Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.55- παπένιος ή παπένια?


Recommended Posts

καλησπερες! :D:D:D:D:D:D:D

βραζω απο θυμο.. :evil::evil::evil::evil:

κ ταυτοχρονα ειμαι τοοοοοοοοοοοοοοοσο χαρουμενη! :D:D:D:D

να σας πω τί ειπε ο αγιος σημερινος κ οριστικος μας πια ωριλα;;;ενας ανθρωπος νεος,εξαιρετικος στη συμπεριφορα..στην αναλυση,στην εξεταση του..σε ολα του;;;;

ο γιωργος ΔΕΝ εχει κρεατακια! :o:o:o:o:o:o:o τα εξετασε λεπτομερεστατα μετα απο δικη μου προτροπη,οταν του τονισα οτι και καλα το φοβαμαι..ποση ωρα τα κοιτουσε ο ανθρωπος.. :shock::shock::shock: κ με διαβεβαιωσε οτι ειναι μια χαρα!

εχουμε υγρο κ στα 2 αυτακια,αλλα επειδη ειναι αραιο,σαν νερακι,ΔΕ μας ανησυχει!κ δε χρειαζεται αντιβιωση!ουτε κορτιζονουχα,στα οποια ειναι καθετα εναντιος! :shock::shock:

κ μου ειπε οτι αδικα εδωσα αντιβιωση 2 φορες στο παιδι!επι λεξη"κριμα ειναι..μικρο παιδακι να φορτωνετε ετσι τον οργανισμο του.." :o:o:o:o οι παιδιατροι λεει βλεπουν μια μυξα κ κοκκινο αυτι κ αμεσως δινουν..αααα! :evil::evil::evil:

το υγρο μπορει να αυξομειωνεται..απλα τον αλλο μηνα θα τον παω για επανελεγχο..μας προβληματιζει το υγρο μονο οταν γινει κολλωδες..τοτε ναι..μπορει να σημειωθει βλαβη στο τυμπανο..αλλα αυτο θελει τουλ.6 μηνες παραμονης υγρου..για αυτο θα το κοιταμε..αλλα ΚΑΜΙΑ φαρμακευτικη αγωγη!

μου ειπε οτι αφου παει παιδικο θα τα εχω αυτα..αν γινεται μου ειπε να τον σταματησω για ενα διαστημα..θα τον βοηθησει πολυ..ειναι μικρουλης λεει ακομη..αλλα κ ετσι να μη γινει,δεν πειραζει..θα τα καταφερουμε ειπε! :D:D

ηταν τοσο ηρεμος!επιστημονας με Ε κεφαλαιο! :):):)

κ τωρα..θελω να δειρω τον αλλο τον πανηλιθιο τον χθεσινο!να τον καταγγειλω στον ιατρικο συλλογο!αλλα δεν εχω αποδειξεις! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εχω σκεφτει ολα τα κακά του κοσμου για αυτον! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

τον εγκληματια! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

θα επανελθω!

φιλακια σε ολες!

μα νομιζω τον ερωτευτηκα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ομορφος ειναι η σε γοητευσε το λεγειν του ? :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ιουλιαααααα μου πολυ χαρηκα βρε!!!μια χαρα στα ειπε!!!!

και εγω αυτη τη φορα δεν του εδωσα του Ν. αντιβιωση μονο αναλγητικα για τον πονο και πολλους ορους.

ταρα ταταμ...ανακοινωση....

Αγαπητες Θεσσαλονικιες το μεγαλο γεγονος που ολοι περιμενατε εφτασεεεεεεεεεεεεε....

τελη ιουνιου κανω παρθενικη εμφανιση στην πολη σας!!!!

Ω ναιιιιιιιιιιιι!!!!Παντρευετε η ξαδερφουλα μου εναν ανωτουμπιωτη και αποφασισαν να παντρευτουν βορεια μιας και μετα θα μενουν Αθηνα!!!!

