Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

Καλέεεε δε σε παχαίνουν οι τροφές...Απλώς κάποιες τροφές δεν τις μεταβολίζει σωστα ο οργανισμος μας... :?:?:?:?:?:? Δεν ξέρω κορίτσια....Το αποτέλεσμα θα δείξει...Και τις κλασικές διατροφές που κατά καιρούς έχω κάνει, αν δεν προσέξεις, πάλι τα παίρνεις τα κιλά... :?:?:?:?:?:?:?:?

Και δεν βρίσκω κάτι τόσο τρομερό να κόψεις λευκό αλεύρι, αλάτια και ζάχαρη...Όπως είπε και η Έρη αυτά είναι "δηλητήρια" και για την υγεία και για το σώμα...

Εμένα πάντως μου φάνηκε ισορροπημένη διατροφη... :roll::roll::roll::roll:

Α, Αφροοο μωρή αφού με είχε καβατζώσει για πελάτισσα.... :D:D:D:D Επίσης, αν μου έλεγε αυτή ότι δεν έχω περιττά κιλά, θα έλεγα "ωραία, δε σας χρειάζομαι τότε..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιώτα 86 κιλά πολλά μου φαίνονται εμένα.... :roll::roll::roll: Και εξαρτάται πως τα έχεις....Η ξαδέρφη μου για παράδειγμα έχει ποδάρες, αλλά από τη μέση και πάνω ήταν σαν μπαλόνι...Τεράστιο στήθος, τεράστιο στομάχι....Μια άμορφη μάζα ήταν..... :roll::roll::roll: Η οποία επίσης είχε δοκιμάσει ουκ ολίγες δίαιτες και διατροφές.... :roll::roll::roll:

Αρτζι μετά την απώλεια του επιθυμητού βάρους, κάνεις συντήρηση....Μετά από 3 μήνες αποχής από τις τροφές που απαγορεύονται, τις βάζεις σταδιακά στη διατροφή σου και πάλι.... ;););) Το θέμα είναι να αντέξεις και να ακολουθείς τα προγράμματα σωστά... ;);););)

Εγώ σκεφτόμουν να αρχίσω και γυμναστήριο, αλλά πότε να πηγαίνω ρε γμτ... :twisted::twisted:

Ερηηηη μακάρι να είσαι εγκυούλα.... :x:x:x:x:x:x Ελλάδα δε θα έρθετε καθόλου;;;; :roll::roll:

Φραν πόσο σε ζηλεύω που τις γνώρισες όλες τις Θεσσαλονικιές...Η σχεδόν όλες.... ;););) Χαίρομαι που ξεσάλωσες... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιώτα σουπιές με σπανάκι είναι τέλειες.... ;););)

Αναστασία άστα αυτά μωρή...Που θα μας πεις ότι είσαι μια από εμάς.... :lol::lol::lol::lol::lol: Εσύ αγάπη μου είσαι μια μικρή δεσποσύνη...Και εμείς οι δούλες σου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ τι έγινε με την αδερφή σου;;;Δε διάβασα... :oops::oops: Σε ποια σελίδα γράφεις;;; :roll::roll:

Τι άλλα;;;;;;

Έχω δουλειά...... :twisted::twisted: Πότε θα φύγω;;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

προβληματίζομαι και όσο δουλεύω

και σιγά τι κάνω :lol: τώρα πχ έχω τον καφε και το παπλωματάκι μου και σας γράφω και απέναντι με κοιτάζει η σιδερώστρα :( με περιμένει :(:(:(

λοιπόν με το Γ θα κλείσουμε 9 χρόνια το Μάιο :o και έχω πρόβλημα :(

νιώθω πως περνάει η ζωή κι εγώ δεν τον έχω χορτάσει..φοβάμαι μη γίνει τίποτα ή ότι θα γεράσουμε και ακόμη θα νιώθω έτσι :roll: όλο αυτό σκέφτομαι ότι θα γεράσουμε :? και θα φύγει η ζωή μας και εγώ δεν θα έχω κάνει πράγματα μαζί του, δεν θα του έχω πει αυτά που θέλω κλπ κλπ δεν ξέρω αν με πιάνετε :roll:

και μην πάει ο νους σας στο πονηρό :evil: δεν εννοώ αυτό που εννοείτε :|

Έρη για πες τι άλλα συμπτώματα έχεις?

