Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο17! H τσιρίδα πάει σύννεφο!! :)


Recommended Posts

Καλημέρα φιλενάδες μου.ΤΙ κάνετε?Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και τα περαστικά...Μια απο τα ίδια εμείς, νομίζω κάπως καλύτερα, τουλάχιστον από βηχα. ΤΟ θέμα είναι το σύγκαμμα που έπαθε και κλαίει πολύ, ειναι μες στην γκρίνια και δεν ξέρω τι άλλο να του κάνω...

Εύη μου όπως το είπες...ευχελαιο πρέπει να κάνουμε..Χθες τράκαρε η μαμά μου και την έχουν στο νοσοκομείο. Ευτυχώς δεν έπαθε κάτι σοβαρό αλλά λόγω προβλήματος που είχε στον αυχένα, με το τράνταγμα χειροτέρεψε και την έχουν για εξετάσεις...ΤΙ γιορτές είναι αυτές...

Με πέθανε και εμ'ένα το δόντι μου και περιμένω να με πάρει η οδοντίατρος για να πάω το απόγευμα...ουφ...

Τόνια μου κι ο δικός σου άρρωστος???Ευτυχώς που είναι καλύτερα...

Νικόλ μου ο μικρός σου ταλαιπωρείτε σαν κι εμάς...του έδωσε κάτι???

Χρυσα μου δύσκολη φάση η γαστρεντερίτιδα.Ευτυχως που δεν κράτησε πολύ..Δάγκωσε σκύλος τον μικρό???Πω πω φαντάζομαι πόσο θα τρόμαξες....

Ο γιατρός μας έδωσε augmentin, decadron και για το σύγκαμμα dactator.Τον πήρα προηγουμένως και μου είπε να το συνεχισουμε για 2 μέρες ακόμα και να τον πάω ξανά να τον δει.

Παρασκευή μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου...παντα γερός!

Μιχαέλλα λες να κάνει αύξηση η μικρή??Κοιμηθηκε τελικά χθες???

Σημερα γιορτάζει κι ο Στεφανακος μου!! Να τον χαίρομαι!!!

Οι άλλες τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι να χαιρεσαι τον Σταφανακο σου

Παιζει να εχει συγκαει απο την αντιβιωση επειδη αλλαζει το πεχα των ουρων και τη συσταση στα κακακια..σου κανει και πρασινωπα κακακια στιλ διαροια...

μιλα με την παιδιατρο ισως να σου μειωσει λιγακη την δοση της αντιβιωσης. αΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ ΒΡΕΙς ΚΕΡΑΛΟΙΦΗ ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΜΑΜ, ΟΠΩς ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΑΘΟΛΑΔΟ ΠΟΥ ΔΡΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΗΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ναι μου κανει διαρροιες προφανως λογω αντιβιωσης.Αντιβιωση παιρνουμε την πιο μικρη δοση. Θα ψαξω για αυτα που μου ειπες, ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!XRONIA POLLAAAAAAAAAAAAAA SE OLES!!!!!!!!

KAI EYXARISTW GIA TIS EYXES!!!!!!XRYSA MOU NA MAS XAIRONTE!!!!!!!!

MARAKI MOU NA XAIRESE TON STEFANAKO SOU!!!!!!!!!!!PERASTIKA NA EINAI OLA EYXOMAI!!!!MA TI PRAGMA KAI AYTO POU SAS EXEI VREI!!!!!!!PERASTIKA KAI STHN MANOULA SOU!!!!!!!!

TA PIO OMORFA XRISTOUGENNA EINAI TA FETINA!!!!!!!EGW EIXA KOSMO SPITI GIA THN GIORTH MOU PERASAME POLY OMORFA META VGHKAME STO BARAKI TWN KOUMPARWN KAI META PHGAME PLOUTARXO STO ORTHIO!!!!!!!!HTAN MAGIKAAAAAAA!!!!!!!!!YPEROXOS O PLOUTARXOS TON ARPAKSA KAI TOU ESKASA KAI ENA ROUFIXTO FILH...POLY PLAKA!!!!! :lol::lol:

SHMERA GINOMASTE 4 MHNWN!!!!!!!!!!!!!!

