Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Αφροδιτη απο την στιγμη που δεν πειναει μην ανησυχεις. Θα ξυπναγε την νυχτα απο την πεινα.

Εχθες εμαθα οτι ο μικρος την συνηφαδας μου που κραταει τον Διονυση, εχει πυρετο. Ζητησα ο μικρος να μην το κρατησει για να μην κολησει τπτ. Η κουνιαδα μου κατευθιαν λεει οτι δεν μπορει να ξυπνησει το πρωι γτ κοιματε πρωι(τα ξυνει ολη μερα 32 ετων δεν δουλευει). Η πεθερα μου δεν ηθελε γτ θα πηγαινε στην δουλεια! τα πηρα στο κρανιο και πηρα τηλ. τον ανδρα μου να συνεννοηθει ο ιδιος!!!!! τελικα τον κρατησε η κουνιαδα μου και ο πεθερος μου βοηθησε. Κανονικα ειχαμε πει οτι οταν θα χρειαζετε θα καθετε σπιτι η πεθερα μου να τον προσεχει! Αφηστε που σημερα που την ειδα μου ειπε οτι δινω στο παιδι μου πολυ φαι για μεσιμεριανο!!!!!

Σε λιγο παω στο παιδιατρο!!!

Γλυκερια καλα ειμαι πια απο κουραση!!!συνηθησα ευτυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγω, μπορεις να πας για αρχη και στην πορεια αν προκυψει κατι αλλο ,το αφηνεις....τι να πω,πολλη εκμεταλλευση...

γεωργιαννα, καλα εκανες και ειπες στον αντρα σου να συννενοηθει γιατι θα το εχανες το δικιο σου!! ακου,τρωει πολυ μεσημεριανο!!χαχχαχααχα!! τι αλλο θα ακουσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια γτ να σε παρεξηγησω;;;; δεν ειμαι και τοσο κακια!!

τον κραταει η συνηφαδα μου(εχει 2 παιδια) και τον αγαπαει πολυ. αυτη που ξυνησε τα μουτρα της ηταν η αδελφη του ανδρα μου.

Λοιπον πηγαμε 11κιλα!!!!!! με 75 εκ. γελαγε ο παιδιατρος. ξεκιναμε κροκο αυγου σε λιγες μερες καθε μερα το πρωι με λιγο λαδακι και μετα λιγη φρουτοκρεμα γτ σιγα μην μας εφτανε αυτο το λιγο :lol::lol::lol::lol: . δεν θα του δωσω καθε μερα αλλα μερα παρα μερα το θεωρω υπερβολικο.

Παω να ξαπλωσω πριν κοιμηθω επανω στο λαπτοπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, μπορείς να ξεκινήσεις με μπανάνα που είναι μαλακιά και μετά με μήλο αλλά με προσοχή μην κόψει κανάνα κομμάτι. Μπισκότα μπορείς να της δώσεις τα μιράντα που λιώνουν με το σάλιο. Καλύτερα είναι τώρα χωρίς τα πάνω δόντια γιατί δεν κόβει εύκολα κομμάτι τροφής!

Στη δουλειά γυρίζω 18 ιουνίου!

Μπράβο στην Έλενα! Το πρώτο ζουζούνι της παρέας που περπατάει!

αναστασια,ευχαριστω για την απαντηση,τωρα την ειδα!!!

μπισκοτο να της δωσω στο χερι, η κομματακια;;;;εχετε καμια καλη συνταγη για να φτιαχνω εγω τα μπισκοτα, η πρεπει να ειναι τα μιραντα που ειναι μαλακα;;; ειμαι λιγο σπαστικη, αλλα φοβαμαι!!!

κι εμενα η αδεια μου ειναι μεχρι 16 ιουνιου, αλλα θα παρω την κανονικη μαλλον μετα, μηπως και γλιτωσω το ταξιδι στην αρτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Γεωργιάννα,φτου φτου ο Διονύσης!!!να είναι γερό το παιδάκι!τον πηγαίνεις εσύ στη συνυφαδα σου ή στην κουνιάδα σου ή έρχονται αυτές;άκουγα από εναν παιδίατρο στην τηλεόραση ότι τα πρώτα 3 χρόνια καλό θα είναι-αν υπάρχει η δυνατότητα- να έρχεται το άτομο που θα προσέχει το μωρό στο σπίτι ώστε να έχει το παιδι το οικείο περιβάλλον,τα παιχνίδια του,τη γωνίτσα του.προσαρμόστηκες στη δουλειά;εγώ δεν κατάλαβα πότε πέρασε ήδη σχεδόν 1,5 μήνας!

Αφροδίτη,εγώ της είχα δώσει πριν καιρό κόρα ψωμιού αλλά την έλιωνε κ έκοβε κομμάτια κ από τοτε φοβήθηκα κ δεν ξαναέδωσα.

