Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Νατάσα :D:D:D σου άρεσε το γκλιουβάιν? :D:mrgreen:

εγώ ένα ΄ΜΟΝΟ ήπια φέτος και αυτό με τα 1000 ζόρια, αφού είδα ότι κάποιους τους έπεσαν τα μούτρα, τα παιδιά γκρίνιαζαν το ήπια σχεδόν μονορούφι :(:( απόλαυση μηδέν!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρω με κοροιδευεις? :lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted: Μα ειναι πολυ σημαντικη απορια!!!! :P:P:P:P:lol::lol::lol:

Ρε συ εννοειται πως με καιει για το παιδι κ οχι για εκεινον...Κ ας χανει εκεινος περισσοτερα...Αλλα λυπαμαι παρα παρα πολυ...Ποναει η καρδια μου να την ακουω να παρακαλαει....δε θελω να σας πω παραδειγμ γτ ειμαι σιγουρη πως θα πονεσει κ η δικη σας καρδια :(:(:(:( μακαρι να ειναι προσωρινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. ξέχασα να σου πω ότι η πεθερά αγόρασε ένα φορεματάκι για την Ρ. μαύρο :o:o:o:o αμάνικο με μία ροζ-φούξια ζώνη που είναι μικρή μόνο μπροστά και καλσόν ίδιο με την ζώνη!! :?

καλά αν παρακαλάει το παιδί να παίξουν ας είναι και 10 λεπτά για εκείνη είναι πολύ σημαντικό!!! :!:

ο Λ. καθαρίζει τα ντουλάπια της κουζίνας από έξω :o:o:o:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο ακουγεται το φεραματακι!!!!! :D:D:D:D:D Στειλτο αν προκειται να...το πεταξεις!!!! :lol::P

Το ξερω πως εστω 10 λεπτα θα ηταν σημαντικο...τεσπα!

Σας φιλω!!!την ταιζω φασολακια κ μετα παιδοτοπο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω εμενα μου αρεσει πολυ οπως το περιγραφεις το φορεματακι! :roll::roll::roll:

σας ευχαριστω γιατι ενω δεν πολυσυμμετεχω,τωρα που σας χρειαζομαι,μου απαντατε..

καλε μονο για χρηματα θα επρεπε να σας ευχαριστησω;;;;!!φτου να μου χαθεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι εχει ακομη θεσεις στο κοπερτι;θα σου τηλ. να μου πεις..

για το θεμα αννυ-μπαμπας..στεναχωρεθηκα :( ,αλλα νομιζω οτι "διορθωνεται"..ο,τι μα ο,τι κ αν συμβαινει,ο α. την αγαπαει κ θα συνειδητοποιησει οτι θα κινδυνευσει να την "χασει"..απλα να εισαι εκει να το υπενθυμιζεις..

επισης,πιο πολυ στεναχωρεθηκα με την ανασκοπηση απο προηγουμενες γιορτες που εκανες...αι στο καλο σου με στεναχωρησες σημερα! :(:(:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

νατασα με γεια το μπουφαν! :lol::lol::lol:

κ εμενα μου αρεσει αυτο το ζεστο κρασακι!ειχα πιει στη γερμανια,ηπια κ στην ονειρουπολη!! :D:D:D:D:D:D:D

σας φιλώ..κ παλι! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα πηρα μια προσφορα για φωτο βαπτισης ...ελεος!!!!

100 φωτο σε ψηφιακο αλμπουμ (20*30 το αλμπουν οχι η φωτο)

50 φωτο σε ψηφιακο μικρο σπειραλ και 3 dvd 550!!!!! :o

η 80 φωτο σε αλμπουμ (οχι δωρο το αλμπουμ) 20 φωτο σε αλμπουν κουμπαρου και 3 dvd 450 !!!! :o

na simioso οτι εχω δυο κουμπαρους το δευτερο μικρο ψηφιακο 100!!!! και το κανονικο 80 !!!! :o

η φωτο κοστιζει 2!!!!!και κολανε τις φωτο με σελοτειπ για οικονομια !!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

μονο και μονο για το σελοτειπ δεν κανω με τιποτα εκει τιποτα !!!!!!!!!!

εμενα δεν μαρεσουν και τα ψηφιακα ...αλλες τις βαζουν μεγαλες αλλες μικρες αλλες με χαζα εφε ....θελω ατοφια την φωτο και ολλες στο ιδιο μεγεθος .

το ζεστο κρασι ουτε εμενα μου αρεσει ....και εχουμε και με πιεζει ο Κ να πιω ....

