Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2012


Recommended Posts

καλημερα σας κοιλιτσες μου χρονια πολλα καλα χριστουγεννα με υγεια και χαρα! να χαιρεστε τις οικογενειες σας και στα νινακια σας!!!!!

σημερα θα παμε να φαμε οικογενειακα με τους γονεις μου για μεσημερι και μετα θα κατεβασουμε τη μικρη εδω μαζι μας για να ανοιξει τα δωρακια της η σκατουλιτσα μου!!!

καλα να περασετε ολες σημερα να φατε οσο πιο πολυ γινεται (το επιβαλλει η μερα) και ελπιζω και πανω να σας κανει το τελειο καιρο που κανει και εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα φουσκοκοιλιτσες μου ομορφες..!!!!!!!!!!!!!!!!

χαθηκα το ξερω...αλλα μια ειχα πολυ δουλεια...μια τσακωθηκα με την προισταμενη μου...εχω και το στομαχακι μου που με ταλαιπωρει ποσο καιρο..δεν ηθελα να μπαινω και να σας γκρινιαζω..

τι μου κανετε?ειστε ολες καλα? εχασα πολλα επεισοδια..

να περασετε πολυ πολυ ομορφα σημερα! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....

Εμεις θα παμε να φαμε εξω..μιαμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικαι σιγα μην κρατησω χαρακτηρα και φαω λιγο.. :D:D:lol::lol: σας φιλωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κουκλιτσες μου ομορφες καλα ειμαι ...να στε καλα!!!!!!!!! :x:x:xτωρα οσο για το αν εκανα καλα με την προισταμενη..πιστευω πως ναι αλλα δεν θα πω αλλα [-([-( τουλαχιστον οχι σημερα μερα χαρας..να παει να χιεστει η βλαμμενη...

ν απερασετε ομορφα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!

εχω το παπακι μου...και θελει να παιξουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Xronia Polla, kala Xristougenna na exoume oles!!

Kai emeis etoimazomaste twra gia trapezi oikogeneiako kai meta eksw gia kafe me filous!

Edw o kairos ektos oti kanei kruo exei kai sunnefia arketi tha elega...alla den peirazei den mas

xalaei to kefi!! Filia se oles tis koilitses pou tha fouskwsoun akoma perissotero simera me toso

fagito!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!χρονια πολλα,χαρουμενα χριστουγεννα με αγαπη,υγεια κ ευτυχια!!!!!!στις 10 ιανουαριου μπαινω στον 5ο μηνα..σε αυτον τον μηνα μονο ξαπλα μπορεις να το νιωσεις σαν πρωτη φορα κ αυτο αφου εχεις τα χερια επι ποση ωρα στην κοιλια για να το τυχεις στην αλλαγη της θεσης του..σημερα το ενιωσα παλι μετα το φαγητο,εβαλα το χερι του αντρα μου μπας κ το νιωσει κ αυτος αλλα τζιφος..δεν το κανει ακομα συχνα..μικρουλι ειναι..τον αλλο μηνα σιγουρα θα το νιωθει..χτες πηρα τον γιο μου κ πηγαμε βολτα στην αριστοτελους!!!πολυ κοσμο,πολλα νταουλια,χοροι,αι βασιληδες κ παγοδρομιο..ο γιος μου ξετρελαθηκε με το παγοδρομιο,εκανε μια ωρα..εγω φυσικα απο εξω τον εβλεπα αλλα το κρυο που ειχε δεν περιγραφεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε καρολινα και λεγαμε τι εγινε!!!!κοριτσια περιμενω νεα σας!!!!σημερα στα πεθερικα μου φαγαμε!!εσκασα απο πολυ φαι..τωρα γλυκο με τρωγεται....ο καιρος εδω ηλιος,λιγα χιονια που μας εμειναν κ πολυ κρυο..φιλακια πολλα σε ολες τις ομορφες κοιλιστες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε φαγατε πολυ και βαρυνατε???