Οποτε οσες πιστες προσελθετεεεεεεεεεεεεε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Κοιμηθηκε ο μικρουλης μου παω να μαντρωσω και τον μεγαλουλη μου τωρα.

Καληνυχτα Αφρο και Τζουλια και οποια αλλη θα μπει μετα.Καλο βραδυ να εχουμε!!!! :x:x:x:x

Φραν τωρα ειδα τη δημοσιευση... :oops::oops: Κουραγιο ρε κοριτσαρα...καλυτερα για ενα διαστημα πριν ταξιδεψετε να μην τον στειλεις.φιλακια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης καληνυχτα Λενακι,Θου,Τονια,Βικυ!!!! :x:x:x:x

Ρε Τονια τι κουκλια ειναι αυτα τα παιδακια σου!!!!Ολη μερα ηθελα να το σχολιασω και το ξεχναγα η γαϊδουρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ το λεγειν τη γοητευσε...

εχω τον ανηψιο μου..βλεπει τιβι

η Μ-Ι παιζει με τις κουκλες της και κανει σεναρια με πλοκη και διαπλοκη...

απο αγαπες μεχρι τσακωμους!

πολυ γελιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααα!!! Τι κανετε?

Μολις εφαγα μισο βαζο γλυκο κυδωνι! Ο Γ. ξυπνησε μονο 1 φορα χθες το βραδυ και νιωθω αλλος ανθρωπος παρολο που εχω τρομερο πονοκεφαλο ολη μερα που δεν φευγει με τιποτα :twisted: ! Βεβαια δεν χαιρομαι γιατι ξερω οτι σημερα θα με ξεκανει κανονικα. :roll:

Συμπεθερααααααααα ελιωσα με την νυφη μου!!!!!!!!!!! :x:x:x Μα τι κουκλι!!!! Μην το ξαναπεις

Αυλωνιτη αυτο το πλασμα σε εφαγα! Τρελενομαι για γυμνα πατουσακια! Αχ να ημουνα εκει να τα δαγκωνα! Ψυχουλα μου μωρε, την αγαπω!!!! :D Πολυ καλα του τα πες του Μακη για το θεμα των παιδιων. Και εγω καπως ετσι τα λεω αλλα δεν μακρυγορω τοσο. Λεω πχ.: Ωραιο παραδειγμα δινεις στα παιδια, θελεις να γινουν σαν και σενα? :lol: Λιγα λογια και κοφτα! :D

Μιτσακι ακριβος οπως τον Β. ειναι και ο Π. σε αυτο το θεμα. Δεν ξερει να βαζει ορια και να λει οχι. Και οταν το πει θα το πει ετσι: Οχι η μαμα δεν αφηνει :twisted: Να φανω εγω η κακια καταλαβες? Επισης οταν λεει μαμα ελα να πλυνεις την Ε. του λεω : κουλος εισαι και δεν μπορεις? και παει λεγοντας.

Σισσακι μου χρονια σας πολλα!!!! Ευχομαι τα καλυτερα και για τους 3 σας!

Χρυσα τελειες οι χιονομπαλες αν και τσιμπιμενες αλλα και τα κουφετα!

Αφρο καλα μερικες μπομπονιερες ειναι για κλαματα! Αηδια τα κουνελακια τα καημενα!

Αργυ ακομα παιδευεστε με το θεμα του φαγητου? Αυτο που εκανες ωραιο μου φανηκε παντως!

Ιουλια πολυ χαιρομαι για τον τελευταιο σας γιατρο!!! Θα ξεκινησεις παρολαυτα ομοιοπαθητικη?

Φραν τα διαβασα και στο φεις...τι τραβας ρε μανα....κουραγιο σε λιγες μερες θα εισαστε περδικι και οι 2 σας! Περαστικα σας!

Βικακι ποσο χαρηκα με τα νεα σου!!! Οσο για το 15% προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι. Μια χαρα θα ειναι ο παιδαρος σου!

