Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

αχ ευγενια μου μακαρι κ η δικια μου να εβλεπε τις σοκολατες για ταμπλετες :lol::lol::lol::lol: εμεις για να πω την αληθεια δεν ειμαστε πολυ του υγιεινου αλλα προσπαθουμε τουλαχιστον να τρωμε απο ολα...κ λαχανικα κ οσπρια κ φρουτα...γιαυτο κ το απωθημενο μου να μαθει να τρωει η μπεμπα απο ΟΛΑΑΑΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koριτσια μου τι κανετε? 'Πριν γραψω οτιδηποτε θελω να δηλώσω ότι το ποστ μας θα έπρεπε να λέγεται "ΜΑΖΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΜΕ"!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Και θα συμφωνησω με την Γιελιζ...ποιος μας μουτζωσε?? :twisted::twisted:

Ο Στεφανος μου ειναι κάπως καλύτερα από θέμα πυρετου.Πηγαμε σημερα σε αλλη παιδιατρο, αυτη που μιλησα χθες κ μου εδωσε οδηγιες.Εχει βρογχικα ο μικρος κι αρχιζουμε εισπνεομενες μασκουλες κ αντιβιωση. Νομιζω με τις μασκουλες θα ειμαστε καλυτερα. Λογω των φλεγματων που εχει δεν μπορει να φαει πολυ κ μου εκανε εμετο αρκετες φορες.Πριν από λιγο μου εκανε κ διαρροια. :roll: Ναα δω πότε θα ηρεμησουμε. Σημερα δεν πήγα στη δουλεια κ εμεινα μαζι του.Αυριο θα ειναι η μαμα μου εδω.

Χρυσα μου περαστικα κ σε σας.Πηρα κι εγω γλυκοπατατα απο τα βιολογικα κι εβαλα στη σούπα του μικρου.

Τονια κ Κατερινα καλοριζικα τα δοντακια!!!Αντε να πέρνουμε κι εμεις σειρα! :D

Μιχαελα μου ή μικρη σου θα τα τρωει ολα μην αγχωνεσαι.

Ευγενια μου περαστικα σας! Πολυ γελασα με τον μικρο κ τις ταμπλετες :lol:

Γιελιζ μου οπως τα λες για τον πρωην παιδιατρο μας.Αφου κι αυτη τη φορα πάλι κορτιζόνη ηθελε να μας δωσει!!!!

Δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να γραψω... :roll::roll: συγχωρεστε με ειναι απο την αϋπνία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πώ μια καληνύχτα....

Μιχαέλα φαίνεται καλέ το παιδί... είμαι σίγουρη ότι θα τρώει απόλα!

Μαράκι πολύ καλά κάνατε και τον αλλάξατε... άντε... ο βλαμμένος που θέλει να ποτίζει το μωρό κορτιζόνες!!

Δεν γράψατε πολλά οπότε δεν έχω να σχολιάσω πολλά...

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά σε όλες τις μανούλες και όλα τα μωράκιααα!!! Μουααααατς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Θα συμφωνισω με το μαρακι μας :x:x:x:x

ΜΑΖΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΜΕ

Ε μα ελεος δεν παλευετε αλλο...

τωρα ειμαι χαλια ΚΑΙ εγω...αλλα ηταν θεμα χρονου καποιος να με κολλισει

Χρειαζομαι επιγοντως υπνο, ξεκουραση...

εντωμεταξη ο μικρος μααααλλλωωωννν ετοιμαζει δοντακι...δαγκωνει με λυσσα τα παντα και ολη νυχτα την περασαμε θηλαζοντας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Περαστικα σου Χρυσα μου.Ηταν θεμα χρονου να κολλησεις κι εσυ.

Αληθεια τι τα πιανει τα καημενα και οταν ειναι ετοιμα να βγαλουν δοντι θελουν μα θηλαζουν συνεχεια;τα ανακουφιζει το μασημα μαλλον.Αχ εγω απο χθες το βραδυ αρχισα να νιωθω το δοντακι του...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας

Ο Ανδρέας μου κοιμάται εδώ και 2 ώρες!!!! απίστευτο. Από χτες το κάνει να κοιμάται δίωρα. Οχι πως παραπονιέμαι :lol: Εγώ κλασσικά σπίτ αφού παγώσανε το κονδύλι για τις αντικαταστάσεις. Ισως από βδομάδας το ψηφίσουνε.

