Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

εγώ αν και θα ξαναμπώ - ίσως - αργότερα, να σας ευχηθώ με την σειρά μου την καινούργια χρονιά να πραγματοποιήσετε όσες πιο πολλές επιθυμίες έχετε, λιγότερες ασθένεις στις φιλάσθενες οικ., βλ. Μιτσάκη, Γιώργη και Νικόλα......πολύ πολύ χαμόγελο και αισοδοξία, σκέψεις θετικές, πάντα υπάρχει κάτι θετικό σε μια αρνητική κατάσταση, πρέπει αυτό να ψάχνουμε πάντα!!! :D;)

φιλάκια και Καλή Πρωτοχρονιά :D:D:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερααααα!!!!! :D

Τι κανετε κοριτσακια μου? Ετοιμαζεστε για την αλλαγη του χρονου?

Ηρθε χθες η ξαδερφη μου που μενει πλεον Γερμανια και δεν εμεινε χρονος να μπω..και τωρα στα κλεφτα μπαινω :D Εχω να κανω βασιλοπιτα, μπανιο τα παιδια και εμενα. Μετα θα ερθουν τα πεθερικα θα αλλαξουμε τον χρονο, θα πεταξουμε βεγγαλικα(αυτοι οχι εγω γιατι τα τρεμω) θα πιουμε σαμπανιτσα και το κρασακι μας και τελος...τα ιδια και τα ιδια καθε χρονο. Ευτυχως φετος ειναι και η ξαδερφη εδω. Το πρωι βγηκαμε βολτιτσα στην αγορα και καφεδακι.

Να ευχηθω σε ολες με το καλο να σας μπει η νεα χρονια! Ο καινουριος χρονος να φερει λιγοτερες ασθενειες, λιγοτερη μιζερια, λιγοτερες φασαριες και πολυ πολυ αγαπη και υγεια πανω απο ολα σε ολες σας!! :x:YMHUG::YMHUG:

Σας αφηνω να αρχισω την βασιλοπιτα! Φιλακια πολλααααα!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου , με το καλο να μας μπει ο καινουριος χρονος!!!!

Ευχομαι υγεια και ευτυχια σε σας και τις οικογενειες σας !!!

Η νεα χρονια να μας φερει ολα οσα μας χρωστα αυτη που φευγει, και προπαντως την ελπιδα για ενα καλυτερο αυριο , για μας και τα παιδια μας!!!

Καλη και δημιουργικη νεα χρονια!!!!!!!!!!! Πολλα φιλια σε ολες σας :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalή χρονια να εχουμε κοριτσια! :):):)

εμεις θα αλλαξουμε χρονο στους γονεις μου κ μετα θα βγουμε για μπαροτσαρκα! :D:D:D:D

υγεια κ ευτυχια σε ολες!

αφρο..κραταω την ευχη που μου εστειλες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ευστοχη φυσικα! :lol::lol::lol::lol: τελεια φωτο στο αβαταρ!ξανθυνε ο πανουλης,ε; :D:D:D

πολλα πολλα φιλια!

α!Αργυρω κ Ελενα,2 φορες αλλαξα χρονο στη γερμανια κ κυριολεκτικα λατρεψα τα βεγγαλικα! :D:D:D γεμιζε χρωματα ο ουρανος..βεβαια απιστευτος θορυβος..αλλα μου αρεσε πολυ!

καλη μας χρονιά!!γεματη αισιοδοξια..κ χαμογελα καρδιάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε κ η κρυοκωλη να πει μια καλησπερα :roll::roll::roll::roll:

τι κανετε?εγω υπαεχω..αυτη η μερα ειναι πολυ ιδιαιτερη για μενα.,.,μου θυμιζει απιστευτα το μπαμπα μου..παντα μαζι αλλαζαμε χρονια :cry::cry::cry::cry: παντα..

