Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

Κορίτσιαααααααααααααααα βοήθεια θέλω.

Επειδή δεν μου ξανάτυχε, ξέρει μήπως καμία αν επιτρέπεται η επάλειψη Vicks στην εγκυμοσύνη? Έπαθα ψύξη στην ωμοπλάτη η κακομοίρα και πονάειιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια!!!!!! Καλέ που είστε όλες σήμερα?

Μπουρίκ καλό ταξίδι και μη μας ξεχνάς ε?

Σοφάκι είναι σπαστικός ο πονοκέφαλος..... χαλάρωσε και θα περάσει...

Κατερίνα άντε άντε περιμένε φωτό σου και ήρεμα στην δουλειά ε? μην πέρνουμε πάλι πολύ αέρα......

Ελίνα με γειά , πάλι για φαεί όλο βολτίτσες είσαι γκαστρούλα :lol::lol: καλά κάνεις......τι να προσέξεις καλέ εσύ? μια σταλιά είσαι, δεν παίρνεις γραμμάριο.......

Εμείς περιμένουμε τους κουμπάρους μας το βράδυ, θα ψήσουμε παϊδάκια και σουβλάκια... ερε μάνα μου πάλι μάσα θα πέσει :lol::lol: και είχαμε όλη μέρα ετοιμασίες με τον καλό μου......

Εύχομαι να περάσετε ένα υπέροχο Βράδυ όλες και μια ήρεμη Κυριακή!!!!!!

Φιλιά πολλά!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πως περάσετε εχθές; Μάσες ακούω, δεν πειράζει φάτε τώρα που μπορείτε!!!!

Τζενακι μου ιδέα δεν έχω για το wicks αλλα μυρίζει πολυ έντονα καμφορα νομίζω, οπότε καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου. Καλα βρε πουλάκι μου, που την επαθες την ψύξη;; :shock:

Εχθές δεν μπήκα καθόλου να σας διαβάσω :oops: εχθές είχα παει με τη μητέρα μου και τον αντρουλη μου για ψώνια της μπεμπας!!! Πήγα στο mother baby πήρα κάτι σενονακια και πανιτσες ροζ γιατι τα περισσότερα που είχα ήταν γαλάζια!!!! Καλα έχω και κόλλημα με το γαλάζιο, όχι ότι δεν ταιριάζει και σε κοριτσάκια (εγω όλο γαλάζια φοραω :D ), αλλα ήθελα και κάτι ροζ για τη μικρούλα. Μου έδωσαν και το μαξιλάρι θυλασμου ;) Μετα πήγαμε ΛΗΤΩ και αγόρασε η μητέρα μου ένα ριλαξ απο αυτα με μπαταρία που κουνιουνται μόνα τους με τηλεκοντρολ. Το ερώτημα είναι ποιος θα κάθεται εκει, η μπεμπα η ο μεγάλος; Μάλλον για το δεύτερο το κοβω :lol: . Πήρα και εσώρουχακια και ένα σετακι για να φορέσει όταν βγει απο το μαιευτήριο. Τα έπληνα και τώρα ετοιμαζομαι να τα σιδερωσω!! Μετα θα φτιάξω και τη βαλίτσα για το μαιευτήριο!! Επιτέλους!!!

Σήμερα έχω και γιατρουκο!!! Θα με πάρει τηλ να μου πει τ´ι ωρα να πάω!!! Ελπίζω να μην είναι μεσημεριατικο, γιατι λέω να ξαπλώσω λιγάκι!!!!

Όσον αφορά τα αέρια κοριτσια. Έχω και εγω μπολικα :oops: , αλλα αν σκέφτεστε αυτα που έχουμε τώρα περιμένετε να δείτε τ´ι θα γίνει μετα τη γέννα που όλα τα όργανα στην κοιλια θα προσπαθούν να έρθουν στην αρχική τους θέση!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,

Μουντη η κυριακη σημερα, εχω βαλει ραδιο και χαλαρωνω μιας και ο πονοκεφαλος ακομα να φυγει παλια μου τεχνη....επανηλθαν παλι !!

Τζενουλα ουτε εγω ξερω για το βικς ρωτα καλυτερα τον γιατρο σου τι ειναι καλυτερο να χρισιμοποιησεις γιατι και το βικς στην ψυξη ε δεν κανει και δουλεια, εγω στην ψηξη παντα λαδακι και μασαζακι εκανα και υπομονη και μου περναγε. Περαστικα βρε κοριτσι μου που την ψωνησες ηθελα να ξερα ???

