Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

έχω προσπαθήσει και έχω απλώσει αρκετά παπλώματα τα οποια δε δημοσιεύονται.....

Συγγνώμη που δε θα γράψω πάλι αλλά νευριασα πάρα πολύ και έφαγα και αρκετό χρόνο....

και ο μπέμπης μου είναι ανήσυχος σήμερα και εγώ έδωσα μάχη να γράψω.....

θα σχολιάσω από εδώ και πέρα φιλενάδες...

να ευχηθώ στην συμπεθέρα μου να της ζήσει να είναι καλότυχη και ευτυχισμένη!!!!!!!!

φαντάζομαι θα έχει πέσει με τα μούτρα σε καμιά τούρτα!!!!

Νιάκι πότε με το καλό φιλενάδα;;;;;;

Κοριτσια έχασα και άλλα γεννητούρια;;;;;;;

Μικάκι όλα καλά;;;;;;σε φιλώωωωωωωω

Τα φιλιάαααααααααα μου σε όλεςςςςςςςς!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου παιδεύεσαι με κολπικές κρέμες ε;;;;;;

φιλιά στον Αντρίκο σου!!!!!!

Μάντι μου αγόραρο και εσύ ε;;

Να είναι γερό πάνω από όλα!!!!!!!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ βρε νασιουλα μου!!!!προσπαθω να καταλαβω πως αισθανεσαι, αλλα πιστευω οτι ειναι προσωρινο!!!!σιγουρα οταν περασει λιγος καιρος θα σου περασει και η επιλοχειος!!!το θεμα ειναι ως τοτε τι γινεται!!!!δεν προσπαθει καθολου ο αντρας σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου με το καλό αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τέλεια αύριο τέτοια ώρα θα έχεις τα ζουζουνάκια σου αγκαλίτσα!!!!!!!!!

Σε καταλαβαίνω που έχεις άγχος όσο δεν φαντάζεσαι!!!!!!!!!!!!!!

Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αύριο θα είσαι μια ευτυχισμένη μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Η σκέψη μου μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάντι μου αγόραρο και εσύ ε;;

Να είναι γερό πάνω από όλα!!!!!!!

Όχι Μαρία εγώ κορίτσαρο έχω για το Μικάκι προβλέπω ότι θα κάνει αγοράκι! ;)

Άννα Μαρία ήμουν σίγουρη ότι κοιμόσουν αλλά τελευταία και εγώ πήγα να την πατήσω και λέω λές ... αλλά τελικά δεν ε;

Νασιούλα προσπάθησε όσο μπορείς βρε κοπέλα μου να μη δίνεις σημασία σε αυτά που σου λέει ο άντρας σου. Αδιαφόρησε όσο μπορείς περισσότερο μέχρι να ηρεμήσεις και εσύ λίγο και μετά όταν έχεις καλύτερη ψυχολογία το συζητάτε. Προσπάθησε να παίρνεις δύναμη και κουράγιο από τα γλυκά σου κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριστσια ακόμα εδω είστε?δεν γεννησατε?Βάνεσσακι και Άννα Μαρία σας προσπέρασε το αναστασακι και δεν άναψε ούτε φλας..

Εγω μόλις έβαλα τον μικρο για νανι..σκέφτομαι να κάνω κι εγω νανακια να εχει παρέα το γλυκό μου..

Μαρακι 12, που χάθηκεσ?πως τα πάτε?

Δωράκι, τι κάνει η μικρη?

Λυδιακι, καλού κακού έσω έτοιμη..

Γιωτακι, τι κανείς?

Μαντί, ο μικρός ακόμα ταλαιπωρείται..ευχομαι να μην περάσεις τα ίδια..

