Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου,

Σήμερα είδα το μπεμπάκι μου, δεν το είχα στο πρόγραμμα αλλά χρειαζόμουν ένα χαρτί απο τον γιατρό μου για τις εξετάσεις που είχα κάνει για να πάρω τα χρήματα απο το ταμείο μου, και μου λεει μιας και ήρθες έλα να το δούμε. Είχε μεγαλώσει πολύ απο την τελευταία φορά που το είδα, δεν του έκανε καμια μέτρηση αλλά και μονο που το είδα μου ήταν αρκετό.

Βικάκι ολόκληρο μωράκι είδες, με το καλό τώρα και η αυχενική.

kokona αν σε ενοχλει ο σίδηρος ρώτα τον γιατρό σου να σου δώσει κάτι άλλο ή σε άλλη μορφή για καλύτερα, κάτι θα υπάρχει δεν μπορεί...

xtinaki με το καλό αύριο η αυχενική καλά αποτελέσματα να έχεις και να απολαύσεις το μπεμπάκι σου. Στις περισσότερες περιπτώσεις γίνεται κοιλιακός υπέρηχος, μόνο αν είναι η θέση τέτοια του μωρού που δεν μπορούν να κάνουν τις μετρήσεις δοκιμάζουν και κολπικά. Ελπίζω να έχει καλή θέση και να σας που και το φύλο έστω και με κάποια επιφύλαξη.

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου.....επειτα απο 2 μερες ξαπλα σηκωθηκα....ο πονος χαμηλα αριστερα δεν εχει φυγει τι να πω.....ειναι σαν ενοχληση...ειναι ωρες ωρες σαν τσιμπημα....δε ξερω....κ αφου ειδα κ απο ειδα οτι με ξαπλες δε περναει ειπα να ερθω στη δουλεια.....!!! ειχε ή εχει καμια σας τετοιες ενοχλησεις ??? λετε να ειναι το εντερο??? τι στο καλο..!!! διανυω τη 14 βδομαδα πειτε μου αν το εχετε κ εσεις....!!! πηρε ο γιατρος χτες τα απ[οτελεσματα για το παππ-α κ ειναι 1:7000 πολυ καλο νουμερο ειπε....!!!

χτινακι ομορφο καλη αυχενικη.....θα μουρλαθεις που θα δεις το ανθρωπακι σου...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ εγω την δευτερα εχω αυχενικη!εχω τρελη αγωνια να ειναι φυσικα καλα τα μωρακια μου αλλα μηας κ φανει σε κανενα το φυλλο..εχω ηδη ενα κοριτσακι 2 ετων.εγω ομως παπ-α δεν θα κανω μου ειπε ο γιατρος οτι στα διδυμα δεν γινεται γιατι δεν βγαινει σωστο το αποτελεσμα.

παντως βρε κοριτσια αν κ εχω ξαναζησει εγκυμοσυνη οι 3 πρωτοι μηνες ειναι πολυ βαρετοι που δεν καταλαβαινεις τιποτα.επιτελους δευτερα μπαινω τεταρτο και ανυπομονω να τα καταλαβω..3 επομενοι μηνες ειναι απολαυστικοι και οι 3 τελευταιοι ειναι...αμαν να γεννησω!χαχα μεση καουρες η ζυγαρια τρελενεται κτλ κτλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia.... xtinaki mou kala apotelesmata me tin auxeniki emena mou tin eixe kanei apo tin koilia k itan o prwtos uperixos pou eixa kanei apo tin koilia oi proigoumenoi itan kolpikoi, perimenoume nea... mariagiorgos k emena me epiase edw k 2 meres ponos xamila stin koilia k den mporw na katalavv apo ti einai.. skeftomai na parw tin giatro mou simera k tha tin pw.... pio prin den eixa enoxliseis...... kokona zhta na sou allaksei to sidiro mpas k se kanei kalutera... elena xapia asvestiou pineis egw pinw kati anavrazonta enw stin arxi den ta ithela twra mou kathontai kala..... ax ti wraia kangaroo k egw thelw na perasw na parw ena xarti les na to dw k egw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ Κ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Δ3ΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΗ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.ΤΩΡΑ ΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΩ Κ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ποσο πολυ χαιρομαι που βλεπω τις κοιλιτσες σας....ειναι ζουμερες για φιλημα,θα προσπαθησω να βαλω κι εγω .Δεν εχω πολυ πολυ ορεξη γενικα,νιωθω πολυ κουρασμενη....Τη Δευτερα θα παω στο Ιασω για να με δει ο γιατρος διοτι την προηγουμενη φορα μου ειπε οτι ειδε λιγες παραπανω αιματολογικες λιμνες στον πλακουντα...Εγω αγχωθηκα πολυ και μου ειπε να μην αγχωνομαι καθολου,κακως μου το ειπε,μπορει και να μην σημαινει και τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

