Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

bMCps.jpg

mg3hS.jpg

φετος θα ειναι καλυτερος αραβας παντως γιατι στην φωτο ειναι γυρω στους 6 μηνες..οποτε τωρα θα μας ερχεται ακριβως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ξεχασα σημερα το μενου προσφερει μακαρονια με κιμα...παω λοιπον να αρχισω...φιλια κορες τα λεμε μετα...ευηηηηηηηηη????τι του κανες μαρη του ανθρωπου???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εμένα κάθεται να του τα κόψω… δώσε του κάτι που του αρέσει να ασχολείται κ δοκίμασε!

Ίνα καλή όρεξη!! Τι σου ετοίμασε σήμερα? Κ ο δικός μου μας ταΐζει όλους κ μας δίνει κ νερό!!

Επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλες...

Δεν διαβασα την τελεφτεα σελιδα γιατι εχω τον μικρο στο καρεκλακι φαγητου με ενα κουλουρι στο χερι για να με αφισει αλλα αρχισε να το πεταει κατο οποτε μαλον χορτασε και θα αρχισει να φωναζει οπου νανε.

Μπραβο ρε αυτα σκευτεσε για μενα φιλεναδα (Μαριεττα) Με εχεις εμενα τον αγιο ανθρωπο να βγαζω ματια??? O:-)O:-)O:-)O:-)

Βασικα δεν του βρικαν κατι, του εκαναν ακτινογραφια και του εδοσαν αντιβιωση και tobrex...

Επιδι ο αντρας μου μετα απο ενα τρωχεο σοβαρο που ειχε οταν ηταν 18 και ειχε ουτε 1 ουτε 2 αλλα 14 καταγματα στο προσοπο και εχει κανει πολες επεμβασοις στο προσοπο και 2 σιδερα στα ματια και στο σαγονι,οσο νανε φοβατε λιγακι να μην εχει καπιο προβλιμα και τραβιετε παλι..

Αλικη σου απαγορεβω να κανεις διαιτα, καλε εσυ εισαι ΚΟΡΜΑΡΑ και μην μου πεις εμενα last year γιατι δεν τα τροω αυτα...

Η κουνιαδα σου μιπως εχει καμια σχεση με τον Μιτσοτακη τον Δρακουμελ???? Σκιαχτικα βρε παιδι μου, απαπα γκαντεμο.....

Κοριτσια δεν γραφω αλα εχει παθει αμοκ στο καρεκλακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

14 κατάγματα..?? Δικαιολογημένα φοβάται ο άνθρωπος….

Θεός φυλάξει!! Πάλι καλά που είναι καλά Εύη μου με τέτοιο ατύχημα!

Εγώ έτσι τη φωνάζω αλλά όχι πάνω από 3 φορές!! για να είμαστε καλυμμένοι…

Κορίτσια σας έβαλα τις καλές φώτο…. Χαχαχα

Όχι αλήθεια λέω…. μακάρι να ήμουν έτσι ακόμη δυστυχώς παραστράτησα!!!

Όλα τα λεφτά ο Μανωλάκης!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλικη τελειες οι φωτο και ναι εσυ δεν χρειαζεσαι διαιτα :lol:

εβαλα και εγω λιγεα αν θελετε δειτε γιατι δεν θα τισ αφησω καιπολυ φοβαμαι μ αυτα που ακουω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τις είδα….. ΤΕΛΕΙΟΙ είστε!!!! Υπέροχοι!! Καλέ τι ζουζούνια είναι αυτά!!

Κ εσύ Ελίζα θεά!!!

Ενώ εσύ θέλεις δίαιτα?? Θα με τρελάνετε?

Βρε κορίτσια να μαζευτώ θέλω… 2 κιλάκια να μου μπαίνουν τα ρούχα μου τίποτε άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν βλεπω τιποτα!

Ευη πρεπει να τον προσεχεις σαν τα ματια σου!

Παω να φτιαξω τη σαλατα μου!Χθες την εκανα την ατασταλια μου(γυρος πιτα με τζατζικι χωρις κρεμμυδι) αλλα δεν θα σταμτησω τη διαιτα μην μαλωνετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη ολα καλα ευτυχως...με το δικιο του φοβαται ο ανθρωπος δεν εχει περασει και λιγα...

μην λετε για κιλα οσες ειστε σαν μοντελα γιατι θα ερθω εκει... :P:P:P ειστε κουκλες ολες... :x:x:x:x:x αλικη ξεχασα να σου πω για την κουνιαδα σου ρε την χρειαζομαι και εγω εδω κατω να την στειλω κατι επισκεψεις για ποδαρικο...στειλτη να δικα μου τα εξοδα...εχει να στειλει κοσμο αυτη ουουουου...και αφου σας αρεσε το παιδι μου σας βαζω κι αλλες...μην τον καμαρωνω μονη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως μεγαλώνει το σκατούλι σου ρε Μαρία!!! Τι λεβέντης φτου του φτου του!!!!

