Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

Μύριαμ, ηρέμησε βρε, γιατί να έχει ουρολοίμωξη; Μια χαρά θα είναι το αγοράκι σου.

Λένα, κι εγώ θέλω να βγαίνουμε όσο πιο συχνά γίνεται, εκτός, βέβαια, αν βρέχει, γιατί δε θέλω να είμαστε όλη μέρα κλεισμένοι στο σπίτι. Αύριο θα πάμε για φαγητό με τον αδελφό μου, κι ο άντρας μου επιμένει να αφήσουμε τον Αντρέα στη μάνα μου. Αλλά εγώ δε θέλω, γιατί θα είμαι συνέχεια στην τσίτα, ενώ αν τον έχω μαζί μου θα είμαι πιο άνετη. Πριν την ταβέρνα θέλω να πάμε τράπεζα να ανοίξουμε λογαριασμό στον Αντρεάκη και σε ένα μαγαζί με παιγνίδια να του πάρουμε κανένα παιγνιδάκι εκπαιδευτικό. Παίρνει η μάνα μου να μου πει ότι θέλει μια φίλη της να έρθει να δει το μωρό αύριο το πρωί, της λέω ότι δε γίνεται γιατί έχουμε δουλειές, και φαγώθηκε να της αφήσουμε το μωρό, για να μην το ταλαιπωρήσουμε. Ο άντρας μου να συμφωνεί μαζί της (βασικά βαριόταν να πάει για τις δουλειές) και τελικά θα πάω μόνη μου στις δουλειές και όλοι μαζί για φαγητό. Τι κόλλημα κι αυτό, να έχουμε το μωρό συνέχεια κλεισμένο σε τέσσερις τοίχους...

Το λινκ που μας έβαλες για την αποθήκευση, κ.λπ. του ανθρώπινου γάλακτος, τέλειο! Θα το τυπώσω και θα το βάλω στο ψυγείο! (στην πόρτα του ψυγείου, όχι μέσα). :P

Μαρία, άσε, απορώ πώς η πλειοψηφία θεωρεί ότι τα μωρά δε χορταίνουν με το μητρικό γάλα!!! Δηλαδή τόσες εκατοντάδες χιλιάδες χρόνια που δεν υπήρχαν οι φόρμουλες, πώς χόρταιναν; Και τώρα που είπα "φόρμουλα", τις προάλλες που πήρε η πεθερά και προσπαθούσε να με πείσει να δώσω συμπλήρωμα γιατί "μπορεί να μη χορταίνει το μωρό" μου λέει "να πεις στον παιδίατρο να σου δώσει το μητρικό το γάλα και να το δίνεις μετά το θηλασμό". "Ποιο μητρικό;" της λέω και μου απαντά "ε, αυτό, το συμπλήρωμα, είναι παρόμοιο με το μητρικό". Και όλη την ώρα μου έλεγε να δίνω το "μητρικό" μετά τον θηλασμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια....πολυ κρυο σημερα,μειον εχει!Καλη νυχτα ειχαμε μπορω να πω!Κοιμηθηκε 2 ξυπνησε 5 και τωρα κοιμαται ακομα απο τις 6.....χθες παλι μου εκανε αυτο το κλαψιαρικο το ξεσπασμα με το δακρυ κορομηλο...ή θα μας το γυρισει ετσι ή κατι ποναει εκεινη την ωρα και παραπονιεται..ουφ αγχος παλι!Καναμε και το εμβολιο μας χθες,ευτυχως ολα καλα μεχρι στιγμης,δεν ανεβασε πυρετο,δεν ξερω απο εδω και περα τι γινεται...γιατι μας ειπε 3 ημερες να την προσεχουμε λιγο...για πειτε εσεις που το κανατε.....μας εδωσε και ντεπον σε περιπτωση που κλαιει και δεν σταματαει...αρα οτι ηταν χθες θα γινοταν φανταζομαι...

Φιλια σε ολες!!!Εδω γυρω θα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες μανούλες και στα μωράκια μας!!!!! :D

Εμείς πάλι είχαμε μια φανταστική νύκτα, κοιμηθήκαμε από τις 23.30 ως τις 7.00!! :D

Τώρα κάθεται στο ρηλάξ και παίζει το μαναράκι μου εδώ δίπλα μου ενώ εγώ πίνω ένα καφεδάκι.