Κικι παλι μασαμπουκα ακουω εβγεεεεε, ελινακι ολο βολτες εισαι πραγματικα σε χαιρομαι μα μεξικανικο?χα χα εμενα θα με ειχε τσακισει ετσι κι ετρωγα χαχαχχα...

Φλωριανα μου δωσαν κι εμενα ενα τετοιο ριλαξακι που κουνιετε περα δωθε σαν κουνια ειναι πολυ ωραιο και το ζευγαρι που μου το δωσε μου πε στο κλαμα κανει θαυματα χαχααχα (σιγουρα μαλλον θα παιξει το δευτερο σεναριο στην περιπτωση σας :lol::lol: ), εμενα προς το παρον παιζει ο αντρουλις μου μ αυτο :lol::lol::lol::lol::lol:

Μπουρικ με το καλο σπιτακι σου τωρα να βρειτε και τους ρυθμους σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!! καταφερα να μπω λιγακι και διαβασα τα νεα σας!!

Σοφακι περαστικα με τον πονοκεφαλο.. ατιμο πραγμα!

Κικη μια χαρα τα μπουχεσακια... και πολυ καλα τα νεα απο τον γιατρο!\Ελινουλινι με γεια τα πραγματακια.. με το καλο!! Αληθεια εχω και μια ερωτηση.. Το καροτσι, το καθισματακι και ολα υατα τα πλενετε καπως? Εμενα μου τα εδωσαν κιολας, βεβαια ειναι σε καλη κατασταση.. ισως να τα περασω λιγο με ενα σφουγγαρακι? Αλλωστε απο ο,τι καταλαβα στην αρχη θα στρωνουμε καποια πανα αγκαλιας...

Μαριαπαπα κι εγω ανοιγω την ντουλαπιτσα και χαζευω συνεχεια, αν και εχω ακομα να γεμισω και να τακτοποιησω!! Οσο για το κιτ για τα βλαστοκυτταρα, μπορουν να σου το στειλουν σπιτι με δικα σου εξοδα, θα σας πω αυριο που θα παμε με τη Φλωριανα!!

Ποια ειπε για το ριλαξ? Κι εμας μας δωσανε αλλα δεν το στησαμε ακομα, αλλα το δικο τους παιδι λελ=ει δεν καθισε καθολου, μαλλον ειναι στο μωρακι... Κι εγω εχω ακουσει οτι κανει θαυματα..

Το μαθημα μας εχθες ηταν πολυ ωραιο.. Μιλησαμε για τι ςφασεις του τοκετου, καναμε αναπνοουλες. Η πεθερουλα μου πιστευει οτι θα γεννησω τελος Φεβρουαριου και οχι Μαρτιο.. με βλεπει λεει ασχετα με τις μετρησεις!! Παντως ολα ειναι καλα, εχει παρει καλη θεση (κι ελπιζω να μην την αφησει) τα αμνιακα υγρα ειναι οκ , το ιδιο και ο πλακουντας... Οποτε βλεπουμε.. Σημερα ξεκουραση και χουζουρι, εχθες με επιασε και μια ζαλαδα παλι αλλα την γλιτωσα τη λυποθυμια.. Αχ αυτη η υποταση!!

Τζενακι πως την αρπαξες? Μπορει να υπαρχει και κατι φυτικο για να αποφυγεις το βικς, ψαξε λιγο στο νετ..

Μπουρικ γυρισατε σπιτακι??

Κατερινα περιμενουμε φωτος... Το Εβιτακι χαθηκε.. λετε να ετοιμαζεται να γεννησει?

πολλα φιλια σε ολες, θα τα πουμε αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα twiggy μ με το μαθηματακι , ε ρε θα πεσει στριμωξιδη τελη φλεβαρη με τις γεννησεις χαχααα, μακαρι η μικρη σου να την καρατησει την θεσουλα της,μια χαρα και τα υπολοιπα !! αντε με το καλο να ετοιμαζομαστε κι εμεις σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koritsakia m ola kala??

nr8av ta pragmatakia mas k einai teleia!!!!!!!!k to karotsi mas kai ola ante twra mas menoun rouxalakia klp mikropragmata.....ti na pw sugkivn8nka alla oxi se snmeio va klapsw....anais8nsia m'exei piasei!!!!!!!!!!

teleia kiki m ta ninakia s bravo teleia k n manoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! μελαγχολική μέρα πάλι σήμερα........... για χουζουρεμα.....

