Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Θα ερθει Diaz μου και δεν θα το πιστευετε!!!!!

Η συγκινηση θα ειναι μεγαλη και τα δακρυα πια, θα ειναι δακρυα χαρας!!!!!!

Και στα δικα σου κουκλιτσα!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-

Τwiggy καλη λευτερια να εχεις γλυκια μου, και με ενα πονο να κρατησεις στην αγκαλια σου το κοριτσακι σου!!!

Και εγω στο μητερα θα γεννησω. Ακουγετε οτι εχει αλλαξει η τιμολογιση. Εχει γινει τιποτα, ρωτησατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια! Ο γιατρός είπε ότι η πρώτη ήταν παλυδρομη κάποιος άλλος που πήγα και είδε τις εξετάσεις μου,μου είπε ότι έχω ανεβασμενα τα νούμερα που είναι για τον μεγαλοκυτταροιο και αυτός είναι που προκάλεσε και το πυρετό. Τέλος πάντων έχω νοιώθω ότι έχω άγχος γιατί μετά απο τόσο καιρο δεν έχω ξανά μείνει έγκυος. Έχω παει σε πολλούς γιατρούς και σε ειδικούς για εξωσωματικη και η απάντηση ότι όλα είναι καλα και να μην κάνω εξωσωματικη εγώ τι να κάνω βρε κορίτσια για να μην το σκέφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

LIL ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΚΑΚΙΑΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΑΜΑ ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΚΟΣΤΟΛΟΓΙΑ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΡΕΑ ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ.

Diaz ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΣ "Θα έρθει όμως που θα πάει!" ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΗΡΘΕ. ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ........... ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

twiggy ΕΡΧΕΤΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ Η ΜΑΓΕΥΤΙΚΗ ΑΡΧΗ. ΟΧΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΤΩΡΑ!

cuando ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ.

Cristy ΚΑΙ Λιλιτσα ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ "ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΝΕΝΑ;" ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ. ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ.

ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΑ 461kgr.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+μ τελεια τα νεα σας!!!Με το καλο να κρατησεις το αντρακι σας στην αγκαλιτσα σου!!!!

Λιλιτσα αυτα θελουν υπομονη.Εφοσον ολα ειναι καλα θα ερθει το μωρακι!!!Παρε και κανενα τεστ ωορρηξιας.

Κριστη καλως ηρθες, ευχομαι πολυ συντομα να σας ερθει το μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ?????????ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ..... :(:(:(:(

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ???ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΟΥ? :cry:

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ???ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?

LIL ΠΩΣ ΕΙΣΑΙI???

ROSE??

KAI OΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΥΣΙΚΑ.... :?:

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΨΩΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΩΠΩΠΩΠΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ

ΑΑΑΑ ΚΑΙ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου χουανιτακι μου!!

Κριμα που εχει χαθει το παρεακι :(:(

Περσι τετοιο καιρο δεν σας προλαβαινα για να διαβαζω τα νεα σας!

Τωρα που οι περισσοτερες εχουν μεινει εγκυουλες εχουν χαθει.... :(

Καλα ψωνια χουανιτακι μου, αυτη η φαση με το shopping ειναι τελεια!

Εμεις ησυχα, εγω εχω κλειστει λιγο μεσα, δεν ειχα μαθει ετσι,αλλα εχω χαλαρωσει,χρειαζεται και ενα διαλειμμα απο ολα.

Σας φιλω και περιμενω και τα δικα σας νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχει χαθει εντελως το παρεακι...αλλα εγω για παραδειγμα εκτος απο τη δουλεια τρεχω και δε φτανω..σκεφτομαι να ζητησω την αδεια να κατσω να οργανωθω..να ετοιμαστω για τη μπεμπουλα!!μπαινω ποτε ποτε και βλεπω τι γινεται..κλεφτες ματιες δηλαδη!!!μου λειπετε αλλα βλεπω οτι ειστε καλα!!!χιωτισσα μου μεγαλωνουμε ε;κοριτσακια που προσπαθειτε..ολες εδω που βλεπετε εγκυουλες περασαμε ολα τα σταδια..της απογνωσης ,της ελπιδας, και ξανα να πιστευουμε οτι ισως ποτε να μην ερθει αλλα ερχεται καποια στιγμη!!και παλι δεν το πιστευεις!!!λιλ χ+μ ροουζ,χουανιτακι μωρουλι τουιγγι ντιαζ λιλιτσα κριστυ..η μερεντουλα που ειναι καλε;θα ερθει με καμια τρελη εγκυμοσυνη εκπληξη!!χαχα...φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΕΤΣΙ...

ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΥΑ.... :(

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!!! :roll:

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η CUANDO ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΘΕΙΚΗ ΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΚΑΙ ΜΕΤΑ....ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ!Η ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ!! :P ΓΛΥΚΕΣ ΟΜΩΩΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!

ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ,ΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΚΙΛΟ

:lol::lol:

ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΙΣΙΩΣ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 10ΚΙΛΑ ΣΥΝ!!!!!!!!!!

ΕΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΡΕΛΛΑ,ΕΝΑ 10 ΜΕ 15% ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΟΧΕΣ!

ΛΙΓΟ Η ΑΚΙΝΗΣΙΑ,ΛΙΓΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ....

1/2 ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ!!!

ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ....

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ??????????????

ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ....ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki emeis eimaste 1,5 kilo xouanitaki..poso mazi pame na xeres poso xairomai meta apo auta pou perasame!!!kai ego eho parei 9 kila!aaaaaaaaaaaaaaaa....prepei na viasto gia psonia!!eho psonisei liga vasika pragmata!!gia ti sia ti xeroume?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDAKI MOY ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ!!! :lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ!!

ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου δεν ξέρω αν με αναζήτησε καμιά μιας κ αποφασισα να μην συμμετέχω για λίγο να μην αγχώνομαι.... αλλά εγώ σας φέρνω τρελά νέα!!!!!

26/1 στην ουσία το απογευμα, έχοντας 1 μερα καθυστέρηση έκανα self clear κ βγήκε ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!

Προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη κ να πάω να κάνω αυριο πρωι χοριακή ώστε να βεβαιωθώ 100%!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτοιμη κ η χοριακήηηηη 73,7 μονάδες!!!!!

Δεν μπορώ να το πιστέψω με τίποτα ώστε να το χαρώ όπως θέλω!!!! :shock::shock::shock:

Πως σας φαινεται το νούμερο??? Δεν έχω ιδέα!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΣ ΤΕΛΕΙΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!!

ΤΩΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 10 ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 2000 2500!!!! :D:D:D:D

ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΕΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakioo συγχαρητηρια!!!!!!!αντε μπραβο να αρχησουμε παλι με ευχαριστες ανακοινωσεις!!!!!!

ευχομαι ειλικρινα ολοψυχα ολα να πανε τελεια...ποτε σου ειπε ο γιατρος σου να ξαναεπαναλαβεις τη χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakioo ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ. ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η xouanitaki ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ.... ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 671kgr, ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ +6 ΚΙΛΑ!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENAKIOO ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!

Χουανιτακι,cuando kai x+m τελεια τα νεα με τα μωρακια σας!!!

Εγω σημερα ειχα ζαλαδες, πρωτη φορα ενιωσα οτι γυριζει το δωματιο...δεν ειχα ορεξη για τιποτα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κι απο αυτο το ποστ!!!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου.... Ηρθε και το δικο σου θαυματακι...

Λιλ, Χουανιτακι, Χ+Μ , κουαντο, λια και σε ολες τις αλλες που ξεχνω λογω αλτσχαιμερ εγκυμοσυνης :? πολλα φιλακια στις κοιλιτσες!!! Ετσι να μπαινουμε που και που να δινουμε κουραγιο στα κοριτσια που προσπαθουν τοσο για τα μωρακια που λαχταρουν!! Κοριτσια υπομονη ... ερχονται!!! :D:D

Εγω ειμαι +8 κιλα, η μπεμπα εχει φτασει τα 2,5 καλα παμε!!! σας φιλω και σας φυσω..

φφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας!!!

καλη δυναμη και να εχετε πιστη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μπηκα μετα απο μερες και επεσα πανω σε καλα νεα.

