Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!

ΙΝα μου χρονια πολλα να την χαιρεσαι [smilie=occasion13.gif]

Ευη μου δεν το συζητω ,περασαμε πολυ ωραια οποτε χαλαλι το πρωινο ξυπνημα!

Κατερινα τα λογια ειναι περιττα ....επικινδυνος ο ανθρωπος....και εγω νευριαζω επειδη παραειναι προστατευτικοι...καλυτερα τελικα!

χθες ετοιμασα τα περισσοτερα πραγματακια για το περτυ γιατι το θεμα στρουφακια ειναι λιγο δυσκολο τελικα...δεν υπαρχουν πολλα πραγματα στην αγορα οποτε φτιαχνω μονη μου διαφορα!

http://www.catchmyparty.com/parties/nickys-3rd-smurfday σας αρεσουν τα μανιταρακια? ειναι φτιαγμενα με σακουλακια...τα εφτιαξα και θα βαλω μεσα τα δωρακια των παιδιων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά ε;;;; Θα του'χα φέρει κανά γεμάτο τασάκι στο κεφάλι, δεν υπάρχει περίπτωση!!!!!!!

Τα'χω πάρει τόσο στο κρανίο!!!!!!!!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου γύρισαν τα μάτια... πω πω.. θα'χε γίνει σφαγή αν κάποιος πήγαινε να κάνει κάτι τέτοιο στο παιδί μου, δεν υπάρχει περίπτωση!!!

Ίνα, χρόνια πολλά της μικρής σου!!! Γερή, καλότυχη και ευτυχισμένη να'ναι η κουκλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααα...

επιτελους μπαινω..μου εκανε κατι νερα το σ/κ το ιντερνετ και δεν μπορουσα να μπω...

ινα μου να χαιρεσαι την κορακλα σου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] παντα χαρουμενη και ευτιχισμενη να την βλεπεις και να την καμαρωνεις...

μαριετακι μου ευτυχως παει και αυτο εε???αντε τωρα τρεχα να τον πιανεις...βρε κοριτσια μα δεν ειναι υπεροχο να τα βλεπεις να μεγαλωνουν τοσο και να γινονται παιδακια πια???οσο για το φαγητο θα συμφωνησω με την ευη μικρες μπουκιτσες στην αρχη να μαθει να μασαει και το φαγητο του μην το αλεθεις...πολυ εστω αφηνε μικρα κομματακια να μαθαινει..εχθες ειχα ψητο στο φουρνο και εκοβα κομματακια την πατατουλα και την ετρωγε και απο το κρεας τα πιο μαλακα κομματια και μια χαρα ετρωγε...βεβαια τωρα τελευταια εχει αρχισει να θελει να πιανει το κουταλι η το πιρουνι που τον ταιζω και καλα θα ηταν να ηθελε να φαει αλλα το τερας θελει να τιναζει το φαγητο και αν δεν πολυ πειναει γινεται πολεμπος για μια μπουκια...αν παλι πειναει...περνουν φωτια τα πιρουνια...

ευη το τριανταφυλακι σου ειναι ονομα και πραγμα..λουλουδακι ζωγραφιστο και απο την μια οι γαμπροι που θα σου φερνει η θεα φλωρα και απο την αλλη οι νυφες του γιου...σε βλεπω στην καλυτερη με την ασπρη μπλουζιτσα ξερεις εκεινη την ωραια που δενει πισω... :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασακι μια χαρα π[ερασατε εε??μπραβο κοριτσακι μου..αντε στρωσου στην δουλεια τωρα..περιμενω με τα ποπ-κορν στο χερι... :P:P

αννουλα με σενα τα λεμε στο fb οποτε δεν σου λεω για τον σταρ ακη... ;););)

κατερινακι εσενα σε αφηνω στο τελος γιατι θελω να χειροκρητησω απλα την αντοχη σου... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ελεος μα καλα μυαλο δεν εχουν???αλλα αυτος με τσατιζει πιο πολυ ειναι ο αντρας σου..συγνωμη δηλ.αλλα οταν ειπε για το τσιγαρο εκεινος τι εκανε???ειπε ναι μπαμπα μπραβο κατσε να φερω και την φωτογραφικη μηχανη???εγω παντως δεν θα πατουσα ξανα τα ποδια μου σπιτι τους...και ας λεει οτι θελει ο καλος μου...εχω μεινει χαζη με ολα αυτα...νομιζω ειναι καιρος να μπουν καποια πραγματα στην θεση τους...

