Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Μαγδα για πιο επισημα

http://www.vitatester.com/foodPage.aspx ... C&langId=1 (τα 100γρ)

http://arolithos-shop.gr/content/produc ... E%BA%CE%AE

Φραν συνεχισε με ορους και μονο αν πρηστει το ματακι του βαλε κολλυριο.

Επισης πολυ ορο στην μυτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Παναγιώτα αφού κάνεις και συ κάαααατι ερωτήσεις!! Άκους εκεί πότε θα κοιμηθείς...! :mrgreen::lol::lol::x:x

Τι κάνεις ρε Μαράκι;;; :x

Μάγδα καθόλου δεν ξέρω για την παρμεζανα! Το μόνο που ξέρω είναι οτι είναι γαμάτη και μου αρέσει πολύ!

Αυτό το άγχος το έχω και γω με την Χ και το κεφαλοτύρι που του δίνει και καταλαβαίνει..

Α! Θα έχουμε και μεις μετακομίσεις! Θα μετακομίσει ο Π μόνιμα ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς ρούχα για τα κορίτσια αγοράζουμε H&M, benetton και zara

αν και προτιμώ να τα αγοράζουμε στις εκπτώσεις...

Καλά είμαι Σισσάκι παλέυω με την εργασία .

Τουλάχιστον έχει ο Γ 2 βδομάδες άδεια και θα αναλάβει κάποιες μέρες τις μικρές να ασχοληθώ παραπάνω με την εργασία. Και τώρα που μιλάμε γι'αυτή ψάχνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους σας διάβασα

Χρύσα και Γωγώ καλή αρχή στην δουλειά

Βίκυ πότε βγαίνουν τα υπόλοιπα αποτελέσματα

Λενάκι εγώ την Έλενα για δεκατιανό στο παιδικό της βάζω:

-αυγό βραστό +ψωμί+φρούτο

-ψωμί με μαρμελάδα+φρούτο

-κεικ+φρούτο

-τυροπιτάκια+φρούτο

-τσουρέκι+φρουτο

Φρανίτα κολλύριο εγώ δεν δίνω από τη αρχή μόνο αν επιμένουν πολλές μέρες τα συπτώματα και δεν υποχωρούν. Για τον βήχα πραγματικά δεν ξέρω μια από τα ίδια είναι και η Έλενα εδώ και 1,5 μήνα που ξεκίνησε τον παιδικό. Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγαμε παιδίατρο μου είπε να της δώσω 10 μέρες αντισταμινικό σιρόπι μήπως είναι αλλεργικός ο βήχας. Τελικά την έδωσα μόνο 4 μέρες γιατί της έφερε διάρροια. Τις μέρες που το πήρε υπήρχε διαφορά αλλά τώρα είναι πάλι τα ίδια. Όλη την μέρα σχετικά καλά αλλά πρωϊ και βραδυ μέχρι και εμετό κάνει από τον βήχα.

Και τις τελευταίες μέρες δίνω μάχη για να της βάλω ορό, μου λέει ότι πονάει η μύτη της........ και σκέφτομαι μήπως έχει κάνει πληγή και τσούζει κι εγώ συνεχίζω και της βάζω:(:(

Τα λουστριν παπουτσάκια κι εμένα μου αρέσουν πέρσι είχα ένα κόκκινο στην Έλενα και το έβαλε πολύ.

Τώρα αυτό το μαύρο που έβαλες Αργυρώ δεν με ενθουσίασε, εγώ δηλαδή δεν θα το αγόραζα, αλλά θα το έβαζα αν μου το φέρνανε δώρο.

Την Παρασκευή που είμασταν Βουλγαρία πήγαμε Σόφια, έχει εμπορικό Μall με επώνυμα μαγαζιά, οι τιμές να μην σας πώ πιο ακριβές απότι στην Ελλάδα :o:o:o ΄και δεν μιλούσε κανείς Αγγλικά, δεν μπορούσαμε να συννενοηθούμε.......... νόμιζα ότι θα βρώ αθλητικά σε καλύτερες τιμές αλλά τζίφος. Πήρα μόνο στον Μιχάλη ένα παπούτσι Puma 40€ γιατί του το είχα τάξει (εδώ μπορεί να το έβρισκα και πιο φτηνά..........)

