Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Δανάη ζητησα εικονική απόλυση γτ δεν θελαν να με απολυσουν κ να πάρω αποζημίωση,παραιτηθηκα της θεσης μου κατι που δεν τους συμφερε φυσικά γτ τους εκανα ακομα κ βιτρινες,στησιμο χωρου κτλ κ ζήτησα απλη πωλήτρια.....ε αρχισαν να βαζουν τα ατομα που εγω ειχα εκπαιδευσει να μου κανουν παρατηρησεις....τα ειχα π'αρει πολύ ασχημα κ το μονο που με ενοιαζε ηταν να φυγω,οπότε μπηκα στο ταμειο ανεργιας κ μετα απο ενα μηνα εμεινα εγκυος....τυχαιο???Φαντασου κουραση που τραβαγα με τους μλκες!!!!

Ειμαι τοσο ασχημα μπουκωμενη που δεν μπορω να σκεφτω καμια ταινια.... :(

Καλη ξεκουραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΑΦΝΟΥΛΑ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ,ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ,ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΙς ΠΑΛΙ ΙΩΣΟΥΛΑ.....ΣΑς ΦΙΛΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΣΑς ΤΑ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, μπορείς να ξεκινήσεις με μπανάνα που είναι μαλακιά και μετά με μήλο αλλά με προσοχή μην κόψει κανάνα κομμάτι. Μπισκότα μπορείς να της δώσεις τα μιράντα που λιώνουν με το σάλιο. Καλύτερα είναι τώρα χωρίς τα πάνω δόντια γιατί δεν κόβει εύκολα κομμάτι τροφής!

Στη δουλειά γυρίζω 18 ιουνίου!

Μπράβο στην Έλενα! Το πρώτο ζουζούνι της παρέας που περπατάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Αναστασία,18 Ιουνίου;;;;τυχερή!!!πόσους μήνες άδεια μητρότητας δικαιούσαι;τι ασφάλεια έχεις να πάρω κ εγώ :lol::lol: εγώ αν εξαντλούσα όλη την άδεια κ τη έπαιρνα μαζεμένη θα γύριζα μέσα Απριλίου

Η κοντέσσα μας σήμερα το πρωί έπιασε τα κάγκελά κ σηκώθηκε μονη της όχι όρθια,αλλά στα γόνατα!!μεγαλώνουν μέρα με τη μέρα και μας εκπλήσσουν συνέχεια!βγαίνει κ το δοντάκι το πάνω,γι'αυτό είχε γκρίνια τις προηγούμενες μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλιτσα λες κι εμεις αφου κλεισουμε τον ενατο να περπατησουμε; αντε αντε θελω κι εγω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ.

Χθες εγινε κατι και συγκινηθηκα πολυ , η μικρη αννουλα μπαμπα και γιαγια ελεγε... και χθες την κραταγε ο γιαννης κι εγω διαβαζα και δεν την επαιρνα και γυρναει απλωνει τα χερια και λεει μα-μά, μα-μά...

αφου κι ο γιαννης επαθε την πλακα του απο χθες με κοιτα κι ολο το λεει... Α και τσαντιζεται με τη φατσα που δεν ερχεται κοντα της παντα και της λεει : άντε, ντε ντε, αντεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Άφρο, επικοινωνιακός τύπος η Αννούλα! Έλιωσες με το μαμά, ε?

Δανάη, η άδεια στο δημόσιο είναι 3 μήνες λοχείας και 9 μητρότητας, σύνολο 12. Εγώ γυρίζω λίγο πιο αργά γιατί πήρα και την κανονική μου. Μετά όμως, 8ωρο κανονικό, βάρδιες, ΣΚ δουλειά, αργίες δουλειά... άστα...

Από χτες έχουμε πολύ γκρίνια. Ο ύπνος της χτες μέσα στη μέρα ήταν 10 λεπτά το μεσημέρι και 1 ώρα το απόγευμα. Κοιμήθηκε 12:30 το βράδυ και ξύπνησε 8 το πρωί. Και από εκείνη την ώρα γκρίνιααααααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αναστασια μου ειδες;;;;; κοριτσακια ξεχασα να σας πω εδω και δεκα μερες εχουμε τρομερο προβλημα με εμετους τη μια φορα και εμσα στον υπνο της της βγηκε απο τη μυτη ευτυχως ημουν μπροστα τωρα την εχω ραψει πανω μου, η παλινδρομηση μαλλον παλι δεν ξερω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε?

