Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

Λογικά θα γεννήσουμε με την εξής σειρά: Νία, Βανεσσάκι, Άννα-Μαρία. Ή: Βανεσσάκι, Νία, Άννα-Μαρία. Ή: Βανεσσάκι/Νία (την ίδια μέρα), Άννα-Μαρία.

Και μετά θα έρθει κι ο κούκοοοοος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η πρωτος ο κουκος, μετα νια,μετα αννα μαρια μετα βανεσσακι!!!!το πιο πιθανο σεναριο!!! :lol::lol:

α νατος και ο κουκος!!!!ενας κουκος δε φερνει την ανοιξη ομως!!!!θελουμε κι αλλον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXAXAXAX KOU KOUUUUUUUUU KOUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!ANTE NA GENHSETE KALEEEEEEEEEEEEEE AFHSTE TOUS KOUKOUS YSHXOUS!!!!!!!!!!

SYMPETHEROULAAAAAAAAAAAAAAAA PWS NIWTHEIS POU SE MIA MERA THA EXEIS TA MWRAKIA SOU AGGALITSa?????????????????PETAS E???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετρωγα κοριτσαρες για αυτο δεν μιλούσα ....είστε τρελές χαχαχαχαχα

Έχω πολυ αγωνία συμπεθερα αχχχχχχχχχ θα τρελαθωωωωωωωωωωω είπες στον γαμπρο ότι ερχετε η νύφη χιχιχιχι...... Αννα Μαρια αύριο γεννάει το βανεσακι μετα εγω και μετα ΕΣΥ οκ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, κάνε μερικά κούκου ακόμα, μήπως γεννήσει καμιά μας!

Εγώ πάντως συμβιβάζομαι με το σχέδιο της Νίας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SYMPETHEROULA MOU!!!!!!!!!!!!!!SE KATALAVAINW APOLYTA PWS NIWTHEIS!!!!AXXXXXXXXX THA ZHSEIS YPEROXES STIGMES AYTO NA TO THYMASAI!!!!!!!!!!O GAMPROULIS SOU PERIMENEI THN NYFOLA KAI TON KOUNIADO TOU ME AGWNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ σήμερα θα σπάσουν τα νερά .....θέλεις έτσι??? :lol::lol::lol::lol::lol:

αννα Μαρια όσο και να θέλεις μέσα δεν θα μείνει ο αντρικος :P:P:P:P :

Ναι χριστινακι μου υπέροχες δεν λες τίποτα ....απλά έχω λίγο ανχος τώρα και ξέρεις γιατί ????για την ναρκωση αχχχχχχχχχχχ να πανε όλα καλα μόνο εύχομαι για τα μωρακια μου και για εμένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, μη φοβάσαι βρε! Τίποτα δεν είναι!

Κι εγώ είχα φοβία για την ολική αναισθησία, επειδή είχα κάνει αμυγδαλές όταν ήμουν 6-7 χρονών και ήταν πολύ άσχημη εμπειρία. Φοβόμουν πάρα πολύ και μου είχαν βάλει μια μάσκα με αέριο και χτυπιόμουν. Αλλά μετά την απόξεση, μου πέρασε η φοβία! Τίποτα δεν είναι.

Εγώ πάντως, για ψυχολογικούς λόγους θα έκανα ραχιαία αναισθησία.

Ό,τι κι αν κάνεις πάντως, το αποτέλεσμα θα είναι ένα: ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως κοριτσια λιγοστεψαμε πια...τρεις και ο κουκος μειναμε..........

αχ!!!!!!!!τι ωραια σε λιγες μερες θα κρατατε αγκαλιτσα τα θαυματακια σας....θελω και εγω....γιατι υποφερω καθε απο τους πονους.....αλλα δεν ηρθε ακομα η ωρα της μπουμπας μου.......

αντε με ενα πονο σε ολες.......

λενακι που εισαι;;;γιατι χαθηκες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε, τι διαβάζω??!