Εβάκι τέλεια με γεια!!!!!!! άντε τώρα από εβδομάδα ψώνια για ρούχα!!!!

Αλήθεια έχουμε χάσει την Εβίτα, που είναι αυτή η ψυχή? λέτε να έχουμε γεννητούρια?

Φροσύνα μια χαρά το μάθημα με την πεθερούλα ε? τέλεια.....

Σοφάκι ακόμα ο πονοκέφαλος? αχ μωρέ κάνε λίγο υπομονή ακόμα.....

Φλωριάννα Κυριακάτικο ραντεβού με τον Χασιάκο ε? πω πω αυτός ο άνθρωπος τι να πω, πως κρατιέται όρθιος... προχθές που πήγαμε μας έλεγε ότι έχει να κοιμηθεί 48 ώρες και ήταν ο καημένος χάλια, μόλις πιάνει όμως τον υπέρηχο παίρνει τα πάνω του κατευθείαν..... μου ρθε να του πω γιαυτό γιατρέ είσαι πετσί καιι κόκκαλο, που να σου μείνει κρέας πάνω σου :lol: Αχ την ώρα που ανεβέναμε έφευγε και ο ωράιος του 6ου ;) και πιάσαμε λίγο κουβεντούλα και λέει ο δικός μου μετά, δηλ. αυτός είναι τώρα ωραίος? σαν γύφτος είναι :lol::lol::lol: ζήλειααααα..... με γεια τα πραγματάκια, άντε τέλειωσες και εσύ με τα ψώνια, με το καλό να 'ρθει η μπουμπού τώρα!!!!

Εγώ πάλι σαβούριασα χθες..... :( πρέπει να έφαγα και μια γαβάθα πατάτες :lol: τσάκισα και ένα τεράστιο κομμάτι τούρτα που έφεραν οι κουμπάροι τυραμισού.... αχ τι να πω ντροπή μου...από αύριο πρέπει να κρατηθώ λίγο το έχω ξεφτιλήσει....... :oops:

Περάσαμε πολύ ωραία, στα ώπα ώπα με είχαν, η κουμπάρα σερβίριζε, η φίλη μας ασχολιόταν με την μικρή και οι άνδρες στο ψήσιμο....και εγώ φεεεεετααααααα :lol::lol: η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ αυτό να το συνηθιίσω ακόμα, γιατί πάντα όταν είχαμε κόσμο έκανα άπειρα πράγνματα και δεν έβαζα κόλο κάτω.......παρόλο όμως που δεν έκανα τίποτα κουράστηκα ρε κορίτσια, δεν ξέρω η βαβούρα τι να πω, δεν είμαι πλέον για πολλά πολλά.....

Η κουμπαρούλα μου, μου έφερε χθες το θήλαστρο της το ηλεκτρικό της medela, γιατί δεν το χρειάζεται άλλο, μου έφερε και ότι της είχε μείνει από πράγματα για το νοσοκομείο που είχε πάρει, επιθέματα, γάζες, εσώρουχα μιας χρήσης.... μια χαρά οπότε έχω μαζέψει τα πάντα πλέον για το νοσοκομείο, δεν μου λείπει κάτι..... Άλλη χάρη όμως τα κοριτσάκια τρέλα, την μεγάλη που είναι 3 ετών την είχε μοντελάκι και όλο νάζι και η μικρή είναι τώρα 4μηνών από τις 20 μέχρι της 22.30 κοιμόταν το καημένο στο καθισματάκι...σκέτη γλύκα.... μόλις άρχισε τα κλάμματα όμως τον δικό μου τον έπιασε πανικός...... και γιατί κλαίει, και πως την πιάνεις έτσι και πως την ταίζεις και που καταλαβαίνεις ότι πίνει και τώρα πνίγηκε κλπ..... μας τρέλανε..... θα με τρελάνει εμένα δεν είναι καθόλου ψύχραιμος..

Α κορίτσια βρήκα στο ιντερνετ κάτι πάνες της chicco της έχει δοκιμάσει καμία? σας στέλνω το σιτε μου φαίνονται και καλές στην τιμή http://www.paneschicco.gr/#/newborn

Με έπιασε πολυλογία, είμαι μόνη και βαριέμαι γι' αυτό....άντε σε λίγο όμως έρχεται ο καλός μου!!!!

