Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

γεια σας κουκλιτσες!μπηκα στα γρηγορα να γραψω κι εγω το τελευταιο μου ποστ για το 2011!πολλα αρρωστουλικα μωρακια ακουω!περαστικα ευχομαι γρηγορα!αληθεια υπαρχει κανενα μωρακι απο δω που να μην εχει αρρωστησει ποτε φτουφτου περα απο τον δικο μου???ή και σε αυτο ειμαστε πρωτοποροι??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις ειμαστε καλα για μενα απο σημερα ξεκιναει το τρεξιμο.ξεκιναω προετοιμασια για το παρτυ που θα το κανω δευτερα τελικα..απλα ξεκιναω απο σημερα γιατι αυριο θα παμε για φαγητο στα πεθερικα .και το βραδυ αυριο παλι θα ρθουν κατι φιλοι του αντρα μου απο ιταλια οποτε οπως καταλαβαινεται πρεπει να μαγειρεψω και να κανω κατι και γι'αυτους μια φορα το χρονο τους βλεπουμε.ουφφφ κουραστικα και μονο που τα εγραψα!

μολις η μανα μου μου κατεστρεψε το μιξερ :evil::evil::evil::evil::evil: ..... :shock: να δω τελικα πως θα κανω τη τουρτα...

το πρωι πηγα το γιαννη στο δημοτικο θεατρο που εχει καρουζελ χριστουγεννιατικο και ξετρελαθηκε!!!

ευη ειναι καλυτερα ο τριανταφυλλος??ευχομαι η καινουργια χρονια να σας φερει επιτελους στη σουηδια,αν αυτο ειναι για το καλο της οικογενιας!!!!!!!!!!!

ο ηλιας μας τι κανει, ειναι καλυτερα?

ελιζα τα παιδακια σου?πως πατε με την ωτιτιδα?

εμενα οι ορμονες σημερα εχουν χτυπησει κοκκινο...παρολο που η καινουργια χρονια μπαινει πολυ ωραια και δεν υπαρχουν σοβαρα προβληματα,φαινεται ολα να εχουν μπει σε μια ταξη κτλ......εγω παρολαυτα δεν ειμαι καθολου καλα..οι ορμονες με εχουν τρελανει....τη μια ειμαι μεσα στη τρελη χαρα,την αλλη με πιανουν τα κλαματα και κλαιω με το παραμικρο χωρις λογο,την μια ειμαι ηρεμη και την αλλη μπορει να ανοιξω το στομα μου και να μεταμορφωθω στο χειροτερο νταλικερη!!!για να καταλαβαιτε....το πρωι μεσα στη τρελη χαρα ηρεμη πηγαινα με το καροτσι προς κεντρο πειραια.ειναι ενας που εχει κλεισει το πεζοδρομιο και δε μπορω να περασω απεναντι .ο τυπος ντερεκι..μπαινει στο αμαξει και απλα με κοιταει....ενας με μηχανακι που ειχε παρκαρει διπλα το βγαζει για να περασω.παω να περασω και αυτο παει να φυγει ενω με βλεπει τοση ωρα που προσπαθω και ερχεται καταπανω μου .σταματαω του χτυπαω το τζαμι και του λεω:βιαζεσαι κι ολας γουρουνι?????μηπως θελεις να σε αρχισω τιποτα μαπες πρωι πρωι?????? :shock::shock::shock::?::?::?::?: τωρα που καθομαι και σκεφτομαι ηρεμη το περιστατικο γελαω μονη μου :lol::lol::lol::lol:

τι σου ειναι οι ορμονες ε???αλλο ανθρωπο σε κανουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

κοριτσακια μου καλα να περασετε με τις οικογενιες σας!!!ευχομαι ο καινουργιος χρονος να μας φερει μονο υγεια και φυσικα πολλα σπορακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες!!

Και εμεις στο κλαμπ για να μην ειμαστε στην απεξω αρρωστησαμε.Φτερνιζεται και η μυξα παει στον απεναντι!!!!Αλλα και η γκρινια αλλο πραγμα.

Ελενη ολα αυτα που λες για το δευτερο τα σκεφτομαι και γω αλλα σε δεκα χρονια ποτε δεν ξερεις τι γινεται!?Σκεφτομαι οτι ενα παιδακι για να μεγαλωσει θελει πολυ αγαπη γαλα και πανες!Οσο για τις ξενες γλωσσες εγω οταν ημουν μικρη με το ζορι με εστελναν!Ας ειμαστε καλα.Δεν θελω να αφησω το μωρο μου χωρις αδερφακι γιατι σε εικοσι χρονια θα εχει αναγκη απο ενα αδερφακι παρα απο μια ξενη γλωσσα.Ετσι πιστευω εγω, μπορει να κανω και λαθος.

Κατερινα ξεκουρασου!

Ευη Περαστικα!

Ελενη Καλη διασκεδαση με τη μικρη σου!

Μαριετα βαλε λιγο νερο στο κρασι σου!

Αλικη να κοιμασε για να κρυβουμε κανενα χρονο!Καποτε νομιζα οτι αυτοι στα 35 ειναι λιγο πριν τη συνταξη!

