Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

Ο τάρανδος κ ο πιγκουίνος δεν είναι από ζαχαρόπαστα… είναι έτοιμα!!!! Εντάξει είπαμε δεν είμαι και ζαχαροπλάστης…. Το λέω απλά για να διευκρινίσω ότι δεν έκανα και κάτι ποιος ξέρει τι….. η αλήθεια είναι πως ήθελα να κάνω ένα δικό μου σχέδιο όμως ο χρόνος δεν μου έφτασε!!!! Του χρόνου!!!!

Περιμένω με ανυπομονησία να δω τη δική σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως κορίτσια να ξέρετε πως όλες θα περάσουμε τη φάση αυτή λίγο πολύ…. Είναι μια ηλικία που τα μικρά φέρονται κάποιες στιγμές σαν κακομαθημένα ανεξάρτητα από την ανατροφή τους!!! Κ εγώ του λέω όχι , μη συνέχεια γιατί είναι σωστό να μπαίνουν όρια από μικρά αλλά μην στεναχωριέστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι επεσε δεν μπορω αυτα χειλακια της εχουν γινει μοβ μονιμα.παλι ματωσαν τα χειλια της παλι παλι παλι!!!

Ναι οντος λειπει Αναστασια και την Ευη δεν την βλεπω να εχει ξεμπερδεψει με την ιωση.

Αννα εχω φαισμπουκ αλλα ειναι το απολυτο κενο μονο για να παιζει παιχνιδια ο αντρουλης μου.Τωρα θα κανω μια νεα σελιδα για να βαζω πραγματα που φτιαχνω, αλλα δεν βρισκω ονομα.Φυσικα πρεπει να βρω και χρονο να ασχοληθω

Σημερα ειπα να στολισω λιγο το σπιτι να το ετοιμασω για της ονομαστικες εορτες μας και να αλλαξει λιγο και η διαθεση μου.Να φτιαξουμε και κανενα γλυκο μηπως νιωσουμε λιγο χαρα, μετα τις γιορτες δεν ξερω τι θα μας περιμενει.Σημερα θα κανω καριοκες και αυριο ενα αλλο που δεν το θυμαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα μου παιδιά είναι θα πέσουν…… μη μου πεις ότι εσύ δεν έχεις σημάδια πάνω σου από παιδί?? Τα γόνατά μου δεν υπάρχουν, δίπλα στο μάτι μου έχω μερικά ράμματα, στην παλάμη μου ένα σημάδι από γερό πέσιμο που το έκρυψα από τη μαμά κ όταν το ανακάλυψε δεν ραβόταν, το αφήσαμε απλά να κολλήσει μόνο του….. κ πόσα άλλα!!!

Όχι να τα αφήσουμε να σημαδευτούν βέβαια αλλά μην αγχώνεσαι κ για αυτό…. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα μου και εμένα ο μικρός όλο πέφτει και όλο στο στο στόμα χτυπάει.χείλια κ ουλα συνέχεια μες στα αίματα κ κάθε φορά τρεμω μήπως έσπασε κανένα δοντακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη δεν είναι ο πιγκουίνος μόνο το θέμα, όλη η τούρτα είναι καταπληκτική! έχεις στρώσει το γλάσο σαν επαγγελματίας. Καλό παιδάκι ήσουν κι εσύ βλέπω ε;;; :lol: ! αχ πολύ ζηλεύω την ψυχραιμία σου, όταν πανικοβάλλομαι θα μπαίνω να σου τα λέω να με ηρεμείς.

Ινα αλήθεια, πως είναι το όνομά σου; Χριστίνα; γιατί είδα που αναφέρεις τις ονομαστικές σας γιορτές. Οσο για ιδέα για όνομα... και το Ινα μια χαρά είναι, καλλιτεχνικό! ή μπορείς να κάνεις ένα συνδιασμό μεταξύ του ονόματός σου και της κόρης σου, π.χ. "κοσμήματα Ινάσια" λέω τώρα εγώ μια βλακεία... καλά, αν έχω καμιά έμπνευση της προκοπής θα επανέλθω γιατί στο γραφείο στερεύει η έμπνευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε???βλεπω τα μωρακια μας αρχιζουν και ζωηρευουν?κι εμεις μια απο τα ιδια..μου εχει φυγει η κοιλια να τον πηγαινω περα δωθε.ακομα δεν εχει καμια ισορροπια και δε παει μονος πουθενα ουτε μπουσουλοντας.εννοειται τον ενθαρυνω συνεχια αλλα...