αυτα για την ωρα ομορφες..παω να μαζεψω λιγο το σπιτι ...σημερα το μενου εχει πατατοσαλατα..κανει ζεστη παλι σημερα..ελεος.. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα πρεπει να κανω σεξ :oops::oops::oops::oops:8-)8-)8-) απο οτι βλεπω και στο τικερακι μου..ειχα και πονακια χθες οποτε μαλλον εχει δικιο...βεβαια πρεπει να ομολογισω πως το εξαντλησαμε το θεμα ολο το σ/κ για αυτο πρεπει να τον αποπλανησω σημερα..

.φευγω τωρα ..γεια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παλι καλα που εχω και σας γιατι ολοι πανε να με βγαλουν μουρλη.ο αντρας μου δεν ηταν μπροστα σε κανενα απο αυτα τα περιστατικα.του τα ειπα ομως μετα...το θεμα ειναι οτι τους ξερει και παρολαυτα και παλι εμενα αφηνει καθε φορα να κυνηγαω το παιδι ολη μερα εγκυος γυναικα!εφοσον εκεινη την ωρα αρπαχτικα με τα πεθερικα μου και παραλιγο να τσακωθουμε καταλαβα οτι δεν αλλαζουν και δεν υπαρχει ελπιδα καμια!!!

για να σας δωσω να καταλαβαιτε το μυαλο γενικα αυτου του σογιου.....ο ανιψιος του αντρα μου εχει δυσλεξια...και παει σε ειδικο κεντρο για βοηθεια..εεε καθε φορα που μαζευομαστε ολοι οικογενιακως ολοι απο τα αδερφια του αντρα μου και ειδικα ο πεθερος αρχιζουν να τον λενε τεμπελη και χαζο!τη τελευταια φορα που το κανανε δεν κρατηθηκα εβραζα μεσα μου.... τους ειπα οτι λενε μαλακιες και οτι ειναι ντροπη τους.

τωρα να μη ξαναπατησω το ποδι μου εκει βρε κοριτσια δε ξερω μου φαινεται οτι θα το τραβηξω στα ακρα.να σας πω και την αληθεια μου εγω με τον αντρα μου τα εχω πιο πολυ..αυτοι γεροι ανθρωποι ειναι και λενε μαλ...ες.αυτος ομως τι κανει???

μαριετα αμα βρεις κανα βουντου πες μου κι εμενα :lol::lol: πλακα κανω ,οχι οτι δεν εχω σκεφτει καμια μερα να τους δηλητηριασω γενικως εκει στο οικογενιακο δειπνο =))=))=))=)) σα τη σωσω στα εγκληματα καταντησα!

παντως μου εκανε εντυπωση που κι εσεις εξαγριωθηκατε με το πεθερο...γιατι ολοι πανε να με βγαλουν υπερβολικη.η αληθεια ειναι οτι κι εγω αναστατωθηκα πολυ....το βραδυ ποναγε η κοιλια και δε μπορουσα να ηρεμησω απο τα νευρα μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι βουρ...αμα εχεις και πονακια κι ολας!!! τεστ ωοριξιας εχεις παρει απο το φαρμακειο??δεν ετο εχω χρησιμοποιηση ποτε αλλα εχω ακουσει οτι λεει ακριβως μερα ωοριξιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι οι ορμονες σου επηρεάζουν την κριση σου.Εγω την επομενη φορα που θα πηγαινα σπιτι τους θα ηταν οταν τα παιδια μου θα ηταν 10 χρονων .Σου συμπεριφερονται ετσι και τους δικαιολογεις να πανε να κανουν μπανιο που θα στεναχωρηθω.Εγω εκανα φασαρια την πεθερα μου γιατι αφηνε την μικρη και επαιζε με τα πορτοκαλια και μετα εβαζε τα χερια της στο στομα.

