Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

νασια μου ειναι φυσιολογικο να μην εχει ορεξη......μην αγχωνεσαι.....σε 2 μερες θα ειναι οκ ;)

α!!!!!!εγω κανω την μικρη μου ετσι μπανιο....μπαμ μπαμ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νασιουλα καλε τι μου θύμησες με τα μπουζουκια στη Θεσ/νικη.....πω πω!!!Ετσι ακριβως αισθανομαι κι εγω,θελω να φτιαχτω και να βγω εξω αλλα σκεφτομαι πως κι αυτη η δυνατότητα να μου δοθει το μυαλο μου θα ειναι στη μικρη και δεν θα ησυχαζω!!!

Περιοδος εμενα ακομα πουθενα,αν και πριν 5-6 ημερες σαν να καταλαβα ωορηξια...αρα θελω 14 ημερες να ερθει...πω πω θυμηθηκα πως μετρουσα για να μεινω εγκυος!! 8-) Εσεις που εχετε ενα κοριτσια ποτε σκεφτεστε για δευτερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Αναστασάκο......ωραία χρόνια!!!!!!!! Αφού να φανταστείς πήγα το '93 φοιτήτρια και ξέχασα να φύγω :lol::lol: Μας είχαν μάθει όλα τα μπουζουξίδικα και μουσικά στέκια της Θεσ/νίκης :D Ειδικά την χρονιά πριν γνωρίσω τον άντρα μου έβγαινα με κάποιον που δούλευε στην νυχτερινή Θεσ/νίκη (σε τέτοια μαγαζιά δηλαδή δεν ήταν και κανένας νονός της νύχτας :lol: ) και μας είχαν μάθει και μας χαιρετούσαν με τα μικρά μας ονόματα παντού.........Ωραίες εποχές!!!!! Πρώτο τραπέζι πίστα σε όλα τα γνωστά μαγαζιά της Θεσ/νίκης!!!!!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τί μου την θύμησες τώρα την μπουρούχα??????? Πήγαμε σήμερα εκεί με τα παιδιά (ναι για άλλη μία φορά είπα να ρίξω νερό στο κρασί μου η χαζοβιόλα!) και τάιζε την Μαρία μου στο στόμα με τα δάχτυλα :evil::evil::evil: Δεν ξέρει μάλλον τί θα πεί πηρούνι και κουτάλι.......(ωραίους τρόπους μαθαίνει στο παιδί μου και μετά αναρωτιούνται γιατί δεν θέλω να κρατάει τα παιδιά μου!) Έχωνε τις βρωμοδαχτύλες της στο στόμα του παιδιού μου!!!!!!!!!! Είπα στον άντρα μου να της πεί να μην το κάνει, για να μην την προσβάλλω εγώ αλλά με γράψανε και οι δύο κανονικότατα!!!!!!!!! Άσε........σιχάθηκα τη ζωή μου σήμερα :ymsick::ymsick::ymsick: !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς το μεσημέρι πήγαμε στους γονείς μου για φαγητό. Μετά πήγαμε σε ένα γάμο που ήμασταν καλεσμένοι (μόνο στην εκκλησία) και τους αφήσαμε τον Αντρεάκη. Ούτε χαμπάριασε, όλη την ώρα κοιμόταν! Αφού τον ξύπνησα για να τον ταΐσω πριν φύγουμε. Και τώρα πάλι κοιμάται. Πολύς ύπνος σήμερα αυτό το μωρό και φοβάμαι ότι θα αποφασίσει να ξυπνήσει την ώρα που θα θέλουμε εμείς να κοιμηθούμε...

