Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Κοριτσακια συγνώμη που δεν σχολιάζω πολλα αλλα με έχει ξεπατωσει ο μικρός με την γκρίνια του.ο μεγάλος δεν παραπονιεται καθόλου. τους δίνω αντιβιωση και αερολιν μάσκα,καταλαβαίνετε τι χαμός γίνεται!έχουν απο όλα μυξα ,βηχα,πυρετό και αυτια.αχ Παναγία μου ελπίζω αυριο να είναι καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ελισακι κουραγιοοοοο. Και οι δυο μαζι φανταζομε τι γινετε..

Γριγορη αναροση σας ευχομε μονο για να μην σας βρει ο καινουριος χρονος αροστουλιδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι! φάγαμε πίτσα, ήπιαμε τα κρασάκια μας και χικ, ξαναμπήκα. Αλλωστε είμαι ακόμα ξύπνια καθώς η Αφροδίτη έχει ήδη ξυπνήσει 2 φορές με πολύ κλάμα γιατί δεν μπορεί να ανασάνει, προβλέπεται ξενύχτι.

Ελίζα κρίμα μωρέ τα παιδάκια.. φαντάζομαι και τι ταλαιπωρία θα τραβάς κι εσύ! περαστικά τους και γρήγορα εύχομαι.

Συμπεθέρα μου έρχομαι σε σένα. Συμφωνώ με τα κορίτσια που είπαν ότι ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ πρέπει να το πιστεύετε οι δυό σας ότι αυτό είναι το καλύτερο ή αν ο άντρας σου έχει αμφιβολίες να μπορείς να τον πείσεις με λογικά επιχειρήματα. Τώρα το τι λένε γονείς, πεθερικά, φίλοι ή γείτονες εντάξει, να ακούς γνώμες αλλά όχι να τις αφήνεις να σε επηρεάζουν. Απλά καταλαβαίνω ότι στενοχωριέσαι γιατί πάντα αποζητάμε τη στήριξη των γονιών μας, πόσο μάλλον σε τόσο μεγάλες αποφάσεις...

Για να κάνω και τον "συνήγορο του διαβόλου" (όχι οτι ο άνθρωπος είναι διαβολάκος :lol: ), ένα μικρό κομμάτι μέσα μου τον καταλαβαίνει και τον συμπέθερο. Εσύ έχεις ζήσει εκεί, έχεις την οικογένειά σου, ξέρεις την νοοτροπία τους, και το κυριότερο ξέρεις τη γλώσσα. Εκείνος οτι έχει και δεν έχει είναι εδώ, και εκτός αυτού εδώ δουλεύει συνεχώς για να συντηρήσει την οικογένειά του, εκεί το εργασιακό του θα είναι αρκετά δύσκολο μιας και αρχικά δεν θα μπορεί να συνεννοηθεί. Τώρα νιώθει ότι προσφέρει, όσο μπορεί τουλάχιστον, εκεί μπορεί να νιώθει άχρηστος... Καλά το επιχείρημα της μαμάς σου "τι θα γίνουν τα παιδιά" είναι άκυρο, και εδώ αν μπορούσες να βρεις δουλειά τα ίδια και χειρότερα θα ήταν, εκεί τουλάχιστον θα έχεις τη βοήθειά της. Ετσι όπως έχουμε καταντήσει είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα αν δουλεύει μόνο ένας στην οικογένεια, παλιά κάπως τα φέρναμε βόλτα τώρα πιά όμως... αχ πως μας κατάντησαν έτσι ρε γαμώτο!! ουφ...

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα καθόλου με τις σκέψεις μου ή σε προβλημάτισα περισσότερο! λίγο το κρασί, λίγο η κούραση (πήγα για δουλειά τελικά σήμερα και σχόλασα και στις 7), μπορεί να λέω και βλακείες. Το μόνο που θα σε συμβουλέψω είναι μόλις τα ζυγίσεις όλα πολύ καλά στο μυαλό σου και είσαι σίγουρη για την όποια απόφασή σας, μετά άσε τους πάντες να λένε ό,τι θέλουν! για την δική σου οικογένεια πρόκειται, για τα δικά σου παιδιά, οι γονείς σου έκαναν τις επιλογές τους και οφείλουν να σε αφήσουν να κάνεις τις δικές σου.

