Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο17! H τσιρίδα πάει σύννεφο!! :)


Recommended Posts

κοριτσια μου γεια σας και απο εμενα...ειχα αρρωστο εχω καλυτερα τον χριστοφορο και το τρεξιμο παει συννεφο...με τη μικρη αλλο τρεξιμο θελει και ολο αγκαλια και προσπαθω να την μαθω να ειναι λιιγο μηνη..τη βαζω στο ρηλαξ..μετα βαριεται την βαζω στο γυμναστηριο εκει καθετε λιγο παραπανω..οταν ξυπναει δεν τη σηκωνω αμεσως μεχρι να βαρεθει ολο και καλυτερα παει αλλα δεν προλαβαινω να κανω και πολλα..δεν πηγα μαγαζι σημερα μιας και ειναι αρρωστος ο μεγαλος...εγω κοριτσια Αγινιου...εε πως το ειπα εεε..εμαθα οτι ειμαι εγκυος..προσπαθειες ξεκινησαμε Δεκεμβρη οποτε εεχω ακομα..χιχιχιχ..Μιχαελα την παρασκευη σε σκεφτομουνααα...εβλεπα στο σκαι την νταντα και ειχε ενα παιδακι που οταν ηταν 2-3 χρονων επαθε ΓΟΠ και ηταν 8 νομιζω και δεν ετρωγε τπτ...το πιεζαν οι γονεις εκανα τα παντα τπτ.//λιγο να ακουμπουσε στο στομα του εκανε εμετο..πωπω εριξα εενα κλαααμααα γιατι θυμηθικα τα δικα μας με το χριστοφορο και μετα θυμηθικα εσενααα αχχ..καμια μανουλα να μην το περασει αυτο σας το λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε μανούλες??? Σας έχω αδικήσει η αλήθεια….. πιο πολύ μπαίνω στο φατσομπούκι….. πώς τα περνάτε??? Τα νινάκια σας???

Εγώ εδώ…… στο άρμεγμα…… προσπαθώ να κρατήσω την παραγωγή μου….. μπυρίτσες……. ελληνικός καφές……. νερό πολύ και γάλα….. αυτή τη στιγμή βγάζω 2-3 γεύματα/ημερησίως!!!!!! Τρώμε 180μλ. πια σε κάθε γεύμα….. καλά είναι νομίζω συμφωνεί και η Παιδίατρος!!!!! Είχαμε πάει τις προάλλες & μας βρήκε οριακά πάνω από 6 κιλάκια!!!!!

Ψιλοαρπαχτήκαμε και με τον άντρα μου η αλήθεια…… μία φορά (μίααααααααα!!!!!!!!!!) σε αυτούς τους 3,5 μήνες έμεινε ξύπνιος όλη νύχτα να προσπαθεί να κοιμίσει το μωρό!!!!!! Κι επειδή δεν τα κατάφερε & μου μιλούσε να σηκωθώ για να πέσει για ύπνο (εκείνος δουλεύει εγώ όχι……. αλλά έκανα ΤΟ ΛΑΘΟΣ να κοιμηθώώώώ!!!!!!!!) και δεν τον άκουγα……. λίγο-πολύ με κατηγόρησε ως μουλάρα & πως δεν έπρεπε να γίνω μάνα & πως θα πάθει τίποτε το παιδί στον ύπνο και χαμπάρι δεν θα πάρωωωωω!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!! Ξύπνησα μες στα νεύρα!!!!!!!! Μου την έφτιαξε τη μέρα ωραιότατα!!!!!!!!! Άϊ στο καλό πια…… για να μην πω κάτι άλλο!!!!!!!! Έχω την κούρασή μου…… έχω και τον καλομαθημένο να μου την λέει!!!!! Μέγα λάθος που κοιμήθηκα βαριά για 2 ώρες…… αφού δεν είχα το νου μου στο νινί…… γιατί κανονικά όταν έχω τον μπέμπη δίπλα μου ψευτοκοιμάμαι!!!!! Δεν είναι ύπνος αυτό………

Θα προσπαθήσω να επανέλθω εντός της ημέρας…….