κ περισι παλι εδω ειμασταν..στο πατρικο μου..εδω ειμαι τωρα

τεσπα :!::!::!::!:

απο τη δευτερα εχω το μιρκο με πυρετο..πηγαμε χθες κεντρο υγειας..τον ειδαν ..μια ιωση εχει κ με εδωσε αντιβιωση.,.δε τη πηρα ποτε γτ με ειπε οτι τη δινει λογω ηλικιας κ οχι γτ πρεπει..αν ηταν λεει 2 χρ δε θα εδινε :shock::shock::shock::shock:

σημερα ανακαλυψα οτι χθες μου επεσε καπου το πορτοφολι

χαλασε το λαπ τοπ εχασα πορτοφολι..να δω πως θα τριτωση(το γραψα καλα/?)

ευτυχως δε ειχα λεφτα αλλα καρτα που τη ακυρωσα..ειχα κουπονια μπειμπιλινο..κατρες απο μαδερκερ μαρινοπουλο πρεναταλ κτλ

αυτο που με ενοχλησε ειναι οτι ειχα μια φωτο της μαμακας μου :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ευχομαι σε ολους καλη χρονια με υγεια υγεια κ υγεια

το 2012 να ειναι μια δημιουργικη χρονια με πολλη υπομονη παντα χαμογελαστη :YMHUG::YMHUG:

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x

αφρο η φωτο του μικρου ειναι ολ δε μανει ;););) ειναι κουκλος :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου :x:x:x:x:x:x

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!

πΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

y.Γ: νΑ ΣΑς πω κατι να γελασετε;;;

επαθα μαστιτιδα..μετα απο ενα χρονου θηλασμου... :?:? παιρνω αντιβιωση.Αυταααααααα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια σε ολους!

μολι γυρισαμ σπιτι...καναμε αλλαγη στα πεθερικα!

δεν εχω λογια να σας περιγραψω τη χαρα τη Μ-Ι με τα δωρα!

στηνν πεθαρα σβυσαμε τα φωτα και με το που τα αναψαμεπαλι τη ειχε φερει ο αγιο βασιλη ενα δωρο μπροστα στο τζακι...

χθε ειχαμε αφησει το γραμμα για τον αγιο βασιλη στο δεντρο καθω και ενα σοκολατακι...

οταν γυρισαμε σπιτι...ο αγιος βασιλης ειχε ερθει ειχε φαει το σοκολατακι, ειχε παρει το γραμμα και ειχε αφησει τα δωρα...

μαγευτηκε...χαρηκε παρα πολυ!

δεν εχω λογια να σας περιγραψω πως εκανε...φωναζε,χαμογελουσε, χορευε..κατουρηθηκε(υριολεκτικα)απο τη χαρα της.

πραγματικα αυτε οι μερες αξιζει να τις περνας με τα παιδια!

εχει παρει τα δωρα διπλα απο το κρεβατι της ....θα παιξει το πρωι...

νοιωθω..οτι η αθωωα τους καρδια αξιζει τα παντα...

γμτ μου...πως στερουν το μελλον απο αυτα τα παιδια!

Θουλη...κριμα για τη φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή Χρονιά !!!είμαι στη δουλειά!θα σχολάω αύριο!!Αφροδίτη την κρατάω και εγώ την ευχή σου..3 πραγματα θέλω...υγεία..ένα μωράκι και μια μετάθεση... :?

Θούλι μην είσαι κατηφής ,έχεις 2 μωράκια και ένα σύζυγο πυ σε λατρεύει ,έχεις κ τις αδερφές σου κοριτσάρα μου ,η μαμα σου και ο μπαμπας σου ζουν την καρδούλα σου ,και είμαι σίγουρη ότι από εκεί ψηλά είναι πολύ περήφανοι και για τις τρεις σας...με συγκίνησες πρωϊνιάτικα μαμώτο...Σαγαπώ πολύ!

Βίκυ έτσι ήταν κ η Κων τα Χριστουγεννα ,για αυτό θα κάνω κ το σκ... παξιμάδι για να τα έχει όλα...

