Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΣΕ ΠΛΕΧΤΑ!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

Ερχονται τα χριστουγεννα.. [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] συνεπως περισσοτερα δωρα και για εμας αλλα και γιαυτους που αγαπαμε... ετσι λοιπον σας δινω πολλες προσφορες και πολλα δωρα!!

ολα τα ρουχαλακια ειναι χειροποιητα μαλακά (δεν " τσιμπανε " δηλαδη) και ζεστα!

2 ΚΑΠΛΑΚΙΑ + 1 ΔΩΡΟ = 12ΕΥΡΩ ΑΝΤΙ 18!!!

1 ΖΑΚΕΤΑ +1 ΚΑΠΕΛΑΚΙ + ΔΩΡΟ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ = 18 ΑΝΤΙ 24!!!

2 ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ (ΚΟΥΝΙΑΣ) +ΔΩΡΟ ΖΑΚΕΤΑ Ή 2 ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ = 38 ΑΝΤΙ 48!!!

2 ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ + ΔΩΡΟ ΖΑΚΕΤΑ = 36 ΑΝΤΙ 48!!!

2 ΖΑΚΕΤΕΣ + ΔΩΡΟ ΚΑΠΕΛΟ = 24 ΑΝΤΙ 30!!!

2 ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ + ΔΩΡΟ ΚΑΣΚΟΛ = 10 ΑΝΤΙ 16!!!

2 ΓΙΛΕΚΑΚΙΑ + ΔΩΡΟ ΚΑΠΕΛΟ Ή ΣΚΟΥΦΑΚΙ = 16 ΑΝΤΙ 22!!!

1 ΖΑΚΕΤΑ + ΦΟΡΕΜΑ + ΔΩΡΟ 1 ΖΑΚΕΤΑ ΑΚΟΜΗ = 30 ΑΝΤΙ 42!!!

:arrow: ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ 4 ΕΥΡΩ (ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙ) ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟ!!!

:arrow: ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ 8 ΕΥΡΩ!!

:arrow:ΙΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!

:arrow: ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ Π.Μ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ..

:arrow: ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ!!

(ΤΑ ΣΟΥΦΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ.. π.χ. ΜΕ ΑΥΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙ Ή ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα όμορφη μερα....έχουμε το πάρτυ του μεγάλου μου ...κλείνει τα 12 το παλικάρι μου🩵😍 θα πάμε σε ίντερνετ καφέ για τα γενέθλια...πάνε οι παιδότοποι πλέον...τώρα κάνουμε εφηβικά πάρτυ 😉
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...