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Πάω να φτιάξω έναν δυνατό καφέ!!!!!!!! Τα νεύρα μου!!!!!!

Το αγγελάκι μου κοιμάται…. προφανώς ήθελε αγκαλιά μανούλας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα μανουλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι κανετε>??

Εμεις καλυτερα αν κ μπουκωμενοι ακομη..συνεχιζουμε ορο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια μπορω να πω οτι ΕΣΤΡΩΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοιμομαστε 7-8 ωρες σερι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κ τρωει μια χαρα!!!!!!

Την ωρα του ορου βεβαια γινεται χαμος..μολις τον ξαπλωσω στο πλαι το καταλαβαινει κ δινει μαχη ο κακομοιρης!!!

Νικολ μου δεν ξεχνιουνται αυτες οι μερες με τιποτα μα με τποτα ομως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φετος θα χουμε τα πιο ομορφα Χριστουγεννα με τα Αγιοβασιλακια μας να ναι τα πιο ομορφα στολιδια του σπιτιου μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου λογικο να θελει αγκαλιτσες ο Στεφανακος σου..του λειπεις κ η αγκαλια σου δεν αντικαθισταται με καμιας γι αυτο κ προτιμα να κοιμαται!!!

Πιπιτσα υπομονηηηηηηηηηηηηη σε λιγο θα στρωσετε κ σεις κ ολα θα ναι οκ!!!!!!!!!!!

Γεια σου ρε Ιφη με τα αρθρα σου!!!!Πολυ χρησιμα σε ευχαριστουμε!!Και μενα η παιδιατρος μου με ατη τη σειρα μου τα ειπε..ο Ανδρεου ειναι παιδιατρος μιας γειτονισας μου που τωρα εκανε το 3ο!!Ειναι πολυ καλος παιδιατρος!!

Ευη περαστικα στον Χριστοφορινο σου!!!!

Χρυσα μου ατιμο το εκζεμα αν ξεφυγει..καλα πουτο ελεγχετε!!οταν ειμασταν Παιδων ηρθε ενα μωρακι 3 μηνων με εκζεματα παντου τεραστια..ξενοι οι γονεις κ μικροι..η παιδιατρος τους ελεγε δεν ειναι τιποτα θα φυγει..με αποτελεσμα να μολυνθει το εκζεμα κ να απλωσει παντου..το μαναρι μου υπεφερε...πηρε πολυ αντιβιωση συν τοπικη αντιμετωπιση αλλα θα φευγε εν καιρο ολο αυτο!!!!

Νικακι,Γιελιζακι,Χριστινιω κ σε ολα τα κοριτασακια φιλακιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti όμορφα μωράκια έχουμε. Σας βάζω και εγώ το δικό μου. Μεγαλώσαμε. Όπου να σαι κλέινουμε 6 μηνών. Καθόμαστε - λίγο κάθε μέρα - στο ειδικό μας καρεκλάκι. Από εκεί σας τον εβγαλα.

Τώρα τελευταία έχει ιδιοτροπιάσει πολυ με το γάλα του. Ισως επειδή θα βγάλει δοντάκια υποθέτω.

Για να καταλάβετε, το βράδυ κάνει μπανιο στις 8 και απ τις 8.30 -10 πίνουμε γουλιά γουλιά το γάλα.

φιλιά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλημέρα,

Μαρακι μου λυπάμαι πολύ για το φίλο σου........... :| να είναι καλα εκει που είναι.................

αχ Μαράκι μου ο μικρούλης μου όλη μέρα φωνάζει τσιρίδα με νευρα.........το σκατόυλι και κλάιει όταν δεν κοιμάται.......θέλει όλο στα χέρια να τον εχουμε κ αυτο πολλές φορές δεν πιάνει...με εχει κουράσει πολύ...ήλπιζα να μεγαλώσει κ να στρωσει κ αυτος χειροτερευει...........Τον αγαπάω όμως πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Κισκα μου υπομονή και εγω τα ιδια με ενα όμως!!!!!!!!!

Πιπιτσακι σπάνε κ τα νευρα κ δεν ξερουμε τι λέμε ...μην στεναχωριέσαι............