PWS PERNAEI ETSI O KAIROS!!!!!!!!!!!!!O MPEMPIS MAS EXEI TRELANEI STA GELIA!!!!!!!!!KALA KAI APO TSIRIDA ALLO TIPOTA...MILAME EXTHES TRELATHIKE..........FWNAZE FWNAZE!!!!!!POLY PLAKA EIXE!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινιω Χρονια πολλα καια πο εδω!! να μας χαιρονται και να μας αγαπανε!!!

Εσεις σημερα 4 εμεις 5...να χαιρομαστε τα καμαρια μας....αντε να τα καμαρωσουμε και γαμπρους!!!

Συμπεθερα που εισαι καλε..να μου πεις τι κανει η νυφουλα μου!!!

Εντωμεταξη θα σας πω κατι εμπιστευτηκα..ο αδελφος μου μαλλων θα αρραβωνιαστει..τι τελεια..πολυ χαρηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!

Εμεις περασαμε πολυ ομορφα αυτες τις μερες!Με οικογενειακα τραπεζια,πολλα δωρα και πολλες βολτες!Η μικρη μου το ευχαριστηθηκε!

Χρονια πολλα στον Στεφανακο μας και περαστικα του!Και χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσακια που γιορταζαν.Και στην κορουλα μου φυσικα!

Περαστικα και γρηγορη αναρρωση σε ολα τα αρρωστα μωρακια!

Συμπεθερα περαστικα και στην μανουλα σου!

Τελεια τα μωρακια με τις Χριστουγεννιατικες στολες και τα καπελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου Χρόνια πολλά κ απο εμένα, ότι επιθυμείς...και φυσικά πάντα κούκλος ο μπέμπης στις φωτο..............

Μαρακι μου μόνο αυτο το σπρει για τη μύτη του βάζω ....φισιομέρ.....όχι αντιβίωση γιατι δεν ειχε ακροαστικά ή ωτίτιδα........δείχνει καλύτερα αλλα κ πάλι εχει βρασιμο..........δεν βήχουν μωρε τα μωρακια να το βγαλουν απο μέσα του κ τα ταλαιπωρέι....για το μελάνι το έχω ακουσει κ εγω για το σύγκαμα ότι είναι καλό.........αααα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ σου, να είναι γερός και να μην μας ξανααρωστήσει........και φυσικά να αλλάξει κ λιγο η τύχη σου γιατι σε έχει πάρει σβαρνα...ξέρω όλα μαζί γίνονται.....περαστικά στη μναούλα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα καλημερα!!!!!!

χρονια πολλα στεφανακο,να σε χαιρεται η μαμα και ο μπαμπας!!αλλαξε παρα πολυ για μια ακομη φορα!

νικη τι γλυκια η εβελινα σου!!

νικολ περαστικα και σε σας μωρε!ευχομαι γρηγορη αναρρωση!

χρυσα τιποτα αλλο δεν συνεβει???μονο αυτα?παναγια μου τι ηταν και αυτο,καλα που ειναι ολοι ενταξει,δοξα το θεο!με το καλο και με τον αδελφο σου!!!ειχα γραψει αυτα που λεγαμε για τον φωτογραφο και μου σβησε το μηνυμα.θα στα γραψω πμ.

ωπα χριστινακι!!!μπραβο μπραβο και του χρονου!το διασκεδασες!!

εμεις ειμαστε μια χαρα!!το απογευμα θα παω να κανω αλλαγες τα ρουχα της μπεμπας!