αλικη να χαιρεσαι το Σπυρο σου!!!!!με τη τουρτα εμεινα.αψογη!με ζαχαροπαστα την εκανες?προχθες εβλεπα παρλιαρο και εκανε τη διακοσμηση με αμυγδαλοπαστα και εβαλε και λιγο χρωμμα ζαχαροπλαστικης.μου φανηκε ευκολη γιατι βρισκεις το ζυμαρακι ετοιμο στο σουπερ μαρκετ και απλα προσθετεις το χρωμμα.

ελιζα χρονια πολλα,να σε χαιρεται η οικογενεια σου!

ελενακι μου μην ανησυχεις για τη μικρη σου,ολα τα παιδακια ετσι ειναι,αμα τους πιασει το εξερευνητικο τους αστα και βραστα θελουν να τα πιασουν ολα.κι ο δικος μου ετσι ειναι συνεχεια μου δειχνει τα συρταρια να τον παω να τα ανοιγοκλεισει.αλλα δε του κανω τη χαρη...και γιατι δεν αντεχω να τον κραταω με τη κοιλια αλλα και γιατι εχω μεσα ακαταλληλα πραγματα και μπορει να μαγκωσει τα δακτυλα.στην αρχη εκλαιγε και μου εδινε και καμια οπως εσενα αλλα μετα το πηρε καπως αποφαση και παραπονιεται λιγοτερο.απλα δεν ειμαι και υπερβολικη π.χ το χριστουγεννιατικο στολισμο που εχω κανει στο τραπεζακι του σαλονιου τον αφηνω να το πειραζει και ας τα πεταει κατω δε με νοιαζει.να δω τι θα κανει αμα περπατησει...που εχω ενα συνθετο τεραστιο γεματο συρταρια και ντουλαπια :shock: οταν επερνα επιπλα δυστυχως δεν σκεφτικα το ενδεχομενο παιδιου :?

αννα γελασα πολυ με τον ακη σου :lol: καλη επιτυχια στην ειρηνη ευχομαι!πες μας νεα της αμα μαθεις πως εγραψε.

ινα ασε κι εγω τρελενομαι στη σκεψη οταν παρει φορα μονος του να τρεχει που θα χτυπαει....τι να κανουμε κατα καποιον τροπο πρεπει να χτυπησουν για να μαθουν....κι ας τρεμει το φιλοκαρδι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Ελένη κ όμως ήμουν πολύ ήσυχο παιδί….. πραγματικά…. Έπαιζα όμως κ στο παιχνίδι επάνω έπεφτα, χτυπούσα όπως όλα τα παιδιά!!!! Η μόνη ένια της μάνας μου ήταν αυτό…. Αρρώσταινε όταν μας έβλεπε να κλαίμε, να ματώνουμε κ έτσι κ εγώ σκεφτόμουν περισσότερο τη μάνα μου παρά τον πόνο μου!!!

Καλή επιτυχία στην Ειρήνη!!!! Όλα καλά να πάνε!!!

Κατερινάκι ευχαριστώ!! Ετοιμάζεσαι κ εσύ αυτή την εβδομάδα έτσι δεν είναι? Ναι με ζαχαρόπαστα…. Είναι λίγο ζόρι να την χρωματίσεις αλλά αξίζει τον κόπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!

Καλη επιτυχια στο Ειρηνακι!!!!!

Εγω εδω γραφειο...ηρεμια σημερα!Λεω να παω για κανα καφεδακι με την κουμπαρα μου σημερα χωρις παιδια...να δουμε θα καταφερω να τα κρατησει ο αντρας μου?

Αντε βρε που ειστε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα....εκανα 2 μερες παλι λιγο λιγο να τα διαβασω...συγνωμη βρε κοριτσια αλλα ειμαι και εγω παθουσα...τελικα ειχατε δικαιο...καλυτερα οταν δεν μπουσουλουσε την αφηνα και ηξερα θα ηταν εκει...τωρα....τρεχω ολη την ωρα απο πισω της...ολο ζημιες κανει...πεφτει και εμενα φυσικα και κλαιει...αυτα εχουμε ολη μερα..να δουμε οταν θα περπατησει τι θα κανω...

Και ειναι λιγο στενος ο χωρος στο σαλονι και το καθιστικο και φοβαμαι πολυ...πρεπει κατι να κανω να αλλαξω τη διαρυθμιση του σπιτιου για να εχει πιο απλα το παιδι...τι να πω..

Χρονια πολλα στα μωρακια που ειχαν γενεθλια...αλικη να τον χαιρεσαι γερος και δυνατος ,,,μιλαμε ΦΟΒΕΡΗ ΤΟΥΡΤΑ...ενα μεγαλο μπραβο...

