Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ..ΜΩΡΑΚΙΑ

ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΕΕΕ?? ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΔΩΣΕ ΦΩΤΑ....ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ 100!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ..ΜΩΡΑΚΙΑ

ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΕΕΕ?? ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΔΩΣΕ ΦΩΤΑ....ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ 100!!

κορες ενω ειχα ανοιξει το μαμμυ,ολη μερα ημουν με τον Ηλια...οποτε φαινοταν οτι σας εγραφα...αλλα οχι!!!δεν το εκανα..πιστεψτε με...

μπαινω σφηνα για να πω οτι μου αρεσει ο πρωτος τιτλος της Ευγενιας!!!

θα τα πουμε το απογευμα!!

Υ.Γ. ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!!!!!!!!!(ΜΑΡΙΕΤΤΑ)...οχι Μαρια Αλιφερη!!! καλε!! ζει αυτη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με τον πρωτο τιτλο,αρχισε νη νεα σπορα!!!!!!!!ΚΑΛΟ!!!!!Μπραβο Ευγενια...

Να το ανοιξετε εσεις οι παλιες που ξερετε και τον τροπο οκ???

Αχ κοριτσια σημερα εγινα ...Ρουβας...

Τι εννοω...Ενω το μαναρι μου τωρα πριν λιγο,νυσταζε ετριβε την κουβερτα ,την επαιρνα αγκαλεια για να την νανουρισω λιγο...τιποτα....Γκρινια απιστευτη...Παιρνω και εγω το κινητο με παω με τον παραδοσιακο τροπο οπως κανει και ο Ρουβας...Οχι βεβαια δεν την εβαλα να ακουσει πιανο,,αλλα....σκυλαδικα..γιατι φυσικα η λιστα αναπαραγωγης του κινητου μου δεν εχει αλλα ειδος τραγουδια μεσα μονο γαβ γαβ....Απο Βερτη και Οικονομοπουλο...μεχρι Παοα και Αννετα Μαρμαρινου...Και τσουπ το μαναρι μου ηρεμησε χαλαρωσε και κοιμηθηκε..ΑΧ εγω το ειπα την μανα του θα μοιασει αυτο το κοριτσι θα τριγυρναει στα μπουζουκια....και ας τον αντρα μου να λεει οτι θα την μαθει να ακουει Βαν Μπιουρεν, δεν ξερω και πως τον λενε τον τυπο...

Ειδατε τελικα το παραδοσιακο ειναι αποτελεσματικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια....

Σημερα ειναι απο αυτες τις μερες που ενο δεν κανεις τπτ δεν σου φτανει ο χρονος..

Κοριτσια σημερα εφτιαξα πιτσα και την δοκιμασα λιιιιιγγγγγοοοο, να τοσο δα...Το βραδυ σκετο γιαουρτακι για τημορια..

Εγω ψηφιζω τον πρωτο τιτλο για το νεο θεματακι...

Ινα γελασα με την ψυχη μου με το σχολιο WE LOVE SWEDEN :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να δω πιων θα πρωτοπαρω μαζι μου μονο. Με πιρε εχθες ο κουνιαδος μου τηλεφωνο φορτσατος και μου λεει "δωσε μου το τηλεφωνο του αδερφου σου να μου βρει σπιτι και δουλεια εγω φεβγω απο εδω"...

Κατσε ρε φιλe , hold your horses!!!!! Που λενε και στας Ευρωπας.....

Ο κουμπαρος μου το Σαββατο με επριξε να παμε και να νοικιασουμε ενα μεγαλο σπιτι για να ερθουν και αυτοι να μηνουν μαζι μας..Δεν παω να ανιξω ενα κινοβιο και να τους βαλω ολους μεσα καλιτερα λεω εγω.

Παντος τον κουνιαδο μου δεν θα τον γλιτωσω κοριτσια...

Μαρακι ποτε βαφτιζετε ειπαμε???? Επιδι πρην φιγουμε θελω φετος να κανουμε μια εβδομαδα καλες διακοπες καπου ομορφα δεν το θεωρω απιθανο να κατεβουμε Κρητη το καλοκαιρι..

Μαριεττα sorry αλλα δεν προλαβα να σε παρω σημερα γμτ. Θελω ομως πολυ να τα πουμε αλλα να ειμαι μονη στο σπιτι και να μην εχω την ουρα μου απο πισο μου..

Κοριτσια δεν σας ευχαριστισα και για τα ονοματα που μου πρωτινωτε, Αννα και εμεις το Daffy ειχαμε σκεφτει και νομιζω πως αυτο θα κρατισουμε..Γιωτα και η δικη σου προταση ειχε πολυ γελιο.