η μπεμπα σημερα απο το πρωι γκρινια με τα δοντακια,ταχει φαει ολα!αφου καποια φαση την ειχα αγκαλια και απο τα νευρα της που πονουσε μου τραβαει δυνατα το αυτι και με δαγκωνει στο πηγουνι ταυτοχρονα και γω εσκασα στα γελια γιατι ηταν πολυ αστεια εικονα κ αρχισε να κλαιειιιιιιιιιι,παρεξηγηθηκε η μανταμ!

:D:D:D:D

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδιααααα....καλε συμπεθερα κ εσυ γιορταζες προχθες :?:?:? πολυχρονη κ γερη....η νυφη σου που λες χθες κοιμηθηκε ξερη κ ξυπνησε στις 6 το πρωι κ μετα κοιμηθηκε μεχρι της 8.30....η αληθεια ειναι οτι αυτο το προγραμμα μου το εκανε κ με τον αποκλειστικο θηλασμο....τι να πω....μαλλον θα την θηλαζω πριν το μπανιο,οπως κ καναμε κ μολις την κανω μπανιο θα της δινω το τελευταιο γευμα 150 ξενο κ λιγο στηθος,οσο θελει....τωρα ειναι εδω κοντα μου κ τσιριζει στο γυμναστηριο :D:D:D η αληθεια ειναι οτι εχω παρατηρησει οτι οταν τα βραδυα κοιμαται καλα τοτε κ η επομενη μερα ειναι ηρεμη κ κοιμαται κ τρωει καλα....ειδωμεν!!!1

καλα βλεπω ειχατε κ εσεις επεισοδιακες γιορτες....μα καλα κ αυτος ο σκυλος για να ευχηθει επεσε στον μικρο ή για να τον φαει? :?:?:? καλα περα της πλακας φανταζομαι μεχρι να τον δεις απο κοντα τι τρομαρα θα πηρες....πωπωπω!!!!

ρε μαρακι μηπως να το κανετε το ευχαιλειο κ ολους τους αγιασμους μαζι....αντε να φυγει αυτη η χρονια κ αλλο κακο να μην σας βρει....περαστικα στην μανουλα σου....

ο στεφανακος σου δεν γιορταζει στις 30? :?:?:? η τριτη μερα χριστουγεννων?τα μπερδεψα :?:?:? να τον χαιρεσαι!!!!

νικολ περαστικα κ σε εσας.....

χριστινιω βλεπω κ εσεις μια χαρα περασατε στα μπουζουκακια....οπα οπα :lol::lol::lol:

γεια σου παρασκευη κ με γεια τα δωρακια σας....

να σας πω αυτη την ομαδουλα που λεγατε τις προαλλες με την συμπεθερερα χρυσα...δεν το οργανωνεται να το κανουμε...πολυ καλη ιδεα...

εγω ειμαι μονη με την μπεμπα...μπαμπας κ μεγαλη πηγαν βολτα στον θειο τους,τον αδερφο του....

παω νασυνεχισω το θηλασμο...2ος γυρος...κ επανερχομαι....φτιαξαμε το λαπιτοπι μας κ το εχω στο σαλονι με την μπεμπα κ δεν τρεχω στα κλεφτα να μπω στην αποθηκη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα πωπω,τωρα το ειδα!τι επαθε ο μικρος σου;καλα που δεν τον δαγκωσε πολυ!περαστικα κ σ'εσενα!

Νικολ περαστικα κ σ'εσας!

Παρασκευη και Μιχαελα τι κανετε;Χρονια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι πήγες Πλούταρχο???????Σε ζηλεύω!!!!!!!!!!!Είναι η αδυναμία μου!!!!

Νικόλ μου πάλι καλά που δεν έχει ακροαστικά ο δικός σου.Φυσιομερ βάζουμε κι εμείς...

Ασε που έχω τον άντρα μου που ακούει τον ένα και τον άλλο και μου κάνει υποδείξεις για το τι θα κάνω κι ειμαι μες στα νεύρα..Να κάνουμε λεει το μωρο με κρυο νερό μπάνιο γιατι το ζεστο τον τσούζει στο σύγκαμμα...Κι αμα μου πάθει καμιά πνευμονία??΄η το άλλο να μην τον σκεπάζω μες στη μερα όταν κοιμάται..Θα θελα να ξερα ποιος του τα λέει αυτά...Περιμένω και περίοδο και ειμαι μες στην ένταση!