η μικρη την εβαλε ο μπαμπας της για υπνο (με ξεπατωσε σημερα την κυνηγαγα για να φαει και ειμαι κουρασμενη), εκανα και ενα μπανακι και τωρα χαλαρωνω στη τηλεοραση που δεν εχει τιποτα απολυτως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται!!!!!!!!!σημερα πηγαμε στο χωριο του αι βασιλη στην ονειρουπολη στην Δραμα!!πολυ ομορφα αλλα ψοφησαμε απο το κρυο...αλεκα κ εγω μια απ'τα ιδια,κουραστηκα..ξαπλωσα κ βλεπω μια ταινια στο σταρ..καλη ειναι!!τα λεμε αυριο λοιπον,καλη ξεκουραση!!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω κοιμησα τη κοκοπικου και μπηκα να δω τι κανετε.......

καλοπερνατε, φουσκωσατε και απο το φαι(σιγουρα) και χαλαρωνετε μπροστα στο τζακι χαιδευοντας τις κοιλιτσες σας!!!

μαρια μου εμεις δεν πηγαμε πουθενα αν και ειχε ζωντανη φατνη η κυρια ειναι υπναρου μολις τρωει και μπει στο αυτοκινητο κοιμαται. ασε που ειμαι τοσο εξαντλημενη και δεν μπορω να την κυνηγαω παντου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα και απο μενα Χρονια Πολλα και Χαρουμενες Γιορτες για ολες μας,με τις κοιλιτσες μας να φουσκωνουν.

Τελικα πηρα τηλ τον γιατρο μου και κανονισαμε ραντεβου στις 03-01,εχω πολυ αγωνια να δω το μικρο μου φασολακι ποσο μεγαλωσε και ελπιζω να δουμε και το φυλο του.

Εμεις τις γιορτες τις περασαμε οικογενειακα με πολυ φαι μια στην μαμα μου,μια στην πεθερα μου και αρκετη ξεκουραση,αλλα εξω δεν τολμουσαμε να βγουμε γιατι επικρατουν πολικες θερμοκρασιες εδω,πολυ παγετο -6 με -15 τα ξημερωματα και ακομα εχουμε αρκετο χιονι.

Delphine στην Ονειρουπολη θελαμε πολυ να παμε κι εμεις αλλα μας πεφτει κομματακι μακρυα ειναι 3μιση ωρες απο μας οποτε ειπαμε πρωτα ο Θεος θα παμε του χρονου,φανταζομαι τι ομορφα που ειναι?

jTBrp2.png

o4S4p2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k apo mena koritsia... kales giortes elpizw na perasate kala oles sas.... emeis pigame sto xwrio paramoni vgikame k xristougenna stin pethera mou eskasa apo to fai autes tis meres 2 meres vgainame to vradi k mporw na pw pws kourastika ligaki... eixe para polu kosmo eksw...twra ksekourazomai ston kanape... egw den to niwthw akoma nwris einai alla exw tin evtipwsh otan eimai orthia oti fouskwnei apo tin mia meria perisotero i koilitsa alla preipei na einai k idea mou opws mou leei k o antras mou k i laxtara mou na niwsw to mwraki mou..... se ligo tha vgw na paw kamia voltitsa na piw kafedaki na kanw k kamia doulitsa....an k exw poli oreksi gia perpatima den to epixeirw giati exei k psofokruo eksw...

na exete kali mera tha ta poume argotera.... filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!ontos exei psofokryo...piga simera sto ika gia na kanota xartia gia epistrofi xrimaton toy pappA..piga tin fototypia k ti mou eipan...oti den grafei i suntagi opos grafei sta apotelesmata..tin paraskeyi ekleisa rantebou k pali sto kentro prostasias manas k paidiou gia na mou grapsei o giatros akrivos tin syntagi..entometaksi simera eimoun ekei k ekana eksetaseis..veta pou meneis eipes?gia na po tin alitheia den mou arese stin oneiroupoli..tin fantazomoun kapos fantasmagoriki alla tzifos..kamia sxesi to pos to deixnei sto you tybe..oute pagodromio exei.maksim i koilitsa ontos fouskonei mera me tin mera apo do k pera..k ego parolo pou eimai stin 16h vbomada mono 2 fores to eniosa.xtes prospathousa na to nioso alla mpa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Xronia Polla kai pali! Pws perasate?

