Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αγγελικουλα ο αντρας μου καθεται κ ψαχνει στο ιντερνετ για τα υπερ κ τα κατα των εμβολιων κ εχει φαει φρικη.. μαλλον θα τα καθυστερησουμε λιγο αλλα θα τα κανουμε, βρηκαμε μια μεση λυση :roll:

ναι για αυτη την ελλειψη λεω

τη βιταμινη κ τη χορηγουν σε ολα τα μωρα με τη γεννηση τους, το γραφει κ στο βιβλιαριο

δεν την κανουν εκει σε σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Για τη βάφτιση που λέτε εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα για το πότε, αν κι εγώ θέλω γύρω στο Μάη. Θα την κάνουμε μάλλον στα μέρη του άντρα μου, μια και το γάμο τον κάναμε σε μένα. Αφήστε που διαφωνούμε για το όνομα. Και δεν ξέρω τι να κάνω για να τον πείσω.

Όσο για τα κιλά, αυτή είναι μια πικρή ιστορία για μένα. Στην εγκυμοσύνη έβαλα ένα κιλό. Αλλά είχα έτσι κι αλλιώς παραπανίσια. Τις πρώτες δεκαπέντε μέρες έχασα οκτώ κιλά. Αλλα πρέπει να χάσω κι άλλα. :roll:

Αχ, κορίτσια το καλύτερο πράγμα που μου συνέβη είναι η μπεμπούλα μου. Και είναι τόσο καλή. Αφού θέλω να βάλω ήδη μπρος για το δεύτερο. Αγχώνομαι και με την ηλικία και δεν θέλω να μείνω με ένα παιδάκι.

Καληνύχτα κουκλίτσες. Φιλάκια σε όλα τα μπουτάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, καλά, φρίκαρα τώρα με το ένζυμο και την ένεση...

Έφη, για πες για το όνομα. Τι αντιστάσεις φέρνει ο καλός σου; :P Εμένα ευτυχώς δεν είχε καμιά αντίρρηση να βγάλουμε τον πατέρα μου. Αν επέμενε να βγάλουμε τον δικό του, δε νομίζω να το έκανα θέμα, παρ' όλο που δε μ' αρέσει καθόλου το όνομα του πεθερού (Παναγιώτης). Νομίζω ότι, όταν είναι το όνομα του παιδιού σου, το αγαπάς έτσι κι αλλιώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι, αυτο δεν το εχω ξανακουσει..δεν θυμαμαι να μου ειπαν οτι του εκαναν ενεση ..θαμτο κοιταξω αυριο στο βιβλιαριο..

Αννα μαρια, στον αντρικο εκαναν τετοια ενεση?εχεις ακουσει κατι εσυ?

Εφη, ενα κιλο???!!γινεται αυτο?αχ κι εμεις τσακωνομασταν για το ονομα και τελικα πηρε το ονομα του πεθερου μου(μπλιαξ) αλλα θα φωναζουμε αλλο υποκοριστικο..θα κανεις κι αλλο μωρακι βρε!μην αγχωνεσαι..Κερασινα,ε?!δυσκολο..γιατι δεν κανετε μιξη αυτου του ονοματος με το αλλο που θελεις εσυ μπας και το σωσετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, δεν έχω ιδέα αν του έκαναν τέτοια ένεση. Εμένα ήταν και με ολική αναισθησία η καισαρική, οπότε πέρασαν ώρες για να συνέλθω...

Έφη, σοβαρά τώρα, θέλει ο άντρας σου να βγάλετε τη μικρή Κερασίνα; Η πεθερά που προφανώς τη λένε έτσι δε σας είπε "υπέφερα εγώ μ' αυτό το όνομα, ας μην υποφέρει και η εγγονή μου";;; Όσο για τη μίξη δύο ονομάτων, πάλι το Κερασίνα θα είναι γραμμένο σε όλα τα επίσημα πιστοποιητικά και στον κατάλογο του σχολείου, οπότε μάλλον δεν γλιτώνει από το κορόιδεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Καλα βρε Λενα μου τι ειναι αυτο που διαβασα?Κ μας μαλλον εχει την ελλειψη ενζυμου κ εννοειται πως μας εκαναν την ενεση εκει που τον εφτιαχναν οταν τον πηραν απο μενα.Το ειδε ο αντρας μου που ηταν εκει αλλα το γραφει κ στο βιβλιαριο.Μας ειπε η παιδιατρος οτι το κανουν σε ολα τα νεογνα για να προλαβουν αιμορραγιες.Να το ρισκαρουν τοσο πολύ?Δεν ξερουν οτι μπορει να υπαρχει ελλειψη ενζυμου?Αλλο κ τουτο παλι..Δεν θα ηρεμησουμε ποτε μ αυτους τους γιατρους!