Κατερινάκι μου θα είναι όντως τα καλύτερα Χριστούγεννα........

Κοριτσακια θέλω την θετική σας ενέργεια ...αυριο η αδελφούλα μου τοποθετεί 2 εμβρυάκια...κ το απίστευτο είναι ότι πέρυσι τέτοια μέρα τα έμαβα και εγω...23 Νοεμβρίου............. Καλή μας επιτυχία.............αχ Παναγίτσα μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου υπομονη για τον μικρο σου και εμενα η μικρη εχει 15 μερες με τεντωνει τι να πουμε βγαζουν πλεον ιδιοτροπιες γιατι ξερουν οτι τα καταφερνουν πλεον...υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη...πιπιτσα μου κατι πανω κατω περασα και εγω χθες με τον αντρα μου πως δεν μαλωσαμε 5,30 το πρωι ασε....

νικολ μου καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να εχει διυμακια η αδερφη σου και ολα να πανε καλα.θυμαμαι ποσο ταλαιπωρηθηκες εσυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα αγαπητες μου Μανουλλες! ....δεν σας ξεχναω απλα περασαμε και εμεις μια ιωση εδω και 2 εβδομαδες ασε πολυ ταλαιπωρηθηκε ο μικρούλλης μας .για 4 μερες ειχε 40 πυρετο επεφτε λιγο με υποθετα αλλα ανεβαινε παλι, αστε το ποσο φοβηθηκαμε , 3 νυχτες δεν κλεισαμε ματι , τωρα εχει πολλα φλεγματα και μυξουλα . παιρνουμε αντιβιωση καθε 12 ωρες την procef και χρησιμοπ. το tonimer με θαλλασσινο νερο για την μυτουλλα του.Δοξα το Θεο που υποχωρησε ο πυρετος παιδια !!!! ολες αυτες τις μερες την βγαζαμε με μονο γαλατακι δεν ειχε ορεξη για τιποτα αλλο το καημενουλλι μας.

...μεσα σε 2 μηνες που τον ειχαμε σε σταθμο για βρεφη (δυστυχως δεν εχουμε βοηθεια απο τις γιαγιαδες σε αυτο το θεμα) , μας αρρωστησε 7 φορες ε δεν παει αλλο τον εφυγα και βρηκα μια πολυ καλη κυρια που προσεχει ακομη 3 μωρακια μονο και ηρεμησα.οποτε παω να τον πιασω ειναι παντα χαρουμενο και χαμογελαστο αυτο σημαινει πολλα!!!!!! τον προσεχει καλα σαν την γιαγια του ειναι, χαρουμενοι ανθρωποι , προσχαροι !! αμα πια !!!! :-B:YMHUG: με τα ιδια λεφτα λιγο πιο μακρια απο το σπιτι μας , αλλα το θεμα ειναι να κανουμε οτι ειναι καλυτερο για το παιδι !!!!! οι ωρες μας ειναι λιγο δυσκολες και αναμικτες , 2 μηνες εψαχνα αλλου να τον φυγω απο εκει αλλα δεν εβρισκα. ολες μεχρι τις 4 δουλευαν και αλλες μεχρι τις 2:30 .ΔΟξα το Θεο που την βρηκα και αυτη την κυρια με 20 χρονια πειρα και δεχθηκε.να ηρεμησουμε επιτελους με αυτο το θεμα.

νικολ μου αντε με το καλο, Καλη Επιτυχια στην αδελφη σου, ευχομαι τα καλυτερα !....ποσο γρηγορα περναει ο καιρος αμα εχουμε τα μικρουλια μας ε? :x:) ......θυμαμαι τον καιρο που καναμε τις προσπαθειες ομως δεν περνουσαν με τιποτα ο μέρες ....