Νιά μου, έχουμε γεννητουρια την Παρασκευή?!καταπληκτικα!!!ολα καλα θα πανε!αχ..μου λειπει πολυ η περίοδος λίγο πριν γέννησω και οι πρώτες μέρες..

Βρε Βάνεσσακι..αχ κουκλιτσα μου..τι περιμένει η μικρη να βγει?

Άννα Μαρία , άμα ζητήσεις απο την αρχή αποκλειστικό θηλασμο, το σέβονται ..έτσι θέλω να πιστεύω..

Μαρακι σαρ τι κανείς φιλενάδα?πως τα πας?

Χριστίνα,κουκου κουκου..με έκανες και γέλασα έτσι όπως πεταχτηκες ..σαν να άκουσα τον κουκο..

Εγω μολις έβαλα για ναοί τον μικρο και κοιμήθηκε κι ο άντρας μου..λέω να κάνω κι εγω νανακια γιατι έχω ια τρελή νύχτα..

Φιλία πολλα Κουκλιτσες μου..

Υγ ..Βάνεσσακι..άντε κουκλιτσα μου..αύριο είναι ωραία μέρα να γεννήσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα!!! Είχα λίγες μέρες να γράψω και μου πήρε πόσες ώρες να σας διαβάσω!

Καλέ γέννησε το Αναστασόνι!!! :shock: Δε το πιστεύω! Να της ζήσει η μικρή φραουλίτσα, να είναι γερή και τυχερή στη ζωή της! :D Πωωω μου ήρθε πολύ ξαφνικό, δε το περίμενα να γεννήσει πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία της! Ανχώθηκα λέτε να βιαστεί και η δικιά μου και να μην περιμένει το ραντεβού μας; :-ss Αχ θέλω να ελπίζω ότι θα είναι φρόνιμο κοριτσάκι και δε θα μας λαχταρήσει. Τελικά δε ξέρω τι θέλω. Από την μια ζηλεύω (με την καλή έννοια) όλες εσας που γεννάτε και ανυπομονώ και εγώ να πάρω την μικρή μου αγκαλιά και από την αλλή φοβάμαι αν θα πάνε όλα καλά και αν θα προλάβουν να γίνουν όλα στην ώρα τους.

Αυτή τη βδομάδα πάντως θα έχουμε πολλά γεννητούρια! Βανεσάκι, Νία και Αννά Μαρία ετοιμαστείτε να την κάνετε με ελαφρά πηδηματάκια! Το Βανεσάκι με πολύ πολύ ελαφρά βέβαια :D αλλά που θα πάει δεν έχει επιλογή, ο κλοιός στενεύει επικύνδυνα πλέον. Και μετά ποιές θα μείνουμε ρε κορίτσια; Λυδία, Girl, η συμπεθέρα μου, η Γιώτα και εγώ; Ξεχνάω καμιά άλλη; Μας βλέπω να χτυπάμε μύγες σε λίγες μέρες! :lol:

Girl για το μέγεθος της μικρής μην ανχώνεσαι. Τα ίδια λέγαν και στην κουμπάρα μου για την βαφτιστικιά μου από τον 5ο μήνα και την βάλανε κιόλας να κάνει και αμνιοπαρακέντηση για να δουν αν είναι καλά το μωρό (στον 5ο μήνα είναι επικύνδυνη η αμνιοπαρακέντηση). Τελικά άλλαξε γιατρό ευτυχώς και την καθησύχασε ότι το μωρό είναι απλά μικροκαμωμένο αλλά κατά τα άλλα υγιαίστατο. Γεννήθηκε λίγο μικρούλα νομίζω 2300 κιλά αλλά ήταν μια χαρά το παιδί και ούτε θερμοκοιτίδα ούτε τίποτα δε χρειάστηκε. Τώρα είναι 3 χρονών και είναι μια πανέξυπνη και πολύ ζωηρή κουκλίτσα!