αργυρο και μενα μου αρεσε το φορεμα ...αλλα δεν εχω κοριτσι για να ξερω .... :lol::lol::lol:

αναστασια θελει πολυ διακριτικο τροπο για να το καταλαβει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο γιατί λες " ούτε εμένα μου αρέσει το ζεστό κρασί"; Εμείς είπαμε ότι μας αρέσει!! :lol::lol::lol::lol:

Θα σας βάλω φωτό για να δείτε το φορεματάκι ;)

Ωραίο είναι αλλά 3χρονο παιδί με μαύρο;;; :o:?

Ιουλία δεν θα σου πω τις δικές μου πρωτοχρονιές για να μην στενοχωρηθείς και άλλο!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω!!!!! :shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Βγάλε ΤΩΡΑ τα άσπρα από το φορεματάκι και βάλε στο κουκλίστικο κοριτσάκι το φουξ καλσόν!

Ήμαρτον ρε!!!!! :o:o:shock::shock::shock::shock:

Το φορεματάκι είναι τέλειο! Ξεκόλλα με το μαύρο! Τί κόλλημα είναι αυτό που έχεις φάει;!;!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώωωωωωω :lol::lol::lol:

Όχι ρε απλά της το δοκίμασα , και εκείνη την στιγμή φορούσε άσπρο :lol::lol::lol::lol: κανονικά θα το βάλει με άλλο καλσόν!!!! Το ίδιο χρώμα με την ζώνη!!!!

Αλλά τι μπλούζα από μέσα;; :-?:-?:-?:-?:lol::lol::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

συμπεθερα τι καλος ο Λ.!

στειλε τον και απο εδω!

η ρεα θεα...ωραο το φορεματακι..και το μπουφαν!

στον Λ. τιποτα?

Χρυσα ..θα το χονεψει ο μπατζανακης...η οτι τελος παντων το εχετε!

Αναστασια...με στεναχωρησαν οι 1οχρονιες σου!

ολες εχουμε και καποια χαλια 1οχρονια!

εγω θυμαμαι αρκετες να κανω δουλευοντας νυχτα...

1 θυμαμαι να κανω σεξ...

οσογια την Αννυ...ο Α χανει ....και μαλιστα πολλα...

καποια στιγμη θα καταλαβει η μικρη οτι οσο κι αν παρακαλα δεν θα παιξει με τον μπαμπα...

αλλλα ρε κοριτσακι αν τα πραγματα ειναι τοσο τεταμενα μεταξυ σας...γιατι δεν το διαλυετε?

Λουκια...χαχχα

δεν ξερω αν πραγματικα θελεις να συνεχισεις τον μικρο παιδικο...

θα σο ελεγα να μην τον στειλεις...μονο μια δασκαλα δεν μπορει να κανει την θεαματικη διαφορα...

αλλωστε ενας κουκος εν φερνει την ανοιξη...

Αφρο τι κανεις?

εγω εχω νευρα....ναι ξερω οι ορμονες...!

Αλλα καιΟ Π. φροντιζει να τις φτανει στα ορια τους...

τσακωηκαμε...ο λογος γελιος...

τον ρωτω πριν τα χρισογεννα...αν ειμασε οκ απο χρηματα για το δανειο σημετα κλπ

ναι λεει...

χθες ξεκινα να παει στην τραπεζα να παρει ΤΟ σημα...το αλλο αυριο...

δεν μιλαω...βσικα δεν μιλησα γιατι ηξερα οτι δεν αφηνε τα σηματα απληρωτα

τελικα...εφτασε στο ταμειο μετα απο τοσο κοσμο...χωρις να εχει παρει μαζι του το ειδοποιητηριο...

σημερα ρωτω παλι αν οκ σχετικα με τι υπχρεωσεις μας...

τα σηματα οκ λεει...

τα υπολοιπα ρωτω εγω...

και αρχιζουμε εναν καυγα οτι δεν τον εμπιστευομαι κλπ.

ειπα ...ειπα...ειπα...

ειπε...ειπε...ειπε...

πανω στον καυγα...απο την ενταση...ζαλιστικα και παραπατησα...βασικα ενοιωσα να κοβονται τα ποδιαμου ευτυχως δεν χτυπησα...

απο τοτε ποναω ακομα πιο πολυ...

τελικα ειχε βγαλει καποια απο τα χρηματα αλλα σημερα τα ειχε 0ΛΑ οκ...

χεστηκε-α απο το φοβο ...

ο μωρο τνοιωθω !

η αληθεια ειναι οτι ξεφυγαμε απο τα ορια μας...!

