Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ευη την ιδια μπαλα την ειδα σε τηλεμαρκετινκ και τις ειχε τις δυο 35 ευρω και οχι 50 που σου ζητησε η κυρια?Και αν δεν καθαριζει τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε κοριτσάκια πεινάμε πεινάμε??

Εγώ γύρισα πριν από το γυμναστήριο κ ακόμη δεν πεινάω!!

Να πιείς ένα τσαγάκι Ελίζα …. Εγώ ήπια ένα κ τώρα είμαι οκ!!

Κανένα φρούτο, χυμό, νερό κ θα κρατηθείς!!

Τι μπάλες είναι πάλι αυτές?

Πάντως όσα αιτήματα έκανα δεν έφτασαν…. Μάλλον μπλοκάρει σε μένα γιατί μετά μου έκαναν τα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα τι κάνει η Αναστασούλα? Καλύτερα?

Ευάκι μπορεί την επόμενη εβδομάδα να χάσεις πολύ… συμβαίνει καμιά φορά!

Ευγενία όντως εδώ μέσα μόνο όμορφες φάτσες έχω δει… μικρές κ μεγάλες!!

Ελενάκι σε χώσανε?? Άντε κορίτσι μου να πας σπιτάκι σου να δεις κ τη ζουζούνα σου!!

Αννούλα σε έσκιαξα εε?? Εγώ να δεις κάθε φορά που τη βλέπω!!

Χαχαχα Ελίζα, καλά λοιπόν φάε μία μπανάνα!! Είναι πιο στεγνή!

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τα καλά λόγια για την κουνιαδούλα μου…. μπορώ να σας εξιστορήσω απίστευτες καταστάσεις… αλλά γιατί να σας κάνω να μην κοιμηθείτε?

Θα σας πω μόνο πως πριν πολλά χρόνια με το που μπήκε στο σπίτι έφυγε η πόρτα του ψυγείου κ έπεσε πάνω μου!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη δεν χορταινω να διαβαζω ιστοριες με την κουνιαδα σου...ποπο παναγια μου μακρια απο μας..παντως εγω στο ξαναλεω θα σου στειλω τα στοιχεια (διευθυνσεις και ονοματα)και θα κανω και τα εξοδα να κανει ποδαρικο σε μερικους αγαπημενους...δεν πειραζει να μην συναντηθουμε δεν χρειαζεται καλα να ειναι η γυναικα να κανει την δουλεια της και απο μακρια εγω...μα καλα πως γινεται να εφυγε η πορτα...παπαπα

ευχαριστω για τα ομορφα λογακια για το καμαρι μου...ειναι το παιδακι μου θυσαυρος σκετος... :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:oops::oops::oops: και οχι φιλεναδα με κοντο μαλλι δεν θα τον δεις... σουλουπωμενο ναι κοντο οχι...θελω να κανω σπασιμο στον μπαμπα του οσο θα καραφλιαζει ο ενας τοσο θα φουντωνει ο αλλος...χιχιχιχιχιχι...ειμαι κακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Εύη,αυτή τη μπάλα την πήρε η μάνα μου με 30-20 ευρώ,δεν θυμάμαι!Καταρχάς μαλακώνει απίστευτα τα ρούχα!Και ναι,καθαρίζει τους λεκέδες!Τόσο όσο ένα απορρυπαντικό για παιδιά να φανταστείς!Το μόνο "κακό" είναι ότι τα ρούχα δεν μυρίζουν όπως έχουμε συνηθίσει με απορρυπαντικά και μαλακτικά αλλά για αυτό μπορείς να βάλεις λίγο μαλακτικό ή να βάλεις αυτά που βάζουν στις ντουλάπες για άρωμα ή και απορρυπαντικό για πιο ενισχυμένη πλύση!Η μαμά μου έχει και κάτι κουπόνια αν θες που σου κάνουν έκπτωση.Σκέφτομαι να πάρω κι εγώ!Είναι για 3 χρόνια περίπου και το μόνο που θέλει είναι να την αφήνεις μια φορά το μήνα στον ήλιο για κάποιες ώρες.