Αναστασία πραγματικά δεν ξερω τι θα έκανα με την πάνα, πάντως αν βλέπεις ότι πιέζετε και ζορίζετε καλύτερα να το αφήσεις για αργότερα. Βέβαια με παραξενεύει γιατί μόνη της έδειξε ότι είναι έτοιμη και δεν ξεκίνησε παιδικό ή κάτι άλλο για να πώ ότι είναι πισωγύριμα :?:?:?

Μάγδα για την παρμεζάνα δεν ξέρω, αλλά οι σταφίδες νομίζω ότι κάνουν πολύ καλό, και η Έλενα τρώει ένα μπολ στην καθισιά, της αρέσουν πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα οπως τα ΛΕΕΙ Η πΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΙΝΑΙ στο θεμα διατροφη που ρωτησες.

Στο ντισυμο..ναι..να ειναι καθαρος και να μη προσβαλει την κοινη αισθητικη...

Εγω νομιζω οτι το θεμα παπουτσι μεγαλο ρολο παιζει και το βαρος..πχ αλλο να βαλω εγω με το μπουτι μπουκαλο κοκα κολα..και αλλο η θου με το ποδι σπυρτο, ;);)

Πχ εχω περυχει σε γαμο..κοριτσακια μεχρι 20-22 χρονων να εμφανιζονατι κυριολεκτηκα ημιγυμνα..υπο το λατρεμενο βλεμμα των γονιων τους...

ελεος...βαλτο στα μπουζουκια με τις φιλες σου

η κον τη φουστα..με μασαζοκαλτσον απο κατω και να φαινετε το λαστεξ...μπλιαξ

Για μενα το ντισυμο ειν αι και θεμα ηλικιας....

γι'αυτο σας ελεγα οτι ορισμενα ρουχα...κυριως φορεματα δικα μου θα τα δοσω..

με φανταζεστε στα 32 μου μητερα 2 παιδιων να τρυγυρναω με πορτοκαλη φορεμα μπαλουν με αβυσσαλεο ντεκολτε;;;...μπλιαξ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ελεγα δεν θα εμφανιστει η Αργυ σημερα? Γιατι αργησες ε? :lol::lol: Καλη βολτουλα!!

Μαγδα με αποκαρδιωσες τελειως με την βυζοπιπιλα :cry: Και ειχα μια ελπιδα πως θα την κοψει νωρις, ελεγα ελα μωρε φαση ειναι θα περασει και αυτη αλλα δεν το βλεπω...και ποσο με ενοχλει γμτ :cry: Οι σταφιδες ειναι πολυ θρεπτικες, η Ε. τρωει καθε μερα μαζι με καρυδια σε ενα μπολακι. Η παρμεζανα εχει επισης πολυ ασβεστιο αλλα και εγω θα προβληματιζομουν για το αλατι. Αλλα ποσο πια τρωει? Σιγα δινε της.

Νατασουλα για να λεει οτι ποναει μαλλον καπου εκανε καμια μικροπληγη. Μην της βαζεις μια μερα μπας και δεις διαφορα. Πιο ακριβα απο Ελλαδα ε? Και που ειναι που λενε οτι η Βουλγαρια ειναι φθηνη? Ωραιες ιδεες δινεις για το φαγητο της Ε. αλλα το θεμα μαζι της ειναι οτι δεν τρωει ουτε κεικ, ουτε πιτες, ουτε γλυκα τιποτα..σκεφτομαι να παρω φορμα για μαφινς και να της κανω διαφορα μπας και φαει και τις δινω κανα τετοιο μαζι της που και που. Προχθες της ειχα βαλει για της 12 κασερακι, ντοματουλα, αγγουρακι και εφαγε μονο μια δαγκωνια κασερι!

Μαρια και οι 4 στο παιδικο? :shock: Που χωρατε βρε?

Σισσιω και εσεις ροχαλητο ε? Περαστικα! :lol:

Η Θου που ειναι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μενα το ντισυμο ειν αι και θεμα ηλικιας....

γι'αυτο σας ελεγα οτι ορισμενα ρουχα...κυριως φορεματα δικα μου θα τα δοσω..

με φανταζεστε στα 32 μου μητερα 2 παιδιων να τρυγυρναω με πορτοκαλη φορεμα μπαλουν με αβυσσαλεο ντεκολτε;;;...μπλιαξ!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

εμένα μου αρέσουν τα πιο κλασικά σικάτα φορέματα

και πιο μικρή δε φόρεσα κάτι έξαλλο και ειδικά σε γάμο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι έχουμε ενωμένα τα κρεβάτια...