Ομολογώ πώς όλη τη νύκτα σκεφτόμουν τη Νία και εύχομαι πραγματικά να είναι όλα ένα κακό όνειρο!

Καμία μανούλα να μην το περνάει αυτό.Περιμένω ότι θα μπει κάποια στιγμή και θα μας πει ότι έκαναν λάθος!! ;)

Άννα Μαρία μου εγώ όπου πάω παίρνω και τον μπέμπη, από την αρχή όχι τώρα που μεγάλωσε λίγο...

Να φανταστείς ότι η πεθερά μου περιμένει πώς και πώς να πάω κάπου και να της τον αφήσω... :lol::lol:

Συμπεθερουλα μου θα πονάει η μικρή νυφούλα μου!!!Εμένα πατάει τα κλάμματα καμια φορά λίγο πριν κάνει κακάκια του. :(

Εδώ βρέχει λίγο, κρύο και ήλιο με δόντια! Ο καιρός είναι για αγκαλίτσες με τα μπεμπάκια μας!!!!!!!

Στα πρώτα εμβόλια ο μπεμπάκος το βράδυ ήταν λίγο ζεστός αλλά δεν είχε πυρετό, ούτε γκρίνια, και κοιμήθηκε κανονικά, και τα επόμενα 24ωρα ήταν καλά. Την Παρασκευη πάμε για τα επόμενα.

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΛΠ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΧΑΛΙΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΗΤΑΝ ΑΝΥΣΗΧΟΣ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΜΛΗΣΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμ μου καλά θα κάνεις να πάρεις και ένα τηλέφωνο για να ηρεμήσεις και εσύ.

Να δεις τι θα σου πει!!!

Περαστικούλιααααααααα!!!!! ;)

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Νια μου αγαπημένη σε νιώθω και σε καταλαβαίνω.Να δεις που όλα θα είναι μια

χαρά, ο μπεμπάκος είναι πολύ δυνατός και δεν θα έχει τίποτα.Σου στέλνω όλη μου

τη θετική ενέργεια και μια μεγάλη αγκαλιά!!

Λενάκι πολύ καλό το λινκ για την αποθήκευση του γάλακτος, σε ευχαριστούμε!!!

πολλά φιλιά στα αγοράκια σου!!!!

Muriamaki περαστικούλια!!

Μαράκι-Γιωτάκι σου έχω πει σας θαυμάζω για το τέλειο βραδυνό σας ωράριο!!!

φιλησέ μου το μπουμπουκάκι!!Εμένα η μπουμπού σηκώνεται οπωσήποτε μια φορά

αλλά όχι σταθερή ώρα, μπορεί στις 3 μπορεί και στις 5 και μετά θέλει καμιά ωρίτσα

για να ξανακοιμηθεί!!

Αναστασάκο εμβολιάστηκε η φραουλίτσα;μεγάλωσε το κορίτσι!!!πολλά φιλιάααααααα

Γιωτούλα φιλιά στα ζουζουνάκια σου!!

Άννα Μαρία αμάν με αυτό το συμπλήρωμα....και εμένα έχουν κουραστεί τα αυτιά μου με αυτό

το θέμα!!!

Γλυκιά Λυδία λίγη υπομονή και θα αρχίσετε να κοιμάστε τα βράδια!!!φιλιά στο κοριτσάκι-έκπληξη!!

Νασιούλα πως είναι το Μαράκι σήμερα;ελπίζω να τελειώνεις και εσύ με το δοντι σου φιλενάδα

και να ησυχάσεις!!

Ευάκι περαστικά με τη μαστίτιδα!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου που είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμείς έτσι κι έτσι χτες βράδι, κοιμήθηκε περίπου 12.30, ξύπνησε 4, και δεν ξανακοιμόταν. Κατά τις έξι έκλεισε μάτι και ξαναξύπνησε 8.30. Ευτυχώς μετά κοιμηθήκαμε 9-11!

