Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Κοριτσια τι κανετε;; Labrinip μου ολα καλα;; Εχω καιρο να μπω αλλα τρεχω γενικως. Παντως εγω νοιωθω πολυ καλυτερα μετα την τελευταια αποτυχια και δεν το βαζω κατω ο κοσμος να χαλασει! Ετσι κι εσυ Σοφια μου! Περασες πολλα κοριτσι μου! Πιστευω οτι οτιδηποτε γινεται αρνητικο στη ζωη μας παντα γινεται για καποιο λογο που πολλες φορες δεν εξηγειται.... δυστυχως η ζωη μας μαθαινει να ανακταμε δυναμεις ο καθενας φυσικα με διαφορετικους ρυθμους και με ψηλα το κεφαλι να συνεχιζουμε... δυσκολος ο αγωνας της εξωσωματικης αλλα ευχομαι ο θεουλης να μας αναταμειψει μια μερα και να μας δινει κουραγιο να αποκτησουμε ενα παιδακι... και πιστευω οτι θα γινει οταν νοιωθουμε κι εμεις οι ιδιες πιο ηρεμες και ετοιμες. Φιλια σε ολες και καλα μας Χριστουγεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sofia k1 λυπάμαι πολύ.....ξέρω καλά πως είναι να παίρνεις αρνητικό αποτέλεσμα.... δε θα το βάλουμε κάτω όμως....ε??? μάλλον το μωράκι μας θέλει να ρθει το 2012!!!!! θα τα καταφέρουμε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ρε Σοφία ταλαιπωρημένο κορίτσι εισαι κι εσυ!!

Δεν ήξερα την ιστορία σου..........

Μην το βάζεις κατω......Οπως είπε και η φίλη μας η lambrini (που δεν πέρασε λιγα κι αυτή..) δεν έχασε ουτε στιγμή την πίστη της και τελικά τα κατάφερε και εχει ενα πανέμορφο κοριτσάκι!

Θα τα καταφέρεις!! Απλά θέλει υπομονή , επιμονή και δυστυχώς...χρήματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια μου εδωσε η κουμπαρα μου ενα βιβλιο ' Η βιβλος της εγκυμοσυνης ' , λεγετε εκδοσεις Ψυχογιος, αξιζει να το διαβασετε!

Ειναι ο πιο πληρης οδηγος για την εγκυμοσυνη ,τη μητροτητα τη διατροφη με απιστευτες λεπτομερειες σε ολα τα σταδια.

Ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου η επομενη προσπαθεια σε ολα τα κοριτσια μας να ειναι και η τελευταια!!!!

φφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες! Τι κρύο είναι αυτό σήμερα....

Μίνα πήρες τη χοριακή σου; Έχουμε αγωνία! :-ss Μακάρι να είναι τεράαααααααστια να το γιορτάσουμε λίγο!!!

Lil μου σε ευχαριστούμε! Μακάρι να είναι η τυχερή μας προσπάθεια και να έρθει το 2012 το μωράκι σε όλες μας! Πήρες τα αποτελέσματα της θρομβοφιλίας τελικά; Ελπίζω να μην χρειάζεται να ταλαιπωρείσαι με ενεσούλες μέχρι να βγει το μπεμπε και να έχεις και το άγχος να τις βρεις κι από πάνω!

Μελίπικτό μου καλύτερα να αργήσει λίγο η ακατανόμαστη παρά να χάσεις ένα κύκλο από τη στιγμή που το κέντρο κλείνει. Κι εμείς γιαυτό το λόγο δεν ξεκινήσαμε αυτόν τον κύκλο, γιατί αν και δημόσιο το νοσοκομείο μπορεί να μας έπεφτε Πρωτοχρονιά η ωοληψία, οπότε είπαμε να μην το ρισκάρουμε. Ελπίζω το 2012 να είναι γουρλίδικο και να κλαίμε από χαρά γιατί το 2011 είχε πολύ κλάμα αλλά για καλό δεν ήταν.

Καλά Χριστούγεννα σε όλες με υγεία για όλο τον κόσμο και μακάρι ο Χριστούλης μας να ακούσει τις προσευχές μας για υγιή μπεμπάκια! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz μου ειμαι σιγουρη οτι ολα τα κοριτσια που προσπαθειτε θα ειστε εγκυουλες το 2012!!!!

Σε ευχαριστω κι εγω, μακαρι. Μαλλον θα ξερουμε σημερα, αργουν λιγο να βγουν... :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ θα περιμένω νέα σου γιατί με τα φάρμακα καταλαβαίνω την αγωνία σου!

Μελίπικτό μου σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά! You are my hero!!!!! [smilie=icon_thumleft.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έκανα τίποτα καλέ! Αφου είχα την δυνατότητα γιατι να μην βοηθήσω;;;; Σ'ευχαριστω κι εγω και εύχομαι να πανε όλα ΤΈΛΕΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera !!!!

SIGNOMI POU KA8ISTERISA NA MPO ALLA EIMOUN POLY PIESMENIAPO TI DOULEIA

LOIPOOOOOOOOOOOOONNNNN

13 MERES META TIN EMVRIOMETAFORA KKKKKKKKKKKKKKKKKKKK 89.79 !!!!!!!!!!!!!!!!! 8A EPANALAVO TIN TRITI !!!!

EYXOMAI NA PANE OLA KALA !!!!

KALH EPITYXIA SE OLES KORITSIA K EFXARISTO POLY POU ME SKEFTESTE !!!!

DIAZAKI SOU EFXOMAI NA EISAI I EPOMENI K ESI K OLA TA KORITSIA !!!!!!