Ελίζα,τι όμορφα παιδάκια έχεις!!!!Φτου φτου φτου!!!!!Κι εσύ όμως πολύ γλυκιά!!Αλήθεια δεν μοιάζεις με Ελληνίδα!Θα σε ρωτούσα κι εγώ!Φέρνεις κάτι από Σκανδιναβικές χώρες!

Αλίκη,απαπαπαπαπαπα!Μα η πόρτα του ψυγείου??!!Είναι δυνατόν?!! :shock:

Ίνα,η μικρή κολλημένη πάνω σου ε?!Κι εμένα τελευταία δεν με αφήνει καθόλου!!!

Ελένη,οι φωτογραφίες των κοριτσιών είναι στα άλμπουμ τους στα προφίλ τους αν πάς! ;)

Πήγαμε και έξω σήμερα να ξεσκάσουμε!!Αν και είχε κρύο,το απολαύσαμε και οι 3 μας!Θα σας βάλω φώτο σε λίγο!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρεχετε και δεν σας προλαβαινω....5 σελιδες παλι απο το πρωι..

Ελιζα θα σ εκανω και εγω αιτημα και εσενα ινα να το δειτε...

Αννουλα μου καλε τι γλυκος που ειναι θα τον φαω!!!!!!!!!και πολυ αντρακι μιλαμε...

Ευη μου ευτυχως το καταλαβε ο αντρας σου ευτυχως αλλα και οι δικοι σου...και οι κουμπαροι μου κοριτσια φευγουν Γερμνανια...

Μαρακι βαλτον να βλεπει τα ζουζουνια η κατι αλλο μπας και ξεχαστει και καταφερεις να τα κοψεις....εγω των ποδιων δυσκολευομαι λιγο...

Ολη τη ημερα τιποτα κοριτσια ολα καλα η μικρη μπορει και να κρυωσε απλα και το δοντι που εσκασε οποτε ολα οκ...

Παω να κανω τα αιτηματα φιλιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα νομιζω εχεις το πιο ομορφο κρεμμυδακι...ειναι ενας κουκλος ..ε ρε τι εχει να γινει το καλοκαιρι... 8-)8-)8-)8-)

γιωτα μου σημερα εκανα τα παντα...μεχρι και σοκολατα του εδωσα μπας και κατσει..και με τα χερακια δεν εχω τοσο θεμα οσο με τα ποδια του και εγω..τι χρησιμοποιεις ψαλιδακι η νυχοκοπτη??μηπως τον ποναω??αλλα δεν γινεται αλλιως γιατι τα νυχια του δεν βγαινουν προς τα εξω οπως στα χερια αλλα ακολουθουν το δερμα του και πρεπει να το ανασηκωσω λιγο για το κοψω και σαν βρεφακι ηταν πολυ ευκολο γιατι ηταν σαν μεμβρανη αλλα τωρα εχουν σκλυρηνει...τι να κανω?? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τα όμορφα σχόλια!! :D

Μαράκι,εγώ του τα κόβω είτε στο μπάνιο,είτε του δίνω κάτιτις να ασχολείται και του τα κόβω! Νυχοκόπτη χρησιμοποιώ γιατί με ψαλιδάκι μια φορά δοκίμασα και δεεεεννν!!!Άλλες φορές κάθεται,άλλες φορές όχι...

Γιώτα,πάλι καλά που δεν ξανάκανε εμετούλη...ίσως τελικά να την είχε πειράξει κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζα τι ομορφοσογο εισαστε ολοι!!!!!!!φτου σκορδα!!!!!

Μαρια εγω με αυτο το σκυλακι εχω σωθει...οταν παει να κανει βλακεια,του λεω ακου το σκυλακι και καθεται ησυχος...συνηθως του δινω να κραταει κατι στο ενα χερι και το αλλο το περιποιουμαι...στα ποδια ειναι λιγο δυσκολο,αλλα τα καταφερνω...