πολλα φιλια στα μικρουλια σας!!! μου λειψατε ολες , αλλα δυστυχως δεν μπορω να μπαινω πιο συχνα . ολη μερα σαν το βεγγο ειμαι! :lol:

σε 2 εβδομαδες θα εχουμε και τις φωτογραφιες απο τα βαφτισια του και θα σας τις βαλω να τον χαρειτε!!!! :P:P:P:P

τι ωραια που ερχονται Χριστούγεννα? [smilie=love3.gif] τα πρωτα μας Χριστουγεννα με το μωρακι μας!!! [smilie=smileinbox.gif] , την Παρασκευη λεμε να στολίσουμε το δεντρο και το σπιτι, αν κ φετος μας βλεπω να κανουμε μηδέν ψωνια :? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια μου? Εμεις καλά είμαστε...

Νικόλ μου ευχομαι ολοψυχα να πανε όλα καλα για την αδερφη σου και συντομα να εχεις ευχαριστα νεα να μας πεις!

Υπομονή με το μικρό σου και σιγα σιγα θα βρει τους ρυθμούς του...

Γιωργο μου τι κανεις??Εγω ευτυχως στο βρεφοκομικο που τον παίρνω δεχονται μονο 6 βρεφη αλλά φέτος μαζι με τον Στεφανο μου 4 παιδάκια είναι...και μαλιστα το ενα δεν πηγαινει καθε μερα, οποτε σαν ειναι ειναι 3...Περαστικά στο κουκλί σου κι ευχομαι να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο.

Χρυσταλλένη μου μεγαλωνει και ομορφαίνει ο Αντρέας σου! Αρχισατε κρεμούλες???για πες πληροφοριες!!! Συνεχιζεις αντικατασταση???

Κατερινάκι μου μπραβο στο παιδάκι σου που κοιμαται...

Πιπίτσα μου υπομονη κι ελπιζω να αρχισει να κοιμαται το βραδυ το μωρακι σου..

Φιλιά σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορούες μου σας γράφω σύντομα γιατί έχω μάθημα σε λίγα λεπτά

Μαράκι μου σε λίγες μέρες ξεκινάμε το ρυζάλευρο κανα δύο κουτάλια την μέρα μετά τρια, τέσσερα και μετά όσο θέλει το μωρό. Θα βάλουμε και το φρούτο. Μ έχει σπάσει με το θέμα του γάλατος. Ανησυχώ! Βεβαια σήμερα πήγε και για εμβόλιο και ίσως παίζει ρόλο. Μέσα σε 18 μέρες βάλαμε 10 γραμμάρια!!!! Δεν καταλαβαίνω που μου λένε ότι είναι φυσιολογικό επειδή βγάζει δόντια και όλοι με θεωρούν υπερβολική. Η γιατρός λέει ότι είναι φυσιολογικό το βάρος του.

Νικόλ μου εύχομαι ότι καλύτερο στην αδερφούλα σου. όλα καλά να της πάνε.

Κατερίνα μου άτε μακάρι να συνεχίσει έτσι το μωρό και να μην ξυπνά. Μπράβο σας!

Πιπίτσα καλό κουράγιο. Εμένα απ το καιρό που δουλεύω σ άλλη πόλη το γάλα μου πήρε την κατιούσα και στενοχωρίεμαι για αυτό αλλά τι να κάνω όταν δουλεύω τόσες πολλές ώρες; Κάθε πρωί στις 5.30 βγάζω γάλα και τώρα στις 3 που μπήκα σπίτι ξαναέβγαλα, με το ζόρι 50 ml. Έχω καταστεναχωρηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλένη μου τωρα θα αρχισετε κρεμουλες? Ισως γιάυτο να μην θέλει το γάλα, να μην τον χορταίνει πλέον.Αυξάνονται οι ανάγκες του μικρού σου..Για το θηλασμό, με τόσες ώρες που δουλεύεις κι αυτο που βγάζεις είναι σούπερ.Τουλάχιστον θήλασες αρκετό καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδια.....σημερα ειχαμε το πρωτο μας μαθημα...δεν ξερω αν σας ειπα...η νηπιαγωγος μας οργανωσε ομαδα γονιων κ παιδιων με ψυχολογους....τα παιδια μεσα απο δραστηριοτητες κ εμεις με την συζητηση....ενθουσιαστηκα....ελπιζω να μπορεσω να παρω πολλα απο αυτες τις συναντησεις για να βοηθηθω κ να βηθησω κ το παιδι μου...η κατασταση συνεχιζει ως ειχε αλλα με λιγοτερες εντασεις...σημερα αφησαμε την μπεμπα στον μπαμπα μας.βγαλαμε κ γαλα να εχουν....μια χαραουλα τα περασαν....ευτυχως το μωρο μου ειναι καλο κ δεν τον ζορισε το μπαμπα του!!!! :D:D:D

νικολ καλη επιτυχια στην αδερφη σου...ολα ξεκινανε καλα!!!

