Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Μινα συγχαρητήρια εύχομαι να έχεις μία πάρα πολύ καλή εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια καλές γιορτές και εύχομαι το 2012 να είναι μία καλή χρονιά γιά όλες μας.Να έχουμε πολλές εγκυούλες και πολλές γέννες!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά και απο μ'ένα και μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες σας για τα γλυκά σας λόγια.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Χρόνια πολλά και ευλογημένα σε ολα τα κοριτσια και ολον τον κόσμο!!!!

Μινα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Ευχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και ένα ή δυο ή τρια γερά μωρακια!!!!

Αγγέλα μου καλή αρχη κορίτσι μου!!! Μην στεναχωριεσαι, όσο είναι δυνατο αυτό... Οταν κλεινουμε την πορτα του σπιτιού μας μας νοιαζοτν τι πιστεύουν αυτοί που ειναι μεσα και οχι οσοι ειναι απέξω... Κι ο αντρούλης μου δεν εχει καμία στηριξη απο τους δικούς του, το αντιθετο θα ελεγα! Ειναι πολυ αρνητικοι στην προσπαθειά μας και το δειχνουν με οποιον τροπο μπορούν!!! Στην αρχη στεναχωριοταν πολυ, τωρα οσο περναει ο καιρός δεν πολυνοιαζεται... Αλλωστε αναγκη εχουμε την ηρεμια και την στηριξη, αν καπιιος δεν θελει προβλημά του....

Αυτες οι μερες ηταν περιεργες και για εμας! Ριξαμε την οαραμονη εναν τρελό καβγά, χωρις πολλά λόγια και χωρις καθολου φωνες, εγω εριξα πολύ κλαμα και τα μουτρα κρατησαν 1 ολοκληρη μερα! Πρωτη φορα μαλωνουμε ετσι και δεν μιλαμε για τοσες ωρες ξαι στεναχωρεθηκα πολύ! Τελικα ο λογος ηταν πολυ χαζος ως αυνηθως και φιλιωσαμε το βραδυ της οαραμονης!!! Παραμονη πρωι ΑδΙΑΘΕΤΗΣΑ επιτέλους!!!! Οποτε με την βοηθεια του Χριστού και της Παναγίας περιπου 4 του Ιανουαριου πάμε για την νέα εμβρυομεταφορα! Ευχομαι να πάνε ολα καλά Παναγίτσα μου και να αρχισει η νεα χρονιά με τα πιο ομορφα νέα της ζωής μας!!!!

Diaz, τερι, λαγονησι, λαμπρινή, παπακι, σοφία, littledancer, kon, meredaki και ολες οι κοπελες που προσπαθουμε παρεουλα καλη επιτυχια και η Παναγιτσα κοντά μας!!!

Εγκυούλες όλα καλά να πηγαινουν και η Παναγιτσα στο πλευρό σας!!!

Φιλακια ανετρητα και χρονια πολλά και καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Γράφω τις ευχές μου για τα χρόνια πολλά κι εδώ... κακό δεν κάνει! Υγεία, αγάπη, ομόνοια και η Παναγίτσα να κάνει το θαύμα της για όλες μας που προσπαθούμε και σύντομα να μείνουμε εγκυούλες! Στις εγκυούλες μας με το καλό να έρθουν τα μπεμπάκια τους!

Μελίπικτό μου αυτοί οι χαζοκαυγάδες είναι ανούσιοι και το μόνο που καταφέρνουν είναι να μας χαλάσουν τη διάθεση. Μετά ούτε που τους θυμόμαστε! Επίσης αν κατάλαβα καλά έγινε μια μέρα πριν έρθει επιτέλους η ακατανόμαστη, οπότε η ψυχολογία μας είναι κάπως περίεργη και τα νεύρα μας κάπως τσιτωμένα... Κράτο το θετικό των ημερών που είναι ότι ήρθε η ακατανόμαστη, οπότε βουρ για την εμβρυομεταφορά! Εύχομαι ολόψυχα να είναι τυχερή και το 2012 να ξεκινήσει με τα καλύτερα νέα!

