Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα..τι επαθε το μαμυ?δε μπορω να σας εξηγησω πως μου το βγαζει..

τεσπα

συμπεθερονι μου να χαιρομαστε τη ΔΑΝΑΗ μας,,οτι επιθυμει να το βρει κ να σας γεμιζει μονο ευτυχια..

παναγιωτα να χαιρεσαι τη νυφουλα σου

αργι καλο ταξιδι..

βενι ο μιρκος κολλησε?τη προηγουμενη παρασκευη που ειμασταν σε σενα?το ειχα ολο στο μυαλο μου..περαστικα ρε..πωωω πω κ γαμω σε μπηκε..εγω δε εχω κανει εμετο ποτε..

βρεθηκε το πορτοφολι

σε δρομο της θερμης..ειχα περασει απο κει..αρα επεσε..με πηρε ενα κυριος να ειναι καλα κ με ειπε οτι το βρηκε..δε ειχα τηλ μεσα στο προτοφολι αλλα βρηκε που ειχα του κουνιαδου μου τη καρτα απ το μακρο εψαξε τα στοιχεια κ ξηγηθηκε..

να ναι καλα.ξανα φωτο δε βαζω..αι στο καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια μαρθα παλι καλα βρεθηκε!!

ασε προβλημα εχει και εμαν χαλια το βγαζει μετο ζορι διαβασα..

τι εννοειςτην προηγουμενη παρασκευη?? οχι αυτην την παρασκευη αρωστησα στις 30 μεχρι το μεσημερι της 31 αλλα μεταειχα μαι ατονια..αφου ηρθανε καλαντα και δεν ειχα κουραγιο κζα`ιορεξη να ανοιξω..και ειπα τον φιλιππακο να κανε ιυσηχια να μην μας ακουσουνε..ποια εγω που το θεωρω τρομερη γρουσουζια..κριμα..

ο μικροπς δεν κολλησε αλλα εχθες ητανε χαλια η μαμα μου..αχ ευχομαι να μην κολλησει...

αντε να φυγουνε λιγες μερες να βρεθουμε..και αθτο που ειπε η αναστασια να βρσικομαστε σε σπιτι 1φορα την εβδομαδα να το καθιερωσουμε..και αμα θελετε στο δικο μου θα ειναι ωραια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά όμορφες...Με υγεία, αγάπη και πολλά πολλά χαμόγελα...Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας...

Ήμασταν άρρωστοι αυτές τις μέρες γαμώτο....γκρρρρρρ....Η αλλαγή του χρόνου με βρήκε με τις πυτζάμες να με έχει πάρει ο ύπνος στον καναπέ...

Δε σας έχω διαβάσει...

Κάτι εχει πάθει το τρενάκι και δεν μπορώ να σας εξηγήσω πως είναι....Πως φαίνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;;

τι επαθε το μαμι καλεεεεεε;;;;;;;;;;

Θου σημερα θα σ ετηλ επιτελους...

δε σας διαβασα..δεν μπορω με τετοιο χαλι να παρακολουθησω τιποτα

Μονο να πω να χαιρομαστε την Β κουμπαροσυμοπεθερα.

Επισης Χρονια πολλα στη Δαναη μας...

ξεχασα κανενα;;;;;;

Τα φιλια μου σε οοολλλεεεςςς σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες,

να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας

Δήμητρα να χαίρεσαι την Βασιλική και το στεφάνι σου βεβαίως

Χρόνια Πολλά και στην Δανάη μας που χρόνισε.

Νατάσα να την χαίρεσαι και να την καμάρώνεις

Χρύσα εσύ δεν μπορείς να κάνεις γιαυτό το χάλι?

Να επικοινωνήσεις με την Λένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Φαρσούυλες δεν μπορώ να βάλω δεν τις βλέπω!!!!

Μιτσάκη μου να χαίρεσαι την κοπέλας σου, όλα τα καλά του κόσμου να έχει με σημαντικότερο την υγεία!!! Φιλάκια

Νατάσα και εσύ να χαίρεσαι την Δανάη σου, πάντα έτσι ζωηρή να είναι και δραστήρια χαχαχαχαχα φιλάκια!!

Κάποιος να το φτιάξειιιιιιιιιι

Και εγώ νόμιζα ότι φαίνεται έτσι μόνο από το κινητό μου!!!!!

Σας αφήνω πάμε μια βολτίτσα!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Καλή χρονιά με υγεία κ ότι κανει ευτυχισμένη την καθεμιά μας!!!Και τα παιδάκια μας εννοείται!!!!

Το μάμμυ είναι συναρπαστικό έτσι!χαχα μου θυμίζει κάτι πανάρχαια σάιτ.