Νιακι, τι ώρα θέμα μπεις αύριο για καισσαρικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIAAAAA EDW KAI EGW O MIKROS ME EXEI APOTRELLANEI!!!!!!KATHE MERA KAI PIO POLY...............EXEI ARXISEI KAI MILAEI...STHN DIKIA TOU GLWSSA VEVAIA!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: EXEI POLY PLAKAAAAAAAAAAAAA EINAI TELEIOOOOOOOOOOOOOOS THA TON FAW!!!!!!!!!!!!!!EINAI TOSO GLYKAS!!!!!AFHSTE POU KOIMATAI KATI WRARIA 7:30 TO APOGEYMA ME 12 TO VRADY KAI META TRWEI KAI KSYPNAEI STIS 5:30!!!!!!!!!!!AXXXXXXXXXX TI ERWTAS TON KOITAGA TO PRWI KAI TOU ESTELNA FILAKIA KAI MOU ERIXNE KATI XAMOGELA ALLO PRAGMA!!!!!!!!!!!!

NIAKI MOUUUUUUUUUUU SYMPETHERA MOUUUUUUUUUU POSO XARHKA POU GENNAS AYRIOOOOOOOO KALE MEXRI KAI STON YPNO MOU SE EIDA!!!!!!!!!!AYRIO TETOIA WRA THA PETAS STA SYNNEFA KAI AGGALIA SOU THA EINAI TOSO GEMATH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw eimaiiiiiiii...kaname mia genikoyla na einai ola kathara gia ta mpempinia moy otan erthoyn spitaki toys ..xixixixixi ...........se ligaki tha arxisw na asxoloyme me ton eayto moy mpanaki ksyrismataki nyxia frydia mallia xaxaxxaxa......axxxxxxxxxxxx thelw na erthei toso grhgora to ayrio :lol::lol::lol::lol::lol:

anna maria mas thn eskases xaxaxaxaxxaxaxa.........

maria 12 ti kaneis koritsaki moy se exw xasei ..ayrio gennawwwwwwwwww

ti wra tha mpw den kserw akoma giati exei alles dyo gennes ........to ipad tha to exw omws opote otan mporw tha sas grafw neakia xixixixixixi.........

paw na faw twra ta leme meta pali filakia se oles kai kalo mesimeriiiiiiiiiiiiiii

sympetheroyla erxete se liges wres h nyfh xaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WX SHMPETHERA APO TO I-PAD THA MAS GRAFEIS?????????/THA RIXOUME POLU GELIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA POSO PERIMENW TA GENITOURIA DEN FANTAZESE!!!!!!!!!!!!NA MOU STEILEIS ME THN PRWTH EYKAIRIA MHNYMAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!THA PERIMENW!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFHSTE KORITSIA PREPEI NA KSEKINISW SIGA SIGA NA KOITAZW KAI GIA HN GAMOVAFTISH POU THA KANOUME PROS TO KALOKAIRAKI!!!!!!PWPW ANXWTHIKA POLYYYYY KAI GIA TA XRHMATA ALLA PIO POLY GIA TA ATOMA...NOMIZW OTI THA MOU VGOUNE PARA POLLA ATOMA KAI THA PREPEI ANAGASTIKA KAPOIOUS NA MHN KALESW!!fffffffffffff ti provlima kai ayto!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε φιλεναδες..μπηκα στο φατσομπουκι και ειδα για την Αναστασια και εμεινα...καλεεε γεννησεεε πωπωωωωω...βιαστικια η φραουλιτσαααα..χαχα καλη λοχεια να εχεις κοριτσακι μου...Λεν αμου ΙΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ.....αχ πως να το καθαρισεις...εδω του μωρου και ειναι ΙΟΥΥΥΥ....Αννα Μαρια και Βαενσακι ακομα εδωωω...χιχιχι...22 μηνες ο ελεφαντες φιλες μου ..22 μηνες...ενω το σκιουρακιιι 2 βδομαδες....Νιαααα πωπω εφτασε η μεγαλη στιγμηη με το καλοο περιμενουμε νεα με το ΙPAD...Αγγελικη μου ΝΑΟΙ το εβαλες το παιδι..γιατι καλε...θα το κανεις παπα???χαχαχα φιλακια πολλααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakiaaaaaaaaa pinw ena kafedaki....pwpw twra pou nyxtwnei pio nwris mou fenete kapws....apapappaap den mou aresei na nyxtwnei nwriiiiiiiiiiiiis!!!!!!!

