Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!!!

η αθηνουλα κοιμαται απο τις 8.30 γιατι το απογευμα δεν κοιμηθηκε καθολου και βρηκα ευκαιρια να κατσω με την ησυχια μου!!! ωραια η συνταγη για το φακορυζο, εχουμε παιδιατρο την πεμπτη και θα ρωτησω απο ποτε μπορουμε να τρωμε κι εμεις, αν και το θεμα της διατροφης μαλλον θα το παρω πανω μου, γι'αυτο ψαχνω και σχετικα βιβλια....

δαναη συλλυπητηρια για τη γιαγια σου, να ειστε καλα να τη θυμαστε με χαμογελο....

γωγω και γεωργιαννα, μου αρεσε μια εταιρεια με βαφτιστικα που ειδα στην εκθεση http://www.atelier-noel.com αν και δεν εχω δει τιποτε ακομα απο ρουχαλακια....

αντρια, περαστικα στη βικτωρια σου!!!ευτυχως δεν ηταν τιποτε σοβαρο, αλλα και το σοκ και μονο φτανει... μαλλον εγκαινιασατε τον τιτλο του τοπικ!! :lol:

ειρηνη, και εις ανωτερα η νεκταρια!!δαναη, μην ανησυχεις η τελευταια που θα σηκωθει, μπουσουλησει , περπατησει θα ειναι η δικη μου, και λογω ηλικιας και λογω χαρακτηρα-ειναι λιγο "τεμπελουλα" :o

αυτα, σας φιλω και σας καληνυχτιζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Idi Gwgw mou einai kalitera itan poli evia8eti afou k sto nosokomeio ekane palamakia k me to stoma tis evgaze ixous xexe :))

Tin afinw sto kanape alla panta eimai ekei, girisa 2 deuterolepta na parw kati apo tin alli pleura k wspou na girisw epese den ta prolaveneis me TIPOTA ta ataktoulia..Tis efige ena paixnidaki tis k ipologisa pws prepei na ekane kinisi na to parei k edwse varos to kormi tis k epese..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα και εγώ σκέφτηκα να σχολιάσω τον τίτλο του θέματος αλλά μετά είπα ότι μπορεί η Άντρια να είναι πολύ συγχισμένη και να στενοχωρηθεί! :lol::lol::lol:

Αφροδίτη κάθε πότε πάτε στον παιδίατρο? Τα άλλα κοριτσάκια? Εμείς μετά τον 7ο σταματήσαμε να πηγαίνουμε συχνά και κάναμε 1 επίσκεψη χωρίς εμβόλιο-προεραιτική στους 9 μήνες τα Χριστούγεννα και μετά μας είπε να παμε ξανά στον χρόνο πάνω...

Επίσης, έχω μπερδευτεί σχετικά με το ποια κοριτσάκια έχουν βαφτίσει τα παιδάκια τους και ποια όχι ακόμα! Εμείς όχι ακόμα, κατά τον Σεπτέμβρη λέμε και μετά να φύγουμε για Ισπανία...Να είμαστε καλά μέχρι τότε θα έχει έρθει και το 2ο μωράκι...Ίσως πάρουμε την 'μεγάλη' τότε....αχχχχχχχχχχχχχχχχ θα μου γίνει και μεγάλη η τοσοδούλα μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sou pw ekeini tin stigmi panikovli8ika alla twra eimai kala, ee signwmi ola ta mwrakia vgalane dontaki k emeis oute 1 toulaxisto na eimaste k kapou prwtes :))

Ispania? Ta3idaki ana4ixis i gia douleia?

Ανδριούλα δεν βγάλατε κανένα ούτε λιγάκι? Ούτε άσπρισαν τα ούλα??...η δικιά μου έχει τα 2 κάτω πάνω από το μισό... βέβαια είναι πιο μεγάλη....ααα και τελευταίες ημέρες όλο τρίβει τα ούλα και εχει παράπονα....άρα πάμε και για 3ο, φαντάζομαι.........................πρώτα βγαίνουν τα κάτω σε όλα τα μωράκια ετσι δεν είναι?

Ισπανία για δουλειά θα πάω αλλά θα μείνω και 4-5 μέρες παραπάνω για διακοπές .... να είμαστε καλά βέβαια μέχρι τότε....

φιλιάααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα αντρια θα σε μαλωσω και εμεις φαφουτες , θα μοιραστουμε την πρωτια ειναι φουσκωμενα πολυ μεν , τα πανω κυριως τα κατω αλλου αλλου αλλα τιποτες απο δοντακια...

περαστικααααα στη βικτωρια

ουτε εγω εχω βαφτισει και δεν ξερουμε ποτε....

καλημερα με ξεζουμισε στο θηλασμο ολο το βραδυυυυυυυυυ

κοριτσια εχω καθυστερηση αλλα δεν το κανω θεμα μη μου ρθει κολπος.χοχοχο εμενα η περιοδος μου ηρθε απο τον πεμπτο μηνα και μετα και ενω δεν ειχα μεγαλη ροη ητο σταθερη ... εκανα κι ενα τεστ και ητο αρνητικο βεβαια αυτο ειχε γινει και στο τζιτζικι μου και 3 μερες μετα θετικοποιηθηκε, ο γιαννης μου ειπε οτι ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας, γιατι πρωτον οι επαφες ηταν πολυυυ λιγες και δευτερον προσεχαμε σχετικα. παντως αυτο που δεν εχει σταθεροποιηθει ο κυκλος με εχει ορμονικα απορρυθμισει εντελως.... η αλλη το βραδυ δε θελει συμπληρωμα να κοιμηθει λιγο η μανουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ενταξει Σαμανθα μου,στον 6ο μήνα ,εγώ θα σε σταναχωρήσω???Ποτε!Εχεις κ κουτσικο στην κοιλιτσα :D

Τα πολτοποιω που λές,βραζω πρωτα τις φακες μονες τους,μετα καρότο-πατατα κ μπλουμ στο μπλεντερ με λιγο λαδακι...

Σημερα θα της δωσω φασολακια ,ρυζακι κ μοσχαρακι.....

Τα φαγητα των μωρων μας κ αν θελουν πολυ φαντασία!!!

Αντριά ουτε εμεις έχουμε δοντάκι...

Βαπτιση θα κανουμε 10 Ιουνίου εμεις......Σαμανθα.

Αυτα προς το παρόν.....το μενου των μεγαλων εχει επισης φασολακια με μοσχαρακι σε αλλη εκδοση :D

Ο μπαμπάς απο σημερα δουλευει νύχτα.... :(

Η Χριστίνα καθεται στο παρκο κ παίζει αλλά αν με δει στριγγλίζει!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ο Άρης έχει αρχίσει να δείχνει υπερβολικό ενδιαφέρον για όλες τις ηλεκτρονικές συσκευές, τηλέφωνα, pc, τηλεκοντρόλ... Και βεβαίως όλα τα δαγκώνει και τους φωνάζει κι από πάνω! :lol::lol::lol:

Εγώ πάλι έχω κολλήσει στη στασιμότητα του βάρους του... Επικοινώνησα με τον Παπαβέντση που πιστεύει πως πρέπει να το ψάξω κι έτσι θα παραβλέψω τον άντρα μου που λέει πως έχω εμμονές και το γιατρό μας που σφυρίζει αδιάφορα... Έκλεισα ήδη ραντεβού με παιδίατρο που είναι και IBCLC, για την Παραασκευή και αύριο μάλλον θα πάμε να κάνουμε μια εξέταση ούρων καλού κακού...

Πάω να μαγειρέψω ρεβύθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!!!!!!

είμαι κεφάτη σήμερα παρότι ο καιρός είναι βροχερός...εμένα μου αρέσει :lol::lol::lol:

Το βράδυ έχω ραντεβού με οδοντίατρο...σας το είπα ότι μάλλον θα χρειαστώ και 2η απονεύρωση? Κορίτσια δεν είχα ουτε σφράγισμα πριν και τώρα έχουν διαλυθεί τα δόντια μου...ουφφφφφφφφφφφφφ

ψάχνω για κούνια/κρεβατάκι για την μικρή...εχω βρει με 350 με την έκπτωση αλλά και με 500....εσείς πόσα περίπου δώσατε? υπολογίζουμε να πάρουμε και 2η στο μέλλον, παρόμοια. Γενικά μου αρέσει το ξύλο σε ανοιχτή απόχρωση και μασιφ και όχι και τόσο σε λάκα (βαμμένο δηλαδή...)...γενικά ξέρω από έπιπλα- σχεδιάζω από χόμπυ & έχω σχεδιάσει & κατασκευάσει σε τεχνίτη την τραπεζαρία-καρέκλες & την κρεβατοκάμαρα με όοοολο το σετ, συρταριέρα κλπ...απλώς τώρα δεν προλαβάινουμε και τόσο και θέλουμε μια καλή λύση που θα κρατήσει αρκετό καιρό...δηλαδή θέλουμε να γίνεται και κρεβάτι.