Χθες ημασταν πολυ ανησυχοι ολη μερα.Γκρινιαζε ο μικρος κ ενω φιανοταν οτι νυσταζε εκλεινε τα ματακια του 5 λεπτα κ μετα παλι ντουρασελ.Το απογευμα που τον ταισα εβγαλε κ το γαλατακι σε δοσεις, πρεπει να ηταν γυρω στις 7 γουλιες.Απελπισια με επιασε..Δυο φορες τον αλλαξα.Σκεφτομαι βεβαια οτι κ μεις δεν ειμαστε καθε μερα καλα..

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!μολις γυρισαμε απο γιατρο.καναμε εμβολιακι!!!εκλαιγε πολυ το καημενουλι μου.ελπιζω να μην κανει πυρετουλι...εσας κοριτσακια μου, πως αντεδρασαν στο πρωτο εμβολιο???

εφη μου, οντως χαλια το ονομα...εσυ ποιο θελεις να βαλεις???μηπως κανουμε κανεναν ωραιο συνδυασμο/...αν παλι δε θελει ο αντρας σου, μπορειτε να τη φωναζετε συνη, κερεν...ξερω κι εγω...οτι μου ερχεται λεω...

λενακι τι λες τωρα???καλα, τοσο ανευθυνοι λες να ειναι???τισ κοπευεις να κανεις???εγω θα ελεγα να ρωτησεις τον παιδιατρο...εγω δε θα παρω τωρα την ανατροφης...απο σεπτεμβρη για να με παει ολη τη χρονια που θα εχω και τη διπλωματικη.οποτε 14/2 επιστρεφω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας.Καλουτσικη νυχτα ειχαμε,απο τις 23.30 μεχρι τις 6.00 κοιμηθηκαμε!Αλλα φυσικα απο εκεινη την ωρα το ματι γαριδα!!

Παω να μαγειρεψω τωρα που προλλαβαινω!!!Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

εδω κ με τα 2, ο μνικρος κοιμαται ο αναστασης πανω στο κεφαλι μου, στην κυριολεξια!!

ο τολης τρεχει σε ξενοδοχεια στη χαλκιδικη κ κανει αιτησεις.. ας τον παρουν κ ας μην βλεπομαστε τοσο πολυ, απριλη ληγει το ταμειο του κ τι θα κανουμε?

κερασινα εχει μια φιλη ο τολης, το εχωσυνηθισει το ονομα! :mrgreen: αλλα οταν το ειχα πρωτοακουσει ειχα ριξει πολυ γελιο! μου φανηκε τοσο αστειο!

ξερω υπαρχει λεμονια αμυγδαλια κ αλλα τετοια χαριτωμενα αλλα κερασινα? :lol:

μια συνηθεια νομιζω ειναι ολα..

βανεσσακι η μαμα σου θα στην κραταει?

κοριτσια εχω φρικαρει με αυτο το θεμα... ο αντρας μου θελει να τους κανουμε μηνυση αλλα ξερω οτι θα πουν πως η δοσολογια ειναι τοσο μικρη κ δεν υπαρχει θεμα.. αλλα με ποιο δικαιωμα παιρνουν τετοιο ρισκο? κ μαλιστα εν αγνοια των γονεων? εγω δεν ηξερα οτι μπορει να υπαρξει τετοιο θεμα.. αν το ηξερα επ ουδενι δε θα δεχομουν να του τη χορηγησουν, γιατι εχουμε κ κληρονομικοτητα στο θεμα, ο αδερφος μου εχει πληρη ελλειψη του ενζυμου

τωρα δε διατρεχει κινδυνο αλλα οσο σκεφτομαι οτι με το που θα γυρνουσαμε σπιτι μπορει να παθαινε τιποτα το παιδι.. κ να μην τον ειχαμε τωρα κοντα μας.. ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!

το δικο μου βραδυ ηταν λιγο χαλια..

