Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΡΗ,ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΒΑΝΕΣΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΩΡΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν το πιστευω...και χθες το βραδυ ειδα παλι στο ονειρο μου οτι γεννησε η αναστασια μας...αλλα δεν ειπα τιποτα γιατι θα με περνατε στο ψιλο..λεει μπηκα αργα το βραδυ να δω νεα σας και ειχε γεννησε η αναστασια.....

αναστασακι μου γλυκο να σου ζησει η φραουλιτσα σου......αχ!!!!!!!!!!τι ωραια.....καλη λοχεια κουκλα μου :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα :D:D

αναστασακι μοοοοου να σου ζησει το κοριτσακι σου, γερο και δυνατο να μγαλωσει.. καλη λοχεια να εχειιιιιιις :D με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας :D

αγγελικακι, παλια τους τεχνη κόσκινο των πεθεροκουνιαδων!, τι να τους πεις??? :twisted::twisted:

πηγα σημερα στον γυναικολογο, ολα μια χαρα.. καναμε κολπικη εξεταση και κολπικο υπερηχο.. για τεστ παπ στους 3 μηνες θα παω..

παω να κανω κατι δουλειες, λογικα θα μπω αργοτερα.. πολλα φιλιααααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι βλέπουν τα ματακια μουυυυυυυυυ αναστασακι μουυυυυυυ να σου ζήσει το φραουλακι σου γερο και τυχερο να είναι στην ζωουλα το καλη λοχεια φιλεναδαααααα......

Και τώρα τα δικ μου νεααααααααα την Παρασκευή 11.11.11 θα γίνω μανουλααααααααααα κορίτσια έφτασε και η δική μου ώρα είμαι πολυ ανχομενη για την γέννα αλλα και πολυ πολυ χαρούμενη που επειτελους με την βοήθεια και του θεού φυσικά θα αγκαλιαω τα μωρα μουυυυυυυυυυ... Δεν το πιστεύω πραγματικά .... Τα μωρα είναι 2770 και 2500 ..... Είναι πολυ μεγάλα οπότε τα περνει να μην έχουμε τίποτα απρόοπτο.......

Φιλακιααααααα σε ολες.....Εδω γύρω θα είμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε παλι???σε λιγο θα παω για το καθιερωμενο περπατημα, αν και το βαρεθηκα!!!!εξαλλου δε νομιζω να βοηθα ιδιαιτερα περα απο το να διατηρουμαι σε φορμα :lol::lol::lol:

αννα μαρια, νιακι κανονιστε να με φατε κι εσεις στη στροφη , οπως μου ειπε και η αναστασια!!!! :lol::lol:

νιακι τι θα πει ως σακι μου????χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, κοίταξα για τον άγιο Ιωάννη το Ρώσο. Δε λέει ότι ήταν γιατρός, λέει ότι είχε καταταγεί στο στρατό κατά τους ρωσοτουρκικούς πολέμους και πιάστηκε αιχμάλωτος. Για αρκετά χρόνια τον βασάνιζαν και τον είχαν να ζει σε ένα σταύλο για να τον αναγκάσουν να αρνηθεί τον Χριστό, αυτός δε λύγισε, και τελικά κοιμήθηκε στα σαράντα του χρόνια.

Α, δε σας είπα. Χτες ήρθε μια φίλη μου που έχει τρία παιδιά. Τα γέννησε και τα τρία φυσιολογικά, χωρίς επισκληρίδιο, και μου είπε ότι το τρίτο παιδί είχε περιτύλιξη, το είδε ο γιατρός, δεν της είπε τίποτα για να μην την αγχώσει, αλλά της είπε να πάει την επόμενη μέρα να γεννήσει. Της έκανε πρόκληση, και γέννησε με φυσιολογικό τοκετό και όχι με καισαρική, παρά την περιτύλιξη!!! Βέβαια, φαντάζομαι θα παίζει ρόλο και η ίδια η περιτύλιξη, η θέση του μωρού, κ.λπ. Να, όμως, που γίνεται φυσιολογικός τοκετός ακόμα και με περιτύλιξη!

Σήμερα που πήγα στην κλινική είπα στη νοσοκόμα ότι θέλω να θηλάσω και ότι δε θα ήθελα να δώσουν ξένο γάλα. Η νοσοκόμα αυτή είναι αγγλίδα και μου είπε ότι στη Βρετανία δε δίνουν ξένο γάλα, αλλά εδώ δίνουν πάντα. Η ίδια δε συμφωνεί μ' αυτήν την τακτική, και μου είπε να δηλώσω στη νοσοκόμα που θα είναι εκεί ότι θέλω αποκλειστικό θηλασμό, και καλύτερα να ζητήσω να έχω το μωρό στο δωμάτιο. Της είπα ότι θέλω πολύ να προσπαθήσω να θηλάσω και μου είπε να μη λέω "θα προσπαθήσω" αλλά "θα τα καταφέρω"!! Ουφ, μακάρι να τα καταφέρω! Θέλω πολύ! (ας γεννήσω πρώτα βέβαια!)

Α, Νία, ως σακί μου (φαντάζομαι σημαίνει "αγαπημένη μου" :P :P :P), δεν παίζωωωωωω!!!!!!!!! Θέλω κι εγώ 11.11.11!!!!!!!!!! Αδικία, αδικία, αδικία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το διαβασα ολο!!!!!παρασκευη γεννας νιακι μου?????με το καλο κοριτσακι μου να υποδεχτεις τα μωρακια σου!!!τωρα εγω δεν ειμαι η καταλληλη να σε ενθαρρυνω αφου κι εγω φοβαμαι πολυ!!!!παω να περπατησω και ερχομαι!!!!