Χθες ειχαμε παιδιατρο...ολα καλα με το ζουζουνι μου κοριτσια...79 ποντους εφτασε και 10 κιλα...Ευτυχως επανηλθε στα κιλα της μετα τη γαστρεντεριτιδα που περασαμε αυτο το μηνα...ειχε χασει σε 3 μερες 500γρ...,,αλλα εβαλε μετα απο αυτο 700γρ..οποτε οκ ολα..και οσον αφορα για το κινητικο θεμα το συζητησα με το γιατρο και μου ειπε οτι αυτος δεν βρισκει κατι απο την εξεταση ειναι μια χαρα το παιδι απλα μπορει να αργησει λιγο να περπατησει στους 13- 14 μηνες με ειπε αλλα κανενα προβλημα να μην αγχωνομαι..και απλα ειναι καποιοι ανθρωποι που ο μυικος τους τονος ειναι λιγο πιο χαλαρος απο αλλους χωρις αυτο να ειναι κατι παθολογικο...ειναι κληρονομικο συνηθως ειπε...

Κοριτσαρες να εχετε μια ομορφη μερα παω να κανω καμια δουλεια γιατι ειλικρινα τωρα και αν δεν μπορω να κανω τιποτα οταν ειναι ξυπνια...τιποτα μιλαμε..δεν καθεται και στο παρκο το σκασμενο...

φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σήμερα κοιμήθηκα μέχρι τις 10…… έχει έρθει η μαμά μου κ της τον άφησα στις 7 που σηκώθηκε… εγώ την έπεσα πάλι!!!! :D

Πάω να τελειώσω κάτι δουλίτσες κ έρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου μια χαρα ειναι η μικρη εμενα τοσο 10 κιλα ειναι τωρα να φανταστεις και 80 υψος.Μια χαρα ειναι!!!

Αλικη μου τυχερη μεχρι τισ 10!!!ουαου!!!!ζηλευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ωραια ιδεα!!!

Αλικη μου λεπτουλης και ο δικος σου ε?δεν του αρεσει τ φαι??εμενα μολισ το βλεπει κανει σαν τρελος και τελικα τρωει 5-6 μπουκιες και τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ειρηνάκι μου γλυκο καλή επιτυχία, σάρωσέ τα όλα!!!

Ελίζα τι αναμνήσεις μου εφερες... καφεδάκι, με την κουμπάρα σου.... απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ πλέον αυτό για μένα, λέω να βάλω την κουμπάρα μου στο silver alert μπας και την βρει κανένας... Καλά να περάσετε Ελιζάκι, θα τα καταφέρει μια χαρά ο άντρας σου με τα παιδιά, κοίτα να ξεσκάσεις λίγο.

Κατερίνα εσύ πως είσαι ψυχολογικά και ορμονικά; είσαι καλύτερα;

Αλίκη τελικά μερικά παιδιά είναι "επιρρεπή" στα χτυπήματα, δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς... εγώ για παράδειγμα δεν μπορώ να πω ότι χτυπούσα ιδιαίτερα, εντάξει καμιά γρατζουνιά στα γόνατα π.χ. και μελανιές είναι φυσιολογικά για ένα παιδί. Η αδερφή μου πάλι.... μπορούσε να χτυπήσει ακόμα και στο ίσιωμα μέσα στο σπίτι!! ως παιδί είχε σπάσει χέρι, πόδι και μέση (ευτυχώς το τελευταίο δεν της άφησε κανένα κουσούρι), και το χέρι της το είχε σπάσει μέσα στην κουζίνα του σπιτιού, είχε πέσει από την καρέκλα αν θυμάμαι καλά :? να μην αναφέρω τα πιό "απλά" χτυπηματάκια, μονίμως κάποιο σημάδι είχε!

Θέλω να πάρω άδεια την άλλη εβδομάδα, να κάτσω σπίτι με την μπεμπούλα μου. Αλλά πρέπει για να το κάνω αυτό να βγάλω ένα σωρό δουλειά, για αυτό.. σας αφήνω προς το παρόν, φιλάκια

Αχ πάτησα υποβολή και είδα κι άλλες.. καλημέρα σε όλες κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου από τα πολλά φιλιά κ χάδια έμεινε σταλίτσας…. :lol: Όταν είπα στη παιδίατρο τι τρώει μου είπε ότι έπρεπε να είναι παχύσαρκος….. μάλλον έχει καλό μεταβολισμό!