ο μικρος κοιμοταν απο τις 10, ξυπνησε 5, μεχρι να φαει να ρευτει κ να τον ξαναπαρει ο υπνος ξυπνησε ο αναστασης... ο οποιος κοιμοταν απο τις 8 για βραδυ κ ειχε ορεξουλες!! μια ηθελε γαλα, μια ελεγε να αναψουμε το φως, μια ρωτουσε τι κανει ο μπεμπης, αν ηπιε γαλα κλπ κ με τα πολλα κοιμηθηκε 7. κ ειναι απο τις 8 στο ποδι κ τα 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Τι κάνουν τα όμορφα μωράκια μας;;;

Αγγελικούλα μου τι κάνει ο κούκλος σου;;

Εμένα καλά είναι, μια φορά το έβγαλε όλο το γάλα ευτυχώς, μάλλον τον πείραξαν τα εμβόλια...γιατί γενικά χτες έφαγε λιγότερο από άλλες μέρες.

Με το Βανεσάκι είμαστε καλες μαθήτριες, προσέχουμε πολύ σε σημείο που ούτε διαλλείμματα κάνουμε!!!!

Βανεσάκι και εγώ τις ίδιες διατροφές έχω με σένα...διατροφές να δουν τα μάτιαααααα σου!!!!!!

Εχω μια φίλη διατροφολόγο, την γνώρισα όταν πριν χρόνια πάλι έκανα δίαιτες!!!!!! Βέβαια ήμουν λιγότερα κιλάααααα ουφφφφφφφφφ. Εγώ παντως τώρα που θηλάζω δε βλέπω να φεύγουν εύκολα και να φανταστείς ότι τις περισσότερες τροφές δε μπορώ να τις φάω.

Κάνατε και εμβολιάκια, μια χαρά θα πάει η μικρούλα σου μην αγχώνεσαι, εμένα δεν είχε κάτι στα πρώτα, λίγο ζεστός αλλά όχι πυρετό....

Κατερινούλα μου ακόμα γουλιές;; εγώ θηλάζω και εκτός, απλά πάω μπολικα αξεσουάρ, για να μην λερώσουμε και τίποτα!!!!! αλλά μωράκια είναι τι να κάνουμε;;;

Σταμούλα να τα εκατοστήσετε!!!!!!!!! να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!

Γιωτάκι δε το ήξερα ότι αποβάλλονται οι τοξίνες και πάνε στο γάλα όταν τα κιλά χάνονται γρήγορα!!!

Οπότε πρέπει να χαιρόμαστε που δεν τα χάνουμε!!!!!χαχαχα φιλάκια στα παιδάκια σου!!!!

Συμπεθερούλα μου τι κάνει η νυφούλα μου;;; πώς πάει με το γαλατάκι της;;; τα κακάκια της οκ;;;

Άννα Μαρία βρεεεεεεεεεεε με κατηγορείς;;;;;;;;;;;;;; Εγώ που ήθελα να σε βοηθήσω;;; χα χα

και εμένα ερεθιζόταν αφού όλο καθάρισμα ήθελε...θα δεις σε λίγο δε θα έχει τίποτα!!!!!

Καλά κάνεις και ψάχνεις από τώρα για την βάπτιση πρέπει να δω και εγώ!!!!!

Λυδιάκι μου γλυκό φαντάζομαι πώς αισθάνεσαι που αφήνεις την εκπληξούλα σου και πας γραφείο...τι να κάνεις;;; Τα ίδια κιλά μας έχουν μείνει....αλλά θέλω να χάσω και άλλα.

Λενάκι μου τίποτα δε θα έχει ο μικρός σου!!!!!!!! Όλα μια χαρά θα είναι, απλά για να μην ησυχάζεις και εσύ μανούλα, αυτοί οι γιατροί θα μας τρελάνουν!!!

Γελάει ο μικρός σου ε;;; τέλειααααααααααα και εμάς ξεκαρδίζεται!!!! Τι φάση που έχουν!!!!!!

Ρε Λενάκι τι έγινε τώρα με την έλλειψη ενζύμου έβγαλες άκρη;;;Καλά διαβάζω αυτά που έγραψες και έχω φρικάρει!!!!!!!!

Εφούλα κερασίνα;;; δε νομίζω να αρέσει στο κοριτσάκι σου όταν μεγαλώσει....

ούτε το Θανάσης μου αρέσει του πεθερού μου , ούτε βέβαια και του άντρα μου του αρέσει , αλλά τι να κάνουμε θα τον φωνάζουμε Θάνο όμωςςςςςςς!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Είμαι αγκαλίτσα με την μπεμπούλα μου και σας γράφω.