ξεκινάμε βάζοντας ντι βι ντι να δούμε και οι 4 μαζί ή να παίξουμε, να πλακωθούμε κλπ και πάααααντα μας πέρνει ο ύπνος εκεί και κοιμόμαστε εκεί και οι 4 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μάλλον ξύπνησαν κι εκεί........... φθηνά έχει μόνο στις λαϊκές (τα οποία είναι για πέταμα) σε μαγαζιά με επώνυμα δεν έχει τίποτα φθηνό.

Για το φαγητό όντως μεγάλο πρόβλημα, δεν ξέρεις τι να βάλεις καθε μέρα.......... εγώ ζορίζομαι με τον Μιχάλη, η Έλενα ευτυχώς είναι πιο βολική (το μόνο που δεν τρώει είναι τυρι και κασέρι, δεν μπορώ να της βάλω τοστ)

Και τώρα που είπα τυρί ευχαριστήθηκα τυρί στην Βουλγαρία, πολύ νόστιμο μαλακό σαν το ανθότυρο αλλά όχι ανάλατο, θεικό!!!!!!!!!!!!!!!

Χρύσα 6ωρο θα δουλεύεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε τι του κανεις του δολιου του Νορβηγου και εχει φοβηθει ο ανθρωπος;;;

Εγώ??? Τίποτα [smilie=dontknow.gif] [smilie=angel4.gif]:lol::lol::lol:

Θενκς για τις πληροφορίες ;)

Θα της δίνω λοιπόν να τρώει. Βασικά έχει γίνει το πρωϊνό της τελευταία. Παρμεζάνα και σταφίδες :?

Για τις σταφίδες φοβόμουν μήπως εχουν πολλά σάκχαρα και χαλάσουν τα δοντάκια - δεν τα βουρτσίζει κι όλας :?

Αλήθεια με το βούρτσισμα των δοντιών τι κάνετε? Η Μαρκέλλα παίρνει την οδοντόβουρτσα και τη μασουλάει. Και δε με αφήνει καθόλου να της τα βουρτσίσω εγώ...

Εδώ κορίτσια τα παιδιά τα ντύνουν όπως να'ναι... Καμία σχέση με Ελλάδα που τα περισσότερα είναι μοντελάκια. Και δε νομίζω να υπάρχει Νορβηγίδα μάνα που να κάθεται να συνδιάζει χρώμα σε μπλουζάκι, με ραφές παντελονιού και ασορτί καλτσάκια. Δεν έχουν τέτοιο ψώνιο εδώ...

Εγώ στο σταθμό της φοράω κυρίως φορμίτσες, άντε και κανα τζινάκι φουτεράκι όταν είναι όλες οι φόρμες για πλύσιμο. Κι έχω 2-3 πιο καλά ρουχαλάκια για όταν πάμε καμιά επίσκεψη.

Επίσης παπούτσια έχουμε ένα μόνο ζευγάρι -χειμερινά μποτάκια

http://www.ecco.com/no-NO/Ecco/Kids/Gir ... 56111?i=29

- άντε και τα γαλοτσάκια της για τις βροχερές μέρες. Θα πάρω και κάτι πιο ελαφρύ για όταν πάμε Ελλάδα τα Χριστούγεννα αλλά μόνο γιατί τα μποτάκια της θα είναι πολύ ζεστά για εκεί.

Τα παπούτσια ειδικά είναι τόσο ακριβά -τα καλά τουλάχιστον- και τα φοράνε για τόσο λίγο που το θεωρώ πεταμένα λεφτά να παίρνεις ένα σωρό για να ταιριάζουν με τα ρουχαλάκια.

Μαρία κοιμόσαστε καλά οι 4 μαζί? :shock: Μα τι αγαπημένοι που είστε :x

Εγώ πάντως λέω όταν σταματήσω να κοιμάμαι με τη Μαρκέλλα - όταν με διώξει δηλαδή - να συνεχίσω να κοιμάμαι χωριστά από τον άντρα μου... Δωμάτια έχουμε. Θα κάνω το ένα υπνοδωμάτιο δικό μου. Αφού κοιμάμαι καλύτερα έτσι.