Συμπεθέρα μου ευχαριστώ για τις ευχές.η νύφη μου ειναι σκέτη γλύκα!!!!!!!Μπράβο που περάσατε καλά!!

Παρασκευή μου ευχαριστούμε! Κι εμένα με δαγκώνει στο πηγούνι.Και τώρα αρχισε τα νάζια.Του μιλάνε και γελάει και μετά κρύβεται στο λαιμό μου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σας είπα ότι η κοπέλα του νονού, άρα νονά μας, είναι έγκυος???Ειμαστε όλοι πολύ χαρούμενοι!!!!

Χρύσα μου με το καλό για τον αδερφό σου!

Μιχαέλα μου σήμερα είναι του αγίου Στεφάνου.Ευχαριστώ για τις ευχές...Οντως βρε πολύ μάτι...Ξέρει καμιά να ξεματιάζει???? :lol:

Πήγα οδοντίατρο και μου άνοιξε το δόντι, την Πέμοτη θα πάω για απονεύρωση, εκτός κι αν με πονάει πολύ και πάω εκτάκτως πιο νωρίς.Μου την δίνουν οι οδοντίατροι!!!

Να σας ρωτησω κοριτσια...Σήμερα ο γιατρος μου είπε να ξεκινησουμε φρέσκο φρουτάκι.Για αρχη θα φάει μήλο.Εσεις τι κάνετε?Το ετοιμάζεται πιο νωρίς ή εκείνη την ώρα τρέχετε για να το κάνετε?????Και το μωρό χορταίνει μονο με φρούτο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα το φρουτακι αν το ετοιμασεις νωριτερα,μαυριζει...Καλυτερα εκεινη την ωρα.Λογικα στην αρχη θα δινεις και γαλα μετα,δεν θα χορταινει μονο με μερικες κουταλιες φρουτο...Ο Στεφανακος εχει μεγαλωσει και ειναι κουκλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ειπε η συμπεθερα για τον σκυλο ξεχασα να σας πω τι επαθα την παραμμονη που ειχαμε παει βολτα στα καρουζελ......ανεβαινω με την μεγαλη στα αλογακια κ καθως εχουν σταματησει,κατεβαινουμε κ την εχω μπροστα μου να προχωραει για να βγουμε απο τα προστατευτικα κακγελα για να παμε πιο περα που ηταν ο μπαμπας μας με το καροτσι...με το που φτανουμε μου λεει ο αντρας μου...που ειναι η αθανασια?κ κοιταω μπροστα μου κ παθαινω σοκ....ειχε εξαφανιστει...εκεινη την στιγμη ενοιωσα να παραλειω...αρχιζω να ψαχνω τριγυρω στο κοσμο κ να μην την βλεπω...ημουν ενα βημα πριν αρχιζω να τσιριζω....μου περασε απο το μυαλο οτι μου την αρπαξαν...ολα αυτα μεσα σε λιγα δευτερα...την ειχα μπροστα μου κ την εχασα....κ τελικα το σκατουλικο με το που βγηκαμε πηγε κ εκατσε πισω απο το καροτσι ετοιμη για να φυγουμε κ εμεις δεν την βλεπαμε γιατι ηταν στο υψος της...μιλαμε εφαγα τρελη φρικη....εκεινη μας εβλεπε αλλα εμεις δεν την βλεπαμε....ευτυχως γιατι θα ειχε τρομαξει κ εκλαιγε το καημενο....παντως ειναι τρελο συναισθημα να νοιωθεις οτι κατι κακο παθαινει το παιδι σου....ουτε στον εχθρο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εμας η παιδιατρος μας ελεγε στην μεγαλη οτι η φρουτοκρεμα θα πρεπει μεσα στο 10λεπτο αντε τεταρτο να εχει φαγωθει γιατι αλλιως χανει την θρεπτικη της αξια....κ οπως ειπε κ η νικη το μηλο μαυριζει.οπως κ το αχλαδι....εκεινη την ωρα θα το κανεις κ σιγα σιγα θα φτασει να τρωει τρια φρουτα περιπου στα 200μλ νομιζω θα ειναι μαζι με σκονη αν βαζεις για να πηχτωνει....οποτε μετα δεν θα θελει γαλα...για αρχη ομως τωρα σιγουρα θα του δινεις κ γαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Χρόνια πολλά και του χρόνου με υγεία!! Με το καλο να μας μπεί το νέο έτος!!

