Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

Άννα Μαρία, εγω ότι και να κάνω θα την κάνω πλούσια την αηκ..και τα σωματα καταναλώνουν πολυ ρεύμα αλλα και τα κλιματιστικά..βέβαια σωματα λέω να βάλω μόνο στο σαλόνι και στο υπνοδωμάτιο μας μιας και έχω και το μωρο εκει..δεν θα το βάλω σε δικό του δωμάτιο ακόμα..αργότερα βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αγγελικουλα κ στον τολη ολο ιγμοριτιδες του κανει.. σκατα

εχει τοσο καιρο κ ακομα δεν εχει συνερθει.. πρεπει να εχουν περασει 3 μηνες

αλλα τι να κανουμε, δεν εχουμε αλλη θερμανση

αννα μαρια εμεις οταν ημασταν μικρα οι δικοι μου ειχαν κατι σομπες υγραεριου..

αποσο ξερω δεν καηκε κανεις απο τους 3 μας αλλα γενικα αυτα τα σωαματα τα φοβαμαι ρε γαμωτο..

λιιιιιγο να σου ξεφυγει απο την προσοχη μπορει να παει κ να πεσει πανω του

αχ γιωτα ασε... κ εμενα με ενοχλει το δοντι μου κ δε θελω ουτε ντεπον να παιρνω

σας ειπα οτι πρεπει να βγαλω παλι το φρονιμητη??? ελεος ρε πουστη μου σε καθε εγκυμοσυνη πρεπει να βγαζω κ απο εναν??? κ τωρα κανω υπομονη αν ειναι να τον βγαλω μετα τη γεννα, τωρα φοβαμαι ρε γαμωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω..εχει μια εκπομπή στο discovery με στοιχειωμένα σπίτια..απο την μια τα έχω κάνει πάνω μου γιατι είμαι και λίγο φοβιτσιαρα κι απο την άλλη με τρώει να δώ το τέλος της ιστορίας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική κι εγώ στο δωμάτιό μας θα το έχω στην αρχή, για αρκετό καιρό μάλιστα.

Το μπάνιο πώς το θερμαίνεις; Εμείς βάζουμε σόμπα. Δεν ξέρω αν θα τον κάνω μπάνιο στο δωμάτιό του ή στο δωμάτιο του μπάνιου, μάλλον στο δεύτερο. Φυσικά, θα το δω στην πράξη πώς βολεύει.

Λένα, εγώ τους έβγαλα όλους τους φρονιμίτες με τη μία και ησύχασα!

Καλά, το ντοκιμαντέρ με τα στοιχειωμένα σπίτια, ούτε γι' αστείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα εγω τα φοβάμαι αυτα με τα υγρασία..και εμεις με αυτα μεγαλώσαμε..είναι πολυ επικίνδυνα..θυμάμαι όταν ήμουν μικρη κάηκαν πολλα σπίτι στην Λευκάδα ..ήταν και ξύλινα λόγω των σεισμών και κόλλημα το ένα με το άλλο..τετράγωνα ολόκληρα καίγονταν..εγω στην κυπρο, τα χρησιμοποιούν στο μαγείρεμα περισσότερο αλλα και για θέρμανση..είχαμε κι εμεις μια σόμπα όταν ζούσαμε στο διαμέρισμα αλλα για λίγο καιρο..την ξεφορτωθηκα γιατι φοβολμουν ότι την άφησα ανάμενη και με έπιαναν κάτι σαν ασφάλειες..νόμιζα ότι θα γυρίζω και θα τα βρω όλα κάρβουνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω για το μπανιο του θελω να παραγγειλω σε μαραγκο ενα επιπλακι που θα καλυπτει το πλυντηριο κ θα ειναι λιιιγο πιο μεγαλο, για να τον αλλαζω-πλενω-ντυνω εκει. νομιζω θα με βολεψει πολυ.. εχουμε βαλει κ ραφια εκει κοντα θα κρεμασω κ ενα μομπιλε απο πανω για να χαζευει..

τον ανασταση στην αρχη τον καναμε μπανιο στο δωματιο του, πηγαινε-φερε το νερο ηταν πολυ ζορι, ειδικα στην αρχη που δεν ξεραμε κ που παν τα 4...

