Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΒΟΛΗ


BIG BEN

Recommended Posts

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ.ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ.ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ.ΞΕΡΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΞΕΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑΝ.ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γλυκεια μου σιγουρα το θεμα της αποβολης ειναι ενας παραγοντας απογοητευτικος για καθε γυναικα μα δεν ειναι το τελος .Μην απελπιζεσε και σκεψου θετικα προφανως για να αποβληθει τον εμβρυο δεν ηταν σωστα σχηματισμενο καλυτερα τωρα παρα αργοτερα και να σου πω και κατι αναφερεις οτι ειναι η τριτη αποβολη στις αλλες 2 δεν ειχες κανει εξετασεις τι ηταν αυτο που εφταιγε; παντα μετα απο μια αποβολη περνας απο ελεγχο .Για μενα αυτος ο γιατρος ειναι ακυρος δεν μιλανε ετσι και μαλιστα σε αυτη τη φαση ακουμε κι πηγαινε αλλου , μιλαγα με μια κοπελα κια μπυ ελεγε οτι στη πρωτη εγκυμοσυνη ειχε αιμα και ο γιατρος της δεν της ειπε τιποτα και τελικα το εχασε οταν ξαναεμεινε πηγε σε αλλον και επειδη η μητρα της ειχε καποιο θεμα και δεν μπορουσε να τραφει το μωρο γυρναγε το αιμα πισω της εδεινε καθε πρωι παιδικη ασπιρινη και ετσι τωρα ειναι μαμα 2 παιδιων. Μην παρετησε αλλαξε γιατρο και ζητα ελεγχο πριν ξαναπροσπαθησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου σιγουρα το θεμα της αποβολης ειναι ενας παραγοντας απογοητευτικος για καθε γυναικα μα δεν ειναι το τελος .Μην απελπιζεσε και σκεψου θετικα προφανως για να αποβληθει τον εμβρυο δεν ηταν σωστα σχηματισμενο καλυτερα τωρα παρα αργοτερα και να σου πω και κατι αναφερεις οτι ειναι η τριτη αποβολη στις αλλες 2 δεν ειχες κανει εξετασεις τι ηταν αυτο που εφταιγε; παντα μετα απο μια αποβολη περνας απο ελεγχο .Για μενα αυτος ο γιατρος ειναι ακυρος δεν μιλανε ετσι και μαλιστα σε αυτη τη φαση ακουμε κι πηγαινε αλλου , μιλαγα με μια κοπελα κια μπυ ελεγε οτι στη πρωτη εγκυμοσυνη ειχε αιμα και ο γιατρος της δεν της ειπε τιποτα και τελικα το εχασε οταν ξαναεμεινε πηγε σε αλλον και επειδη η μητρα της ειχε καποιο θεμα και δεν μπορουσε να τραφει το μωρο γυρναγε το αιμα πισω της εδεινε καθε πρωι παιδικη ασπιρινη και ετσι τωρα ειναι μαμα 2 παιδιων. Μην παρετησε αλλαξε γιατρο και ζητα ελεγχο πριν ξαναπροσπαθησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kopela mou min apogoitevesai kai kane kouragio gia ta dyo ta paidakia sou! Kserw alles periptwseis pou diepseusan tous giatrous! H elpida pethainei panta teleutaia! Kai egw eixa dyo apovoles prin apo kathe genna omws simera megalwnw dyo ygiestata koritsakia. Sigoura na pareis ti gnwmi kai enos deuterou giatrou alla prwta apo ola na mazepseis tis dynameis sou, na xalarwseis kai na koitakseis aisiodoksa to mellon!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kopela mou min apogoitevesai kai kane kouragio gia ta dyo ta paidakia sou! Kserw alles periptwseis pou diepseusan tous giatrous! H elpida pethainei panta teleutaia! Kai egw eixa dyo apovoles prin apo kathe genna omws simera megalwnw dyo ygiestata koritsakia. Sigoura na pareis ti gnwmi kai enos deuterou giatrou alla prwta apo ola na mazepseis tis dynameis sou, na xalarwseis kai na koitakseis aisiodoksa to mellon!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι,

Λυπάμαι για αυτό που έζησες. Συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια. Πάντα πρέπει να παίρνουμε και μια δεύτερη γνώμη γιατρού... Θεωρώ ότι αυτό που σου είπε ο γιατρός σου σχετικά με τη μήτρα σου ότι είναι πολύ ακραίο... Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και μην το βάζεις κάτω...