χάθηκα λόγω δουλειάς και δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα....

ελπίζω να είστε όλες καλά!

τελικά ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ βρήκαμε σπίτι σε πάρα πολύ καλή τιμή....ευκαιρία...νεόδμητο, ακριβώς όπως το θέλαμε, με 3 δωμάτια (το ένα γραφείο) και κοντά στο μετρό όπως το θέλαμε! Απλώς είναι στο Νέο Ψυχικό και όχι στον δήμο Χολαργού που αναζητούσαμε αρχικά!

Έχει 1 μειονέκτημα και για αυτό έχει καλή τιμη....αν μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας....

ΔΕΝ έχει ασανσέρ και είναι στον 2ο όροφο.....(οροφοδιαμέρισμα)..............εμενα δεν με πειράζει...έμενα και στην Ελβετία στον 4ο όροφο χωρίς ασανσέρ (εκεί τα μισά σπίτια δεν έχουν)...και γενικά γυμνάζομαι πολύ και το βλέπω ως κάτι θετικό...

όμως.............σκέφτομαι μήπως θα είναι ζόρικα με το/τα καρότσι/α και τα μωρά...........μήπως το μετανιώσουμε....εσείς τι λέτε????

κατά τα άλλα έχω δουλεια δουλειά...με ευκολίες πληρωμής στους πελάτες και εκπτώσεις μεγάλες....να δω ποιοι θα μας κάνουν εμάς ευκολίες & εκπτώσεις :lol::lol::lol: και ετοιμάζομαι και για την μετακόμιση .........................

αααα και σε 10 μέρες -Κυριακή αποκρεών-κλείνουμε 5 χρόνια γνωριμίας και έρωτα με τον άντρα μου !!!!!!!!!!!!! το ίδιο βράδυ γνωριστήκαμε σε κοινή παρέα σε hard rock μπαράκι και ερωτευτήκαμε παράφορα..............πω πω... το πιστεύετε?? μέσα σε ένα βράδυ...βέβαια, είχαμε παρα πολλές κοινές παρέες (και διαφορετικές) και το περίεργο ήταν το ότι ΔΕΝ είχαμε γνωριστεί μέχρι τότε........μάλλον έπρεπε να έρθει η στιγμή................................ :lol::lol::lol::lol::lol:

τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όλα τα κορίτσια, εργαζόμενα ή μη.... :lol::lol::lol:

και φυσικά καλό κουράγιο σε όλους μας με τους παλιο-καπιταλιστες που μας πίνουν το αίμα....άντε και στην νέα Οκτωβριανή.........μόνο έτσι θα γλυτώσουμε από αυτούς :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε για το πότε θα πρέπει/έπρεπε να ειδοποιήσω τον τωρινό ιδιοκτήτη μου για το οτι θα φύγουμε....

δεν το έχουμε κάνει μέχρι τώρα γιατί ψάχνουμε αρκετούς μήνες να βρούμε κάτι καλό και δεν θέλαμε να πιεστούμε....δεν ξέραμε και τι θα βρίσκαμε...οπότε το αφήσαμε...το ξέρω ότι δεν είναι σωστό...

απλώς ο συγκεκριμένος ιδιοκτήτης είναι ο ΣΚΡΟΥΤΖ προσωποποιημένος....και γενικά με νευριάζει πολύ...δίνουμε όλα αυτά τα χρόνια σίγουρα 150 ευρώ παραπάνω για το ενοίκιο από ότι θα αξίζει το σπίτι και είμαστε πάντα τυπικοί και όταν του λέμε να φτιάξει κάτι όλο γκρινιάζει....να φανταστείτε πέρυσι έβγαλε υγρασία το ένα δωμάτιο και ο τύπος μας έκανε τον δύσκολο στο να το φτιάξει...

ο άντρας μου λέει ότι δεν είναι σωστό και να του αφήσουμε και το τρέχον ενοίκιο που μπαίνει τώρα (σήμερα) κανονικά και την εγγύηση.....Εγώ το θεωρώ τρελό αυτό καθώς δεν έχουμε να πετάξουμε 700 ευρώ...και το σπίτι το έχουμε φτιάξει εμείς στην ουσία καθώς όλο προβλήματα μας έβγαζε....