του ειεπα να φυγει απο το σπιτι...και οτι δεν αντεχω ανθρωπους να βριζουν...(το εκανα να ξεφυγει και εβρισε)...δεν εφυγε...!

τωρα δεν μιλαμε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Χάθηκα πάλι αλλά δυστηχώς δουλεύω τέτοιες μέρες και τρέεεεεχω.....

Χρόνια πολλά σε όλες!!!!Υγεία και όλα τα άλλα θα γίνουν ;)

Χρόνια πολλά στις Αναστασίες μας,στη Χρύσα μας και δεν θυμάμαι που αλλού αλλά σίγουρα κάποιον ξέχασα :oops::oops:

Βικάκι μην τσακώνεστε ρε :(:(:( προσοχή στο μπεμπάκι,τόση αγωνία περάσατε..

Σας φιλώ όλες!!!!!Δεν έχω κουράγιο,η μικρή μας αρρώστησε για 1η φορά και μας τρέλανε λίγο,ακόμη δεν συνήλθαμε τελείως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπρες! :D

Χρόνια πολλά για τις ημέρες! [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Χρόνια πολλά και καλά στο Χρυσουλάκι μας και στο Μανωλάκη της Άφρος! [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

(η γιορτή κρατάει 40 μέρες, έτσι;):oops::P

Προσπαθούσα να σας παρακολουθήσω αυτές τις μέρες, αλλά δεν έχω καταφέρει να γράψω, γιατί τρέχω!

Όπως σας είπα, είναι κι εδώ η κολλητούλα-κουμπαρούλα μου για λίγες μέρες και προσπαθώ -όσο γίνεται- :( να την χορτάσω!

Επίσης... ως συνήθως ασθενούμε!!!!!!! :evil:

Τη 2η μέρα των Χριστουγέννων πέρασα εγώ μία γαστρεντερίτιδα, ευτυχώς εξπρές! :?

Η μικρή ήταν με αντιβίωση και εισπνεόμενα ως τη Δευτέρα, κι ενώ φάνηκε να "καθάρισε" από βήχα και φλέμμα, χθες βράδυ μου έκανε ένα 37,5 και άρχισε πάλι λίγο φτάρνισμα. :roll:

Και σήμερα... ξύπνησε η Β με πολύ συνάχι, μύξα, φλέμμα, απ' όλα :evil: και μου έκανε και πυρετούλη κι αυτή :( 37,5 κι αναμένω αν και πόσο θα ανέβει!!!! :?

Πραγματικά..........μας έχουν μ@μήσει οι σκ@τοαρρώστιες!!!!!!!! :evil::evil::evil: (συγγνώμη, αλλά αγανάκτησα πια!!!) :(

Κατά τ' άλλα.......... :lol::lol::lol: καλά!!! Τα Χριστούγεννα περάσαμε όμορφα, οικογενειακά και αυτές τις μέρες, παρά τις χίλιες-μύριες αρρώστιες μας, κάναμε τις βολτούλες μας! Εύχομαι ο Θεός να βάλει το χέρι του και να χαρούμε και τη γιορτούλα μας, τη Πρωτοχρονιά!!! :ympray::ympray::ympray:

Συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω, δεν έχω διαβάσει και τις τελευταίες σελίδες :oops: αλλά υπόσχομαι ότι θα επανέλθω δριμύτερη, μόλις περάσουν τα τρεξίματα των ημερών!

Σας ευχαριστώ που με αναζητήσατε, ειδικά το αγαπημένο συμπεθεροκουμπαράκι!!! :x:x:x

Καληνύχτα μανουλίτσες! :YMHUG: Σας σκέφτομαι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε?

εγώ δουλειά και ψιλοβαριέμαι, ελπίζω να είμαστε χαλαρά σήμερα

Το βράδυ θα βγούμε όλο το γραφείο :D:D

Αργυρώ το φορεματάκι είναι τέλειο, εγώ θα έβαζα και φουξ μπλούζα και θα γινόταν ακόμα πιο τέλειο :D

Αναστασία να βγείς μετά την αλλαγή και να κανονίσεις κάποιος να κρατήσει την Άννυ το επόμενο πρωϊ ;)

Εγώ προβλέπω να είμαι μόνη με τα παιδιά, ο Η θα είναι επιφυλακή ΣΚ :(:(

Μιτσάκι περαστικά σας, πολύ ταλαιπωρείστε :(:(:(

Άφρο το μεμέ πέρασε?????

Νατάσα με γειά το μπουφάν

Η Έλενα αν έχει το στίγμα απλά δικαιολογούνται οι τιμές της γενικής αίματος και δεν κάνουμε τίποτα άλλο, αν όχι ίσως χρειαστεί να το ψάξουμε περισσότερο :?:?