prin ligo emetha kai allh mia gnwsth mou eggyos(h kopela tou afentikou tou antra mou mikroula kai ayth 23 einai)..........pwpw xamosssssssss !!!!Pooly xarika tha gemisoume mwrakiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!entometaxy h mhtera mou leei synexeia se opoio zeygari eyxithike sto meeytirio pou hrthan na me doun oles exoun meinei eggyos...pwpw!!!!!!!zhlepsan ton mpoumpouko mou!!!!!!!!!!!!!xaxaxaxaxaxaxa

sympetheraaaaaaaaa eixa pisei ton mpemph prin kai ton zoulaga sta filakia kai tou elega ayrio erxete h nyfh mas me ton kouniado sou!!!!!!!!!!!!!xaxaxaxaxaxa kai h aderfh mou me koitouse kala kala ......xaxaxaxaa!!!

aggelikhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kouuuuuuuuuuuuu kouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!

xaxaxaxaxaxaxa

wx vre lenaki mou twra diavasa ti epathes vre paidi mou....appapapapapa....eyxomai na sou perasei grhgora ayto to pragma....oute na to skeftomai dn thelw!!!!!!!!

entometaxy oso akouw gia eggymosynes toso pio poly thelwkai allo mwrakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι, αστα, χαλια μαυρα που νυχτωνει τοσο νωρις!!!!μου χαλαι τη διαθεση και με μελαγχολει!!!!εγω το εχω πει, ειμαι παιδι της ανοιξης!!!!κουκουυυυυυ!!!!!

θελεις κι αλλο παιδακι????απο τωρα????αχ εισαι μικρουλα και εχεις πολλη διαθεση γι αυτο!!!!εγω στην ηλικια σου ημουν τελειως στον κοσμο μου!!!!!ουτε που πιστευα ιτι θα εκανα καποτε παιδι!!!!τωρα μου ξυπνησε το μητρικο!!!!νωρις νωρις!!! :lol::lol::lol::lol:

που ειναι παλι ολες???τωρα ειμαστε μονο εγω και ο κουκος :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάντι μου συγγνώμη αντί για κορίτσαρο έγραψα αγόραρο……….!!!!!!!!

Χριστινάκι μια χαρά ο δικός σου!!!!! Κούκλος και έχει φτιάξει και τα ωράρια του ύπνου του! Μπράβο! Ετοιμάζεις και την γαμοβάφτιση διαβάζω, άντε μπράβο!!!!

Νιάκι με το καλό αύριο κοριτσάρα μου να κρατήσεις τα αγγελούδια σου!!! Να είναι γερά και ευτυχισμένα!!!!! Με ένα πόνο!!!!!!

Βανεσάκι μου ακόμα εδώ εσύ;;; άντε με το καλό σου εύχομαι!!ίσως να είναι αύριο!!!!φιλάκια

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι, ζηλεψα τη δοξα σου!!!!χαχαχα

νιακι μου,με το καλο αυριο να υποδεχτεις τα μωρακια σου!!!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια και με ενα πονο!!!!θα περιμενουμε νεακια, οταν με το καλο επιστρεψετε σπιτακι σας!!!!