πιστεύω ότι πρέπει να μην του βάλουμε το τρέχον ενοίκιο και να αφήσουμε την εγγύηση για τον τελευταίο μήνα που θα μείνουμε....Και αν έχει καμιά σοβαρή ζημιά το σπίτι (που δεν έχει) να την πληρώσουμε...

τι λέτε???? Εσείς τι κάνετε/κάνατε?

αααααααααααααααα αύριο μπαίνω και επίσημα στον 7ο μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 μήνες έμειναν δεν το πιστεύω!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, να σου πω τη γνώμη μου για το σπίτι. Το ζήτημα είναι αν μπορείς να ανεβοκατεβαίνεις σκάλες. Αυτό είναι υποκειμενικό για τον καθένα. Άλλος μπορεί και άλλος όχι. Εγώ π.χ με χειρουργημένη μέση, δεν μπορώ.

Εσύ το έχεις ξαναζήσει όμως (4ο όροφο βρε θηρίο)? Έχεις ελαφρύ καρότσι? Θα πάρεις και 2ο? Έχει πάρκιν το σπίτι για να αφήνεις το ένα καρότσι στο αυτοκίνητο?

Για το άλλο ζήτημα τώρα. Αν μετακομίσετε γρήγορα και δεν έχει ζημιές το σπίτι όπως είπες, γνώμη μου να του αφήσετε μόνο την εγγύηση!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Συγχαρητήρια στην Έλενα την 'περπατημένη'!!!

Και στη 'φλύαρη' Αννούλα μας!

Αχ τα γενέθλια χθες ήταν πολύ ωραία, ήρθαν οι πολύ στενοί κι αγαπημένοι φίλοι και περάσαμε πολύ όμορφα!! Σκεφτείτε οι πρώτοι ήρθαν στις εφτά το απόγευμα και οι τελευταίοι έφυγαν στις τρεις το πρωί!

Ο Άρης ξενύχτησε επίσης! Κι εγώ ήπια δυο ποτήρια κρασί και ψιλοζαλίστηκα αλλά μ' άρεσεεεε!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!

Έλενα κι εγώ έχω συνηθίσει τις σκάλες, στο πατρικό μου δεν είχαμε ασανσέρ, ούτε μετά στην Αγγλία... Άσε που εδώ και 10 μέρες έχει χαλάσει το ασανσέρ εδώ κι ανεβοκατεβαίνω 3 ορόφους με τα πόδια και περιέργως δε με πειράζει. Βέβαια με το μωρό θα είναι λίγο πιο δύσκολα τα πράγματα, σκέψου πως σε λίγο καιρό θα πρέπει να έχεις ένα μωρό αγκαλιά και τη μικρή από το χεράκι με προσοχή να κατεβαίνει ένα ένα τα σκαλιά. Επίσης το να ανεβοκατεβάζεις το καρότσι είναι ζόρι, εκτός αν έχει χώρο να το αφήνεις κάτω. Άλλο ζόρι είναι τα ψώνια, φορτωμένη σακούλες πως ανεβαίνεις? Δε ξέρω τι να σου πω, νομίζω πως θα έλεγα όχι εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση...

Τώρα για τον ιδιοκτήτη...έχει λήξει το συμβόλαιό σας? Αν ναι, μπορείτε να φύγετε όποτε θέλετε και σαφώς δε θα πληρώσετε το τελευταίο ενοίκιο, υπολογίζοντας την εγγύηση, όλοι αυτό κάνουν. Αν όμως έχετε ακόμα συμβόλαιο, θεωρητικά μπορεί να σας ζητήσει να πληρώνετε μισθώματα μέχρι να βρει να το ξανανοικιάσει.

Πέρασε ο καιρός ε? Σε λίγο έρχεται η κίντερ έκπληξη!! :lol::lol:

Κορίτσια θα τσικνίσετε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Σημερα είμαστε καλύτερα,εχτές δεν μπόρεσα να κοιμήθω απο τον βήχα κ πεταγόμουν να μην ξυπνησω το μωρό,ολη νυχτα όρθια.

Μ ε χαροποιει το γεγονός πως η Χριστινούλα μου αναπνεε καλυτερα απο τις προηγούμενες μέρες κ κοιμηθηκε καλύτερα.

Συνεχίζω φυσιολογικούς ορούς κ αποφρακτήρα συνεχώς,ο υδραντήρας μας έκανε ζημιά στην κρεββατοκαμαρα κ αναγκαστηκαμε να κατεβαζουμε καδρακια μηπως κ χαλασουν οι φωτο.