αχ αγγελικουλα πολυ μαρεσουν κατι τετοια!!!

καλε αννα μαρια με τη μια??? πωπω δεν ηταν σαν τουμπανο το στομα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, καλά, αυτές τις σόμπες υγραερίου δεν είναι να τις αφήνεις και να φεύγεις!

Λένα, κι εμάς η μάνα μου έβαζε το μπανάκι πάνω στο πλυντήριο και μας έπλενε εκεί. Εμάς, όμως, το πλυντήριο είναι στην κουζίνα, εντοιχισμένο κατά κάποιο τρόπο.

Ναι, τους έβγαλα και τους τέσσερις φρονιμίτες μαζί. Δεν μπορώ να πω ότι ταλαιπωρήθηκα πολύ. Κουράστηκα, βέβαια, στην εγχείρηση, γιατί την έκανα με τοπική αναισθησία και καθόμουν δύο ώρες με ανοιχτό το στόμα, και μόλις τελειώσαμε, μ' έπιασε μια τρομερή ναυτία κι έκανα εμετό. Μόλις πήγα σπίτι έβαλα πάγο στα σαγόνια μου και δε φούσκωσα σχεδόν καθόλου. Το μόνο πρόβλημα ήταν ένα θέμα με τις άφθες. Είχα γεμίσει, είχα αμέτρητες, και έτσουζε φρικτά ακόμα και το νερό. Μου έδωσε ο γιατρός ένα τζελ και ανακουφιζόμουν. Το μεγάλο ζόρι με τις άφθες κράτησε τρεις μέρες περίπου. Μία βδομάδα μετά την εγχείρηση μπορούσα να φάω κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε θηριο!

καλα κ εγω με τον ενα που εβγαλα μετα την εβδομαδα μπορεσα να φαω.. αλλα ειχα πρηστει απιτσευτα πολυ!! δε θα ξεχασω ποτε που η κοπελα-βοηθος του μου εδειξε το τεραστιο δοντι κ με ρωτησε αν θελω να το κρατησω κιολας :lol::lol: κοντεψα να λιποθυμησω οταν το ειδα!!

αχ πολυ ζορι πρεπει να ειναι οι αφθες.....

βασικα τωρα ειδα οτι το εγραψα λαθος, δε θα εχω το μπανακι πανω στο επιπλακι που σας εγραψα, απλα εκει πανω θα βαλω την αλλαξιερα του, οταν τον πλενω ειτε κανονικα ειτε τοπικα να τον ακουμπαω κατευθειαν εκει, να μην κανω διαδρομες μεσα στο σπιτι κ μου κρυωσει το μαναρι μου :mrgreen:

ουφ κουραστηκα, εκανα κεικ με πορτοκαλι, μιλφειγ (εψησα ΚΑΙ το φυλλο) κ ρυζογαλο!

εχω κ κατι κολοκυθες που περιμενουν να τις ετοιμασω για καταψυξη... θελω αυριο να κανω κ ζωμους λαχανικων... ουφ!!

σας καληνυχτω κοριτσαρες!!! τα λεμε αυριοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αννα μαρια εσυ εδω θα εισαι δεν το συζηταω!!!

εχεις στην αναμονη κ το λικερ!!!

παρεπιπτοντως αν γινει καλο δωσε συνταγη, τρελαινομαι για ροδι!

φιλουδιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ξενύχτισες! Τι κάνουμε;

Χθες ξεκίνησα να γράφω ένα κατεβατό και η χαζή ξέχασα να το κάνω αντιγραφή πριν το ποστάρω και πάει! :evil: Μου σπασε τα νεύρα και το κλεισα!

Διαβάζω το ζόρι που τραβάτε με τα μωράκια σας και φαντάζομαι και εμείς τι έχουμε να τραβήξουμε τις πρώτες μέρες που μάλλον θα πέσουν και μέσα στα Χριστούγεννα. Θα κάνουμε υπομονή τι να κάνουμε, οι πρώτοι μήνες είναι δύσκολοι μετά θα στρώσουν.