Ααα τα αποτελέσματα είναι σίγουρα….. έχει κάνει ποδαρικό σε σπίτι κ ο σπιτονοικοκύρης μας άφησε χρόνους!!! Δεν τον βρήκε το καινούριο έτος!!!

Μπα Παναγία μου τι θυμήθηκα τώρα…. Μακριά από εμάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ομορφιές ο Μανωλιός μας!!!

Ίνα με γεια το δοντάκι σας!!!Κι εμένα τρελαίνεται να μας ταϊζει...και την γάτα!

Εύη,άγιο είχε ο άντρας σου με τέτοιο ατύχημα.... :shock:

Ελίζα,κάνε με κι εμένα αποδοχή,σου έστειλα αίτημα να δω και τη δική σου φατσούλα και των παιδιών!! :D

Αλίκη....απαπαπαπαπα σκιάχτηκα ρε συ με αυτά που λες!!!

Εμείς πήγαμε βόλτα οικογενειακώς,αν και έχει συννεφιά και κρύο αλλά δεν μασάμε ρε!!! :mrgreen:

Φιλούρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σι Αλικη αυτη ειναι ο εξολοθρεφτεις 8-x8-x8-x8-x Αν κανει πως ερχετε προς τα εδω βορεια πες μου να παω καμια εκδρομη...

Μανωλακι αγαπη μου περιμενω την μερα που θα βαφτιστεις για να σε δω επιτελους με κοντο μαλακι..

Κουκλος εισαι οπως παντα και ντιμενως σειχης θα εισαι μουρλια....

Μαρακι πανε εσυ να τις μαζεψεις ολες τις κατα φαντασια χοντρες γιατι εγω εχω κατι υποχρεωσεις και δεν μπορω αυτον τον καιρο...

Εγω εχθες ζηγιστικα και ειχα χασει μονο 400γρ αυτην την εβδομαδα, το τιμιμα της ατασταλιας =p~ δεν βαριεσε χριαζοντε και αυτα..

Δεν σας ειπα και τα τελεφτεα νεα μας. Εχθες που γιρισε ο αντρας μου απο την δουλεια ηταν μες την τσατιλα και μου λεει " τελος φεβγουμε" Τον κιταω με απορια και σινεχιζει " σκατα τα εκαναν ολα, δεν εχει μηνει τιποτα εδω θα φιγουμε"

"Καλα που το καταλαβες του λεω"

Εντομεταξι και η μανα μου μου λεει εχθες οτι ο μπαμπας μου ειπε πως θα τους φερει ολους πανο στην Σουηδια οχι μονο εμας, αρα αρχισαν και αυτοι να το χονεβουν επιτελους πως εδω τα πραγματα ειναι μη αναστρεψιμα....

Παω να πλενω κανενα πιατο και τα λεμε μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιο δεν λες τπτ Αννα μου, και να φανταστιτε πως καθοταν πισο απο τον οδηγο. Εφιγε ο απενατι απο την πορια του και επεσε πανο τους αλλα χτιπισε κιριος την μερια που καθοταν ο αντρας μου.

Ηταν 2 μερες σε κομα οι γιατροι ελεγαν οτι δεν μπορουσαν να κανουν τπτ αλο και ολα ηταν θελιμα θεου. και μετα μεχρι να επανελθει χριαστικαν μηνες φισιοθεραπιας και πολες επεμβασοις. Ειχε σιδερα και στο χερι αλλα τα εβγαλε αργοτερα..

Αυτο που τον εσοσε λενε ειναι που δεν ειχε καπνισει ποτε στην ζωη του και ηταν πολυ νεος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa τι κουκλάκια ζωγραφιστά είσαστε οικογενειακώς!! Ναι επιβεβαιώνω!! Είμαστε η πιο όμορφη παρέα του ΜΑΜΜΥ!! Φτού σας!! Και άλλη χοντρή στην παρέα...σαν την Αλίκη!!! :lol::lol::lol:

Επιτέλους πήρες και εσύ μορφή...

Μαράκι ο Μανωλιός απλά δεν υπάρχει!! Είναι νομίζω ο πιο ξεπεταγμένος της παρέας..είναι και ο πιο μεγάλος αλλά πάντα ήταν μπροστά αυτό το ζουζούνι..

