Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.55- παπένιος ή παπένια?


Recommended Posts

καλημερα καλημερα!

τι κανετε?

Λενα...αχ τις σκεψεις αυτες σχετικα με μικρα μωρακια τις εχω και εγω!

μα ποσο μικρα γεννιουνται τα ατιμα...

μαλλον ξεχασαμε...

ερωτηση....πως θα ξεφορμαρω το κεικ που δεν βγαινει το ατιμο απο τη φορμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚαλημερΑ!!!!!

Ρε Φρανη...κανε κανενα ευχελαιο παιδι μου...ελεος πια με τις παλιοαρωστιες..που τις βρισκετε εκει κατω;;;

περαστηκα και ααγυρηστα και καλο κουραγιο!!!!!

Βικυυυ χαρηκα πολυ με τα νεα σας..ειλικρινα...πιστευω πως ολα θα πανε καλα, και του Χρονου τον Ιουνιο θα ερθει η Παναγιωτα...και τον Σεπτεμβρη θα ερθουμε εμεις για τη βαφτιση... :lol::lol::lol::lol:

Επισης ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!!! δεν του κανω του κουμπαρου για νονα;;;;; :evil::evil::evil::evil:

φτου του καλε!!!!!

Πες του αυτος χανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλια πιστευω πως εαν πας στον Μεγα θα σου πει τα ιδια με τον δευτερο γιατρο, ειναι σαν να τον ακουω να μιλαει για τον Χριστοφορο.

Εμας μας ειχε δωσει και κατι σταγονες- δεν θυμαμαι πωςτις λενε γιατι εχει πολυυυ καιρο να παρει- μη φαρμακευτηκες που στεγνωνουν το υγρο στο αυτακι αλλα δεν κανει να τις χρισημοποιεις πολυ καιρο

Βενετια τελικα θελω 100 χωρια..απο τα απλα...διαλεξε εσυ το χρωμα..η γκρι- η απαλο γαλαζιο η λευκα η κοκκινα, αυτα θα ειναι τα χρωμματα μας.

Εχω βρει και αυτες τις χιονομπαλες

http://www.christakopoulos.gr/products_ ... _parent=15

που ειναι πιο του γουστου μου καθωτι εχουν χιονανθρωπο και οχι αη βασιλη..αλλα δεν ξερω α;κομα τιμη

στο εμποριο τις βρισκω με 1,90

Ο λογος που θα κανω λιγο πιο "τσιμπιμενες" μπομπονιερες και γλυκα κλπ ειναι γιατι δεν θα κανω τραπεζι μετα οποτε μη μεινουν παραπονεμενοι..κυριως τα παιδακια

Βενη θα σε στειλω το σταθερο με πμ

Βικυ εαν ειναι ακομα ξεστο, τυληξε το με μια πετσετα και μετα ξεφορμαρει, αλλιως παρε μια μαριζα και καντο γυρω γυρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα ειναι σαν το ποδηλατο !! εγω εκανα προβες πανω απο το κουνακι πως επιανα τον Μ για μπανιο ,μην μου πεσει και στον νεροχυτη :lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα να σε ρωτησω ,στο προσκλητ θα βαλεις καποιο ποιηματακι ? εγω εγραψα ενα μονη μου χθες αλλα δεν ξερω αν θα το βαλω ...αν ειναι καλο :roll::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε???

Εχω κ εγω "σοβαρες" σκεψεις!Τι χρωμα δεντρο να αγορασω! :P:P Εσεις εχετε κλασσικο πρασινο?για πειτε λεπτομερειες! :oops:

Βενετια τι να πω...Αφου τελικα κανουμε τα ιδια πραγματα,παρολο που εσυ δουλευεις...Τοτε μαλλον τα σκεφτομαι λαθος...Οποτε γιατι στο τελος οι μαμαδες που δουλευουν λενε πως δεν εχουν χρονο για το παιδι τους κ δεν το απολαμβανουν ενω σπανια μανα που δε δουλευει θα ελεγε πως δεν εχει χρονο για το παιδι?

Ιουλια χαρηκα πααααρα πολυ!!!!!Μπραβο που βρηκες τετοιο γιατρο κ σε ηρεμισε!Ειναι νεος και ωραιος και επιστημονας???Μμμμμ!Μου δινεις το τηλ του ή τον θελεις μονο για σενα? :lol::lol::lol:

Αληθεια ειναι κ πλαστικος χειρ?Γτ κατι μου λεει το ονομα του!Ενας με αυτο το ονομα ειναι μεσα στους 3 καλυτερους της πολης για πλαστικη μυτης!

