Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοιλουμπιτσες..

Δεν θα γράψω πολλα γιατι τσακώθηκα με τον καλό μου κ τα εχω πάρει για τα καλα :x ..τεσπα..

Να ρωτήσω τις διδυμομανούλες μας κάτι που θέλω να ξέρω για την κολλητούλα μου: πόσο ηταν τα μπεμπακια σας στην Β επιπέδου κ κάτι άλλο για οποιες μανούλες ξέρουν..υπάρχει ελλειψη στις ενέσεις κορτιζόνης?

Τwiggi μου, μια χαρα είναι τα φορμάκια του τζαμπο. Τα πρωτα ρουχάκια τα φορουν απιστευτα ελάχιστα κ δεν λεει να δίνεις ενα σκασμο λεφτά. Αλλωστε είναι 100% βαμβακερα. Εγω αυτα τα πρώτα που ειχα παρει στην κόρη μου απο το τζαμπο είναι ακόμα σαν καινούργια αλλα είναι ολα ροζ, δεν πειράζει τα κρατάω για την φιλενάδα μου με τα διδυμάκια-κοριτσάκια! Πάντως τα περισσοτερα φορμάκια κ για τον μπέμπη απο τα τζαμπο τα εχω παρει. Σήμερα του πηρα κ μια φόρμα εξόδου απο το mothercare, εχει βάλει εκπτώσεις. Ειναι πολυ ομορφη.

Το πρωι πηγα για εξετάσεις αιματος -ουρων, εχω καιρο να κάνω αντε να δούμε..

Ναν σε καταλαβαινω απολυτα, τις ιδιες σκέψεις ακριβώς εχω κ εγω.

είμαι σκασμένη, βγαίνω γιατι ουφ ουφ, εχω στενοχωρηθεί πολυ κ το μικρο με εχει ταράξει στις κλωτσιες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 απο τον 6 μηνα εχω ενα προβλημα με την εγκυμοσυνη μου εχω πολυ παραπανω υγρο και φοβαται ο γιατρος μου οτι θα σπασουν τα νερα...αλλα ευτηχως μεχρι τωρα ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an8rwpaki ennoeis posa kila ntav stn v epipedou???

egw tnv ekava 20 evdomadwn k 4 nmerwn k ntav 364gr n mia k 361gr n alln

oso gia tis eneseis d 3erw egw twra ekana gia 2 meres apo 2 eneseis 1,5ml t vradu snmera dld exw tnv teleutaia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν σας προλαβαινω!!! ;)

Παππυ ευχομαι να πανε ολα καλα παρα τις δυσκολιες..Δεν θα πληρωσουμε για τα βλαστοκυτταρα, θα τα δωσουμε στη δημοσια τραπεζα, αυτα που λενε οι ιδιωτικες οτι τα κρατανε για την οικογενεια ειναι βλακειες, δες το ντοκυμαντερ του Εξαντα, "το πολυτιμο κυτταρο" υπαρχει στο νετ... Για τη θεση του μωρου κοιτα κι εδω http://spinningbabies.com/ και γενικα βοηθαει το περπατημα, το μπουσουλημα (ω ναι!) και η σταση του παιδιου (λυγιζεις γονατα και καθεσαι πανω τους ενω απλωνεις το σωμα και τα χερια μπροστα στο πατωμα .. οπως προσευχονται ας πουμε οι μουσουλμανοι αλλα ανοιχτα ποδια λογω κοιλιας)Βεβαια ο,τι θελει κανει το μωρο στην τελικη!

Κικη καλη ενεση και ξεκουρασου!! Εχουμε ξενυχτι σημερα.. ;) Και φυσικα εχω αυξημενα αερια... καθε φορα θυμαμαι τη Μιραντα στο sex and the city και γελαω, για οσες το βλεπατε..!! :lol:

Ανθρωπακι, μην μας στεναχωριεσαι.. κι εγω αυτες τις μερες στην τσιτα ειμαι με τον αντρουλη, δεν ξερω με εκνευριζει κι εχει κι αυτος νευρα.. αλλα λεει δεν μου τα χωνει γιατι κουβαλαω το παιδι του!!! (ημαρτον, μα τι εχω κανει? :? )

Μπουρικ ετσι τσουπωτη μαλλον θα βγει και μενα, να πανε ολα καλα!! Να σου πω βεβαια κι εγω ετσι μαγουλου ημουν μικρη.. μετα εγινα twiggy!!! :lol:

Ευακι μια χαρα, οχι θα σκασμε πια με την ποιοτητα και κουραφεξαλα.. οντως τα φοραε τοσο λιγο ολα..