Παναγιωτα, Θουλακι, Αναστασακι, Γωγουλα, Ρυζακι(το ειπα σωστα σημερα) :lol: Τα φιλια μου! Δεν μπορω να συνεχισω αλλο, θα σπασει το κεφαλι μου. :roll:

Την καληνυχτα μου σε ολες! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι πολυ στεναχωρεθηκα ρε με το λουκι που περνας...εσυ καλα θα κανεις να τον σταματησεις απο τον παιδικο νομιζω γιατι εκει οι αρρωστιες μπορει να μην ειναι και τοσο απλες κι αποτι καταλαβα εχετε προβλημα με τους γιατρους... :(:(:(

Ιουλιακι μα σου εδωσε αντιβιωση για ωτιτιδα και καλα και δεν ειχε ουτε πυρετο ουτε πονο;;;; :o:o:o να αλλαξεις και παιδιατρο!!! μου θυμιζει αυτη που ειχα πριν που με το που εβλεπε κοκκινο αυτι αμεσως αντιβιωση!!! :twisted::twisted:

Η παιδιατρος που παω τωρα αλλα και αυτη απο τη σουηδια μου ειχαν πει οτι κοκκινα αυτια και υγρο μπορει να κανουν συνεχεια τα παιδια!!!ειδικα οσο πιο μικρα ειναι και μονο απο το κλαμα αμεσως κοκκινιζουν!!!

Το παλιοπαπαρα το παιζει και μεγαλογιατρος!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αναστασι οχι ρε χαζο σιγα μη με πειραξει που την ειπες σκατοφατσα!!!κι εγω τη λεω ετσι συνεχεια..οπως και κουραδομηχανη,κουραδιτσα,μικρη κλανια κι αλλα τετοια χαριτωμενα!!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα μου ευχαριστω βρε για τα καλα σου λογια!!!! :x:x

Να σου πω επειδη μεχρι τον Ιουνη ποιος ζει ποιος πεθαινει ξανακανε μια ανακοινωση γιατι θα το εχουν ξεχασει η φιρομυαλισμενες!!!! :P

Βικυ πολυ θα ηθελα να ειμαι απο μια μερια και να ακουω τη κορη σου!!!νομιζω οτι πεθανω στο γελιο με τις ατακες της!!!! :lol::lol:

Συμπεθερακι μου ευχαριστω κι εσενα βρε!!!!! :x:x:x ειδες τι κοριτσι σας εδωσα;;;; εεεε;;;;; λιγο πεταχτα αυτια εχει αλλα ενταξει διορθωνεται!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΟυλία :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αυτό μου τη σπάει με τους γιατρούς........ Αυτή η κινδυνολογία για τα πάντα. Ό ένας είναι στο Α και ο άλλος στο Ω. Μα έιναι δυνατόν;;;;;;;;;;

Τουλάχιστον ηρεμήσατε κορίτσάκι.Ένα μεγάλο ουφφφφφφφφ και καλή ανάρρωση λοιπόν!!!! :D:D:D:D

Παναγιώτααααααααα!!!!!!! Άναψες το κεράκι σου καλή μου;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Εγώ σπυ είπα. Συνδυάστε το με μινι διακοπές και μπανάκια στη Χαλκιδική για να σας δούμε.........και με μαγιώ!!!!Χαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Περιμένω εναγωνίως να έρθει ο Ιούλιος για να σε συναντήσω ρε τρελή!!!!!!! Φιλάκια πολλά!!!!

Βίκυ ρε συ η ΜΙ τί κάνει στη ρυθμική; Κάνει και μπαλέτο μαζί;;

Αργι και γω τα κουφέτα δεν τα χωνεύω καθόλου. Μπλιάξ και ξανα μπλιάξ... :o:o:o

Χρύσα Αφρο μπουμπουνιερο κουβέντα πιάσατε;;;; Καλέ Αφρο το Μαιο δεν είναι η βάπτιση;;;; Έεεεεεεχεις ακόμη εσύ!!!!