Αφροδιτη να μας πηξεις στις μπομπο!μας αρεσει!!! :):lol: Αλλα...η βαφτιση σας δεν θα ειναι Μαιο???Δλδ εχεις καμια 6-7 μηνακια μονο!Προλαβαινεις? :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: με εκανες να αναρωτηθω ξανα κ ξανα τι μηνα εχουμε!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Απο τωρα θα καθομαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι τελος Ιουνη??? :lol::lol::lol::lol: Καλε τι παθατε?! :P:lol:

οπως καταλαβαινετε γελαω μονη μου σαν χαζο!!!Που να στρωσει η ζωη μου κ να βρω κ την εσωτερικη μου γαληνη!Εκει να δειτε χαζοχαρουμενο που θα ειμαι! :D:D:D

Θουλη δε θα σου πηγαινει η φρατζα!!!! :P:P:P Ετσι δε μου λες συνεχεια????Δλδ εσενα σου παει το καρε,φιλαριστο με φρατζα στο πλαι και εμενα μονο το μακρυ μπουκλε??? :twisted::twisted::twisted:

Και πες μου επιτελους ποτε φευγεις?αι στο καλο,θα σε παρακαλαω να μου πεις???? :P

Επισης μηπως ζητας πολλα????ΜΗΠΩΣ λεω!!!!Και τη μερα κ ωρα που σε βολευει και διπλα στο σπιτι σου?????? :-w:-w:-w:-w:-w ΜΗΠΩΣ? :lol::lol::lol:

Φραγκισκα ΚΟΥΡΑΓΙΟ!Που ειναι ο αντρας σου να σας βοηθησει?

Λεναρα τι μπεμπαρος θα ειναι αυτος εε?!!! :D:D:D Με το καλο βρε κοριτσακι!!!!Θυμαμαι ακομα που εβαζες τα μαυρα οταν ερχοταν η περιοδος!!! :P

Νατασακι φαε σκατουλες! :lol:

Τονια πεθανα με την κουραδομηχανη!!!!!!!!! =))=))=))=))=)) Οταν διαβασεις το βιβλιο στειλτο στην Αργυ!!!! :lol: Να το παρτουζιασουμε!!!! :P:lol::lol:

Δημητρουλα τελικα καλα???Ή επεσες στα πατωματα?

Χρυσα,Ελενα,Αργυ και οποια ξεχνω,τα σεβη μου κυριες μου!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ περίμενε να κρυώσει ή πάρε το μαχαίρι και βέλε το στα πλαϊνά να ξεκολίσει :?

Κορίτσια το 2ο παιδάκι το κρατάτε τόοοοοοοσο άνετα, σαν κούκλα, θα δείτε....οι κινήσεις είναι σαν να έχετε 20 παιδιά!!! :roll::roll::roll::roll:

Λενάκι πολύ φάτσα η Ε. ομορφούλα στην φωτό! :x

Παναγιώτα θα συμφωνήσω με την Τόνια κάνε και άλλη ανακοίνωση όταν πλησιάζει ο καιρός διότι η Νατάσα τα μπέρδεψε κιόλας, εσύ είπες Ιουνη και εκείνη Ιούλη!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Θούληηηηηη είδες που τα λέει και το βιβλίο? για την ώρα του ύπνου λέω 8-}8-}8-}

εμένα τα μαλλιά σου μου αρέσουν όπως είναι, εκτός και θέλεις αλλαγή τότε..... ;)

εμένα μου την έδωσε χθες και έκοψα τις ωφέλειες μου πιο κοντές και έγινα :o:o:o:o:o:o πανάσχημη!!! :? περιμένω να μεγαλώσουν λίγο!!!! :roll::roll:

Βένη :o:o:o:o πήγαινε στον διάδρομο με τις μπάλες? :o:o:o:o στείλε τον στην Τόνια να κάνει παρέα με τον Άλεξ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....τι σκανταλιάρης!!!!