χθες εμαθα κ ενα ευχαριστο :D:D:D η νονα μας κ κολλητη μου ειναι εγκυος!!!την τριτη θα παει γιατρο για να δουν κ κατι...τις εχει κολλησει εν τω μεταξυ οτι ειναι διδυμα αγορακια(εχει ενα κοριτσακι 3)....εχουν κληρονομηκοτητα κ οι δυο.κ επιπλεον ειδε στον υπνο της το πεθερο της να της το λεει...ο οποιος εχει πεθανει πριν δυο χρονια κ της ειχε τρελη αδυναμια...μωρε λετε? :?:?:? με το καλο κ οτι θελει ας ειναι...τωρα θα πρεπει να δουμε κ με την βαφτηση τι θα γινει...αυτη γενναει μεσα ιουλιου.ειχαμε πει για ιουνιο...αλλα θα ειναι με την κοιλια στο στομα....μου ειπε για μετα αλλα μεχρι να σαραντησει θα χρονισει η μπεμπα....υστερα ο αδερφος μου ερχεται μαλλον μετα το πασχα κ θα φυγει παλι το καλοκαιρι.μαλλον για μαιο το κοβω με την νονα μας να εχει κοιλουμπα :lol::lol::lol: ας ειναι η ιδια καλα κ ας εχει κ κοιλουμπα :lol::lol::lol:

κατερινα φτυστον να μην τον ματιαξετε.... :D:D:D κ εμεις πια ξυπναμε γυρω στις 5.30....μεσα στην νυχτα καποιες φορες στριφογυριζει,της δινω πιπιλα κ κοιμαται.

κοριτσια νομιζω πως ο επομενος τιτλος για ποστ θα ειναι <ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ...ΕΣΚΑΣΑΝ!!!> :D:D:D ...τι λετε?

σας αφηνω γιατι περιμενει το μεγαλο παιδι να παιξει....τα υπολοιπα αυριο...καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια και φιλε μου Γιώργο για τις ευχούλες...απο το στόμα σας κ στου Θεού το αυτι...

Γιώργο μου πολύ καλά έκανες που έφυγες...έτσι όπως μου τα είχες πει δεν μου άρεσε η όλη στάση του σταθμού απέναντι σε σας κ στο παιδί...........χαίρομαι που είστε καλύτερα...κ φυσικά ανυπομονούμε για τις φωτο της βάπτισης..............

Τα καλύτερα Χριστούγεννα θα είναι για όλες εδω μέσα...οσο για τα ψώνια......δεν τρεχει κάστανο... :D κ χωρίς αυτα καλα είμαστε............ ;)

Chrystalleni έχει δίκιο το Μαρακι ...ευτυχώς τον θήλασες πολύ καιρό...6 μήνες είναι σούπερρρρρρρρρ

καταλαβαίνω την ανησυχία σου με τα κιλα αλλα αφού σου λεει ότι είναι καλά μην αγχώνεσαι..

Σισακι ευχομαι μια τελεια εγκυμοσύνη στη νονά σας.......με 1 και 2 μωράκια.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε?Εμεις ειμαστε πολυ καλυτερα σημερα!!!!

Κλεισαμε την βαφτιση !!!!!!!!!!!!!!!!!!28/7 τελικα!!!Και ειναι της Αγ.Ειρηνης Χρσοβαλαντου..

