Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

. Ο γάμος είναι ένας απο τους δύο δρόμους που επιλέγει ο άνθρωπος, πάντα μέσα σε κοινωνία προσώπων να φτάσει την τελειότητα, το κατ' ομοίωσιν.

l:

Πας καλα μαρη θεουσα????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κατουρηθηκα στο γελιο με τη σοβαροτητα του κειμενου!!!Ευλογησον καλη κυρια κ εμας τις αμαρτωλες που θα επιλεξουμε τον 2ο δρομο???Αναρωτιεμαι ποιος ειναι????Υποθετω το να τιρουριρου εδω κ εκει με οποιον εχει κατι που να σου κανει "κατι"!Χωρις να υπολογιζεις φυλο,ηλικια κλπ!!!

Ου-ου ου 6-6-6!!!!Η λουκα μολις με αφορισε!!!! :lol::lol::lol:

Συνεχιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πας καλα μαρη θεουσα????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κατουρηθηκα στο γελιο με τη σοβαροτητα του κειμενου!!!Ευλογησον καλη κυρια κ εμας τις αμαρτωλες που θα επιλεξουμε τον 2ο δρομο???Αναρωτιεμαι ποιος ειναι????Υποθετω το να τιρουριρου εδω κ εκει με οποιον εχει κατι που να σου κανει "κατι"!Χωρις να υπολογιζεις φυλο,ηλικια κλπ!!!

Ου-ου ου 6-6-6!!!!Η λουκα μολις με αφορισε!!!! :lol::lol::lol:

Συνεχιζω!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ο άλλος δρόμος είναι ο μοναχισμός!!! Να σε δω αδερφη Θεοπίστη και τί στον κόσμο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες!!!! :D:D:D

Δε διαβασα ολες αυτες τις 20 σελιδες :twisted::twisted: που γεμισατε,αλλα ειδα για το Φωτακο της Παναγιωτας και μου εφυγε ενα βαρος,γιατι ειχα σκασει μιλαμε!!!! #:-s#:-s

Παναγιωτα μου να ειναι η τελευταια σας λαχταρα και να μη τυχει τιποτα αλλο κακο στα αντρακια σου!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Σισσακι αυτο το κατεβατο(που χριστο δε καταλαβα κι εγω το τουβλο,σα τη Νατασα @-) ) το εγραψες-ειπες στον αντρα σου;;;;; κι αν ναι,σου εκλεισε κανενα δωματιακι στο Δρομοκαιτειο ή ακομη;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και μαρη γιατι ειμαστε υπερβολικες με την ανιψια της Βικης;;;;;; 10 χρονων γαιδουρακι ειναι,δε ξερει τι κανει;;;;; :-w:-w:-w:P

Επισης πες στη Βικυ να σου προμηθευσει κανενα λεξοτανιλ γιατι....Χαλια τα νευρα σου ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ερακι υποψιαζεσαι εγκυμοσυνη;;;;;;;;;;;;;αντε ρε κανε ενα τεστ!!!!!!!!!!! :D:D:D θελεις ή οχι να εισαι;;;;

Αφρο στειλε το τηλ σου! Το δικο μου το εχεις ε;;; οποτε γουσταρεις να με παιρνεις,δε θα ενοχλησεις ποτε!!! αν δε μπορω ή λειπω ,απλα δε θα το σηκωσω! ;)

Θου που εισουν μαρη σημερα που καταφερα να σε παρω τηλ;;;;; :-w:P

Αναστασι περιμενες νεα απο μια δουλεια ή κανω λαθος;;;; :roll:

Παιδια κι εγω ειμαι στα προθυρα νευρικης κρισης γιατι η μικρη κουραδα εχει μεταλαχτει απο αγιοπαιδο σε μεγαλο ΤΥΡΑΝΟ!!!!!! Μιλαμε δε με αφηνει να κλασω!!!!! :o:o:o:twisted::twisted::twisted:

Ολη μερα γκρινιααααααααα!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Εν τω μεταξυ ακομη δε μπορει καν να σηκωθει σε καθιστη θεση!!!!!! πεφτει ανασκελα και καθεται και κλαιει με μαυρο δακρυ μεχρι να βρεθει καποιος να τη σηκωσει!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Επισης οταν θελει κατι και δε της το δωσεις,μιλαμε την ακουει το διπλανο τετραγωνο!!!!!!! :o:o:o:o