πολλά γράψατε θα ποστάρω και μετά θα διαβάσω :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απριλιο θα ειναι και πρεπει α αρχισω απο τωρα αν θελω να ζωγραφισω εγω τις μπομπο καδρακια η αν σηνδεσω εγω τις μπομπο και τα προσκλ που θα τα κανω παλι εγω .....με δυο παιδια και "μονη" θελω τον χρονο μου ;)

οι μηνες περνανε πολυ γρηγορα .

και ειναι και το θεμα της αλλαγης γνωμης ,σαν να ειναι βρακι ,που εχω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε κοριτσια πανε καλα???Ψαχνω στολιδια κ μπαλες στο νετ και η μεση τιμη ανα μπαλα που μου αρεσει ειναι 5 ε! :o:o:o:o:o:o:o:o Δλδ ελεος!!!!Και μου ηθελα κ 2μ δεντρο!!!80εκ κ πολυ μου ειναι! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε???

Εχω κ εγω "σοβαρες" σκεψεις!Τι χρωμα δεντρο να αγορασω! :P:P Εσεις εχετε κλασσικο πρασινο?για πειτε λεπτομερειες! :oops:

Βενετια τι να πω...Αφου τελικα κανουμε τα ιδια πραγματα,παρολο που εσυ δουλευεις...Τοτε μαλλον τα σκεφτομαι λαθος...Οποτε γιατι στο τελος οι μαμαδες που δουλευουν λενε πως δεν εχουν χρονο για το παιδι τους κ δεν το απολαμβανουν ενω σπανια μανα που δε δουλευει θα ελεγε πως δεν εχει χρονο για το παιδι?

πρασινο καλε!!!! :)

δεν τα χαιρομαστε βρε αναστασια γιατι γινονται ολα με κουραση..ολα γινονται στα γηργορα και με την σκεψη ποτε πειτελους θα κοιμηθεις να ξεκουραστω και εγω η ερμη μανα?????????? :lol::lol::lol:

εγω το εχω πει αργυρω πως καλα που δεν ειμαστε στη νιδια πολυ με τον αλεξ..τρομερο διδυμο θα ητανε..παει η πολη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχχχ και εμενα 11 και 12 κοιμαται και χχωρις να κοιμηθει μεσημερι ελεος πιααααααααα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. εμείς έχουμε πράσινο δέντρο, αλλά και το λευκό ωραίο είναι!!! ;)

5ε μία μπάλα? :o:o:o

τις περυσινές τις μπάλες τι τις έκανες? γιατί δεν το στολίζεις όπως πέρυσι? :?

Αφρο καλά κάνεις βρε, αν είναι να τα κάνεις όλα μόνη σου ;)

γιατί τον μάλωνες τον Μανωλάκη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παιδια!!!

Δεν ξεκινησε καλα η μερα μου!!

Να πω μονο ενα πραγμα..

ευχομαι..ελπιζω..απο τα 10 000 ατομα που θα διωξουν απο το δημοσιο,...τα 1000 να ειναι σαν αυτο το ζωο που μου ηρθε πουρνο ποτρνο να μου χ;αλασει την ημνερα!!!!!

Ξερω οτι δυστιχως θα φυγουν πολοι καολοι και ευσυνειδητη ανθρωποι, ανθρωπου που κανανε την δουλεια τους οικογεννιαρχες με ηθος και αρχες..

αλλα μονο και μονο αυτα τα 1000 να φυγουν..θα πω ενα μπραβο σε αυτην την κ@#$% κυβερνιση!!!

Αη...πρωινιατηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο τωρα δεν θυμαμαι .....ξερεις τι μαλωματα αυτα τα "μην παιρνεις το παιχνιδι του μικρου ""μην πατας κουμπακια " κτλ

εγω το βλεπω πιο σφαιρικα ....πισω απο αυτα τα ατομα (καλαη κακα στην δουλεια τους) ειναι και οι οικογενεις τους ,τα παιδια τους που θα στερηθουν μεχρι και φαγητο ....σε κανεναν δεν αξιζει να τον πεταξουν απο την δουλεια του σαν την τριχα απο το ζυμαρι .

πχ χρυσα εσυ λες σημερα για καπιον που ηρθε στην δουλεια σου και σε φουντωσε ...μπορει να ηταν και αυτουνου χαλια η μερα και να ξεσπασε σε εσας η μπορει απο την πλευρα του να τα βλεπει αλλιως ....