Αυτά λοιπόν, η έκθεση τέλος για απόψε! πάω να ξαπλώσω μιας και ακούω την μικρή ήρεμη προς το παρόν. Και μιας και η Μαρία λείπει... καλή και ήρεμη νύχτα να έχουμε! φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες μου.....

Ελενη χαρα στο κουραγιο σου, πως αντεχεις βρε θυριο, δουλεια σπιτι παιδι κρασακια και μετα να γραψεις και ενα κατεβατο...Εγω θα ειχα τεζαρει απο ωρα πρην :lol::lol::lol::lol:

Με ολες πανο κατο σηνφωνω πανο στο θεμα αυτο που εθιξα και αυτα που γραφεις για τον αντρα μου ειναι σοστα δεν λεω απλα ωρες ωρες εσθανομε οτι εχω 3 μωρα στο σπιτι και οχι εναν σιντροφο που μπορω να βασιστω πανο του. Γενικα επικρατει ενα κλιμα απεσιοδοξιας παντου και ολοι μα ολοι περιμενουν απο εμενα απαντισοις που δεν μπορω να δοσω προς το παρον..

Η μονη που ειναι θετικη και θελει σαν τρελη να παμε ειναι η νυφη μου :roll::roll::roll:

Ξερεις τι με ενοχλει περισοτερο στους γονοις μου, οτι σχολιαζουν το γεγονος οτι καποτε σικοθικα και εφυγα απο εκει (ημουν 22 χρονον οταν το αποφασισα και 24 οταν ηρθα τελικα) πανο στην τρελα μου δλδ και το μονο που σκεφτομουν τοτε ειναι πως να γλεντισω την ζωη μου....

Σιγγρινουν εκινη την Ευη με την σημερινη (μανα με 2 παιδια). Δεν εχω καμια σχεση με τοτε και δεν σκεφτομε τοσο τον εαυτο μου σημερα οσο το μελον τον παιδιον μου....Το μονο που τους νιαζει ειναι να μην γινουν μεταναστες τα παιδια μου, λες και ειναι το χιροτερο πραγμα που μπορει να τους τυχη στην ζωη.. Σιμασια εχει εκει που θα πας να μπορεις να διαπρεψεις και οχι να μηνεις εδω για να λες απλα οτι ζεις στην χωρα σου αλλα δεν σου προσφερει τπτ...

Φοβαμε ομος, φοβαμε πολυ μην τυχον και δεν τα καταφερω τελικα να βαλω την ζωη μας σε μια ταξη εκει...Φοβαμε να κουβαλισω ολο το βαρος στις πλατες μου μονη μου και ο αντρας μου απλα να το παιζει τουριστας πανο στο θεμα αυτο....Απο την αλη δεν θελω να αφισω τον φοβο να με κερδισει, απλα χριαζομε να μου πει καπιος " ο τολμον νικα Ευη, ολα θα πανε καλα"......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορι που σας ψυχοπλακωνω με τετια θεματα κοριτσια αλλα ειναι πολυ δισκολο τελικα να παρεις τις ζωες αλων ανθρωπον στα χερια σου.

Ας περασουμε σε αλα θεματα μπας και ξεχαστω λιγο γιατι μεχρι το καλοκαιρι το ελκος το εχω στο τσεπακι μου φενετε...

Ο μικρος απο εχθες σας ειπα οτι ειχε βηχα και καταροη, το βραδυ εκανε και πιρετο, 38,2 καταφερα να μετρισω με πολυυυυυυ κοπο...Εσεις πως καταφερνετε να τους βαλετε θερμομετρο βρε κοριτσια??? Δεν καθετε με τπτ μιλαμε, οσο για το depon αφιστε αλο δραμα παιχτικε εκει. Ουτε ξερω τελικα ποσο υπιε ποσο εφτισε...

Την αλη φορα αποφασισα να του βαλω ιποθετο μπας και καταφερω να του δοσω την σοστη δοση...

Ολα τα μωρα μας αρωστα ειναι μου φενετε εεε??? Τελεια θα μας μπει και το 2012 :|:?:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφα κορίτσια!!!!

Σήμερα κ αύριο τρέχω πάλι….. ρεβεγιόν σε μένα αλλά τελευταίο τραπέζι δεν αντέχω άλλο!!!! 01/01 στη νονά μου κ μετά ΔΙΑΙΤΑ!!!!!