xtinaki ομορφο με το καλο τα αποτελεσματα. Περιμενουμε τα νεα σου :):):):):) Αντε να παιρνω και εγω σειρα την Δευτερα :):):):):):)

Σημερα που ειναι του Αγιου Συμεων σας εχουν πει να μην πιασετε μαχαιρι και ψαλιδι? Λενε οτι θα βγει το σημαδι στο μωρο....... Εγω το θυμαμαι απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη και αν και δεν ειμαι και πολυ προληπτικη θα προσεξω!!!!

Θα προσπαθησω να βαλω και εγω φωτο την κοιλιτσα μου (οση εχω δηλαδη :shock::shock::shock::shock::shock: ).

Σημερα ο μπαμπας μας εχει υπηρεσια που σημαινει οτι θα ειμαστε ολη μερα μονοι μας :(:(:(:(:(:( . Αντε να περασει η μερα γιατι οταν ειμαι μονη ειμαι χειροτερα οσον αφορα τις ανακατωσουρες, τι να πω ισως ειναι και ψυχολογικο.....

Σημερα να σας πω την αληθεια επειδη μπαινω στην 13 εβδομαδα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ειχα μεσα που μια ελπιδα οτι θα ξυπνησω και δεν θα εχω καμια στομαχικη ενοχληση. Αλλα δυστυχως ειμαι τα ιδια και χειροτερα, υστερα απο μια κουραστικη νυχτα που περα απο ολα αυτα ειχα και μια κριση ημικρανιας και την εβγαλα με κρυες κομπρεσες στο κεφαλι. Δοξα τω θεο τωρα ειμαι πολυ καλυτερα.

Οποτε περιμενω να κλεισω τον 3ο μηνα σε 2 εβδομαδες μηπως και δω βελτιωση :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!kala apotelesmata sta simerina koritsia!!!!apo xtes to brady i mpempa mou klotsaei polu..tora epiase k deksia meria!!!!edo akoma xionizei.exo 2 meres na vgo esto k sthn ayli.exei polu kruo.pasxalitsaki ligi akomi upomoni...perase o kairos.ontos einai apaisio na eisai etsi sunexeia.sou xalaei oli tin diathesi. ante oi koilitses na vgainoun!!!!ti oraia pou einai!!ftou ftou... :x:x:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, Παρασκευή σήμερα, λογικά από αύριο θα καθόμαστε! Οι κοιλίτσες πως πάνε? Διάβασα παραπάνω πως ανησυχούν κάποια πονάκια, να πω πως και εγώ έχω τέτοιους πόνους, καθ'όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης, και τις τελευταίες μέρες με πιάνει χαμηλά αριστερά πόνος όταν περπατάω. Δεν αγχώνομαι, φαντάζομαι για να βλέπω κοιλίτσα και να νιώθω κλωτσιές (αν δεν είναι ιδέα μου) τελευταία, μάλλον κάτι αλλάζει εκεί μεσα! Β επιπέδου την άλλη Παρασκευή και ανυπομονώ!!! Ο εμβρυολόγος που την κάνει - όπως και στην αυχενική- συνδιάζει κοιλιακό με διακολπικό υπέρηχο για καλύτερη άποψη. Φιλάκια σε όλες, καλή Παρασκευή να έχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Maxim egw eperna stin arxi kati masomena pou itan xalia sti geusi...sa na masas kimolia ena pragma...alla den me peirazan....meta ta allaksa gia ti geusi kai mou edwse ta anabrazon ta opoia mou dimiourgousan anagoules molis ta eperna...ta ksanallazw kai gurnaw sta masomena kai ksafnika kai auta me anakateuoun twra! Exei kai allo? Se xapi exei tipota? Prepei na to ksanallaksw giati den antexw.