Εμείς λέμε να πάρουμε ένα αερόθερμο για το μπάνιο και μετά να το μεταφέρουμε στο δωμάτιο που θα την ντύνουμε. Πάντως το θέμα της θέρμανσης και εμάς μας προβληματίζει πολύ. Έχουμε καλοριφέρ στο σπίτι (αυτόνομη θέρμανση) αλλά αν πούμε να τα ανάψουμε και να έχει ζέστη, θα θέλουμε σχεδόν 400 ευρώ το μήνα σε κοινόχρηστα. :? Με το νέο μισθολόγιο έτσι όπως το κάνανε το ποσό αυτό είναι απαγορευτικό. Το καλό είναι ότι έχουμε τζάκι ενεργειακό με τζάμι αλλά ο βλάκας που μας το έφτιαξε δεν μας έβαλε και το ειδικό μοτεράκι και θερμοστάτη που βγάζει πολύ περισσότερη ζέστη και που καίει πολύ πιο αργά τα ξύλα. Και είχαμε πληρώσει και 3800 για να το βάλουμε! Κάνει μεν ζέστη αλλά μόνο στο σαλόνι. Στα υπνοδωμάτια δεν πάει και δε ξέρουμε πως να ζεστάνουμε φέτος το δικό μας που θα έχουμε και το μωρό. Λέμε του χρόνου αν μπορέσουμε να βάλουμε και μοτερ με θερμοστάτη, φέτος όμως no money no honey! Είδαμε τώρα κάτι καλοριφέρ καινούργια που είναι και ενεργειακά (-20% στο ρεύμα) με 120 ευρώ που είναι κάτι σαν καλοριφέρ με αερόθερμο μαζί αλλά δεν είναι για πολλές ώρες. Σκέφτομαι αφού θα σηκώνομαι κάθε 2-3 ώρες για θηλασμό θα το αναβοσβήνω ανάλογα.

Αύριο θα πάμε να δούμε τη ζουζούνα μας!!! Έχω αγωνία να δω τι θα μας πει. Ελπίζω να μεγάλωσε αρκετά. Εγώ πάντως έχω βαρύνει πολύ σε όλες τις κινήσεις μου. Πλέον δε μπορώ να περπατήσω ούτε 100 μέτρα. Πονάνε οι μύες της κοιλιάς μου και τα κόκαλα στη λεκάνη. Τελευταίες μέρες έχω και αρκετές συσπάσεις χωρίς να πονάω βέβαια. Αλλά νομίζω θα μου ξαναδώσει τα yutopar γιατί είναι νωρίς ακόμη για απρόοπτα. Στον ύπνο ρε κορίτσια μπορούμε να ξαπλώνουμε ανάσκελα ή πρέπει μόνο στο πλάι; Στο βιβλίο γράφει ότι ανάσκελα δεν αιματώνεται καλά ο πλακούντας. Στο πλάι όμως ζορίζομαι πολύ, πονάνε κόκαλα μέση κτλ.

Την άλλη εβδομάδα θα πάμε να γνωρίσουμε και την παιδίατρο. Έχω να την ρωτήσω ένα σωρό πράγματα. Μέχρι και λίστα έκανα για να μη τα ξεχάσω.

Κορίτσια εσείς που κάνατε καισαρική, μετά από πόσες μέρες μπορείς να κάνεις μπάνιο; Στο νοσοκομείο κάνατε μπάνιο. Λέω να πάρω μόνο μια πετσέτα μπάνιου γιατί φαντάζομαι μόνο τοπικά θα μπορώ να πλύθώ.

Άννα Μαρία αν σε πιάσουν οι πόνοι ή σπάσουν τα νερά βάλε στη βαλίτσα και το λικέρ! Μέχρι να γεννηθεί ο Αντρίκος αυτό θα έχει γίνει σούπερ. Άσε που θα έχεις και να κερνάς! :D

Αυτά από εμένα! Υπομονή σε όλες τις μανούλες που ζορίζονται με τον θηλασμό και τους κολικούς, καιι φιλιά πολλά στις εναπομείναντες φουσκοκοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια;;;

Εμείς σήμερα κοιμηθήκαμε από τις 22.30 μέχρι τις 04.30 φάγαμε και στις 5.30 τον έβαλα για ύπνο αλλά μέχρι τις 7 πονούσε λίγο ο καημενούλης και τώρα τον έχω μαζί μου στο ρηλάξ και νανουρίζεται….

