Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο σε ολυς παρακατω ειναι η ιστορια της κοπελας στη φωτο

A stunning photo and story that a Leaky shared. Inspirational.

"A nurse helping my 1 day old son nurse while I was in the ICU following his birth. At this point I was a quadriplegic and could only feel his soft hair and skin when he was placed by my neck to cuddle. Breastfeeding is the reason he was allowed to stay with me in the hospital for 5 months while I lived on the physical rehabilitation unit learning how to walk again (complications from when he was born). It's amazing how much baby stuff you can fit in a hospital room. We are still breastfeeding strong at 16 months! If this is not a success story I don't know what is :D"

AH-MAZING! Thank you for sharing Serena!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Βρε Νικολ για ονομα του Θεου.Να πανε ολα καλα και να μη ξαναρθει τετοια ταλαιπωρεια.Αυτο δεν εχει ξαναγινει....Πες μας νεοτερα οταν εχεις.

Ιφιγενεια απο που εινια αυτα τα ρουχαλακια;πολυ ωραια.Βαφτιστικα ειναιςγιατι δεν καταλαβα;

Οι υπολοιπες τι κανετε;

Μαρακι τι κανεις ο Στεφανακος;

Κατερινα ο μπουμπουκος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Νικολ μου δεν το πιστευωωωωω τι να πω περαστικααα...μα τι να πωωωω να φυγουν και να μην ξαναγυρισουν....εμεις συνεχιζουμε το θηλασμο...εχει αρχισει και καθετε το Μιλη μου...πολυ πλακα!!σημερα κρυωνω πολυ και δεν θελω να κανω και τπτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας τα ρουχαλακια ειναι απο εδω

http://www.mayoral.com/gr/index.asp

einai ρουχαλακια για ολα δεν ειναι βαφτιστικα καθαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλα , σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση.....

ο μπεμπακος βραζει ακομα...του κανω μασκες....εγω τον θηλαζω συνεχεια για να μην την ξαναπαθω κ η αδελφούλα μου ακομα νοσοκομειο....δεν την χειρουργήσανε..προσπαθουν να το αποφυγουν αν υποχωρησει ο πόνος..............

ωραια ρουχαλακια ιφιγενειακι μας.....σας φιλώ μια μια ξεχωριστα εσας κ τα μωρα σας απο μακρυα μη σας κολήσουμε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Συννεφιά και κρύο :(

Νικόλ μου ολα καλά να πάνε γρήγορα να γίνετε καλά και η αδερφή σου να της περάσει γρήγορα ο πόνος.

Τα ρουχαλάκια πολύ ωραια!!!!!!!

Οι υπόλοιπες τι κάνεται;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ξεχασα να σας πω ξεκινήσαμε φρουτόκρεμα ξυνίστικε απίστευτα το πουλάκι μου και αηδιασε :(

Δυο μέρες τώρα με σκέτο μήλο μπλιάξ εφαγε 2-3 κουταλίτσες και με κοιταζε με παράπονο το ζουζουνι μου σαν να μου έλεγε βρε μαμα τι είναι αυτό που μου δίνεις; Σημερα εχει μηλο αχλαδι για να δούμε...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακια μου......μακάρι...

Βανεσακι νομίζω με την μπανανα θα αρεσει περισσότερο στο μωρό...

εγω εχω πρόβλημα με τη λαχανόσουπα.....πατατα καρότο κολοκύθι σέλινο λαδακι λεμονάκι....μπλιαχ ..ο μπέμπης πολύυυυυυυυυυ κλάμα

ΓΙα να δω σήμερα με κοτοπουλάκι....για πείτε βρε κορίτσια καμαι ιδεα να γινει η λαχανόσουπα πιο ελκυστική...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικο βαλε κολοκυθα, γλυκοπατατα γλυκια κοκκινη πιπερια,πειραματισου λιγο με την υφη, πιο νερουλι, πιο κρεμμωδες...

Η Αδελφη σου πως ειναι;;..δεν ειναι επικινδυνο να μην χειρουργηθει τελικα;;;..πωπω ρε παιδι μου..ειλικρινα καντε ενα ευχελαιο!!!!

Βανεσσα μη περιμενει να φαει μεγαλες ποσοτητες για αρχη..εμενα ο δικο μου εγινε 7 και ακομα δεν εχει αντικαταστησει γευμα, τρωει δενε χω παραπονο αλλα μετα απο καμια ωρα θελει παλη γαλα..να δω ποσο θα αντεξω να αρμεγομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τα νέα είναι οτι με το αχλάδι σήμερα του αρεσε ανοιγε το στοματάκι του εφαγε αρκετή συμπλήρωσα με γάλα μετα γιατί είναι αρχή ακόμα του πήρα αλλα μήλα γιατί τα προηγούμενα ήταν σκληρά και ξυνούτσικα. Σημερα μαζί με το αχλάδι ηταν αρκετά γλυκιά!!!!!

Ναι Νικόλ πιστεύω οτι με την μπανάνα θα την τρώει πολύ καλύτερα το Σαββάτο θα του δώσω μου είπε η γιατρός να του προσθέτω 1 φρούτο καθε 2 μέρες.

Για τη χορτόσουπα δεν ξέρω τι να σου πω εμείς θα αρχίσουμε σε μια εβδομάδα με λαχανικά και μοσχάρι όλα μαζί.

Χρυσα μάλλον δεν θα τον πιάνουν τα φρούτα. Ο δικός μου γενικώς τρώει πολύ καθε τρεις ώρες θέλει φαγητό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου τωρα το ειδα. Τα σταρκιν νομίζω μου δίνει η μαναβισα μου είναι φίλη μου και μου δίνει γλυκα μήλα και αχλάδια γιατί ξέρει οτι είναι για το μπεμπάκι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και εμενα με την φρουτοκρεμα δεν τρελαινεται και δεν τρωει πολυυ και κοιταει σαν κακομοιρα...βαζω λιγο μπ[ισκοτοι μεσα και κατι παει να γινει..το ρυζαλευρο τοοο ξε....ζει...για να δουμε αυτο το μηνα ξεκιναμε σουπιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...