αννα μαρια, που εισαι παλι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou xathikate oles kale????????????????

maraki nai mia xara o zouzounos mou poly hsyxos.....pali koimatai twra....poly ypno shmera ftou ftou..elpizw na mou koimithei kai to vrady!!!!!!

vannesakiiiiiiiiiiiii akoma edw e????????????pwpw tha syginithw poly otan mathw oti genises.... :D:D:D:D

SYMPETHERA MOUUUUUUUUUUUUUUUUU STA LEW KAI APO EDW ME TO KALO AYRIO NA FEREIS TO ZEYGARAKI MAS STHN ZWH(KAI ME PROTHIPOURGO PARAKALO...XAXAXAXAXAXAXAXA)

OLA NA SOU PANE TELEIAAAAAAAAAAAAAAA AYRIO H AGGALITSA SOU THA EINAI GEMATH ME TA 2 IO OMORFA PLASMATAKIA!!!!!!AYRIO THA EISAI MANOULAAAAAAAAAAA!!!!!THA PERIMENW MHNYMA SOU!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι βρε, τι αγχώνεστε; Υπάρχει περίπτωση να φύγω;

Σήμερα νιώθω συνέχεια ότι θα μου έρθει περίοδος, έχω και αρκετές συσπάσεις, αλλά όχι με πόνο. Χαζομάρες, νομίζω έχω πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου...

Βανεσσάκι, εγώ ακόμα δεν πιστεύω ότι θα κάνω παιδί! Αλλά ήδη σκέφτομαι για δεύτερο! Θέλω να κάνω όσα είναι να κάνω και να τελειώνω πριν γίνω σαράντα χρονών!!! Δεν ξέρω αν έχει ξυπνήσει το μητρικό ένστικτο, πάντως να σας πω την αλήθεια δε βιάζομαι να γεννήσω. Ούτε που συνειδητοποιώ ότι ανά πάσα στιγμή μπορεί να σπάσουν τα νερά. Αφού κάνω σχέδια για αύριο, για μεθαύριο (γενικά δεν είμαι των μακροπρόθεσμων σχεδίων) και ούτε που μου περνάει απ' το μυαλό ότι μπορεί να γεννήσω! Ακόμα και η λέξη "γεννάω" μου φαίνεται τελείως άσχετη με μένα!

Ωραία τα σκιουράκια πάντως!

Χριστίνα, μεγάλο πρόβλημα αυτό με τους καλεσμένους. Αν καλέσω αυτόν θα παρεξηγηθεί ο άλλος, αλλά αν καλέσω και τον άλλον θα παρεξηγηθεί ένας τρίτος και πάει λέγοντας... Πάντως, μπορείς κάλλιστα να κάνεις γαμοβάφτιση με όσους καλεσμένους είχες και στον πολιτικό. Δε σε υποχρεώνει κανείς να καλέσεις τη μισή Αθήνα ή να κάνεις στολισμούς και χαζομάρες.

Τι ώρα νυχτώνει εκεί πέρα κορίτσια; Εμάς εδώ τεσσεράμιση ήδη σουρουπώνει και ανάβουμε φώτα... :( Και το σπίτι είναι πάρα πολύ φωτεινό να φανταστείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.......

δεν μπορω να βολευτω πουθενα λεμε......ποναει απιστευτα πολυ η πλατη μου....ουφφφφφφφ τι πραγμα και αυτο...ακομα και ξαπλωμενη ποναω........

εκλεισα και ραντεβου στη γυναικολογο τη δευτερα........οποτε θα εχω νεακια για την μπουμπα μου....

βανεσσακι καλε μην γεννησεις θα ερημωσει το ποστακι...μια μια φευγετε αυριο η νια...μεθαυριο εσυ...απο βδομαδα η ανναμαρια...εγω μετα με ποιον θα μιλαω;;;μαλλον με τον κουκο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw einai o koukos koritsiaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!Mhn fovastai!!!!!!!!!!!!!!!!!!xasxaxaxaxaxaxaxa

anna maria kai egw to idio me esena eniwtha otan plhsiazan oi meres mou kathe mera eniotha oti tha mou erthei periodos!!!!!!!!!!!egw viazmoun na genisw giati eimai kai anypomonh alla ekaa akrivws tis idies skepseis me esena...mou fenotan toso periergo pou tha gennousa egw!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...