Λενάκι μου εγώ είχα βγάλει δυο φρονιμίτες μαζί τους κάτω…αλλά δε με ένοιαξε καθόλου την άλλη μέρα έφαγα και σουβλάκι που απαγορευόταν βέβαια…αλλά αν δεν το έτρωγα θα έσκαγα!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια όσο για τη ζέστη εμείς ανάβουμε καλοριφέρ, έχουμε φυσικό αέριο, θα το χρυσοπληρώσουμε τώρα με το μπέμπη αλλά τι να κάνουμε….

Αγγελικούλα έπρεπε να κάτσουμε μαζί να δούμε το ντοκιμαντέρ με τα στοιχειωμένα σπίτια…….

Άννα Μαρία έτοιμο το λικέρ;;;;;

Για να ξέρουμε πότε αποδεσμεύεσαι………και γεννάς!!!!!!

Μάντι και εγώ την έχω πατήσει με το μάμμυ…έχω φάει ώρα να διαβάσω και να αναλύσω τα πάντα και έχω γραψει σεντόνι…..και έχω κάνει την βλακεία να μην σώσω το κείμενο και στο τέλος …….τα νεύρα μου!!!!!!!!

Σήμερα θα δείτε και το κοριτσάκι σας τι καλά…θα περιμένουμε νέα!

Εγώ δεν έχω ακούσει κάτι σχετικά με τον πλακούντα και πώς τροφοδοτείται αν κοιμάσαι ανάσκελα…εγώ κοιμομουν στο πλάι γιατί έτσι βολευόμουν…..τώρα ξανά στην αγαπημένη μου στάση ύπνου μπρούμυτα!!!

Εγώ όταν είναι να πάω παιδίατρο ή να την πάρω τηλέφωνο ετοιμάζω λίστα…..καλά κάνεις γιατί όλο κάτι θα ξεχάσεις.

Για το μπάνιο δε ξέρω να σου πω εγώ με φυσιολογικό έκανα μετά από μια ώρα αφού γέννησα, αλλά πετσέτες χρειάστηκα…θα σου πουν τα κορίτσια που έχουν κάνει καισαρική και ξέρουν.

Νιακι πώς τα πας κοριτσάκι μου με την μικρούλα;;;

Το αγοράκι σου τι κάνει;;;

Πας στα επισκεπτήρια και το βλέπεις;;;

Εμάς ήταν στο δεύτερο όροφο και είχε επισκεπτήριο 12.30 και 19.00.

Με το καλό να πάρετε και τον μπεμπάκο σπιτάκι σας!!!!!!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydia koritsares xthes xathika pali ti na kanw omws exv toso treksimw..........na exw ola toy mwroy ayto poy kanoyme oles alla na exw kai to allo sto iasw kai phgenw dyo fores prwi kai apogeyma na toy paw to gala moy kai na ton dw ligaki ......omws mallon shmera terma ayta an ola einai opws xtes ton pernoyme kai feygoymeeeeeeeeeeeeeeeeee.......ax to psyxaki moy xtes ton taisa egv prvth fora kai htan toso hremoylhs sthn agkalia tis manoylas toy ton koitoysa kai ta matia moy etrexen xwris na to katalabenw elpizw shmera na ginoyn ola ena parelthon kai na gyrisoyme sto spitaki mas oloi mazi mia eytyxismenh oikogeneia............ den eida tipota apo oti exete grapsei gia allh mia fora............. :(:(:(:(:(:(:( gia na dw tha vrw toys rythmoys moy ksana h oxi xaxaxaxaxaxaxa

sas filw oles glyka kai ta mpempakia sas mesa kai eksw apo tis koilitses............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου κουκλιά είστε!!!!

Να σου ζήσουν και με το καλό να πάρετε και τον ζουζουνάκο σας στο σπιτάκι σας!!