Νατασούλα τι ωραία που πήγατε εκδρομούλα! Πάντα τέτοια :D

Στο σταθμό δεν τους δίνουν τίποτα? Όλα τα γεύματα εσείς τα πάτε? :roll:

Χρύσα :lol: Έλα ρε συ μικρούλα είσαι. Γιατί να μη βάλεις αβυσαλέο ντεκολτέ. Βοηθάει και στο θηλασμό 8-):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα με αποκαρδιωσες τελειως με την βυζοπιπιλα :cry: Και ειχα μια ελπιδα πως θα την κοψει νωρις, ελεγα ελα μωρε φαση ειναι θα περασει και αυτη αλλα δεν το βλεπω...και ποσο με ενοχλει γμτ :cry:

Κι εμ'ενα έχει αρχίσει και με ενοχλεί πάρα πολύ. Ειδικά τις νύχτες όταν ξυπνάει συνεχόμενα και κλαίει μου γυρίζει το μάτι :twisted: Είναι φάσεις που δεν το χρειάζεται τόσο πολύ, δεν το ζητάει μες τη μέρα και δεν ξυπνάει τόσο συχνά τη νύχτα κι είναι άλλες φάσεις που δεν ξεκολλάει με τίποτα από πάνω μου... Πίστευα ότι μετά τους 12-18 μήνες θα μειωθεί αλλά τώρα είναι 22 και πάλι τις τελευταίες μέρες το ζητάει τόσο συχνά όσο και πέρισυ τέτοια εποχή :? Εγώ πάντως και τώρα άμα έπαιρνε πιπίλα θα της την έδινα κι ας είναι σχεδόν 2.... Εχεις ξαναδοκιμάσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι περαστικά ρε Λενάκι!!! Δέκα χρόνια τώρα μόνο περαστικά δεν είναι!! :evil::evil:

Με έφερε όμως στη δουλειά το καμάρι μου οπότε τον συγχώρησα. Τον βρίζω και μεσα στο βράδυ... Δε με ακούει όμως! :lol::lol::lol:

Μαρία καλή επιτυχία με την εργασία. Και γω χρειάζομαι βοήθεια τώρα με τη σχολή, αλλά που να την βρω... αν έρθει η πεθερά μου... διαφορετικά... :roll::roll::roll:

Χρύσα χάρισε το περτικαλί μπαλούν πάραυτα!!! :shock::shock::shock:

Μαγδα χωρισταααά;;;; Ααααα δε ξέρω... Μπορεί να τον βρίζω που ροχαλίζει, αλλά χωριστά απο το ταίρι δεν κοιμάμαι! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα ναι...6 ωρο

ο μικρος εχει ηδη χλαπακιασει 2 Χ 100

ειπα την πεθερα να βγαλει αλλο ενα μπουκαλακι απο την καταψυξη

ελπιζω να προλαβει να ξεπαγωσει

Καλε εννωειτε οτι θα το χαρισω..

και αυτο και ενα μαυρο επισης κοριτσιστηκο...και ενα κοντο τζιν μπουφανακι...και κατι φουστες ολιγον το ξεκολε...

Ρε παιδια..και εμενα μου αρεσει το ολιγον σικατο...και ομολογουμενος ελαυρως συντηρητικο στιλ στα ρουχα

αφου παλια στη δουλεια με κοροιδευανε και με λεγανε Τζοαν Κολινσ..επειδη συνδιαζα τα πανβτα...

πζ ειχα ασπρομαυρο πουα δορεμα τυπου 60σ....και ασορτι ασπρομαυρα peap toe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για όταν πάμε Ελλάδα τα Χριστούγεννα αλλά μόνο γιατί τα μποτάκια της θα είναι πολύ ζεστά για εκεί.

Καλησπερα σας!

Αληθεια θα ερθετε Ελλαδα???Αχ ελα εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!Ασε μαμα μπαμπα κ ελα εδωωωωωωωωωωωωω!!!Αλλωστε εκεινοι σε χαρηκαν τοοοοοοοσες βδ το καλοκαιρι! :lol::P

Οι σταφιδες,συμφωνα με τη Τζουλια,ειναι τιγκα στο σιδηρο!

Η Παρμεζανα νο 1 στο ασβεστιο.Συνδιασμος αυτων ειναι νο1 συνοδεια αλκοολ σε μπαρακι! :lol::lol::lol: Αλλα δεν αποθηκευεις σιδηρο :lol: ετσι!!! :?:?

Χρυσα στενοχωρεθηκα που αρχισες δουλεια! :o Αληθεια εχω εναν κομπο στο λαιμο τωρα!...

Σας χαιρετω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι ΠΑΝΤΑ έρχομαι στη δουλειά με αθλητικά και σταράκια! :D

Άντε στο τσακίρ κέφι με καμια μπαλαρίνα. Τζιν τζιν τζιν τζιν!!!