Συνεχίζω τις δουλειές με τη βάφτιση. Τώρα παλεύω με το σχεδιάγραμμα των τραπεζιών, ποιος θα κάτσει με ποιο, έχω άτομο που είναι τσακωμένο μ όλο τον κόσμο που να τον βάλω. Θα ΄τον βάλω σ ένα τραπέζι μόνο του τιμωρία :lol::lol:

Περαστικά στα μωράκια τα μικρά και τα μεγάλα που είναι άρρωστα.

Τόνια μου εμείς κοντεύουμε 8 μηνών και δεν φαίνεται να ξεπροβάλλει κάνενα δοντάκι.

Σας αφήνω και τα λέμε σε λίγο πάλι

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλενη ο Χριστοφορος εβγαλε το πρωτο του δοντι 10 μηνων και μας μενει να βγαλει αλλο ενα τελευταιο...το οποιο το κοβω να βγαινει οπου να ναι....

Καλα αυτο με τους τσακομενους..χαχα..υπομονη!!!

Τονια ασε..δεν ξερω...ο καημενουλςι ταλαιπωρειτα..αντε να δω ΠΟΤΕ θα βγει το παλιοδοντι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες χαζομανούλες!!!τι κάνετε?τα ζουζούνια μας είναι όλα καλά??

Χρύσα μου περαστικά σου... σιγά που δεν θα σε κολλούσαν!!

Μαράκι μου καλά έκανες και αλλάξατε παιδίατρο... άκου εκεί κορτιζόνες συνέχεια στο μωρό... μπράβο του Στεφανάκου που πάει καλύτερα!!άντε και περδίκι!!!

Τόνια μου σε δαγκώνει με το δοντάκι?? Τι να πω..μακάρι να μην σε ενοχλεί για να μην σταματήσεις με το θηλασμό...

Κρυσταλλένη μου υπομονή..αυτό με τα τραπέζια είναι το πιο δύσκολο γιατί πάντα κάποιος είναι τσακωμένος με όλους,ο ένας δεν μιλάει με τον άλλο κτλ...

Ε΄γω είμαι στο γραφείο..πάλι..όχιιιι δεν είμαι καλύτερα αλλά έπρεπε να τελειώσω κάποιες εκρεμμότητες και να τακτοποιήσω τις πληρωμές μας γιατί αν δεν το κάνω δεν θα πληρωθούμε.. ουφ!!!άντε να δω μήπως φύγω νωρίτερα!!

Το βράδυ μας ήταν... εφιαλτικοοοοό... ο Νικόλας έκανε εμμετούς και συνέχεια άλλαζα σεντόνια,πυτζάμες και τον έπλενα... έριξε ένα κλάμα..πάνω που ηρεμούσα τον Νικόλα ξύπναγε η μικρή..άλλα κλάματα από εκεί... την έπαιρνε ο ύπνος στην αγκαλιά μου μόλις την ακούμπαγα στην κούνια.. νιαρρρρρ πάλι!! :shock::shock: Κοιμήθηκα στον καναπέ με την μπέμπα αγκαλιά μισή ωρίτσα γιατί μετά έπρεπε να σηκωθώ για τη δουλειά... :roll::roll: ελπίζω να αναρρώσουν γρήγορα γιατί δεν με βλέπω καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεερες....μαρακι οντως σε βρισκω πολυ σωστη για τον τιτλο :D:D

γιεληζ αν κρινω απο την μεγαλη...οντως η καλη μερα απο το πρωι φαινεται...ευχομαι :D

συμπεθερα οχι που θα γλιτωνες εσυ....εμεις για την ωρα κανουμε τον σταυρο μας που δεν κολλησαμε ακομα γαστρεντεριτιδα...ξου ξου ξου...αυριο θα παω να αναψω κερι στον αγιο γρηγοριο...περισυ τετοια μερα ειμασταν στο νοσοκομειο με τα ιδια συμπτωματα...