Να είναι γερά και ευλογημένα και εσύ καλή λοχεία.

φιλάκιαααααααα

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα μπηκαμια γρηγορα γιατι ο Χριστοφορος ειναι αρρωστος και εχει υπολογιστη για να κατσει κρεβατι και να μην σηκωνεται...Νια μουυυ τι μικρουλιι τι γλυκουλιι φτου φτου να σου ζησειιι...κοριτσια οπως και να εχει ητε σωμα ηλεκτρικο ητε καλοριφερ καιει το ατιμο ρευμα αλλα απο το καλοριφερ που ηθελα 500-600 το μηνα καλυτερα ειναι..εχω μεγαλο σπιτι οπως ειπα και απο παντου χτυπαει αερας και για να ζεστανει...αχ αμαν...παντως το ενργειακο τζακι ειναι πλεον η λυση..σας ειπα υπαρχει και λεβητα που καιει ξυλα και ειναι γυρω στα 1500 ευρω και το συνδεεις με καλοριφερ αλλα αντε πηγαινε ελα και βαζε ξυλα...παντως παλια που νοικιαζα σπιτι ειχαν γκαζι και πραγματικα ειχαμε σωθει..συνολο για οοολο το χειμωνα να πληρωνα 300-400 ευρω..αλλα εδω δεν μπορουμε να βαλουμε...κριμααα...βρε συ boureque που βρικες ενεργειακο τζακι με 2500..μαζι με την εγκατασταση η μονο το τζακι??με ενδιαφερει γιατι εδω μας βγαινει 5000 και απο Πολωνια το βρικαμε οοοολα οοολα μαζι εξαρτηματα γυψοσανιδες καιολα ετοιμο στημενο μας βγαινει 2500..φυσικα ο μαστορας απο ελλαδα...αχχ τι μας εχουν κανει...παντως το ενεργειακο τζακι νομιζω δεν θα ειναι προβλημα για το παιδι μιας και εχει πορτα μπροστα οσο για το κανονικο επειδη το αναβουμε συνεχεια εχουμε παντα ενα παραθυρο ανοιχτο για να μην καπνιζει κιολας..εμενα επειδη το σπιτι το εφτιαξε η μαμα μου εβαλε ξυλο(ο παππους μου ειναι μαραγκος)σε πορτες και παραθυρα και ετσι αναπνεει που λενε το σπιτι δεν ειναι οπως τα αλουμινια αν και θελω να βαλω γιατι στο σπιτι που νοικιαζα ειχα αλουμινια και με βολεψαν αλλα και παλι και στα αλουμινια αφηνεις ενα παραθυρο λιγο ανοιχτο πχ στην κουζινα αλλιως βρωμαει καπνιζει και ξυραινει την ατμοσφαιρα...φιλακια πολλαα Αννα Μαρια κοπελιααα οταν με το καλο ξυπνησεις και γινει και το ροδι σου...πανε κοπελια στο γιατρο μπας και γεννας και εχεις καμια διαστολη και δεν το ξερεις γιατι σε βλεπω να πινεις λικερ και να γεννας ταυτοχροναα φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες.....τι μου κανετε;;;

εγω καλυτερα σημερα......ναι μεν ειναι ακομα πρισμενο το ποδι αλλα δεν με ποναει οπως χθες....παλι καλα....γιατι λεω αν γυρισει νωρις ο πατερας μου να παω τον γιωργο στο παιδων......ειδωμεν.......

νιακι μου κουκλα η μικρη και ευχομαι σημερα να παρετε και τον μπομπιρα σπιτι σας......ποσο γεννηθηκαν;;;

αγγελικουλα ειχες ορεξη για θριλερ χθες;;;;χαχαχα.....

μαρακι καλος ειναι ο μπεμπουλης..στρωνει σιγα σιγα........

ανναμαρια ετοιμο το λικερ;;;;;;;;;;;;αντε γιατι πρεπει και να γεννησεις.....

μαντι περιμενουμε νεα σου.....

λενακι εννοεις οτι βγαινει στραβα ο φρονιμητης;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπημένες μου φίλες!!!