Τώρα κανονικά θα έπρεπε να διαβάζω :geek: αλλάααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πάλι νομίζω ότι είναι καλό που δεν νοιωθεις οτι τον εχεις χορτάσει...γτ αν τον είχες χορτάσει θα έψαχνες για άλλον!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω αμα ακουγες 96 τι θα έλεγες!!!!??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη θα περιμένω ευχόμενη ένα μεγάλο +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D:D:D:D:D μακάρι το 2012 να είναι καρπερό για όσους το θέλουν !!!! :D:D:D:D:D:D:D:D και να φωτίσει ο Θεός αυτούς που δεν θέλουν !!!!να ξεστραβωθούν να θέλουν!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: παραμιλάω τωρα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με χαιρετησαν τα ρουχα...τωρα παραμενουν στη λεκανη και θελουν τακτοποιηση...ποσο το βαριεμαι!

Μαρια...αν εγραφες οσα θελεις να του πεις?

αληθεια...ποια η αποψη σας περι ολων αυτων που ζουμε...οικ. κριση.κλπ?

Μαρια ο Γ?

τι πιστευει?\

Μητσακι...συ?

Γιωτα ...εγω στο 96 κανω αναγραμματισμο και το βλεπω 69...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααας! :D

Καλά έπαθα πλάκα με τις ζωγραφιές του Θοδωρή :o Μεγάλο ταλέντο! Η Μαρκέλλα ούτε μουτζούρες δεν κάνει ακόμη :? Γενικώς δεν της αρέσει να ζωγραφίζει, βαριέται...

Θούλη μη σε ξανακούσω να παραπονιέσαι για το παιδί ότι είναι γκρινιάρης και κι όλο κλαίει και και και... Έτσι είναι οι μεγάλοι καλλιτέχνες :lol: Λίγο ιδιότροποι :lol: Θα το υποστείς τώρα λίγο αλλά μια μέρα θα σε κάνει περήφανη :D:D:D

Την πέφτετε στην Αναστασία βλέπω? :twisted:

Ότι και να λέτε, στη δική ΜΟΥ αγκαλιά θα τρέχει το καλοκαίρι στο κάμπινγκ όταν θα μπαίνουν τζιτζίκια στη σκηνή της :lol::lol::lol:

Φραν εγώ πότε θα σε γνωρίσω? Κανονίστε μια φορά που θα είστε Κοπεγχάγη να έρθετε Τρόντχαϊμ! Μια πτήση είμαστε :D

Μαρία δε μπορώ να σε βοηθήσω στους προβληματισμούς σου... Γενικώς δε μπορώ να συμβιβαστώ με την ιδέα "γερνάμε, πεθαίνουμε" και την αποφεύγω... προς το παρόν...

Εμείς σήμερα το πρωί πήγαμε κολυμβητήριο κι περάσαμε τέλεια! Κάτσαμε 2μιση ώρες κι η Μαρκέλλα δεν ήθελε με τίποτα να φύγουμε. Την πήρα στο τέλος σηκωτή κι αυτή χτυπιόταν και φώναζε "π(λ)αααααατς π(λ)ααααατς (α)πο ντωωωω " :lol::lol::lol:

Ούτε που ξέρω πόσες φορές ανεβήκαμε στη νεροτσουλήθρα :?

Λέω μιας και της άρεσε τόσο να πηγαίνουμε μια δυο φορές την εβδομάδα .

Έρη περιμένουμε νέα!

Σας χαιρετώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις φυσικά και είχαμε σημαντικότατη μείωση στα χρήματα μας και επαναπροσδιορίσαμε τις ζωές μας

αλλά οκ δεν τρελαθήκαμε κιόλας. Δεν υπάρχει γκρίνια και αυτό είναι το καλύτερο.