Αννα τα λεμε soon!

Γιωτα φιλια στην φωτεινουλα

Και Αναστασουλα μεγαλη φιλια στο Σοφακι!

Μαρακι γεια!

Με το καλο να μας μπει το νεο ετος!Και γω επειδη ειμαι αναποδος ανθρωπος Θεωρω οτι αυτο το δισεκτο ετος θα ειναι η χρονια μου

Θα βρω δουλεια

Θα αδυνατισω

Θα μεινω εγκυος

θα κερδισω το λαχειο

αυτα!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΗΡΕΜΙΑ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΑΛΗΝΗ, ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΙΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες!!!!!!

ευχομαι Καλη Χρονια να εχουμε,να ειμαστε γεροι κι ευτυχισμενοι με τους αντρες μας και τα παιδακια μας,να εχουμε χρηματα για να βοηθανε λιγο τους στοχους μας και δουλειες για να εχουμε τα προηγουμενα :lol::lol:

ευχομαι σε ολες τις κοπελες που το επιθυμουν να αποκτησουν το 2012 ενα ακομα μωρακι!!

επισης ευχομαι σε ολες μας η καθημερινοτητα μας να ειναι ετσι οπως την σχεδιαζουμε απο το προηγουμενο βραδυ,χωρις απροοπτα,χωρις προσθετες σκεψεις και βαρη...

μακρυα απο αρνητικους ανθρωπους και αρνητικες σκεψεις!!!

χαμογελα να φωτιζουν το προσωπο μας και να καθρεπτιζεται σε αυτο το χαμογελο των παιδιων μας!!!

φιλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά τι ωραία posts και τι όμορφες ευχούλες γράψατε!

Ετσι μας θέλω, αισιόδοξες και να προσπαθούμε να είμαστε καλά και να χαμογελάμε παρά τα όσα περίεργα συμβαίνουν γύρω μας, αλλιώς πως θα είμαστε καλά για τα παιδάκια μας;

Κατερινάκι γέλασα πολύ με την ατάκα σου! εμ καλά του είπες του αναίσθητου!! πρόσεχε όμως γιατί δεν ξέρεις ποτέ τι τρέλα κουβαλάει ο άλλος, έτσι την είχα πατήσει κι εγώ ήμουν έγκυος, οδηγούσα και ένα ζώον χώθηκε μπροστά μου χωρίς φλας τίποτα με το έτσι θέλω και πέρασε ξυστά από το να με τρακάρει. Τα πήρα κι εγώ, του κόρναρα και του φώναξα "πας καλά ρε μαλ.... θες να με σκοτώσεις;;" και κορίτσια κατέβηκε στο φανάρι απο το αυτοκίνητο και ερχότανε να μου ανοίξει την πόρτα! κατεβάζω κι εγώ λίγο το παράθυρο και του λέω τι, θέλεις να με δείρεις κιόλας; τόσο άντρας είσαι; ευτυχώς που άλλαξε το φανάρι και έφυγα αλλά δεν σας κρύβω ότι λόγω εγκυμοσύνης είχα κατατρομάξει, αλλιώς θα κατέβαινα κι εγώ! για αυτό Κατερινάκι πρόσεχε, κυκλοφορούν πολλοιοιοι τρελοί!

Δεν θα σχολιάσω κάτι άλλο, θα ευχηθώ ξανά περαστικά στα αρρωστούλικα παιδάκια μας και εύχομαι το νέο έτος να βρει την καθεμιά σας με όλα όσα επιθυμεί! Και κυρίως να έχουμε γονείς και παιδάκια ΥΓΕΙΑ για να μπορούμε να κάνουμε και όλα τα υπόλοιπα!

Πολλά φιλιά, καλά να περάσετε με τις οικογένειές σας :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρίτσια μου μπήκα και εγώ να σας ευχηθώ γιατί για κάτι άλλο δεν μου μένει χρόνος. Κανω δουλίτσες, μαγιρεύω για το βράδυ και έχω και την Σοφία που με κυνηγάει από πίσω.

Καλή Χρονιά να έχουμε λοιπόν φιλενάδες!

Εύχομαι υγεία πάνω απ' όλα στις οικογένειές μας, χαρά, ευτυχία και ότι άλλο επιθυμείτε να το αποκτήσετε μέσα στο 2012.

Καλά να περάσετε και σήμερα και αύριο.

Δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω ξανά γιατί γιορτάζει και ο άντρας μου αύριο και θα έχω κόσμο.

Φιλάκια πολλά σε όλα τα μωρά της παρέας μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαινω στα κκλεφτα αλλα δεν γινοταν να αφησω τις αγαπημενες μου χωρις ευχες...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΝΕΟς ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΙς ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΕΛΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΑΝΙΑΣ...

ΥΓ.1καλε ποτε ανοιξαμε καινουριο θεμα???με το καλο γουρλιδικο και με πολλα σπορακια νεα...