αννα μαρια εσυ μπορει να πας 12/11/11!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SYMPETHERA MOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TI EYXARISTA NEA EINAI AYTA?????????????????EPITELOUS EFTASE H MEGALH MERA APISTEYTO!!!!!!!!!!!XAIROMAI TOSO GIA SENA!!!!!!!!!!!!!!KAI TI TELEIA HMEROMHNIAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AX ANTE ME TO KALO OLA THA PANE SUPER MHN ANXONESE KATHOLOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE VANESSAKI KANONISE SE PERASAN OLES AMAN!!!!!!!!XAXAXAXAXAX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια μου έφτασε η ωραααααααααα....... Βανεσακι και αννα Μαρια άντε ελάτε και εσείς σας περιμένω μια μέρα και λιγες ώρες ακόμα.......χαχαχαχαχα όσο για το ως σακί για δείτε Καλητερα χαχαχαχα...."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopeles m ti ginete kaleeee?

gennitouria eixe i anastasia?ax kopeles m!poso sigkinithika!

na s zisei i fraoulitsa anastasaki m!kali loxeia glikia m!

perimenoume ta nea s!

niaki m gennas kai sy tin paraskeui!ante me to kalo Tou Theou koritsi m!

ola kala na pane!

re vanessaki se efage ontws i anastasia kai apo oti vlepw tha se prolavei kai to niaki!

alla kopela m esu eisai pio konta apo pote!

ante koritsia mia mia na pernoume seira!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυ να μαι κ εγω!!!!!!!

καλε τι διαβαζουν τα ματακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΓΕΡΗ Κ ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΤΗς!!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!!!!!!

νιακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τι υπεροχα νεα ειναι αυτααα!!! αχ τι τελειαααα μια μερουλα εμεινε κ θα εχεις τα μωρακια σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!με το καλο φιλεναδιτσα μουυυυυυυ ολα τελεια θα πανε!!!!!!!!

*(θα ειναι ακριβωψς ενα μηνα μικροτερα απο τον χρηστακο μου, ;) )

βανεσακι μου αντε κοπελα μου μηπως να ερθει κ η δικια σου σειρα??!!!!.....περπατα περπατα γιατι σα να της καλοαρεσε της μικρουλας εκει μεσα!! :lol::lol::lol: !!με το καλο κουκλιτσα μου!!!!!!

αγγελικουλα μου πωπωπω μα καλα τοσο γαιδουρια.... :twisted::twisted: τι να πεις....

ελπιζω σημρα να ειναι ησυχο το μωρουλινι σου!!!!πολλα φιλακια!!

λυδια μου τι κανεις γλυκια μου?????το μπεμπεδακι σου???πολλα γλυκα φιλακια στην κοιλιτσα!!!!

δωρακι μου τι κανει η μπουμπουκα σου????δωστης πολλα φιλακια!!!!!

μαρακι μου φιλεναδιτσα μου καλη τι κανεις???ολα καλα λοιπον απο τον γιατρο, τελεια!!!!!

φιλακια γλυκουλα μου σε σενα κ τα παιδακια σου!!!

αννα μαρια κανατε τα ψωνια σας μια χαρα, πωπω εβρασες μεσα στο αυτοκινητο ε??

καλα σιγουρα πιστευω πως παιζει ρολο κ αυτο που λες περιτυλιξη - θεση μωρου κλπ.

θα τα πουμε πιο μετα κοριτσακια μου (ελπιζω) , πινω το απογευματινο καφεδακι μου

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι, τα διορθώνεις και μετά μας παρουσιάζεις για παρανοϊκές! Δεν παίζωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαχαχαχαχα.......αννα Μαρια είσαι παρανοικη χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαααααα!!!!πολυ περπατημα βρε κοριτσια!!!ηρθε και η μαμα μαζι γιατι φοβοταν να με αφησει μονη, μη σπασουν τα νερα :lol::lol::lol:

δε με νοιαζει που αργω!!!!η κορη μου θα ειναι πιο νεα απο ολα τα μωρακια σας!!!!χαχαχα!!!! :lol::lol::lol:

κοριτσια, εδω και 2 μερες εχω καλοια διαφανα υγρα πολλα ομως, αλλα δεν το ειπα στο γιατρο.λετε να ειναι κατι???

α, επισης η περιτυλιξη δε σημαινει απαραιτητα και καισαρικη.ο γιατρος μου, την προηγουμενη παρασκευη μας ειπε οτι ξεγεννησε με φυσιολογικο μωρακι με 4 περυτιλιξεις παρακαλω!!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακι μου αντε ηρθε η ωρα...καλα το βαρος των μωρων ειναι τελειο...φαντασου σε αυτη τη βδομαδα περιπου τοσο βαρος εχουν οταν ειναι ενα στην κοιλιτσα οχι 2 οπως εσυ...μπραβοοοοοοο.....με το καλο κοριτσι μου..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καταπληκτικα νεα ειναι αυταα??????/

Βερονικακι μοοοοοοοοοοοου, εφτασε η ωραα μια μερα εμεινεεεεεεεεεεεεεεεε..

τι χαρα βρε κοριτσακι μου, με το καλο να ερθουν τα κουκλια σου, να γεννηθουν γερα και δυνατα :D:D:D:D

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοο :D:D:D

βανεσσακι ριχνεις πολυ περπατημα εε? μην βιαζεσαι οντως η δικια σου θα ναι νεο πιπινιι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...