κ η δικια μου δυο μερες αφοτου κλεισαμε τον 9ο κ πηρε τον 10ο εσκασε το πρωτο δοντακι...εμεις τα βγαλαμε ολα...κ ευτυχως ακομα δεν μας επεσε κανενα :lol::lol::lol: αληθεια ποτε αρχιζουν να τα αλλαζουν αυτα;

τονια στην αρχη μπορει να το κανει απο περιεργεια κανε λιγη υπομονη κ αν δεις οτι πονας τοτε κανεις αναλογως....

κλρισταλενη αντε φτανουν οι μερες...οντως ειναι λιγο ζορι να μπορεις να μπορεις να τους βολεψεις ολους...ωραιο αυτο με την τιμωρια :lol::lol::lol:

ευγενια μου ποτε θα ηρεμησετε ρε γαμ@το....βαστα μανα γεραααα...δες μηπως εχεις παλι πυρετο γιατι δεν το κοβω να το καταλαβαινεις κ παλι.... ;););)

εμενα αυτη την στιγμη εχει πριστει το δεξι μου στηθος....μαλλον θα το βγαλω...απο της 5 που ταισα την μπεμπα...εφαγε μετα απο το αριστερο...κοιμηθηκε κ τωρα εφαγε την κρεμα...οποτε μεχρι το επομενο τριωρο θα εχει γινει μπαλονι....θα το βγαλω για συμπληρωμα το βραδυ......παω να αρμεχτω που λεει κ η πιπιτσα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελλα μου νομιζω οτι εκει γυρω στα 5-6 χρονων πεφτει το πρωτο δοντι....καποια παιδακια και αφου μπουν στα 7..

τα θυμαμαι τα περσινα σας..φτου φτου μακρια απο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου θυμάμαι τι τραβήξατε πέρσυ.. ήσουν κι έγκυος... μακρυά!!! όσο για τον πυρετό.. έχω 38,2 αλλά δεν προλαβαίνω να το σκεφτώ :lol::lol: θα περάσει που θα πάει.. :roll::roll:

Νομίζω εκεί γλυρω στα 6 ότι αλλάζουν δοντάκια και γίνονται πάλι φαφουτάκια :D

Κι ο Νικόλας 10 μηνών τα έβγαλε και τα 4 μαζί!!και τα κάτω και τα πάνω... μέσα σε δυο μέρες τσουπ!!γεμίσαμε δόντια!! :lol:

άντε βγάλε το γάλα γιατί σε λίγο γιατί από ότι καταλαβαίνω από την περιγραφή σου θα αρχίσεις να γέρνεις μονόπαντα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: αχα ευγενια αυτο κοιτουσα στο καθρεφτη....απο την μια μερια το στηθος ηταν πολυ φουσκωμενο κ φαινεται απο την μπλουζα....το εβγαλα κ ηρθα στα ισια μου :lol::lol::lol::lol: 100μλ εβγαλα...καλο συμπληρωμα για το βραδυ,αντι να της δωσω το ξενο ;););) σημερα που λετε φαγαμε την κρεμα μας κ μεσα της εριξα τρεις κουταλιες του γλυκου αλεσμενο αχλαδι-μηλο.....φυσικα δεν εμεινε τιποτα :lol::lol::lol: απο αυριο λεω δειλα δειλα να αρχισουμε σκετα φρουτα αχλαδι-μηλο..δεν μπορω να βρω ωριμα αχλαδια...σαν χορτο ειναι οσα πηρα τελευταια :?:?:? ευτυχως με το μηλο γινονται χυλος σημερα που τα δοκιμασα....μας ειχε πει αρχες του μηνα να ξεκινησουμε φρουτα...ε δεν πειραζει κ μια βδομαδουλα νωριτερα...πειραζει; ;););)

οντως ευγενια μου ημουν κ εγκυος κ με ειχε πιασει κ ιωση με τα λαιμα μου κ πονουσα στο στηθος...ειχα παει να με δουν κ στα επειγοντα κ ουτε καν με ακροαστηκαν...επειδη ημουν εγκυος κ δεν μπορουσα κ καλα να παρω τιποτα...... :evil::evil::evil: ευτυχως που με ειχε καθησηχασει ο γυναιοκολογος μου....τα θυμαμαι κ νευριαζω παλι. :evil::evil::evil::evil:

ασε χρυσα αυτο λεω...δεν μελεταγα τις προαλλες ενα κιουπι λιρες :lol::lol::lol: καθε χρονο τετοιες μερες αρρωσταινουμε...φτου φτου μακρυα...σημερα μου κανει κατι βηχαλακια,ελπιζω να μην μας βγαλει κατι αλλο...την πεμπτη εινα να πανε σινεμα,αν δεν αποκλειστουμε απο τα χιονια....η ραπουτζελ χαμενη στο διαδικτυο...ελπιζω να ειναι καλα να μην το χασει...γιαυτο θα την κρατησω κ αυριο σπιτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαστε κι εμείς....Εμείς δοντάκι γιοκ!!!!Απο πυρετο καλά πάμε...ΜΟνο χθες έκανε 40 πάλι αλλα με το αντιπυρετικο και ντουζακι έπεσε.Ειχαμε σημαδια αφυδατωσης ομως κι ετσι τον πιεζω μπας και πιει κατι...Το πρωι ηταν αρκετά ευδιαθετος με τους γονεις μου και καθε τοσο κατι του δινανε...Για να δούμε αποψε....

Μιχαέλα μου χιονίζει????

Ευγενία μου κι εσύ ξενυχτισμένη???Εγώ έχω 4 μέρες να κοιμηθώ!!!Σαν ζόμπι είμαι!!!

Χρύσα μου κι εσύ την άρπαξες???Μια απο τα ιδια κι εγώ...με πονάει ο λαιμός...Τουλάχιστον με τις μασκούλες που κάνω στον μικρό εισπνέω κι εγώ!!! :lol::lol:

Χρυσταλλένη μου εγώ το μεγαλύτερο ζόρι για τη βαφτιση το πέρασα στη διαδικασία με τα τραπέζια!!! :twisted:

Η Ευη μας πώς έιναι???

Οι υπόλοιπες???

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα μαρακι ουτε χιονονιφαδα.....αλαλα ειπε για την πεμπτη γιαυτο κ τα σχεδια ;);););)

σε δυο μερουλες θα ειναι καλυτερα ο μικρος αφου ξεκινησατε αντιβιωση...υπομονη κ θα μπειτε κ παλι σε μια ρεγουλα ρε κοριτσι...αγκαλιτσες πολλες...οχι φιλια... γιατι σερνοται κ ιωσεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: απο ιωσεις ξέρουμε καλά πια!!!! Με εχει πιασει κι εμενα ενας τρελλος βηχας και μου γυρισε ο αντρας μου με μια σακουλια καραμελες για το βηχα και διαφορα παυσιπονα!!!! οπως καταλαβες αρρωστησε κι αυτος!!!! Δυο μωρά στο σπιτι άρρωστα!!!! Εγώ απλά θα επιβιώσω!!! :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τι έγινε βρε κορίτσια; Αρρωστήσατε όλες;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Εμείς έχουμε πολύ πολύ γκρίνια δεν με αφήνει καθόλου δεν ξέρω τι έπαθε ξαφνικά.

Γκρινιάζει πριν φάει γρινιάζει αφού φάει γκρινιάζει όταν κάθεται στο ριλάξ και την πιπιλα που του βάζω γκρινιάζει με την πιπιλα στο στόμα του.........

Αρρωστος δεν είναι πυρετό δεν έχει δεν ξέρω μόλις τον πάρω λίγο αγκαλια σταματάει για πολύ λίγο και μετα ξαναρχίζει.

Αντε κορίτσια γρήγορα περαστικά :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιεςςς ελεος με τις αρρωστιες ωρε τι εχει γινει...παντου για νοσοκομεια και αρρωστιες διαβαζω...καλα οχι οτι εγω παω καλυτερα....μετα την μαστιτιδα μου ηρθε...ιλλιγγος..πηγα και στο νοσοκομειο εκανα ορο ενεση κλπ..πινω κατι χαπια και κατι σταγωνες βγαζω το γαλα και το πεταω και η μικρη πινει ξενο...πολεμο εχουμε πινει λιγο δεν ξερω ποτε πειναει το προγραμμα εχει γινει ανω κατω...και εκει που μεινανε 2 μερες μακρια απο το θηλασμο σημερα βγαζω ανα 3ωρο με το ζορι 50μλ και απο τα 2...ειμαιιι να σκασωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σε όλα τα άρρωστα μωράκια, μανούλες, μπαμπάδες!!!