Σήμερα όμως μεγαλούργησα! Φορώ μάλλινο φορεματάκι με μπότες. Έχω περίοδο και δε μπορώ να βάλω παντελόνι, αλλιώωωως... :?:mrgreen:

Και γιατί στεναχωρήθηκες βρε ταλιμπάν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.Συνδιασμος αυτων ειναι νο1 συνοδεια αλκοολ σε μπαρακι! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: Λες το επόμενο που θα μου ζητήσει να είναι ένα τζιν τόνικ ας πούμε? :lol:

Θα έρθουμε 24/12 με 5/01...Λες να στείλω τον άντρα στη μάνα μου και να έρθω με το Μαρκελλίνι για ποτάκια και σταφίδες με παρμεζάνα? :lol:

Επίσης τι χαιρετάς καλέ? Αυτό ήταν? :shock: Άντε γράψε τίποτα :twisted: Πες μας τι κάνει η τσαχπίνα και πού μπεκρόπινες το ΣΚ :P

Σισσιώ μάλλινα και μπότες από τώρα? Έχει βάλει τόσο κρύο?

Πόσα μαθήματα σου έχουν μείνει? Παρακολουθείς κανένα ή μόνο διάβασμα και εξεταστική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα σε λει καλε..γιατι στεναχωρηθηκες...

χλαπακιασε το γαλα μου....κοιμηθηκε 3,5 ωρες...ξυπνησε στις 6 το προι...παιξαμε χαιδευτηκε πηγε βολτα με την γιαγια...και τωρα..ξανακοιμαται... τι αλλο θελει απο τη ζωη του!!!!!

εγω παλη σημερα φοραω ενα γκρι κοντομανικο φορεμα σε Α γραμμη και μποτες..ολα γκρι χρωμμα...α και εναν κοκκινο γκεραν μπερε

Μαγδα εγω λεω να σου ζητησει κανενα μοχιτο...η καμια καιπιρινια!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα στον παιδικό δεν τους δίνουν τίποτα από φαγητό, όλα τα βάζω εγώ από το σπίτι

Για το πιπίλισμα εκτός του ότι συμπάσχω μόνο υπομονή μπορώ να πώ......... η Έλενα ακόμα θέλει πιπίλισμα για να κοιμηθεί, η αλήθεια βέβαια είναι ότι εγώ δεν έχω κάνει καμία προσπάθεια να της το κόψω. Την άφηνα από μωρό να πιπιλάει και δεν την έβγαζα (μεγάλη βλακεία τώρα που το σκέφτομαι :oops::oops::oops: ).

Τώρα δεν προσπαθώ να της το κόψω γιατί το μεσημέρι δεν κοιμάται και από τις 7 αρχίζει και νυστάζει, στις 7:30-8:00 πηγαίνουμε στο κρεβάτι της πίνει 5 λέπτα άλλα 5 πιπιλάει και ξερένεται, οπότε πλέον δεν με πειράζει. Καναδυο φορές που την έβγαλα και της είπα να κοιμηθεί έτσι, έκλαιγε και χτυπιόταν για καμιά ώρα και ενώ νύσταζε δεν μπορούσε να κοιμηθεί. Ε δεν μπορώ την λυπάμαι έτσι :(:(

Την νύχτα όμως δεν ξυπνάει όπως παλιά, βασικά το είχε κόψει τελείως κάποια στιγμή αλλά με το που ξεκίνησε παιδικό άρχισε πάλι να ξυπνάει 1 φορά και με φωνάζει στο κρεβάτι της, κάποιες φορές που ζητάει, κάποιες όχι, θέλει απλώς να ξαπλώσω μαζί της (βασικά αυτό το θεωρώ πολύ μεγάλη πρόοδο γιατί μέχρι πριν κανένα 2μηνο δεν υπήρχε περίπτωση να κοιμηθεί χωρίς μεμέ).

Ελπίζω ότι κάποια στιγμή να το κόψει από μόνη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα αν ήταν μόνο για 10 λεπτάκια όπως το περιγράφεις ούτε εμένα θα με πείραζε... Όμως η Μαρκέλλα μπορεί να πιπιλάει και 3 τέταρτα μέρχι να αποκοιμηθεί :? Και με ενοχλεί το όλο "πακέτο"... Να κάθομαι ξάπλα μες το σκοτάδι για 45 λεπτά, να έχω τη Μαρκέλλα να πιπιλάει και ταυτόχρονα να με τσιμπάει και να με γρατζουνάει στο στήθος με τα νυχάκια της...ε όχι δε μπορώ να το αντέξω για πολύ...εξαγριώνομαι :twisted:

Τις τελευταίες μέρες την παίρνω στον καναπέ στο σαλόνι και βάζω να βλέπω ταινία μέχρι να κοιμηθεί :oops: Λάθος φυσικά....αλλά από το να σαλτάρω...