Σαμάνθα εγω μενω στον 3ο όροφο χωρίς ασανσέρ,ειναι ταλαιπωρία με το μωρό αλλά αφήνω το καρότσι στο αμάξι κ όταν είναι για καπου κοντά την έχω αγκαλιά,εννοω να την αφησω πχ στην πεθερά μου.

Οσο μεγαλώνει βαραίνει κ είναι πιο δύσκολο,όμως θα περπατησει κ θα ανεβαινουμε ενα ενα τα σκαλοπατακια......

Οσο για τα ψώνια τα αφήνω στην πεθερά μου κ τα ανεβαζει ο αντρας μου,δεν την παλεύω.

Εσενα ειναι 2ος όροφος ακόμα καλύτερα,συνήθεια είναι....ζυγισε τα κ δες τα υπέρ κ τα κατά,όσο για τον χρονο που θα ανακοινωσεις την αποχωρηση σας συμφωνώ με τα κορίτσια,εχεις το δικαιωμα ενα μηνα να μεινεις μεσα,οποτε υπολογίστε πότε θελετε να φυγετε βαση να ειναι κ το αλλο σπιτι ετοιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα η Ζηνα-Χριστινα ξαναχτυπά!!!!

Θυμάσαι το βιντεακι με τον γιό σου που σκαρφάλωνε στο πάρκο κ το έλεγες μαιμουδάκι???

Ε αυτα μου εκανε εχτές,εριξα πολύ γελιο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!!

Simera i mera mou itan SK@T@, piga na parw mia aitisi gia mia douleia alla den evriska me tipota to ktirio pou eprepe na tin paradwsw emene mia gnwsti mou se ekeini tin perioxi alla to kinito mou edw k meres ta pai3e k mou daneise i mama mou to diko tis k den eixa to til tis, telika piga sto spiti tis opou k mou e3igise i aderfi tis k piga k ekana tin douleia mou alla otan efeuga to autokinito den 3ekinouse me tipota i mpataria tou itan nekri vrika ena kirio ekei na me voi8isei eutixws eixa polous mazi mou giati tin 3ana epa8a k mou to 3ekinise omws den anaptuse to autokinito panw apo 10 xiliometra to podi mou terma sto gkazi k ekeino oso k na kineitai, akousa tis kornes tis zwis mou k oloi me prospernousan i mikri na klaiei, egw mesa sto paniko na min exei kapoion na me voi8isei k na eimai stin alli akri tis polis kammia 14km gia na ftasw sto spiti mou k to autokinito na arxizei na mirizei kammeno, o aderfos mou sta misa tou dromou ir8e k me vrike k me akolou8ise mipws k to autokinito xalasei gia ta kala to til tou mixanikou den to eixa logw tou kinitou pou alla3a k eutixws epikoinwnise o andras mou mazi tou k me pire ekeinos til mou dwse odigies ti na kanw sto autokinito gia na 4eutoftia3ei gia na kataferw na tou to paw k mou eipe pws ekeinos o asxetos evales la8os tous polous k mou dialise teleiws tin mpataria k na paw amesws sto mixanourgeio tou, vazw to ka8isma sto autokinito tou aderfou mou k stelw tin mikri stin mama mou k egw piga ston mixaniko, mou alla3e mpataria k auto itane mou eipe pws an i mpataria mou itan se kali katastasi mporouse na mou ekane megali zimeia stin mixani tou autokinitou i la8os topo8etisi twn polwn stin atixia mou eimoun tixeri..Exei k allo provlima alla prostoparwn pername..Paw na parw tin mikri apo tin mama mou!!! Sorry gia to mege8os tou minimatos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα εγω δεν θα πηγαινα καπου που δεν εχει ασανσερ γιατι ειμαι καλομαθημενη :lol::lol::lol: περα απο την πλακα για πρακτικους λογους οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια...

ψωνια 2 καροτσια 2 μικρα χαριτωμενα πανεμορφα κοριτσακια κ επειδη η φαντασια ειναι μεγαλη πες πως καποια στιγμη χτυπας το ποδι κ χρειαζεσε πατεριτσες τι κανεις???χτυπα ξυλο ου μη γενετο μην γελατε!!!!!!!!