Δάφνη εμένα έχει τρελό κόλημα με τα κοντρόλ και τα τηλέφωνα...αφού έχει του κόσμου τα παιχνίδια και τα σνομπάρει όλα και ασχολείται με αυτά...και μου αρέσει πολυ΄αυτό :lol::lol::lol::lol::lol: α΄σε που έχει αρχίσει και πατάει κουμπιά στο τηλέφωνο και καλεί διάφορους...μιλούσα με μια συνάδελφο προχθές και το κλείνω και μετά από μισή ώρα ακούω φωνές από το τηλέφωνο και μου λέει: με πήρε τηλέφωνο η κορη σου και μιλούσαμε :lol::lol::lol:

Άνδρια μην ξεχάσω: καλή επιτυχία! Αργά η γρήγορα (εύχομαι γρήγορα) θα βρεις αυτό που ψάχνεις!!

Γωγώ και είχα ένα άγχος ότι είμαι η μόνη που δεν την βάφτισα....Πρώτα τις βράζεις για πόση ώρα? Και τι ποσότητα? Δεν είναι βαριές έτσι δεν είναι? Θα της φτιάξω αύριο! ααα και : άσε το κορίτσι να τραγουδήσει!! ποιος ξέρει μπορεί να γίνει σοπράνο :lol::lol::lol:

Άφρο, να ξέρεις ότι ο κύκλος αλλάζει πολύ μετά την γέννα & σε γυναίκες κοντά στην εμμηνόπαυση. Σε εμένα είχε σταθεροποιηθεί και ξαφνικά για 1 μήνα άλλαξε τελείως και έμεινα έγκυος την προηγούμενη που περίμενα να αδιαθετήσω!!!!!!!!! ΝΤΟΙΝΓΚ!!!!!!!!!!!!!!! ας προσεχα βέβαια :lol::lol::lol::lol: εδώ ταιριάζει :lol::lol::lol::lol:

Σούλαααααα που είσαι? ΤΕΟΝ ;) Πότε θα πάτε για καρδούλα??

πολλα φιλιάααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Εμεις ξεκινησαμε την προσαρμογη του Διονυση στην συνηφαδα μου. λιγο δυσκολο με τον υπνο αλλα δεν με αγχωνει θα του βρει το κουμπι!!!!

Δαφνη ο γιατρος σου με ποιο σκεπτικο εδωσε ψαρι σ΄ενα παιδακι που δεν εχει κλεισει ουτα τους 8 μηνες; οπως και οσπρια; το ψαρι ειναι το 1ο στο να δημιουργησει αλλεργιες στο παιδι ή να του "ξυπνησει". Ειμαι τελειως κατα και στα οσπρια γτ το εντερακι του δεν εχει ακομη μεγαλωσει και μπορει αργοτερα να εχει προβλημα. η γνωμη μου ετσι και ευτυχως και του παιδιατρου μου. ρωτα και στον αλλο παιδιατρο που θα πας να δεις για το βαρος. Μακαρι να μην εχει τπτ ο Αρουλης και να ειναι συμπτωση με το βαρος που δεν πηρε.

Αφρο μου η κυκλος σου δεν εχει φτιαχτει ακομη και ειδικα που θηλαζεις. μην αγχωνεσε απο την στιγμη που προσεχατε. εμενα ερχετε σταθερα καθε 30 μερες τωρα και 3 μηνες!!

Τελικα η ηλικθια εχθες απο το Ικα δεν ειχε υπολογισει τις μερες ασθενειας και ετσι σημερα πρωι πρωι πηγα και ασφαλιστικα γτ ειχα 95 ενσυμα! τσαμπα ταλαιπωρια σημερα στην βροχη!!

