Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου όμορφες τί κάνετε?.....:)....τα νινάκια μας?.....οι κοιλίτσες μας?.......όλα καλά εε?.....

εμείς πήγαμε το μεσημεράκι γιατρούλη....είμαστε μια χαρούλα, 2300 γρ ζυγίζουμε.... :P:P:P:P .....είμαστε φαγανούλικο μπεμπάκι.....χιχιχιχι.... :lol::lol::lol::lol:

Αναστασάκι μου.....άρχισες τα πλυσίματα καλή μου?.....

Νιάκι μου....μια χαρά τα διδυμάκια σου......θα πάρουν και το ανάλογο βάρος και θα είναι έτοιμα να τα πάρεις αγκαλίτσα..;)

Άννα Μαρία μου......τί κάνεις?........:).......ο Αντρίκος σου?....για να μην πω ο Ιάκωβος... :P:P:P:P

Πολλά φιλάκια σε όλεςςςςς....

μυριαμάκι μου.....πρόσεχε.......μην κάνεις δουλειές βαριές....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λυδια μου τελειωσαμε τα πλυσιματα,τα σιδερωματα,μονο η προικα εμεινε.Τι κανει το μπεμπακι σας?Μια χαρουλα τα κιλακια του,κι εμεις τριτη εχουμε γιατρουλη να δουμε που εφτασε!!να μου το φιλησεις!!! @};-:x Εσεις τα κανατε?

Που πηγατε καλε ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου...;).......μια χαρούλα είμαστε....:)....δόξα τον Θεούλη...:).....

εμείς δεν κάναμε τίποτα ακόμη.......και άρχισε να με πιάνει άγχος να σου πωτην αλήθεια....αλλά ακόμη δεν ήρθαν οι συρταριέρες και δεν ξέρω αν τα πλύνω που να τα βάλω... :roll::roll::roll: ....από την άλλη ο καιρός έχει αρχίσει να χαλάει με βροχες κτλ και δεν θα στεγνώνουν αν αργήσω κι άλλο από την υγρασία...:(.....έχω και το γραφείο και γίνεται ένας χαμός...ουφφφφφφφφφφφφφ....αλλά πρέπει να τα κάνω.....μάλλον από βδομάδα......η μητέρα μου με φωνάζει και μου λέει άντε να τελειώνουμε να είμαστε ήσυχες και εγώ πάλι το αναβάλω..... :roll::roll::roll:

εσείς τί καιρό έχετε στην Βέροια?.,,,,,,η φραουλίτσα σου κουράστηκε σήμερα?......κάνατε ωραιες δουλίτσες όμως..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ξεκινησαν οι βροχες σε μας.Χθες παντως που πλυναμε δυσκολευτηκαν να στεγωνσουν τα ρουχα,μεχρι και σημερα το μεσημερι ακομα ψιλονωπα ηταν.Βρες χρονο και ξεκινα, αποθηκευσε τα σε ναυλον με φερμουαρ ή βαλτα πανω σε ενα αδειο κρεβατι καλα τυλιγμενα με σεντονακι.Εχει δικιο η μαμα σου θα αγχωθεις μετα...τις μαλωνουμε αλλα παντα ξερουν κατι παραπανω απο εμας! ;)

Την κουρασα ειναι η αληθεια,αφου τωρα που ηρεμησα χτυπαει συνεχεια σαν να με μαλωνει!! :( αλλα μου αρεσει γιατι ξερω πως ειναι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ η φραουλίτσα μας η γλυκιά....;)........σου ΄λέει μανούλα σήμερα με κούρασες λιγάκι και δεν αντέδρασα...οπότε τώρα ήρθε η σειρά μου.... :lol::lol::lol: ...δεν υπάρχει πιο όμορφο συναίσθημα από το να τα νιώθουμε τα μωράκια μας...;).....

Αναστασία μου έχεις απόλυτο δίκιο....από βδομάδα θα κλείσω ένα απόγευμα το γραφείο και θα τα βάλω για πλύσιμο......άσε που τα δικά μου λέω να τα βάλω πιο γρήγορα......ξέρεις...τα νυχτικάκια, πυζαμούλες, εσώρουχα κτλ.....να τα έχω έτοιμα στην βαλίτσα μου....και του μωρού στην συνέχεια..;)....

δε μου λες.......παιδίατρο βρ'ηκατε?.....θήλαστρο θα παρεις από τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρηκα παιδιατρο και ηρθαμε σε επικοινωνια.Μου ειπε μολις επιστρεψουμε να επικοινωνησω μαζι του για να ερθει να μας δει!!Στη γεννα θα εχω της κλινικης!