Αυτάααααα προς το παρόν....φιλάκια σε όλες και θα τα πούμε μετά....καλό μεσημέρι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,επιστρέψαμε σπίτι!!!πήγαμε στην κλινική δυο και ήρθαμε τρεις.!!αν και ήθελα να γέννησω με Κτ οχι με φτ, η ΚΤ θα ήταν τελικά υποχρεωτική γιατί το μωρο είχε σφηνωσει στη λεκάνη μου και ο ομφαλιος ήταν πολυ κοντός.το σίγουρο είναι ότι η ΚΤ δεν είναι και τόσο τραγική.η τομή τραβάει αλλα σε φυσιολογικά επίπεδα. Το άσχημο ήταν ότι μου έκαναν ραχιαια και όχι επισκληριδιο και έμεινα οριζοντιοποιημενη για 24 ώρες πράγμα που δε θα το συνηστουσα σε καμία. Θα γράψω όταν μπορέσω όλη μου την εμπειρία. Α!! Τουιγκι και ναν γράψετε στις λίστες σας ότι γεννησα 10.1.άντε κοριτσια παίρνετε σειρά να γεννήσετε γιατί είναι τέλεια εμπειρία η επαφή με τα μωρακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου... εδω ειμαι κ γω στην αναμονη περιμενω ....

evinicolas1980 να σας ζησει κοπελα μου αντε καλη λοχεια να εχεις...

εχω χασει επεισοδια ε??? με γειες οσες ψωνησατε αντε κοριτσια ερχοντε τα ζουζουνια μας...

ακουστε τι μου ειπε ο γιατρος τωρα που πηγα να μου κανει καρδιογραφημα για την επισκληριδιο, οτι να κανω ερωτα με τον αντρα μου ελευθερα κ σιγα σιγα γιατι το σπερμα εχει μια ορμονη που αλλοιωνει τον τραχηλο... που βρε κοριτσια με αυτη τη κοιλια???? μεχρι το στομα ειναι :lol::lol::lol::lol:

χαιρομαι που ειστε ολες καλαααααα, εγω ειμαι σπιτακι κ παιρναω μια φαση λεσ κ με εχουν ναρκωσει ολο κοιμαμαι.. ευτηχως που ηρθε η μανα μ κ μαγειρευει κ πλενει....

πολλα φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία πάλι γεννητούρια!!!!!Evinicolas να σας ζήσει, να είναι πάντα γερό και καλότυχο...περιμένουμε αναλυτικά νέα σου!!!!!

Εβάκι μας έλειψες, τι καλά που έχεις την μανούλα και σε φροντίζει!!!! σεξάκι ε? :lol: άντε τότε βουρ ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσάκια!!!

Evinicolas να σου ζήσει το μπεμπακι!!!! Να ναι γερο και δυνατό. Καλή λοχεία και καλή δύναμη ευχομαι!!!!

Μολις γύρισα απο τον γιατρουκο!!! Καλά Κικη μου, κομμάτια ηταν ο άνθρωπος, αλλά πραγματικά όταν εξετάζει πέρνει τα πάνω του. Που να τον δεις στο νοσοκομείο!!!!! είναι στον φυσικό του χωρο. Λες και είναι γεννημένος για να ζει μόνο εκει μέσα!!! Όλο πλάκες κάνει!!!!Καλά βρε ο άθεόφοβος ο άντρας σου, γύφτο τον κούκλο;; Αν ήταν η ζηλεια ψώρα... :lol:

Η μπεμπα ειναι γυρω στα 2500 γρ. θα γεννηθει λέει γρω στα 3 κιλά, πιο μικρή απο τον γιο μου, αλλά τι πειράζει;; Καλά να είναι το μπεμπακι μου και θα παρουμε βαρος μετα!!!

Αυριο θα παμε για τα βλαστοκυτταρα, θα σας πούμε τα νεα after...

Φιλάκια και καληνυχτα κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!!!

εβινικολας να το χαιρεστε το μικρο σας πλασματακι... να εχει παντα υγεια και τυχη!!!! περιμενουμε λεπτομερειες...!!! :D:D:D

που εισαι εβακι?! χαθηκες! μια χαρα με την μανουλα να σε προσεχει... κοιμησου οσο περισσοτερο μπορεις! εμενα ετσι μου λενε ολοι!

twiggy λες να ερθει τοσο νωρις???? αμα ειναι ετοιμος γιατι οχι???!!!!!!