Αχχχχ τωρα επαθα black aout και δεν θιμαμε τπτ αλο....Τα λεμε το βραδακι κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε???μολις εβαλα τον αντρα μου για υπνο και ελπιζω να μην μου κανει τα χθεσινα που ξυπνησε 3 τα χαραματα...

μαρεσει και εμενα ο πρωτος τιτλος για αυτο λεω το επομενο να το ανοιξει η ευγενια..αντε να μεγαλωσει αυτη η νεα σπορα..ευη μου 14ιουλιου θα ειναι η βαφτιση...μακαρι να μπορεσετε θα ειναι τελεια...θα σας βαλω να δειτε και το κειμενο απο το προσκλητηριο ετσι θα σας καλεσω ολες επισημα...

γιωτα μου ασε το παιδι να εκφραστει ελευθερα μην το καταπιεζετε..κι ο δικος μου τετοια ακουει αμα σας πω ποιο ειναι το αγαπημενο του αυτη την εποχη θα γελασετε..νικος μακροπουλος-κουφαλες(το σαουντρακ της ταινιας λαρισα εμπιστευτικο ειναι..)μολις το δει πανω τα χερακια και αρχιζει τις στροφες...το πρωι που ξυπναει φερνει μονος του τα κομπιουτερ να του βαλουμε το mad greekζ τελειωμενη υποθεση μιλαμε λιγο να μεγαλωσει και θα παιρνει σβαρνα τα ελληνοσκυλαδικα της πολης... :oops::oops::oops:

αλικη πως εισαι ολα καλα?σου περασε?εμας δεν μας αρεσει αυτο..αλλα το χακουνα ματατα..ειναι του χαλαρου το παιδακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι αντράκι ζόρικο θα πάρω μηχανάκι

Κι αν θα αποκτήσω όνομα θα βρω και γκομενάκι

Γι’αυτό πήρα απόφαση να γίνουν τα βαφτίσια

Για να’χω ένα όνομα να δίνω στα κορίτσια

Στον Άγιο Γεώργιο Ψηλά στο Σεληνάρι

Μανώλη θα με πει η νονά με κέφι και με χάρη

Και σαν θα τελειώσουμε ας πάμε να τα πιούμε

Μέχρι να τα ξημερώματα να το ευχαριστηθούμε

Σας περιμένουμε το Σάββατο14 Ιουλίου στην

Ιερά Μονή Αγίου Γεωργίου στο Σεληνάρι στις 17:00

Μετά θα βρεθούμε στο “Κτήμα Νεφέλη” στο

Apollon Palace στο Κάτω Χωριό Ιεράπετρας

Οι γονείς

Αγγελάκης Αλέξανδρος

Μπελιμπασάκη Μαρία

Η νονά

Μοσχίδου Νικολέτα

Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την παρουσία σας μέχρι την 1 Ιουλίου

Τηλ.2843024989 - 2842027833

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι και το κειμενο μας κοριτσια να το βγαλετε φωτοτυπια να μην τα ξεχασετε...και ειστε ολες καλεσμενες εεε???δεν γραφω τιποτα αλλο ανοιξε καινουριο θεμα ευγενια περιμενω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσούδια!! μόλις κατάφερε να κοιμηθεί το αγγελούδι μου που ήταν στο πόδι από το πρωί, και μπήκα επιτέλους να σας διαβάσω.

Το βράδυ παραδόξως... κοιμηθήκαμε λίγο!! μετά τις 2 φορές που ξύπνησε έπεσα κι εγώ για ύπνο, αργότερα ξύπνησε άλλη μια φορά και μετά σερί μέχρι το πρωί!! λέτε να βοήθησε ο ευκάλυπτος και απλά να άργησε να την "πιάσει";;; από τις 5 πάντως που αποφάσισε να ξαπλώσει μέχρι τώρα που επιτελους κοιμήθηκε, έβηχε συνέχεια.

Ινα περαστικά σου κοπέλα μου, ταλαιπωρείστε κι εσείς... αμάν φέτος έλεος πιά! δεν ήξερα ότι το τομπρέξ κάνει και για τη μυτούλα, για δώστε πληροφορίες!! πρέπει όμως να είναι αναμειγμένο με οτριβίν; τέτοιο δεν της έχω δώσει ποτέ, δεν μου έχει πει η παιδίατρος και το τομπρέξ μόνο στο ματάκι που τρέχει.

Ευγενία είναι τελικά η 12ετία ε;; εντάξει, δικαιολογουμαστε τότε :lol: ! Η επόμενη κρισάρα πότε έρχεται ξερει κανείς; από ότι κατάλαβα είμαι η μόνη που έχω τόσα χρόνια σχέση με τον άντρα μου ε; και ακολουθεί η Αλίκη!