Γιώτα μου πάλι αγχωμένη είσαι βρε….. ήθελα να ήξερα τι θα γίνει όταν μεγαλώσουν κ θα κάνουν τα δικά τους χωρίς να δίνουν λογαριασμό….

Εγώ δεν έχω καμία βοήθεια όλοι είναι μακριά αλλά θέλω δεύτερο σίγουρα κ γιατί όχι κ τρίτο??? Μακάρι!!!! Κ εγώ εκτός των άλλων είμαι σχεδόν 35 οπότε ότι κάνω τώρα μετά δεν ξέρω αν θα έχω κουράγιο....

Τώρα για να είμαι ειλικρινής δεν πιστεύω πολύ στο ότι αν θες κάτι πραγματοποιείται πάντα….. σε κάποια πράγματα που εξαρτώνται από τη θέληση, την όρεξη κ την επιμονή των ανθρώπων ναι οκ αλλά σε κάποια άλλα που μπορεί να είναι από τη φύση τους αδύνατα όχι δεν πιστεύω (εννοείται πως δεν το λέω για την Ίνα ή κ για μένα…. άλλωστε θα ήμασταν αχάριστες αν λέγαμε κάτι τέτοιο αφού έχουμε στην αγκαλιά μας ήδη 2 υπέροχα πλάσματα)!! Πιστεύω όμως πως στη ζωή για να είσαι χαρούμενος δεν πρέπει να έχεις εμμονή με μόνο ένα, δύο πράγματα κ να νομίζεις πως μόνο από αυτά εξαρτάται η ευτυχία σου ή η δυστυχία σου…. αλλά να έχεις εναλλακτικές.

Ελένη εμένα έπινε 250μλ σκόνη κ 250μλ φρέσκο πίνει τώρα…. Αφού της δίνεις όμως το απλό γάλα (όχι εμπλουτισμένο) μπορεί κ να είναι όντως πιο ελαφρύ!!!!

Περαστικά ξανά κορίτσια για τα μικρούλια σας κ υπομονή!!!

.Κοριτσάκια δεν θυμάμαι τίποτε άλλο……. :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες καλημερα!!

δινω το παρον,ο Ηλιας τελικα χθες ολη μερα ηταν απυρετος,μονο πού και πού φτερνιζεται και απο μυξα λιγα πραγματα...τι να πω!! ευτυχως που μας κρατησε μιση μερα σχεδον το πανηγυρι!!!

θα μπω αργοτερα να σας σχολιασω!!

μονο στην Ευη λιγο.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: (τι να κανουμε;εχουμε και αδυναμιες!!!)

κοριτσια μη ζηλευετε.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και περίχωρα!!

Εύη μου δεν είναι εύκολη απόφαση για να φύγετε αλλά νομίζω ότι είναι η καλύτερη. Οι γονείς σου ζουν με την εντύπωση ότι η Ελλάδα είναι όπως πριν 10-20 χρόνια, που ναι μεν δεν είχαν τρελά λεφτά αλλά την ζωή τους την έκαναν...δεν μπορούν να φανταστούν πόσο μίζερη έχει γίνει η Ελλαδίτσα μας. Και εγώ ευχαριστώ τον Θεό που έχουμε και οι δυο μας δουλειά γιατί όλοι οι γνωστοί μας περνάνε πολύ δύσκολα πλεόν - στα περισσότερα ζευγάρια δουλεύει μόνο ο ένας.

Τα κατάφερα!!! Αδιαθέτησα!! Επιτέλους - αφού δεν ήμουν έγκυος ήταν κρίμα να χάσω και το τριήμερο....:oops::oops::oops:;););)

Γιώτα, αυτό που πιστέυω πραγματικά είναι ότι όταν δεν έχεις άγχος όλα θα γίνουν. Εγώ λέω να απολαύσουμε τις στιγμές με τους άντρες μας και όλα θα έρθουν!!! Εγώ το είχα αναφέρει παλιότερα. Έχω μια γνωστή που προσπαθούσε χρόνια με εξωσωματική για ένα παιδάκι. Όταν το πήρε απόφαση και δήλωσε στον γιατρό της ότι σταματάει τις προσπάθειες, της έκανε δώρο μια τελευταία εξωσωματική. Με αυτή την τελευταία που δεν είχε καθόλου άγχος έπιασε και τώρα έχει έναν κουκλο μια εβδομάδα μεγαλύτερο απο τον Νώντα!!