ο Κ εχει μαλωσει πολλες φορες με σουπερ μαρκετ ακομακαιμε καταστηματαρχη σουπερ μαρκετ γιατι αλλα τους ειπαι να κανουν και αλλακανανε και τον εξεθεσαν στους ανωτερους ,ο χασαπης του μαγαζιου η ο μαναβης δεν μπορει να καταλαβει τι μεγαλο λαθος εκανε και ποσο κοστησε στον Κ η γιατι του λεει ο Κ τεμαχια καιοχι κιλα ....απλα βρηζει απο μεσα του και καταριετε ....αλλιως το βλεπει απο την μερια του οτι τον βολευει σε κιλα η τον βολεψε να παει την παραγκελια στις 12 και οχι στις 9 κ.ο.κ ο Κ ομως ειναι παρα πολυ καλος στην δουλεια του ,κακοπληρνετε για τις ωρες που δουλευει που δεν ειναι 8ωρο και εχει και μια οικογενεια απο πισω αλλα για αυτους ειναι "δημοσιο"και τον βλεπουν με μισο ματι και ευχοντε να φυγει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!

Βένι, να κατέβεις, σε θέλουμεεεεεε!!! :D

Εν δυνάμει Άλεξ κι ο Φιλιππάκος; :shock: Και δεν του φαίνεται του άτιμου!!! :lol:

Χρυσουλάκι μου, οι τελευταίες χιονόμπαλες είναι πολύ χαριτωμένες!

Δυστυχώς υπάρχουν αρκετοί αξιότιμοι :evil: που θέλουν σουτ και σε κάνουν να λες "να απολυθούν όλοι τους!!!" ακόμα κι αν είσαι ο ίδιος δημόσιος υπάλληλος!!! :evil::lol::roll:

Αναστασί... είπαμε, του γιατρού πουλάκι μου!!! =))

Μα να μη στολίζεις δέντρο;;; Τι στριμάδι!!! :P Λοιπόν, είδα στο Leroy Merlin κάτι ωραιότατα ροζ και μωβ! :ymsick: Τι χρώμα το θες μαρή το δέντρο;;; :lol: Τα απανταχού δέντρα είναι ΠΡΑΣΙΝΑ!!! :P (άντε, και το λευκό ψιλοπαλεύεται, υποτίθεται ότι είναι χιονισμένο, θα το δεχτώ!) :P

Περί εργαζόμενων μητέρων, δεν πολυσυμφωνώ μαζί σου. :roll:

Βλέποντας την αδερφή μου, που έχει 4 παιδιά και μία πολύ απαιτητική δουλειά, διαπιστώνω ότι απ' τη μία δεν θα ήθελε να αφήσει τη δουλειά της, γιατί σίγουρα θα λαλούσε μέσα στο σπίτι, αλλά απ' την άλλη όσο διάστημα ήταν σε άδεια, σωματικά ήταν σίγουρα πιο ξεκούραστη.

Γενικώς, πιστεύω μάλλον ότι η αλήθεια είναι κάπου στη μέση... Και στη μία περίπτωση και στην άλλη, κάτι κερδίζεις, κάτι χάνεις που λένε. ;)

Σε κάθε περίπτωση, είναι δύσκολο κι επίπονο το "επάγγελμα" της μητέρας. ;) (Κι άλλο τόσο είναι ευτυχές και υπέροχο!) ;)

Προσωπικά, χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι κοντά στα παιδιά μου στα πρώτα τους χρόνια που με έχουν πολύ ανάγκη, αλλά θα ήθελα σύντομα, να κάνω κάτι δημιουργικό, για μένα... Δουλειά, μεταπτυχιακό, ό,τι βγει τέλος πάντων, γιατί οι καιροί μας εμπαίζουν δυστυχώς!! :evil:

Άσχετο! Το βιβλίο το σκεφτόμουν κι εγώ πολύ καιρό να το αγοράσω!! Μετά την Αργυρούλα το παίρνω!! :lol::P Αν και, απ' ότι κατάλαβα, απ' την Αναστασία, είναι πολύ ενδιαφέρον... :lol::P:P:P

Χθες, αφού ήπια ένα τήλιο, την έπεσα και ξεράθηκα, με μόνο 3 διακοπές!! :o):lol:

Ατάκες Β χθεσινές...