Πέρα από τα αστεία όμως εγώ πιστεύω ή ότι φταίει που δεν κοιμάται πολύ ή από το παλιογάλα που του έδινα με την αλλεργία έμεινε πίσω σε ανάπτυξη….. γιατί πριν φαινόταν πως θα γίνει μεγάλο παιδί… τι να πω Ελίζα μου κ εγώ!!!!

Λοιπόν έχει ξεκινήσει μερικές μέρες τώρα κ μου σκάει κάτι φιλιά στο στόμα… :x πριν με φιλούσε στα πόδια κ στα μάγουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκατσα να πιω ενα καφεδακι στα γρηγορα και να σας πω ενα γεια.Θα φτιαξω ενα γλυκο μπας και αλλαξει λιγο η διαθεση μας γιατι τα παραγματα εχουν αρχισει και γινονται πολυ στριμοκωλα.Πραγματικα δεν ξερω τι να ευχηθω για την καινουργια χρονια , ενα παιδι ή μια δουλεια για να εχει φαγητο και το πρωτο παιδι.Αλλα λεω να ασχοληθω μετα απο τις γιορτες με αυτο.

Ελενη ενδιαφερων το ονοματακι.Το βραδυ αμα εχω αυπνιες θα φτιαξω τη σελιδα.

Αυριο γιορταζει το παιδι μου για πρωτη φορα που εχει και το ονομα της μαμας μου.Θα της φτιαξω ενα γαλακτομπουρεκο γλυκο σαν αυτην.

Ανακοινωση

Παρακαλω οι κυριες που απουσιαζουν να δωσουν σημεια ζωης και να μας πουν οτι ειναι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Γυρίσαμε από παιδίατρο! 75 εκ. 8800 γρ. ……. Όπως κ να έχει τον βρίσκει πολύ καλό! Ξεκινάμε ψαράκι που είχαμε αφήσει για το χρόνο κ γενικά πλέον θα τρώει ότι τρώμε, εκτός από τηγανιτά κ βαριά που έτσι κ αλλιώς εγώ δεν μαγειρεύω. Τελικά φρέσκο γάλα θα πίνουμε, απλά μέχρι να συνηθίσει το φαγητό το δικό μας μπορώ να του δώσω για λίγο ακόμη σκόνη 3ης βρεφικής αν θέλω…. Ευτυχώς γιατί το εβαπορέ το φοβόμουν….. εξαιτίας του δεν έπινα γάλα μέχρι 19 χρονών! Αυταααά!!!

Ίνα μου να ευχηθείς να είστε πάντα καλά κ όλα τα άλλα θα πάρουν το δρόμο τους!!!!! Να κάνεις τα γλυκάκια σου κ να χαρείς την πρώτη γορτούλα της μικρής σου!!!!

Συγχαρητήρια στην Ειρήνη… πάντα επιτυχίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Επιτέλους βρήκα ευκαιρία να κάτσω με την ησυχία μου να σας γράψω!!Ο μικρός κοιμάται,ο Γιώργος είναι ακόμα στην δουλειά,το σπίτι είναι καθαρό...

Πως είστε κοριτσούδια???Πολλές απουσίες βλέπω!!!Νατάσσα?Μαριέττα?Εύη?Παναγιώτα?Μαρία? Που είστε οέο??!!

Εμείς μια χαρούλα σε γενικές γραμμές...Περιμένουμε 3 δόντια να σκάσουν!Έτοιμα είναι και ταλαιπωρείται το πουλάκι μου... :cry: Έχει ζωηρέψει πολύ,με κάθε ευκαιρία κάνει φασαρία με ο,τι μπορείτε να φανταστείτε!!Μου ξεστολίζει και το χριστουγεννιάτικο δέντρο και παίζει με τις μπάλες!Αυτός και η γάτα μαζί! :lol: Αύριο έχω μια μαμαδοσυνάντηση το πρωί,όποια είναι Αθήνα και μπορεί ας έρθει στον Αγ.Δημήτριο στο εμπορικό 11 η ώρα!Και Παρασκευή έχουμε εμβολιάκι,να δούμε και πόσο μεγαλώσαμε!!

Έχω την εντύπωση ότι ο Άκης άρχισε να λέει μικρές λεξούλες...μπορεί να τα λέει και τυχαία όμως,δεν ξέρω..Να ρωτήσω τις μανούλες που τα παιδάκια τους περπάτησαν...Ο Άκης άρχισε να κάνει αρκετά βηματάκια μόνος του και δεν έβαζε πωπό κάτω...φυσικά έχει φάει και κάποιες τούμπες και τώρα παρατηρώ ότι ενώ περπατάει συνέχεια και γρήγορα όσο κρατιέται από έπιπλα και αν έχουν κοντινή απόσταση (2-3 βήματα) πάει περπατώντας,σε πιο μεγάλες αποστάσεις προτιμάει να μπουσουλάει,εσάς το κάνουν αυτό?