Ναν περιμενουμε φωτος!!! Αυτο με την εκατοστιαια θεση εγω δεν βλεπω ,που το γραφει..?

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μόλις μου φέρανε το καρότσι που είχα παραγγείλει από Γερμανία και 2-3 άλλα πραγματάκι και με πήραν τα ζουμιά! Άτιμες ορμόνες, δεν το περίμενα να συγκινηθώ επειδή είδα το καρότσι του παιδιού μου. Και ο μικρός πιέζει τόσο πολύ την κοιλιά μου προς τα έξω, σαν να κατάλαβε και θέλει να το δει κι αυτός χιχι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ!!! Μπραβο Κορινα, με το καλο να βγει ο μπεμπης να χαρει τα πραγματακια του!!!

Ξεχασα πριν να σας πω, η δασκαλα γιογκα μας προτεινε αυτο το βιβλιο...βοηθαει πολυ λεει

http://www.books.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=7151835

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει βρε ευακι τοτε κακως στεναχωριεσαι.......

εξαλλου ειναι πολυ συνηθισμενο να κανουν ενεσεις κορτιζονης σε εγκυους με δυδιμα και γενικως σε γυναικες με ιστορικο προωροτητας.....

τζενουλα μου γιατι καρδουλα μου νευρα με τον αντρουλη;;;;;ασε εγω πηρα τηλ χθες το μπου...λο....καταλαβες και αρνουνται να μου δωσουν το 9μηνο.....θα γινει χαμος λεμε..μιλησα στο τηλ με την αγαπητη...μαζ..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

κορινακι συγκινηθηκες ε;;;;;;;εγω ρε κοριτσια δεν ημουν ετσι στο πρωτο......αναισθητη σχεδον θα ελεγα.....βεβαια ποτε να προλαβω να συγκινηθω αφου σχεδον ολη την εγκυμοσυνη την εβγαλα κανοντας την ωραια κοιμωμενη.....πολυ υπνο λεμε..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!

Κικη καλη ξεκουραση.

Ανθρωπακι, μην καθεσαι και σκας καλέ στη κατασταση σου!! Μπορα είναι θα περάσει... ε όλα τα ανδρόγυνα τα περνάνε αυτά. Ανανεώνεται και η σχέση ;) αντε το βραδυ θα κάνετε ζουζουνιές ;);)

twiggy μου, με βολεύει πρωι καλύτερα γιατί το απογευμα δεν θα έχω ατομο να με φέρει και στις μέρες που είμαι δεν θέλω να οδηγάω... καταλαβαίνεις... βρισκει και η κοιλιά στο τιμονι :lol::lol: . Αν ειναι να συναντηθουμε πες μου για να ανταλλάξουμε πμ με κινητα κλπ...

Κοριακι, μεγεια τα πραγματακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια,

Ειχα πολλες επισκεψεις σημερα και μολις τωρα καταφερα να μπω,μα ποσα γραψατεεεε...

Twiggy μεγεια τα πραγματακια μια χαρα και η δικη σου καταθεσουλα !!στο σεμιναριο που πηγα χθες μας ειπε η μαια οτι στο εξωτερικο κανονικα στο δινουν αμεσως να το θυλασεις το μωρο μωλις γεννησεις την ιδια στιγμη γιατι εκεινη τη στιγμη ενεργοποιητε το γαλα με το που θα βγει ο πλακουντας απο το σωμα μας και οχι τις βλακιες που λενε εδω οτι μετα απο 2 24ωρα κατεβαζεις γαλα....επισης για την ωτοκιτοκινη μπορεις λει να τους ζητησεις να μη σου βαλουν στον ορο (κανονικα δεν θα επρεπε να σου τη βαζουν με το ετσι θελω)και πολλα αλλα τετοια ενδιαφεροντα (τελικα οτι θελουν κανουν τα μαιευτηρια εδω στην ελλαδα τεσπα)

Εβακι χαιρομαι που εισαι πολυ καλυτερα σημερα ετσι,με το καλο να ερθουν και τα πραγματιακια σου !!