Συμπεθέρα γιατί βρε σε παιδεύει ο πεθερούλης μας; Πες του ότι η νύφη θα θυμώσει και θα του κρατάει μούτρα. Και μια μέρα να δω ποιος θα του φέρει ενα ποτήρι νερό όταν θα έχει ανάγκη! :lol:

Δεν θυμάμαι τι άλλο γράψατε βρε κορίτσια.

Φιλιά σε όλες και στα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε οχι ρε φιλε!! εγραψα ενα τεραστιο παπλωμα κ το εχασααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μα γιατι να μην κανω κοπι πειστ???

καλα γεννησε το αναστασακι μας????????????!!!! μας την εσκασε η μικρη φραουλενια!!!

κ μαλιστα βεροια, μαλλον φοβηθηκε μηπως πραγματοποιησω την απειλη μου με την τουρτα!! :lol::lol::lol: να σας ζησει κοριτσαρα, παντα γερη ευτυχισμενη κ καλη λοχεια να εχεις!!

νια κοριτσαρα μη μασας!! θα τα πατε κ οι 3 σας ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

συμπεθερονι μου ασε, ουτε εγω ειμαι ψυχολογικα ετοιμη να γεννησω... νομιζω οτι θα ζησω ενα δραμα στο σπιτι... :roll:

δεν υπαρχει περιπτωση να κατσω να ξαναγραψω οτι κ πριν!!! οι υπολοιπες αρκεστειτε στα μαμμυλαντικα μου φιλια!!

αααααααααααα να σας πω κ κατι σιχαμερο??? ο αφαλος μου βγαζει υγρο!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ξεκινησε απο μια μερα που το βλημα ο αντρας μου τον γεμισε με το λαδακι που βαζω για τις ραγαδες κ απο τοτε ολο κατι εβλεπα... μιλησα με τη γυναικολογο μου κ μου ειπε οτι ειναι μικρη μολυνση, ομφαλιτιδα...... χριστε μου κ εχω θεμα με τον αφαλο, ουτε να τον βλεπω δε θελω, πως θα το αντεξω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Λένα από απλό λαδάκι έπαθες τέτοια μόλυνση; :shock: Και μετά σου λένε ότι είναι ακίνδυνα! Τι να πω ... περαστικά να είναι βρε συμπεθέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αν φταιει το λαδακι η οχι... παντως απο εκεινη τη μερα δε σταματησε να βγαζει υγρο. στην αρχη ηταν ξεραμενο κακαδακι κ ειπα οτιδεν καθαρισα καλα το λαδακι. αλλα μετα συνεχισε να γινεται αυτο

η γυναικολογος μου μου ειπε οτι συμβαινει επειδη τεντωνεται ο αφαλος κ μπαινουν πιο ευκολα μεσα χνουδακι μικροβια κλπ κ επειδη μπορει να ιδρωνει λιγο η περιοχη... τι να πω...

αντε συμπεθερααααααααααα κοντευουμεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες βλέπω μαζευτικατε αργά εεε??? εμένα με πήρε ο ύπνος απο τις 10:30 και 1:15 ξυπνησα και κάνω το φάντασμα που να κοιμηθώ πολυ ανχος..πωπωπωπω.... Πάω ναα φάω Πρωινό και εδω είμαι πάλι".....

Πωπω ρε λενακι τι επαθες :(:( Ευχομε να περάσει γρήγορα φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

αρχισαμε και μειωνομαστε επικινδυνα ε???

λιγες μειναμε και ακομα που ειστε!

οταν με το καλο γεννησουν και η Νια, η Αννα Μαρια και το Βανεσσακι, μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου θα ειμαστε:)

σας περιμενουμε με ανυπομονησια κοριτσακια να αποκτησετε τα νινακια σας!μονο η Νια εδωσε το παρον της σημερα!οι αλλες 2?που ειστε κυριες μου?:)

madi μου μιας και εκανα και το doppler και ξερω πως η μπεμπα ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ειναι καλα, καθησυχαστηκα καπως!απλα θελω να παρει τα κιλακια της να ηρεμησω και γω καπως!