Αγγέλα μου κρίμα καλή μου αυτές τις μέρες και σε αυτή τη φάση που είσαι να γίνει αυτή η σύγκρουση με τους δικούς σου, αλλά μην ξεχνάς το στόχο σου και τον αντρούλη σου που σε αγαπάει και είναι δίπλα σου! Σκέψου ότι σε λίγο καιρό θα έχετε τα εμβυάκια σας στην κοιλίτσα σου και θέλουν αγάπη και ηρεμία! Άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν! Εσύ στο στόχο σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας έχεις ευχάριστα σύντομα! :YMHUG:

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινα μου πολλα συγχαρητηρια!!!ευχομαι μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!σοφακι μην απελπιζεσαι κι εσυ..ολες το χουμε ζησει και καποια στιγμη γινεται..υπομονη..το 2012 θα ερθει με πολλα μωρακια στην πλατη να τα μοιρασει σε ολες τις γλυκιες μανουλες που τα περιμενουν πως και πως!!!εχυομαι χρονια πολλα σε ολες!Αγγελα καλη συνεχεια και μελιπικτο μου με το καλο μια νεα προσπαθεια..δυστυχως ολες αυτες οι διαδικασιες βαζουν τα ζευγαρια σε πολυ μεγαλη δοκιμασια..ειναι λογικο να καυγαδισετε..μη στενοχωριεστε..θα ερθει το μπεμπακι και ολα θα εξαφανιστουν..υπομονη και πολυ καλη χρονια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA !!!!

shmera ekana gia defteri fora xoriaki 22/12 eitan 89.79 k simera 27/12 748,7 o giatros eipe oti ola pane kala efxomai na to doume kiolas sti sosti 8esi k etsi pia na arxiso k ego ligaki na xeromai .

cuando, Αγγέλα,melipikto,sofia k1, kon21,mariaaaa, sas eyxarristw poly poly k sas efxomai ta kalitera k se sas.

filia polla se oles !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα, συγχαρητήρια, τι ωραία νέα!!! :)

Ευχαριστώ τα υπολοιπα κορίτσια για τις ευχές σας,melipikto, cuando,diaz,σε όλες πολλά φιλάκια κι αν κάποια ξεχνάω συγχωρέστε με!Αχ βρε melipikto, στενοχωρήθηκα που έγινε αυτό μέρες που είναι αλλά ευτυχώς κορίτσι μου είστε αγαπημένοι κι όλα καλά!δεν μας φτάνει η ένταση απο την προσπάθεια...

Σήμερα πάντως νιώθω κάπως καλύτερα αν και ξυπνάω ξαφνικά τη νύχτα, το θυμάμαι και με πιάνει ένα σφίξιμο στην καρδιά.Αρκετά όμως με αυτά.Την Παρασκευή έχω ραντεβού με το γιατρό μου για τον πρώτο υπέρηχο και θα σας πω νέα :) Αυτά απο μένα.Πολλά πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου.....κοιτα να ηρεμήσεις......γιατι το ξερεις οτι δεν ειναι καλό να εισαι στεναχωρημένη τωρα που εισαι στην προσπαθεια.

Κακιά στιγμή ηταν αυτη με τους γονείς σου.....είμαι σίγουρη οτι σε λίγες μερες θα ειστε μια χαρά.

Είναι σημαντικό που σε στηρίζει ο συντροφός σου!

Meli...οι καταστάσεις που περναμε ειναι δύσκολες και σίγουρα δημιουργούν εντάσεις...

Πρέπει λίγο να χαλαρώσετε...τωρα που θα ξαναπροσπαθησετε κορίτσια....μην δίνετε και πολύ σημασία σε κάποιες καταστάσεις.....να είστε αισιόδοξες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi μου πώς είσαι; καλημέρα σε όλες! :)

Τώρα έχω ρίξει όλο μου το βάρος στην προσπάθεια, δυστυχώς με το άλλο μέτωπο δεν πολυμιλάμε αν και χθες βράδυ μου έκαναν ένα δειλό τηλεφώνημα,δεν θέλω να δημιουργώ κι ενοχές στους άλλους ακόμη κι όταν φταίνε αλλά δεν θέλω και πολλά πολλά.Να περάσουν τα δύσκολα και ξέρω οτι θα φτάξουν τα πράγματα, έστω και τυπικά.Φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA !!!!

shmera ekana gia defteri fora xoriaki 22/12 eitan 89.79 k simera 27/12 748,7 o giatros eipe oti ola pane kala efxomai na to doume kiolas sti sosti 8esi k etsi pia na arxiso k ego ligaki na xeromai .

cuando, Αγγέλα,melipikto,sofia k1, kon21,mariaaaa, sas eyxarristw poly poly k sas efxomai ta kalitera k se sas.

filia polla se oles !!