Αλικη εξω μακρυα...εχει παιδια;Παναγια μου!!!! δε κανω πλακα!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Ακη!!!!!!!!! εισαι τρελο γκομενακι!!! και δε μασας με τα κρυα!!! μπραβο στους γονεις σου!!

Γιωτα ολα καλα με την Φωτεινουλα!!!

Ινα η μικρουλα τι κανει;

Ευη οταν εννοουσα του εβγαλες τα ματια,εννοουσα στο σεξ!!!! αμεσως να με κατηγορησεις!!! κι εισαι κι εξυπνη!! νομιζα οτι θα το επαιρνες με την πρωτη :o:o

τι εχει περασει ρε συ ο ανθρωπος!!!

Ελενη μπραβο για την αδεια που πηρες!!! Αφροδιτουλα αυριο η μαμα θα ειναι οοοοοοοοοοολη δικη σου!!

κοριτσια εμεις καλα ειμαστε...σημερα ηπια ενα καφε ελληνικο το πρωι,κατα τις 11:30 ενα τοστ(χωρις βουτυρο,ετσι κι αλλιως δεν μου αρεσει το βουτυρο)...κατα τις 15:30 εφαγα ενα μηλο και το απογευμα εφαγα λιγα μακαρονια με γαριδες(το ειχε στειλει η μαμα μου...δεν ηθελα να το φαει ολο ο Μανος!!!)...τωρα πεινασα γαμωτο κι εφαγα ενα γιαουρτακι 2% με λιγο μελι...πειραζει;

κοριτσια με τον Μανο γιναμε μπιλιες εξαιτιας της μαλακως!! ντε και καλα να ερθει το Σαβ/το το απογευμα..μουλαρωσα κι εγω...ειπε,ειπα...βριστηκαμε...το χειροτερο ειναι οτι ο μικρουλης μας ακουγε και μας κοιτουσε καλα καλα!!! μου ερχοταν να βαλω τα κλαμματα ετσι οπως τον εβλεπα,πηρα την τσαντα μου κι εκανα μια βολτα να ξεσκασω...γυρισα,ο μεγαλος ειχε ανησυχησει γιατι δεν απαντουσα στο κινητο...κοριτσια γενικως δε με βλεπω καλα...μπορει να τα τιναξω ολα στον αερα και να σηκωθω να φυγω...δε παλευεται η κατασταση με την μανα του...πρεπει να ειναι κανονας να ερχεται μια φορα την εβδομαδα;και σημερα ελεγε να ερθει..ολη μερα λειπω απο σπιτι,ερχομαι κουρασμενη,δεν εχω προλαβει να δω το μωρο μου και πρεπει να ειμαι απικο για την κυρια; ειμαι τρελη γαμωτο;θα μου πειτε:ειναι λογος αυτος να βαλεις τελος στην σχεση σας;κοριτσια απλα σας λεω: δε την παλευω!!νιωθω γενικα οτι δεν επικοινωνω με τον Μανο κι οτι κατι μεσα μου εχει τελειωσει οσον αφορα στην σχεση μας...

σας αφηνω...παω να κανω ενα τσιγαρο..δε το κλεινω...δε λεω ακομα καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ έχω ξετρελαθεί με τα πανέμορφα παιδάκια που είδα!!!!!!!!!!!!