Δεν πηρα θηλαστρο ακομα,θα δω πως θα παω, αν θα θηλασω και μετα θα στειλω τον συζυγο να παρει!

Σωστη σειρα, φτιαξε την βαλιτσα σου και μετα του μωρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!!!!!!!!ti kanete???vlepw lete gia valitses kai plysimata...h gnwmh mou einai na mhn ta kathisterisete ftiaxte ta na fygun na mhn ta exete anxos gia na apolaysete to telos tis eggymosynhs sas xalares giati otan tha erthoun ta mwrakia tha arxisoun ta gluka trexamataaaaaaaaaa opote kanteta kai ksekourasthte sto telos!!!!!!!!!!!!!

emeis shmera pame sta petherika na meinoume...ayrio giortazei h pethera mou kai tha meinoume ekei gia sk na xaroune kai ligo ton mpempi!!!!!!!kale ti pragma kai ayto otan fevgeis na pas kapou me to mwro???????????oloklirh metakomish ekana...to ti pragmata phra mazi den legete.....+ta dika mou..pwpwpwp kai na fantastite ola ayta gia mono 2,5 meres.......oufffffffff afhste pou exw anxos monimo oti kati exw ksexasei!!!!!evala kai ston mpempi ta kala tou shmera kai ton evgala fwtografia na krataei ena xarti pou leei "xronia polla giagia"einai supeeeeeeeeeer tha xarei poly pou tha to dei :P:P:P:P

na sas valw kai photo na to deite!!!!!!!!! :P:P:P:P

post-11182-13873937889771_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εύη, κι εγώ σαν εσένα είμαι, σκασίλα μου με τις δουλειές. Δε χολοσκώ καθόλου αν τα έπιπλα είναι λίγο σκονισμένα ή ο νεροχύτης έχει άπλυτα πιάτα. Αλλά σκεφτόμουν ότι με το μωρό, που είναι τόσο ευαίσθητο, ειδικά στην αρχή, θα πρέπει να καθαρίζουμε πολύ συχνά, όχι σφουγγάρισμα μια φορά τη βδομάδα, ας πούμε...

Κι εγώ δεν μπορώ να έχω γυναίκα στο σπίτι, νιώθω άσχημα. Όταν θα μετακομίζαμε είχα φέρει την οικιακή βοηθό της θείας μου, που είναι από τις Φιλιππίνες (η οικιακή βοηθός, όχι η θεία μου), γιατί ήμουν και τότε έγκυος, παρ' όλο που είχε παλλινδρομήσει, αλλά φοβόμουν να ξεπατωθώ στις δουλειές, μη μου ανοίξει καμιά τρελή αιμορραγία. Άλλωστε, μερικές μέρες μετά θα έκανα ακόμα έναν υπέρηχο για να βεβαιωθούμε 100%, και είπα να μην το διακινδυνεύσω. Ένιωθα, όμως, πολύ άσχημα, έτσι έκανα κι εγώ ένα σωρό δουλειές, και της έδινα και περισσότερα λεφτά απ' όσα έπαιρνε, γιατί την ξέρω και πάρα πολλά χρόνια, καμιά δεκαετία. Μένει κιόλας με τη θεία μου, δεν πηγαίνει απλά να της καθαρίζει, και είναι μέλος της οικογένειας. Πάντως, σίγουρα θα τη φέρω για μια γενική τις μέρες που θα είμαι στην κλινική.

Λυδία, με σκότωσες μ' αυτό το Ιάκωβος..... Όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!

Το μικρό σου πάντως, μια χαρά, θρεφτάρι!!! Εμένα είναι γύρω στα δύο κιλά, τη Δευτέρα που θα πάμε θα μάθουμε.

Νία περιμένουμε φωτογραφία του δωματίου!

Χριστίνα, τέλεια η φωτογραφία του μικρού!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!καλησπερα γλυκουλες μου!!!!!

πως ειστε???? τα μωρακια σας??

εμεις επιστρεψαμε σπιτακι μας αργα το σπογευματακι!!!!προσπαθησα να σας γραψω αρκετες φορες απο το κινητο μου αλλα δεν τα καταφερα!!! :(

δοξα το θεο πηγαν ολα καλα , αν κ ηταν ενα παρα πολυ δυσκολο χειρουργιο αυτη η καισαρικη μου κ μετα υπεφερα απο τον πονο.