Ίνα,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και την μανούλα σου αύριο!!!Κράτα ένα κομμάτι γαλακτομπούρεκο για όταν έρθω!! :mrgreen: Τελικά έρχομαι 30 και επιστρέφω 8!

Όσο για τα χτυπήματα,μια φίλη μου μου είχε πει για μια κρέμα που κάνει θαύματα,δεν θυμάμαι πως λέγεται,θα μάθω και θα σας πω!Τα χτυπήματα δεν την γλυτώνουμε!!

Σήμερα πήγα και κουρεύτηκα γιατί άρχισε να με κουράζει το πολύ μακρύ μαλλί!Το έκοψα φιλαριστά λίγο πιο κάτω από τους ώμους!

Άντε πείτε και τα δικά σας νέα!!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..είμαι ενα πτώμα και τώρα ξεκινάω τις δουλειές....

Λοιπόν αυτές τις ημέρες αποφασίσαμε πολλά πράγματα 1) θα πάρουμε νέο τουτού γιατί δεν χωράμε πλέον στο δικό μου και με το καλό το 12 θα βάλουμε μπροστά για το 2ο μωρό και δεν γινόταν άλλο, 2ο) καταφέραμε μετά από 4ημερη αναζήτηση να βρούμε δωμάτια για εκδρομουλα στα φώτα. Θα πάμε Ορεινή Ναυπακτία. Ξεκινήσαμε για Πήλιο, Καλάβρυτα, Ζαρουχλα, κλπ αλλά δεν βρίσκαμε τπτ. ΚΡΙΣΗ σου λένε μετά!! Φωτιά οι τιμές για τα τριήμερα...

Περιμένουμε και το νέο μας καθισματάκι και είμαστε έτοιμοι για εξορμήσεις!!!

Αύριο έχουμε εμβόλιο και να δούμε το θηριάκι πόσο βάρος έβαλε σε ένα μηνα. Βλέπω να έχει χτυπήσει κανένα μισόκιλο. Τρώει απίστευτες ποσότητες φαγητού...θα μπούμε σε διαίτα αν συνεχίσει έτσι!!! :?:?:?

Στην δουλειά πανικός και απίστευτη κούραση το βράδυ. Σας αφήνω να ξεκινήσω την φασίνα. Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εδώ είμαι κι εγώ.

Σας διάβαζα όλες αυτές τις μέρες που δεν έχω εμφανιστεί αλλά δεν είχα το κουράγιο να σας γράψω.

Είμαστε καλά οικογενειακώς δόξα το Θεό αλλά ήμουν και είμαι πολύ φορτισμένη συναισθηματικά και δεν θέλω να σας ψιχοπλακώσω.

Συγχωρέστε με που δεν θα σχολιάσω καμιά σας. Σας υπόσχομαι ότι θα συνέλθω γρήγορα και θα μπω και πάλι δυναμικά στην παρεούλα μας.

Προς το παρόν σας φιλώ όλες σας και σας και τα παιδάκια σας. Να προσέχετε και να περνάτε καλά με τα παιδάκια σας συνέχεια! Την κάθε στιγμή που περνάει. Γιατί ο χρόνος δεν γυρνάει πίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου.....

Χαθικα και εγω αυτες τις μερες αλλα ειμαι στην ιδια φαση με την Αναστασια, ειμαι πολυ down και δεν θελω μερες που ειναι να σας ψυχοπλακωνω...

Τα δικα μας Χριστουγεννα μαλον δεν θα ειναι και πολυ wow φετος. Δεν εχω στολισει ουτε ενα σεμεδακι Χριστουγεννιατικο, ουτε ενα λαμπιονι στο μπαλκονι μας. Ουτε δωρα για τα παιδια μου δεν εχω προλαβει να αγορασω :?:?:? Για δωρα θα πιγενα αυριο αλλα δεν το βλεπω, ο αντρας μου και η Φλωρα κοιμηθικαν με δεκατα σημερα..........Ελπιζω αυριο να μην εχουν πιρετο και οι δυο.

Εχθες ειχαμε παιδιατρο, καναμε και εμβολιο..Ο μικρος ειναι 11,500 κιλα και 84 ποντους...

Σορι που δεν σχολιαζω τπτ αλλα δεν εχω προλαβει να σας διαβασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...