Ελίζα τι γονίδια είναι αυτά που έχετε, φτου φτου και τα δύο είναι πανέμορφα να σου ζήσουν κοπέλα μου! τι ωραία, ένα καστανομάλλικο και ένα ξανθομάλλικο! Κι εσύ μια κούκλα είσαι! η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω γιατί, αλλά κάπως έτσι σε φανταζόμουνα μόνο σγουρομάλλα. Α όχι τώρα μου ήρθε ξέρω γιατί, από τη φωτό της Κάντυ που είχες στο προφίλ σου :lol:

Αλίκη κι εσύ με τον Σπύρο είστε φοβεροί! πανέμορφος και ο Σπυράκος μας! και μου άρεσε που οι περισσότερες φωτογραφίες είχαν κάτι το καλλιτεχνικό, έχετε καμία σχέση με φωτογραφία; φτου σκόρδα και σε εσάς, για αυτό σας γλωσσοτρώει βρε η κουνιάδα!! αλήθεια, αυτή πως είναι εμφανισιακά;

Μαρία πολύ γέλασα με αυτά που έγραφες, φαντάζομαι ότι η διεύθυνση της πεθεράς θα είναι πρωτη και καλύτερη ε;;; :lol::lol: . Κάνε βρε Αλίκη ένα ψυχικό και στείλτην προς Κρήτη μεριά, μόνο να μην περάσει ούτε σε απόσταση χιλιομέτρου από το σπίτι της Μαρίας!

Εύη ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό αυτό που έπαθε στο μάτι ο άντρας σου, αλλά από τι να προήλθε δεν σας είπανε; μήπως κάτι τον τσίμπησε; σοκαρίστηκα με τα 14 κατάγματα :shock:

Πατάω υποβολή γιατί αυτό το ποστ το έχω ξεκινήσει πριν 1,5 ώρα να δω τι γράψατε και επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ βρε κορίτσια με κάνετε και κοκκινιζω!

Ελένη μου δεν το κόβω να μένουν ξανθα τα μαλλιά γιατί έτσι ήταν και του μεγάλου μου αλλα σκουριναν .

Πάω να την πεσω γιατί είμαι πτώμα και θα τα πούμε αύριο...φιλακια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μου σκεψου καλα...θες να της δωσεις την ικανοποιηση ααα εγω στο ειπα οτι αυτη δεν ηταν για σενα...μην την αφησεις να μπει αναμεσα σας θελει να ερθει σπιτι σας για ποιο λογο?για να δει το παιδι?ας το παρει ο μανος να της το παει η ας πανε καπου για καφε οι δυο τους μαζι με το παιδι και κατσε σπιτι να ηρεμησεις...το λεω και στον εαυτο μου απο αυτην δεν γλιτωνω οτι και να γινει(εκτος κι αν κανει κανα ψυχικο η κουνιαδα της αλικης)ειναι μανα του τι να κανεις???δεν μπορεις αγαπη μου να την αποκλεισεις...αν δεν την θες στα ποδια σου και καλα κανεις μην αποκλειεις απο το να δει το εγγονι της οπως ειπα πριν...

και καημενη μου μην ΞΑΝΑΤΣΑΚΩΘΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ θα ερθω εκει και δεν θα ξερεις απο που σου ηρθε..δηλ.θες να ειναι αυτη αιτια να σε βλεπει σε τετοια κατασταση το παιδι σου???και ο μανος ειναι ο πατερας του παιδιου σου και οτι μαλακιες και αν κανει (και για τον δικο μου πανε αυτα)δεν παυει να τον αγαπαω και να τον σεβομαι για αυτο και μονο..με εκανε μανα και θα ειμαι για παντα ευγνωμων...

κανε οτι κανω και εγω οταν ερχεται..συνεχιζω οτι εκανα πριν..ετρωγα?θα συνεχισω..εβλεπα τηλεοραση θα συνεχισω..επαιζα με τον μανωλη συνεχιζω απτοητη..και οταν λεει μα ασε τον να τον δω και εγω της λεω βλεπεις να τον κραταω?αφου δεν ερχεται τι να κανω να τον σπρωξω με το ζορι???