είναι στο λιμάνι ,περιμενουν το καράβι ,μόλις ξύπνησε εει του μπαμαπ της θα παμε Θεσσαλονικη σήμερα?τον ρωτησε καμμια δεκαπενταρια φορές ,είναι πολύ χαρούμενη!!!

Παναγιώτα μαστίτιδα!!! :lol::lol::lol::lol: τι συμπτώματα ,είχες πυρετό? περαστικά!!

έχω κανει και εγώ πρωτοχρονια και χριστουγεννα στην Αλεμάνια (Γερμανία) και ήταν ωραία!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ,ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!!! κερδισα του φλουρι !!!! :D:D:D:D:D:D

εχθες γελασαμε πολυ με τον Κ .

καναμε προτωχρονια κατα λαθος στις 11 και οχι στις 12 :lol::lol::lol:

ειχε αλλαξει το ρολοι της τηλεωρασης μετα απο ενα μπετομα και πηγενε μια ωρα πιο μπροστα και την παθαμε :lol:

και αναρωτιομασταν γιατι δεν ακουμε βεγκαλικα γιατι στην τηλεωρ δεν κανουν αντιστροφη μετρηση ,αφου ανοιξαμε σαμπανια και κοψαμε την βασιλοπιτα τοτε ειδαμε στον αντενα τον Φερεντινο να λεει οτι σε 40 λεπτα αλλαζει ο χρονος :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

ριξαμε ενα γελιο αλλο πραγμα ,ηταν και ο Μ ξυπνητος και γελουσε και εκεινος ...τελικα στην αλλαγη του χρονου βαζαμε και οι δυο τον Μ για υπνο και ειμασταν και οι τρεις πανω σε ενα μονο κρεβατακι :lol::lol::lol::lol:

Καλη χρονια κοριτσια ,μπορει να ειναι πιο δυσκολη αλλα να μην χασουμε το χαμογελο μας και την αληθινη χαρα της ζωης .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εμάς το κέδισε ο Γιωργος!!!δεν παιζει αλλο η κατάσταση αυτή!!στα 8 χρόνια τα 7 τα κερδίζει αυτός!!!βέβαια πέρσι όπως και φέτος εγώ του διαλέγω κομμάτι και λέω αυτό παρε έχει το φλουρί (στην τύχη)!!! αυτό που μου τη δίνει΄είναι που βάζου στα μικρά λεφτά μεσα γ να χαρουν ,το θεωρω κοροϊδία ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τα κοβουμε με την σειρα και τα ονοματιζουμε .

αχ χαρικα παρα πολυ !!! περυσι ειχε πεσει στο αυτοκινητο και οκ ηταν τυχερο θα μπορουσαμε να παθουμε πολλα πραγματα που απο τυχη δεν τα παθαμε ;)

το πρωι ο μικρος ηθελε να ξυπνησε και δεν ηθελε να ειναι στα σκοταδια στο κρεβατι και γκρινιαζε επι μιση ωρα και ....τον εφερα στο παρκο και δεν μου ξανα εριξε ματια αρχισε να παιζει με τα παιχνιδια :lol:

τωρα ξυπνησε και ο Μ και παιζυν μεσα στο παρκο μαζι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλή χρονιά!!!!

Υγεία και ευτυχία να έχουμε!!!!

Και λίγα λεφτουδάκια βεβαίως δεν θα ήταν κακά ;)

Στη δουλειά είμαι και εγώ δυστυχώς :( :( :(

Καλά να περάσουμε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας :x

χρόνια πολλά και καλή, ευτυχισμένη χρονιά :):x:x

Αφρο τι μπουλουκάκι είναι αυτό στο προφίλ!!! :x:x

Συμπεθέρα τι καλή νυφούλα που έχω :x:x .....και εγώ τους κοιτούσα όταν άνοιγαν τα δώρα τους, τι χαρά.... :) εδώ έχουμε εμείς χαρά όταν ανοίγουμε τα δώρα μας :roll::roll::roll:

Παναγιώτα :o:o:o:o μαστίτιδα? περαστικά σου γρήγορα :x

Θούλη περαστικά στον μικρούλη :x .....άλλη φωτό δεν έχεις? ή την ίδια αν την έχει καμμιά αδελφή σου :!:

ίσως κάποιος να το βρει και να το πάει στην αστυνομία, είχες ταυτότητα μέσα ή κάτι που να σε "φωτογραφίζει"?!! :roll::roll:

Γιώτα μόνη σου θα είσαι μέχρι τις 11? :?:

Αφρο μπράβο για το φλουρί.....και εγώ βάζω ένα 2ευρω και πέρυσι το κέρδισε ο Λ., αλλά εγώ δεν πιστεύω ότι αυτό φέρνει τύχη.....τύχη είναι μόνο στην υγεία για όλα τα άλλα είμαστε εμείς υπεύθυνοι :!:

α ΄σου εύχομαι το 2013 να το υποδεχθείτε στην ώρα του :lol::lol::lol::lol::lol:

εμείς πήγαμε και οι 3 στην σοφίτα και επειδή το παράθυρο πιάνει την επιφάνεια του ταβανιού (πώς να το εξηγήσω δεν ξέρω) βλέπαμε όλον τον ουρανό, είμαστε και ψηλά.....πολύ βεγκαλικό!!! :roll::roll:

αυτό κρατά κανένα τέταρτο και στο τέλος ακούς την πυροσβεστική, ασθενοφόρα και αστυνομία :?

πάω να ετοιμάσω τις βαλίτσες για αύριο, ψιλοβαριέμαι, αλλά.....

α ξέχασα να πω ότι η καινούργια χρονιά μπήκε με γκρίνια αλλά δεν πειράζει.... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήθελα νας ρωτήσω, όποια ξέρει και κυρίως οι Σαλονικιές, η Λένα Admin, είναι καλά? έχω καιρό να την δω στο φόρουμ.....βέβαια με δίδυμα έχει πολύ δουλειά, απλά θυμάμαι πέρυσι είχε κάνει γιορταστικό το φόρουμ, έπεφταν αστεράκια......είναι καλά? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτοχρονιατικες καλησπερες πανεμορφες!! :D:D:D:D

να ευχηθω χρονια πολλα στο μητσακι για τον αγγελό της κ τη βασιλικουλα! :):):)

περασαμε ωραια εχθες στην αλλαγη,το καμαρι μου εμεινε ξυπνιο κ κοιμηθηκε στις 3.30 το πρωι! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

μα τρελο παρτυ ανιμαλ προβλεπω να γίνεται! :lol::lol:

κ φυσικα,αφου δεν κοιμοταν,φυγαμε απο τους γονεις μου κ τον πηραμε μαζι μας!δε βγηκαμε..αλλα να σας πω την αληθεια,δε με πειραξε καθολου!

κσλη κ ευλογημενη χρονια να εχουμε ολες..!!

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο...πολυ γελασα με τη αλλαγη χρονου!

δεν πειραζει...το 13 θα μπει κανονικα!

τι φατσονι τρελο ειναι στο προφιλ....οσο παει γινεται κια πιο μπουλουκακι!

Παναγιωτα...παραστικα με τη μαστιτιδα...δεν ειναι παραξενο...βοηθα και η κουραση σε ολο αυτο!

συμπεθερα...καλα να περασετε!

καλη χρονια σε ολους!

οσο για την γκρινια...ολοι κατι ειπαμε παραπανω!

Κατερινα...και εγω πρωι ημουν!

θα πρεπει να εργαστω 5 ημερες απο το 2012 οποτε επελεξα ν αειναι οι 5 πρωτες!

ολο πρωι εως τις 6/1.

αυριο απογραφη φαρμακειου...ολο απογραφες κανουμε!

Λενα ξενυχτης απο τωρα ο μικρος!