Κορινακι πολυ καλες οι πληροφοριες που μας εδωσες σ ευχαριστούμε...

Τζενουλα μια χαρα !! τωρα χαλαρα παλι βολτουλες μπραβο...ολα καλα να πανε απο δω και περα!!

Μαράκι εννοειτε εσυ τετοια μερα και να μην το εκμεταλευτεις κριμα !! βολτα παραλια λοιπον !!!!

Κικι :lol::lol::lol::lol::lol: πολυ γελιο εριξα δινεις ρεστα σημερα, οσο για τις πορδιτσες αφηστε τα κοριτσια πολυ μυριζουν εγω εχω εδω και αρκετο καιρο και ο αντρουλις μου εχει λιωσει στο γελιο με λει βοθρο ασε που εγω τον πρωτο καιρο δεν μπορουσα να αεριστο λογω του οτι δεν το κανα ποτε και προσπαθουσα να χαλαρωνω σηκωνοντας το χερι ψηλα και κουνωντας τα δαχτυλα για να απασχολο το μυαλο μου να χαλαρωνω , οποτε μολις το βλεπε ο αντρας μου ετρεχε μακρια ''ωχ ελεγε ερχεταιιιιιι''

Καλα ξενυχτια στις δυο εγκυμονουλες με το καλο οι εξετασεις σας....

Καλε το ακουσατε? απο δευτερα χιονια και στην αθηνα ακουσα βρε λετε να αποκλειστουμε στο μαλλ χαχαχααχ βλεπω αγριες διαθεσεις για ψωνια εχετε !! κανονιστε να με τρεχετε απο μαγαζι σε μαγαζι να γεννησω εκει (το νου σας δεν ειμαι για πολλα πολλα με τις συσπασεις).

Τζενακι μη στεναχωριεσαι εχουν κι αυτοι κι εμεις τα νευρα μας και μπαααμμμμ....ηρεμια !!

Δεν θυμαμαι αλλαααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κατέβασα στο facebook ένα βιντεάκι για τον θηλασμό, φοβερό, σας το στέλνω και εδώ επειδή κάποιες δεν έχουν facebook

Ανθρωπάκι ΄χαλαρά δεν θέλουμε εντάσης τώρα στο τέλος, όλες έχουμε εντάσεις :evil::evil:

εμένα τα διδυμάκια στην β' επιπέδο ήταν 409γρ. και 356γρ. ήμουν 21η εβδομάδα πόσο είναι της κολλητής σου? έχει αγχωθεί ε?

Μόλις πήρα τις εξετάσεις και όλα καλά, μόνο ο αιματοκρίτης ακόμα στο 28 :(

Αχ βρε Κορινάκι και εγώ όταν ήρθαν τα πρώτα πραγματάκια με πήραν τα κλάμματα.......και τώρα κορίτσια είμαι πολύ ευαίσθητη, φανταστίτε βλέπω το Τούρκικο στο mega και προχθες με πήραν τα κλάμματα και με έβριζε ο δικός μου κλαις με τους Τούρκους δεν πας καλά....πωπω άτιμες ορμόνες :lol::lol:

Φροσύνα μου και εγώ το έβλεπα και κάθε φορά αυτή τη φάση σκέφτομαι :lol::lol:=))=)) είχε δίκιο η καημένη Μιράντα........

Σοφούλα και εγώ δεν είμαι για πολλά πολλά μην αγχώνεσαι, χαλαρές θα είμαστε ;) εμένα πρήζονται και τα πόδια με την πολύ ορθοστασία..... γελάς και εσύ ε? εμένα ευτυχώς δεν βρομάνε και έτσι αν δεν ακουστεί περνάει στο ντούκου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι γελασα πολυ και μην ανησυχεις...ολες μας κοροιδευουν οι αντρες μας σε αυτη τη φαση... :oops: Δεν θα κουραστουμε πολυ την Τριτη , δεν εχουμε και αντοχες.. απλα ειδα οτι εχει και Mothercare εκει και σκεφτομαι να το τιμησω!! ;)