Μαρία τέλειο το κειμενάκι της βάπτισης!! ευχαριστούμε πολύ για την πρόσκληση! διακοπές δεν ξέρουμε που θα πάμε φετος, και αν θα πάμε κιόλας πρώτα ο Θεός, αλλά η Κρήτη προσφέρεται για οικογενειακές διακοπές. Θα δούμε ας είμαστε καλά και ας έχουμε δουλειά και μπορεί να σας ερθουμε!!

Ωχ ξύπνησε πάλι, τα λέμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλησπερα!!!

καταρχην ευχαριστω ολες σας για τις συμβουλες σας!! ειναι πολυτιμες!!

εμεις ειμαστε καλα...ολη μερα με τον Ηλια...τι καλυτερο!!!

κοιμηθηκε στις 14:40 μεχρι τις 17:10...φαγαμε γιαουρτι μετα και τυρι γκουντα...εφαγα κι εγω μαζι του..ηρθε ο μπαμπας...συγυριζω,παιζω με τον Ηλια...

ψυχολογικα ειμαι καπως ακομα...θα μου περασει γαμωτο!!

Μαρια το κειμενακι ειναι σουπερ!! σημαδιακη ημερα της βαπτισης!!!

το μενου σημερα ειχε:νες το πρωι...μια φετα ψωμι με γκουντα και γαλοπουλα το μεσημερι...σνιτσελ κοτοπουλο το απογευμα με το Μανο..(εκεινος εφαγε και τηγανητες πατατες..εγω απαπα!!!)..Ευη ακους;

μετα ενα πορτοκαλι...και το βραδυ μαλλον τιποτα!!! α! ξεχασα...εφαγα και 50ml απο το κοτοπουλο του Ηλια..αναλατο παντα!!

θα μπω το βραδυ κορες γιατι ο Ηλιας εχει παρει μια πετσετα και σκουπιζει ολο το σπιτι!!! κλεινει και τις πορτες για να μη τον βλεπουμε κι εχει πολυ πλακα...εχω βγαλει τα κλειδια απο τις πορτες μη γινει καμια μαλακια,γιατι το φτανει το κλειδι και το γυρναει :shock::shock:

το καλο ειναι οτι ολη μερα φωναζει: Τέτα!!!(δηλαδη Μαριεττα!!!)...ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!

ελπιζω να σας βρω στο νεο μας θεματακι...Ευγενια μη κανεις την εξαφανισμενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα γιατι σημαδιακη???

βρε ελενη μου ποτε θα περασουν ολα αυτα???υπομονη μωρε..τι ταλαιπωρια τραβαν και αυτα τοσο μικρουλικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα γιατι σημαδιακη???

βρε ελενη μου ποτε θα περασουν ολα αυτα???υπομονη μωρε..τι ταλαιπωρια τραβαν και αυτα τοσο μικρουλικα...

ρε!! συγνωμη μπερδευτηκα...4η Ιουλιου η μερα της επαναστασης στην Αμερικη...διαβασα 14 και νομιζα οτι διαβαζα 4 :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε!! συγνωμη μπερδευτηκα...4η Ιουλιου η μερα της επαναστασης στην Αμερικη...διαβασα 14 και νομιζα οτι διαβαζα 4 :oops::oops::oops:

ρε ρομπα γινομαι συνεχως!!! 14η Ιουλια η μερα της Γαλλικης Επαναστασης...γαμωτο τι εχω παθει;ποτε θα αρχισει ο Ηλιας σχολειο να θυμηθω την ιστορια;μονο την Βυζαντικη και Ρωμαικη σιχαινομουν!!!

το αγαπημενο μου μαθημα ηταν τα ελληνικα κι η εκθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως σε μια επανασταση μεσα εχω πεσει..σιγα μην και δεν επεφτα..αυτο το παιδι εχει μεεεελον μπροστα του...τι χρωμα θα ειναι δεν ξερω.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ετοιμαζομαι να ταισω τον Ηλια κι ερχομαι...θα σας βρω σε νεο θεμα ή θα το κανουμε Κυπριακο;

δε λεει!! ετσι κι αλλιως,πιο επικαιρο ειναι το Τροικανο!!! μπου χα χα χα χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι χαλια εχω πυρετο και ποναει φοβερα ο λαιμος μου!!!

Το τομπρεξ με το οτριβιν κραταει τη μυτη ανοιχτη ολο το βραδυ.Το τομπεξ εχει αντιβιωτικο μεσα και καταπολεμαει τα μικροβια στη μυτη.Τρεις φορες την ημερα πεντε μερες μετα απο καθαρισμο μυτης και ονειρα γλυκα Ελενη!