Και αυτό που με ενοχλεί ακόμα περισσότερο είναι που ξέρω ότι μπορεί να κοιμηθεί και μόνη της. Γιατί για μια εβδομάδα της έλεγα "φτάνει τώρα" και γυρνούσε και κοιμόταν. Και ξυπνούσε μόνο 1-2 φορέ... Αυτά τα πισωπατήματα δε μπορώ...Τι πισωπατήματα, πισωάλματα... Ένα μπρος 10 πίσω πάμε :twisted:

Χρύσα μια χαρά ο μικρούλης! Τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγηκα για ψωνια...

πηγα σε μια φιλη...

γυρισα μαγειρεψα ...γιουβαρλακια...

εφαγε 1/2 πιατο πριν τα αυγοκοψω

και 1 πιατο μετα!

τωρα παιζει με τον ανηψιο μου...!

Μαγδα καλως ηρθες...!

Χρυσα ωραιο ντυσιμο...και το μπερε τελειο θα ειναι!

βαλε φωτο!

Μαρια και οι 4 στο κρεβατι?

το πρωι πως ξυπνατε?

εσυ οτι και να βαλεις ...με το κορμι και το υψος που εχεις δεν εχεις προβλημα!

Σισσιω...ωτοασπιδες....μη γελατε...εγω ειχα παρει στην εγγυμοσυνη της Μ-Ι...δεν αντεχα το ροχαλητο του...το ωραιο ειναι οτι του το ελεγα και δεν με πιστευε μεχρι που τον ηχογραφησα στο κινητο κια τον ειχα κανει ηχο κλησης....

Η Θουλη πως περασε στο γαμο με τα κλαρινα?

Παναγιωτα τον Ν. δεν τον στελνεις παιδικο τωρα?

ειπα στον Π. οτι θα ρωτησω για χορευτικο στο συλλογο αρκαδων για τη Μ-ι και μου ειπε

¨καλα θα μαθει να χορευει τσαμικα/"

"δεν την πας να μαθει ρουμπα?"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ti κανετε?

εμεις καλα..στο γαμο ολα υπεροχα αλλα η μουσκη ααααααααααααααααααααααα μπλιαξξξ γαμω τα κλαρινα μουυυυυυυυυυ

το μονο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ειναι οτι οοοοοοολοοι καπνιζαν..ποτισαν τα παντα...σιχαθηκα μιλαμε. :twisted::twisted::twisted::twisted:

χρυσα καλε τι λες..κ συ μανεκεν εισια..κ εμαθα απο τη γιωτα 8-)8-)8-)

καλη αρχη στη δουλεια σε σενα κ στη γωγωκα..που ειναι?

η αναστασια στεναχωρεθηκε που εισαι μακρυα απο το μωρο καλεεεεεεεεεεε

λενακι τι ομορφη φωτο ρε..αχ το πιπιλισμα..ο θοδωρης ειχε κολλημα..ο μικρος πολυ λιγο..ευτυχως

αχ παιδια νιωθω τελεια..ο μικρος εδω κ 4-5 μερες καθεται κατω κ παιζιε μονος :D:D:D:D:D:D:D

ειμαι τρισευτυχισμενη μιλαμε..αληθειαααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D αλλο πραμα//

τονια καλη η τουρτα καλε? :lol::lol::lol: η μικρη ηρεμησε ?

φρα ουτε εγω θα τα εδινα..περαστικα ρε

κυριακη ειναι η βαφτιση..στις 12...θα ερθετε ε?

χρυσα αναστασια κ ιουλια δε εχετε προσκλητηριο αλλα σας τα εχω κρατημενα..βασικα ιουλια το δικο σου το εχει η μαιμου..λεναρα καλα εισια?καλα κριση για το παμπερς? :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

βικυ ποσα κιλα εβαλες?φιλια στη μικρη

μαγδα κ τοοοοοοοοοοσο που αντεχεις χαρας στο κουραγιο σο..τλεεια μποτακια..

αναστασια ποτε θα σε δουμε?