Οσο για το θεμα συζυγος πολλες εδω μεσα νιωθουν ετσι γιατι αν νοιαζοταν για μας αυτα που λεμε εδω μεσα θα τα λεγαμε σε εκεινους και οχι σε μια οθονη υπολογιστη.Μη σκας ομως πολυ γι αυτο ειναι μια κριση που ολοι την περναμε και θα περασει .οπως λεει και ο δικος μου ειμαστε συζυγοι.

Για αλλου ξεκινησαμε και για αλλου η ζωη μας παει.

Αλλα μια τσιριδα να την βαλεις να σε ακουσει καλα και να ξεσκασεις κι ολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα πρεπει να κανω σεξ :oops::oops::oops::oops:8-)8-)8-) απο οτι βλεπω και στο τικερακι μου..ειχα και πονακια χθες οποτε μαλλον εχει δικιο...βεβαια πρεπει να ομολογισω πως το εξαντλησαμε το θεμα ολο το σ/κ για αυτο πρεπει να τον αποπλανησω σημερα..

.φευγω τωρα ..γεια σας...

Μαρακι στην ιδια φαση ειμαστε αλλα εμεις παμε καθε δευτερη μερα θελει δεν θελει!Η αποπλανηση τι θα περιλαμβανει????? Ετσι πες μας με απλα λογια για να βρουν το κεφι τους και οι εκγυμωνουσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι στην ιδια φαση ειμαστε αλλα εμεις παμε καθε δευτερη μερα θελει δεν θελει!Η αποπλανηση τι θα περιλαμβανει????? Ετσι πες μας με απλα λογια για να βρουν το κεφι τους και οι εκγυμωνουσες.

Πουλακι μου χαλασε το internet και εκανες βρομοδουλεια ολο το weekend =))=))=))=))

Μακαρι να ειναι σπορακι που τριπονει στην κιλιτσα σου τα πονακια..

Ινα και εσεις πατε για το δευτερο μπεμπε απο τωρα???? Με το καλο και σε εσας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα γιατι σου κανει εντιποση που εξαγριωθικαμε με το τρελοσογο του αντρα σου....

Εγω τωρα τα εχω παρει ακομι περισοτερο που γραφεις οτι κοροιδεβουν το καιμενο το παιδακι με την δισλεξια..........Ακομι το σκεφτεσε αν ειναι σωστο να μην ξαναπατισεις εκει μεσα??????

Ο αντρας σου δεν μπορει να το δει οπως εσυ γιατι εχει μεγαλωσει ετσι και δεν του κανει εντιποση αλλα μιλαμε εχω χασει πασα ιδεα με αυτα που μας περιγραφεις....

Τωρα οσο για τα αλα που εχουν να κανουν με την σχεση σας τι να πω, σιγουρα παιζει ρολο και η εγκυμοσυνη που σε εχει βγαλει απο τα νερα σου και δεν εισαι ο εαυτος σου αυτον τον καιρο......

Παντος καπου καπου να εκτονονεσε για να σου φεβγουν και να μην καθεσε να στεναχοριεσε με τις μερες, χιροτερα ειναι....Για να εκτονωθεις δεν ειναι απαρετιτο να τσιροκοπας απλα να λες τα πραγματα ετσι οπως ακριβος τα νιοθεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε δικιο βρε κοριτσια ειμαι τρελο χαιβανι κι εγω,τους τη λεω και μετα νιωθω τυψεις και απο πανω που ημουν αποτομη, απλα τοσο καιρο προσπαθω να κρατησω τις ισορροπιες για να μη παμε στα ακρα και να μη στερηθουν κι αυτοι το εγγονι τους αλλα δε γινεται.εχετε κι εσεις πεθερες(οχι τετοιες βεβαια)και ξερετε οτι ειναι πολυ δυσκολο να κοψουν τελειως επαφες με τους γιους και τα εγγονια και )φυσικα το παιδι μου δεν το εχω αφησει εκει απο τοτε που τα καταλαβα αυτα (ευτυχως πολυ νωρις) και ουτε προκειται.