Δώρα, δεν ξέρω καθόλου να σου πω για το γάλα και την κατάψυξη. Απ' όσο γνωρίζω η γεύση αλλάζει λίγο. Κι εγώ θέλω να κάνω τράπεζα γάλακτος, σε περίπτωση που πάμε κανένα ταξίδι το καλοκαίρι χωρίς Αντρέα. Αφού το ήπιε, όμως, και είναι εντάξει το μωρό, τότε δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

Λυδία, είναι πολύ μικρά τα μωρά μας για να μπουν σε πρόγραμμα. Δεν ξέρω πώς άλλες τα βάζουν σε πρόγραμμα απ' την αρχή ή αν τα βάζουν όντως ή το λένε έτσι. Εμένα κοιμάται αρκετές συνεχόμενες ώρες, ειδικά το βράδι, αλλά πιστεύω ότι είναι στο παιδί, δεν κάνω εγώ κάτι ιδιαίτερο! Σιγά σιγά μόνα τους θα μπουν σε ένα πρόγραμμα με τη δική μας βοήθεια.

Νάσια, το σκέφτηκα κι εγώ να βάλω baby oil. Το αγόρασα και δεν το άνοιξα καν... Πάντως ο ερεθισμός σχεδόν του πέρασε τώρα.

Κι εμένα η πεθερά μια απ' τα ίδια... Μια φορά έβαλε στην εγγονή της κοτόσουπα και της έβαλε μέσα κοτόπουλο το οποίο έκοβε με τα χέρια και η μικρή δεν ήθελε να φάει. Τελικά την τάισα εγώ κομματάκια κοτόπουλο που έκοβα με μαχαιροπήρουνο και τα έφαγε μια χαρά, άρα δεν έτρωγε γιατί σιχάθηκε τα βρωμόχερα της πεθεράς. Αφήστε που σερβίρει όλο τον κόσμο με τα χέρια, ακόμα κι αν έχει τραπέζι, π.χ. σε κάποια φάση είχαν καλέσει πολλούς συγγενείς και έψηναν διάφορα, κι αυτή τηγάνισε πατάτες και τις σέρβιρε στα πιάτα των καλεσμένων με τα χέρια. Εγώ δεν ήθελα, όχι γιατί σιχαινόμουν, αλλά γιατί δεν ήθελα, και μου λέει "μην ανησυχείς, καθαρά είναι τα χέρια μου" (καθαρά χέρια= τα ξέβγαλε με νερό). Τέλος πάντων...

Κι εγώ πήγα φοιτήτρια στη Θεσσαλονίκη το '98 και ξέχασα να φύγω. Αναγκάστηκα να γυρίσω Κύπρο το 2008!!! Αφού άρχιζα συνέχεια καινούριες σπουδές για να μη φύγω!!! (οκ, όχι μόνο γι' αυτό!). Αλλά στα μπουζούκια δεν έχω πάει ποτέ μου, μόνο σε ρεμπετάδικα. Αχ, τι ωραία χρόνιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εδω και εγω...χαμενη,,,μετα το προβλημα που ειχε το μαμμυ καναμε γκρουπ στο φεις και οταν μπορω ειμαι εκει....

επαθα μαστιτιδαααα...μην σας τυχη λεω μην....ξυπνησα με 1 πονο στους αδενες...δεν μπορουσα να κουνησω χερι...πηρα αντιβιωση για 1 βδομαδα πρεπει να πινω...εκανα και πυρετο..ωραιοτατα...

Αννα Μαριαα διαβασα στα γρηγορα..μηπως φταινε οι λιμπερο??δεν κανουν για ολα τα μωρακια αλλα ειναι οκ αλλα οχι..εγω παιρνω απο το λιντλ και παμπερς που μου στελνουν κουπονια..οσο για τα κακα εγω δεν πλενω καθε φορα με μωρομαντηλα κανω αλλα αυτα της παμπερς ειναι τα καλυτερα και ελαφρια..ααα και χαλαρωσε καλε με το μπανιο..εσυ τοσα κανεις,,

Αναστασιααα φιλια στη φραουλιτσα...

