Μετάβαση σε περιεχόμενο

XRONIA POLLA CRISTIN!!!


MAIRH!!!

Recommended Posts

MAIRH!!! έγραψε:

koritsia simera to cristinaki mas exei gennethlia.

xronia polla kai apo edw loipon...edw pou se gnwrisa.na ta ekatostiseis kai na exeis oti epithimeis.kali lefteria kai ola na sou pane kala.filakia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAIRH!!! έγραψε:

koritsia simera to cristinaki mas exei gennethlia.

xronia polla kai apo edw loipon...edw pou se gnwrisa.na ta ekatostiseis kai na exeis oti epithimeis.kali lefteria kai ola na sou pane kala.filakia polla!!!

1572440o6n4px3o11_1_-9b4f5bb8de26aaffb140f8992824eaf7.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα Χρριστινακι!!!!Να τα χιλιασεις να εισαι παντα ευτυχισμενη υγιεστατη και χαρουμενη με την οικογενεια σου:)

Και φυσικα καλη λευτερια με το καλο να φερεις στον κοσμο το Αγγελουδι σας:cheer:

Ευχομαι μονο χαρες στην ζωη σου:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα Χρριστινακι!!!!Να τα χιλιασεις να εισαι παντα ευτυχισμενη υγιεστατη και χαρουμενη με την οικογενεια σου:)

Και φυσικα καλη λευτερια με το καλο να φερεις στον κοσμο το Αγγελουδι σας:cheer:

Ευχομαι μονο χαρες στην ζωη σου:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ !ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ,ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ.ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ,ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ,ΝΑ ΤΑ ΦΤΥΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΑ(ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΜΑΜΥ)ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ,ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΤΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΤΡΟΜΠΑΑΑΑΑΑΑ......ΧΑΧΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ !ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ,ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ.ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ,ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ,ΝΑ ΤΑ ΦΤΥΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΑ(ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΜΑΜΥ)ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ,ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΤΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΤΡΟΜΠΑΑΑΑΑΑΑ......ΧΑΧΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι χρονια πολλα φιλεναδα μου να τα εκατοστησεις και να φερεις στον κοσμο ενα υγιη και γερο παιδακι.

Χρόνια πολλά σου εύχομαι

Ευχή συνηθισμένη

Μα είναι διαφορετική

Απ΄την καρδιά οντέ βγαίνει..

Μέρες που δέχεσαι ευχές,

δέξου και μια από μένα

Χρόνια πολλά. Χρόνια καλά,

χρόνια ευτυχισμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι χρονια πολλα φιλεναδα μου να τα εκατοστησεις και να φερεις στον κοσμο ενα υγιη και γερο παιδακι.

Χρόνια πολλά σου εύχομαι

Ευχή συνηθισμένη

Μα είναι διαφορετική

Απ΄την καρδιά οντέ βγαίνει..

Μέρες που δέχεσαι ευχές,

δέξου και μια από μένα

Χρόνια πολλά. Χρόνια καλά,

χρόνια ευτυχισμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κι απο 'μενα, cristin μου!!!!!

Να ζησεις, να τα εκατοστησεις, με το καλο να φερεις το μπεμπακι σου στον κοσμο και να 'σαι παντα γερη να το μεγαλωνεις με πολλη πολλη αγαπη!!!!!

Πολυχρονη κοπελα μου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κι απο 'μενα, cristin μου!!!!!

Να ζησεις, να τα εκατοστησεις, με το καλο να φερεις το μπεμπακι σου στον κοσμο και να 'σαι παντα γερη να το μεγαλωνεις με πολλη πολλη αγαπη!!!!!

Πολυχρονη κοπελα μου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...