μαρια τελικα ηρθες καλε σαλονικα/?ποτε θα ξανα ερθεις?

επισης μα κ οι 4 στο παιδικο??????????????????????????????????????????

αργι τι κανεις?ο αντρας σου εχει αδεια?δε πηγε δουλεια?η οτι να ναι λεω?

χθες πηγα στη νατασα..περασα τελεια..δε ξερω αυτη αλλα εγω περασα σουπερ 8-)8-)8-)8-)

κ τα μικρα ακομα πιο σουπερ..το μικρο σκατο στεκεται κ μονο του..μια χουφτα ανθρωπος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι αλλο? :roll::roll::roll::roll::roll:

παναγιωτα κ γαμω τις μερες η δευτερα ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

ο νικολας καλα?

νατασουλα μου τελεια που περασατε τελεια...η αποτριχωση καλη? :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερακι πολυ χαρηκα που σε ακουσα εστω και για τοσο λιγο!!! :D:D:D ε σε προλαβαν οι καρακαηδονες και περιμεναν να πιουμε καφε!!!! :P ξαναπαρε οταν μπορεσεις! ;)

Κακοφαγη και η Ειρηνη σου ε;;;; τοστ τρωει;;;κουλουρακια δικα σου,τυρι με ψωμι,κανενα γιαουρτι,φρουτα;;;

Τι γλυκεια στις φωτο η σουσουραδα!!!! :x:x

Μαγδα παρμεζανα οντως φουλ ασβεστιο και σταφιδες ποολυυυ θρεπτικες!!! ;) ειδες που μια χαρα τα απει με το παιδικο;; οσο για τις δραστηριοτητες,ειναι μωρε πολυ μικρουλια ποσες να κανουν;;;

Βικυ ωτασπιδες;;;το εχω σκεφτει,αλλα φοβαμαι οτι δε θα ακουω τα παιδια αν ξυπνησουν ή γινει τιποτα και ο Μακης οταν κοιμαται δεν ακουει ουτε βομβες!!! :roll:

Σισσακι κι εσεις το ιδιο θεμα με το ροχαλητο;;;;;πω πω ρε πουστη μου σου διαλυει το νευρικο συστημα!!! εγω τον εστελνα σε αλλο δωματιο μεχρι πριν λιγο καιρο,αλλα το ειχε παρατηρησει και σχολιασει ο Αλεξ και δεν θελω...

Αναστασι γιατι ρε στεναχωρεθηκες για τη χρυσα και τη δουλεια;;;; ισα ισα που θα ακνει πολυ καλο σε ολους! ;)

Κι εγω εχω κολλημα με τους συνδιασμους των ρουχων και παπουτσιων!!! και βρακι θελω να φοραω ασορτι ακομη και με φορμες! :P

Βικυ Ρουμπα ε;;;;;ααααχχχχ τι μου θυμισες τωρα...εκανα 3 χρονια λατινοαμερικανικους-ευρωπαικους χορους και τους λατρευα!!!!ειχα παει και σε διαγωνισμο,πηρα 2η θεση...αλλα εγιναν διαφορα στη σχολη χορου που ημουν και το σταματησα...μαλακια επρεπε να συνεχισω γιατι ηταν ενας "κοσμος" που μου πηγαινε πολυ!

Τη Παρασκευη τον παω ομοιοπαθητικο...αντε να δουμε...

Βρωμη στο μπανιο δε του βαζω,αλλα ουτως η αλλιως τωρα δε κανει να μπαινει στη μπανιερα με νερο..γενικα δε κανει το ζεστο νερο...

Α Φρανι ουτε εγω θα τα εδινα!!! τα σιροπια γενικα ειναι αχρηστα και κολληριο αν ειναι απο ιωση και λιγες τσιμπλες δε χριεαζεται...αν δεις και δε βελτιωνεται με χαμομηλι-ορο τοτε βαλε το τομπρεξ!