Νια μου τι κουκλί είναι αυτό;φτου φτου να σου ζήσουν τα ζουζουνάκια σου!!!!

με το καλό να πάρετε και το αγοράκι σας σήμερα ση φωλίτσα σας!!!!

Μαράκι μπράβο στο αγοράκι σου φτιάχνει το πρόγραμμά του σιγά σιγά!!!

και μένα η ζουζουνίτσα μου το βραδυνό το έχει βελτιώσει αρκετά, σηκώνεται πια

κάθε 4 ώρες.Βέβαια αυτό έχει συμβεί τις τελευταίες δύο μερούλες οπότε για να

δούμε θα το κρατήσουμε!!!Φιλησέ μου το μπεμπάκο!!!

Γιωτούλα περαστικούλια, χαίρομαι που είσαι ήδη καλύτερα!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου θρίλερ εχθές διάβασα....τι κάνει ο γλυκός

μου Χάρης;

Άννα Μαρία τι κάνεις;κανένα νέο;

Μάντι περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό!!!

Ευάκι περαστικά στο Χριστοφορίνο!!

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευούλα περαστικα στο Χριστοφοράκο σου!

Γιωτάκι καλύτερα σήμερα μπράβο, ελπίζω να τα καταφέρεις να πας στο παίδων..

ο μπεμπάκος μου καλύτερα δόξα το Θεό.

φιλακιαααααααα

Δωράκι μου και εμένα τώρα τελευταίες μέρες το κάνει...συνηθίζουν σιγά σιγά.

φιλάκια στη ζουζουνίτσα σου!!!!!!!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πηρα τηλεφωνο στο παιδων αγια σοφια που εφημερευει και μου ειπαν οτι οι γαστρεντερολογικη δεν εφημερευει ποτε.....τι θα κανω τωρα....αμαν πια ρε γαμωτο...απο τη μια λεω να τον παω να τον δουν οι παιδιατροι απο την αλλη πολυ φοβαμαι οτι τσαμπα θα περασω τοση ταλαιπωρια....αχ!!!!!!δεν ξερω τι να κανω..........για αλλη μια φορα η τελεια δημοσια υγεια που εχουμε μας βοηθαει σε ολα..... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα παρηγορητικά σας λόγια και για την συμπαράσταση!!!!!!!! Κι ευχαριστώ που με ακούτε παρόλο που σας έχω πρήξει με το συγκεκριμένο θέμα.......

Τί κάνετε??????? Εγώ είμαι λίγο καλύτερα σήμερα.....όχι ότι άλλαξε κάτι απλά ασχολούμαι με τα κοριτσάκια μου, σκέφτομαι πώς να στολίσω το σπίτι για τις γιορτές (για το χατήρι της Μαρίας μου δηλαδή) και γενικά κρατάω το μυαλό απασχολημένο με άλλα πράγματα για να μην σκέφτομαι τα σοβαρά και τρελαίνομαι!!!!!!!

Προσπαθήσαμε να μιλήσουμε με τον άντρα μου, φυσικά όπως πάντα αναγνωρίζει ότι κάνει μ@λ@κίες.....δεν μασάω πλέον, ξέρω ότι οι υποσχέσεις του δεν κρατάνε πολύ! Κάνω τεράστια προσπάθεια να κρατήσω κάποιες ισορροπίες, τουλάχιστον να μην χρειαστεί να ξαναπάρω χάπι για να ηρεμήσω!!!!!

Κατά τα άλλα, ανυπομονώ να σαραντήσω....παρόλο που δεν τήρησα το σαραντάμερο και έχω βγεί έξω (για δουλειές κυρίως) πάρα πολλές φορές, θέλω επιτέλους να τελειώσει και τυπικά για να βγάζω και το μωρό έξω περισσότερο (μέχρι την μαμά μου έχουμε πάει αρκετές φορές)!!!!

Νία μου τί κουκλάκι είναι αυτό?????????? Να σας ζήσουν και τα δύο κορίτσι μου και με το καλό να πάρετε και το αντράκι σας στο σπίτι!!!!!!!!