το πρωι τ ωρα ξυπνησε!

Γιωτα ...και εγω αυτο ειπα...εγω δεν θα παρω τιποτα..αλλα εστω ενα μικρο παιχνιδι θα της το προσφερω....!

τα ματια της ελαμπαν...

με το καλο οι επιθυμιες σου!

Νατασα, Νατασουλα, Χρυσα, λουκια, ΓΩγω, λενακη, μητσακι,Μαρια , νενη,ρυζακι, φραν, τονια , σισσιω, και οποια αλλη ξεχνω καλη χρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια :D:D:D:D:D

καλα περασαμε χθες..εγω καπως συνηλθα..γενικως ανεβηκα ;)

το φλυρι το ετυχε...κανεις :twisted::twisted: λαθος μεγεθος σε κομματια εκοβε ο αντωνης κ περισεψε οποτε κανεις,,αλλα αν τα εκανε σωστα θα το τυχαινε ο παντελης..

αλλα γενικως ο θοδωρης το ετυχε κ καλα..

γιωτα γτ σου τη δινει ρε? :roll: εγω χαιρομαι που χαιρεται οτι το"ετυχε"

εφερε κ σε μενα ο αη βασιλης δωρο φετος

λαπ τοπ :o:o:o:o:o:o:o

το καμαρι μου πηγε με πηρε.δε ξερω αν φτιαχνετε το αλλο..θα δουμε αν το δεχτουν στη εγγυηση

εγω του ελεγα αν το γυρισουμε να μη εχουμε νετ,,αλλα θελω το σκαιπ για τι αδερφες μου :roll::roll:

μιτσακο μου να χαιρεσαι το αγγελο σου κ τη κορουλα σου..οτι επιθυμειτε κ χωρις ασθενειες το ..

αφρο :lol::lol::lol::lol: μα :lol::lol::lol::lol:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!! :D:D:D:D

χρόνια πολλα αγαπημενες μου!!!Καλη Χρονια να εχουμε.

Ελπιζω να περασατε ολες καλα.

Εγω εφαγα ολη τη βασιλοπιτα μονη μου!!! :oops::oops::oops:

το φλουρι το κερδισε ο Νικολας.(κανονικα) 8-)8-)

Καλεεεεεεεεε...γιορταζει η νυφουλα μου!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Το αστερακι μου!!!! :x:x:x

Μητσακι μου να τη χαιρεστε την κουκλιτσα σας..να σας δινει μονο χαρες και ευτυχια!!!! Να την καμαρωσετε μια γυναικαρα μεχρι εκει πάνωωωωωωωωωω!!!!!!!!

Πολλα πολλα φιλακιαααααααα να της δωσεις!!!!!

Επισης γιορταζει και ο συμπεθερος;;;Καλεεεεεε να τον χαιροσαι τον αντρουλη σου!!!!!

Θουλιτσα δεν πειραζει μαναρι μου που δεν το σηκωσες.Αρκει να εισαι καλα!!! :x:x

Βικακι πλησιαζουν οι μερες για την αδεια... ;);)

Ρε κοριτσια αγχωθηκα με τη μαστιτιδα τωρα... :?:? τι να κανω;;Να αυξησω παλι τους θηλασμους;;;

σε μια εβδομαδα γυρναω στη δουλεια και θα λειπω σιγουρα 6+ ωρες (με τα πηγαινε ελα).Τι θα κανω;;;

Μα τωρα επρεπε να τυχει ρε γμτ;;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη χρονια με υγεια κια ευτυχια!!!!

εγω περασα παραμονη αρρωστη..απο την παρασκευη ειχα κατ ισαν γαστρεντεριτιδα και ημουνα αγκαλια με λεκανη, νιπτηρα οτι ειχα μπροστα μου..φωναζα παιαθινω καλεεεεεεεεεε..τελικα ειμαι πολυ λιγοψυχη αλλα τον εμετο δεν τον μπορω καθολου...

σς φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...