μινα μου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι απιστευτα πολυ για σενα......ευχομαι αυτη τη φορα ολα να πανε κατ ευχην για σενα......και σε 9 μηνες να εχεις γεματη αγκαλια!!!!!!! :)

κοριτσια καλη χρονια να εχετε και με πολλα πολλα σπορακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia, eixa problima me tin sundesi mou kai den borousa na mpo!

loipo exo kala NEAAAAA!!! eimai epitelous EGKUOSSSSS!!! EKANA TIN DEUTERI MOU EKSOSOMATIKI.

Adiathetisa 23/11 kai ksekinisa enesoules. stis 5/12 ekana oolipsia kai eixa 9 augoulakia apo ta opoia ta 7 gonimopoihthikan. stis 10/12 ekana embriometafora 2 blastokustes kai ta upoloipa den ta kratisame giati den itan polu kala gia katapsiksi!!! stis 19/12 27h mera tou kuklou ekana xoriaki kai bgike 165 monades :) ksana ekana meta apo 3 meres 22/12 kai itan 689 monades :) Simera ekana to proto uperixo an kai ligo noris eidame 2 sakous :) :) kai stis 8/01 tha pame na akousoume kardoules :) eimai polu xaroumeni kai ego kai o antras mou!!! meta apo 4 xronia ta kataferameeeee!!!!

mina mou sugxaristiria koritsi mou na exeis mia uperoxi teleiomini egkumosini... :D

aggela kali arxi kai kali epituxia se ola ta koritsiaaaaa

sas filoooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!γιούπιιιιιιιιιιιιιιι [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] μπράβο beboula μου,δίνεις μεγάλη χαρά με τα νεα σου σε όσες προσπαθούμε! και 2 μπεμπάκια!!!ποπο!!!ανυπομονώ να ακούσω με συγκίνηση την εμπειρία σας απο τις καρδούλες που θα χτυπάνε σαν ταμπούρλο στις 8/1!!!μπράβο κοριτσάρα μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Χρόνια Πολλα! με πολλα μωρα!

Beboula Συγχαρητηρια με το καλο να ακούσετε καρδούλες απο τα διδυμάκια σας.!

Αγγελα μου Καλη επιτυχία και ψυχραιμία ολα να πανε καλα μην δίνεις και πολύ σημασία γιατί αλλο εχει προταιραιότητα. Πολλα φιλια

Μινα σουπερ η χοριακή σου!

Πολλα φιλια σε όλες εμεις μια χαρα ξεπερνάμε σιγα σιγα τα ακροαστικά μας και Δευτέρα φύγαμε οικογενειακώς για Αράχωβα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Benoula τι τελεια νεα!!! Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! Ευχομαι μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να κεατας αγκαλιτσα τα θαυματακια σου!!!

Μινα μου τελεια η χοριακή!!! Αντε τωρα να ακουσετε και την ή τις καρδούλες και οιος σας πιάνει!!!!!

Αγγέλα μου υπομονη και ηρεμια!!! Μην αφηνεις τιποτα και κανεναν να σε επηρεαζει κι ολα θα οανε καλα!!!!

Λαμπρινη μου περαστιουλια της μωρέ! Καλό ταξιδι και να περασετε τελεια!!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια και καλή χρονιά να εχουμε!!!

Σαββατο θα παω στον γιατρό να δουμε αν εχω ωαριακι και ενδομητριο και να κανονισουμε την εμβρυομεταφορά!!! Μακαρι Παναγίτσα μου να πανε ολα καλά αυτη την φορά και να πραγματοποιηθεί το όνειρό μας.......

Θα σας ξαναγραψω!!! Μεχρι τοτε πολλά πολλά φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!