Χρόνια πολλά στη Βασιλικούλα μας κ στον Βασίλη-Αγγελο!χεχενα τους χαιρεσαι Δημητρούλα!

Χρονια πολλα ξανα κ ξανα κ ξανα κ ξανα :-p στο μωρακι το υπέροχο,τη Δανάη!!!να την χαιρόμαστε κ να την απολαμβάνουμε φιλενάδα!!!!

Μήπως γιορταζε κ κανενας αλλος?

Κουκλες ελπ'ιζω να ξαναβρεθούμε όταν φτιάξει το μαμμυ κ να πούμε πολλά αστεια κ σοβαρά!να γεμίζουν οι σελιδες κ να μην προλαβαίνουμε!Ε?Οκ?χα-τσου κ πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες σας!!! Να χαιρεστε τις οικογενειες σας!! Τα καλυτερα ευχομαι για τον καινουριο χρονο!

Νατασα μου να χαιρεσαι την Δαναη σου!! Γερη να ειναι και τοσο τσαχπινα οσο τωρα!

Μητσακι μου να χαιρεσαι την κορουλα σου και τον αντρουλη σου!! Ολα τα καλα του κοσμου να εχουν.

Θου ποσο χαρηκα ρε για το πορτοφολι! Με γεια το λαπτοπ! Καλα ξηγηθηκε ο Αντωνης!

Αργυ πως περνατε Βερολινο? Την Αθηνα θα την δεις καθολου?

Βεννη περαστικα και σε σενα. Ωραια σου μπηκε και σενα ο χρονος βλεπω.

Εμας καλα μας μπηκε η χρονια αλλα για μενα δεν εξελιχθεικε καλα. Ενω φαγαμε ολοι μαζι στης 1 του μηνοε το απογευματακι με πιανει ενας τρομερος πονος στο στομαχι να μην ξερω τι να κανω..ε λεω θα φταιει το σκορδο που εφαγα το μεσημερι γιατι δεν το δεχομαι και καλα. Κανω υπομονη μεχρι την αλλη μερα οπου εγινα και χειροτερα και πηγα νοσοκομειο. Αρχισα και διαρροια εκει και μετα απο εξετασεις λενε γαστρεντεριτιδα. Εν το μεταξυ θελαν να με κρατησουν να με κανουν υπερυχο και γαστροσκοπηση αυριο αλλα δεν εμεινα. Τους ειπα οτι ειμαι καλυτερα και οτι εχω ενα μωρο στο σπιτι που θηλαζει και με αφησαν να φυγω. Μιλαμε ο μικρος απο χθες το μεσημερι ειναι με μια ωρα υπνο. Κανεις δεν καταφερε να τον κοιμησει ολο το βραδυ. Τωρα ξεραθηκε αφου με ξεζουμισε η ψυχουλα μου. Και σιγα μην δεχομουν στα γενεθλια του να ειμαι μεσα.ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Ετσι ειμαι σπιτακι μου! :)

Χαλια το μαμμυ ετσι με κουρασε και δεν μπορεσα να διαβασω πολλα..

Πειτε οσες εχουν εμπειρια απο γαστρεντεριτιδες. Τι πρεπει να τρωω? σουπες και φρυγανιες? Εμετο ευτυχως δεν κανω. Φιλακιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανουλίτσες μου και χρόνια πολλά!!!

Καλή χρονιά σε όλες, με υγεία και χαρά!!!

Επανήλθα, οι γιορτές και τα πανηγύρια τελείωσαν, η κολλητούλα μου επέστρεψε Αγγλία :( τα πολλά τρεξίματα τελείωσαν!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις γλυκές ευχές σας, αντεύχομαι όοοοοοοο,τι επιθυμείτε!!!!!

Ατελείωτη προσωπική και οικογενειακή ευτυχία!!

Σας αγαπώ!!!

Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα την Πρωτοχρονιά, με συγγενείς και φίλους, μιας και γιόρταζαν οι 2 μεγάλες μου αγάπες!!!

ΦΥΣΙΚΑ εν μέσω εορτών, είμασταν με αντιβίωση, κορτιζόνη, εισπνεόμενα κλπ!!! Τα είχα και τα δύο άρρωστα, σε κάποια φάση τη Β με 39 πυρετό!!!

Τώρα είμαστε -δόξα τω Θεώ- καλύτερα, αλλά ο σκ@τοβήχας επιμένει και στα δύο!!! γκρρρρρρρρ!!!

Είναι πολύ κουραστικό έτσι το mammy όμως, ελπίζω να φτιάξει γρήγορα και να επανέλθουμε στους αγαπημένους-καθημερινούς ρυθμούς!!!

Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι!!!

Λενάκι περαστικούλια! Πίκρα η γαστρεντερίτιδα!!! Κανά ρυζάκι θα σου λεγα κι εγώ (λαπά), φρυγανιές, τσάι μαύρο!

Αργυρώ, να περάσετε πολύ όμορφα!!! Ήθελα να το πω μέρες τώρα, περιμένουμε κι από 'σένα κι από την Αναστασία, στο πριβέ να μας πείτε ό,τι θέλετε να μοιραστείτε!!!

Προσωπικά, θέλω καιρό να σε ρωτήσω, αλλά νόμιζα ότι δεν θέλεις να τα πεις! Αν νιώσεις την ανάγκη, να ξέρεις είμαστε εδώ και ενδιαφερόμαστε!

Μάκια σε όλες!

Α! Νατασούλιιιιιιιιιιιι!!!! Χρόνια πολλά και καλά στην μικρή σου ομορφιά!!! Να ζήσει, να τα εκατοστήσει, να 'ναι καλά πάντα και να την χαίρεστε!!!

Τώρα σκάω!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έν τω μεταξύ αυτό το τρενάκι θα κλείσει μήνα!!!!

(φατσούλα με να ανοιχτό στόμα)!!!!

συνήθως κρατάει μία εβδ.!!!

Πίνω καφεδάκι στο σπίτι με ηρεμία, έξω πολύ κρύο, εργότερα ίσως βγούμε για κανένα ποτάκι!!

Για την ώρα περιμένουμε την πεθερά να μαγειρέψει για να φάμε !!! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα .

ακομα να φτιαξει!!!

εμεις σημερα βγηκαμε εξω απο το πρωι και τωρα ηρθαμε σπιτι .

πηγαμε ζαππειο μετα στο μαρουση στα αιδονακια (λουνα παρκ) μετα ικεα και τελος σπιτι .

ο Μ κατα χαρηκε !!ανεβηκε σε καρουζελ ,σε αυτοκινητα σηγκρουομενα ,σε κανο ιδνιανικο μεσα σε ποταμι και σε μια μεγαλη καμπια τρενακι .Στο καρουζελ ανεβηκαμε μαζι , στην βαρκα μονος του και μαλιστα μετα απο 3 φορες γυρο γυρο βαρεθηκε και ελεγε "οχι παλι " χαχαχαχα στα αυτοκινητακια με τον μπαμπα και στην καμπια με μενα (καλα εκει εγω φοβηθηκα με το υψος και την ταχητητα και ο Μ γελουσε )!!!

περασαμε πολυ ομορφα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπέρα κ καλη χρονια κ παλι ομορφες!!

αφρο τί ωραια μερα!!φανταζομαι κ νιωθω τη χαρα σου,κ εγω οταν παρναμε ετσι χαιρομαι σαν μικρο παιδι!!!κ ξεχναω γκρινιες κ ασχημες σκεψεις..

μητσακι περαστικα σας..ο νεος χρονος να σας βρει γερούς κ ευτυχισμενους!!ολη τη χρονια!!

δε μου αρεσει κ εμενα το μαμμυ ετσι..

ααα!νατασακι να χαιρεσαι την ομορφια σου,τη σουρτουκα τη Δανάη!!πολύχρονη,τυχερή κ ευτυχισμενη παντα!!

σε ηθελα..οοοταν μπεις κ βρεις χρονο,μηπως μπορεις να μου γραψεις τα στοιχεια της ομοιοπαθητικου που μου εγραψες πριν μερικα τρενακια;

πηγαμε σημερα ωριλα..το υγρο επιμενει,αλλα εχει ελαττωθει..πιανει λεει η θεραπεια που μας εδωσε,αλλα που εγω ποτε δεν εκανα κ ντραπηκα να το πω..αλλα επειδη το υγρο επιμενει μας ειπε να συνεχισουμε για 1,5 μηνα ακομη το αντισταμινικο..κ φυσικα πρεπει να ξεκινησουμε ομοιοπαθητικη γιατι ο χ. θα με τσουρομαδησει,αφου δεν εχω σκοπο κ παλι να κανω τη θεραπεια..!!

α!μας ειπε οτι ΠΡΕΠΕΙ να σταματησουμε απο τον παιδικο..δεν τιθεται πλεον ζητημα επιστροφης..ηταν απολυτος..οποτε σκαω κ υποτασσομαι..φατσουλα στεναχωρημενη..

το πρωι θα παμε κ για αιματολογικες..να δουμε επιτελους τί γινεται με το σιδηρο μας 1 χρονο μετα..