Μαράκι12 το βάζεις τον μπέμπη στο ρηλάξ????? Κι εγώ σκέφτομαι να αρχίσω να την βάζω σιγά σιγά για να νανουρίζεται γιατί θέλει συνεχώς αγκαλιά.....μόλις κοιμηθεί και την ακουμπήσω στην καλαθούνα ξυπνάει μέσα σε δύο λεπτά και τσιρίζει!!!!!

Αγγελικάκι μου εμένα μου αρέσουν πολύ κάτι τέτοια ντοκυμαντέρ......κι εγώ είμαι φοβιτσιάρα και επηρεάζομαι αλλά κάθομαι και τα βλέπω γιατί η περιέργειά μου είναι συνήθως μεγαλύτερη από τον φόβο μου!!!!!

Άννα Μαρία μου άσε τα λικέρ και ετοιμάσου για την γέννα γιατί έφτασε η ώρα......απίστευτο???? Έρχεται ο Αντρίκος........θα έχει γιορτή και γενέθλια κοντά κοντά!!!!!!!!

Μυριάκι μου τα ξενύχτια καλά κρατούν ε????? Ζόρικος ο γαμπρούλης μου.........το πουλάκι μου έχει κωλικούς και πονάει.....

Ηλιαννάκι μου τί ταλαιπωρία η Αννούλα σου.......φίλησέ μου τα και τα τρία!!!!!!!!!!

Teddy μου τί κάνει η μπουμπού?????? Κάνετε βολτίτσες τώρα που σαραντήσατε?????

MaDi μου τί καλά που θα δείτε την μπουμπού σήμερα.....θα μας πείς νέα ε?????

Μπουρεκάκι μου πάλι φαγούρα ο ταλιμπανάκος????? Θα τον ξαναπάς στον γιατρό???? Μήπως κάτι που τρώει και βγαίνει στα κακάκια του προκαλεί ερεθισμό???? Μην στεναχωριέσαι καλό μου, πιστεύω ότι είναι κάτι παροδικό (το παθαίνω κι εγώ αλλά δεν το έχω ψάξει ποτέ να σου πώ την αλήθεια μου και να φανταστείς ότι είμαι πολύ ψείρας σε ότι αφορά την υγιεινή της περιοχής)! Η μπούμπα ετοιμάζεται για την ηρωική έξοδο??????

Μαϊμουδάκι μου κι εγώ σ'αυτήν την εγκυμοσύνη ταλαιπωρήθηκα πολύ με τα δόντια μου....έσπασαν δύο, έκανα προσωρινό σφράγισμα στο ένα (τί πόνος!!!!!!!!!!) και το άλλο θέλει απονεύρωση........προσπαθώ να ετοιμαστώ ψυχολογικά για να πάω στον οδοντίατρο........εντωμεταξύ, άμα σαραντήσω θα πάω και στον γυναικολόγο για τεστ ΠΑΠ. Στην Μαρία μου είχα πάει για τεστ ΠΑΠ στις 50 μέρες (αφού είχα καθαρίσει από τα λόχεια και μου είχε έρθει και περίοδος).

Γκίρλ μου μια χαρούλα η μπέμπα σου...........μην ανησυχείς για τίποτα, όλα καλά θα πάνε και μέχρι να γεννήσεις θα πάρει το βάρος που πρέπει η ζουζούνα!!!!!!!

Μίκι μου φιλάκια στην κοιλίτσα....είσαι η κίντερ έκπληξη της παρέας αλλά να γεννήσεις με το καλό να μας πείς τί είναι γιατί εμάς μας έχει φάει η περιέργεια :lol:

Τιτινάκι μου πωπω μεγάλη ταλαιπωρία με τα μαλλάκια σου καλό μου αλλά τουλάχιστον να βρείτε την αιτία και να κάνεις την κατάλληλη θεραπεία να ησυχάσεις!!!!!!!

Αναστασάκο μου είναι λογικό να αγχώνεσαι για τα πάντα τώρα που είναι αρχή.......θα βρείτε τους ρυθμούς σας με την φραουλίτσα!!!! Εμένα η μπέμπα μου τρώει κάθε 2μιση με 3 ώρες.....κάποιες φορές τρώει και στις 4 ώρες αλλά δεν την ξυπνάω εγώ ποτέ για να φάει......όποτε πεινάσει εκείνη!!!!