Mariagiorgos ponakia tha exeis pote pote....alles fores tha einai apo to entero kai alles giati megalwnei h mutra....egw eixa polu polu entonous ponous prin liges meres kai itan mallon apto entero.

Simera pswnisa alla gia mena! Peira 2 forematakia giati sta alla rouxa mou exw arxisei na min xoraw katholou!

me kapoia rouxa den fainetai sxedon katholou h koilia kai me kapoia alla kanei mpam...

Ante perimenoume nea apta koritsia pou exoun giatro simera!!

Delphine kai mena exei arxisei na klotsaei dila dila....kai exw paratirisei oti otan eimai ksaplwmeni kai gurisw apo to ena plai sto allo, mallon auto enoxleitai kai arxizei na strifogurizei...simera ebala to xeri tou antra mou stin koilia molis gurisa kai trelathike!!! To eniwse kai autos!! Ti teleio re koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες ολες τις κοιλιτσες ειχα παρα πολυ καιρο να μπω γιατι με την δουλεια και 2 παιδακια δεν προλαβαινω να κανω και πολλα πραγματα

ευχομαι σε ολες τα καλυτερα .........................

xtinaki σημερα θα κανεις αυχενικη ?στο ρεα? και γω στο ρεα θα κανω αλλα γυρω στις 15 του μηνα ευχομαι τα καλυτερα λογικα δεν θα σου κανουν ενδοκολπικα θα φαινεται το μωρακι και δεν θα χρειαστει

περιμενω νεα σου και εντυπωσεις απο το ρεα γιατι στις προηγουμενες εγκυμοσυνες μου πηγαινα στο ιασω αλλα σε αυτην ειπα να παω στο ρεα λογικα πητ εχω 22/8/2012 αλλα θα το συγουρεψουμε στην αυχενικη

εγω δυστηχως περασα λιγο δυσκολα την προηγουμενη βδομαδα γιατι ο μεγαλος μου που παει παιδικο σταθμο μου εφερε γαστρεντεριτιδα και την περασα πολυ ασχημα με αποτελεσμα απο το αγχος την κουραση και το τρανταγμα να εχω λιγο αιμα αλλα ευτυχως πηγα την τεταρτη στον γιατρο και το μωρο ειναι καλα εχω μια μικρη αποκολληση αλλα ειναι πολυ πολυ μικρη και δεν υπαρχει κινδυνος για 5 μερες κατι χαπακια και ξεκουραση και απο 7-15 πρεπει να παω για την αυχενικη φιλακια σε ολες τις πανεμορφες κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια

Νάνσυ καλως μας ήρθες και με το καλό τα διδυμάκια σου να ξεκουράζεσαι πολύ μιας και έχεις και ένα διχρονο κοριτσάκι

rapanaki καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό και το τρίτο!!!!

Δώστε περισσότερα στοιχεία για να σας περάσει η Αλέκα στη λίστα μας, νομίζω έχουμε μαζευτεί πάνω απο 30!!!!

Τα πονάκια και οι ενοχλήσεις είναι στο πρόγραμμα ένα πλασματάκι μεγαλώνει εκει μέσα και θέλει τον χώρο του μην αγχώνεστε.

Ελενα καλοφόρετα τα ρουχαλάκια σου, στην πρώτη εγκυμοσύνη μου στην αρχή μου είχε δώσει ασβέστιο σε σκόνη και το οποιο διαλυόταν στο νερό, εγώ προσωπικά δεν μπορούσα να το πιω με τίποτα και τελικά μου έδωσε τα αναβράζοντα και ηρέμησα. Στο λέω απλά οτι υπάρχει και τρίτη μορφή για χάπι δεν ξέρω...

Πασχαλιτσάκι υπομονή να δεις που σε λίγες μέρες θα ηρεμήσεις και εσύ.