χαιρομαι που ολες περασαμε ομορφα στο σκ!!!εγω εχθες το πρωι πηγα στην δωρεκθεση και περπαταγα 3 ωρες! καποια στιγμη λεω παει...γενναω!!! :lol::lol: το βραδυ εκατσα απιτι με τον αντρουλη μου, ειδαμε dvd και φαγαμε pizza!πολυ μου ειχε λειψει!!! το πρωι πηγαμε για καφεδακι μετα για φαγητο αλλα πολυ κρυο ρε κοριτσια! τα παιδια που δουλευανε στο μαγαζι μας ειπανε οτι το βραδυ χιονιζε γυρω στις 4 το πρωι! λετε να μας κανει καμια πλακα οπως to 2004? εμεις εδω ειχαμε αποκλειστει για 5 μερες!

μεγεια τα πραγματακια σε οσες ψωνισατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια!!!

Evinicolas να σου ζήσει το μπεμπέ σου, γερό και τυχερό να είναι!!!

Εβίτα ξεκουράσου όσο μπορείς!!! Αυτό για το σπέρμα στον τράχηλο ισχύει αλλά μόλις μπούμε στο μήνα μας, αλλά με τόοοοοοση κοιλιά που να το ευχαριστηθείς ρε παιδί μου...

Φλωριάνα μια χαρά η μπέμπα!!! Άντε πλησιάζεις.

Twiggy πολύ ωραία που έχεις την πεθερά και κάνετε μαθηματα ;););)

Κική το έριξες έξω, ε;;; Άσε κι εγώ από τον φόβο για αύριο τρώω ότι βρω μπροστά μου. Εύχομαι να πάνε όλα καλά, θα σας τα πω την τρίτη...

Σοφάκι ακόμη ο πονοκέφαλος;;;

Καλό βράδυ κοριτσάκια και καλό ξημέρωμα σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evinicolas να σας ζήσει κοπέλα μου !! Πάντα γερό και δυνατό!!!

Εμείς μόλις κάτσαμε οικογενειακώς και είδαμε μια ταινιούλα... πατατάκια χυμό και δε συμμαζεύεται... το φχαριστήθηκα. Αλλά φυσικά οι καούρες τώρα... σκίζουν χαχαχα.

Κορίτσια παρατήρησα οτί φτάνουμε τα 100 ποστ πάλι οπότε μαλλον θα χρειαστούμε σύντομα καινούρια συζήτηση... μπουρμπούρες όλες σας αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλησπέρα και απο εμένα.Είχα ενα και οχι και τόσο ήσυχο ΣΚ μιας και εχθες το βράδυ μονη μου στο σπίτι με το μικρό αρχισα να εχω πονους περιόδου. Ο αντρας μου δουλευε. Ελεγα θα περάσουν όλο και δεν σταματούσαν. Με τα πολλά κοιμήθηκα. Ξυπνησα το πρωι αλλά συνεχίζονταν και τελικά πηρα τηλ και με ειδε η γιατρός. Ευτυχως όλα καλά προπαρασκευαστικά πονακια είναι. Μου ειπε μεχρι την Πεμπτη αν με ξαναπιασουν να παρω μισό yotopar για να ειμαστε σίγουροι ότι το μικρό θα κλεισει την 37 εβδομαδα. Μετα την Πεμπτη οποτε θέλει μου ειπε ας ερθει. Μου εκανε εξέταση ειναι ψηλα το μωρό σαν δευτερότοκη ειμαι λίγο ανοιχτη αλλά όλα καλά.

μετα αφου ανακουφιστηκα πηγαμε για φαγάκι καφεδάκι και όλα καλά.

θέλω να μου πειτε εντυπώσεις απο την Δημόσια τράπεζα για τα βλαστοκύταρα.

περιμένω νεα σας.'

καλυνήχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα !!

