Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Αγγέλα μου μία φίλη μου που αισθάνθηκε το ίδιο, ήταν τρίχα της μασχάλης που γύρισε προς τα μέσα και δημιούργησε μεγάλο εσωτερικό σπυρί!!!!! Να δεις που θα είναι κάτι τέτοιο!!!!!!!! :):):) think positive!!!!!!!!!!

Πάω τώρα.....τα "παιδιά" μου με περιμένουν........... [smilie=wav.gif]

.......η αντίστροφη μέτρηση ξεκινάει...... :-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!

tha ginw manoyla καλες ξαπλες!! και εγω εχω μαζεψει σπιτι και ταινιες για τρελο καναπε!! ουτε εμενα για βλαστοκυστες μου ειπε...

να ρωτησω κατι? την υπερδιεγερση οωθηκων εγω νομιζα οτι παθαινεις οσο κάνεις ενέσεις! μου ειπανε οτι μετα την εμβρυομεταφορα θα πρεπει να τρωω ασπραδια και κοτοπουλο. ισχυει? και αν το παθεις δε μενεις εγκυος??

καλη επιτυχια σε ολεεεςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Littledancer και anji ευχαριστώ για τις απαντήσεις ;) μακάρι να μην είναι τίποτα.

anji καλή επιτυχία!!!περιμένουμε νεα από όλες.

Κορίτσια μου, τρελή υπνηλία!!!δεν προλαβαίνω να μπω από τον πολύ ύπνο αλλά δεν θα πρεπε να χω αναγούλες και ναυτία;ίσως είναι νωρίς ακόμα.

Πολλά φιλάκια σε όλες, πολύ πολύ καλή επιτυχία στις εμβρυομεταφορούσες!!! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

anji καλη καλη καλη πολυ καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!

Αννου καλε γιατι να τρως μετα?Εγω που ειχα παθει ζημια με το που εμβρυομεταφερθηκα περασε.Αν ειδε λιγο ερεθισμα ο γιατρος τοτε δεν εχεις να χασεις τιποτε.Φαε 4-5 ασπραδια πρωτεινες ειναι κακο δεν κανουν!

Εμενα η προγεστερονη εχει αρχισει κ με πειραζει στο στομαχι,ολο αναγουλες εχω!!!Αλλα χαλαλι εχω περασει κ χειροτερα.

Διατροφη μετα την εμβρυομεταφορα ιδιαιτερη δεν εκανα.Πολλα κρακερακια ετρωγα και κοιμομουν πολυ για να μη σκεφτομαι :lol::lol::lol::lol:

η αληθεια ειναι οτι εκανα κ 2-3 τσιγαρακια την ημερα γιατι κ με την αγωνια θα εσκαγα!

ΠΑντως ειχα παρει 3 κιλα, κατι το φαγητο κατι το αγχος κατι η προγεστερονη σε 15 μερες μεσα αρχισα να φουσκωνω.

Εμενα τα ωαρια ειναι 2ης ημερας.Την πρωτη φορα ειχα παει με βλαστοκυστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki ευχαριστω. αυριο θα ξερω λεπτομερειες διατροφης αλλα σημερα εφαγα ηδη 2 ασπραδια καλου κακου. εμενα προγεστερονη μου εδωσε κολπικα για αυτο το λογο. εσυ χαπακια παιρνεις?

οσο για το τσιγαρο..... πολυ αγχος για να κοπει απο τωρα. εγω θα το κοψω αμα βγει θετικο το αποτελεσμα τωρα απλα το εχω ελλατωσει (γυρω στα 10) αλλα το ειπα και στον γιατρο και μου ειπε οκ ετσι και αλλιως και οσες μενουν φυσιολογιακα δε το ξερουν μεχρι το τεστ και καπνιζουν full. αυριο βεβαια που θα εχω μεσα μου τα μωρα δε ξερω... μαλλον θα το σκεφτω παραπανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννου κ εγω ετσι ελεγα,αλλα μετα την εμφυτευση το διπλοσκεφτομουν το καθε τσιγαρο.

Ξεχασα πριν, Αγγελα μην ανησυχεις οταν ειναι κατι κακο ΔΕΝ ποναει.Οπως σου ειπαν καμια τριχουλα θα ειναι ή κανενας αδενας απο τις ορμονες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κορίτσια κ γω δεν έχω βάλει τσιγάρο από τη Δευτέρα..... τα νεύρα μου κ ένα ταξί να φύγω....

όσο περνάνε οι μέρες χειροτερεύω.....μ έπιασε κ μια κατάθλιψη σήμερα...τι να χει γίνει άραγε??? κ αν δεν έγινε πάλι τίποτα???γιατί κτλ....ουφ.....

Αγγελα τίποτα δεν έχεις όλα καλά....

γιουλάκι με το καλό να αποψυχθούν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...κορίτσια πέρασε και το στάδιο της εμβρυομεταφοράς!!!!! #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

από τα δύο γονιμοποιημένα , το ένα δεν "προχώρησε", οπότε και έγινε μεταφορά μόνο του ενός......

Εννοείται πως μειώνονται τώρα κατά πολύ τα ποσοστά επιτυχίας, αλλά αποφάσισα να μην το αφήσω καθόλου να με επηρεάσει!!!!!

Αν θέλει να "κάτσει" .......θα "κάτσει", σωστά;;;;

Είμαι έτοιμη για τρελή ξάπλα, ταινίες και pop-corn [smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif] .