Ευη μην παρεξηγεις τον κοσμος ειμαστε απεγνωσμενοι και πρεπει να βρουμε κατι να ελπιζουμε.Για σενα ειναι πιο ευκολο να φυγεις γιατι εχεις καπου να στηριχτεις και το γεγονος οτι ξερεις την γλωσσα ειναι πολυ σπουδαιο.Εμενα ο αντρας μου αγρον αγοραζει δεν τον νοιαζει καθολου οτι θελει ας γινει λεει , και γω βραζω απο μεσα μου.

Μαρακι η βαπτιση σας ακουγετε πολυ ομορφη ,ευχομαι να γινουν ολα οπως τα σκεφτεστε!!!Για μας λιγο δυσκολο ακομα και να το σκεφτομαστε ελπιζω το καλοκαιρι να βρω καμια δουλεια αλλιως δυσκολα τα πραγματα!

Θα τα πουμε αυριο ΑΝΟΙΞΤΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙ μην ξεχασετε σπορακια³

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα μου περαστικα κοριτσι μου...εχεις ρακη?φτιαξε ρακομελο..η πετημεζι τριψου και λιγο...περαστικουλια και αυριο μια χαρα θα εισαι θα δεις...μακαρι ολα να πανε καλα για ολους μας... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα εκτος απο αυτα που λεει η Μαρια,κανε γαργαρες με λεμονι και νερο..σε ενα ποτηρι νερο,στυψε μισο λεμονι...ειναι φαρμακο...αρκετες φορες την μερα..και καραμελες strepsils τις πρασινες χωρις ζαχαρη...περαστικα κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια παρε το 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εμεις πιανουμε 101!! ουτε τζην να αγοραζαμε!!! μπου χα χα χα!!

η μαλακια μου σημερα παει συννεφο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια παρε το 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εμεις πιανουμε 101!! ουτε τζην να αγοραζαμε!!! μπου χα χα χα!!

η μαλακια μου σημερα παει συννεφο!!!!

ρε κοριτσια! τα τζην LEVI'S 501 ειναι; :oops::oops::oops::oops:

γραψτε λαθος στο προηγουμενο μηνυμα...ειπαμε η μαλακια συννεφο!!!

αυριο θα κανω γενικο σερβις!!!! λεω να κανω και σεξ,μπας και ξελαμπικαρει λιγο το μυαλο!!!κι ας ειμαστε τσακωμενοι...δε γαμ....εται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο..φιλεναδα ζωγραφιζεις σημερα...βρε καποιος σε ματιασε..ξερεις κανενα???τα καναρινια ειναι 101(παλια πολυυυυυ παλια ελληνικη ταινια)και τα σκυλια της δαλματιας...σε καλυψα???

θα κανουμε και σεξ εεε???σαββατιατικο??αμαρτωληηηη ου ου...που θα ελεγε και η λουκα( που την θυμηθηκα?)εγω παλι επαυξανω...ελα καλο μου κοντα με τον αντρουλη σου και θα δεις ποσο ωραια θα ειναι η λυριακη..και για ν αεχουμε καλο ερωτημα...γιατι αυριο και οχι σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια! τα τζην LEVI'S 501 ειναι; :oops::oops::oops::oops:

γραψτε λαθος στο προηγουμενο μηνυμα...ειπαμε η μαλακια συννεφο!!!

αυριο θα κανω γενικο σερβις!!!! λεω να κανω και σεξ,μπας και ξελαμπικαρει λιγο το μυαλο!!!κι ας ειμαστε τσακωμενοι...δε γαμ....εται!!!

Κάνε σεξ Μαριέττα!!!!Γιατί δεν σε βλέπω καλά!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσόπουλα!!!

Ευάκι που χάθηκες σήμερα… μας έλειψες!!!

Ααα τελικά όλοι μαζί θα φύγετε….

Μαράκι κ εμάς μας αρέσει το χακούνα ματάτα έχουμε κ τον Τιμόν κ του δαγκώνουμε τη μύτη!! Πολύ καλό το κείμενο… με το καλό να βαφτιστεί το καμάρι σου!!

Ελένη μου κ εσείς ταλαιπωρήστε ρε γαμώτο!!! Ναι βετεράνοι στις σχέσεις!!!

Τι γλυκό αγοράκι ο Ηλίας!!!

Ίνα με πυρετό? Περαστικά ρε κορίτσι μου!

Κορίτσα η Ευγενούλα μας για σήμερα δεν βλέπω να μπαίνει… μη σας πω από Δευτέρα…. Θα απολαύσει τον αντρούλη της το ΣΚ! Χαχαχα

Μήπως να το ρίξετε όλες στο σεξ κ να τα πούμε τη Δευτέρα…. Οικονομία στις σελίδες κορίτσια….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...