σημασια ομως εχει οτι ειναι γερο το παιδακι μου , κ εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεννηθηκε 3000 κιλακια κ ειναι μελαχρινουλης με μπολικο μαλακι ο χρηστακος μου!!!!

κοριτσακια μου σα αφηνω τωρα γιατι ειμαι πολυ εξαντλημενη , θα τα πουμε οταν μπορεσω παλι , ελπιζω αυριο!!!!

πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, καλώς όρισες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να σας ζήσει και να έχεις καλή λοχεία!

Φαντάζομαι θα μας πεις τις λεπτομέρειες άλλη φορά για το χειρουργείο, κ.λπ., οπότε δε ρωτάω τίποτα!

Ξεκουράσου και σε περιμένουμε στην παρέα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήλθες ηλιαννακι μου να ζήσει ο μικρός μπομπιρακος καλη λοχεια και σε σένα κοριτσάκι μου και σε περιμένουμε μόλις βρεις χρόνο φιλακια πολλααααααααααα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα καλη λοχεια κοριτσακι! να το χαιρεστε!

αννα μαρια ελπιζω να μη γεννησεις τοσο νωρις!!!!

λυδια μια χαρα μπουλουκακι ειναι το μωρακι σας!

νια αφου σαρεσουν τοσο οι δουλειες να παιρνεις τα παιδια σου κ να ερχεσαι απο εδω να με βοηθας :lol::lol::lol:

ευη παλι καλα που δεν εγινε καμια βλακεια με αυτους..

αγγελικουλα μουυυυ τι κανει το μαναρι σου?

δωρα αν παιδευεσαι πολυ το βραδυ να δοκιμασεις να το θηλαζεις ξαπλωτη, εγω το φοβουμουν παρα πολυ αλλα ειναι ΣΩΤΗΡΙΟ!

τιτινα ο μικρος ειναι απλα τελειος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το. Βλέπω να βάζω φωτο σήμερα αννα Μαρια μου γιατί τώρα ήρθε οπότε τι να του πω είναι πτώμα ...κρίμα είναι.....

Καλα ο γαμπρουλις μου είναι άλλο πράγμα χαχαχχαχα παει και το δωράκι στην γιαγιακα του ........ Έτσι θα κουβαλάει και τα δώρα στην καραμελιτσα μου χιχιχι....

Με έχει πιάσει μια νυσταζεις τώρα λέω να την πεσω σιγά σιγά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανακι καλη λοχεια κοριτσι μου, να σας ζησει και μπομπιρας!!!Εδω ειμαστε εμεις ακομα.....

Χριστινακι σουπερ ο μικρος!!!Καλα θα ξετρελαθει η γιαγια!!!Χαρα στο κουραγιο σου τοσο μικρουλης και τον μετακινεις!!!

Νια μου αν νιωθεις κουρασμενη να πας να ξαπλωσεις, οι εγκυες δεν πρεπει να πιεζονται!!Ποσα κιλα πρεπει να φτασουν τα μωρακια για να τα κανεις?

Λενακι αυτο το ξαπλωτο στο δειχνει κανεις ή αυτοσχεδιαζεις?Γιατι εγω για να το κανω θα πρεπει να σπρωχνω τον αντρα μου 1 ωρα πριν να μαζευτει για να χωρεσουμε! :lol::lol:

Κι εγω εφυγα για νανι...αρχισα να κοιμαμαι αργα και να ξυπναω αργα και δεν μου αρεσει νομιζω χανω ολη την ημερα....αλλα ακουω συνεχεια και το ρητο "κοιμησου τωρα οσο ακομα προλλαβαινεις"

Καλο βραδυ σε ολες φιλια θα τα πουμε αυριο.

Υ.Σ. Αρε συμπεθερααααααααααααα μας την εκανες λουις και η νυφη ψαχνει τον γαμπρο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, κι εγώ το ελπίζω να μη γεννήσω τόσο νωρίς...