Όσο για το πως πέρνουμε την απόφαση για δεύτερο ένα έχω να σου πω - δεν το σκέφτομαι και πολυ. Ξέρω ότι θέλω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Θέλω να είναι κοντά στην ηλικία με τον Νώντα για να έχουν παρέα και εγώ πριν τα 35 να έχω ξεμπερδέψει. Αν σκεφτώ ότι θα κουραστώ δεν θα κάνω ποτέ μου. Μου φτάνει η κούραση μόνο από τον Νώντα. Πολλές φορές όταν τα παίζω απο την κούραση και νευριάζω με τον Δημήτρη που είναι στα ...... τον απειλώ ότι δεύτερο εγώ δεν θα του κάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες καλημερα!!

δινω το παρον,ο Ηλιας τελικα χθες ολη μερα ηταν απυρετος,μονο πού και πού φτερνιζεται και απο μυξα λιγα πραγματα...τι να πω!! ευτυχως που μας κρατησε μιση μερα σχεδον το πανηγυρι!!!

θα μπω αργοτερα να σας σχολιασω!!

μονο στην Ευη λιγο.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: (τι να κανουμε;εχουμε και αδυναμιες!!!)

κοριτσια μη ζηλευετε.... :oops::oops::oops:

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x

I love u 2 honey...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυγενια καλος την δεχτικες, αντε τωρα να κανεις τρελιτσες το 3ημερο :lol::lol::lol:

Ετσι ειναι οπως τα λες, αν σκεφτεσε πολυ δεν κανεις πανο απο 1 παιδι σημερα...

Παντος αν δεν φιγουμε τελικα εγω το βγαζω το παλιοσπιραλ και αν θελει ο θεος να μου δοσει αλο ενα παιδακι θα χαρω πολυ. Τουλαχιστον να μην μηνω και με αυτο το αποθιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα άδειαααααααααααααααα!!!

Θα κάτσω, Πέμπτη, Π/Σ/Κ και Δευτέρα!!! Θα χαρώ το αντράκι μου. Έδωσα άδεια και στην νταντά -γιαγιά να πάει στην Μήλο να ξεσκάσει λίγο...

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! τι κάνετε; εμείς τα ίδια. Η Αφροδίτη με τρελή καταρροή κι εγώ να την κυνηγάω με τον ορό και τον μυξορουφήχτη! χα χα χα! βήχει κιόλας αλλά ευελπιστώ να μην είναι φλέμματα, μάλλον την πνίγει η μυξούλα... Οχι τίποτα άλλο αλλά η παιδίατρός μας γέννησε πριν 5 μέρες, σιγά μην πάει στο ιατρείο να την εξετάσει.

Ευγενία μπράβο για την άδεια, καλά να περάσετε, να χαρείς τον κούκλο σου και να προετοιμάσεις τα μπετά το πενθήμερο!

Σήμερα δεν πήγα για δουλειά και ω του θαύματος, ούτε τηλέφωνο με πήρανε! η πρώτη μέρα της εβδομάδας που κατάλαβα ότι έχω άδεια. Το πρωί πήγα και κουρεύτηκα επιτέλους, ανταύγειες μάλλον τον άλλο μήνα.

Για όσες δεν έχουν facebook, να σας ενημερώσω ότι η Μαριέττα κερνάει ποτά online και ποτίζει και τον Ηλία :lol::lol::lol:

Αλίκη με το εμπλουτισμένο γάλα πίνει την ίδια ποσότητα ε; λέτε να φταίει το φρέσκο; για πείτε ποιά άλλη μανούλα δίνει φρέσκο, έχει αλλάξει κάτι;

Εύη δεν ήθελα να αποκαλυφθεί η πραγματική μου ταυτότητα, αλλά αφού καρφώθηκα το ομολογώ: είμαι ο superman 8-} . Μην το ξαναπείς ότι μας ψυχοπλακώνεις, όλες κατά καιρούς λέμε τον πόνο μας για αυτό είμαστε εδώ! τι έγινε στον παιδίατρο, πως είναι ο μικρός;