Τόνια η Α είναι ίδια ο άντρας σου!!! Επίσης έλεγες Μάκης και γω φανταζόμουν ένα θηρίο με μια μουστάκα ναααααααα αλλά τελικά πιπίνι είναι ο δικός σου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι επετειάζετε;;;;; Να ζήσετε να ζήσετε!!! Να τα 100στήσετε!!!!! :D:D:D:D:D

Νατάσα τί έγινε με τον παιδικό; Μάλωσε τελικά ο μπαμπάς σου;;;;

Κοπελιές εγώ δεν μπορώ δυστυχώς για καφέ την Κυριακή. Το πρωί έχουμε να πάμε σε μια εκδήλωση και το απόγευμα λέμε να στολίσουμε το δέντρο (ω ναι τόοοοσο νωρίς για να το χαρούμε πιο πολύ)

Φρανίτα περαστικάς σας ρε συ. Κουράγιο και υπομονή. Ο Κ δεν μπορέι να αναλάβει δράση;;; Τουλ άρχισε να τρώει ο Σ και δεν θα αφυδατωθεί....

Γωγώ περαστικά στη μικρούλα σου. Αυτή η μύξα δε φεύγει με τπτ.

Λενάκι , Δημητρούλι φιλάκια πολλά!!! ;););)

Θουυυυυυυυυ συμμάζεψες καλέ;;;;

Νατασία δε σου μιλάω εσένα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσακι χρονια σας πολλααααααααααααααααααααααααα...

αναστασια δε υπαρχειςςς

νατασα σχεδον ολο το τσουρεκι φαγαμε :o:o

παναγιωτααααααααααααααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

τελεια.ρε τελειαααααααααααα...το πατρικο μου ειναι ακριβως διπλα..που θα μεινετε? :roll:

ιουλια τελειααααααααα..μα τελεια τα νεα σας..αληθεια..ποοοσο χαιρομαι... :mrgreen:

ειμαι σε σοβαρη σκεψη.. :roll::roll:

να κπψω τα μαλλια μου λιγο πιο κατω απ τους ωμους κ κοντη φταντζα στο πλαι? :roll::roll::roll::roll:

τι λετε?κ ελαφρως φιλαριστα :roll::roll::roll::roll:

επισης,,σημερα ρωτουσε ο Α αν το βαζουν τιμωρια στη ταξη κ ειπε σε ενα δωματιο διπλα(ενα με τη αιθουσα εκει κοιμουνται)κ τον βαζουν να ησυχασει..θα ρωτησω με τη συχνοτητα τον βαζουν... :?:?

αυτη τη βδομαα μπονο δευτερα το εστειλα :!:

φρα :roll::cry::cry::cry::cry: αμαν ρε πουλακι μου...τι σκατα..ποιος σας εφτυσε? :cry:

ο κασπερ τι λεει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα σε ενα βιβλιο οτι αν το παιδι σε ηλικια μετα τα 2 το βαζετε στο κρεβατι για βραδινο υπνο(ελεγε 8 :lol::lol::lol::lol::lol: δε πανε καλα)κ κοιμαται δηλ κανει 2 ρεγια αν κοιμηθει τοοοοοτε σημαινει οτι δε χρειαζεται μεσιμεριανο υπνο κ να το βαζουμε μια κ καλη το βραδυ αλλα μια ωρα νοωριτερα :roll::roll::roll:

κ ρωτω εγω..εμενα εδω κ πολλους μηνες κ να το βαλω αν δε παει 11,30-12 δεν...

το βαζω κρεβατι καυτος παιζει..

τωρα ειναι ακομα ξυπνιος..αλλα πατη αλλη σιγα κ πως οοοολη μερα να το εχω ξυπνιο..με τιποτα...ενα μεσιμερι ησυχαζω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχα ποιο βιβλιο το λεει αυτο?

η Μ-Ι απο οταν εκοψε την πιπιλα, την οποια ειχε μονο για υπνο εκοψε και το μεσημεριανο υπνο...

τωρα ακομα ειναι ξυπνια...βλπει ντορα και χαλαρωνει πινοντας γαλα!

Στη ρυθμικη κανουν γυμναστικη μ ετη μορφη του παιχνιδιου...