Άντε με το καλό και η επόμενες εμβρυομεταφορές!!!! Να περάσουμε στο επόμενο βήμα της χοριακής(πάω 15/2)

Για διατροφή κορίτσια δεν μου είπαν τίποτα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha_gino_manoula δύο μωράκια και καλά!!!!!

κάνε υπομονή με το τσιγάρο.....όσο μπορείς κρατήσου μακριά!!!! Βέβαια, επειδή δεν καπνίζω...δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς την ανάγκη.........

Η Θ Ι Κ Ο Ν Α Κ Μ Α Ι Ο Ν :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

........και αν πέφτουμε και λίγο......λογικό μου φαίνεται.....αλλά , να μη μας παίρνει από κάτω..... [-x[-x[-x

Annou , κάθε επιτυχία για αύριο!!!!!!!!!!!!!περιμένουμε νέα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω ειμαι χαλια!

Προσπαθουμε να ριξουμε τον πυρετο με ντεπον και κομπρεσες.

Οταν γινω καλα θα σας γραψω

Καλη σας επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από μένα. Είπα να μπω και εγώ σε αυτή την συζήτηση μιας και ξεκινάω σε λίγες μέρες την 2η προσπάθεια στο Γέννημα με τον Μαντούδη.

Έχω γράψει ότι μου λείπουν ακόμα

1 PREGNYL 5000 iu

και 3-4 ΟRGALUTRAN 0,25 mg.

Αν καμιά από εσάς που γίνατε ήδη μανούλες δεν τις θέλει μου το λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil Περαστικά!!! annou τι εννοείς τα αποτελέσματα τα παίρνεις την ίδια μέρα???σε ποιο κέντρο είσαι???

οχι καλεεεε που τετοια τυχη!!!!! ιδια μερα με την anji εννοω..15/2 αν και εγω ηθελα του αγιου βαλεντινου :lol::lol::lol:

και μια που λες για κεντρο ειναι καμια στο μητερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανένα νέο από τη diaz...vango??? που είστε καλέ???παρακαλώ να παρουσιαστεί η εξάδα!!!! και οι υπόλοιπες που μπήκανε μετά.....πόσες είμαστε τώρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρούσα κι εγώ!!!

Τα ωοθηλάκιά μου μεγαλώνουν και Δευτέρα-Τρίτη θα έχουμε αυγουλομαζέματα! Μακάρι να είναι καλά τα αυγουλάκια μου και να γίνουν ωραία εμβρυάκια και υγιέστατα μωράκια!! Μακάρι!! :ympray::ympray::ympray: Η οιστραδιόλη βρε κορίτσια σε εσάς πόσο φτάνει; Εμένα είναι 1830... :roll:

Τέλεια νέα διάβασα από εσάς πάντως!! Δεν θα προλαβαίνουμε τις χοριακές!!!

Αννού και Άντζι τεράστιες χοριακές σας εύχομαι! Διπλό πάρτυ στις 15/2!

Tha gino manoula εσένα πότε θα σε περιμένουμε για χοριακή; Καλά πάνε οι ξάπλες ε; Κάτσε κάτω και μην κουνάς ούτε το δαχτυλάκι σου! Ηθικό ακμαιότατο στην ομάδα! Δεν πέφτουμε! Τώρα έρχονται τα καλύτερα!

Αγγέλα μου μην ανησυχείς για το γρουμπουλάκι... δεν θα είναι τίποτα. Είναι μέσα στη λακουβίτσα της μασχάλης ή έξω; Έχω κι εγώ τέτοιο και είναι ένας αδένας! Πότε πας για υπέρηχο εσύ να δείτε πόσα είναι τα μωράκια σας;

Littledancer πως πας εσύ; Για ωοληψία πότε σας είπαν;

Μελίπικτό μου, Βάνγκο, παπάκι τι κάνετε εσείς;

Λιλ μου περαστικά σου!! Κάνε υπομονή καλή μου θα περάσει!!! Μας βγήκε δύσκολος ο χειμώνας φέτος!

Twiggy, cuando,mariaaa, lia, Αγγέλα και όποια άλλη εγκυούλα ξεχνάω... φιλιά στις κοιλίτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaz εγώ 13/2 η χοριακή....η ε2 εξαρτάται από τα πόσα αυγουλάκια έχεις...νομίζω πρέπει να ναι 200 το ένα αυγουλάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πήγα για υπέρηχο ξεμύτησε κι άλλο ένα ωοθηλάκιο σύνολο 5.Για ωοληψία μάλλον Τρίτη ή Τετάρτη θα με πάρουν τηλ να μου πούνε σίγουρα.Τι κάνετε οι υπόλοιπες;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα παω τη Δευτερα για να δουμε τι θα αποψυχθει καλα, στο μεταξυ τα ουλτροτζεσταν παροτι τα παιρνω κολπικα μου κανουν ενα στομαχι κ@λ@.Αφηστε κ την υπνηλια που μου φερνουν,ολη μερα σερνομαι αλλα ειναι για καλο λεω προετοιμαζω το σπιτακι.

Εμενα τη προηγουμενη φορα μου ειχε πει χοριακη 15 μερες μετα την ωοληψια παντως κοριτσια.

τωρα με τα μπαρμπασταθακια δεν ξερω τι θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...