Νία, δεν πειράζει, κι αύριο μέρα είναι, εγώ πόσο καιρό σας είχα να περιμένετε για τη ζωγραφιά; :P

Αναστασία, κι εγώ μια ζωή έτσι, αργά κοιμάμαι και αργά ξυπνάω. Δε νιώθω ότι χάνω τη μέρα, αντίθετα, νιώθω ότι χάνω τη μέρα όταν ξυπνάω νωρίς, είμαι όλη μέρα σα ζόμπι και δεν μπορώ να κάνω απολύτως τίποτα! Μη φρικάρεις πολύ με το μωρό, εννοείται ότι δε θα το έχομε όλη μέρα κλεισμένο στο σπίτι! Θα σαλτάρουμε κι εμείς. Τώρα εκεί πέρα έχετε χιόνια και παγετώνες, οπότε αναγκαστικά θα είστε πιο περιορισμένοι. Πάντως μετά τις σαράντα μέρες, αλλά και νωρίτερα, μια χαρά μπορείς να βγαίνεις με το μωρό! Ένα είναι σίγουρο: δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρω και να πάμε να μείνουμε στην πεθερά, ούτε για μια νύχτα! Πέρα απ' το ότι είναι στην Πάτρα, είναι και το παιδί μου κρίμα, τι φταίει αυτό να υποστεί τέτοιο πολιτισμικό σοκ; Σε οποιαδήποτε ηλικία!

Όσο για τον ξαπλωτό θηλασμό, είναι όταν ξαπλώνουμε εμείς πλευρό, το μωρό ανάσκελα, και το βυζί μας να κρέμεται στο στόμα του; Δεν ξέρω, αλλά νομίζω ότι θα νιώθω σα σκύλα ή σα γάτα ή σα γουρούνα που θηλάζει τα μικρά της. Πέρα απ' το ότι, μπορεί να με πάρει ο ύπνος και να πέσω πάνω στο μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακο εχει κ βιντεακια στο γιουτουμπ που σου δειχνουν ακριβως τη θεση

ξαπλωνεις στο πλαι, παιρνεις το μωρο το ξαπλωνεις στο πλαι 9ολο το σωμα του να ειναι στο πλαι, να μην κοιταει η κοιλιτσα προς τα πανω) πιανει βυζι, τρωει, κ αν κοιμηθει κοιμασαι κ εσυ ;)

μιλαμε ειναι σουπεεεεεεεεεεεεεεεερ οταν την τολμησα (πρεπει να ηταν 4 μηνων ο αναστασης) ΣΩΘΗΚΑ!

αντε καλε που θα τον πας τον αντρα σου? ποσο χωρο πιανει μια φραουλιτσα?? :lol::lol:

νια αφου σε επιασε μια νυσταζεις πανε ξαπλωσε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, εγώ κάπως αλλιώς τον είχα καταλάβει τον ξαπλωτό θηλασμό. Ελπίζω να θηλάσουμε όλες και θα μάθουμε όλες τις στάσεις! :P

Ουφ, εμένα σήμερα είναι το στομάχι μου χάλια. Μάλλον το πιέζει ο Ανδρέας. Σε κάποια φάση ανέβαινε το φαγητό συνέχεια στο στόμα μου, μπλιάχ... Μετά μου δίνει μια κλωτσιά στο πλευρό, τσίριξα απ' τον πόνο και πιο πολύ απ' την έκπληξη! Πολύ με ταλαιπωρεί σήμερα!

Νία, καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αννα μαρια ασε... κ εμενα χτες ολη μερα σφηνωμενος στο δεξι μου πλευρο ηταν

κλωτσουσε συνεχεια κ μιλαμε για πολυ πονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσιααααααα τι κάνετε υπναρουδες???πωπω εχει πολύ κρυοοοοο σήμερα...εμείς είμαστε μια Χαρούλα....ο μπεμπης μια χαρά κοιμήθηκε το βράδυ....είμαστε στις πεθεράς...εχει ξετρελαθει με τον μπέμπη...δεν τον αφήνει από τα χέρια της....χιχιχιχ..επίσης κατουρηθηκε από την χαρά της με την κορνίζα με την φωτογραφία που τις φτιάξαμε....;-)

ηλιανακι μουυυυυ να σου ζήσει ο μπεμπουλης καταλαβαίνω θα ειισαι λιγο πιεσμενη τώρα με τα 3...εύχομαι να βρείτε γρήγορα τους ρυθμούς σας...καλή λοχεία να έχεις και σε περιμένουμε να μας τα πεις οοοοολααααα;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydiaaaaaaaaaaaaa............kalhmera xristinaki ...........trelathike h giagia e???????etsi einai h giagiades oi kales vevaia giati einai kai merikessssssssssssss............apapa............ax shmera lev na kanv diafora ston eayto moy maskes mallia nyxia apotrixosh........einai o kairos moyntos kai brexei kai einai gia araliki ............ apo fagaki shmera den exv na kanv kati giati exoyme apo extes gioybarlakia.......

kalhmera se oles filakiaaaaaaaaa..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοπελες!!!!