Πήγαμε το βραδάκι στο mall να αλλάξουμε κάτι πυτζαμούλες και μετά ανεβήκαμε πάνω να τσιμπήσουμε κάτι, γιατί εγώ κι η κοράκλα μου είχαμε ξελιγωθεί. Ο άντρας μου με το μικρόβιο ξανακατεβαίνουν κάτω για να προλάβουν ένα μαγαζί κι εγώ κάθομαι με τη Β και πίνουμε το καφεδάκι μας! 8-)

Σε κάποια φάση της είπα 2-3 φορές "να φας και το σαντουϊτσάκι σου αγαπούλα μου, ναι;" ώσπου γυρνάει και μου λέει με ύφος μεγάλου ανθρώπου "ναι, μαμά, σε άκουσα, μου το είπες πολλές φορές!" :shock:

Κάποια άλλη στιγμή της λέω "ωραία περνάμε ζουζουνάκι μου, ε; Μου αρέσει πολύ να είμαστε παρεούλα, τα 2 μας!" Και τρώω την εξής χυλόπιτα... "Κι εμένα μ' αρέσει μαμά!", το σκέφτεται λίγο περ/ρο και συνεχίζει... "Μου αρέσει να είμαι με το μπαμπουλάκο μου και με την Ε μας! Και με σένα φυσικά! Οικογένεια! Κατάλαβες;" :lol::lol::lol: (προφανώς δεν της φτάνω μόνη μου!!!) :P

Σκάω και πάω!!! :-*

Microbio is calling!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. πήγαινε στο πράκτικερ να αγοράσεις, είμαι σίγουρη ότι θα βρεις σε καλή τιμή :!:

και εμείς είχαμε δέντρο μικρό από το 2000 :o:o:o:o και πέρυσι αγόρασα ένα μεγάλο και χρειάστηκα και άλλες μπάλες...... :roll::roll::roll:

εδώ πουλάνε και έτοιμασ τολισμένα δέντρα, βέβαια κάνουν 80, 100 ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτος δεν ηταν οτι με φουντωσε...

εν ολοιγοις θα σου πω

ηρθε ενας δικαστηκος επιμελιτης και Ε{ΙΔΗ ρωτησα ποιος ειναι πρωτου του ανμοιξω την πορτα αρχησε να με επειλει...

δε μου ειπε ουτε το νομομα του , ουτε ποιος ειναι, ουτε μου εδειξε ταυτοτητα, εκαι γιατι θα επρεπε να του ανοιξω την πορτα;;;;

Μου ειπε οτι ηρθε για μια ταδε εταιρια-καμια σχεση με μας- εσυ θα εβαζε καποιον τετοιον στο γραφειο που δουκευλεις;;;; ΟΧΙ!!!!

Αφου με τις τσιριδες του τα πηρε μια συναδελφος μπηκε μεσα..

αρχησε να απαιτει χωρις παλη να μου εξηγησει τι ειναι αυτο και περιτινος προκειτε να παραλαβω μια συμβαση και να υπογραψω σε ενα χαρτι το οποιο δε με αφινε να διαβασω αρνιθηκα -ολα αυτα φωναζωντας και απειλωνας να μου κανει μινηση για αντισταση κατα της αρχης....

του λεω να φυγει γιατι θα φωναξω την αστινομια και μετα απο αυτο αρχησε να μου δειχνει ταυτοτητα και να μου εξηγει περιτινος προκειτε..ολα αυτα εννωειτε ουρλιαζοντα ςκαι απειλοντας και να ΑΠΑΙΤΕΙ να του δοσω τα στοιχεια μου και τα στοιχεια του νομιμου ακπροσωπου

Εγω οσο συναλλασομαι με τετοια επαγγελματα ερχοντουσαν οι ανθρωποι, μου δειχνανε την υπηρεσιακη τους ταυτοτητα, μου οεγανε το ονομα τους ρωτουσαν εαν θα παραλαβω το χαρτι, με αφιναν να το διαβασω εαν ηταν να τους παραπεμψω σε ανωτερο πηγαιναν και εαν οχι απλα το τοιχοκολουσαν χωρις φασαριες..

και αυτη ειχαν κανει τη δουλεια τους και εγω τη δικη μου..

δεν εχρεσαι σε καποιον και τον ΑΠΕΙΛΕΙΣ επειδη αρνειτε να βαλει εναν αγνωστο σε χωρο γραφειων, οταν αρνεισαι να πεις ποιος στο διαγαλο εισαι και τι θες.