Για το βηχα βαζε ποοολυυυυ και πολλες φορες τη μερα ορο στη μυτη και κατα προτιμηση θαλασσινο που υπαρχει επισης σε αμπουλες! ;)

Θουλακι καλα η τουρτα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!! θα σου δειξει σε φωτο η Γιωργια να τρελαθεις!!!! εγω της ειπα να το κανει επαγγελμα!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου τι σεντονι ειναι αυτο καλε??ΑΑΑ δε θελω τετοια!Εμας κραζεις! :P:P:lol::lol::lol: Πλακα κανω!Εχεις πολλα κενα εξου κ το σεντονι!!! ;););)

Μα γτ χανω επεισοδια???Ποτε προλαβε κ ηρθε η ωρα για τη βαφτιση! :o:o Φυσικα θα ερθω!!! :D:D:D Θελεις πεμπτη να πιουμε καφε?πρωι ή απογευμα...οτι θελεις! ;)

Χρυσα φυσικα κ δε στενοχωρεθηκα για το αν ειναι ο μπεμπης καλα.Μια χαρα θα ηταν εκεινος!Στη δικη σου θεση μπηκα και ενιωσα ψυχοπλακωμα...Μαλλον τα ζω ολα σε υπερβολη... :oops: Αληθεια εσενα σ'αρεσουν τα μαυρα σε μωρα???Γιατι αν δε σ'αρεσουν εχεις να κανεις μια αλλαγη δωρου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σισσυ κ εγω σε ειχα ρωτησει πριν κατι αιωνες για τη σχολη αλλα με εγραψες στην πουτουκα σου! :lol::lol::lol:

Και αλλα ρωταω αλλα απαντησεις γιοκο τσοκο!Και μετα παρηγορω τον εαυτο μου πως κ καλα δεν θα το διαβασα! :P:twisted:

Μαγδουλι μου η Αννυ πλενει τα δοντια της αλλα οχι με προγραμμα.δλδ μπορει 1 φορα τη μερα μπορει κ 5! :o συνηθως με αφηνει να τη βοηθησω τη 1 απο τις 5 φορες! :P

Την Παρασκευη βγηκα με αδερφο κ φιλους του!Καλα ηταν.Δεν ηπια πολυ και δεν ειδα κανεναν ωραιο αντρα! :o Απαπα! :lol::lol::lol:

Ελενα πολυ ωραιες φωτο!!!Η Ε φαινεται τοοοσο μικρουλα!Επειδη ειναι τραβηγμενη απο ψηλα η φωτο!

Χθες πηγαμε σε παιδοτοπο.Ειχε 2 παρτυ+ εξτρα κοσμο.ΠΟΛΛΑ παιδακια!Και μεγαλουτσικα 7-9ετων!Η Αννυ επαιζε συνεχεια.Αφου ανησυχουσα κ πηγαινα κ την εψαχνα και συνηθως δεν την εβλεπα!Η κοπελα μου ελεγε οτι ειναι μια χαρα και δεν καταλαβαινει τιποτα!Ουτε γκρινιαζει ουτε κλαιει ακομα κ αν την εσπρωχναν!Χορευει,πηδαει τραγουδαει!Ειναι σουπερ με αλλα παιδακια! :D:D:D:D:D

Θουλακι τι καλα που καθεται λιγακι ο παντελακος!!! :D:D:D Ρε βλακα αυτος σε λιγους μηνες θα εχει πιο πολλα δοντια απο την Αννυ! :lol::lol::lol: 13 εχουμε! :roll::-? Να χαιρεστε και τη Μαρθουλα για χθες!Τις καλυτερες ευχες μου στην αδερφουλα σου!

Περι ενδυματολογ. συνεχιζω να πιστευω οτι ντυνουμε τα παιδια μας αναλογα με το στυλ μας!Δλδ (δε θυμαμαι ποιες) οσες εχετε 1-2 παπουτσακια ή γενικως οσα χρειαζεται κ τπτ παραπανω για το παιδι πιθανον ετσι να ειστε κ εσεις! ;) Και αυτο με την κοινη λογικη ειναι το "σωστο"! :) Μη φανταστειτε...Η Α εχει για το χειμωνα 4 ζευγ παπουτσια εκ των οποιων το 1 ειναι σταρακι που της ειναι τσιμα τσιμα αρα θα βγει συντομα οφ!Αλλα αν δεν μου κολλανε τα υπολοιπα με τα ρουχα θα παρω κ αλλα! :roll:

Τζουλια γτ σηκωσες τα σταρακια καλε>Κ αν θυμαμαι καλα ηταν μποτακια κ σκουροχρωμα!Βγαλτα να τα φορεσει το παιδι!

Οτι να'ναι εγραψα!...Ε αυτα θυμομουν!

Παω να αλλαξω τον ασβουλακο...Καραγουσταρει το παιδι μου να χεζ#ι!!!Μπρουμυτα στο πατωμα,τουρλωνει τον πωπο ψηλα... :lol:

Τονακι μου γλυκο δε σε διαβασΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...