Έυη πόσα κατάγματα? Να είναι πάντα καλά ο άνθρωπος με αυτό που έχει περάσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσακια ευχαριστώ πολυ!!!

Πάντως τα 3κιλακια μου πρέπει να χαθούν και επίσης να αφήνει και το κορμακι μου.

Ευακι πω πω πραγματικά απο θαύμα τη γλύτωσε!

Καλα όσο γιατον μανωλιο δεν έχω λόγια....ειναι τέλειος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! τι κάνετε τσούπρες;

Γιώτα ευτυχώς που δεν ξενυχτήσατε κι εσείς, μακάρι να πέρασε όλο αυτό να ηρεμήσετε.

Αλίκη, να την χαίρεσαι βρε την κουνιάδα σου! μήπως έχει καμία συγγένεια με τον Μητσοτάκη;;; κομμένα τα πάρε-δώσε από τώρα μέχρι και να γεννήσεις το δεύτερο παιδάκι σου, να της πεις ότι θα ξαναέρθει στο σπίτι όταν με το καλό επιστρέψετε από το μαιευτήριο :lol: . Τις φωτό σας δεν έχω καταφέρει ακόμα να της δω ελπίζω αργότερα από το σπίτι.

Μαριέττα κι εγώ ψάχνω ιδέες για το τι θα την ντύσω! δεν έχω πάει ακόμα να δω στολές, μόνο από διαφημιστικά. Το σκέφτομαι βέβαια όπως και η Αννούλα γιατί δεν νομίζω να πάμε πουθενά, θα δω..

Ελίζα τη βρίσκω τέλεια ιδέα να φτιάξεις μόνη σου τη στολή του μικρού!! αφού πιάνουν τα χέρια σου γιατί όχι, μπορείς να του την φυλάξεις κιόλας να την έχει ενθύμιο όταν μεγαλώσει και θα μπορεί να εκτιμήσει τον κόπο σου. Για τη φωτογραφία δεν έκανες κανένα σχόλιο, θα μας βάλεις μια να σε δούμε;;;

Εύη τι έγινε με τον συμπέθερο;

Αύριο την πήρα τελικά την άδεια, θα είμαι σπίτι με την αρρωστούλα μου. Χθες είχαμε πάλι ξενύχτι, ένα τριωράκι πρέπει να κοιμηθήκαμε και με διαλείμματα, τρελόοοο βήχα το παιδάκι μου... θα πάω σήμερα φαρμακείο να βρω ευκάλυπτο, να το δοκιμάσω και αυτό.

Σας αφήνω προς το παρόν, έχω ξεκινήσει να γράφω αυτό το μήνυμα από τις 12 θα σχολιάσω λοιπόν τα καινούρια σας αργότερα! φιλιά!!

ΥΓ. Στο Μαρούσι χιονίζει! καλά μην φανταστείτε πολύ, έτσι λίγες άσπρες νιφαδούλες...

ΥΓ2: Καλέ πόσα γράψατε από τις 12;;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη σε έχω κανει

Μετα τι ιδα sorry κοπελια :D:D:D

Ειστα κουκλακια οικογενιακος...Να σε ρωτισω κατι γιατι ειμαι και περιεργη η γυναικα???

Εισαι 100% Ελληνιδα??? Δεν το λεω για κακο μην με παρεξιγισεις..Απλα το παρουσιαστικο σου μου κανει και για βορειο Ευρωπαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφαγα και την ομελετα μου και τωρα ειμαι μια χαρα.....

Κοριτσια σημερα με πιρε τηλεφωνο μια πωλητρια και μου ελεγε κατι για μια μπαλα πλισιματος για το πλυντηριο ρουχον. Οτι και καλα ειναι οικολογικη και δεν χριαζετε να βαλεις ιχνος αποριπαντικο η μαλακτικου γιατι πλενει τα ρουχα με ενεργο οξυγονο :roll::roll::?::?: Εχετε ξανακουσει κατι για αυτο??? ΑΑΑ επισις μου ειπε οτι κανει για πανο απο 1000 πλυσοις...

Της ειπα πως θα το σκεφτω και θα με ξαναπαρει αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια με "χώσανε" άσχημα και δεν πρόλαβα ούτε να σας διαβάσω ούτε να δω φωτογραφίες!!

Ελιζάκι ευχαριστώ που με άκουσες για τις φωτο, ανυπομονώ να σε "γνωρίσω" κι εσένα!! Μη τις σβήσεις όμως ακόμα δεν έχω προλάβει να δω τίποτα.

Φιλάκια κορίτσια τώρα φεύγω από το γραφείο, θα μπω αργότερα από το σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...