Πηρα τηλ τον Παπα μας που τον ξερουμε 20 χρονια του ειπα την ολη κατασταση κ με πηγε εκεινος στην εκκλησια που ηταν υπευθυνος τωρα ειναι συνταξιουχος..λειτουργει μεν δε υπογραφει δε..μου ειπε να μην πω τιποτα για πολιτικο γαμο νονου κλπ..ετσι με ρωτησε ο Παπας εκει αν ειναι ανυπαντροι οι νονοι ειπα ναι..κ μου ζητησε μονο πιστοποιητικο βαπτισεως τους κ ληξ πραξη γεννησης του μωρου..

Ο Παπας ο δικος μας θα τελεσει το μυστηριο..κ μου πε δεν θα σας ζητησουν κανενα χαρτι..εχουν εμπιστοσυνη σε μενα!!

Οποτε λυθηκε κ αυτο..αλλα δεν θα κανω το ταμα μου δυστυχως..θα παω το μωρο στην εκκλησια αυτη ομως κ θα αναψω μια λαμπαδα..ετσι με συμβουλεψε ο Πατερ!!

Γιωργο μου Περαστικα στο μπεμπακο σας μωρε!!!!Ατιμες ιωσεις...κ μεις μια βδομαδα μπουκωμενου ευτυχως χωρις πυρετο..

Νικολ μου μεσα απο την καρδια μου να γινεις Θειαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου τι κανεις?

Μιχαελα ολα θα στρωσουν κ θαναι μια χαρα η μικρη σου..θελει τον χρονο της..

Κρυσταλλενη μου εχεις δικιο να ανησυχεις κ γω τοιδιο θα χα παθει...ομως τα δοντακια ειναι λογος μην προσληψης βαρους κ ανορεξιας!!

Αυτα τα νεακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλουθιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!

Τι κανετε;;;

εμεις καλα!!!

ΧΨτες ειχα μια τρελη μερα, ημουν στο τρεξημο αλλα ΟΚ

εκλεισ ατα βαφτηστηκα, πηρα και τον σταυρο θα σας βαλω φωτο ολα τελεια!!!!!

Τα φιλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOY!!!!!!!!!!!!!!!TI MOY KANETE EMEIS EIMASTE POLY KALA O MPEMPOULIS OREKSATOS XAMOGELASTOS KAI FWNAKLAS!!!!!!!!!!!!KSEKINHSA NA TON VAZW STO GYMNASTIRIO KAI EXEI KSETRELATHEI KOPANAEI TA PAIXNIDIA TOUS MILAEI FWNAZEI...POLY PLAKA!!!!!!!!!!

SHMERA STIS 5 EXW RANTEVOU GIA TO TATOUAZ!!!!!!!!!!!!EIXA PAEI THN DEYTERA MOY EFTIAXE ENA PARA POLY OMORFO SXEDIO!!!!!!!!!!!ANYPOMONW NA PAW NA MOU TO XTYPISEI :D:D:D:D:D

AAAAAAAAA VRHKA KAI TO THEMA POU THA EXW STHN GAMOVAFTISH MAS!!!!!!!!!THA EINAI PRIGIPAS...KAI THA EXW KWRONES!!!!!!!!!GIA PEITE VRE KORITSIA KAMIA IDEA H KANENA SITE POU MPORW NA VRW OIKONOMIKA PRAGMATAKIA ME TO THEMA KWRONA!!!!!!!!

GIWRGO MOY PERASTIKA STON MIKROULI SAS!!!!!EINAI ENA KOUKLAKI OPWS PANTA STHN FWTO!!!!!!!!!!

KATERINAKI TELEIA HMEROMHNIA VRHKATE GIA THN VAFTISH!!!!!!!!!ME TO KALO NA ERTHOUN OLA!!!!!!

SISI MOY TI WRAIAAAAAAAAAAA H NONOYLA SOU EINAI EGGYOS!!!!!MA TI WRAIA POU EINAI OTAN AKOUS TOSO OMORFA NEA!!!!!!KAI EMEIS EXOUME THN XADERFH TOY ANTRA MOU POU EINAI 2 FORA EGGYOS KAI ALLES 2 FILES STENES POU EINAI KAI AYTES EGGYES!!!tHA GEMISOUME NINAKIAAAAAAAAAA!!!!!!!!!POSO TELEIO EINAI!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια ........