Οκ δεν αγοράζουμε τα ρούχα και κόψαμε τα πολλά πολλά αλλά είμαστε ευτυχισμένοι. Δόξα τω θεω να λέμε έχουμε την υγεία μας κι εμείς και τα παιδάκια μας. Ο Γ είναι σαν να τα περίμενε όλα αυτά..αλλά οκ προσπαθούμε να το διακωμωδούμε κιόλας όσο μπορούμε. Ίσως βεβαια όπως είπα επειδή δεν έχουμε ακόμη πρόβλημα διαβίωσης ουσιαστικό. Πάντα κάτι γίνεται όμως και τα καταφέρνουμε ;)

Και Βίκυ μην τα σκέφτεσαι τόσο πολύ αυτά. Όλοι το ίδιο είμαστε πάνω κάτω. Ετοιμάσου για το μπεμπε σου εσύ και πάρε δύναμη από τη ΜΙ. Εγώ αυτό κάνω.

Και να φανταστείτε ότι είμαι άνθρωπος με τρελό άγχος σε βαθμό τρέλας. Από τότε που είμαι με το Γ με έχει χαλαρώσει και έχω αλλάξει σχετικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης για τις δίαιτες που λέτε...πιστεύω πως ότι δίαιτα και να κάνεις κι όσα κιλά και να χάσεις, αν δεν αλλάξεις ριζικά τις διατροφικές σου συνήθειες ή μάλλον ολόκληρο το λαιφστάιλ σου θα τα ξαναπάρεις αργά ή γρήγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα με περιμένει σίδερο και μια συνατγή για το αγγλικό.. αλλά βαριέμαι..

Μαράκι σε νοιώθω. Ειναι λίγο νωρίς πάντως για σενα να κάνεις τέτοιες σκέψεις και να προβληματίζεσαι.. :roll: Εισαστε νεότατοι έχετε τα αγγελάκια σας την οικογένειά σας, είσαστε ευτυχισμένοι και ειναι λογικό να μην σας φτάνει μια ζωή..

Για τα συμπτώματα που λες, αν ειμαι θα ειναι πολύ νωρίς ακόμη για να καταλάβω κάτι.. παντως νοιώθω κάπως την κοιλίτσα μου χαμηλά σαν κάτι να γίνεται εκεί κάτω.. χαχαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλά Μάγδα τι είναι η ζωή? Τι είναι ο άνθρωπος? Σκόνη πφφφππφφφ αέρας [smilie=confused5.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

άλλωστε μπήκαμε και στο 2012 :whistle:

εσείς ακούτε θορύβους?

αααααχαααααα άιντε πάει είσαι Έρη μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρέ μου έστειλε η μαμά μου φασολάδα κι έφαγα το μεσημέρι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε σεις δεν διαβάσατε για τους θορύβους που ακούγονται σε όλο τον πλανήτη - από τότε που μπήκε το 2012 ειδικότερα- και λένε ότι δνε ξέρουν τι είναι? :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρέ μου έστειλε η μαμά μου φασολάδα κι έφαγα το μεσημέρι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε σεις δεν διαβάσατε για τους θορύβους που ακούγονται σε όλο τον πλανήτη - από τότε που μπήκε το 2012 ειδικότερα- και λένε ότι δνε ξέρουν τι είναι? :-s

Άντε ρε :P (για τη φασολάδα)

Τι θορύβους καλέ? Πρώτη φορά το ακούω... Λες να χάλασαν τα γρανάζια και να σταματήσει η γη να γυρίζει? :shock::lol::lol::lol:

Αν σταματήσει να ελπίζετε τουλάχιστον να είμαστε στην απάνω μεριά αχαχαχα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην μου πεις οτι λες για του θορυβους που ακουγωντε για χιλιομετρα ....