Οσο για στολες εγω τοτες...ειχα παρει απο τζαμπο..τωρα απο εκει που αγοραζω κλοουν εχει καποιες για μωρα αλλα δεν ειδα καμια τελεια ακομα..εγω τα ντυνω και ας κατσουμε σπιτι...αυτααα φιλουθκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΓΑΡΙΔΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΠΗΡΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΑΣ ΤΗΛ.ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΙΝ ΚΟΛΗΤΗ ΤΙΣ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ; ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΞΩ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΠΟ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟ ΜΗΝΑ.ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΨΩΝΙΑ ΤΖΑΜΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΑ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΝΑ ΠΟΤΟ Η ΦΑΓΗΤΟ ΕΞΩ ΑΝΑΝΕΩΝΕΣΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΗΤΕ?Κ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΑΣ ΜΙΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΕΝΑ ΝΥΧΑΚΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ,ΚΑΛΑ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΑΝΩ Κ ΕΒΑΨΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΟ Κ ΣΩΜΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΣΤΟΛΕΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΩ Κ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ.....ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΕΣΕΙΣ?ΗΔΗ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 Κ ΒΡΑΖΟΥΝ Κ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ....ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΕΚΑΤΑ ΕΙΧΕ ΜΕΧΡΙ 37,7 ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ.

Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΜΑΡΙΑ 12 ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΑΜΟΣ.....ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!!!Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΤΟ ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ?

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΙΝΦΑΚΟΛΙΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΧΕΙ ΘΕΛΕΙ ΑΓΓΑΛΙΕΣ ΟΤΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΑΣΠΟΥΜΕ 6 ΩΡΕΣ ΤΙΣ 5 ΘΕΛΕΙ ΑΓΓΑΛΙΑ Κ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΙΘΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΗΓΓΑΛΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΓΑΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ Η ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ.

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΒΕΡΟΙΑ Η ΘΕΣΝΙΚΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΟΤΟ Η ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙ,Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ.Κ ΓΩ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ 2 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΕΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΙΟΥΝΙΟ Η ΙΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑ 6 ΜΕ 7 ΜΗΝΩΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σας.....ναι δεν το πιστευω,χθες η μικρη κοιμηθηκε απο της 1.00 μεχρι 6.00

Την καναμε μπανακι χθες,την ετοιμασα το γαλα και ξαφνικα την πιανει ενα παραπονεμενο κλαμα και το δακρυ κορομηλο,δεν ηξερα πως να την σταματησω επαθα σοκ.Ευτυχως την ηρεμησε ο αντρας μου....καμια σχεση με το υστερικο κλαμα των κολικων....αρχισα να κλαιω κι εγω μαζι της.....αυτα τα μωρα μας ειναι απροβλεπτα και καθε φορα που μου βγαζει κατι καινουργιο αισθανομαι να παω παλι απο την αρχη και φρικαρω..... :(

Μιριαμακι μου τι να κανουμε υπομονη με τα μωρακια μας...τις σταγονες τις ειχα δωσει για 3 ημερες συνεχομενα και μετα δεν εκαναν τιποτα....ενω τωρα παλι 2 ημερες ειδα διαφορα.....αντε να δουμε και σημερα.Για καφε δεν εχω ακομα την πολυτελεια να βγω,ο αντρας μου δουλευει αρκετα....στην σαυροπεθερα οπως λεει και η Νασια δεν την αφηνω με τιποτα(θα εχει να λεει παρατησε το μωρο της να παει για καφε)και τη μαμα πρεπει να την κουβαλησω απο Ναουσα για να ανεβω εγω Βεροια,ολοκληρη διαδικασια....θα φτιαξει ο καιρος και θα βγαινουμε,υπομονη!!!Οι αποκριες ποτε ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Η ΚΟΛΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΟΛΛΑ....ΕΓΩ ΟΤΝ ΤΙΣ ΕΚΟΒΑ ΤΙΣ ΙΝΦΑΚΟΛΙΚ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΟΥΣΑΝ Η ΚΟΛΙΚΟΙ ΕΝΤΟΝΑ Κ ΤΟ ΜΑΡΑΘΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ 1 ΦΟΡΑ ΤΙΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΑΛΑΞΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΑΛΑ.