Ρε θα το τσακισω το το τσογλανακι!!!θα το τσουρομαδησω λεμε!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Συμπεθερακι ακους τα καλα της νυφης σου;;;;;; οοοχιιιιι να τα πεις του Γιωργη σου,γιατι μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε ποσα ειπατε μεχρι να υποβαλω;;;;;;; :o:o:o:o

Μονο την Αναστασι διαβασα και γελαω παλι σα τη χαζη με τον ιστρο αυτου του κοριτσιου!!!!!! :lol::lol::lol:

Σε ποια σελ εχει τη ζωγραφια του Θοδωρη να τη καμαρωσω;;;;;

ΡΕ ΘΑ ΣΚΑΣΕΤΕ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΩ;;;;;!!!!!!! :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε καλέ; :o:o:o

Όσα δεν είπατε τον τελευταίο καιρό, τα είπατε μαζεμένα σήμερα;;;; :lol::lol::lol:

Θα επανέλθω όταν τα κοιμήσω και σας διαβάσω... 8-)

Δηλαδή αύριο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! Εγραφα και με πέταξε η μακακία!

Νομίζατε θα γλιτώνατε? :?: Να μην χαιρετήσω και τις βραδινές? 8-}

Νατάσσα μου έφερε ο Βαγγ ψάρι και θα τα φτιάξω αύριο τα γιουβαρλάκια σήμερα έχω μοσχαράκι με ρεβύθια και πιπεριές. γιαμ γιαμ =p~

Αναστασία το πόσο γέλασα με το 666 και την Λουκά! =))=))=))=)) Πεστα χρυσόστομη θα μας αποτρελάνει η Οσία Αθανασία! =))=))=))

Σισσάκι και εγώ αν ημουν ο αντρας σου και μου έέγες τίποτα τέτοια όχι στον τζόγο, μάλλον στα ναρκωτικά θα έπεφτα! :lol::lol:

Βικυ λογικό ειναι να βλέπεις τέτοια όνειρα γιατι λίγο πολύ κοντέυεις! Εγώ έχω τις τελευταίες 10 μέρες βλέπω ότιναναι όνειρα και πάντα σκέφτομαι την Λένα..

Γιωτάκι τι έπαθες με τις Αμερικανικές σημαίες, θα τα πάρει κρανίο η Αργυρώ! :lol:

Τον έβαλα για μεσημεριανό ύπνο, μου έβγαλε την Παναγία (ουπς Σισσάκι.. :oops::oops: ) ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορωωωωωω!!!!!!εχω πεθανει με Σισσυ και Αναστασι!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))

Ερακι βαλε θερμομετρο ρε το πρωι κι αν εχεις κοντα 37 θερμοκρ. ειναι πολυ πιθανο να εισαι εγκυος!!!!!

Επισης καθε φορα που σε διαβαζω νιωθω μια ακατανικητη πεινα,γι αυτο μη μπαινεις τα βραδια γιατι θα γινω βοδι!!!!!!! :)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα μΟου!!!Αγαπημενη μου! :x:x:x Θα με φυλας απο τα εντομα εε????Αχου θα μας φανε τα μυρμιγκιαααααα! :lol::lol:

Τι καλα που πηγατε επιτελους κολυμβητηριο!!!!!Ζηλεψα!!!Λεω να παω με τη Νατασα γτ εχουν εναν κουκλο δασκαλο!!! :lol::P:P

Μαρια μην ξερασω με τοσα σιροπια εεε????Αι μαρη κ εσυ!!!δεν τον χορτασα κ π@π@ριες!!!! :lol::lol::lol::P:P:P

Καλε αυτο το Σισσοκοριτσο τα εννοουσε αυτα????? :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ κραταω κακιες????Μονο σε 3 ατομα σε ολο τον πλανητη!Κ αυτα απλα δε θα ηθελα να τα δω/ακουσω ποτε!Δε θελω το κακο τους! :?