Κικη φοβερο το βιντεακι, αντε να τα καταφερουμε ολες με το θηλασμο, θα ειμαστε πολυ περηφανες!! Α ξεχασα να σας πω οτι εχθες η δασκαλα μας συμβουλευσε να παμε οσο πιο αργα γινεται στο μαιευτηριο για να αποφυγουμε ολα αυτα τα στραβα που συμβαινουν εκει, αυτα που αναφερει και η Σοφια.. Κορινα αυτα που μας εγραψες ειναι πολυ χρησιμα!! Θα τα σωσω για εκεινες τις ωρες!!

Ναν ξεχασα πριν να σου πω οτι στο σιτε της δημοσιας τραπεζας, γραφει οτι μπορουν να σου στειλουν το υλικο συλλογης με εξοδα αποστολης δικα σου.. Μην τρεχεις τωρα τοσα χιλιομετρα.. Θα σας πουμε σχετικα τη Δευτερα που θα παμε στην ενημερωση...

Το ΣΚ μπορει να μη μπω και πολυ γιατι θα ειμαι στην πεθερουλα (εχουμε και τα μαθηματα!), αλλα θα σας προλαβω μετα.. ελπιζω!!Καλα να περασετε ολες, να ξεκουραστειτε και να χουζουρεψετε...

Πωπω χιονια στην Αθηνα?? Δεν μου αρεσει πολυ αυτο γιατι κανονικα θα πρεπει να βαλω ενα σωρο γλαστρες μεσα και τωρα δεν παιζει και φοβαμαι ο καλος μου θα τα αφησει να καουν τα καημενουλια τα φυτα... :o Ίδωμεν....

πολλα φιλιαααααα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε πολυλογούδες... ζαλίστηκα πάλι.. ούτε θυμάμαι τι διάβασα !!!

Κική.. με τα αέρια άστα να πάνε.. χθες έφαγα και φασολάδα.. και με κορόιδευε το γουρούνι ο άντρας μου.. Επίσης έχω κατουρηθεί με βήχα/φτερνισμα.. άσε άσε.. όλα τα καλά χαχαχαχαχα.

Δε θυμάμαι ποια ρώτησε για τις ενέσεις κορτιζόνης αλλά ναι οι συνηθισμένες που κάνουν έχουν έλλειψη επ' αορίστου και τώρα μόνο οι dexaton είναι διαθέσιμες.. εμένα αυτές μου κάνανε.

Τζένη.. κι εγώ θέλω καθημερινά να τον δείρω τον δικό μου.. απ την άλλη καταλαβαίνω ώρες ώρες ότι κι εγώ δεν είμαι σε νορμαλ φάση.. και προσπαθώ να κρατιέμαι ήρεμη.

Όσο για κλάμματα.. αφήστε. Καθομαι στον καναπέ μου.. βλέπω κάτι άσχετο στην τηλεόραση.. σκέφτομαι κάτι... πάρτα ζουμιά..και κάθεται ο καημένος ο άντρας μου και με κοιτάει άφωνος.. Τις προάλλες κατέβασε μούτρα η κόρη μου γιατί δεν την άφησα να φορέσει κάτι μποτάκια μου και ξαφνικά άρχισα να κλαίω σπαρακτικά...το καημένο το παιδί σοκαρίστηκε!!!

Ουφ... πάω να φάω κάτι.. και να περπατήσω λίγο πάνω κάτω στο δρόμο μας.. τώρα που έχω το ελεύθερο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι πάλι..

Ευχαριστώ για τα λογάκια παρηγοριάς αλλα ακόμα δεν εχω ηρεμήσει..τεσπα

Ευχαριστώ κ τις διδυμοκοιλίτσες για τις απαντήσεις.

Μήπως ξέρει καμια γκαστρούλα εαν υπάρχει ελλειψη στις ενέσεις κορτιζόνης????

Κοριτσια σχετικά με τον θηλασμο, πράγματι είναι ενα θαυμα της φύσης κ αξίζει να το προσπαθήσετε κ να το καταφέρετε για άπειρους λόγους. Στην Ελλάδα δυστυχώς υπάρχει μεγάλη παραπληροφόρηση κ οι τεχνικές που χρησιμοποιούντε συνήθως στα μαιευτήρια (αλλα κ απο γυναικολόγους κ παιδιατρους) είναι τεχνικές αποθηλασμου ..