Κορίτσια για το θέμα του δεύτερου, ή τρίτου κλπ παιδιού, δεν ξέρω ίσως να κάνω λάθος και να το μετανιώσω κάποτε, αλλά το σκέφτομαι πολύυυυυυυ.... πραγματικά σας θαυμάζω, ειδικά όσες δουλεύει μόνο ένας και παρόλα αυτά θέλετε να αποκτήσετε κι άλλα παιδάκια! εγώ είμαι πολύ φοβιτσιάρα, αν έρθει κάποτε κάποιο από τα παιδιά μου να ζητήσει κάτι (όχι υλικό γιατί αυτά δεν έχουν καμία σημασία, αλλά π.χ. να θέλει να μάθει μια ξένη γλώσσα) κι εγώ δεν είμαι σε θέση να του το προσφέρω, φοβάμαι ότι θα σιχαθώ τον εαυτό μου. Και τώρα δεν είναι τραγικά τα έξοδα, όταν όμως αρχίσουν τα σχολεία, οι ξένες γλώσσες κλπ τότε θα αρχίσουν τα ζόρια! και από τη στιγμή που τώρα δεν περισσεύουν χρήματα, που θα βρεθούν αργότερα για όλα αυτά; αχ είμαι τραγική το ξέρω, αλλά έτσι σκέφτομαι ρε γαμώτο. Θέλω πολύ ένα δεύτερο παδάκι αλλά το άγχος μου είναι πάνω από τα θέλω μου αυτή τη στιγμή. Τελοσπάντων, ελπίζω να συνέλθω γιατί περνάνε τα χρόνια και δεν θέλω να γεράσω και να κοιτάω πίσω μετανιωμένη...

Αντε, ο σούπερμαν πάλι τα κατάφερε. Πάω μέχρι το φαρμακείο να κάνω στοκ σε ορό και επιστρέφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω να γραψω αλλα δεν τα παω και πολυ καλα γιατι καθετε ο Τριανταφυλλος στην αγγαλια μου..

Αν διτε και κανενα λαθος καντε τα στραβα ματια 8-}8-} Μουαχαχαχαχα (κανενα λαθος) τι ειπα τωρα εε?? Τοσα λαθοι που εχετε δει απο εμενα θα επρεπε να ειστε ολες γκαβες μεχρι τωρα...

Πιγαμε στον παιδιατρο και τελικα εχουμε βρονχιολιτιδα :(:(:( ο βηχας μας εχει αγριεψει πολυ και θα κανουμε μασκες με αερολιν και ενα αλο σπραι που τωρα δεν θιμαμε πως το λενε. Αν δεν ιποχορισει ο πιρετος θα αρχισουμε και αντιβιοση...Να δω πως θα του τα δινω μονο #:-s#:-s

ΕΕΕΙΙΙΙΙ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙΣ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!

πλακα μας κανουν για να μας μπει ομορφα το νεο ετος!!!μωρε και βηχες και μυξες δεν μας πτοουν!!!

εμεις να ειμαστε καλα για να ειναι και τα παιδακια μας καλυτερα!!!

κοριτσια για να πω την αληθεια,βαριεμαι αποψε να σχολιασω τα προηγουμενα σας...το χρωσταω ομως!!!!

ας συνεχισουμε πιο αισιοδοξα!!!

στο face με λενε melita xatzi...ειναι το δευτερο καλλιτεχνικο μου!!!!!

λεω να αρχισω προγραμμα παλι,μιας κι ο αντρας του σπιτιου παει σε παρτυ κι η μαμα παραμενει πιστη στο καθηκον της ανατροφης!!!!δε παραπονιεμαι...να ειναι καλα το παιδι μου κι ολα τα αλλα τα χορτασα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ φιλεναδα μαζι θα γλενταμε αποψε, για δες σιμπτοση... Ο δικος μας μπαμπας ειναι με τα φιλαρακια του για ρετσινα.....

Και κατα εναν παραδοξο τροπο ειμαι μες στο τσακιρ το κεφι που λενε...

Ο τριανταφυλλενιος ειναι προς το παρον απιρετος (να μου ζησεις depon) και εγω κανονικα "θα εκανα" μια βασιλοπιτα τωρα αλλα δεν κανω τπτ..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mανουλες η Μαριεττα μαζι με τον dj Hλια κανουν προγραμα στο fb......