Βρε Μελίπικτο κόντεψα να βάλω τα κλάματα με την αλλαγή στη λίστα! :-*:-*:-* Καλή επιτυχία, περιμένουμε νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 !!!!!!!!!! se eyxaristw poly poly xeromai pou ta ksanaleme edo mesa sou efxomai k esi oti pei8ymeis na to exeis !!!!! se filo !

beboula07 synxaritiria kopela mou sou efxomai na exeis mia teleiomeni egkimosini k ola na pane kala !!

aggela sou efxomai kalh arxh k ola na pane kala !!!

sas filo na exete ena omorfo vradi !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσακι!!!! με το καλο να δειτε το σπορακι σας!! :):)

φιλια σε ολες τα κοριτσια που προσπαθουν και περιμενουν τα μωρακια τους.. ερχονται!!! Φιλια στις κοιλιτσες για τις εγκυουλες... καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula07 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις και με το καλό να έρθουν τα μπεμπάκια σας! Και διδυμάκια... τέλεια! Κάθε καλό!

Mina2 τέλεια η χοριακή σου! Εσύ είσαι σίγουρη ότι είναι μόνο ένα;;; Με το καλό να έρθει!

Λαμπρινή μου καλά να περάσετε! Περαστικά στο μικρουλάκι σου!

Αγγέλα όπως είπαμε... επικεντρώσου στο στόχο σου χωρίς άγχος. Μη δίνεις σημασία σε κανέναν. Το σποράκι έχει απόλυτη προτεραιότητα!

Μελίπικτό μου με το καλό κοριτσάκι μου να σας δώσει το πράσινο φως ο γιατρός για την εμβρυομεταφορά... και το κυριότερο να είναι τυχερή!

Σας φιλώ όλες νυν και μελλοντικές εγκυούλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα συγχαρητηριαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη !!!!!!διδυμακια!!!τι καλα!!!!!!!θα τρελαθεις απο τους χτυπους!χαχαχα!!!!!

ευχομαι το 2012 να ειναι γεματο με μωρα!!!

καλη χρονια να εχουμε !!!!!!!!!!!με υγεια -αγαπη- δυναμη !!!!ευχομαι ολα μας τα ονειρα να πραγματοποιηθουν!!!!!!φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλα διπλα συγχαρητηρια!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Θα ακουσετε δυο καρδουλες [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] οντως χαμος εχει να γινει! :lol::lol:

Να προσεχεις περισοτερο τωρα τα μωρακια σας και να εχεις μια τελειομηνη εγγυμοσυνη!

Μινα τη ευχαριστα νεα και απο εσενα!!! :D:D:D

Συγχρητηρια !!Στον πρωτο υπερηχο θα ξετρελαθειτε!!

Με το καλο και εσυ να πανε ολα καλα!!!

Αγγελα και μελι σιγουρα αυτες οι διαδικασιες φερνουν εντασεις και οι σχεσεις δοκιμαζονται.

Εσεις ομως επικεντρωθειτε στο σκοπο σας, και οσο μπορειτε φροντειστε να ειστε ηρεμες.

Καλη επιτυχια ,θα περιμενουμε νεα σας!

Κοριτσια ερχετε και η σειρα σας!

Η λιστα μας πηρε φορα και κοκκινιζει!

Χρονια πολλα και πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina μου νομίζω ότι η χοριακή σου είναι απλά, τελεια!!!! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Baboula πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Τρελένομαι για διδυμάκια :lol::lol:

Η Παναγίτσα να είναι πάντα δίπλα σας!

Μέλι μου, έφτασε και πάλι η ώρα! Θα πάνε όλα καλά είμαι σίγουρη, είμαστε όλες δίπλα σου!Αχ! Δηλαδη θα περιμένουμε χοριακούλα τέλος του μηνός????