Γωγώ,σίγουρα δεν είναι ιδανικές οι συνθήκες ειδικά για σενα που έχεις τόση προϋπηρεσία...αλλά τουλάχιστον θα έχετε ένα επιπλέον εισόδημα.μπορείς να ψάχνεις κ κατι άλλο.η μικρή Ζηνα με ποιον θα μένει;

Παω να σιδερώσω στην πρέσα.Στις 2 εχω ραντεβού στο κομμωτήριο να φτιάξω ανταύγειες κ να κουρευτω γιατί εχω να κόψω τα μαλλιά μου από τον Απρίλιο πριν γεννήσω!ο κώστας με φωνάζει Βασίλισσα της Ζούγκλας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Δαναη μου εγω πηγαινω το μικρο στην συνηφαδα μου. Ειναι στο Περιστερι και ετσι ολες οι αποστασεις σχολειο- Διονυσης-δουλεια ειναι μηδαμινες. Δεν θα μπορουσε να ερθει σπιτι μου γτ 15.15 παει και περνει τα παιδια της απο το σχολειο και ετσι ο μικρος μενει με τον πεθερο μου.

Προσαρμοστηκα ευκολα στην δουλεια και βλεπω οτι το κλιμα ειναι καλο. Μου αρεσει γτ τωρα μιλαω συνεχεια με πελατες στο τηλ. για την παραγελεια τους.

Και εγω εχω σιδερο μπολικο!!!Για ελα με την πρεσσα σου και απο δω!! :lol::lol::lol:

Μη φοβασε με το ψωμι. ο Διονυσης κοβει μεγαλο κομματι και τον βλεπω που προσπαθει να μασουλαει, μου κανει και οτι πνιγετε αλλα μετα γελαει το σκατο!!! του εκανε πολυ καλο γτ τωρα εχει αρχισει να τρωει λιγο πιο χονδροκομμενο το μεσιμεριανο του.

Ρωτησα το παιδιατρο για το ποτε δεν θα του το λιωνω και μου ειπε μετα το χρονο.

Παω να μαγειρεψω δεν ξερω τι ακομη!!!! τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovely Baby Music by Raimond Lap

CD's 1-4, mp3 VBR (Lame encoded)

http://www.lovelybabycd.com/

πολυ ωραία cd's για τα ζουζούνια μας με φωνούλες και υπέροχα κλασικά κομματια!μπορείτε να τα κατεβάσετε από το pirat bay

http://thepiratebay.se/search/lovely%20baby/0/99/0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χτες δυσκολευτήκαμε πάλι να κοιμηθούμε.. Βασικά κοιμόταν, και τσίριζε ξαφνικά και μετά έκλαιγε με κλειστά τα μάτια. Μόλις την έπαιρνα αγκαλίτσα ηρεμούσε. Κάτι την ενοχλεί αλλά τι είναι?

Αφροδίτη, μπισκότο να της δώσεις στο χέρι, όχι κομματάκια. Τα μιράντα είναι ιδανικά γιατι λιώνουν με το σάλιο του μωρού. Αν θες να φτιάξεις δικά σου, καλή συνταγή είναι τα μπισκότα οδοντοφυίας που δεν σπάνε σε κομμάτια.

Δανάη, ψωμί πρέπει να δίνουμε στα μωρά μας για εκπαιδευτικούς λόγους. Αλλιώς πως θα μάθουν να μασάνε? Μην το φοβάσαι. Γι'αυτό λένε ψωμί. Γιατί λιώνει η κόρα και την καταπίνουν. Ξαναδοκίμασε ;)

Γεωργιάννα, εγώ έφτιαξα φακές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο!!!!!!!!!!!!!! Τι χρώμα σκέφτεσαι?

Εγώ δεν πήρα τη βάση isofix παρόλλο που το αυτοκίνητό μου έχει υποδοχές. Δεν ξέρω! Μου φάνηκε ότι δεν προσφέρει κάτι παραπάνω και η τιμή πάει στα ύψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ουδέτερο ωραίο είναι το κόκκινο αλλά αφού είπες ότι φέρνουν μαύρο ή γκρι στην κύπρο, εμένα μ'αρέσει το car interior 46

Πρέπει να δεις και το ύφασμα. Αν κάνεις zoom θα δεις λεπτομέρια, πχ το μαύρο 25 φαίνεται βελουτέ, ενώ το γκρί 40 όχι. Σκέψου ότι θα βγάλεις το πρόσθετο μαξιλαράκι γιατί η Βικτώρια μεγάλωσε.

Πόσο κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μας το ειχανε δειξει και εμας περσι που ψαχναμε για το πρωτο του καθισμα. Ειναι πολυ καλο αλλα εμενα δεν μου αρεσει καθολου. Δεν μου αρεσει αυτο το πραγμα που εχει μπροστα, βεβαια γουστα ειναι!!