Xtes eixa kosmo giati giortaze o antras mou...efaga tosa polla patatakia pou akoma einai xalasmeno to stomaxi mou...mallon einai epeidi eixa kairo na faw tetoia skatoulakia kai epesa me ta moutra. Ase prepei na prosexw ligo giati den me blepw kala me ta kila an sunexisw etsi!!

Maxim nomizw gia emas einai polu nwris gia na niwsoume kati akoma. Kane upomoni liges bdomades akoma kai tha to niwseis! Pires kanena kilo toulaxiston me toso fai????

Delphine to IKA einai apla gia na mas talaipwrei mou fainetai! Emas de mas zutisan oute fwtotipia twn eksetasewn oute tipota parapanw pantws.

Koritsia niwthw oti perasan polu grigora oi giortes. Se treis meres einai paranoni prwtoxronias kai meta paei kai auto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας απο την ηλιολουστη ροδο(καλα τωρα σκοτεινιασε ετσι και αλλιως αλλα το πρωι ειχε τρελο ζεστο ηλιο)

αχ κοριτσια ποσα ακομη θα τραβηξουμε απο το ικα και αφου γεννησουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!

δε νομιζω να με ξεχασατε!

μας εκοψαν το ιντερνετ από το γραφει λογω μετακομισης και δεν μπορω να μπω!

ελπίζω να ειστε ολες καλα!

ηθελα να σας πω οτι ηδη εχω παρει 2 εταιριες και θα μου στείλουν διαφημιστικα βαλιτσακια εγκυμοσυνης!ειναι πολυ ωραια - τα ειχα παρει και στο πρωτο!αν θελετε σας δινω τα τηλεφωνα-περιλαμβανουν ολα τα απαραιτητα -κρεμες, πανες, πιπιλες,μπιμπερο κτλ για την αρχη-φυσικα εντελως δωρεαν -ακομα και η αποστολη!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας απο τη συννεφιασμενη και κρυα ροδο!!!! φτιαχνω φακες να φαμε και το απογευμα θα ερθουν οι γονεις μου να την παρουν για να μπορεσω να βγω και εγω σα ανθρωπος να παω να πιω ενα καφε χωρις να την κανω κουνια μπελα!!!

χαρουλα και εγω στη σαντυ ειχα παρει βαλιτσακια αλλα δεν θυμαμαι που σκατα ειχα βαλει τηλεφωνα και τετοια!! ετσι και αλλιως τα κοριτσια απο εδω με ειχαν βοηθησει!!! οποτε μπορεσεις βαλε τα τηλεφωνα γιατι επεσε κριση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ

ΓΙΑ ΤΟ LIBERO ΕΙΝΑΙ 80011542376

ΚΑΙ ΤΟΥ CAREDIRECT 2109287700

ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΙΚΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙΑ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσα!χρονια πολλά σε όλες!να περάσουμε όλες καλά τις υπολοιπές γιορτες και τα νινακια μας να μεγαλώνουν οπως πρέπει!χθες ειχα γιατρο και είδαμε πάλι τη μικρούλα μας!έφτασε 134 γραμμαρια!τελος ιανουαρίου θα πάω για β επιπέδου πια!οταν κλέισω ραντεβου θα σας πω ακριβη ημερομηνια!εχω πάρει 3 κιλάκια!να ανησυχωωωω?!ο γιατρος μου πε να προσεχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα κικιτσα μου ειναι σιγουρα κοριτσακι??? μπραβο σας μπραβο σας τι ομορφο δωρο πρωτοχρονιατικο!!!!

θα περιμενουμε να μας ενημερωσεις για τη β'επιπεδου σου!!!

χαρουλα σε ευχαριστουμε πολυ για τα τηλεφωνα αν βρεις και αλλα βαλε ενημερωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...