Να με συγχωρεις αλλα ΕΑΝ θελει να ΜΗΝ πεινασει η οικογεννεια του οφειλει να ειναι πρωτα απ'ολα ανθρωπος και οχι ΖΩΟ που προσβαλω ολο το ζωηκο βασιλειο αποκαλοντας τον ετσι...

Ειλικριαν τοσα χροναι που εχω συνδιαλαγει με το δημοσιο πουθενα δενε χω δει τετοια συμπεριφορα

Δεν τιου ζητησα ουτε ευγενης να ειναι ουτε να μου χαμογελαει..ουτε να καν να κανει τη δουλεια του ..ζητησα να μου πει ποιος ειναι και τη θελει και αρνιθηκα να υπογραψω κατι το οποιο δεν ξερω τι ειναι και να δοσω τη ΔΙΚΗ μου ταυτοτητα σε καποιν που δε μου δειχνει ΚΑΝ τη δικη του

Ειναι να παρεις τηλεφω νο στα δηκαστηρια και να τον καταγγειλεις γιατι να με συγχωρειτε αλλα ειναι γαι ξυλο..

Απλα δεν θελω ουτε να ασχοληθω ουτε να κανω κατι χωρις τη συμφωνη γνωμη των δικηγοπρων μας.

κλαι περι τινος προκειτε...για μια βλακεια και μιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη :lol::lol::lol::lol: έτσι είναι τα αδελφάκια, και εγώ αν πω κάτι τέτοιο σε έναν από τους δύο (ανεξαρτήτου ποιόν) θα πάρω την ίδια απάντηση "και η Ρ. μαζί" ή "και ο Λ. μαζί" και "ο μπαμπάς"!!! :)

είναι όμροφο αυτό :)

η Ρ. είναι πάνω και με φωνάζει και μου λέει ότι δουλεύει, έχει πολύ δουλειά :roll: ποιός ξέρει τι χαλάει πάλι!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ο Μ οπου παμε θελει και το μωρο ,απο τα ματια του δεν το αφηνει .

χρυσα εχω διαφορετικη αποψη (γενικα οχι για το περιστατικο )αλλα δεν θα χαλασουμετις καρδιες μας :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαφορετικη αποψη εχω και εγω

Την εχω πει πολλες φορες εξαλλου γιατι σου ειπα πως οσο "περιεργοι" και να ειναι μερικοι με τον εναν η τον αλλον τροπο δουλευουν και μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα.

Παντα πιστευω στην αναδιανομη του δυναμικου και οχι στο "ξεφορτωμα" τους.

Με τον εναν η τον αλλον τροπο μπορουν να προσφερουν, και εαν οχι σε ενα ποστο το οποιο δεν χρειαζετε αλλα καπου αλλου

Αλλα αυτη η συμπεριφορα ξεφευγει κατ απολυ απο την συμπεριφορα οποιουδηποτε υπαλληλου..οχι απαραιτητα δημοσιου...

εαν αυτος δουλευε οπουδηποτε...ενα δυο τετοια περιστατηκα και θα ειχε παρει ποδι...δεν καταλαβα ΓΙΑΤΙ πρεπει να συνεχιζει ενας ΤΕΤΟΙΟΣ ανθρωπος να κανει αυτη τη δουλεια..

ειμαι σηγουρη οπτι υοπαρχουν πολλοι που παραπονιουνται γιάυτον

Απόσο ξερω καποιοι δηκαστικοι επιμελητες ειναι ελευθεροι επαγγελματιες....γιατι να πρεπει αυτοι να ελεγχουν τα νευρα τους και την συμπεριφορα τους και αυτος οχι;;;;;

Γιατι αυτοι εχουν τον φοφο μη χασουν τη δουλεια τους και αυτος οχι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

με τον παιδικό ακόμα καμιά εξέλιξη και όπως το φανταζόμουν αυτή τσαντίστηκε ακόμα περισσότερο που πήγε εκεί και ο πατέρας μου και του είπε ότι δεν είχε καμία δουλειά να πάει. Ρίξαν έναν ωραίο καυγά και έφυγε. Έπιασε όμως το μεσημέρι ο πατέρας μου τον οδηγό ο οποίος δεν έχει κανένα πρόβλημα να κάνει την παράκαμψη και του είπε να μην ξαναπάρουμε τηλ ούτε να πάμε από εκεί και θα το κανονίσει αυτός με την υπεύθυνη........ οπότε περιμένω

Χθες η Έλενα γύρισε από τον παιδικό και τραγουδούσε ο δρόμος είχε την δική του ιστορία..................