Πριν 42 ακριβώς λεπτά η Κωνσταντίνα μας έγραψε στο facebook ότι σπασαν τα νερά της !! Ερχεται κι άλλο μπεμπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες,

Εβινικολας να σου ζησει το μπεμπακι σου παντα γερο να ειναι και καλοτυχο περιμενουμε εντυπωσεις!!Κωνσταντινα μου με το καλο κοριτσακι μου ολα καλα να πανε,

Παω φαρμακειο να παρω πραγματακια για την βαλιτσουλα μου να την εχω ετοιμη γιατι αγχωθηκα με τοσες γεννες χιχιχιιχι,

Ναν ετσι να κλεισετε την 37 με το καλο και μετα ας ερθει οποτε θελει το ζουζουνακι,

τζενουλα πως παει η ψυξη ? τελικα τι σου πε ο γιατρος?

νινακι ναι ακομα ο πονοκεφαλος αλλα συνιθισμενα πια τα βουνα.......απο τον 3ο υποφερω!!θα με δειτε κοτοπουλο αυριο απο τον πονοκεφαλο μην τρομαξετε χιχιχι

που ναι τα χιονια ρε παιδια εγω βλεπω ηλιο εξω,μμμμμμμμ τελεια τα προγνωστικα !!

παω φαρμακειο για αλλη μια καταθεση τα λεμε αργοτερα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ... ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΚ??? ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑΚΙ Κ ΧΘΕΣ ΣΠΙΤΙ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΜΑΣ .....

ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ????

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ....

ΑΠΟ ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΩς ΠΑΤΕ??? ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ...

ΑΡΧΙΣΑΝ Κ ΟΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ... ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΖΙΝ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΙΑ :lol::lol::lol: ΜΕ ΤΣΕΠΕΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ...

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ??? ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες μου και γλυκιές μανούλες!!!!!! Καλή εβδομάδα, που θα είναι καλή γιατί ξεκίνησε με γεννητούρια!!!!! Με το καλό Κωνσταντινάκι μου, αν και πιστευω πρέπει είδη να έχει γεννήσει!!!!!

Πω πω πότε πέρασε ο καιρός, πότε μοιραζόμασταν τις αγωνίες μας και τώρα μία μία γίνεται μανούλα!!! τι ευτυχία!!!!!

Φλωριάννα τέλεια τα νέα από την μπουμπού!!! ναι ναι είδες ζήλεια ο καλός μου? :lol::lol:

Μαράκι έκανες βολτούλες ε? μια χαρά!!!! εγώ πάντως δεν το αποκλείω ότι μπορεί να πέσει όντως χιόνι, γιατί κάθε χρόνο τέτοια εποχή περίπου πέφτει λίγο χιόνι.....

Νινάκι όλα καλά να πάνε, θα μας πεις αύριο από κοντά!!!!

Εβιτάι βολτούλες και εσύ ε? έτσι χαλάρωσε και απόλαυσε το..... λες να είσαι η επόμενη? εγώ αυτοκόλλητα πήρα από τα jumbo, είχε μεγάλη ποικιλία και καλές τιμές, δεν ξέρω αν έχει ο ζαχαριάς.......

και εγώ σήμερα ξύπνησα κατά τις 6 μέχρι της 8 με τσάκισαν οι καούρες, είχαν μέρες να εμφανιστούν....

Τζενάκι αραχτεί χθες ε? ωραία.....όντως πάμε για Νο4 σιγά σιγά....πωπω πολυλογία που μας πιάνει....

Άντε Νάνσυ πλησιάζεις και εσύ..... σε νοιώθω με τα βραδινά και εμένα ήταν χθες βραδινός δεν παλευεται μόνη, τώρα μου κακοφαίνεται πιο πολύ όταν λείπει το βράδυ :(

Σοφάκι άντε χαίρομαι πολύ που θα σε γνωρίσω και από κοντά αύριο!!!!! Κρίμα που θα έχουμε μικρή συμμετοχή.... πάντως όποια μπορέσει προλαβαίνει....να πούμε άλλη μια φορά....στις 12 στο Mall στα Mothercare, θα είμαστε Εγώ, Σοφούλι, Twiggy και Ninaki.... ..

Πάω να κάνω μια λαχανοσουπούλα και λέμε μετά.......φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πολυ χαιρομαι που θα βρεθειτε παλι αλλα στεναχωριεμαι γιατι δεν μπορω να ερθω :cry: ειναι μακρυα τα mall για μενα κ εχω κ πονακια απο κατω κ φοβαμαι να ερθω μονη μ τοσο μακρυα.ο αντρουλης μου αυτη τη βδομαδα ερχετε 5 κ δεν μπορει να με φερει... μην ξεχασετε τη φωτο οπως ξεχασαμε εμεις ....

αχ ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...