Περιμένουμε νέα απο τα κοριτσάκια που θα δουν σήμερα τα μπεμπάκια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena ontos otan ksaploneis klotsaei polu..eidika anaskela.sta plagia periergo einai,molis gurnao nai ontos les k to enoxloume!!exei plaka omos..mes tin treli xara eimai!!!o antras mou kathe fora pou vazei xeri stamataei,den kouniete i mpempa.xtes vradu opos kathomoun sto kanape anevike to skulaki mou tentose ta podarakia stin koilia mou k kathotan etsi....milame to moro den stamatise na klotsaei.kaloforeta k ta rouxa!!koritsia kalos irthate..me to kalo ta morakia sas k apoti diavazo exoume k duduma!!!!!!stin lista mas exoume tora k duduma kai trudima!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σημερα πηγαμε για β επιπεδου και δοξα το Θεο ολα καλα ο μπεμπακος ηταν ξυπνιος οποτε ο γιατρος μπορεσε να κανει ολε τις μετησεις που ηθελε,καρδουλα-εγκεφαλο-νεφρα-ποδαρακια-χερακια τι να πω ενα ολοκληρωμενο δημιουργημα!!!! καναμε 1 ωρα υπερηχο και εμεινα απολυτως ικανοποιημενη!!! :):):)

Τον ρωτησα αν χρειαζεται να παρω σκευασματα πολυβιταμινων απο το φαρμακειο και μου ειπε καλα ειναι να τα παιρνω μεσω της φυσικης οδου,αφου μας δινονται γιατι και εγω καποια απο τα "φυσικα" οπως φρουτα τα τρωω με το ζορι.

Γνωριζεται τωρα τι γινεται με τις αποδειξεις που περνουμε απο ιδιωτες μας τις πληρωνει το εοπυυ? γιατι κατι ειχε παρει το αυτακι μου οτι απλως τις βαζουμε στην εφορια.

Και τελος το καλο με τις ιδιωτικες κλινικες και για δωρεαν γεννα λενε οτι θα ψηφιστει και τελικα θα εφαρμοστει και μπορει ηδη να εφαρμοζεται σε καποια μαιευτηρια,αλλα μαλλον εδω επαρχια θα καθυστερησει να γινει,anyway αφου εγινε η αρχη....

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω!!!! αν και αργησα να μπω τελικα τα καταφερα να παρω το λαπτοπ απο τον αντρα μου!!!!

καλωσοριζω τα καινουργια μας κοριτσια! Νανσυ διδυμομανουλα μας δως μου τα στοιχεια σου να σε περασω στη λιστα, ραπανακι εσενα σε περασα εισαι κομπλε!

Ραπανακι εχεις και αλλα 2 παιδακια μπραβο σου βρε θηριο που πας για τριτο παιδακι τετοιες δυσκολες εποχες!

Νανσουλα μου διδυμομανουλα μου και εσυ εχεις ηδη ενα κοριτσακι... φανταζομαι πως κανει η πριγκιπεσσα σου για τα μωρακια που θα ερθουν!

χτινακι εμενα στη αυχενικη μου εκανε και κολπικο και ειχα μια τριχα στο ποδι καγκελο γιατι στη πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα κανει και βαριομουνα να ξυρισω ποδια στο καινουργιο μωρακι! γιαυτο ετοιμασου πανω κατω για την αυχενικη δε ξερεις τι μπορει να σου τυχει!

ντελφιν μου καλα ειναι να δειχνουν την παρουσια τους αλλα οχι να μας πονανε... με εχει τσακισει ο κολοκυθας!!!!

μπραβο βρε βετουλα για τη β'επιπεδου σας!!!! φευγει ενα μεγαλο αγχος με τη β'επιπεδου ειναι σαν να εχουμε μπει στην τελικη ευθεια για τη γεννα!