ελενα περαστικα..λαπάδες..σουπα δε νομιζω κ εγω..αν βεβαια το τραβαει η ορεξη σου γιατι οχι;κ μπανανες,μηλα..ευχομαι γρηγορα να περασει..

αργυρω μαγειρεψε τελικα η πεθερα;;βγηκατε;

εμεις μετα τον γιατρο,πηγαμε με τον γιωργο σε ενα καφε που δουλευει η κοπελα του κουνιαδου μου!ο γιωργος καθησε κυριος στο σκαμπο του κ ηπιε χυμο βυσσινο κ μετα μπηκε μεσα στο μπαρ κ βοηθουσε την κοπελα του κουνιαδου!τρελό γελιο!μασκοτ ηταν!νομιζω βρηκε το επαγγελμα που του ταιριαζει!φατσουλα που γελάει!!

σας φιλώ ολες!

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!! :) :)

τι μου κανετε;;;

ΑΘΗΝΑΙΕΣ μιλησα με την Φραν σημερα και ειπαμε απο βδομαδα μηπως πιουμε κανα καφεδακι εξω.θα βρεθουμε;;;

Ιουλια εγω αυριο θα τον παω στον ωρλ αλλα εγω σκεφτομαι να αρχισω να δινω αντισταμινικο μπας και προλαβω τπτ...

αυτη θα ειναι η νεα μορφη του φορουμ ή εχει καποιο τεχνικο προβλημα;;;

Αληθεια η Λενα η ανμιν καλα ειναι ρε κοριτσια;;;Δεν "ακουστηκε" καθολου στις γιορτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου..συγγνωμη που ανακατευομαι κ επιμενω..αλλα θα στο πω ρε γιατι σε αγαπαω κ ας μην σε εχω γνωρισει!σε παω με χίλια!

γιατι δεν κανεις μια επισκεψη σε εναν ομοιοπαθητικο;μαλιστα στην αθηνα,αν δεις τη λιστα των ομοιοπαθητικων γιατρων,υπαρχουν κ ομοιοπαθητικη με ειδικευση ωρλ!σκεψου το βρε κοριτσακι μου..οχι οτι ειναι κακο το αντισταμινικο..αλλα αν υπαρχει αλλη λυση...

φιλακια πολλα κ καλη χρονια κ παλι!!

μα ποτε θα φτιαξει το φορουμ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου (εικονιδιο που στελνει φιλακια) με κανεις και ντρεπομαι ρε με τα καλα σου λογια. Αλλωστε η συμπαθεια ειναι αμοιβαια!!!!το ξερεις.

Απλως για τον ομοιοπαθητικο εχω καποιους ενδοιασμους ακομη...φοβαμαι μη πεσω σε κανα τσαρλατανο...επισης θα πρεπει να τσακωθω και με τον αντρα μου...ασε που σκεφτομαι οτι αφου δεν θα σταματησει τον παιδικο σταθμο τσαμπα θα παει η θεραπεια.

Παντως θα το ψαξω γιατι αν δω και αποειδω καποια στιγμη θα παμε!!!!

Αφροδιτακη μου σε επαιρνα να δω τι κανετε και να σου πω για τη Φραν.

Κοριτσια σε ποιο γιατρο παμε αν εχουμε παθει μολυνση στο κρεας γυρω απο το νυχι του μεγαλου ποδιου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου σε κερδισαν τα γαλλικα κ το πιανο μου ε;;;;;;;;;;;;;;;;!!!φατσουλα που ξεκαρδιζεται!!

σε δερματολογο νομιζω..ποιος εχει το προβλημα;

φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaa

επιτελους εφτιαξε.

η λενα αντμιν ειναι καλα..τη ειδα...απλως τρεχει με τα πιτισιρικια..μα πανεμορφα ειναι...

δερματολογο παναγιωτα..τι παθατε? :roll::roll:

βικυ αντε φτανει ο καιρος για ριλαξ :mrgreen::mrgreen:

αργι βγηκατε?

ιουλια η πεθερα τελικα θα κραταει το γκαρσονι :lol::lol::lol: δε ειπε τιποτα ε?

αφρο εμενα πουθενα δε ανεβαινει..οικονομικο παιδι...φοβαται..μονο στα κανο μπαινει

εμαθα κατι πριν λιγο κ ξενερωσα..κλεψαν τη απεναντι πολυκατοικια..μα σκεφτομαι να κοιμομαστε ολοι μας στο κρεβατι..φοβαμαι κοριτσια..τα μωρα μου :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου τι να πω και εγω που εχουν κλεψει την δικη μας ....

καλε τις φωτο των παιδιων μου στο fb δεν τις ειδατε ...θου και ιουλια σε εσας παει αυτο :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...