ελενακιοοοοοοο συχγαρητηριααααααααααααααααααααααα με το καλο καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!φυσα και εσυ τωρα?μην μας ξεχνας ;)

εγκυουλες μας τι διαβαζω μεγαλωνουν τα μωρουλια σας και παχαινετε?αχ τι καλαααα :-p μακαρι να παχυνω ετσι και εγω συντομα...οπως καταλαβατε εμεις τα ιδια δεν εχει αλλαξει κατι!εμαθα σημερα για μια κοπελα που γεννησε που δεν ηξερα καν οτι ηταν εγκυος και για μια αλλη γνωστη μου που δεν ειναι καν αρραβωνιασμενη και εμεινε εγκυος και με πηρε λιγο απο κατω παλι.αρχισα να σκεφτομαι οτι το παρατησα πολυ το θεμα και ισως πρεπει να ξεκινησω παλι να κανω κατι μπας και ερθει αυτο το μωρο και σε εμας!ετσι θα παω στον γυναικολογο μου για τεστ παπ και θα του το ξανασυζητησω να δω τι θα μου πει.αν και πιστευω οτι θα πει να κανει νεο σπερμοδιαγραμμα να δουμε που βρισκομαστε!λεφτα να δω που θα βρουμε ομως να το κανει αν πει κατι τετοιο :-\ επισης αρχιζω και σκεφτομαι μηπως χρειαζεται τελεικα κατι παραπανω να κανουμε μηπως δεν μπορει να γινει φυσιολογικα και να στραφουμε αλλου.αυτο πιστευω οτι θα πει και ο γυναικολογος γιατι κατι τετοιο ειχε ειπωθει την πρωτη φορα που πηγα!ομως δεν θελω να πιστεψω οτι θα φτασω εκει δεν θελω να το χωνεψω νομιζω ακομα οτι θα ερθει φυσιολογικα ασε που θεωρω οτι ολοι οι γυναικολογοι την ιδια λυση δινουν αμεσως.αφου δεν ερχεται φυσιολογικα εξωσωματικη!εν τω μεταξυ ο αντρας μου φοβαται μην του εχει ξαναδημιουργηθει η κιρσοκηλη..τι να κανω βρε κοριτσια πειτε μου την γνωμη σας και εσεις?αν εκανα σπερματεγχυση ποσο κοστιζει και ποσες πιθανοτητες θα ειχα να εμενα εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Ροουζ!!!ολα ειναι πολυ σχετικα!!!καταρχην μην σε παιρνει απο κατω..το χεις αφησει οντως λιγο το θεμα αλλα ποτε δεν ειναι αργα να το ξαναξεκινησεις τουλαχιστον να παρεις λιγο την κατασταση στα χερια σου!...και ευχομαι στην πορεια να σου ερθει και η εκπληξη!Μη φοβάσαι να κάνεις ο,τι χρειαστει.Ξερεις οτι θες ενα μπεμπακι,ξέρεις οτι προσπαθεις άρα πρεπει να έχεις στο μυαλο σου ότι ισως και να χρειαστει να κανεις κατι (ευχομαι οχι..)αλλα θα πρεπει σιγα σιγα να εξοικειωνεσαι με την ιδεα και ας μη χρειαστει τελικα.Κι εγω ολα τα ειχα ψαξει και ημουν ετοιμη πια να κανω οτιδηποτε..και ειμαι πολυ ρομαντικη ξερεις τα ηθελα ολα φυσιολογικα και ωραια..αλλα καμια φορα θελει λιγο σπρωξιμο και παλι μπορει να ειναι το ιδιο ρομαντικα και υπεροχα..επισης οταν ερθει το μωρακι ολα αυτα μενουν απλα πισω!

Το πρωτο που πρεπει να κανετε ειναι να δειτε που βρισκεστε και τι δυνατοτητες εχετε.Ελεγχετε παλι σπερμα και εσενα..εκει θα δεις αν μπορεις να συνεχισεις να το παλευεις φυσιολογικα και τι πιθανοτητες θα ειχες με μια σπερματεγχυση η μια εξωσωματικη.Εχεις μαθει πολλα ηδη εδω και νομζιω οτι κανεις γιατρος δεν μπορει να σε κοροιδεψει..σε βοηθαμε κιολας..αν δεν μπορειτε οικονομικα μαθε πως μπορεις να κινηθεις με το δημοσιο.Τι μπορει να κανεις εκει κλπ.

