είναι αυτό

http://www.aglaiakyriakou.gr/research_b.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Internet pou lew Anastasia einai gia iatrika sites opws auto pou anartises k fisika den ta akolou8w me kleista matia opws k gia oti akousw (goneis, allous paidiatrous) p.x egw pernw plirofories-idees apo edw http://www.paidiatros.gr/

Ennoeitai pws ka8e mama kanei oti pistevei pws einai kalitero gia to paidaki tis..

Euxaristoume gia to link..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...