Χρόνια πολλά στα κοριτσάκια που γιόρταζαν,Χρύσα (δεν ήξερα ότι γιόρταζες) Χριστίνα και Χριστινάκι της Νίκης... να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένες να σας χαίρονται όσοι αγαπάτε!!

Γιορτάζει και ο Στεφανάκος μας?? Να τον χαίρεστε Μαράκι μου!! Παντά γερός και ευτυχισμένος να είναι!

Επίσης περαστικά σας!! Ταλαιπωρήθηκε η ψυχούλα μωρέ... Να γίνει το συντομότερο καλά και να μην ξαναρρωστήσει ΠΟΤΕ!!! Περαστικά και στη μανούλα σου Μαράκι μου! Όταν έρχονται, έρχονται όλα μαζεμένα... Για το σύγκαμα... έχει δίκιο η Χρύσα, το σπαθόλαδο κάνει θαύματα... είχε συγκαεί ο μικρός της συννυφάδας μου και ανακατέψαμε το σπαθόλαδο με τη κρεμούλα που βάζει στο πωπό (για να μένει περισσότερο πάνω στο δερματάκι) και σε 2 μέρες δεν έμεινε τίποτα. Και πάλι περαστικά σας.

Μιχαέλα για την ομάδα συμφωνώ και εγώ... ;);) Όσο για τον θηλασμό μήπως με το βυζί νανουρίζεται και κοιμάται πρίν χορτάσει?

Νικόλ μου περαστικά στον κούκλο σου!

Παρασκευή με γειά τα δωράκια σας! Αυτό με το πιγούνι το κάνει και ο Κερεμ... και αν τολμάς κάνε καμιά κίνηση να του ξεφύγεις... αρχίζει και τσιρίζει!!!!! Μετά με πιάνει απο τα αυτιά και τα μαλλιά για να μην του φύγω και ορμάει πιο δυνατά... και εκτός απο το πιγούνι μου "φιλάει" και τα μάγουλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αν κάνει έτσι και στα κορίτσια αύριο μεθαύριο θα έχουμε θέμα!!! Ο μπαμπάς μας λέει ότι είναι άγριος άντρας!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χριστινάκι μια χαρά περάσατε στα μπουζούκια... πολύ καλός ο Πλούταρχος!

Μαράκι ο Στεφανάκος σου μεγάλωσε πάααρα πολύ!!! Τέλεια η φωτό σας!!! Και τα μαγουλάκια για δάγκωμααα!!!

Χρύσα τι λαχτάρα πρέπει να πήρες με τον Χριστόφορο!! Ούτε να το σκέφτομαι.... Περαστικά σας και σεσένα!

Άντε με το καλό να αρραβωνιαστεί ο αδερφός!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο... Πάω να απλώσω ρούχα... τα λέμε μετά!!! Φιλάκια σε όοοοοολες!

Καλά βρέ πατάω υποβολή και βλέπω έχετε γράψει ένα σωρό!!!!

Λοιπόν...

Μαράκι, περαστικά και για το δόντι (το ξέχασα πρίν) Όσο για την φρουτόκρεμα... όπως είπαν και τα κορίτσια... την φτιάχνουμε εκείνη την ώρα γιατί μετά μαυρίζει και χάνει και την θρεπτική του αξία... εμάς ο γιατρός μας είπε ότι μετά την κρέμα πάντα θα τον βάζω και στο στήθος!