Δεν νοιώθω καλά νομίζω πως ξανααρωσταινω...χειρότερα αυτη τη φορά.......με εχει φαει το μηχανακι ...περα δωθε........

ΚΑτερινακι μου καλό...σε ευχαριστω παρα πολύ...τωρα με πήραν τηλ. είναι 2 εμβρυάκια άριστης ποιότητας.......... :D:D αχ Παναγίτσα μου... στη γιορτη μου θα μάθουμε......του Αγίου Νικολάου

Τιτινάκι ειναι πολύ όμορφα........απο τιμές είμαι ασχετη αν κ εχω βαπτίσει παιδάκι πριν 7 χρόνια όμως............α καλό τατού......... ;)

Cesiliaκι καλημέρα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX NIKOL MOU TI WRAIAAAAAAAAA!!!!!!!!MAKARI NA PANE OLA TELEIA ME TA 2 EMVRIAKIA SAS NA EXETE EYXARISTA NEA EYXOMAI SE LIGE MERES!!!!!tHA PERIMENOUME TA NEA SAS!!!!!!!!!

PERASTIKA SOU KAI ESENA!!!!!

KAI EGW EIMAI ASXETH ME OLA AYTA TWRA ARXIZW KAI PSAXNW!!!!!!!!!

SAS VAZW VIDEAKI TOU MPEMPOULI MOU!!!!!!!!!!!!!!!ME EXEI TRELLANEI ME AYTA TA NAZAKIA TOU!!!!!!!!!!

OXI PEITE MOY FTAIW EGW POU EIMAI XAZOMAMA??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστιω εγω πηρα ολο το πακετο της βαφτισης με 388 ευρω τελικη τιμη, και τα βαφτιστηκα μας ειναι Lapin House

οποτε τετοια τιμη την θεορω λίιιιγο αλμυρη

εγω βεβεια δεν διαλεξα δερματινο κουτι αλλα ενα απλο απο χαρτονι πολυτελειας, στον μεγαλο ειχα μπαουλακι το οποιο το μονο που κανει ειναι να πιανει χωρο στο υπογειο, ενω στην κουτα μπορω να βαλω πραγματα και να τα αποθηκευσω σε νρουλαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστιω εγω πηρα ολο το πακετο της βαφτισης με 388 ευρω τελικη τιμη, και τα βαφτιστηκα μας ειναι Lapin House

οποτε τετοια τιμη την θεορω λίιιιγο αλμυρη

εγω βεβεια δεν διαλεξα δερματινο κουτι αλλα ενα απλο απο χαρτονι πολυτελειας, στον μεγαλο ειχα μπαουλακι το οποιο το μονο που κανει ειναι να πιανει χωρο στο υπογειο, ενω στην κουτα μπορω να βαλω πραγματα και να τα αποθηκευσω σε νρουλαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Τι κάνετε? Εμεις καλά σχετικά...μομο που το πρωι ειχα ενα μικρο ατυχημα. Δεν ξερω πως τα καταφερα αλλά επεσα κατω με τον μικρο στην αγκαλιά κ συγκεκριμένα στο σλιγκ..ευτυχως προλαβα κι εκανα το μωρο προς τα πάνω αλλιώς θα χτυπούσε στο κεφάλι. Τρομαξαμε κι οι δυο πάρα πολυ, ο μοκρος αρχισε να κλαιει κι ευτυχως ηρθε η γειτονισσα κ με βοηθησε.Με ειχε πιασει τρεμουλο γιατι φοβηθηκα για το μικρο μου...εγω χτυπησα στα γονατα αλλά τουλάχιστον δεν επαθε τιποτα ο Στεφανος μου..

Νικόλ μου όλα να πάνε κατευχην κ να εχεις τα καλύτερα νέα να μας πεις!

Χρυσα μου σουπερ η τιμη που τα βρηκες! Αυτα στην Κυπρο τα παιρνουν οι νονοι.

Μιχαελα μου εγκυούλα η νονα σας?Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχει!

Κατερινακι μου μια χαρα τα βολέψατε για τη βαφτιση!

Χριστινάκι ειναι σουπερ ο μικρος σου!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...