Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ


ΕΥΑ79

Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μενα.Ειμαι καινουργιο μελος, ονομαζομαι Ευα και ειμαι μια μελλοντικη νεα μανουλα γεματη αγχος, αγωνια και μεγαλη προσμονη για την κορουλα μου που θα φερω στον κοσμο μεχρι τις 30/12/08 συμφωνα με την ΠΗΤ.Ευχομαι σε ολες τις μελουσες μανουλες με το καλο να υποδεχθουμε τα αγγελουδια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες Ευα στην παρεα, ειμαι η Βικυ και εχω μια κορη 7,5 μηνων

σου ευχομαι ολα να πανε καλα και με εναν πονο οπως λενε!(ενας ειναι ο πονος αλλα διαρκειας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες Ευα στην παρεα, ειμαι η Βικυ και εχω μια κορη 7,5 μηνων

σου ευχομαι ολα να πανε καλα και με εναν πονο οπως λενε!(ενας ειναι ο πονος αλλα διαρκειας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ.ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΦΕΡΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ. ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ.ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΦΕΡΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ. ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έυα μου καλωσόρησες,,,ειμαι η Ειρήνη 29 χρονών κ αρχες Γενάρη θα φέρω κ γω στον κόσμο τον γίο μου ( το πρωτο μου ειναι)...Με το καλό κοπέλα μου...πού θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έυα μου καλωσόρησες,,,ειμαι η Ειρήνη 29 χρονών κ αρχες Γενάρη θα φέρω κ γω στον κόσμο τον γίο μου ( το πρωτο μου ειναι)...Με το καλό κοπέλα μου...πού θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to kalos mas irthes k apo mena exeis...

eya mou me to kalo na fereis sto kosmo to aggelaki sou..

ego eimai i thouli eimai 27 xronon k to febrouario me to kalo ferno sto kosmo to splaxno mou..

filo de ksero mias k to thelo gia ekpliksi:woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to kalos mas irthes k apo mena exeis...

eya mou me to kalo na fereis sto kosmo to aggelaki sou..

ego eimai i thouli eimai 27 xronon k to febrouario me to kalo ferno sto kosmo to splaxno mou..

filo de ksero mias k to thelo gia ekpliksi:woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για το καλωσορισμα.Εγω ειμαι 29 χρονων.Θα γεννησω στι ΙΑΣΩ.με το καλο να γεννησετε κι εσεις.Βικυ μου να σου ζησει η κορακλα σου και να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις.να ειναι παντα καλοτυχη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για το καλωσορισμα.Εγω ειμαι 29 χρονων.Θα γεννησω στι ΙΑΣΩ.με το καλο να γεννησετε κι εσεις.Βικυ μου να σου ζησει η κορακλα σου και να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις.να ειναι παντα καλοτυχη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εγώ είμαι η Μαρίνα,31 έτους.Έχω μια υπεροχη κόρη 5,5 ετών,την Μαντώ κσι διανύω την 13η εβδομάδα δίδυμης κύησης:P Με το καλό το κοριτσάκι σου(που έρχεται και σύντομα απ ότι είδα)Σου εύχομαι μια καλή γέννα και να κρατήσεις ένα υγιές μωράκι στην αγκαλίτσα σου:laugh:

Φιλάκια στην κοιλίτσα, Μαρίνα

Υ.Γ:Θα πάθεις τρέλλα με την κόρη:silly: ,άν και νομίζω πως την έχεις πάθει ήδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εγώ είμαι η Μαρίνα,31 έτους.Έχω μια υπεροχη κόρη 5,5 ετών,την Μαντώ κσι διανύω την 13η εβδομάδα δίδυμης κύησης:P Με το καλό το κοριτσάκι σου(που έρχεται και σύντομα απ ότι είδα)Σου εύχομαι μια καλή γέννα και να κρατήσεις ένα υγιές μωράκι στην αγκαλίτσα σου:laugh:

Φιλάκια στην κοιλίτσα, Μαρίνα

Υ.Γ:Θα πάθεις τρέλλα με την κόρη:silly: ,άν και νομίζω πως την έχεις πάθει ήδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μου καλησπερα.Πρωτα απο ολα σε ευχαριστω κι εσενα για το καλωσορισμα.Να σου ζησει η κορουλα σου και με το καλο να ερθουν και τα διδυμακια σου.Οσο για την τρελα απο τη μερα που μαθαμε με τον αντρα μου οτι ειναι κορη τα εχουμε κανει πανω μας στην κυριολεξια.Βλεπεις θελαμε παρα πολυ να κανουμε κοριτσι γιατι θελουμε να τιμησουμε την μητερα μου που ειναι διπλα μας αναπασα στιγμη την εχουμε αναγκη.Βεβαι η ιδια δεν το ξερει.Θα το μαθει στα βαπτισια.Με το καλο λοιπον να γεννησουμε και να χαρουμε τα μωρουλια μας!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μου καλησπερα.Πρωτα απο ολα σε ευχαριστω κι εσενα για το καλωσορισμα.Να σου ζησει η κορουλα σου και με το καλο να ερθουν και τα διδυμακια σου.Οσο για την τρελα απο τη μερα που μαθαμε με τον αντρα μου οτι ειναι κορη τα εχουμε κανει πανω μας στην κυριολεξια.Βλεπεις θελαμε παρα πολυ να κανουμε κοριτσι γιατι θελουμε να τιμησουμε την μητερα μου που ειναι διπλα μας αναπασα στιγμη την εχουμε αναγκη.Βεβαι η ιδια δεν το ξερει.Θα το μαθει στα βαπτισια.Με το καλο λοιπον να γεννησουμε και να χαρουμε τα μωρουλια μας!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ EYA, καλώς ήρθες στην παρέα μας, με το καλό να γεννήσεις την μιρούλα σου. Εγώ είμαι η Αγγελική είμαι 24 ετών και έχω μια μπέμπα 19 ημερών

Θα τα λέμε σύντομα, φιλάκια πολλά!!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ EYA, καλώς ήρθες στην παρέα μας, με το καλό να γεννήσεις την μιρούλα σου. Εγώ είμαι η Αγγελική είμαι 24 ετών και έχω μια μπέμπα 19 ημερών

Θα τα λέμε σύντομα, φιλάκια πολλά!!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...