Τί άλλο γράψατε δεν θυμάμαι.....

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου περαστικά για το πόδι σου......φαντάζομαι πόνος!!!!!! Όσο για το άλλο.......τί θα πεί δεν εφημερεύει η γαστρεντερολογική?????? Και δηλαδή τί κάνουν με τα επείγοντα????????? Τους λένε κλείστε ραντεβού?????????? Αν το πας το παιδί στο Παίδων στο παιδιατρικό δεν μπορούν να κάνουν κάτι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsiaaaaaaaaaaaaa

anna mariaaaaaaaaaaaaaa pou eisai?????phges na geniseis h pineis to liker?axaxaxaxaxa

giwta mou xairomai pou eisai kalytera shmera ante na ginei kai teleiws kala na mhn talaiporise...eyxomai ola kala me ton mikrouli sou na pane!!!!!!!

evaki perastika ston xristoforino sou!!!!!!!!

sympetheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa h nyfh mou einai kouklaaaaaaara!!!!!!!!!!!!ante na parete kai ton kouniado shmera spitaki sas na oloklhrwthei h eytixeia sas!!!!!!!!!theloume na ton doume kai ayton!!!!!!na mou ta filiseis kai ta 2 :D:D:D:D

nomizw 2300 h mikrh genithike kai 2.000 kilakia o mikroulis giwtaki!!!!!!!

maraki mia xara o mpempoulis sou arxizei kai strwnei siga siga...ypomonh kai tha strwsei kai akoma pio poly!!!!!!!!

nasia mou prospathise na eisai oso pio psyxraimh mporeis gia ta paidakia sou kai mono...kouragio sou eyxomai...

ase travaw megalo zori me ta mallakia mou...alla elpizw pws ola tha pane kala twra....gia na doume!!!!

entometaxy exthes skeftomoun mhpws me to tatouaz pou thelw na kanw na epireash tipota sthn therapia gia ta mallia alla den nomizw......esy ti lete?????mhpws gnwrizei kanena koritsaki pou exei idh kanei tattoo?

egw koritsia ayrio tha paw se ena bachelor mia filhs...tha pame mpouzoukia ston kiamo....xixixixixiixi pwpw exw para poly kairo na paw se mpouzoukia!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα μου τι κορίτσαρος λαχταριστός είναι αυτός!!!!!!!!!

Να σας ζήσει το μπουμπουκάκι!!!

χαίρομαι που είσαι καλύτερα φιλενάδα!!

πολύ καλά το σκέφτηκες να απασχολείς το μυαλό σου

με ευχάριστα πράγματα που αφορούν τα κοριτσάκια σου

και όλα τα άλλα υποβάθμισέ τα.

Η μπουμπού μου είναι καλά ακόμα δεν την βολτάρουμε

γιατί έχει πολύ κρύο και φοβάμαι...την πάω μόνο μέχρι τη

μαμά μου που είναι πολύ κοντα!!!Φιλησέ μου τις ζουζουνίτσες σου!!!

Γιωτούλα αίσχος με αυτή τη δημόσια υγεία.μα είναι δυνατόν να

μην εφημερεύει η γαστρεντερολογική ποτε;

Χριστινάκι μου θα φτιάξουν τα μαλλάκια σου κοριτσάκι μου λίγη υπομονή!!!

τι καλά που θα βγεις, να περάστε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου σ'ευχαριστώ πολύ καλό μου....ΚΑΙ αυτή η κόρη μόνο μύτη και χείλη πήρε από μένα!!!!!!!!!!!!

Τιτινάκι μου στον Κιάμο??????????????????? Καλά, κάνει ΤΕΛΕΙΟ πρόγραμμα!!!!!!!!!!!!!! Αχ τί μου θύμισες............όταν ήταν στην Θεσ/νίκη είχα πάει εκατό φορές!!!!!!!!!! Θα περάσετε τέλεια αυτό είναι σίγουρο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...