ΣΕ ΕΝΑ ΡΕΠΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΣΤΟΝ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ.

ΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΕΝΑ ΑΥΤΟ 2 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ Κ 3 ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΝΟΗΘΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΚΙΣΚΑ ΠΕΡΣΤΙΚΑ!!!!!!!

ΜΙΚΙ Κ ΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ Κ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ :P:P

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιριαμ υποχρεωσεις και λογια πανω απο το κεφαλι μου δεν θελω!Ηδη δεν εκανα τιποτα και ολο χαζα ακουω...φαντασου να δωσω δικαιωμα.....και αλλωστε μου ειπε οτι αν την αφηνα και γκρινιαζε θα μ`επερνε αμεσως τηλεφωνο γιατι δεν εχει υπομονη με μωρα....εγω ρωτησα για 2ο παιδι...και εμεις ενα απο τα ιδια,αν και ο αντρας μου θελει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera files moy ti kanete?????

emeis pername dyskoles katastasis kai den mpenw gia ligo kairo den exw oreksh gia tipota eimai toso poly stenaxwremenh pisteyw oti me katalabenete sas eyxaristw oles gia ta logia sas ......

na sas pw me liga lgia ti exoyme ektos apo to thema me thn inokystikh nono poy paei na mas stripsei twra ton exw kai arrvstoyli mallon krywse kai exei kanei kai pynitida to mwraki moy ola skata mas phgan elpizw mono me thn inokystikh noso na einai ena psema se merikes meres tha vgoyn ta apotelesmata kai mas eipan oti an einai ola kala den mas pernoyn thl an oxi tha mas paroyn allla den tha mporw egw na hremhsw opote tha paw sto iasw na rwthsw an kai evala kai ton giatro moy na mathei mhpws kai dei kati pio grhgora aytos ....shmera perimenw kai ton paidiatro pali na ton dei.....

kai episeis to koritsaki moy to esteila sthn mama moy na menei giati den prepei na exoyn kamia epafh gia thn rynitida vevaia to allo den kolaei einai nosos opws to stigma kati tetoio alla poly sobaro.....

olh thn mera parakalaw thn panagia na moy ton exei kala.......

sas parakalw sto face book na mhn leme tipota gia ayto oses eimaste giati den thelw na to doyn kapoioi syggeneis moy

sas filw glyka oles kai na prosexete polyyyyyyyyyyyy ta mpempakia sas ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου..;)...

εμείς καλά είμαστε, τα 2ωρα το βράδυ συνεχίζουν χωρις καμία διαφοροποίηση αλλά δεν με πειράζει πια....αφού έτσι θέλει ακολουθώ την επιθυμία και το πρόγραμμα της..;)....

Μυριαμάκι μου εμείς για βάπτιση λέμε αρχές Μαίου πρώτα ο Θεός.....Αναστασάκι μου όσον αφορά για δεύτερο παιδάκι λέμε μετά πό 1,5 με 2 χρόνια να είμαστε καλά πάνω από όλα....:)...εκτός βέβαια απροόπτου ... :lol::lol::lol: ...καλοδεχούμενο ....χιχιχιχι...;)

κατά τα άλλα εμείς την παρασκευή σαραντίζουμε και θα βγούμε επιτέλους έξω......αρχίσαν τα τηλ και οι πελάτες μου οπότε άρχισαν τα πράγματα να στενέυουν...πώς θα την αφήσω βρε κορίτσια και θα πάω στο γραφείο????...πωπω.....πολύ στενοχωριέμαι...ο αντρούλης όμως μου λέει ότι εγώ θα καθορίσω τόσο το ωράριο που θα ακολουθήσω όσο και τα ραντεβού μου.....το καλό είναι ότι το γραφείο είναι 300 μέτρα από το σπίτι και ευτυχώς συστεγαζόμαστε μαζί με τον άντρα μου....οπότε αν κάτι χρειαστεί θα με βοηθήσει άμεσα..;)...