αφου εισαι μαθημενη κ σου αρεσε τι ρωτας πανε κλειστο!!!!εννοειτε δεν πληρωνεις ενοικιο κ κρατα την εγγυηση!!!!θα πρεπει να τον ενημερωσεις την ιδια στιγμη που θα κλεισεις το αλλο!!!

7 μηνων κιολας ρε θηριο????μπραβο!!!!!!!

σας ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχες σας!!!!μην βιαζεστε να περπατησουν γιατι οοοοολη μερα τρεχουμε απο πισω της μην χτυπησει μεχρι να σταθεροποιηθη καλα ασε που ανοιγει τον φουρνο συνεχεια κ θα την ερθει στο κεφαλι καμμια μερα φτου φτου μακρυα!!!!

αφρο μου δεν ελιωσες στα πατωματα αχ ας με πει κ μενα μαμα!!!!

γωγω μου η θεια μου που ειναι νοσηλευτρια οταν μπουκωνε ο παππους η η γιαγια μου εβαζε μεσα σε καυτο νερο αιθερια ελαια ευκαλιπτου κ βοηθουσε πολυ κ στον βηχα!!!!

προς το παρων δεν συγκηνουμε που κανει βηματακια αλλα τρελενομαι που αρχισε να κανει ντροπουλες κ πεφτει με φορα να με αγκαλιασει οταν της μιλανε ξενοι :x:x:x:x

η ζηνα μας βλεπω να ειναι η επομενη πολυ ζωηρη ειναι απορω πως δεν περπατησε ακομη :lol::lol::lol:

ελα βρε δαναη γκρινιαζει κιολας????ολο χαμογελαει αυτο το παιδι!!!!!λες οτι γκρινιαζει κ κανεις δεν θα σε πιστευει :lol::lol::lol:

δαφνη μου το ξενυχτησατε χθες!!!χρειαζετε καπου καπου!!!εγω πλεον δεν αντεχω μετα τις 12 αλλα αν εχεις καλη παρεα!!!!!

αναστασια ειπες ενχειρησμενη κ θυμηθικα ξανα την μεση μου...απο τον ιουνιο τα κεφαλια μεσα λοιπον..που ξερεις ισως να ερθει το επομενο κ να μην προλαβεις να πας για δουλεια... :D

σημερα το μενου εχει στιφαδο κοτοπουλο!!!!γιαμ γιαμ το πεθυμησα ριχνω μεσα κ μια μπυρα κ γινετε λουκουμι!!!!σλουρπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώ πω Άντρια τι ατυχία είναι αυτή! Πω πω ....πάλι καλά που δεν έμεινες τελείως.....τέλος καλό (?) τώρα???..................

Δάφνη κοριτσάκι μου χρόνια πολλά και καλά! Να είσαι πάντα γερή και δυνατή και να χαίρεσαι το παιδάκι και τον αντρούλη σου και φυσικά όοοολη την οικογένειά σου και τοςυ φίλους σου!!!!!!!!! :D:D:D:D όταν σε είχα πρωτογνωρισει εδώ στο φόρουμ να σου πω πόσο σε έκανα??? Γύρω στα 19-20 :lol::lol::lol::lol::lol: δεν ξέρω γιατί...ίσως από τον τρόπο που έγραφες και από τον ενθουσιασμό σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (το θυμήθηκα τώρα που είναι τα γεννέθλιά σου!) aa και φυσικα: ΚΑΛΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: (και ίιιιισως και ένα αδερφάκι για τον λατρεμένο σου ???!!!!)

λοιπόν το καρότσι μπαίνει κάτω γιατί είναι οικογενειακή πολυκατοικία και εχει και αυλή (και οι τωρινοί ένοικοι κάτω το αφήνουν)...Τα ψώνια δεν τα ανεβάζω ποτέ εγώ....πάω με τον άντρα μου στο σουπερ μάρκετ 9.5 στισ 10 φορές....οπότε ...εκείνος λέει δεν έχει πρόβλημα ίσα ίσα κάνει και γυμναστική!!!

ααα και το συμβολαιο έχει λήξει εδώ και 1 χρόνο....