ΥΓ.2 θα επανελθω μετα τις 8 γιατι τρεχω πανω κατω με το μαγαζι...αφηστε τα

ΥΓ.3ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κανω ποδαρικο; ;););)

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. φατε και αυριο γιατι σιγα σιγα αρχιζουμε διαιτα =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!

Με ΥΓΕΙΑ ο καινούριος χρόνος πάνω απ’όλα!!!!! Ευτυχία κ χαρά στις οικογένειες μας κ σε όλο τον κόσμο κορίτσια μου!!!!

Κ βέβαια πολλά πολλά μωράκια…….

Χρόνια πολλά στην Νατάσσα για τον αντρούλη της κ σε όσα κορίτσια έχουν Βασίληδες κ Βασιλικές!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΧΑΡΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΕΥΗΜΕΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ...

ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ....ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Τι ωραια τι καλα το μαμμυ κανει εργασεις μου φαινεται και ειπε να ξεκουραστουμε και μεις λιγακι.

Περασατε Καλα??

Εμεις αρκετα καλα και η Αναστασια υπεροχα φανταζομαι, επαιξε γελασε πηρε δωρα χαρηκε τα ξαδερφια της.Ευτυχως ανεβασε λιγο πυρετο και η μυξορουφιχτρα βοηθαει για να κοιματε λιγο!Τωρα ειμαι καιγω μια απο τα ιδια και καταλαβαινω πως νιωθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες..

Ελπιζω να το κανω σοστα τωρα γιατι το μαμμυ τα εχει παιξει τελιος.

Χερομε που δεν ειναι μονο το δικο μου, αυτο σημενει πως θα φτιαχτει γριγορα.

Εμεις ακομι ειμαστε μια απο τα ιδια, πιρετο μιξες στο φουλ και βηχα..

Περαστικα σε ολα τα αρωστα μωρακια μας...

Μαριεττα μας σαμνοταρει το μαμμυ, ειναι για να μην αρχισουμε την διαιτα και γινουμε πολυ κοματοι το καλοκαιρι....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια σας!!!

Αλικη και Ευη ενω ειπα για διαιτα,τρωω σαν γουρουνι!!!

κοριτσια μολις φτιαξει το μαμμυ,κανουμε μαζωξη και βαζουμε προγραμμα και μετραμε θερμιδες!!!!

τι σπασιμο με το φορουμ!!! γκρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

94EP5_RVjms&feature=g-vrec&context=G224fffaRVAAAAAAAAAQ

Προσπαθω να βρω πως μπορεις να βαλεις απεφθιας ενα τραγουδι απο το youtube γιατι εχω δει αλες κοπελες το εχουν κανει κατα καιρους αλλα δεν εχω καταλαβει πως γινετε ακομι....Καμια ιδεα κανεις???

Το τραγουδι ειναι ασχετο τελιος απλα αυτο μου βγικε οταν μπικα στο Υουτube.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να και ενα απο τα αγαπημενα του Σακη....

Αφιερομενω σε Σαρα και κρητηκομαρακι....

ΜΑΡΙΕΤΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου να μαι κι εγώ!

Χρόνια πολλά, καλή χρονια να έχουμε με υγεία και περισσότερες ευτυχισμένες στιγμές!

Αλικάκι μου σ' ευχαριστώ πολύ για τα χρόνια πολλά για τον άντρα μου.

Πως τα περάσατε κορίτσια;

Εμείς μια χαρά και οικογενειακά και με φίλους έξω για ποτάκι και με φίλους στο σπίτι. Λίγο απ' όλα λοιπόν.

Ευάκι ωραία τραγουδάκια! Κυρίως αυτό της Βανδή στα φόρτε του ήταν το αγαπημένο μου!

Το mammy κι εμένα έχει περίεργη μορφή μάλλον κάτι κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!!

Αν δε φτιάξει σύντομα το μαμμυ αλήθεια θα μας κατρακυλάνε όπως λέει κ η Ίνα!!!!

Κι εγώ μία από τα ίδια….. γουρούνα όχι γουρούνι…. προσπαθώ να φάω ότι έμεινε από τις γιορτές για να μην τα βλέπω μετά κ κολάζομαι! χαχαχα… κ είναι κ πολλά ρε γα…το!!!!

Πάντως σήμερα λέω να κάνω μία αποτοξίνωση πριν ξεκινήσουμε…. μόνο σαλάτα, χυμούς κ νερό…… κ σας καλώ να ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙΤΕ…… ότι φάγαμε φάγαμε!!!!

Ευούλα μεράκλωσες…….????? Καλά έκανες!!!!

Νατάσσα κ εμείς καλά περάσαμε μόνο που δεν έχω προλάβει να μείνω λίγο με τον άντρα μου μόνοι…. κ τώρα θέλουν να φύγουν κ οι δικοί μου οπότε πάλι δεν θα έχω να αφήσω το παιδί κάπου….. Βέβαια απέλυσαν την αδερφή μου (οοολεεε) κ μάλλον θα είναι διαθέσιμη για βοήθεια μέχρι να βρει κάτι!! (αν βρει)!!

Μου έχει σπάσει τα νεύρα το φόρουμ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...