η σπερματεγχυση αναλογως αν θα παρεις φαρμακα η οχι θα κοστισει αναλογα..νομιζω κανει 500 ευρω στην ελλαδα αλλα δεν ξερω..το αν εχεις πιθανοτητες εξαρταται απο πολλους παραγοντες..απο το πως ειστε και οι δυο σας και απο την τυχη..δεν πιανει παντα ειναι μια πιο "σπρωγμενη"φυσικη συλληψη δεν κανει θαυματα..νομζιω πως πρεπει να βαλεις προτεραιοτητες ξεκινωντας απο τις εξετασεις σας..οσες χρειαζονται για να δειτε που βρισκεστε...και επειτα να οπλιστεις με υπομονη και ψυχραιμια..εδω θα ειμαστε για ο,τι χρειαστεις.Και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουουου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου με το καλό να πάρετε τα μωράκια σας στην αγκαλίτσα σας!!!!!

rose καλή μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!! Εύχομαι σύντομα να έρθει κ σε σένα το σποράκι σου!!! Φφοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakiooooo ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!!! Μια τελειόμηνη εγκυομοσύνη εύχομαι!

Rose μου θα συμφωνήσω κι εγώ απόλυτα με την cuando... αφού ξέρεις ότι θες μπεμπάκι κάνε ότι χρειαστεί για να έρθει με λίγο βοήθεια αφού δεν έρχεται φυσιολογικά. Κι εγώ πίστευα ότι θα ερχόταν φυσιολογικά και ρομαντικά, αλλά ο Θεούλης έχει αλλα σχέδια. Τώρα ξεκίνησα τις ενεσούλες μου για την εξωσωματική (δεν είχα άλλη επιλογή, ούτε καν σπερματέγχυση) και νιώθω πολύ καλά και αισιόδοξη... ότι πρώτη φορά είμαι τόσο κοντά στο θαυματάκι μας. Μακάρι να μας βοηθήσει η Παναγίτσα και ο Χριστούλης να μας χαρίσουν το μωράκι μας και μετά πιστεύω ότι το τελευταίο που θα με νοιάζει έιναι το πως ήρθε το σποράκι.

Για τα οικονομικά τώρα που λες... εγώ έχω ξεκινήσει σε δημόσιο νοσοκομείο και για την ώρα είμαι ευχαριστημένη. Σαφώς είναι πιο οικονομικά και αν περάσεις κι απο επιτροπη του ΕΟΠΥΥ παίρνεις όλα τα φάρμακα δωρεάν. Ούτε καν συμμετοχή δεν πληρώνεις.

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο και μακάρι να μη χρειαστεί να κάνεις τίποτα από όλα αυτά και να σας προλάβει το σποράκι σας.

Πολλά φιλιά στις εγκυούλες μας! Μην ξεχνάτε να μας φυσάτε! Μακάρι να παχύνουμε όλες έτσι όπως παχαίνετε εσείς για τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας.εχετε δικιο αμα θελουμε ενα παιδι με οποιο τροπο και να ερθει θα το κανουμε!απλα δεν ειχα μπει σε αυτη την ιδεα ηλπιζα οτι θα τα καταφερναμε φυσιολογικα..τωρα ομως ξεκιναω να το παιρνω παλι ζεστα το θεμα και να βαλω στο μυαλο μου οτι ισως χρειαστει κατι παραπανω να κανω..θα μιλησω με τον γιατρο μου και θα δω τι θα με συμβουλεψει και αυτος!οσο για ασφαλεια δεν εχει ο αντρας μου γιατι δουλευει καπου ετσι.αναλογος ποιο ειναι το επομενο βημα θα δουμε οσο αναφορα την ασφαλεια!

diaz ευχομαι πραγματικαα και σε σενα οταν ερθει η στιγμη να κανεις χοριακη να ειναι στα υυυυυυψηηηηηηη :):):):):) ευχομαι να φουσκωσεις και να γινεις ενα ωραιο στρογγυλο μπαλονακι :-p

ελενακιο νεα εγκυουλα σε ευχαριστω για το φρεσκο φυσημα :lol:

φυσικα ευχαριστω και εσενα cuando μου και την μπεμπουλα σου :):-*:-*:-*:-*

οταν παω στον γιατρο και εχω νεοτερα θα σας πω.φιλακια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose θα περιμένουμε νεώτερά σου! Θα δεις που όλα θα πάνε καλά! Πιο πολύ σημασία από ότι κατάλαβα έχει πάντως η ασφάλεια η δικιά σου. Εσύ είσαι ασφαλισμένη; Μακάρι να φουσκώσω σαν μπαλόνι κι εγώ σύντομα κι όλες οι κοπέλες που προσπαθούμε!! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...