γιαυτο που ρωτησες πλεον για τα λεφτα καθε φορα που ειναι να κανεις εξετασεις αιματος για οποιοδηποτε λογω πρεπει πρωτα να εχεις τη λιστα με τους συμβεβλημενους μικροβιολογους για να κανεις τις εξετασεις και τις κανεις μονο σε αυτους, δηλαδη πλεον δεν ισχυει να πας σε οποιοδηποτε μικροβιολογο να πληρωσεις να παρεις αποδειξη και να την καταθεσεις στο ικα. αρα πριν κανεις οποιαδηποτε εξεταση παρε τηλ στο ικα να σου πουν τα ονοματα των μικροβιολογων που ειναι συμβεβλημενοι με τον ΕΟΠΥΥ και κανε τις εξετασεις σου μονο σε αυτους. τωρα αν πληρωνεις σε αυτους ή οχι δεν το ξερω. παντως αυτο που σου λεω ισχυει γιατι την πατησα με τη κορη μου που πηγα σε αλλο μικροβιολογο και της πηρε αιμα και οταν πηγα να καταθεσω την αποδειξη μου ειπαν "κυρια μου να πηγαινες σε μικροβιολογο του ΕΟΠΥΥ να κανεις τις εξετασεις, αυτες οι δαπανες μονο στη φορολογικη σου πλεον μπαινουν και δεν σου δινει λεφτα πισω το ικα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia me epiase i noikokurosunh mou simera k ekana mia mini genniki alla den mporw na pw me voithise k o antras mou...zhlepsa k apo to vikaki xthes k ekana k egw mpiftekakia me patates fournou.... elena nomizw an thimamai kala me eixe rwtisei i giatros gia anavrazonta i xapi.. prepei na uparxei...me gia ta rouxalakia sou egw psonisa tin progoumeni evdomada pia tpt den mou kanei.... elpizw na einai i fusiologikoi ponoi k tpt allo.. veta mou kmroavo sou gia ta apotelesmata... kalws orizw k tis kainourgies manoules me to kalo ta mwrakia sas.... sas afinw paw gia mpanio k meta ksapla i mesi mou ta exei paiksei shmera.... filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ φυσικα τοσα χιονια και κρυα που εχουμε καθομαστε στο σπιτι και κανουμε δουλειες! απολαυσε το μπανακι μου και ξεκουρασου μαξιμ μου.....

κοριτσια εγω με τα χαπια δεν εχω κανενα προβλημα ποτε ομως με κανενα χαπι δεν ειχα, λιγο με το σιροπι το σιδηρο ψιλοαναγουλιαζω αλλα μεχρι εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες μου

ευτυχως σημερα η μερα περνα γρηγορα και δεν με κουραζει ο πριγκιπας, μιας και οπως ειπα ειμαστε μοναχουλια :(:(:( ο μπαμπας υπηρετει ολημερις και ολονυχτις την μαμα πατριδα!!!!!!!!!!

που εισαι βρε xtinaki ??????????? αντε να μαθω λεπτομερειες γιατι ειμαι η επομενη :):):):):):):)

καλως ηρθατε καινουργιες φουσκοκοιλιτσες μας. με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα.

ρε κοριτσια..... υπαρχει πιθανοτητα να εχω ταχυπαλμιες επειδη μου λειπει σιδηρος και αλλα στοιχεια?????? η επειδη κουραζομαι τη μερα και δεν ξεκουραζομαι τη νυχτα μιας και δεν με αφηνουν να κοιμηθω οι ναυτιες? ουφ......... εχει αρχισει και με αγχωνει ολο αυτο το "καρδιολογικο" μου συστημα που υπολειτουργει :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καρδιολογικο μου αν δεν ηρεμησεις και ξεαγχωθεις δεν προκειτε να φτιαξει!!! δε σου λειπει τιποτα απλως εισαι κουρασμενη και πααααααραααααααααα πολυυυυυυυυυυυυ αγχωμενη!

ξεχνα λιγο τις ναυτιες και παιξε με το παιδακι σου ή αφου ειστε και μοναχουλια σας μαγειρεψτε κατι μαζι μπας και σου φυγει λιγο η ιδεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καρδιολογικο μου αν δεν ηρεμησεις και ξεαγχωθεις δεν προκειτε να φτιαξει!!! δε σου λειπει τιποτα απλως εισαι κουρασμενη και πααααααραααααααααα πολυυυυυυυυυυυυ αγχωμενη!