Νια μου τι κανεις?Ξεκουραστηκες?Εχεις δικιο οτι πρεπει ο καιρος σημερα για αραγμα και μποτε! ;) Το καροτσι σας το ερωτευτηκα τελος!!Καλα εκει στην αλλαξιερα για ενα στρατωνα εχετε πανες πωπω,τελεια.Και πολυ ομορφο που η κουνουπιερα ειναι απο ψηλα κι οχι πανω στο κρεβατακι.Μεγιααααααα να τα χαρειτε με τα μωρακια σας, γερα να ειναι!!!

Λενακι εφοσον το εκανες πραξη και ειναι βολικος ο ξαπλωτος θηλασμος θα το δοκιμασω, αλλα μετα δεν πρεπει να ρευτει?

Αννα Μαρια κι εμενα μου αρεσει ο υπνος αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη δεν ξερω τι θελω, να κοιμαμαι ή να ειμαι ξυπνια....?

Κι εμενα χθες το στομαχι ηταν αστα να πανε.Ανακατευομουν καποια στιγμη το απογευμα κι ενιωθα πιεση...αυτη η μαιμουδιτσα με εσπρωχνε για τα καλα και μου ριχνει και κλωτσιες στην αριστερη σαλπιγγα και μου παταει την ουρηθρα.Αφου νιωθω την αισθηση να θελω να παω τουαλετα συνεχεια και δεν μπορω να σηκωθω απο τον καναπε,διπλωνομαι και νομιζω θα τα κανω πανω μου η γρια!! :lol::lol:

Δωστε ιδεα για φαγητο εχουν στερεψει οι συνταγες μου...εκτος απο ψαρι γιατι δεν θα παω στην αγορα σημερα λογο καιρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!τι κανετε???

χριστινακι, δεν εχω λογια για το μικρο!!!!ειναι γλυκας!!!!φτουυυυυ!!!

ηλιαννακι, να σας ζησει ο χρηστακος σας, παντα υγιης και καλοτυχος να ειναι!!!ταλαιπωρηθηκες κοριτσακι,ε???φανταζομαι ομως τωρα τα εχεις ξεχασει ολα!!!!επισης φανταζομαι πως θα ειναι με 3 παιδια!!!!

αναστασια μου, τι κανεις εσυ???συνεχιζεις να χανεις κιλα??? ανυπομονω κι εγω νε γεννησω και να επανελθω στα κιλα μου!!!δε μου κανει ουτε ενα ρουχο τωρα που κρυωσε ο καιρος~!!μονο μια φορμα την οποια φοραω σε ολες τις εξοδους μου!!!!φοβερη θυληκοτητα μιλαμε!!!

νιακι πλεκετε, ε???κι εμενα ειχε παει η μαμα μου λονδινο και αγορασε εκει μαλλι απο προβατοκαμηλο, ειδικο για μωρα!!!ειναι τελειο και παρα παρα πολυ απαλο!!!!επλεξε κουβερτουλα, παπουτσακια, και ζακετακια!!!

αφηστε κοριτσια, χτες ηρθαν τα πεθερικα να μας επισκεφτουν.ξερετε, οι ακατανομαστοι!!!τους ετοιμασαμε γλυκα, φαγητα, τα παντα και ουτε μια καλη κουβεντα, εστω απο ευγενεια!!!!το αποκορυφωμα το εξης¨ο μπαμπας μου φτιαχνει κρασι και κατα κοινη ομολογια ειναι τελειο!οσοι το εχουν δοκιμασει, παθαινουν πλακα.τους βαζουμε λοιπον και τους ρωτα ο αντρας μου πως σας φαινεται το κρασι???και λεει ΑΥΤΗ>> ξυνουλι ειναι!!!!Το πως δεν της αρπαξα τη ν ξινη της τη μουρη να τη βουτηξω μεσα στη σαλατα ουτε κι εγω δε ξερω πως το απεφυγα!!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!

Συγχιστηκα παλι!!!

νιακι, βαλε φωτο!!!!

λυδια μου, κλειστο και μια μερα το γραφειο να οργανωθεις και να ξεαγχωθεις λιγο κι εσυ!!!

φιλακιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι θα της εφερνα καπελο τη σαλατα να τρεχουν τα μαρουλια και οι ντοματες στο χτενισμενο μαλλι !!Αι σιχτιρ η κ...γρια!!Την αλλη φορα σκ...α να την βαλεις να φαει!!! :evil: Συγχύστηκα τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...