θα σας βάλω κάποια στιγμή κ την δική μου ιστορια θηλασμου (στην αρχη ειχα πολλααα ζόρια..) αλλα θέλει επιμονη κ σωστή ενημέρωση κ στο τέλος θα πανε ολα καλα..Πάντως τώρα που θα γεννήσω θέλω να δω τα μουτρα απο τις 2 μαιες στο μαιευτήριο που μου έλεγαν απόλυτα οτι αποκλειεται να μπορέσω να θηλάσω...Τελικα θηλασα μονο 18 μηνες :lol: ..

evatsi μην στενοχωριέσαι για την κορτιζόνη, είναι διδυμη κυηση κ συνήθως κάνουν κορτιζόνη για παν ενδεχόμενο. Δεν υπάρχει λογος να ανησυχεις κουκλιτσα.

Γιωτούλα, ψαξε καλα κ καντα λαμπογυαλο εαν το δικαιούσαι, γιατι πραγματικα δεν ξέρουν τι τους γίνεται..Δεν ξέρεις πόσες μπουρδες εχω ακούσει εγω μέχρι τώρα κ επρεπε να τρέχω κ να κάνω την δική τους δουλεια..τσπα μεγάλο μπου...λο ,απίστευτο χαος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσα γραψατε απο το πρωι!!!

καλα εχει πολυ γελιο η συζητηση με τα αερια...χαχαχα :lol::lol::lol: παντως ειναι γενικο και εμενα με πιανει πολυ συχνα αλλα τουλαχιστον ειναι αθορυβες! :lol::lol::lol: σοφακι χερια ψηλα???? :lol:

εμενα τωρα τελευταια με εχει πιασει 2-3 φορες και κλαιω αλλα χωρις λογο, και ο καημενος ο αντρας μου συνεχεια με ρωταει λες να επαθες καταθλιψη??? εχει ακουσει για την επιλοχειο και εχει τρομαξει ο καλος μου!ασχετα αν δεν εχω γεννησει ακομα!!!

για τα βλαστοκυτταρα και εγω μαλλον δωρεα θα τα κανω! αν παμε να παρουμε το κιτ...

τζενακι λιγο οι ορμονες μας...λιγο και το δικο τους αγχος για τον ερχομο του παιδιου...! ελα ελα.... αγκαλιτσα φιλακι και ολα καλα!!!

twiggy καλα να περασεις το σκ και καλα μαθηματα!!!

το δωματιο του μπαμπη μου ειναι ετοιμο και ολο μπαινω και το χαζευω και ανοιγοκλεινω τα συρταρια, τα ντουλαπια...! αχ αντε να βαλουμε την πιο ομορφη και σημαντικη πινελια!!!

αυτα απο εμενα ομορφες μανουλες...! καλο σας βραδυ.....!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,

πολλά γράψατε πάλι και δεν σας προλαβαίνω, είμαι και πτώμα και διάβασα αποσπασματικά.

Κική αέρια έχω φουλ από την αρχή σχεδόν και μερικές φορές λόγω δυσκοιλιότητας έχουν φοβερή μυρωδιά :oops::oops::oops:

Καλοριζικα ολα τα ψωνάκια που κάνατε!!!

Bourique μια χαρά η μπούμπα, δεν ζηλεύουν και τα αγοράκια σου, τέλεια... Εμένα αυτο με φοβίζει, μην νιώσει κάπως ο μικρός μου. Αλήθεια πιπίλα έχει ο μικρός σου;;; Εμενα έχει το βράδυ, ήθελα να την κόψω τώρα αλλά σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερα το καλοκαίρι να έχει συνηθίσει το μωρό, μην του πέσουν όλα μαζί..

Τζενάκι υπομονή, όλα θα περασουν, μπορεί να είχε και αυτός τις μαυρες του...

Καληνύχτα κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν από μισή ώρα γυρίσαμε 23:30 μας πήρε τελικά, κάναμε την βολτούλα μας, φάγαμε και στα goody's και μπήκα να σας πω τα νέα μας....