Με πήρε τώρα η μάνα μου και με σύγχυσε πάλι. Θέλει να έρθει μια φίλη της να με χαιρετήσει, αλλά πρωί, κατά τις 11. Ε, σόρι ρε παιδιά, είναι ώρα για επίσκεψη 11 το πρωί;;; Και όταν της είπα ότι δεν μπορώ πρωί, μου λέει "είσαι ακοινώνητη". Είμαι εγώ ακοινώνητη, κι όχι αυτές που αντί να πάρουν εμένα τηλέφωνο παίρνουν τη μάνα μου και τη θεία μου; Και που αποφασίζουν αυτές τι ώρα θέλουν να έρθουν στο σπίτι μου αντί να με ρωτήσουν τι ώρα μπορώ;

Και πάλι επιμένει να έρθει να προσέχει το μωρό γιατί έχει παγωνιά... Το κόβω για 15 βαθμούς, αλλά η μάνα μου είναι αφάνταστα υπερβολική με το κρύο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα όλη μέρα...;)....

εμείς καλά είμαστε, έχουμε λίγη γκρινια αλλά είπαμε, υπομονή...χιχιχι... :lol::lol::lol: ......το βράδυ μας καλό ήταν κοιμήθηκε 00:30 και ξύπνησε 4:00 για μαμμμμ και μετά κοιμήθηκε 5:20 μέχρι τις 7:00....από εκεί μας πήρε ο ύπνος στις 8:00 και ξυπνήσαμε στις 10:00....δεν έχω παράπονο....κοιμήθηκε και η μικρή μου και εγώ...χιχιχι.... :lol::lol: ......εμένα Αναστασάκι έχει πολύ γκρίνια και κλαέι όταν θέλει να κάνει κακάκια....οπότε προσπαθούμε να την ηρεμήσουμε...:)...

Άννα ΜΑρία και εγώ στις 11 το πρωί επισκέψεις δεν δέχομαι...μπορεί ακόμη να μην έχω σηκωθεί ή πλυθεί με το μωρό...πότε να προλάβω να αερίσω το σπίτι, να συμμαζέψω λιγάκι να αλλάξω το μωρό κτλ...άσε μωρε...για τέτοια είμαστε...???....

Δωράκι μου πολλά γλυκά φιλάκια στο κοριτσάκι σου...;).

΄Γιωτάκι12 και εσύ να μου φιλήσεις τον ζουζούνο σου...:)

Λενάκι μια χαρά με τα παλικάρια σου έτσι?...

Νιάκι μου.....σε σκεφτόμαστε καλή μου.....πολλά γλυκά φιλάκια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Εχω χαθει αυτες τις μερες και μου λειψατε!

Ταλαιπωρειται με κολικους η μικρη και την πιανει ενα κλαμα συνεχομενο και δυνατο σε βαθμο που με τρομαζει!σπαραζει η ψυχη μου να γην βλεπω ετσι!χθες εκλαιγα μαζι της!εχει και λιγη μυξουλα και βαζουμε ορο!τη ζυγισε χθες η παιδιατρος,3400 γιναμε:-)

Αναστασουλα μου για 2ο μωρο,δεν θελω προς το παρον αλλα δεν θελω να καθυστερησω κιολας να αποκτησω!

Οτι θελει Ο Θεος!

Σαραντιζουμε και μεις την κυριακη αλλα δεν μας βλεπω να βγαινουμε!ο καιρος ειναι ασχημος για το μωρο!να ανοιξει ο καιρος κσι μετα!και γω εχω πεθυμησει να βγω αλλα προς το παρον βραδυ δεν την αφησα με την μαμα μου γιατι ειναι και ανησυχη λογω κολικων!

Νιακι μου περαστικα στο αγορακι σου!ευχομαι Ο Θεος και Η Παναγια να βοηθησουν να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ερώτηση....

τί νούμερο πάνες βαζετε στα μωρά σας?....και αναφέρομαι στην Άννα ΜΑρία που είμαστε σχεδον κοντα, στην Βάσω και την Γιώτα μας.....εγώ μέχρι τώρα της βάζω τα babylino Νο 1 αλλά πλέον δεν την χωράνε και λέω να της βάλω το Νο 2....τί λέτε?....