Νατασακι μου λατρεμενο!!!ρε βλακα πρεπει να "χωρισουμε"!Δεν θελω να δενομαι πολυ με ανθρωπους πια... :P:P:P Μου λειπεις!Και εισαι κ παγοκολωνα! :lol:

Α ναι!τα εφτιαξα ΚΑΙ με την κουμπαρα σου αλλα εκεινη φτυσμενη με εχει!!!Ψευτολεσβιες ολες σας! :)):)):((=))=))=))

Τζαμπανταν σουπερ νυχακι!!!4,5 ε τη φορα!!!!Τελειο εγινε σημερα!!! ;):D

Γιωτα =))=))=))=)) ρε δε μου τον γνωριζει!!!!Απαπα!!!Ζηλιαρες γυναικες!!!Αφου δεν μπορει να τον εχει εκεινη,ας μην τον εχει καμια!!!! :lol::P:P:P

Τελικα τις σουπιες ακομα τις βραζεις??? :P:P:P Ποσο μ'αρεσουν οι κρασομεζεδοκαταστασεις!!!! :D:D:D:D

Νατασακι L-)L-)L-)L-)L-):-B:-B:-B:-B:-B:-B:-B:-B:-B:-B:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Πωπω να ειστε καλα!!!Ξεσκιστηκα στο γελιο!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΣΙΣΣΙΩΩΩΩΩΩΩΩ(μαπα το ονομα σου με κεφαλαια! :P:P )

Τι λες καλε??????Ή γαμος ή μοναχισμος??????? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: Τι να πω?Θου κυριε!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα!!!!!

Διαβαζω τα υπολοιπα μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με το θερμόμετρο τι ειναι Τονάκι? Δηλαδή τώρα που ειναι 4 το μεσημέρι δεν πιάνει?

Μπα άσε θα περιμένω τον Βαγγ να μου φέρει τέστ. Ελπίζω να μην μου φέρει κανένα οωρηξίας μόνο..

αναστασία :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χααααααααααααααααααααααχαχαχα Αναστασία τώρα σε είδα!!!!!! Αγαπήηηηηηηηηηηηηη!!!!Μαζί στη κόλαση!!!!

Έρη καινούργια συνταγή;;;;;;Μιαμ μιαμ!!!

Δήμητρα γειαααααααααααα!!!!

Τόνια μας το φυλούσαν ρε συ!!! Και Η Δ δεν υπάρχει. Ξυπνάει 500 φορες κάθε βράδυ...... :evil::evil::evil:

Σας είπα;;;; Τις έχω και τις 2 άρρωστες. Η Ε είναι κάπως καλύτερα αλλά η Δ είναι στα φόρτε της ίωσης. Μύξα και λίγο πυρεττό... Μπρρρρρρ

Γιωτα βέβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορυ δεν σας πρόλαβα, εψαχνα το θερμόμετρο :lol::lol::lol::lol:

Νατάσσα περαστικά βρε συ στα μωράκια σου! Η συνταγή είναι απο άλλο blog Που έχουν δυο μεγάλες σε ηλικία κυρίες που είναι φίλες. Γενικά φτιάχνω και απο άλλα blogs, τ αφωτογραφίζω και τους τα δείχνω μετά χεχε.

Είναι αυτή http://cookandfeed.blogspot.com/2012/01 ... kpeas.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θεοτρελλες !!!!

απο τις 9.36 μεχρι στι 11 ακρβος εβαζα για υπνο τον Π ...στις 11 και αφου τον πηρε ο υπνος στο ενα λεπτο που αποκοιμηθηκεξυπνησε ο Μ και εκλαιγε !!! :o αντε πηγενε εκει και ξανα βαλτων για υπνο ...απο τις 11.10 σας διαβαζω !!!

Ερη μαρη εισαι γκαστρουλα ? :o:D:D:D:D:D:D

αναστασια και αθανασια ( :lol::lol::lol: ) με εχετε πεθανει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Καλε αυτη θα ειναι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!Ερηηηηηηηηηηηηηηη!!!Αχ μακαρι να εισαι!!!!

Αλλα τι να πω???Τοσα γκομενακια εκει εξω κ εσυ....θελεις να εφαρμοσεις αυτες τις αρλουμπες της Οσιας Σισσυς...μεγαλη η χαρη της!Ευλογησον λεμε καλη κυρια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P

Τονια καλα να παθεις ρε φιλη!!!!!Οσο χαρηκες-χαρηκες!!!!! :P:P:P:P Πλακιτσα!Κουραγιο!!!Τι να πω...Θα περπατησει κ αυτη κ θα ηρεμισει....λεμε τωρα!σε βλεπω καψαλισμενη σαν κοτοπουλο σε κανα γκαζακι.Ο ενας απο τα ποδια κ η αλλη απο τα χερια θα σε καψαλιζουν!!!! :lol::lol::lol:

Νατασα περαστικα ρε συ!!!!Γτ δε μου ειπες τιποτα?Θα μου πεις τι θα εκανα?θα σου εφτιαχνα με τα ποδαρακια μου βιολογικη χορτοσουπα? :lol:L-)L-)L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτοιμες οι σουπιές ,σε ένα τεταρτάκι στη χύτρα !!! διάβασα ένα ωράιο ανέκδοτο!!σας το βάζω!