Εμείς ακόμα είμαστε φαφούτηδες... για να δούμε πότε θα βγάλουμε δοντάκια!

Απόσα διάβασα μόνο αυτό θυμάμαι!!! :lol::lol::lol::lol:

Α Χρυσταλλενη εύχομαι να βρεις άκρη με τα τραπέζια! Άντε με το καλό!!

Μιχαέλα τα θυμάμαι τα περσινά σας!!! Πώ πώ μακριάααααααα!!!!

Αυτά για απόψε... πάω μια βόλτα και απο την ομάδα και μετά νάνι! Φιλάκιααα!!!

Εύη σου έγραψα στην ομάδα! Κουράγιο μαναα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

τι κανετε;;;

εμεις καλα..αναρρωνουμε!!!

επιτελους ενα βραδυ που κοιμηθηκα ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ..αν και σηκωθηκα 2 φορες να σκεπασω τον μεγαλο και 1 φορα να ταισω τον μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!! Πως είμαστε σήμερα?

Εύη μου μη μασας... δεν είναι το ίδιο το θήλαστρο με το θηλασμό του μωρού..ελαν τη βάλεις στο στήθος ξανά να δεις που θα έχεις γάλα!!

Χρύσα μου μπράβο που κοιμήθηκαν!!!! εμείς να δούμε πότε...:?:?:?

Γιελήζ μου θα βγάλετε κι εσείς... θα δεις που θα βγουν όλα μαζί!!όταν θα είναι έτοιμος για σουβλάκια!!:lol::lol:

Εγώ μια από τα ίδια..μην σας κουράζω!! ΑΑΑΑ!!!Εχτές η μπουμπούκα μου είπε μαμα!!!! :D:D:D Είχα ξεχάσει πόσο ωραίο είναι να το ακούς για πρώτη φορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα.

Αχ πως περιμένω να την ακούσω και εγω αυτη τη μαγική λεξούλα!!

Να ρωτήσω κάτι;

Εχθές πήρα τηλ την παιδιατρο να τη ρωτήσω κατι πραγματάκια και μέσα σε αυτά ήταν πότε μπορώ να τον βάλω να κάθεται μου απάντησε πως στους 7 μιση μήνες με μαξιλάρια.....

Τον κρατάω καθιστό στα πόδια μου και σηκώνει την πλάτη του έχει πολύ δύναμη.

Δεν είναι πολύ 7 μιση μήνες; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσα νομιζω οτι σου διχνει το παιδι ποτε ειναι ετοιμο..

βασικα απο τι στιγμη που ξεκινανε στερεες πρεπει να καθοναι..

ο δικος μου προσπαθει να σηκωθει απο 4 μηνων...τωρα πλεων καθετε σχεδων κανονικα στο καρεκλακι φαγητου και στη μπανιερα.

Εμενα παλη λεει ολο μπαμπαμπαμπμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τον κρατάω αγκαλία και γκρινιάζει τεντώνετε συνέχεια και οταν τον βάζω στο πόδι μου και κρατάω το βάρος του στο χέρι μου αυτός δίνει μια με δύναμη και πάει μπροστά μόνος του και όταν τον ξαναγέρνω προς τα πίσω τσαντιζεται. Δεν ξέρω του φταίνε τα πάντα ούτε στο καρότσι κάθεται πάταει τα πόδια του και κάνει σαν γεφυρούλα τη μέση του. Στερεες θα ξεκινίσουμε σε 15 μέρες περίπου. Κλείνει τους 5 μήνες στις 27.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κανουν που και που μην ανισυχεις.

Εμεις ξεκινησαμε αλλα δεν πολυδιχνει ενδιαφερον. Στραβομουτσουνιασε με το αχλαδι, εφτυσε την κολοκυθα στα μουτρα της πεθερας..σημερα θα φαιε μηλο..αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...