Μιχαέλα πώ πώ μεγάλη φρίκη!!! Έχεις δίκιο είναι το χειρότερο συναίσθημα να νιώθεις ότι κάτι κακό θα συμβεί στο παιδί σου!!!

Α Μαράκι με το καλό το μπεμπάκι της νονάς σας!!! Να έχει μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γιεληζ........αυτο που λες κανει γιαυτο κ παντα την ταιζω πριν κανουμε μπανιο γιατι μετα χαλαρωνει κ δεν τραβαει κ τα παραταει,κουραζεται...οποτε λεω θηλασμος πριν το μπανιο,ξενο 150 κ μετα οσο παρει κ παλι απο θηλασμο....

τωρα που ειδα την ανακοινωση της νικης....εγω σαν σημερα ειχα κανει ενα τεστ κ ειχε βγει αρνητικο...κ το δευτερο αρνητικο στις 2.1...τωρα διαβαζα τις συζητησεις που καναμε περυσι τετοιο καιρο στην ομαδα μας με τις απωλειες.....κ στις 3.1 θετικοτατη χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!

Δεν σας διαβασα γιατι δεν προλαβαινω!Χρονια πολλα καταρχας σε οσες και οσα μωρακια γιορταζουν!!!

Εμεις ειμαστε καλυτερα.Πηγαμε παιδιατρο σημερα αλλα δεν μας εκανε το εμβολιο γιατι εχει ακομα μυξουλα και λιγο ερεθισμενο λαιμο.Ειναι 7600 και 69εκ.Σε 20 μερουλες ξεκιναμε κρεμουλες και απο σημερα σταματαμε την αποστειρωση.

Αυτα εν ταχει!

Να σας ρωτησω ρε κορες κατι;Ποσο σας ειπανε για φωτο βαφτισης και βιντεο;θελω ν απαρω μια ιδεα γιατι μου φαινονται ακριβα εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως περνάει ο καιρός ε...?

Εμείς 30/12 είχαμε κάνει την αυχενική... και τώρα προσπαθεί να μου κάνει κεφαλοκλειδωμα για να μου δαγκώσει το πηγούνι!! :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι το ξέχασα πρίν...τα ίδια χαζά κάνει και ο δικός μου ώρες ώρες... "μη έτσι το παιδί μη αλλιώς το παιδί" :twisted::twisted: οπότε και εγώ του δίνω το παιδί και λέω ορίστε κάντα μόνος σου αφού τα ξέρεις καλύτερα!! :lol::lol::lol::lol: μετά δεν μιλάει!! :lol::lol::lol:

Γεια σου Τονια μου!

Μεγάλωσε πολύ ο Μιχαήλ!!! Ολόκληρος άντρας έγινε καλέε!! :D:D:D:D Μπράβο σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρακι ο μιχαηλ!!!τονια μου,χρυσα και σε σενα τα λεω εμενα μου ζητησε για γαμοβαφτηση με 2 αλμπουμ ψηφιακα,100 φωτογραφιες στο χερι,7 μεγαλες,4 dvd,1dvd με ολες τις φωτο σε slideshow,βιντεοσκοπηση στην προετοιμασια μου,στα μυστηρια και 1 ωρα στο κετερινκ,φωτογραφηση μετα το κετερινκ αλλα και την επομενη ημερα γιατι θα μας πιασει το βραδυ και θελει να βγει καλο αποτελεσμα και δωρο μια φωτογραφηση της μικρης με εμας στο στουντιο οποτε θελουμε 1350ευρω.αν θελουμε και αλλα αλμπουμ θα μας τα χρεωσει 70ευρω το ενα.αυτα!

εμας ρε κοριτσια ουτε που μας ειπε ακομη για αποστειρωση!ευχομαι 16 ιανουαριου στο επομενο ραντεβου που θαμαστε 5,5 μηνων να την κοψουμε!!