Αχ Αναστασία μου τα ίδια σκέφτομαι και εγώ.....ακριβώς αυτά που λες...και ότι στην αρχή θα είμαι και απο την καισαρική..............εσύ τι προτείνεις για τα καρότσια? Να πάρω 2ο καρότσι ή να αγοράσω αυτά τα διπλά....που είναι και για τα διδυμάκια? Όπως και να έχει θα το αφήνω κάτω...γενικά γυμνάζομαι και έχω καλή φυσική κατάσταση...ξέρω και εγώ....ελπίζω να μην το μετανιώσουμε....μου αρέσει πολύ αυτό το σπιτάκι...είναι και η τιμή του σούπερ και θέλω να περιορίσω τα έξοδα για ασφάλεια....εσείς μένετε σε δικό σας σπίτι? καλά άσχετο η μικρή σου είναι μελαχροινό κορίτσι ΦΩΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαμά Ζήνα περαστικά και στις 2 σας! Να γίνετα γρήγορα καλά και να μην αρρωστήσετε ξανά! (τουλάχιστον για το 2012) Και εμείς δεν έχουμε αρρωστήσει ποτέ και τρέμουμε για την ώρα και την στιγμή που θα συμβεί αυτο (γιατί κάποτε θα συμβεί)...Είσαι η ιδανική για να μου πει αν αξίζει να το τολμήσω ή αν θα χτυπάω το κεφάλι μου....Μένεις κοντά με την πεθερά σου? Στην ίδια πολυκατοικία?

Σου εύχομαι να βρεις σύντομα δουλειά που να σου αρέσει και να σου ταιριάζει!!!! Σε ποια εταιρεία ήσουν? Μια φίλη μου ήταν στο Epavlis και έκανε περίπου ότι και εσύ (και βιτρίνες και εκπαίδευε κόσμο κλπ) και στο τέλος της φέρθηκαν χάλια.... και έφυγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα!!!!!!!!!!!!!!!! Αγάπη μου !!!!!

Μπράβο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΆΝτε και εις ανώτερα!!!!!!!!!! Και εγώ τρελαίνομαι για ντροπές !!! :lol::lol::lol: χθες έκανε στον μπαμπά της όταν μπήκε μέσα και έλιωσα!!!!

το 2ο νινί ΔΕΝ ξέρουμε τι είναι!! Εγώ φαντάζομαι ότι είναι κοριτσάκι γιατί έχω αυτή την αίσθηση (και ίσως και θέληση αλλά οκ δεν έχω κανένα πρόβλημα για κανένα απο τα 2 .......είδη χαχα)

πώς νιώθεις? πότε πάτε για αυχενική???

αχ είμαι ΣΤΟΝ 7ο, όχι 7 μηνών....!!!!!!!!!!!!

θα πάρεις 2ο καρότσι??

φιλάκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου δεν μπορώ να σου απαντήσω καθέτως πως ΝΑΙ δεν θα το μετανοιώσεις κτλ...σίγουρα το ασανσερ ειναι η ευκολη λύση,ειδικά όταν έχεις παιδιά καρότσια τσαντες κτλ είναι σωτήριο...

Τα στανταρντ ειναι διαφορετικά.Εδω που μενουμε ειναι το πατρικό του αντρα μου,δεν με ενόχλησαν ποτέ τα σκαλιά,ειδικά παλιά το εβλεπα σαν γυμναστική μιας κ πηγαινα γυμναστηριο.

Δεν πληρώνουμε ενοίκιο,εχουμε αυτονομη αποκλειστικα θερμανση,δεν εχουμε κοινόχρηστα κ κανεναν πάνω απο το κεφάλι μας...οπως καταλαβαίνεις τα σκαλιά ειναι μια αποφαση για μενα κ μια συνήθεια στην οπόια βρίσκω λύσεις να κάνω πιο εύκολη την ζωη μου...κ φυσικά μηδαμινά μπροστα στα πλαιονεκτηματα που εχουμε.

Οποτε συμβιβαζόμαστε ούτως η αλλως....η πεθερά μου μενει 2 στενά πιο κάτω,εχουμε κ αλλους συγγενεις γύρω κ το καρότσι δεν το παιρνω,το εχω μονιμα στο αυτοκινητο οπότε αν χρειαστει κάνω ενα τσακ κ το παίρνω....

Για μας πλέον ειναι ρουτίνα τα σκαλιά,υπάρχουν φορές που αναγκάστηκα να εχω το μωρό στο καρότσι στις αρχες με το πορτ μπεμπε κ κατεβαινα τα σκαλια ενα ενα αλλα το ανεβασμα ηταν βουνο.