Αγγέλα μου, ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να νοίωθεις ότι οι δικοί σου άνθρωποι δεν σε καταλαβαίνουν αλλά καμιά φορά κι έμεις οι ίδιοι, επιρεασμένοι από ότι μας συμβαίνει και με ψυχολογία χάλια και νεύρα τσιτομένα, τους κρίνουμε ίσως λίγο αυστηρά και δεν βλέπουμε τις προθέσεις τους που είμαι σίγουρη ότι είναι καλές! Κι εμένα μου συνεβει. Μη ξεχνάς ότι η άγνοια τους για το θέμα, τους κάνει να μην μπορούν να καταλάβουν ούτε την ανάγκη μας για την απόκτηση ενός παιδιού ούτε την ίδια την μέθοδο! Εμεις είμαστε ψαγμένοι και γνωρίζουμε! Εσύ να είσαι ήρεμη και εχοντας τον αντρούλη σου δίπλα σου όλα θα πανε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

Μακαρι να μας βοηθήσει η Παναγίτσα και να αποκτήσουμε κι εμείς παιδάκι!

Από το στόμα σας και στου Θεού τ'αυτί που λένε!

Αγγέλα νομίζω κοντά θα τις κανουμε τις εμβρυομεταφορές! Οπως και τις σπερματεγχύσεις τον σεπτεμβριο!!! Μόνο που τώρα θα έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα και θα γιορταζουμε παρεούλα!!!!

Τέρι μου εφτασε ο καιρός πάλι, ναι! Χάσαμε έναν κυκλο και μας πηγε λίγο πίσω αλλά κάθε εμπόδιο για καλό που λένε και εύχομαι να μείνει αυτή την φορά έστω ένα από τα δύο εμβρυάκια που εύχομαι να ξεπαγώσουν καλά και να μην χάσουμε κανένα από τα δύο!!!!

Ντιαζάκι μου μακάρι κοπέλα μου! Αφού πήρε φόρα η λίστα να μην την σταματήσω πάλι εγώ!!!! Αν γινουν οπως τα υπολογίζω πριν τις 20/1 θα ξερουμε!!!!!!!

Λιλάκι με το καλό η αυχενική και εύχομαι τα αποτελέσματα της θρομβοφιλίας να ειπναι αρνητικά και να αταματήσεις τις ενεσούλες!!!

Λία μου ευχαριστούμε! Με το καλό να τον κρατήσετε αγκαλιά τον μπέμπη!!!!

Σας στέλνω σε ´ολες τα φιλιά και την αγάπη μου!

Λέω να πάω καμιά βόλτα στα μαγαζιά για βιτρινάιζινγκ μιας και χρήμα δεν υπάρχει για αγορές!!! Ας είναι δεν με πειράζει καθόλου αφού ο σκοπός μας είναι ιερός!!!!

Καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!! Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες θα κρατάς στα χέρια σου αυτό που όλες περιμένουμε με τόση ανυπομονησία!!!!! Το 2011 έκλεισε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για εσάς. Ας ελπίσουμε λοιπόν ότι το νέο έτος θα φέρει περισσότερα μωρά, μεγαλύτερα χαμόγελα και περισσότερα ευτυχισμένα ζευγάρια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;teri έχεις δίκιο,τα νεύρα μου ήταν ήδη τεντωμένα κι αν δεν ήταν κι ο καλός μου να με ηρεμήσει ήμουν έτοιμη μέχρι και την προσπάθεια να διακόψω :? ευτυχώς ήδη νιώθω καλύτερα και με τους δικούς μου μιλάω στο τηλέφωνο - κάνω οτι δεν πειράχτηκα αλλά μέσα μου πονάω γιατί η εξωσωματική ήταν μόνο η αφορμή για να βγουν άλλα στη φόρα.Τελοσπάντων,περασμένα ξεχασμένα.

Μελίπικτο πάντα μαζί πάμε!!! :):):) αύριο θα ξέρω πιο πολλά αλλά πρέπει να είμαστε κοντά, τι καλά!!!γλυκές μου καλό βράδυ,έχω ταξίδι αύριο!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 !!!!!!!!!! se eyxaristw poly poly xeromai pou ta ksanaleme edo mesa sou efxomai k esi oti pei8ymeis na to exeis !!!!! se filo !

beboula07 synxaritiria kopela mou sou efxomai na exeis mia teleiomeni egkimosini k ola na pane kala !!

aggela sou efxomai kalh arxh k ola na pane kala !!!

sas filo na exete ena omorfo vradi !!!

Αθηνααααα μου!! Μπραβο!! Ξερω τι εχεις περασει παλιοτερα και σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου τα καλυτερα!! Θα σε παρακολουθω απο εδω ;) Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...