Κοπιαστε. :lol::lol::lol::lol:

Αχχχχ δεν μ'ουφταναν ολα τ'αλα εχω και τον Τριανταφυλλο να αδιαζει τα σιρταρια με τα t-shirts του μπαμπα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωω ρε γαμώτο.... περαστικά του Εύη μου, μακάρι να μη χρειαστεί και η αντιβίωση. Κάτσε να σιδερώσω την μπέρτα μου και έρχομαιαιαιαιαι! [smilie=toothy9.gif]

Μαριέττα συνεχίζεις το πρόγραμμα; θα περάσω μια βόλτα από το μαγαζί! θα ήθελα να τα πιώ μαζί σας αλλά αργότερα πρέπει να πεταχτούμε κάπου αλλά για λίγο, ελπίζω να σας βρω... λιάρδα [smilie=occasion14.gif]

Εγώ τα πίνω από χθες βέβαια, χι χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εεε τα εχω χασει τελιος....

εσυ εγραψες την μπερτα και εγω διαβασα την μπεμπα και μια ωρα αναροτιεμε πως στο καλο θα την σιδερωσεις... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εεε τα εχω χασει τελιος....

εσυ εγραψες την μπερτα και εγω διαβασα την μπεμπα και μια ωρα αναροτιεμε πως στο καλο θα την σιδερωσεις... :lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κάτι άσχετο, για όσες χρησιμοποιούν προϊόντα frezyderm. Στη βόλτα μου στο φαρμακείο διαπίστωσα ότι έχει -25%, όσες ενδιαφέρεστε σπεύσατε!

Η Μαριέττα dj με τα όλα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εεε τα εχω χασει τελιος....

εσυ εγραψες την μπερτα και εγω διαβασα την μπεμπα και μια ωρα αναροτιεμε πως στο καλο θα την σιδερωσεις... :lol::lol::lol::lol:

οντως τα εχεις χασει τελειως!!!!!!!!! το πώς σε μαρανε; το γιατι;;;;;;;;;;;δε σου εκανε;;;;;; =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανες αρωστουλες και μη αρωστουλες, νυσταγμενες και ξεκουραστες, κεφατες και οχι κεφατες κτλ. κτλ.................

Εγω ειμαι ενα πτομα (-|(-|(-|(-| Δεν εκλισα βλεφαρο εχθες. Ο Τριανταφυλλος οπως ηταν αναμενομενο ειχε απιστεφτη γκρινια ολη νυχτα..Μετακομισα για πρωτη φορα στο δοματιο του για να τον εχω απο κοντα, οταν ηταν στην κουνια του μιρολογουσε και οταν τον επερνα στο κρεβατι μου επαιζε και πιδουσε επανο μου. Με σαπισε μιλαμε, επερνε φορα και πιδουσε στο κεφαλι μου :shock:

6.30 του εβαλα θερμομετρο και ειχε 39,2 (μαλον δεν θα την γλιτωσουμε την αντιβιοση)..

Εχω ενα σπιτι μυλο και ο καινουριος χρονος θα μας βρει μεσα στην ακαταστασια :(:(

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα :D:D:D

Σας ευχομε τα καλιτερα για τον καινουριο χρονο που θα μπει σε λιγες ωρες και του χρονου να γεμισουμε σπορακια και νεα μωρακια.... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες κοριτσάκια!!!!!

Κ για εμένα η νύχτα ήταν δύσκολή….. πάλι σεληνιασμένος ήταν ο γιόκας μου!!!

Δεν πειράζει όμως όπως λέει κ η Μαριέττα θα πάει φαντάρος, δεν θα πάει???

Ελπίζω ο καινούριος χρόνος να βρει μανούλες κ μωράκια να σφύζουν από υγεία!!!!

Κ βέβαια ότι άλλο επιθυμεί η ψυχούλα σας!!!!

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα από Χαλκιδική!!!Προσαρμοζόμαστε ακόμα αλλά τα πάμε καλά!!Με το καλό να μπει το νέο έτος!Υγεία και ευτυχία και πολλά πολλά σποράκια μας εύχομαι!!Περαστικά στα άρρωστα μωράκια,κι εγώ ακόμα δεν συνήλθα....Φιλάκια!!!!!!Εύη και Ίνα,θα σας πάρω τηλ.από Δευτέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...