Οπότε ο 2ος όροφος για μενα είναι παιχνιδάκι γιαυτο σου λεώ ζυγισέ τα κ δες.

Δούλευα στην oxbow τεχνικά ρούχα για χιονια κυρίως αλλά κ street fashion γυναικεία κ αντρικα.

Ετσι κ εμενα με ξεζουμιζαν ,τρελη εκμεταλευση κ μας εκαναν σεμιναρια για να μας πιπιλανε το μυαλό λεγωντας πως όλοι ειναι για όλα αν χρειαστει κ δεν υπαρχει ωραριο,οποτε καταλβαίνεις....μεχρι παραλαβες απο Γαλλια εκανα......αστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy η κόρη σου πάει για μαγείρισσα φαίνεται :lol:

Ετοιμη για όλα ειναι κ αυτή....

Η Χριστίνα κανει 2-3 μικρά βηματάκια κ πέφτει...πιστευω ειναι θέμα χρόνου αν αχοληθω κ εγώ περισσότερο θα μάθει.

Αυτό με τον ευκάλυπτο μου το λεει η μανα μου κ η θεία μου,θα βρού κ θα μου πάρουν αλλά καλυτερα σε σταγόνες λες?

Σας αφηνω γτ η Ζηνα ξεσκονίζει το συνθετο με τον πωπό της :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Ελενα,αν μπορείς να αφήνεις το καρότσι κάτω κ να φέρνει τα ψωνια ο άντρας σου,μια χαρα!θα μάθεις και στα κοριτσάκια σου (το δεσαμε ότι κ το 2ο θα είναι κορίτσι :lol: ) από μικρά να γυμνάζονται!μια χαρά! αν έχει λήξει το συμβόλαιο είσαι καλυμμένη!δεν πληρώνεις κ αφήνεις την εγγύηση.

Συγχαρητήρια στην Αννούλα για τα γλυκά της λογάκια!!!η Μυρτώ είναι ακόμα στο μπα-μπα-μπα,μα-μα-μα,ντα-ντα-ντα!όταν τη ρωτάει η πεθερά μου που ειναι ο μπαμπας κ η μαμά,κοιτάζει προς τη φωτογραφία μας.

Συνεχίζει το μπουσούλημα δυναμικά,προς το παρόν στα όρια του παιδότοπου!κάνει προσπάθειες να σηκωθεί,σκαρφαλώνει πάνω μου κ μου δίνει φιλάκια σαλιωμένα :lol::lol::lol:

Δαφνη,εννοείται ότι θα τσικνίσουμε!εγώ θα ετοιμάσω μια σουπερ σαλατα που φαγαμε έξω την Κυριακή (σγουρή σαλάτα,ροκα,ντοματίνια,αβοκάντο,κάσιους,στραγάλι λευκό κροκάν,σύκο,αποξηραμένο,κουκουνάρι,σταφίδα,σως μελι,μπαλσάμικο,λάδι) και ενα τζατζίκι κ ο κώστας θα φέρει κοτομπίφτεκο για μενα,κοκορέτσι κ παϊδάκια για αυτόν.η διαιτα πάει περίπατο κ σήμερα... ;) Από αύριο όμως δυναμικά! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, εγώ θα έπαιρνα διπλό καρότσι για να μπορώ να κυκλοφορώ και μόνη μου με τα δυο παιδιά. Αλλιώς με 2 καρότσια πρέπει να είναι και κάποιος μαζί σου.

Πάντως ωραία είναι να περιμένεις κίντερ έκλπηξη! Εγώ δεν θα άντεχα, χι,χι! Είμαι περίεργη!

Το σπίτι που μένουμε το αγοράσαμε πριν 6 χρόνια με δάνειο το οποίο είναι τώρα 700 ευρώ το μήνα :shock:

Για την μπουμπού άστα! Εγώ περίμενα να βγάλω πιο μελαχροινό παιδί αλλά όσο πάει ανοίγει :lol:

Εμείς θα τσικνίσουμε στην πεθερά σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να και ένα οικονομικό http://www.ebaby.gr/chicco-1-2-3-4-5-6-7/together-eanuooe-aea-aesaeoia-chicco.html

Ο άντρας μου φυσικά, είχε και μια άλλη καλή ιδέα. Το μικρό μωρό στο μάρσιπο και το μεγάλο στο καρότσι ;)

Σούλα, παίρνε κι εσύ ιδέες!!!

post-14765-13873938807289_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...