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι,

Λυπάμαι για αυτό που έζησες. Συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια. Πάντα πρέπει να παίρνουμε και μια δεύτερη γνώμη γιατρού... Θεωρώ ότι αυτό που σου είπε ο γιατρός σου σχετικά με τη μήτρα σου ότι είναι πολύ ακραίο... Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και μην το βάζεις κάτω...

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bania ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΓΙΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΛΙΣΤΕΡΙΑΚ.Τ.Λ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΟΡΜΟΝΕΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ SALOSPIR ΓΙΑΤΙΣ ΘΡΩΜΒΩΣΕΙΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ,ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΓΙΑΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙΗΡΘΕ Η ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ.......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ ΤΟ ΜΘΑΛΟ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bania ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΓΙΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΛΙΣΤΕΡΙΑΚ.Τ.Λ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΟΡΜΟΝΕΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ SALOSPIR ΓΙΑΤΙΣ ΘΡΩΜΒΩΣΕΙΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ,ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΓΙΑΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙΗΡΘΕ Η ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ.......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ ΤΟ ΜΘΑΛΟ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIG BEN έγραψε:

bania ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΓΙΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΛΙΣΤΕΡΙΑΚ.Τ.Λ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΟΡΜΟΝΕΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ SALOSPIR ΓΙΑΤΙΣ ΘΡΩΜΒΩΣΕΙΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ,ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΓΙΑΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙΗΡΘΕ Η ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ.......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIG BEN έγραψε:

bania ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΓΙΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΛΙΣΤΕΡΙΑΚ.Τ.Λ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΟΡΜΟΝΕΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ SALOSPIR ΓΙΑΤΙΣ ΘΡΩΜΒΩΣΕΙΣ,ΕΠΑΙΡΝΑ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ,ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΓΙΑΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙΗΡΘΕ Η ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ.......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε παρακακω κοιτα να ηρεμησεις με το να χανεις τον ελεγχο δεν κερδιζεις τιποτα παρα χανεις χρονο.Ξεκινα απο την αρχη πες οτι ειναι ενα τυχαιο γεγονος μην συνδεεις την καθε αποβολη μεταξυ τους.Βρες καινουριο γυναικολογο γιατι η εμπιστοσυνη με τον πρωτο εχει χαθει .Αληθεια παντα τον ιδιο γυναικολογο ειχες; Ακουμε δεν ξερω απο ποια περιοχη εισαι αλλα αν θελεις ενας πολυ καλος γιατρος σαν επιστημονας αλλα και ανθρωπος ειναι ο πετρογιαννης νικος ειναι στο ιασω νοσοκομειοκαιθα σε βοηθησει.Επισης πιστευω οτι χρειαζεσαι ψυχολογικη υποστηριξη οτι χρειαστεις εδω ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε παρακακω κοιτα να ηρεμησεις με το να χανεις τον ελεγχο δεν κερδιζεις τιποτα παρα χανεις χρονο.Ξεκινα απο την αρχη πες οτι ειναι ενα τυχαιο γεγονος μην συνδεεις την καθε αποβολη μεταξυ τους.Βρες καινουριο γυναικολογο γιατι η εμπιστοσυνη με τον πρωτο εχει χαθει .Αληθεια παντα τον ιδιο γυναικολογο ειχες; Ακουμε δεν ξερω απο ποια περιοχη εισαι αλλα αν θελεις ενας πολυ καλος γιατρος σαν επιστημονας αλλα και ανθρωπος ειναι ο πετρογιαννης νικος ειναι στο ιασω νοσοκομειοκαιθα σε βοηθησει.Επισης πιστευω οτι χρειαζεσαι ψυχολογικη υποστηριξη οτι χρειαστεις εδω ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera..loipame poly..den exo logia...oti kai na sou po..den tha se parhgorhsh ..apla pistebo kala tha htan na deis kai kanenan allo giatro na pareis kai alles gnomes...