Κάθονται τρεις ξαδέλφες στο σαλόνι και συζητάνε παρουσία της κουφής γιαγιάς τους. Λέει η πρώτη: - Κορίτσια διάβασα στο Elle ότι φέτος θα φορεθούν γάντια μέχρι εδώ. Και δείχνει τον καρπό της. - Εγώ πάλι διάβασα στο Vogue ότι θα φορεθούν μέχρι εδώ, λέει η δεύτερη και δείχνει τον αγκώνα της. - Εγώ κορίτσια, λέει η τρίτη, μίλησα εχτές με τη Λίτσα που δουλεύει για τον Ασλάνη και μου είπε ότι θα φορεθούν μέχρι εδώ. Και δείχνει τον ώμο της. Οπότε πετάγεται η γιαγιά και λεει: - Κορίτσια... Καλό παιδί να 'ναι και ό,τι να 'ναι!

κανόνισε Έρη να έχεις καμμιά ίωση!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ξερεις απο αυτην που κρατάει 9 μήνες!!!

Νατάσσα περαστικά σας!!!Σας καληνυχτώ!!!η Λένα έβαλε ωραίες φωτο στο φεις!!!δεν σας είπα ,με λεει η μικρή μαμα παρε το φεισμπουκ!!!έχω πατήσει υποβολή 5 φορές !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:

Τονια καλα να παθεις ρε φιλη!!!!!Οσο χαρηκες-χαρηκες!!!!! :P:P:P:P Πλακιτσα!Κουραγιο!!!Τι να πω...Θα περπατησει κ αυτη κ θα ηρεμισει....λεμε τωρα!σε βλεπω καψαλισμενη σαν κοτοπουλο σε κανα γκαζακι.Ο ενας απο τα ποδια κ η αλλη απο τα χερια θα σε καψαλιζουν!!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανατσασια κανονισε ναμην μου μεινει αντερακι απο τα γελια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια τι να πω ....ψωνισες απο σβερκο και εσυ και στα δυο :lol::lol::lol::lol::lol: πολυ γελασα με την περιγραφη σου "πευτει ανασκελα και κλαιει μεχρι να την σηκωσει καποιος " :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

υπομονη μεχρι να περπατησει ....

θα στο δωσω το τηλ ...οταν ποσταρεις και πατησω το πμ σου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε πατε καλα [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] καιρο εχω να το βαλω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

περαστικα νατασα..μα που κολλησαν..

το κειμενο της σισσιω δε το καταλαβα με τιποτις...

εχω ριξει το γελιοοοο

καλα γιωτα το ανεκδοτο :lol::lol::lol::lol:

ερη λεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: αχ περιμενουμε νεα ρε...αντε κ συ ελεγες οχι στο 2 8-)8-)8-) η μαλακιες λεω :oops::oops::oops:

κοματια ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν αντε πάτε να κοιμηθήτε και αν είμαι εγώ θα ανοίξω καινούργιο τρενάκι το βράδυ ε?

Ναι Θούλη εχω ενδοιασμούς λόγω ηλικίας..

Καληνύχτα μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=)) Δεν μπορω να ηρεμισω!!!Ξαναδιαβαζω τις τελευταιες σελ κ γελαω!!!!!

Γιωτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο δε θα πω αλλα!!!!Αλλα απο αυριο θα σας λεω οτι μ@λακια μου ερθει!!!!

Φτανει η σοβαροτητα!!!! :P:P:P Αν μου κατσει κ καμια "οσια" να πλακωθουμε...Ακομα καλυτερα!!!

Ε ρε γελιο!!!Θα το διαβασω κ εγω το κειμενο στον Α =))=))=))=))=))=))=))

Θα κατεβασει τα σκορδα κ τους τομους του μαρξ να μου τους φερει κατακουτελα!!!

Ευλογησον κ καληνυχτα τεκνα μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη θα μας γκαστρωσεις μεχρι να μαθουμε

Αναστασια κανε μια δοκιμη να μας πεις αντιδρασεις...

μπορει ετσι να ξαναφουντωσει το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...