τι να πω που στο μαιευτηριο θα εχω για βοηθεια τη πεθερα??(αν μεχρι τοτε δεν εχουμε σκοτωθει )το παιδι θα ειναι φυσικα με τη μανα μου.

ινα κι εσυ προσπαθεις για μπεμπε?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!Ευχαριστούμε για τα καλά σας λογάκια!!! :D Με κάνετε να φουσκώνω από υπερηφάνεια όταν λέτε καλά λογάκια για το αντράκι μου!!!

Κατερίνα,καλά σου λένε τα κορίτσια,μακριά από τον πεθερό σου!Συζήτησε με τον άντρα σου και πες του να τους μιλήσει και να βελτιώσουν συμπεριφορά αλλιώς να το ξεχάσουν το εγγονάκι!!!Σε καταλαβαίνω για αυτό που λες για τον άντρα σου,κι εμένα μου τη δίνει πολλές φορές που δικαιολογεί τον πατέρα και την αδερφή του ενώ είναι απαράδεκτοι και οι δύο!!!Με αυτά που μου έχουν κάνει,κανονικά θα έπρεπε να τους είχα ξεκόψει μια για πάντα!

Αχ κορίτσια,βγαίνει ο φρονιμίτης μου και 3 μέρες τώρα με έχει ρημάξει!Πονάει και το αφτί μου και τα λαιμά μου λόγω αυτού!

Να σας ρωτήσω,ο μικρός 2 μέρες τώρα μου κάνει πράσινα,νερουλά κακά,δεν έχουμε αλλάξει κάτι στην διατροφή μας,λέτε να είναι δόντια???

Μαρία,δώστου να καταλάβει του άντρα σου!!Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε τα χαρμόσυνα νέα!!!

Νατάσσα???Που είσαι??Περιμένουμε φωτογραφίες!!!

Είδα κάτι τέλεια στρουμφομανιτάρια!!!!Πανέμορφα!!!!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα κι εσυ προσπαθεις για μπεμπε?? :D

Λεμε οτι προσπαθουμε δεν σκεφτομαι το μετα τι θα γινει μονο οτι το κοριτσακι μου θελω να εχει ενα αδερφακι. Ειχα μια παλληνδρομη πριν απο 5 μηνες ελπιζω η επομενη να ειναι και η καλη.

Τι να κανω με την μικρη που πεφτει συνεχεια κατω .δεν μπορω να το βλεπω να κουτουλαει συνεχεια το κεφαλι της .σημερα ματωσε και το ροδοκοκκινα χειλακια της.Αλλα δεν σταματαει πουθενα θελει να τα δει και να τα ψαξει ολα και εγω δεν εχω κουραγιο απο το πρωι στις 7.30 μεχρι το βραδυ στις 9 με διαλειμμά δυο ωρων να ειμαι συνεχεια απο πισω της.

Ας περπατησει κανονικα αυριο το πρωι σας παρακαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είδα και εγώ αυτά τα πανέμορφα στρουμφομανιτάρια και έχω να δώσω τα συχαρητήρια μου στην Ελίσα! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!! Ανυπομωνώ να δω το πάρτυ σας Ελισα!

Ινα μου κι εγώ τα έχω παίξει με την μικρή μου που δεν λέει να περπατήσει κανονικά ακόμα. Αλλά ευτυχώς είναι πολύ προσεκτική και δεν πέφτει εύκολα.

Βάλε ρε συ μια φωτογραφία της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η όλη διοργάνωση με το θηλασμό μου έφαγε πολύ χρόνο κ απουσίασα πάλί από το παρεάκι. :cry: ευτυχως τελειωσε !