σας φιλώ γλυκά...;)

Νιάκι μου γλυκό....τώρα διάβασα τί έγινε με τον μικρούλη σου....κοριτσάκι μου γλυκό μην μου στενοχωριεσαι....όλα θα πάνε καλά...η Παναγίτσα είναι δίπλα στο αγοράκι σου....θα σας βοηθήσει μην απελπίζεσαι......είσαι στην σκέψη μας....τόσο εσύ όσο και τα βλασταράκια σου....σε φιλώ γλυκά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμάς ο μικρός μας έκανε κολπάκια χτες βράδι! Κοιμήθηκε δύο παρά, αλλά εγώ είχα πάει για ύπνο μία ώρα νωρίτερα και τον άφησα στον άντρα μου. Μετά ξύπνησε κατά τις πέντε, έφαγε κι ευτυχώς κοιμήθηκε γρήγορα, και μετά ξαναξύπνησε οκτώ και κάτι. Μετά απ' αυτό ξανακοιμήθηκε λίγο. Δεν μας ταλαιπώρησε όμως ευτυχώς, δε νιώθω ότι δε χόρτασα ύπνο!

Ο ερεθισμός στο κωλαράκι του ευτυχώς πέρασε. Τώρα έχουμε το μάτι που κάνει τσίμπλα και το καθαρίζουμε με ένα τσαγάκι. Ευτυχώς σήμερα είναι κι αυτό καλύτερα!

Σήμερα θα φτιάξω πατάτες γιαχνί, αλλά θα τις βάλω στο φούρνο, με φέτα που γίνονται τέλειες! Έχω κι εγώ σίδερο, ένα πλυντήριο ρούχα του μικρού.

Κορίτσια, εμείς έχουμε πάει δύο φορές για καφέ με τον Αντρέα. Τον ντύνουμε καλά, βάζουμε και την κουκούλα στο πορτ μπεμπέ και μια χαρά πηγαίνουμε τις βόλτες μας! Πήγαμε και σε συγγενείς, πάμε και στους γονείς μου και τις προάλλες πήγα με τον αδελφό μου στην παράσταση του φίλου μας και άφησα τον Αντρίκο στον άντρα μου. Δε λέει συνέχεια κλεισμένοι στο σπίτι. Αναστασία, μπορείς να αφήσεις τη μικρή στον άντρα σου και να πας για καφέ με κάποια φίλη σου. Δε σημαίνει ότι δεν είσαι καλή μάνα, αν είναι δυνατόν!!!

Εμείς βάφτιση είπαμε Κυριακή του Θωμά. Κοιτάμε στο ημερολόγιο και είναι 22 Απριλίου! 22 Γενάρη τα γενέθλια του Άντρα μου, 22 Ιουλίου τα δικά μου, 22 Νοεμβρίου γεννήθηκε ο Αντρέας και τώρα ακόμα ένα 22!!! Οπότε, σίγουρα θα την κάνουμε εκείνη τη μέρα! Αυτές τις μέρες θα πάμε να κλείσουμε εκκλησία και να δούμε για κέντρο. Τελικά ο άντρας μου συμφώνησε ο νονός να είναι ο αδελφός μου!

Αναστασία, κι εμένα τον πιάνουν κάτι κλάματα χωρίς προφανή λόγο και αιτία. Συνήθως για να ηρεμήσει τον παίρνω αγκαλιά και του τραγουδώ χορεύοντας. Ηρεμεί σχεδόν αμέσως, εκτός αν τελικά το κλάμα είναι λόγω πείνας, οπότε δεν ηρεμεί με τίποτα.

Δεύτερο παιδί εγώ θέλω σε κανένα χρόνο. Δε θέλω να το καθυστερήσω πολύ. Εν τω μεταξύ, όποτε κουράζομαι με τον μικρό και φωνάζω τον άντρα μου να τον αναλάβει, αρχίζει τη γκρίνια "και θες και άλλο παιδί, εδώ με αυτό και τα έχεις φτύσει". Δεν το σχολιάζω...