αληθεια υπαρχει θεμα γυρο απο αυτο καταστροφολογικο? ο Κ για ουφο μου ελεγε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα λιγα..Ερη παιζει να εισαι εγκυος? αντε να μας πεις...μπραβο! Τελικα μαλλον μονο εγω θα μεινω με ενα στο τρενακι! Το εχω αποφασισει, δεν κανω αλλο. Ειδικα τωρα που η ζωη μου εγινε σχεδον οπως πριν, ενα δευτερο παιδι δεν παιζει με τιποτα.

Φευγω την τεταρτη για ταιλανδη και απο κει β.κορεα..αυριο παω στην πρεσβεια της ταιλανδης να συμπληρωσω τα χαρτια μας για τη βιζα

Μαρια ουτε εγω σκεφτομαι τα γεραματα.ασε που δεν πιστευω πωςθα γερασω, σιγα μη φτασω σε μεγαλη ηλικια..δεν το σκεφτομαι..αυτο που θελω τωρα ειναι να μη χανω χρονο σε τιποτα και να κανω οτι επιθυμω, να μην καταπιεζομαι, να μην στεναχωριεμαι και να μην αναλωνομαι σε ανουσια πραγματα και ανουσιους ανθρωπους. Το μονο που εχω πλεον ειναι χρονος και δεν σκοπευω να τον σπαταλησω...

Ουφ παω να κανω λουκανικακια στο σεμπινι..ναι ναι το ξερω δεν ειναι οτι πιο υγειινο, αλλα οκ, δεν τα τρωει κ συνεχεια κ τα ειδε κ μου τα ζηταει!

Μαγδα μακρια μου πεφτει η νορβηγια! Δεν ξερω κιολας ποτε θα ξαναρθω ελλαδα..ολα αγνωστα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

Με κάνατε και γέλασα με τους θορύβους σας!!!!

Μαρία για αυτό λέμε να απολαμβάνουμε κάθε στιγμη και να μην σκεφτόμαστε αρνητικά!!!!

Αν ζεις την κάθε στιγμή γεμίζει η ζωή σου ;)

Πάω να παίξω με τα παιδια ένα επιτραπέζιο δεν ξέρω πώς λέγεται στα ελληνικά! :?

Γιώτα 96;;;; :o

Εγώ είμαι 62 και με θεωρώ θεόχοντρη!!! :(

Φρανίτα καλή διαμονή στην πιο δημοκρατική χώρα!!!

Φιλιά στον σεμπι , αλήθεια τώρα που είναι Ελλάδα πώς είναι τα ελληνικά του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα πώς τους έχει έρθει ότι το Τέλος θα είναι 21/12/2012?

Δεν ασχολούμαι με προφητείες, παραφυσικά φαινόμενα, εξωγηίνους ήχους κτλ.... πλάκα έχουν αλλά δε μπορώ να τα πάρω και σοβαρά...

Φρανίτα ούτε καλοκαίρι δε θα έρθεις?

Πολύ καλό το τελευταίο άρθρο σου για το νερό.

Πρέπει να γράφονται αυτά. Ο περισσότερος κόσμος δεν έχει ιδέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα μαρια ετσι χαχαχαχα

αυτο λεω και εγω μπορει να βαρεθηκαν να βγαζουν ημερολογια ,μπορει να προλαβαν να εξαφανιστουν ,μπορει να πεθανε ο ανθρωπος που το εγραφε ...μπορει μπορει μπορει

ουτε εγω τα πιστευω αυτα .

το μωρο κοιματε καλα εδω και μια ωρα ....τι να κανω να το ξυπνησω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτη φορα το ακούω αυτο με τους θορύβους. Μούφα μου φαινεται. Δεν πιστέυω τίποτα απο αυτά..

Ενα ειναι το σίγουρο ποτέ δεν ξέρουμε πότε θα πεθάνουμε ακομη και αν αποφασίσουμε να αυτοκτονήσουμε.

Αφρο γιατι να τον ξυπνήσεις?

Μάγδα τέλεια πρέπει να είναι στο κολυμβητήριο!

Ο μικρός ειχε γίνει χάλια απο τα μανταρίνια, τον έκανα μπάνιο και τώρα τρώει rasberies... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...