*πχ...κανουμε τα αλογακια...η τα πουλια...φιδι..κ.α

η* με τα χερια κανουν οτι ανοιγουν και κλεινουν ενα βιβλιο

*κυλουν σαν βαρελακια...

*κανουν τραπεζακια..

*τη χαλαρωση...κανουν και καλα οτι κοιμουνται...

*τους σχηματιζει με 2 σχοινακια 2 παραλληλες και κανουν οτι ειναι το ποταμακι και δεν πρεπει να πεσοπυν μεσα γιατι θα βραχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα σας!!

ειδαμε το μπεμπαρο σημερα!!

2840 απο βαρος, ζωηροτατος ολα καλα σε γγενικες γραμμες αλλα η υδρονεφρωση ακομα εκει..

ελπιζω να φυγει μετα τη γεννα..

οταν της ειπα για τους πονους που δε μπορω να περπατησω κλπ μου ειπε οτι λογικα μεσα στις επομενες 2 εβδ θα εχω γεννησει.. αλλιως κλεισαμε το επομενο ραντεβου αρχες δεκεμβρη!

μωρη βενετσιααααααααααα

μου φαινεται τα χριστουγεννα θα σαγορασω ενα καινουριο ασυρματο!!!! :lol::lol::lol:

μα δε μπορω να σε βρω πουθενααααααααααααααααα

για καφε που λετε εγω μπορω κ πρωι κυριακη κ απογευμα, αλλα θα ερθω με τον τολη..

η χωρις τον ανασταση :lol::lol: δε μπορω να κυνηγαω... κ τωρα παλι δεν καθεται σε παιδοτοπο

για που λετε, δεν καταλαβα ομως

αχ χρυσα τι τελειο θεμααααααααααααααααααααααααααααααααα

χειμωνας!!! ολατελειαααααααααα

αναστασιιιιιιιιιι αντε να σε δω την κυριακη!!

τονια η μικρη ειναι κουκλαααααααααααα! αλλα δε μπορω να καταλαβω σε ποιον μοιαζει!

ιουλια ολα τα παιδακια οταν απνε παιδικο αρρωστιανουν.. κ ολα εχουν καπου καποια ευαισθησια...

ειναι λογικο (νομιζω κ αποτι ακουω) να αρρωσταινει, απλα κ εμενα μου φανηκε υπερολικο που σας μιλησε για εγχειρηση ετσι..

αφρο οντως πολυ ανατριχιλα τα λαγουδακια

ιουλια τωρα ειδα κ την αλλη απαντηση σου

αντε παλι καλα!!!!!!!! ολα καλα θα πανε!!

αχ φρανιτακι, περαστικα ρεσυ.. σε διαβαζα κ αγχωθηκα!!

λενακι μονο μια φορα ξυπνησε ο μικρος?? μια χαρα!

κουκλα η μικρη στη φωτο!

ανατασα θα στολισετε κιολας δεντρο????? τι καλααααα!!!

κ εγω θελω αλλα ο τολης οχι!

παναγιωταα τελειααααααααααα!! πολυ θελω να σε γνωρισω!!

θου νομιζω οτι θα σου πανε ετσι τα μαλλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τρελη εισαι νατασα,,,μα απο τωρα δεντρο?

εγω οχι ακομα..ειναι βαρυ κ ασηκωτο...ουτε ενα μετρο δε ειναι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λεναρα μη σκας..θα φυγει με τη γεννα ρε.

επισης..τι καλα που μπορεις ΜΟΝΟ κυριακη απογευμα =))=))=))=))=))=))

κ γω τοτε μπορω..α μπορεις κ μονο ανατολικα? :lol::lol::lol::lol::lol: οκ εκλεισε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ξερεις θου εχω ενα κενο τη δευτερα, τριτη εχω χανθ, μετα παλι τεταρτη πεμπτη, παρασκευη κλπ :lol:

λες να ενωσουμε τις μοναξιες μας???