Εγώ θα ήθελα να το πούμε Ιωάννα στη μαμά μου ή έστω Νικολέτα στον πεθερό μου. Αλλά αν το δεύτερο είναι αγόρι θέλει να το πούμε Νίκο. Δεν ξέρω βρε κορίτσια. Από τη μια λέω όλα μια συνήθεια είναι, από την άλλη έχω κι εγώ γονείς και θέλω να τους τιμήσω.

Ούτε θέλω να μαλώσουμε για το όνομα. Ουφ, δεν ξέρω τι θα γίνει...

Γιώτα τον άντρα μου λένε Θανάση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!!!!!!! ;)

Το Θανάσης για μωρό και παιδάκι δε μου αρέσει....να σου πω την αλήθεια και ευτυχώς ούτε και του άντρα μου, προτιμούμε το Θάνος!!!

Αλλά γούστα είναι αυτά!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω..

Μπηκα να δωσω παρον και να παρω απουιες ..χαχα..

Εμεις ειχαμε λιγο δυσκολη νυχτα..πολυ γκρινια ρε γμτ με αυτα τα δοντια..χειροτερα απο τους κολικους ειναι..

Τωρα κοιμαται πανω μου..μολις τον ακουμπησω καπου..κλαμα..ευτυχως εκανα τις δουλιτσες αλλα ακομα δεν εχω μαγειρεψει γμτ..μπιφτεκι και σαλατα για μενα..φασολακια για τον αντρα μου..

Εφη μου, νομιζω πως θα ειναι καπως αν βγαλετε τωρα το ονομα της πεθερας σου και στο επομενο του πεθερου σου..εσυ δλδ δεν δικαιουσαι να βγαλεις τους γονεις σου?δεν το συζητω,,το ιωαννα ειναι χιλιες φορες καλυτερο..

Λενακι,δεν φανταζομαι να ειναι τοσο επικινδυνη αυτη η ενεση βρε φιλεναδα αλλιως δεν νομιζω να επαιρναν τετοιο ρισκο..γεννιουνται πολλα παιδια καθε χρονο με ελειψη αυτου του ενζυμου οποτε ειναι συνηθισμενο..

Κατερινουλα, απο βαρος πως τα πατε?ποσο ειναι ο μικρος?παιρνει κανονικα?

Βανεσσακι, εμβολιακι?εμας στο πρωτο εμβολιο θυμσμαι ειχε κοιμηθει πολλες ωρες αλλα το βραδυ εκλαιγε το πουλακι μου μεσα στον υπνο του και ηθελε ολο αγκαλιτσα..πυρετο δεν εκανε ευτυχως ..ουτε καν δεκατα..

Γιωτακι, μια χαρα εισαι εσυ..δεν χρειαζεσαι διαιτα..τοστακι τρως?εμενα μου λειπει πολυ το τυρακι..

Αναστασακι μια χαρα κοιμηθηκε η μικρη..

Κοριτσια ουτε εμενα μου αρεσει το ονομα του πεθερου μου(ουτε κι ο χαρακτηρασ του μ αρεσει βεβσια) αλλα ...τι να κανουμε?ευτυχως που υπαρχουν τα υποκοριστικς..

Α, εφουλα να χαιρεσαι τον αντρα σου!γιορταζει σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφη μου, χρονια πολλα για τον αντρα σου!!!δε μου ειπες πως σου φανηκαν τα ποκοριστικα που σου εφτιαξα???παντως το ιωαννα ειναι σαφως πολυ ανωτερο!!δεν το συζητω??ααααα!!!κερασινα+ιωαννα=κορινα!!!!τι σου λεει???ελα, αυτο ειναι!!!το βρηκαμε!!!ουτε καυγαδες ουτε τιποτα!!! :lol::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω!!μαρακι-γιωτακι ασε τι λενε!!!οι καλυτερες μαθητριες και οι πιο προσεκτικες ειμαστε!!! :lol::lol::lol:

λενακι τι κανετε???ναι, η μαμα μου θα μου την κραταει, εννοειται!!!λες να την αφηνα σε καμια ακατανομαστη????? :lol::lol::lol::lol: καλα, απαραδεκτοι οι κ@λογιατροι!!!!εγω θα επαιρνα τηλ η θα πηγαινα εκει και θα εκανα μεγαλο θεμα!!!1ετσι παιζουν με την υγεια των μωρων μας??? :evil::evil:

αγγελικουλα μου, τι κανετε εσεις???εμεις ειμαστε 5200 και υψος 58.καλα δεν τα παμε??παντως δν ξερω απο τοτε που το καναμε μεχρι πριν μιση ωρα ελιωσε στο κλαμα ενω ποτε δεν κλαιει τοσο το ψυχουλακι μου!!!ελπιζω να ηρεμησει και να μην κανει πυρετουλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα δε μπορουμε να καταληξουμε .ειμαστε μεταξυ 3!ΔΑΝΑΗ, ΝΕΦΕΛΗ , ΜΕΛΙΝΑ!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΣΤΑΚΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΜΥ!!!ΠΟΙΟ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, πέθανα σήμερα. Έχουμε άλλη επίσκεψη, και όλη μέρα τρέχω... Απορώ πού βρέθηκαν τόοοοοσα πιάτα πάλι... Χτες έπλυνα μια στοίβα... Και συμμάζεμα, και μαγείρεμα, και τάισμα-ντάντεμα Αντρέα, και γλάσο για τη σοκολατόπιτα... Ευτυχώς το σφουγγάρισμα το έκανε ο άντρας μου.

Λένα, τι να πω για την ένεση... Αφού είναι καλά το παλικάρι σας, μην το σκέφτεσαι και χαλιέσαι...

Αγγελική, η καισαρική έγινε κατά τις τρεις, και νομίζω μετά τις εφτά μου έφεραν τον Αντρέα, αλλά και που μου τον έφεραν δεν ένιωθα τίποτα. Ήμουν εντελώς χαμένη και σαστισμένη. Κανένα τέταρτο τον κράτησα, κι αναρωτιόμουν τι είναι αυτό το πραματάκι...

Έφη, να βγάλετε Ιωάννα το κοριτσάκι σας, χωρίς μείγματα και ανοησίες και το επόμενο, το βγάζετε απ' την οικογένεια του άντρα σου.

Ωχ, κλαίει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι, το νεφελη δεν μου αρεσει επειδη κρυβει μια μελαγχολια..μου θυμιζει συννεφο και το ταγκο της νεφελης που επισης ειναι ενα μελαγχολικο κομματι αν και το αγαπω ιδιαιτερα..

Το δαναη μου αρεσει..ειναι απο τα αγαπημενα μου ονοματα..μικρο και ευηχο..το δ ομψς δεν μου καθεται καλα ..δλδ αν παει το κοριτσακι σου να ζησει στο εξωτερικο πως θα την φωναζουν?danai?

Το μελινα το προτιμω..το λ ειναι ωραια γραμμα..μελι..να ακουγεται ωραια και σαν ονομα σε παραπεμπει σε θαραλεα γυναικα, ειναι γλυκο ονοματακι και πολυ elegance ..με-λι-να..ειναι πιο αρτιο..

Εσυ τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα θα συνφωνήσω με την Αγγελικούλα... ;)

Βγάλτε το όνομα της μητέρας σου και αν το δεύτερο βγει αγοράκι βγάζετε και του πεθερού σου!!!!!!

Συγγνώμη αλλά εγώ δε θα το δεχόμουν ...εχουμε και εμείς γονείς να τιμήσουμε...αλλιώς κανέναν!!

Αγγελικούλα άστα και τα δοντάκια δύσκολη υπόθεση, εμένα βγάζει πολλά σαλάκια και βάζει τα χεράκια του πάρα πολύ μέσα στο στοματάκι του, προετοιμαζόμαστε σιγά σιγά....

Τι κάνει ο κούκλος σου;;;; να μου τον φιλήσεις!!!

Όσο για το τοστάκι ούτε τώρα το απολαμβάνω φιλενάδα!!!!δε τρώω τυριάαααα! :cry:

Βανεσάκι όντως είμαστε οι καλύτερες μαθήτριες :lol::lol::lol::lol::lol:

Οι πιο καλέεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς στην τάααααααααααξη!!!!! :lol::lol::lol: ωωωωωωω!!!!!

Μια χαρά είναι η κούκλα σου!!!!!εμένα τώρα είναι στο μέγεθος της δικής σου!!!

Και τα 3 ονόματα είναι από τα αγαπημένα μου!!!!!!!!! Θα ψηφίσω το Μελίνα!!!!!!!! γλυκό όνομα, όλο χάρη!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...