Στον πριγκιπα ειχα απο την αρχη ταχυπαλμιες και δυσφορια αλλα ειχα πιεση κανονικη. Στον τελευταιο μηνα ανεβασα 14/10 και εκανα υπερηχο καρδιας και καρδιογραφημα και δεν ειχα τιποτα, ηταν απο την εγκυμοσυνη. Υπαρχει πιθανοτητα να εμφανισα καρδιολογικο προβλημα μεσα στη διετια και να μην το ξερω? παντως πριν μεινω εγκυος δεν ειχα ουτε πιεση ουτε ταχθπαλμιες, ισα ισα που δεν κουραζομουνα ποτε και ενοιωθα τρομερα καλα για τα δικα μου δεδομενα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsaraes mouuuuuuuu :D ithela na mpw apto meshmeri pou gyrisame alla eneka o antras mou pou epepzai den mporesa opote siderosa ena tono sidero pu eixa eplina aplwsa(me epiase i prokopi shmera giati hmoun stis kales mou ;) )

loipon afou kalosorisw tis kainourgies manoules stin pareas mas paw kateytheian sto thema!!!

ayxeniki :ola phgan kala o giatros polu eyxaristhmenos oles oi metriseis fysiologikes mia pithanothta 1.4 mou edwse kai perimenoume na vgei kai to PAPA po vdomada..ayta me ta iatrika!!twra ta omorfa(giati mexri na teleiwsei fysaga kai ksefysaga...)to mpempaki mas.... :D:D:D:D:D:D:D oses to exete zisei to kserete...trelathikame!!ekei pou to eixame afisei mia stalitsa kai twra eidame ena olokliro mwroooooooooo!!!me podarakia xerakia mytoula xeilakia me ta ola tou sas lew!!xaxaxaxaxax loipon to mwraki mas einai poluuuuu xalaro...feeeeeetaaaaaaa !!!den kouniotan me tipota leme etsi kaname kai aplo yperyxo apo panw..kaname kolpiko..kai ksanamana apo panw!!xaxaxaxaxaxaxa egw to eyxaristiomoun fysika kathws kai o antras mou kai i manoula pou hatn mazi logw gnwrimias me to giatro pou mou th ekane...kapoia stigmi kounithike gia ta kala xeraki apodarakia ola!!trelathikame!!o antras mou leei oti einai polu omorfo(ma aporw pou to eide!!xaxaxaxaxaxaax)kai fysika oti tou mpoiazei!!xaxaxax :? trela sas lew!!!!kai gia na mi sas zalizw allo fysika den mporesame na doume deigma apo fullo giati me ta vias ekane tis metriseis o doctor!!pantws koritsia hremisa kseagxwthika kai trelathika kiapti xara mou :D:D:D:D:D:D aytaaaaaaaaaaaaaa!!!aaaaa gia kapoia pou rwtise(signwmi pou den thymai onoma alla zalistika me toso pou diavasa...)sto attiko thn ekana thn exetasi kai genika oles ekei tha tis kanw mias kai o giatros mou nai men ksegennaei kai sto rea alla einai kiekei kai epeidi logw ths mamas mou exoume gnwstous ekei tha tis kanw oles ekei :) ayta ta nea mouuuu ta wraia!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν πας σε ενα καρδιολογο να το κοιταξεις να σου φυγει και το αγχος???

εγω στη αποβολη που ειχα πριν τη σαντυ εμφανισα μεσα στο χειρουργειο πιεση και αρκετα μεγαλη και αντι για μιση ωρα χειρουργειο εκανα 3ωρες. πηγα σε καρδιολογο και το εξετασα και τελικα εχω κρυφοπιεση δε περνω χαπι, δεν καταλαβαινω ποτε μου ανεβαινει και γιατι μου ανεβαινει αλλα πρεπει να το λεω στους γιατρους μου... και γιαυτο μαλλον δεν θα με αφησει ο γυναικολογος μου να κανω ολικη ναρκωση που θελω (στη σαντυ εκανα επισκληρηδιο και πονουσε η μεση μου για κανα μηνα γιαυτο θελω ολικη)

αντε βρε χτινακι και λεγαμε που εισαι που εισαι?? μπραβο σας μπραβο σας... καλα αυτοι οι αντρες μας ολα δικα τους τα θελουν!!!!δε πειραζει που δεν ειδατε το φυλο σας το φυλαει για εκπληξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...