Λυδία, μια χαρά είναι η δουλειά σου! Εγώ τι να πω που το σχολείο είναι σε χωριό της επαρχίας Αμμοχώστου, περίπου ένα σαραντάλεπτο με το αμάξι; Ευτυχώς δε δουλεύω πολλές ώρες, αλλά άλλο να είναι δίπλα απ' το σπίτι μου. Φυσικά, θα μπορούσα να διοριστώ σε ένα σχολείο της Λάρνακας, αλλά τότε θα δούλευα τις διπλάσιες ώρες και θα έπρεπε να σηκώνομαι απ' τις έξι... Οπότε, μια χαρά να περνάω όλο το πρωί, το μεσημέρι και λίγο απ' το απόγευμα με τον Αντρεάκη!

Νιάκι μου, σου έγραψα και στο ποστ σου. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην είναι τίποτα τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!!!!

Ο μπέμπης μας χτες στην επισκεψη ήταν κύριος, γελούσε και τους μιλούσε! Και κοιμήθηκε κιόλας!!!

Και το βράδυ μας ήταν πάρα πολύ καλό, από τις 23.30 ως τις 7.00 ύπνο!!!!!!

Γιωτάκι όντως τα δέκατα είναι αυτά που σκοτώνουν!!!

Δωράκι μου τι κάνει η μικρούλα σου;; Δυστυχώς εγώ δεν έχω αποψη για το μητρικό γάλα στη κατάψυξη δε το έχω κάνει ποτέ, θα με ενδιέφερε όμως να ξέρω....

Συμπεθερούλα μου να μου φιλήσεις τη νυφάααααααααρα μου!!!!!

Λυδιάκι μην αγχώνεσαι θα μπει σε πρόγραμμα, και εγώ το ίδιο αναρωτιομουν .....πώς το κάνουν τα άλλα μωρά... όλα στην ώρα τους!!!!!!

Νασιούλααααα μου!!!! θέλω και εγώ μια έξοδο στα μπουζούκια.....αλλά τον μπέμπη δεν τον αφήνω με τίποτα!!!αλλά και μια έξοδος που και που χρειάζεται γιατί θα μας στρίψει!!!!!!

Ευη τι έπαθες ρε κοριτσάκι;;; πω πω θα πονούσες πολύ;;; περαστικά σου!!!

Μυριαμάκι μου φιλάκια στον κούκλο σου!!! Εγώ σήμερα φτιάχνω γιουβαρλάκια.

Όσο για βάπτιση λέμε Μάιο - Ιουνιο

Νιάκι μου γλυκόοοοοοοοοο τώρα διάβασα τι περνάτε, δε το ήξεραααααα!!!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!!φιλιαααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....

νιακι μου γλυκο απο χθες που διαβασα τι περνατε ειλικρινα δε μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου....σε νιωθω και ευχομαι απο τα βαθυ της καρδιας μου ολα αυτα που περνατε τωρα να ειναι ενα κακο ονειρο....

σου στελνω μια πολυ μεγαλη αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ο παιδιατρος σας τι σας λεει;;;;;;

κοριτσια σορυ που δεν σχολιαζω αλλα δεν μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα τοση ωρα και μου τα εσβησε :x:x:x:x:x ελεος!!!

νιακι μου, σου εγραψα στο αλλο ποστακι!!

κοριτσια, ηθελα να ρωτησω εσς που δε θηλαζετε σχετικα με τα γευματα.εγω δινω frisolac comfort καιαπλο frisolac. και γραφει πανω οτι πρεπει να δινω τωρα που ειναι στο 2ο μηνα 5 γευματα ανα 24ωρο απο 150 ml.λοιπον την ταιζουμε καθε 4,5 ωρες για να μας βγει και την ξυπναμε οταν ειναι η ωρα τη να φαει.διαβασα οτι καμια απο εσας δεν τα ξυπναει να φανε.καλα οσες θηλαζετε, τα γευματα ειναι ακανονιστα, αλλα οσες δινετε ξενο, τι κανετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου γλυκό φιλάκια στη μικρούλα σου!!!!!