περίεργο μου φάνηκε, ο Μιχάλης τόσα χρόνια παιδικό και νήπια ποτέ δεν μάθανε τραγουδάκια του Πολυτεχνείου

Να σας ξενερώσω και λίγο για την Κυριακή? μάλλον δεν θα μπορέσω γιατί ο Η έχει λυσσάξει να πάμε Καβάλα. Βρείτε καμιά καλή δικαιολογία να του πώ :roll::roll::roll::roll:

Ιουλία πολύ χαίρομαι για τα νέα σας αλλά κι εγώ όπως λέει και η Αργυρώ θα έπαιρνα και 3η γνώμη ;)

Τον Βιτάλ μου τον είχαν προτείνει διάφοροι αλλά δεν τον επισκέφτηκα ποτέ γιατί δεν μου άρεσε το όνομα του :shock::shock::shock:

Ομοιοπαθητικό θα πάς?

Το Μιχάλη κι εγώ τον είχα σταματήσει την 1η χρονιά από τον απιδικό Μάρτιο-Απρίλιο

Νατάσα από τώρα δέντρο :o:o:o

Αναστασία κυκλοφορούν ωραιότατα φουξια δεντράκια :lol::lol::lol::lol::lol: να τα βλέπεις και να σου φτιάχνει η διάθεση 8-)8-)8-)

Εγώ πάντως είμαι πολύ κλασικούρα......πράσινο δέντρο και κόκκινα-χρυσά στολίδια, 8 χρόνια και δεν τα βαρέθηκα ακόμα.........

Χρύσα τα κουφέτα φαίνονται τέλεια, μου άνοιξες την όρεξη...... οι χιονόμπαλες επίσης ωραίες αλλά ακριβές και τί έγινε που δεν θα κάνεις τραπέζι, πρέπει να δώσεις τα λεφτά που θα ξόδευες εκεί στα γλυκά τις μπόμπο και τον στολισμό??????

Παναγιώτα ελπίζω ο γάμος να μην είναι 23 Ιουνίου που θα λείπω κι εγω για γάμο στην Πάρο......

Επίσης φτούσου :P:P:P που δεν σχολίασες το υπέροχο όνειρό μου :lol::lol::lol:

Λένα μην σκας για την υδρονέφρωση, στις περισσότερες περιπτώσεις εξαφανίζεται μέχρι την γέννηση ή στους πρώτους 6 μήνες ζωής του παιδιού

Γωγώ πήρες τελικά φόρεμα, δεν μας είπες

Φραν σε διάβασα και αγχώθηκα, συμφωνώ κι εγώ να τον σταματήσεις από τον παιδικό. Περαστικά σας

Χρύσα οι δικαστικοί επιμελητές δεν νομίζω ότι είναι Δ.Υ

Τα υπόλοιπα σε λίγο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!

κουμπαρουλα μου....δεν ειπε οτι δεν σε θελει...και γιατι να μην σε θελει παρακαλωω?

εεεεε?

δεν επιλεγει μονο εκεινος....

απλα του ηρθε καπως...

που να ξερει ο Π. οτι εμεις ειμαστε παρεακι κια ς ειμαστε τοοοοοσο μακρια!

χμμμμ αρχισατε το στολισμα?

εμεις αρχες δεκεμβρη...εεεε να το χαρουμε ...τοσο κοπο θα κανουμε να το στισουμε- ξεστισουμε

καλε τι 100 ευρω δεντρο...μονο?

εμεις την πρωτη χρονια σπιτι μας...

δηλ πριν 4 χρονια...το δεντρο μαζι με τα στολιδια μας κοστισε 750 ευρω...χωρις τα εξωτερικα λαμπακια!

δηλ ενα μισθο!

φετος δεν αθ βαλουμε λαμπακια εξω λογω ΔΕΗς

ασε που θα πρεπει να κανω ταρζανιες να τα περασω με το πλεγμα...και μη μου πειτε να πω στν Π. για στην καλυτερη θα τα κρεμασει απο το μπαλκονι και θα πει στο γειτονα να πιασει την ακρη...δηλ κατ σαν αυτα του δρομου!

τελικα τ ξεφορμαρισα το κειικ...με λιγη αχνη δεν φαινεται τιποτα!