Αναστασία χρόνια πολλά για την Σοφούλα σου,να την χαιρεσαι να την καμαρωνεις γερή , κουκλάρα κ έξυπνη!!!!μιαμ μιαμ αυτη η τούρτα.....αχ τι μου κανεις βραδιάτικα!!!!ποιος τη χάρη της Σοφούλας!!!!!υπέροχη επιλογή Αναστασια !το βιντεακι αυριο θα το δω,κλεινουν τα ματακια μου τωρα

Δεν εχω άλλο κουραγιο να σχολιασω τα υπόλοιπα αυτη τη στιγμή ,συγνώμη....αύριο λοιπόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !

ή που θα μπαίνω συνέχεια ή που θα απουσιάζω για πολύ τελικά....

είμαστε μια χαρά,ο μικρός κοιμαται κ εγώ σερφάρω....χθες πήγα να του δώσω φασόλια πρώτη φορά,φασολάδα ,αλλά δεν του άρεσαν...εσάς τρώνε φασόλια???

κατι για προσπαθεια για μπεμπε διάβασα,μέσα κ εγώ είπαμε,αντε να δούμε ποια θα ακολουθήσει :lol:

ούτε εμείς περπατάμε ακόμη, αλλά δεν αγχώνομαι καθόλου γι αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

Αναστασια μου τι τελεια τουρτιτσα!!!περιμενω ν δω και αλλα απο το παρτακι σας!

καλη επιτυχια στα κοριτσακια που θελουν να μεινουν εγκυουλες!

εγω ειμαι γραφειο τωρα...τον εναν τον εχω μαζι ο αλλος στην γιαγια....βεβαια δεν εχουμε πολυ δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μερούλα, Καλημέρα σε όλες βασικά, καλά που είστε; Τώρα που είμαι σε άδεια και μπορώ και μπαίνω πρωί δεν είναι καμιά από τις πρωινές...

Εμένα τρώει φασόλια, τα τρώει όλα δηλαδή ακόμα και μένα θα μπορούσε να φάει.

Ευτυχώς δεν είχα ποτέ πρόβλαμα με το φαϊ της. Αργότερα φοβάμαι ότι θα αποκτήσω... Δεν θα μπορώ να την σταματήσω να τρώει...

Ούτε εγώ ανχώνομαι για το περπάτημα. Έτοιμη είναι απλά δεν το πέρνει απόφαση να απλώσει το πόδι της χωρίς να στηρίζεται κάπου.

Εσένα σε τι φάση είναι; Τον κρατάς και κάνει βηματάκια, στηρίζεται σε έπιπλα, μπουσουλάει ή δεν το θέλει; Εμένα με το μπουσούλημα έχει βολευτεί μου φαίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

Αναστασια μου τι τελεια τουρτιτσα!!!περιμενω ν δω και αλλα απο το παρτακι σας!

καλη επιτυχια στα κοριτσακια που θελουν να μεινουν εγκυουλες!

εγω ειμαι γραφειο τωρα...τον εναν τον εχω μαζι ο αλλος στην γιαγια....βεβαια δεν εχουμε πολυ δουλεια.

Καλημέρα Ελισάκι!

Θα το ετοιμάσω σήμερα και το βιντεάκι μας βιντεάκι και θα το ανεβάσω.

Θύμισέ μου τι δουλειά κάνεις. Εχεις δικό σου γραφείο και μπορείς και έχεις το παιδί μαζί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα μπουσουλαει συνεχεια ,πιανεται παντου και σηκωνεται αλλα δεν περπαταει μονοσ του ομως να σας πω την αληθεια δεν θελω ακομα :D:D:D γιατι ηδη με εχει κουρασει οποτε μετα θα πεσει ακομα περισσοτερο κυνηγημα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειμαι σε οικογενεικη επιχ/ση με ειδη θερμανσης και ετσι μπορω και τους παιρνω οποτε δεν μπορουν να μου τα κρατησουν!!

Μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...