Βίκυ μην χαλιέσαι ρε εσύ, να προσέχεις :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

αμάν βρε Μιτσάκη, πάλι? :o:o:o εσύ πρέπει να κάνεις παρέα με την αδελφή μου και εκείνης τα παιδιά όλο άρρωστα είναι :? περαστικά σας :x

συμπεθέρα, αν πρέπει να μαλώσετε καλώς, αλλά πρόσεχε που πατάς και το μωράκι :x

και ο Λ. έλαβε και αρκετά.....αυτο το φόρεμα το αγόρασε η πεθερά, για τον Λ. αγόρασε ένα μαύρο παντελόνι (πάλι μαύρο :o:o ) και μία μπλούζα, η οποία είναι για παιδάκι 5 ετών :o:o:o:shock::shock::shock: μικρή δλδ και της λέω "δεν θα βγάλω την ταμπέλα και όταν έρθουμε θα την γυρίσουμε να πάρουμε μεγαλύτερη", μου λέει θα δει αν έχει την απόδειξη.....το παιδί δεν μπορεί να την φορέσει, είναι μικρή, άσε που δεν μου αρέσει!!! :roll::roll::roll::roll:

Κατερίνα περαστικά και στην δικιά σας κούκλα :x

Νατασούλα φούξια καλσόν, φούξια μπλούζα? καλό θα είναι? :roll::roll::roll:

Αναστ., εγώ θα έβγαινα έξω πριν την αλλαγή διότι

1. έτσι και αλλιώς η Α. θα κοιμάται

2. θα γυρίσεις νωρίτερα και

3. αποτέλεσμα του 2ου (απο πάνω) αν γυρίσεις νωρίτερα την πρώτη μέρα της χρονιάς θα είσαι με το κοριτσάκι σου, ενώ αν γυρίσεις αργά, θα θέλεις να κοιμηθείς, θα είσαι κομμάτια, δεν θα πολυασχοληθείς μαζί της, θα την δώσεις κάπου αλλού κ.λπ και έτσι η χρονιά δεν θα αρχίσει καλά!!!!

Αφρο είδες τι καλά που είναι όταν κοιμούνται νωρίς τα παιδιά? ;)

εγώ έχω επεθυμήσει να φορέσω ένα ωραίο φορεματάκι, να ντυθώ καλά και να βγω έξω ένα βραδάκι....εμείς εδώ την παραμονή είμαστε πάντα μόνοι μας και βλέπουμε τα βεγγαλικά :(:( για αυτό και ήθελα να πάω στα πεθερικά, τουλάχιστον θα είμασταν και με άλλους!!! :(:(

Νατασούλα τι ωραία που θα βγείτε με το γραφείο :D:D καλά να περάσεις!! :D

Η Θούλη είναι ακόμη στα κάτω της? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!! :D:D:D

Βγηκα χθες!Ωραια ηταν!!!Να'ναι καλα η ξαδερφουλα μου που

ειναι παρτυ ανιμαλ κ δε λεει ποτε οχι σε βολτα!

Αργυρω μηπως να εψαχνες καμια καλη μπειμπισιτερ...Απο καποιον γνωστο σας ας πουμε...

Η Ρεα ειναι τοοοοοσο ομορφο κοριτσακι!!!Το φορεματακι επισης!!!Εγω θα εβαζα φουξια καλσονακι κ μαυρο ή φουξια μπολερο!Σουπερ!

Μην κολλας ρε συ τοσο με τα μαυρα!Δεν ειναι "πεθαμενατζιδικο" ουτε καταθλιπτικο...Ειναι απλα σικ! ;):D

Αφρο ουτε εγω εκανα ψηφιακο για αυτο το λογο!...Σε αλλους μ'αρεσει να τα χαζευω(ΑΝ εχει κανει σωστη δουλεια ο φωτο) !

Βικυ προσεχε κοριτσακι!Αφου ειναι ολα οκ...ΟΚ!!! :D

Θα το διαλυσουμε βρε κοπελα μου αλλα χρειαζεται χρονος!σας εχω πει νομιζω.Ειναι αποφασισμενο αλλα χρειαζεται χρονος,οργανωση κλπ...Εφοσον εχουμε μια "καλη" σχεση δεν χρειαζονται βεβιασμενες κινησεις!Αν ειχα δουλεια ισως να γινοταν πιο γρηγορα...Αναγκαστικα!