αχ τωρα που θα γεννησω θα σας χασω για λιγο ρε γαμωτο....

ποια θα ερχεται να με κοροιδευει που θα φοβαμαι να κρατησω τον μπεμπη??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ο χουλιγκαν εμαθε να μπαινει στο γιου τιουμπ να διαλεγει βιντεακια κ να τα παταει ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ! θα με φρικαρει αυτο το παιδι!

να ακουγατε γκρινια οταν δε μπορουσε να σημαδεψει το βιντεο που ηθελε :lol::lol::lol:

θου ονειρα γλυκα!!

πες στον Α να βαλει υπενθυμιση να παρει τηλ αυριο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καληνύχτα σας! i-)

Δεν είμαι πολύ καλά, το στομάχι μου, απ' το απόγευμα νιώθω κάπως έτσι... :ymsick:

Ελπίζω να μη με τριγυρνάει καμιά γαστρεντερίτιδα!! :?

Κι ελπίζω απόψε να κοιμηθούν οι σκ@τούλες, γιατί δε τη παλεύω με τίποτα!!! :?

Σισσάκι μου αγαπημένο, να ζήσετε!!! :x

Εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου στην οικογένειά σας, να είστε πάντα ήρεμοι, αγαπημένοι κι ερωτευμένοι!!! Να λυθεί κάθε μικρό ή μεγάλο προβληματάκι και να χαίρεστε το αγγελούδι σας!!! :D

Τόνια, ξέχασα!!! Τα μικρά είναι απίθανα, η φωτογραφία του προφίλ σου απίστευτη!! Σ' αυτή, όχι στις άλλες... η μικρή ρε όντως "φέρνει" λίγο του Αυλωνίτη!!! :lol: Όσο την κοιτάω, γελάω!!! :oops:=)) Είναι τρισχαριτωμένα και τα δυο τους!! Ο δε Άλεξ, ένα διαβολάκι με φάτσα αγγελική!!! :));;):YMHUG:

Δεν μας το 'χα :P αλλά τελικά συμφωνούμε σε πάρα πολλά ρε, αν όχι σε όλα!!! :-o:YMHUG:

Βίκυ, ξέχασα να το πω κι εγώ... Χάρηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για τα καλά νέα!!! :D:D:D

Σταμάτα να σκέφτεσαι ποσοστά τώρα, και κάνε όνειρα... ;)

Δεν έχει νόημα, μπορεί να κάνεις όλες τις εξετάσεις του κόσμου, να βγουν καθαρές και το παιδάκι να βγει στον κόσμο με πρόβλημα υγείας, μπορεί και το αντίστροφο να συμβεί.

Απόλαυσε το τέλος της περιπέτειας, βγάλε κάθε αρνητική σκέψη απ' το μυαλό σου και ονειρεύσου το ΓΙΟ σου!!!!!!!! ;;)8-}:YMHUG:

Φράνι... :-s:-s:-s Σας τσάκισε ρε!!! :( Τι να πω, πολλά πολλά περαστικά!!! Κουράγιο, θα περάσουν όλα!!! Την αγάπη μας! :D

Ιουλίααααααααααα!!!! Επίσης, χάρηκα ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!! :D:D:D Έχεις δίκιο να βράζεις από θυμό, αλλά να είσαι και πολύ πολύ χαρούμενη!!! Όλα καλά, μακάρι να είμασταν κοντά, να μας τον συνέστηνες τον γιατρό και για την ανηψιά μου!! :roll: Συμπέρασμα: ειδικά για σοβαρές αποφάσεις, ΠΑΝΤΑ 2η και 3η γνώμη! ;)

Λενάκι... συν-πάσχουσα!! ;) Τα φιλιά μου!!! :-* Εύχομαι η νύχτα να κυλήσει ήρεμα και ξεκούραστα για όλους μας!!! :YMHUG:

Συγχωρέστε με, δε τη παλεύω άλλο!! :ymsick:(-|

Νατασούλι, Θουλάκι, Παναγιωτοσυμπεθερούλα, μαϊμούδι (όσες "είδα" τελευταίες) και λοιπές τρενομανούλες.... :YMHUG:i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