μιχαελα και χρυσα οργανωστε το!!!!αντε εγω δεν ξερω πως κανουμε κλειδωμενη ομαδα αλλιως θα την εφτιαχνα!

τελικα δεν πηγα ναλλαξω τα ρουχα,αργησε να ερθει ο αντρας μου απο δουλεια και οταν ηρθε ηταν κουρασμενος οποτε....αλλη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια........τα μικρα μου κ τα μεγαλα μου κοιμουνται κ εγω στελνω τραγουδια στον αδερφο μου....εεεε να μην χανουμε κ τα νεα που κυκλοφορουν :lol::lol::lol: κλεινουνε κ τα ματια μου....εχω κατεβασει ολες τις επιτυχιες του 2011....γουρλωσαν τα ματακια μου :lol::lol:

χαχα γιεληζ πολυ γελασα με το κεφαλοκλειδωμα :lol::lol::lol: η δικια μας εδω κ λιγες μερες εχει αρχισει κ τραβαει μαλλια...με το που θα την παρω αγκαλια....χραπ τα αρπαξε....την αδερφη της δε...τριχα δεν της εχει αφησει....το καημενο σκυβει απο πανω της να την παιξει κ το μουτρο την αρπαζει απο το μαλλι...κ εγω οταν σκυβω απο πανω της μου πιανει τα μαγουλα....τι τελειο...εχει αρχισει τις εξερευνησεις....

παρασκευη ουτε εγω ξερω για ομαδα στο φεις....η γιεληζ ειχε φτιαξει μια....οποτε οι ειδικοι να αποφανθουν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στο Στεφανακοοο και με υγεια το ψυχουλι μουυ

Μιχαελαα επαθα το ιδιο σχεδον με το Χριστοφορο σε ενα μαγαζι γιουσουρουμ το λεω μιας και ειναι τεραστιοοο και εχει τα παντα...πηγα να παρω υφασμα για τη στολη...και εκει που τον ειχα διπλα μου εξαφανιστικε...ουρλιαζα σαν τρελη...και τελικα ειχε μπει σε 1 διαδρομο αλλα τα ειδα οοολα...

Νιικηηη τη γλυκοφατσουλα με σαλιαρα ειναι αυτηηη???Μιςς λιγουριτσα και η μικρη για αυτο??

Σημερα πηγαμε γιατρο για το 2ο εμβολιο...4950γρ και 61εκ....Νικηηη αυτη η ατιμη η Σοφι φταιει και δεν παιρνει κιλα το παιδιιι χαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααα

κρεμουλες οταν κλεισει τον 6ο μου ειπε με ρυζαλευρο ξεκιναμε....

δεν χολιαζω πολλα...με 1 χερι γραφω κλασικα...απο δαγκωματα...εμενα τρωει τον ωμο μου..της αρεσει να πιανει το προσωπο μου και πεθαινωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ευη κ εγω πεθαινω...νομιζω πως εκεινη την στιγμη θα μου μιλησει κ θα μου πει....μανουλα μου σαγαπω....με κοιταει με τα ματακια ολο γλυκα κ χαμογελα....κ φυσικα εγω λιωνω...κουκουβαααααα

εγω παρα τριχα γλιτωσα τις τσιριδες :?:?:?:?

ωχχχ πολυ δεν ειναι μολις κλεισει κ τον 6ο?εγω ευελπιστω να ξεκινησουμε καπου σταα 5,5....τοσο εισα αρχισει κ στην μεγαλη....για ναδουμε ποσο πηγαμε κ εμεις....στις 9εχουμε ραντεβου για τα επομενα δυο εμβολια....παντως στις 3,οταν κλειναμε τους τρεις την ζυγισα στην δικια μου κ μου την εβγαζε καπου στα 5.500 αν αφαιρεσω κ ρουχα...παντως η μιλα σου ειναι βικτωρια μπεκαμ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...