Μητσακι χθες ειδα ενα ζευγαρι οπως εσεις!!!Ξερεις..εκεινη μικρουλα τσαχπινουλα κ μοντερνο γκομενακι :lol::lol::lol::lol: ,εκεινος σοβαρουλης..!!!!Σε σκεφτηκα! :D:D:x

Τζουλια :x:x:-*:-*:-*:-* καλα κανεις κ λες ευχαριστω που ασχολουμαστε μαζι σου ενω μας εχεις γραμμενες!!! :P:P:P

Στο κοπερτι,τριτη πιθανον να βρεις θεση σε καποια!Η δευτερα συνηθως ειναι φουλ!Αντε να δουμε ποτε θα με παρεις!

σας χαιρετω!Πρεπει να ξανακατεβω σαλονικα!Ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αχ αργυρο ο Μ ξυπνησε στις 11 και καναμε αμαν και πως να τον ξανα κοιμησουμε ...ηθελε να κοιμηθουμε μαζι ,με το που πηγεναμε ννα φυγουμε ξυπνουσε και "μαμα ελα εδω" ....την σκαπουλαρα εγω και πηγε ο Κ και 3 φορες πηγε να φυγει και"μπαμπα εδω νανι " την τριτη φορα τον εβαλε να κοιμηθει απο την μεσα πλευρα για να μην του φυγει :lol::lol::lol::lol::lol:

θα γραψω σε λιγο θηλαζω τον π

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. :-* ευχαριστώ βρε, δεν το σκέφτηκα αυτό με το μπολερό, θα ψάξω να βρω, έτσι δεν θα φορέσει μπλουζίτσα από μέσα!!! ;) ....όσο για το μαύρο δεν μπορώ να ξεκολήσω, σαν την Ιουλία που δεν ξεκολάει με τον παιδικό!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: (διαφορετικής σημασίας βέβαια!) :roll::roll:

επίσης να σου πω πριν φύγεις για Σαλόνικα, ότι οι περισσότεροι μπαμπάδες δεν ασχολούνται με τα παιδιά τους - κακώς βέβαια - αλλά δυστυχώς έτσι είναι......εγώ πολύ χαίρομαι όταν βλέπω μπαμπάδες στην παιδική χαρά μόνοι με τα παιδιά.....μια μέρα κοίταξα έξω από το παράθυρο και είδα έναν γείτονα-μπαμπά γυρνούσε σπίτι με το παιδί του, περί 2 ετών, κρατώντας μια μπάλα :D είχαν πάει στο παρκο που έχουμε δίπλα μας :D πολύ χάρηκα και ταυτόχρονα στεναχωρήθηκα γιατί ο άντρας μου δεν το έχει κάνει ποτέ αυτό!!! :(

επίσης γράψε το δικό σου στην ομάδα για να σου απαντήσω λέγοντας και το δικό μου που δεν διαφέρει και πολύ από εσάς!!!! :!:

Αφροοοοοο γιατί ρε ξύπνησε? δεν κατάλαβε ότι ήταν βραδυνός ύπνος και όχι υπνάκος? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα..κλαίω..κλαίω..κ κλαίω.. :(:(:(:(:(

πηγα τον γιωργο παιδικό..κ ειπα στη δασκαλα του οτι θα ειναι η τελευταια ημερα..κ κοριτσια..αρχισε να κλαιει η δασκαλα του μπροστα μου! :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

κ με αγκαλιαζε κ με φιλουσε κ μου ειπε να γραψω τη διαυθυνση μας για να ερχετε να τον βλεπει :o:o:o:o:o:o:o κ με αφησε να φυγω μονο οταν της ειπα οτι εγω θα ερθω να τον παρω,οποτε θα με χαιρετησει τοτε μου ειπε.. :(:(:(:(:(

μα ποσο σκ@τ@αισθανομαι..κ φυσικα μου μπηκαν σκεψεις οτι σταματω τον γιωργο απο κατι πολυ καλο..που ισως εγω δεν εκρινα καλα..

μα τι σκ@τ@ μανα ειμαι;να μην μπορω να ειμαι σιγουρη για καμια αποφαση που αφορα το παιδι μου;

επισης...εγω πιστευω οτι μια δασκαλα ειναι υπεραρκετη..αυτη εχει την "ευθυνη"του οσο ειναι εκει..

αχ ειμαι πολυ ασχημα..

βικυ ολοι εχουμε μαλωσει για τετοιους κ αλλους ακομη γελοιοτερους ,λογους!ηρεμα!περασε τωρα,ξεχνα το!

αναστασακι να σε παρω τωρα;βασικα,θα σε παρω κ αν μπορεις μιλαμε!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...