εσυ πως εισαι κοπελιτσα μου?η μπεμπα?

λυδιακι μου πως εισαι εσυ?το μπεμπε καλα ειναι?

γιωτουλα μου κανε λιγη υπομονουλα!λιγες μερες μεινανε κοριτσι μου και θα χεις και συ το νινακι σου!

αναστασακι μου τωρα θα χεις την μπουμπου μαζι σου!αχχχ τι ωραια!να την χαιρεσαι κοριτσι μου!

λενακι μου αμαν ολο αυτο το χεις παθει απο λαδακι ε?δεν σου δωσε κατι ο γιατρος να το καθαριζεις απ τη μολυνση?ευχομαι να περασει το συντομοτερο κοπελα μου!

φιλακια σε ολες κοριτσακια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου..

Τι κάνετε?

Λενακι μου, τι είναι αυτα που διαβάζω?ελπιζω να περάσει σύντομα..και να μην είναι κάτι σοβαρό..βάζεις καμία αλοιφουλα?

Μαντί, όλα καλα θα πανε βρε, εφτασες στο τέρμα τώρα..δεν έμεινε πολυ ακόμα..

Γκιρλ μου, σε λιγότερο απο μήνα θα κρατάς κι εσυ το κοριτσάκι σου στην αγκαλια σου..

Βρε κορίτσια, η Άννα Μαρία και το Βάνεσσακι δεν φάνηκαν?

Νιά μου, τελευταίο πρωινό εγκυουλα..απο αύριο μανούλα επισήμως..πως νιώθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....

βρε λενακι τι επαθες;;;;;περαστικα...δεν νομιζω οτι ειναι κατι το σοβαρο...πιο πολυ η ολη φαση ειναι καπως....

νιακι σημερα εμεινε......αυριο τετοια ωρα θα ετοιμαζεσαι να υποδεχτεις τα παιδακια σου...τι ωραια....

madi και πιο νωρις να ερθει ολα μια χαρα θα ειναι......

girl αντε να ερθει η αλλη βδομαδα να δεις τι βαρος πηρε η μπουμπου σου.......

καλα εγω εχω μουρλαθει στα ονειρα......ειδα χθες οτι γεννησα στη βδομαδα που ειμαι και γεννηθηκε μονο 2110......και γεννησα παρα πολυ ευκολα ουτε η γιατρος προλαβε να ερθει...αλλα το μωρο φαινοταν πολυ μεγαλο για 2100...τεσπα...εχω μουρλαθει το ξερω :lol::lol::lol::lol:

βανεσσακι...ανναμαρια που ειστε οεεοοοο;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι εγω οεο!!!!οπως παντα!!!!!λετε η αννα μαρια να μας εφαγε και αυτη στη στροφη??? :lol::lol::lol: παω για περπατημα και επιστρεφω!!!!για το αν θα με βοηθησει να γεννησω δεν ξερω, αλλα σιγουρα μπορω να λαβω μερος στο βαδην στους επομενους ολυμπιακους!!! :lol::lol::lol::lol:

λενακι μου, περαστικα, αν και αυτο μου φαινεται ενα τιποτα μπροστα στην ιδεα του τοκετου!!!!!ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!

σημερα εβλεπα ονειρο οτι κολυμπουσα και βρηκα μια χελωνα!!!σαν την κορη μου που ερχεται σαν τη χελωνα!!!! :lol::lol::lol: και μετα οτι συναντησα ενα γνωστο μου και μου λεει πως θα το πειτε το μωρο???και του λεω ΟΡΕΣΤΗ μιας και γιορταζει σημερα!!!!ασχετα που ειναι κοριτσι!!!!! :lol::lol::lol::lol: εχω χαζεψει μου φαινεται!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...