Όλα καλά τα ζουζουνάκια μου μεγαλώνουν μια χαρά 1728γρ. ΄το ένα και 1609γρ. το άλλο, τι να πω...... όλα τα κιλά που θα έπαιρνα εγώ με αυτό το φαί που κάνω το παίρνουν τα μπουχεσάκια μου :lol::lol:

Και ο τράχηλος μου είναι κλειστός οπότε τουλάχιστον μου είπε για 2-3 εβδομάδες είμαστε σίγουρη ότι δεν θα έχουμε πρόωρο τοκετό..... δόξα το θεό όλα καλά!!!!

Τώρα είμαι πτώμα πάω να ξαπλώσω..

Φιλάκια θα τα πούμε το πρωί!!!!! Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας........

ετοιμασα τα τελευταια πραγματακια και τωρα καθομαι......το απογευμα φευγουμε :D:D:D:D

νινακι μην την κοψεις στο γιο σου την πιπιλα τωρα....καλυτερα το καλοκαιρακι.....εμενα φοραει ο μεγαλος το βραδυ.....ασε....και εγω το καλοκαιρι λεω να την κοψουμε......ο μικρος την περνει σπανια αλλα για να παιζει.....ποτε δεν την ηθελε.....

κικη μου τελεια τα νεα σου.....

τζενουλα ασε θα τους παρει και θα τους σηκωσει......εννοειται οτι το δικαιουμαι....

αυτα....φιλια κουκλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,

Δεν γραφω πολλα γιατι απο χθες παλευω με εναν πονοκεφαλο ασταααα και ειχα τοσες δουλειες σημερα δεν την παλευω διαβασα ολα τα νεα αλλα δεν θυμαμαι τιποτα,

Κικι μου μια χαρα τα μπουχεσακια σου !! φατε φατε μια μπουκια παραπανω και για μας :lol::lol::lol:

Twigy καλο μαθηματακι και καλη βολτουλα, τζενουλα βολτες πανω κατω στον δρομο ε ? κι εγω το χω σκφτει να το κανω αργοτερα μιας και παρκο δεν υπαρχει κοντα :roll: την τρομαξες την κορουλα σου ε? φανταζομαι τιν εκπληξη της χιχι

Κωνσταντινα μου φαινεται εισαι η επομενη με το καλο η μπεμπα σου!!

Μπουρικ παλεψε το οσο μπορεις γιατι μας δουλευουν μου φαινεται αι απο κει νωμιζουν θα πέρνανει το δικο τους!!

Δεν μπορω να γραψω αλλα παω να σωριαστο καλημερα σε ολες με ηρεμια

κλαματα ολες ακουω ατιμες ορμονες καλα κρατουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοιλουμπιτσες!!!

Πο πο γραψατε παρα πολλα σε δυο μερες...διαβασα αρκετα αλλα δε θυμαμαι τιποτα :lol::lol::lol: Ολες ειμαστε για διαγωνισμα στο σχολειο,5 θα περναμε το πολυ,απο μνημη χαλια!!! :D

Τι κανετε?Εμεις φαγαμε πριν λιγο,ειχα φτιαξει φιλετο περκας στο φουρνο με βραστα λαχανικα!Πρεπει να προσεχουμε απο εδω και περα....λεμε τωρα.... :lol:

Μαλλον το βραδακι θα παμε σε ενα μεξικανικο εστιατοριο για φαγητο!Εσεις?Αν και ο καιρος δε μας τα λεει καλα!Χθες παρελλαβα και το καροτσι με το καθισμα αυτο\του της stokke,αχ ειναι τελειο,μας αρεσε παρα πολυ!!!Ειχε βαλει και εκπτωσεις η alouette και πηρα και κατι εσωρουχακια και φορμακια εξοδου πολυ ομορφα!

Σοφια μου περαστικα με τον πονοκεφαλο!Βλεπω τα μπεμπακια μας "ζουμπουρλευουν" :lol: ,τελεια!

Εγω τωρα εχω ραντεβου στις 24 με το γιατρο και μετα μαλλον καθε βδομαδα!

Φιλακιαααα σε ολες!!!Καλα να περασετε! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...