ααα εχω την εντυπωσ οι οι δικαστ. επιμελ. δεν ειναι δημ υπαλληλοι αλλα ανοικουν σε καποιο γραφειο!

ακυρο....σε κενη αργανικη θεση διοριζονται,,,

αρα και σε εφεδρεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα οι δικαστικοί επιμελητές δεν είναι δημόσ. υπάλληλοι, παλιά ήθελα και εγώ να γίνω :roll::roll::roll: δεν ξέρω πώς μου είχε κολλήσει!!!

Νατασούλα αν το κανονίσετε με τον οδηγόι θα είναι μια χαρά, αλλά αν ξεφύγει από το δρομολόγιο χωρίς να ξέρει ο παιδικός και π.χ. γίνει ατύχημα (μακρυά από σας) δεν θα τον καλύψει η ασφάλεια :?

εμένα οι χρυσές μπάλες δεν μου αρέσουν, έχουμε ασημένιες, λευκές, κόκκινες και δεν θυμάμαι τι άλλα στολίδια :roll::roll::roll:

ναι ρε Γωγώ αγόρασες φόρεμα? τι και πόσο και από πού? :lol::lol::lol: βάλε και φωτό :lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα ωραια!!!!

μακαρη να γινει η δουλεια σας εστω και με αυτον τον τροπο!!!!

Αυτος ηταν γιατι απο τη στιγμη που μαζευτηκαν συναδελφοι και αρχησαν να απαιτουν μας εδειξε την υοηρεσιακη του τατυτοτητα η οποια ειναι απο τα δικαστηρια Θεσσαλονικης, δηλαδη ειναι υπαλληλος των δηκαστηριων οχι ελευθερος επαγγελματις

και εγω ηξερα οτι ειναι ελευθεροι επαγγελματιες και με τετους ειχα παρε δωσε και σου λεω πως αμα τους λεγε πωφς δεν εχω αρμοδιοτητα να παραλαβω κατι, μου λεγανε οκ χωρις να κανουν μουτρα και απλα το κολουσαν στην πορτα

αυτος ειναι επικινδυνος

Κουμπαρα ;););)

καλα του ξιγηθηκες!!!!

που θα βρεθι καλυτερη καλε..απο μενα τη νονα ψωνιο!!!!!!

παιδια ουτε εγω στολιζα δεντρα...την πρωτη χρονια ημοιυ εγγυος και επεμενε η μαμα μου και πηγε και αγορασε η ιδια τα παντα...λιγο κιτσ το δεντρακη αλλα χεστηκα...

τη δευτερη χρονια ειχα τον Χριστοφορο και ειχε ερθει η νονα του και ο αδελφγος μου και το στολιζαΝΕ ολοι μαζι..βγαλανε και φωτος..

περισυ ημουν παλη εγγυος χεχεχε..και δεν στολισα..

φετος ομως θα κανω πετρα την καρδια μου...θα ανεβασω το καρακιτσ δεντρο...θα το στολισω με τραγουδια και χωρους- να χαρει και λιγο ο Χιστοφορος και θα στολισω..του χρονου δε..θα εχει να γινει παρτι!!

Αφιστε που στο γραφειο τους ειπα οτι δεν στολιζω δεντρο και με επειλησαν να με απολυσουν :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες είχε ρεπορτάζ στην τιβι μια οικογένεια που την περίοδο των Χριστ. με το στολισμό του δέντρου (φώτα) και φώτα στο παράθυρο και έξω τοςυ στοιχίζει 80ε ρεύμα!!! και έδειξε ότι αν πάρεις LHD λάμπες είναι πιο οικονομικές και αν ένα λαμπάκι είναι καμμένο τα υπόλοιπα υπερθερμαίνονται και υπάρχει κίνδυνος πυρκαγιάς!!!! :!::!::!:

μετά είχε ένα άλλο ρεπορταζ που έλεγε ότι ένα αγοράκι (τώρα είναι άντρας 60 ετών περ.) το παρενοχλούσε σεξουαλικά η μαμά του :o:o:o:o:o σε ηλικία 6 ετών του έπλενε το πουλί του και το φιλούσε και σε ηλικία 10 ετώ είχε επαφή μαζί της και κάθε 2ο βράδυ είχαν επαφή!!!! :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil: πατέρας δεν υπήρχε!!! οι γιαγιά-παππούς το ήξεραν και δεν έλεγαν τίποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...