και κάτι άλλο....εφόσον από Δευτέρα αρχίζω με το γραφείο , παρήγγειλα θήλαστρο της Μεντέλα....ερώτηση....για την άντληση, χρησιμοποιώ το μπουκάλι που έχει ήδη το θήλαστρο και αμέσως μόλις τελειώσει το κλεινω και το βάζω ψυγείο?.....και όταν θέλω να το χρησιμοποιήσω το ζεσταίνω με τον θερμαντήρα και ταίζω?.....για δώστε μου τα φώτα σας μανούλες που το έχετε ήδη πράξει?...σας φιλώ...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία στο θήλαστρο έχω γίνει εξπέρ!!και εώ θήλαστρο της medela χρησιμοποιώ

και είμαι πολύ ευχαριστημένη.Θα σου πω την εμπειρία μου.Χρησιμοποιώ το μπουκαλάκι

που έχει μέσα μετά βάζω το καπάκι και το βάζω στο ψυγείο.Όταν πεινάσει το βάζουμε

σε ένα ρεσουδάκι και ζεσταίνεται και το πίνει μια χαρούλα.Απλά εμένα η μικρούλα δεν έπαιρνε

με τίποτα το μπιμπεράκι της medela και τελικά το ρίχνουμε όταν ζεσταθεί σε ένα μπιμπεράκι

dr Browns και όλα είναι μια χαρούλα.Αυτό για το οποίο έχω κάποιες αμφιβολίες είναι το γάλα

από την κατάψυξη, δεν της ε\έκανε και πολύ κέφι!!Αυτά...........τα φιλιά μας!!!!

Άννα Μαρία επίσκεψη στις 11:00 και εγώ δεν θα το άντεχα με τίποτα.Ο κόσμος δεν καταλαβαίνει,

όπως βολεύονται...

Βασούλα μια χαρούλα το κοριτσάκι σου!!μεγαλώνει το γλυκούλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυδιακι, εγω το ειχα αγορασει, το ηλεκτρικο της μεντελα και δεν εβγαζε τιποτα!!!δεν ξερω αν οφειλεται στο οτι δεν ειχα γαλα, η αν ηταν μαπα το θηλαστρο.δε ρωτας και καμια αλλη κοπελα???οσο για τα υπολοιπα, δεν εχω ιδεα πως γινεται αφου εγω δεν τα καταφερα... :(:(:(

α, μολις ειδα τη δημοσιευση της δωρας!!!αρα μαλλον οφειλεται στο οτι δεν υπηρχε γαλα να αντληθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες....έτσι θα κάνω και εγώ.....μακάρι να τα καταφέρω....αύριο θα το έχω το θήλαστρο και τα επιπλέον μπουκαλάκια....πήρα ακόμη τρία για να έχω σε περίπτωση που καθυστερήσω με κανένα ραντεβού ή δικαστήριο και η μικρή μου κλαίει απαρηγόρητη....όχι τίποτα άλλο να βοηθήσω και την μαμά μου που θα την κρατάει.......άντε να δούμε τί αποτελέσματα θα έχουμε...;)...σε φιλώ καλή μου....

Βανεσσάκι μου όντως είναι ένα θέμα το θήλαστρο και η άντληση....ελπίζω να τα καταφέρω και να βγάλω γαλατάκι για την μικρή μου...πολλά φιλάκια κοριτσάρα μου..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, τελικά δε γίνεται να πάρουμε τον Αντρέα μαζί μας στην ταβέρνα... :( Συννέφιασε και φυσάει και μάλλον το πάει για βροχή... :( Με την ψυχή στο στόμα θα είμαι...

Πήγα στις τράπεζες κι έκανα διάφορες δουλειές, και άνοιξα και λογαριασμό στον Αντρέα! Επειδή ορισμένοι του έφεραν λεφτά, να μην τα έχουμε σκορπισμένα, τα έβαλα εκεί να παίρνει και τον τόκο!

Βανεσσάκι, εσύ το θήλαστρο το είχες πάρει πάρα πολύ νωρίς. Κι εγώ στην κλινική προσπάθησα να βγάλω με το θήλαστρο, λόγω βλακείας της νοσοκόμας, και 10 μλ έβγαλα. Πρέπει πρώτα να εδραιωθεί η γαλουχία και μετά.

Λυδία, έβαλε χτες βράδι ένα λινκ η Λένα για την άντληση, φύλαξη, κ.λπ. γάλακτος.

Πάλι καλά που εσείς με καταλαβαίνετε με τις επισκέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου......