Σαμανθα τι κουνια εχεις τωρα για την μικρη; εμεις εχουμε παρει μια απλη κουνια που γινετε μετα κρεβατι μεχρι 6 ετων περιπου. να πατε τωρα να παρετε γτ εχουν εκπτωσεις και ολο και καπου θα βρειτε. Στο Ανατελλω εχει 30% στα επιπλα. για δες το σιτε τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα και τεστ αρνητικο κι εχω και το γιαννη που μου πε περιχαρης οτι μπορει να εκανε λαθος το τεστ και να εγινε αργα η συλληψη τον βαρας για δεν τον βαρας; τον βαρας... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω του ειπα οτι εμενα παντα τα τεστ με εβγαζαν ασπροπροσωπη...

εφαγε φακεςς με παπαρα ψωμακι ενθουσιαστηκε αλλα εσκασε με μισο μπολακι το θεωρ λογικο τα οσπρια ειναι πιο βαριααααα....

δαφνη καλα εκανες να παρεις κι αλλη γνωμη και ηδη αργησες σου λεω εγω που ειμαι υπερ να τα ψαχνουμε ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!! :D:D:D

Αφρο εσύ τα έχεις και εύκολα τα τεστ λόγω του φαρμακείου ε? Αχ να μην είμαστε κοντά να παίρνω από εσένα...και τα συμπληρώματα και τα γάλατα...αλήθεια, τα ειδικά γάλατα γράφονται στα βιβλιάρια? Έχουμε δώσει άαααπειρα χρήματα για ειδικά αντι-αναγωγικά γάλατα...Πλάκα πλάκα όταν γεννήσω το άλλο νινι θα παίρνω από εσένα σε ποσότητες...θύμισε μου που είστε περίπου?

κορίτσια σήμερα έχω ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πείνα και την παλεύω με φρουτάκια ...τι να κανω η καημένη...αν φάω πολύ μετά θα νιώθω χάλια....

το απόγευμα θα πάρω και τις εξετάσεις αίματος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,βράζω τις φακές για μία ωρα περίπου,βασικά το συνδυάζω έτσι ώστε να φάμε μετα κ εμείς.

Οποτε βάζω 1 φλυτζάνι του γαλλικού,βγάζω λίγη ποσότητα για την μικρή κ προσθέτω σαλτσα κτλ για εμας.

Κορίτσια κ εμένα εχει κόλλημα με τηλεφωνα,τηλεκοντρόλ κ όταν δεν της αρεσει ενα κομμάτι στο στερεοφωνικό,απλά το αλλάζει :lol:

Εχει κάνει αναπαντ σε φίλο στο κινητό κ εχει στείλει κενό μνμ στην νονά της :lol: Δεν υπάρχει λέμε!!!

Της αγορασα λοιπόν ένα ψευτικο κινητό που μοιάζει με δικό μου κ της δώσαμε ενα τηλεκοντρόλ που δεν χρησιμοποιούμε....αυτη όμως εκεί επιμένει!!!!

Αχχ τελειώσα μαγειρεμα κ καθαρισμό μπάνιου,ξεσκόνισα,έβαλα σκούπα κ περιμένω αλλο ένα πλυντήριο να τελειώσει......

Σε λίγο θα ετοιμαστούμε να πάμε για μια εκπληξη τουρτα που ετοιμάζουμε για την μητερα μου που έχει γενέθλεια....το πρωί την πηρα να της ευχηθώ κ ηταν στεναχωρημενη γτ κανεις λεει δεν την θυμήθηκε...οποτε εστειλα 4 μνμ στα αδερφια μου (ειμαστε 5 αδερφια :D ) κ το κανονισαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,βράζω τις φακές για μία ωρα περίπου,βασικά το συνδυάζω έτσι ώστε να φάμε μετα κ εμείς.

Οποτε βάζω 1 φλυτζάνι του γαλλικού,βγάζω λίγη ποσότητα για την μικρή κ προσθέτω σαλτσα κτλ για εμας.

Κορίτσια κ εμένα εχει κόλλημα με τηλεφωνα,τηλεκοντρόλ κ όταν δεν της αρεσει ενα κομμάτι στο στερεοφωνικό,απλά το αλλάζει :lol:

Εχει κάνει αναπαντ σε φίλο στο κινητό κ εχει στείλει κενό μνμ στην νονά της :lol: Δεν υπάρχει λέμε!!!