καληνυχτα λιζακι..ονειρα γλυκα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττάκι σου έκανα κι εγώ παρέα στο τσιγάρο. Δεν πιστεύω να μην με είδες στο μπαλκόνι;;; 8-}

Για να φτάσεις να λες ότι νιώθεις πως κάτι έχει τελειώσει μέσα σου, δύο πράγματα μπορούν να συμβαίνουν: ή το λες επειδή τώρα είσαι συγχισμένη (το πιό πιθανό) ή επειδή έχεις μαζέψει και άλλα διάφορα, δεν νομίζω να είναι μόνο το θέμα της πεθεράς. Εγώ θα σε συμβούλευα αν είναι μόνο το θέμα της ξυνής, για να μην την αφήσεις να σας κάνει άνω κάτω, να ρίξεις λίιιιιγο νερό στο κρασί σου. Λίγο, όχι να το κάνεις νεροζούμι. Δηλαδή, να συμφωνήσετε σε μια μέρα που θα βολεύει ΕΣΕΝΑ, π.χ. ίσως την Παρασκευή μη σας χαλάει και το Σ/Κ, και να έρχεται μόνο τη συγκεκριμένη μέρα. Και άσε τον Μάνο να βρει τον τρόπο που θα της το πει, δικό του θέμα. Και ας μην έρχεται κάθε Παρασκευή αν δεν την παλεύεις, ας έρχεται κάθε δεύτερη Παρασκευή. Ας της δώσει να καταλάβει επιτέλους ότι και δουλεύεις, και έχεις μια οικογένεια να φροντίσεις και ένα σπίτι να συνεφέρεις, και ότι χρειάζεστε τελοσπάντων και λίγη ηρεμία.

Σόρυ αλλά ξέχασα να σχολιάσω τις εδώ φωτογραφίες: Μαρία ο Μανωλιός όσο μεγαλώνει τόσο ομορφαίνει το μανάρι μου! και το κρεμμυδάκι μας όμως... όλα τα λεφτά! αχ πόσο καιρό έχει να πάει η Αφροδιτούλα στις κούνιες.. κουράγιο Αφροδίτη, θα δούμε κι εμείς μια υγιή μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζα πολυ ομορφα τα παιδακια σου αληθεια σε ζηλευω που εχεις και μεγαλο παιδακι!Να χαιρεσε τα παλικαρια σου και σε λιγο θα βγαινετε βολτα μαζι στα μπαρακια!

Η Αναστασια επιτελους στο κρεβατι της.Σημερα ηταν καλα αλλα μαλλον την ποναει ο λαιμος της γιατι εχω και γω τα ιδια συμπτωματα.Νιωθω οτι θα αρρωστησω, αμα παω να κοιμηθω θα καπει καθε λειτουργια.

Καλα κανετε Αννουλα και ειστε παντως καιρου εμεις για να ξαναδουμε το εξω θα περιμενουμε τον ηλιο!

Ελενη δεν ξερω τι να σου ευχηθω για την αδεια καλη κουραση ή καλη ξεκουραση!περαστικα στο Αφροδιτακι!Νιωθεις απαισια οταν ειναι αρρωστο το μωρο σου.

Μαριετα αν κανεις μια συμφωνια με το Μανο και την ωρα που ερχετε η λεγαμενη εσυ ασχολεισαι με κατι αλλο κανεις μπανιο κοιμασε διαβαζεις κατι για τον εαυτο σου και καθετε μονος του με τη μανουλα.?Αυτα που νιωθεις για τη σχεση σου τα νιωθουμε και αλλες!Αλλα ολα εχουν τα πανω τους και τα κατω τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία τα είπες Μαράκι μου! συμφωνώ κι εγώ. Και με συγκίνησες βρε άτιμη που είπες ότι θα του είσαι πάντα ευγνώμων που σε έκανε μάνα!

Εγώ πάλι θεωρώ ότι ο Στέλιος είναι εκείνος που πρέπει να είναι ευγνώμων σε εμένα που τον έκανα πατέρα :lol::lol: . Μήπως πρέπει να το κοιτάξω το θέμα;;; :roll:

Καληνύχτα Ελιζάκι, φιλιά στα κουκλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...