σαραντησαμε πλεον....πηγαμε το πρωι και πηραμε την ευχη....με ρωτησε παπας αν εχουμε αποφασισει πως θα την βγαλουμε και διαβασε και το ονομα της και μου ειπε να την φωναζουμε με το ονομα της και οχι μπεμπα.....οποτε απο δω και περα μονο ευα!!!!

μετα πηγα απο τα τζαμπο με τα μεγαλα....πηρα κατι φανελακια για τον μεγαλο.....καλσον για την μικρη κατι τελεια παπουτσακια αγκαλιας....ενα κολαρο για την μικρη που φορανε στο αμαξι στο καρεκλακι....και φυσικα μπλοκ ζωγραφικης και κιρομπογιες....

εμεις λεμε να την βαπτισουμε ανημερα το 15 αυγουστο.....σε ενα ξωκλησι.....εχω ξεκινησει κιολας και ψαχνω μπομπο και προσκλητηρια.....το θεμα μας θα ειναι με καρδιες λογω ονοματος....τι σοι ευα θα ειναι.;;;;χαχαχα.....και βρηκα μια τελεια μπομπο για μεγαλους με μια μεταλλικη καρδια κρεμαστη ειναι.και ενα προσκλητηριο καρδια.......θα σας βαλω φωτο....

μυριακι ευχομαι να ειναι οκ ο μικρος σας.....

λυδιακι μια χαρα κοιμηθηκε η μικρη σας....μπραβο της...

ανναμαρια ακου εκει 11 το πρωι;;;;;ελεος πια......

φιλια σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.appeler.gr/prosklitirio/2/58 ... pissa.html απλα η κορδελα θελω να ειναι σε κοκκινο χρωμα....ελπιζω να γινεται :roll:

http://www.anthiagallery.gr/content/%CE ... E%B9%CE%AC και εδω θα αλλαξω τα χρωματα.....σκεφτομαι να εχει κοκκινα κορδονια η να ειναι κοκκινο το τουλι..θα δω....θα ζητησω να μου στειλουν δειγματα και με τις δυο εκδοχες για να αποφασισω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου το διάβασα το λινκ της Λένας και είναι πολύ χρήσιμο....σε ευχαριστώ πολύ....καλά έκανες και άνοιξες λογαριασμό στον Αντρεα σου και εγώ μόλις βγω έξω πρώτη δουλειά είναι να το κάνω για την μικρή μου...;)....

ερώτηση.....τα ρούχα σας κάνουν?.....γιατί εμένα άκόμη δεν μου κλείνουν μωρέ ούτε τα παντελόνια ούτε οι φούστες....ουφφ.... :lol::lol::lol::lol: .....και πώς θα πάω στο γραφείο...μάλλον θα φοράω τα ρούχα της εγκυμοσύνης για ένα διάστημα... :P:P

Γιωτάκι τέλεια τα βαπτιστηκά σας......μια χαρά το Ευάκι σας,..;).....δε μου λές....τί νούμερο πάμπερς της φοράς?...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου σε λίγο καιρό θα θαυμάζεις και τη μπουμπού σου για το καταπληκτικό της ωράριο ύπνου!

Έτσι έκανε και εμένα....η αλήθεια είναι βέβαια πως ως τώρα ποτέ δε με κούρασε το βραδυ εκτός από την αρχή που έπρεπε να τρώει συχνά! φιλάκια στα πατουσάκια!

Άσε ρε Άννα Μαρία που είσαι ακοινώνητη!!!!!! Που θέλουν να σου κανονίσουν και την ώρα επισκεπτηρίου!! Στη τελική όποτε γουστάρεις θα δεκτείς κόσμο!!!!!!

Υπάρχουν άτομα που έρχονται επίσκεψη και δε με κουράζουν καθόλου και άλλα που παρακαλάω να φύγουν!!!!

Αυτό με την παγωνιά το έχει η πεθερά μου .....που με ρωτάει αν θα βγάλω τον μπέμπη βόλτα μην κρυώσει....και εγώ φυσικά τον βγάζω....όταν όμως είναι να τον πάμε σπίτι της δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημαααααα!!!!!

Λυδιάκι μια χαρά τα πάει η κουκλίτσα σου!!!!!! Και εγώ το πέρασα αυτό το στάδιο. Υπομονή και αγάπη! Υπάρχουν και μωράκια που κλαίνε όλο το βράδυ!!! Ευτυχώς που δε το περνάμε και αυτό!! Να μην ξέρουμε πώς να τα ησυχάσουμε!