χθες πάλι το βράδυ η Ρ. πήγε να μου την κάνει, επειδή άνοιξα ΕΓΩ την οδοντόρεμα, τελικά το έσωσα γαργαλόντας την και κάνοντας παιχνιδάκια στην κοιλιά και το κλάμα έγινε γέλιο και κοιμήθηκε!!! :D

θα διαβάσω μετά τα νέα σας, πάω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία πολύ χάρηκα για τον Γ. σου, κρίμα να δίνουμε στα παιδιά με το παραμικρό αντιβίωση και όσο σκέφτομαι τα ανήψια μου πόσες έχουν πάρει!!!! :?

αλλά να πω κάτι?

ίσως μου πείτε "αμάν ρε Αργυρουλα πια", απλά είναι ο προβληματισμός μου:

Ιουλία, και η κάθε μία μας, πήγες σε 2 γιατρούς και άκουσες 2 διαφορετικές απόψεις, κανονικά δεν θα έπρεπε να πας και σε 3ον? να δεις η 3η άποψη με ποιά θα συμπίπτει? εσύ, πιθανότερα και εγώ, κράτησες αυτήν που σε βολεύει, αυτή που εσύ θέλεις.......όμως, ξέρουμε ποιός έχει δίκαιο? και αν έχει ο άλλος?

εντάξει ο άλλος έκανε γρήγορη διάγνωση, δεν εξέτασε, αμέσως την εύκολη λύση......

μην με παρεξηγήσεις, είναι μια σκέψη μου......

και εγώ στην θέση σου αυτό θα διάλεγα, αλλά ίσως να πήγαινα και σε ομοιοπαθητικό για να μην αρρωσταίνει το παιδί ..... :!:

Βίκυ μην σκέφτεσαι το 15% ρε συ, απόλαυσε το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης και μετά τον γιοοοοοοοοο!!!!:roll::roll::roll:

πάω να διαβάσω και τα άλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε??

βικυ πολυ ωραια νεα..αντε χαλαρωσε τωρα που λεει και η δημητρα και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου! :)

θου...κοψε μαλι αλλα οχι μεχρι τον ωμο ρεεεε πιο πανω..κοψε ενα ωραιο μοντερνο καρε!!

θα σου πηγαινει πολυ ρε!! κανε και ενα εεεεντονο χρωμα τελεια θα εισαι!! ετσι για αλλαγη....

μαρη λενααααα το βρηκα το ασυρματο εχθες το βραδυ!!!! :lol::lol::lol::lol:

το ειχε τυλιγμενο με το λαχανι περιτυλυγμα των γλυκων που φερατε πισω απ οτην φρουτιερα..που να το δω η ερμη μανα που?????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα θα δω το βραδυ τον καταλογο και θα σε πω...στειλε μου το τηλ. σου να σε παρω.. :)

θυμαστε που σαςειχα πει τι ωραι που πηγαιναμε μαζι στο μποουλιγκ..και χαρηκα που θα παιζω... :?

εμ δε...εχθες ανεβαινε στους διασδρομους πετουσε μπαλες του νοιξα και επαιξε μονος του(μαζι δηλ.) μπηκε μεεεεσα στον διαδρομο(ναι ναι οπως οι μπαλες) εκανε 3 βηματα μπηκα και τον εβγαλα αφου επεσε με τον κωλο.. :cry::cry::cry::cry::?:?:?:?:?:?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

σκατουλες κοινως.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

τονια κουκλιτσα ρε!!!!!!!!!!!!!! αχ και ο αλεξ μορφη ομως της σκανταλιας ρε συ του βγαινει στην οψη!!! πιτσιποπακι ενετλως!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ή μηπως ειμαι προκατελημενη?>??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα εγω να ερθω ή οπως η φιλεναδα σου η γωγω δεν θελετε να με γνωρισετε????ε????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αντε παω να δουλεψω..

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...