Αναστασια στην φωτο που εχει το besafe δειχνει ενα κοριτσακι που εχει το καθισμα αναποδα. ειδες πως ειναι τα ποδαρακια της; δεν θα επαιρνα ενα καθισμα που μπαινει μονο προς τα πισω, ειναι αβολα για τα ταξιδια.

Δεν ειμαι και πολυ καλα κατι μαλλον μεγυρναει και εμενα, ειναι λιγο κρυωμενος ο ανδρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΟ ΤΡΕΜΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΩς ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ;ΟΥΤΟ ΠΡΩΤΑΡΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ....ΜΗΠΩς ΔΕΝ ΜΑΣΗΣΕ....Ας ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ,ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΑΝΑ......ΜΙΡΑΝΤΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΚΟΒΕΙ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΟΙ....

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΧΤΕς ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΧΟΡΟ ,ΣΑΝ ΤΟΥς ΠΑΛΙΟΥΣ,ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕς,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΑΜΕ 2 ΩΡΕς ,ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ,ΒΑΛς ,ΤΑΝΓΚΟ,ΑΠ ΟΛΑ.....ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ.....

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΑΝ Ο ΚΑΙΡΟς ΕΙΑΙ ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥς ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ,ΤΙΤΛΟς ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ "ΜΑς ΠΗΡΕ Η ΜΠΑΛΛΑ"ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟΙ ΜΠΑΛΛΕς...

ΕΜΑς ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΜΑς ΗΤΑΝ ΡΕΚΑΡΟ KOKKINO 9-36KILA, ΕΠΕΝΔΥΣΗ,ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ,Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ, ΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΤΗΕRCARE ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΔΩΔΕΚΑ ΧΡΟΝΩΝ ,ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΡΕΚΑΡΟ, ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!

ΓΩΓΩ ,ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΘΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ,ΠΑΝΤΩς ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ......

ΑΝΤΡΙΑ ΤΩΡΑ ΗΠΙΑ ΤΗ ΒΙΤΑΜΙΝΗ HEALTH AID,ΜΕ ΒIΤΑΜΙΝΗ C,ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΕΣ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ,ΚΑΛΕς ΕΙΝΑΙ!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia to aplo einai 359,91 k to ISOfix 404,91..

Gewrgianna ekeino mprosta einai gia perissoteri asfaleia den einai design :)..

Glikeria auto sizitousa me ton andra mou an kanw 2o sintoma 8a mpei sto ka8ismataki pou einai twra i Victoria afou i Victoria 8a einai sto kainourgio pou 8a paroume, meta pou 8a megalwsei k to 2o ti kanoume afou to kainourgio pou 8a paroume 8a einai ws 4 xronwn? Agorazoume allo ka8ismataki gia to 2o paidaki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν αποφασίσω να αγοράσω καθισματάκι θα ειστε οι τελειες συμβουλοι :D

Εχετε δίκιο,ετσι σκεφτομαι κ εγω σχετικά με την δουλειά,θα πάω για να ενεργοποιηθώ κιολας κ βλέπουμε....μεχρι να τυχει κάτι καλυτερο.

Το κεφαλι μου ειναι σαν τούβλο,στο βάρος εννοωω έτσι?

Ελαφρως μπουκωμένη όπως κ η Ζηνουλα μου....

Αντε να ερθει η Ανοιξη να ανθισουν τα λουλουδακια κ να κανουμε καροτσαδες άπειρες :D

Κοτοσουπα σήμερα κ αυριο μπριτζολιτσες με πατατες :D

Κανενα μωρακι ντυθηκε φέτος?Θελωωω φώτοοο!!!!

εΜΕΙς οΧΙ .... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΝΤΡΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ!ΤΩΡΑ ΤΗς ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΠΙΟ ΑΠΛΗ 90 ΕΥΡΩ,ΜΕ ΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ,ΙΣΩς ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 7 ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΗΣΙ...ΤΗς ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5 ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΟ;ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΞΗΓΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 20 ΚΙΛΑ.ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗς ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ :ΜΠΡΑΒΟ ΘΕς ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ;ΠΛΕΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗς ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΙΩΜΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

.ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΧΡΙ 36 ΚΙΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΔΙΝΩ ,ΜΕΧΡΙ ΤΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ ,ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΕ ΒΑΡΟς ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΓΩΓΩ ΕΜΕΙς ΝΤΥΘΗΚΑΜΕ ΟΙΚΙΑΚΑ" ΚΟΥΝΕΛΟς 'ΤΑ ΠΑΡΤΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ ΦΛΕΒΑΡΗ ΜΗΝΑ!ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...