kouragio kai na eisai kala esy pano apo ola..filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera..loipame poly..den exo logia...oti kai na sou po..den tha se parhgorhsh ..apla pistebo kala tha htan na deis kai kanenan allo giatro na pareis kai alles gnomes...

kouragio kai na eisai kala esy pano apo ola..filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

hermiola αυτο ειναι αναλογα με τον οργανισμο μπορει να μην εχεισ και καθολου μπορει να εχεισ μεχρι και τεσσερισ μερες εγω παντωσ ειχα για μια μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hermiola αυτο ειναι αναλογα με τον οργανισμο μπορει να μην εχεισ και καθολου μπορει να εχεισ μεχρι και τεσσερισ μερες εγω παντωσ ειχα για μια μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ . ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΦΑΣΗ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ, ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ..! ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ! ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ, ΑΙΤΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ! ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera miou30...

Lupame poli gia auta pou diavasa...

Euxwme gia sena mia KALITERH sunexeia stin zwi sou...

Agapi mou oso pio poli mporeis min to kseftesai...

To kserw pws einai duskolo...

Na exete panta elpida...

Kai mia mera tha kanete allo mwraki...

Kai sas euxwme SYNTOMA...

Ki otan agapi mou,fereis ston kwsmo to mwraki sou den tha skeutese to ti eixes parasei palia...

Giati tha se toso eutixismeni...

O THEOS MAZI SAS...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miou 30

kalws irthes!

Lypamai gia ton pono sou..,

Ektos apo ypomoni den kserw ti allo na sou pw!

To simantiko stin parousa fasi ((nomizw))

einai na eisai esy kala

kai na min xaseis tin pisti sou...!

Oti xreiasteis apo to Mammy, emeis edw!

Kalimera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα miou 30 και από εμένα.Λυπάμαι πραγματικά που βίωσες και εσύ αυτόν τον πόνο. Τον έχω ζήσει και εγώ και σε καταλαβαίνω. Πονάει πολύ!Κάνε υπομονή και να έχεις πίστη.Σκέψου θετικά και να ξέρεις πως ο χρόνος θα επουλώσει και αυτή την πληγή.Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες κοπελα μου.Η διαδικασια που περασες ειναι πολυ ασχημη και δεν ξερω αν θα το ξεπερασεις τοσιγουρο ειναι οτι αν βλεπεις τα παραγματα θετικα ο πονος πιο μαλακος .Σκεψου οτι για να εχεις προωρο τοκετο στην 19 εβδομαδα πολυ νωρις σημααινει οτι μαλλον το μωρο ειχε προβλημα οποτε δεν ειναι καλαυτερα απο το να στο ανακοινωνανε στο υπερηχο που γινετε 20 εβδομαδων κια να πρεπει εσυ να επιλεψεις αν θα συνεχεισεις την κυηση και να φερεις στο κοσμο ενα παιδι που σιγουρα η ζωη του θα ηταν πολυ δυσκολη αλλα και η δικη σας η να το ερειχνες και να ειχες τυξεις μια ζωη.Η φυση ορισε μονη της το τη θα γινει για καποιο λογο.Εσυ πρεπι να ηρεμησεις να σκεφτεις με τη΄λογικη οσο αυτο ειναι εφικτο καλο ειναι να απευθυνθεις και σε καποιο ψυχολογο αν ειναι αναγκη να διαχειρειστεις τον πονο και τη θλιψη και μετα αφου ολα ειναι οκευ τοτε θα ερθει και το παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...