Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕΝΕ "γυναικεία υπόθεση" Νο 2


Recommended Posts

ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ!!!

Θα μας βρείτε στη νέα μας διεύθυνση: Καφενέ "Κορίτσια για φίλημα" Νο3.

Σας περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας" κοριτσια για φιλημα" ,λοιπον Αννα Μαρια εισαι η νονα του Νο 3 εκλεισε νομιζω!!!!

σας ευχαριστω πολυ ολες για το ενδιαφερον σας ειστε το πιο γλυκο παρεακι μου οφειλω να πω ;) σας αγαπω πολυ ολες !!!!

λοιπον ο γιατρος μου,μου εγραψε κατι ορμονολογικες εξετασεις να κανω και υπερηχο και βλεπουμε μετα τι γινεται,εκανα και παπ και αναμενω,κατα τα αλλα εμεις τα ιδια,μας χιονισε πολυ παλι,σημερα βγηκαμε ολοι εξω το μεσημερι και τα παιδια κανανε βουτιες στο χιονι,αλλα τις περισσοτερες βουτιες τις εκανε το μεγαλυτερο παιδι μου ο αντρουλης μου :lol::lol: σαν μικρο παιδι κι αυτος το χαρηκε :lol::lol:

Ανθη μου συλληπητηρια για τον πεθερο της αδερφης σου,αρρωστος ητανε;;;

Αννα Μαρια γιατι δεν σχολιαζεις;;δεν σε συνηθισαμε ετσι τι επαθες;;;βολτιτσα ε!!!κατσε καλε εγω γραφω εδω,μαζι γραφουμε δηλαδη,τι μεταθεση θελεις να κανεις;;να πας σε αλλο σχολειο;;;

Χριστινα περαστικα στον μικρουλη σου και ευχομαι να μην παρουσιασει ασθμα και να το ξεπερασει γρηγορα

συμπεθερα Καλη χαιρομαι που εισαι καλυτερα,περαστικα και στους παππουδες σου

δεν σχολιαζω αλλα γιατι ο μικρος φωναζει και με χτυπαει να του βαλω μπεμπε λιλη θυμηθηκε τωρα ,τα υπολοιπα στο νεο μας ποστ

φιλιακιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...