Της αγορασα λοιπόν ένα ψευτικο κινητό που μοιάζει με δικό μου κ της δώσαμε ενα τηλεκοντρόλ που δεν χρησιμοποιούμε....αυτη όμως εκεί επιμένει!!!!

Αχχ τελειώσα μαγειρεμα κ καθαρισμό μπάνιου,ξεσκόνισα,έβαλα σκούπα κ περιμένω αλλο ένα πλυντήριο να τελειώσει......

Σε λίγο θα ετοιμαστούμε να πάμε για μια εκπληξη τουρτα που ετοιμάζουμε για την μητερα μου που έχει γενέθλεια....το πρωί την πηρα να της ευχηθώ κ ηταν στεναχωρημενη γτ κανεις λεει δεν την θυμήθηκε...οποτε εστειλα 4 μνμ στα αδερφια μου (ειμαστε 5 αδερφια :D ) κ το κανονισαμε!!!

Να ζήσει η μανούλα σου! να είναι πάντα γερή και την χαίρεστε και να σας χαίρεται!

Σιγά μην ήθελε το ψεύτικο το κινητό και το παλιό το κοντρόλ!!!! Τι το πέρασες το κορίτσι???? ε??????? Εννοείται ότι θα θέλει αυτό που έχεις και χρησιμοποιείς εσύ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριααααα οχι προσεχαμε με διακεκομενη συνουσια και ηρθαμε μοο δυο φορες σε επαφη και οχι δε θελω συντομα δευτερο μωρακι εχω να δωσω και κατι εξετασεις του χρονου.... αλλα ενταξει δε νομιζω να επεσε παλι εξω το τεστ

ελενακι νικαια ειμαστε με διαγνωση παλιδρομησης καποια χορηγουνται με συνταγη! εμεις ειμαστε στη νικαια

γωγω να χαιρεστε τη μαμα σαςςςςςςςςςςςςς

μαλλον ο θηλασμος εχει κανει τον κυκλο μου ιδιατερα ασταθηηηηηη

φαε λιγο βρε ελενακιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!!!

γωγω μου,να χαίρεσαι τη μανούλα σου!!κ να την προσέχετε σαν τα μάτια σας!

Δαφνη,εμάς το πρώτο που μας είπε η παιδίατρος τον μήνα που δεν είχε βάλει βάρος ηταν οι εξετάσεις ούρων για να αποκλειστεί η ουρολοίμωξη!εύχομαι να μην ειναι τπτ!

Ελενα,μην έχεις τύψεις που δεν σηκώνεις τη μικρή,οφείλεις να προσέχεις.εμείς πήραμε το κρεβατακι του ΙΚΕΑ που ειχε 99 ευρώ κ με την έκπτωση το είχαμε παρει 69, και σετ αλλαξιερα πολυ ομορφη,μεχρι στιγμής είμαστε πολύ ευχαριστημένη.με τον κώστα θεωρήσαμε υπερβολικό να δώσουμε 300-350 ευρώ για ενα κρεβάτι που θα χρησιμοποιήσει το πολύ 3 χρόνια.Αντ'αυτού πήραμε ενα καλό στρώμα από το coco-mat με 140 ευρώ.

Ανδρια,καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!

Και η μυρτώ έχει μανία με το τηλέφωνο,το οποίο δεν της δίνω γιατί ειναι τίγκα στα μικρόβια κ το τηλεκοντρόλ!τωρα εχει πορωθεί με ενα cd player της fisher price που της χάρισε ο αδελφός μου κ πατάει συνέχεια τα κουμπιά κ γυρίζει το cd κ παίζει τραγουδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το σπανάκι,η παιδιατρος μου ειπε να το βραζω φρεσκο καθε φορα,δεν κάνει να μένει στο ψυγειο για την επόμενη γιατί περιέχει νιτρώδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stelios Papaventsisδημοσίευσε στονΠαιδιατρείο Στέλιου Παπαβέντση Θεοδώρας Μενούνου

Αύριο Τρίτη 24/01/12 στην εκπομπή της ΕΤ3 Πέντε + στις 1745 θα μιλήσω για τον μητρικό θηλασμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...