Όσο για τις πάνες μη κοιτάς τι γράφουν για τα κιλά. Είναι ανάλογα με τις ανάγκες του μωρού, εγώ βάζω μεγαλύτερο νούμερο και είμαστε μια χαρά!!!! Του φοράω το μπεμπιλίνο νο 3!!!! Και το βράδυ πάντα του φοράω μεγαλύτερο και κοιμάται πιο άνετα γιατί δε βρέχεται.... εγώ πάντως θα της έβαζα σίγουρα το 2 της εκπληξούλας!!!!!

Τα ρούχα δε μου κάνουν, μου έχουν μείνει 5 κιλά ακόμα.......ουφφφφφφφφ

Βασούλα μια χαρά η μπεμπούλα σου στα κιλάκια της!!!!!Μπράβοοοοοοοοοο!!!

Βανεσάκι μου φιλάκια στα μαγουλάκια σας!!!!!!

Γιωτάκι να σας ζήσει η μικρή Εύα!!!!!!!Άντε πήρατε τον αέρα σας και κάνατε και τα ψώνια σας!

Περιμένω φωτό από προσκλητήριο και μπομπονιέρα!

Εμείς μάλλον Μάιο βάπτιση, πρώτα ο Θεός...είδωμεν....

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι 12 και εμείς Μάιο θα κάνουμε την βάπτιση....:)....όσον αφορά τα πάμπερς θα της βάλω από σήμερα το Νο 2 για να είναι πιο άνετο το κοριτσάκι μου...;)....και για τα κιλά που λες, δεν έχω ζυγιστεί ακόμη γιατί στο σπίτι δεν έχουμε ζυγαριά...χιχιχι... :lol::lol: ....τώρα που θα σαραντίσω την Παρασκευή και θα πάμε βόλτα στην μαμά μου θα ζυγιστώ για να δω πόσα έχασα και πόσα ακόμη πρέπει για να μου χωράνε τα ρούχα μου...πωπω....το άσχημο είναι ότι επί 40 ημέρες είμαι κλεισ΄μένη στο σπίτι...άρα πόσα κιλά να χάσω η καημένη...???..χιχιχιχι...παρηγοριά στην άρρωστη.... :lol::lol::lol:

Γιωτάκι μου άρα και εγώ θα της βάλω το Νο 2 για να είναι πιο άνετη.....τελεια....σε ευχαριστώ για την απάντηση κοριτσάρα μου...πολλά φιλάκια στην Ευούλα σας,..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι τώρα είδα προσκλητήριο και μπομπονιέρα τέλειαααααααα

Λυδιάκι σίγουρα θα έχεις χάσει....

θα μπω σε λίγο κλαίει πεινάειιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου γλυκές πόσο πολυ σας ευχαριστω που με σκέφτεστε είμαστε κάπως Καλητερα ψυχολογικά αλλα περιμένουμε να δούμε τι θα μας πουν οι εξετάσεις μάλλον κατα το τέλος τις εβδομάδας θα βγουν ουφφφφφφφφφ πολυ ανχος δεν παλευετε με τίποτα.....και σαν να μην έφταναν όλα αυτα τώρα έχουμε και ρυνιτιδα ...και είναι μπουκομα νέος ο καημενουλης μου....όλο με όρους είμαστε και την μικρη μου την έχω στην μαμα μου μην κολλήσει και αυτη .....

Παντός κορίτσια έλεος με τους γιατρούς και τα διάφορα κέντρα με τις εξετάσεις ...

Δεν καταλαβενω τον λόγο που δεν λένε για αυτήν την εξέταση αφου είναι απο τις πρώτες ανιατες ασθενείς ...τι περιμένουν δηλαδή να τα ξέρουμε απο μόνοι μας .....είναι για πολλα χαστούκια όλοι τους....

Σας φιλω ολες. Γλυκα και ευχομε τα Καλητερα για ολες μας ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιάκι τίποτα δε θα έχει ο μικρούλης σου!!!!!

Είναι λίγο ευαισθητούλης, άσε που θέλει να τραβήξει την προσοχή της μανούλας του για αυτό τα κάνει!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...