Γιωτάκι μου φιλάκια στα παιδάκια σου!!!!!!!

Ας στείλουμε όλη την θετική μας ενέργεια στη Νιά μας!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ?ΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΦΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΞΕΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΤΡΟΩΕΙ ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΡΟΟΕΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΠΥΡΕΤΟ 38,1 Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙ[Ε ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΡΥΩΣΕ Η ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΛΕΕΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΟΥΡΩΟΛΟΙΜΩΞΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΑΛΑΖΩ ΜΕΧΡΙ Κ 12 ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΙΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΠΑΛΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΓΑΜΩΤΟ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΣΠΡΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

δωρα το κατεψυγμενο γαλα αλλαζει γευση, γινεται πιο μεταλλικη κ πολλα μωρακια δεν το θελουν

αφου το ηπιε ομως η δικια σου τι αγχωνεσαι?

δες κ εδω

http://thilasmos.com/2011/08/11/724/

κοριτσια οσο μπορειτε να βγαινετε... κ ας εχει κρυο, θα ντυνετε τα μωρακια καλα κ θα βγαινετε

εγω τα παιρνω κ τα δυο κ παμε βολτες εδω γυρω, στο σουπερ, για ψωμι, πηγαμε σε μια φιλη χτες κσημερα, επαιξαν τα μεγαλα μας, περασαμε τελεια

δε χρειαζεται ντε κ καλα να πατε για καφε κ μια απλη βολτα κανει πολυ καλο

αφηστε που κ κολικους να εχουν ηρεμουν απιστευτα στο καροτσι με το κουνημα

νασια περαστικα κοριτσι μου

μπουρεκακι κ εγω ετσι τον κανω μπανιο, με τη λαβη κατω απο τη βρυση, πολυ βολικη ειναι

αυριο εχουμε γιατρο, θα παμε στον παπαβεντζη, για να δουμε πως ειναι ο μπουλης μας..

για το δευτερο παιδι που ρωτησατε καλε πολυ νωρις ειναι ακομα!!

εγω θελω κ τριτο, αλλα μετα απο 5-6 χρονια

τη βαφτιση δεν ξερουμε ποτε θα την κανουμε, δεν εχουμε κ νονο ακομα... να δω ποιος θα ρεθει να μας το βαφτισει που δεν εχει κανεις λεφτα

ρε νια παρα πολυ στεναχωρεθηκα οτανειδα το θεμα σου... ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα κ να ιεναι ολα αυτα ενα πολυ κακο ονειρο..

βανεσσακι δεν πρεπει ντε κ καλα το καθε παιδι να κανει συγκεκριμενα γευματα.. το καθε ενα ειναι διαφορετικο.. αν δηλ ηθελε παραπανω θα την αφηνες να πειναει για να μην κανει παραπανω γευμα?

πω ωπ αννα μαρια... σας εφαγαν τα 22!!

μιριαμ ελπιζω να μην ειναι τιποτα

μαρακι γιωτακι μια χαρα υπνο κανεις βλεπω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου γλυκόοοοοοοο!!!!

Πάντα μας δίνεις πληροφορίες!

Φιλάκια στα παιδάκια σου!

Δε μπορώ να πω ότι έχω παράπονο από τον μπέμπη μου λίγες φορές με έχει αφήσει με λίγες ώρες ύπνο!!!!! :D

και θηλάζω και αποκλειστικά, αυτό το λέω γιατί προσπαθούν να περάσουν το μήνυμα ότι δε χορταίνουν μόνο με το μητρικό μερικοί γιατροί...

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...