FILAKIA POLLA SE OLES !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mina ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

:D:D:ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Αααααααχ τι ωραιο Χριστουγεννιατικο δωρο!!!!!

Ολα ευχομαι να σας πανε καλα, και να προσεχεις !

Επιτελους ξεκολλαμε παλι!

Φφφφφφοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Mina συγχαρητηρια με το καλο να κρατήσεις ενα γερό και τυχερο μωρακι στην αγκαλίτσα σου!

Heaven ετσι σε θέλω εχεις πιάσει το νόημα της επιτυχία θα δεις όλαθα ερθουν σύντομα απλα εχει καταλάβει ο θεούλης πόσο δυνατές ειμαστε και μας δοκιμάζει.

Lil μου εκανες εξετάσεις για θρομβοφιλιά; καλα αποτελέσματα, εγώ ειχα ενα γονίδιο ύποπτο για θρομβοφιλια και εκανα ενεσούλες innohep καθόλη την εγκυμοσύνη δεν ειναι τίποτα΄, μακάρι να μην εχεις αλλα μην σε αγχωσει. Μπροστα στο μεγαλειο της μητροτητας κάθε ταλαιπωρία τετοιου ειδους ειναι ασήμαντη πιστεψε με.

Diaz Melipikto Lagonisi Vango ειστε οι επόμενες εγκυουλες.

Εμεις τώρα τα νεα μας ειναι λίγο black πέθανε ο πεθερός μου στις 21 του μήνα ο οποίος ταλαιπωρήθηκε ο καημένος απο λευχαιμία.

Η μικρούλα μου ειναι καλήτερα αν και ο παιδίατρος διέγνωσε ακροαστικα και ξεκινήσαμε αντιβίωση και φυσικα κοιμάται μαζί μας στο κρεβάτι γιατι εκμεταλλευται την γριπουλα της και δεν ξεκολλαει απο πανω μου θα δειτε πόσο πανέξυπνα και πονηρα ειναι τα μωρακια που θα τα χασετε...

Πολλα φιλια

Καλημερα και Καλα Χριστουγεννα Ο Κϋριος να φέρει στην καρδια μας ζεστασια γαλήνη και φυσικα.......ΜΩΡΑΚΙΑ ΓΕΡΑ ΤΥΧΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!!

2012 ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΓΕΜΑΤΟ ΧΟΡΙΑΚΕΣ !!!! ΣΕ ΔΙΑΤΑΖΩ!!!! ΧΙ ΧΙ ΧΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!ευχομαι καλα χριστουγεννα σε ολους!!!!!και ο νεος χρονος να μας κανει μανουλες!!!!!και στις εγκυουλες με το καλο να κρατησουμε τα μωρακια μας!!!! υγεια-δυναμη και αγαπη σε ολες!!!!!!φιλια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy-holidays-tree.gif

Kατω απο το δεντρο μου θα βρειτε

το δωρο μου για εσας....2012

ευχες για

αγαπη, υγεια,ειρηνη,

προσωπικη επιτυχια και

οικογενειακη ευτυχια!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ

ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mina ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :ymapplause::ymapplause: Δεν φανταζεσαι χαρά που την έκανα!!! Επιτέλους ευχάριστα νέα!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και του χρόνου τα Χριστούγεννα να τα περάσεις με το/α μωράκι/ια σου!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Κορίτσια εύχομαι σε όλες μας που προσπαθούμε να είναι τα τελευταία χριστούγεννα που κάνουμε χωρίς μωράκι! Του χρόνου όλες μανούλες!!! Καλά Χριστούγεννα σε όλες με υγεία και αγάπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινα μου, τέλεια τα νέα σου!!!! εύχομαι να πάνε όλα καλά και ο μικρός Χριστούλης να είναι δίπλα σου!!!,

Λοιπόν, κορίτσια μου, εύχομαι Καλές Γιορτές με αγάπη πολύ, υγεία και πολύ πιστη στο Θεούλη για να μας βοηθήσει!!! Να είστε καλά με τις οικογένειές σας και να έχετε ότι, μα ότι λαχταράτε!!! :ympray::ympray::ympray: Ευχομαι και παρακαλάω να έχουμε όλες δύναμη να συνεχίσουμε τον αγώνα μας και 2012 να μας βρεις ΟΛΕΣ διπλές, τριπλές ή και τετραπλές!!!!!!!! :-bd

[smilie=sign4.gif]

[smilie=sign4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ευχομαι Καλα Χριστουγεννα σε ολες! Υγεια, αισιοδοξια και συντομα ολες με ενα μωρακι στην κοιλιτσα!!

Μινα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :):):) Με το καλο να δειτε και να ακουσετε το σπορακι σας...

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MINA ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ "ΖΑΧΑΡΗ" :):)

ΑΝΤΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΛΑ ΤΟ 2011 ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΜΙΝΑΣ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2012 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΕΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA K XRONIA POLLAAAAAAA !!!

EFXOMAI TOU XRONOU OLES NA EXOUME OTI EPI8YMOUME !!!!

LAGONISI , TWIGGY,TERI,DIAZ ,LITTLEDANCER,LIA,LABRINIP,LIL, SAS EYXARISWWW POLY POLY K SE SAS EYXOMAI OTI EPI8YMEITE NA TO EXETE !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia XRONIA POLLA K KALA!!!!euxomai na exoume Ygeia,Eutuxia,Agapi,Eirini se olo ton kosmo k o Xristoulis mas na mas xarisei gera k kala paidakia!!!!

Mina ti teleia nea!!!!epitelous meta apo poso kairo!!!!sou euxomai olopsuxa na exeis mia kali egkumosuni k se 9 mines na kratiseis ena ugeiestato paidaki sta xeria sou!!!!! :D

filakia s oles k kala na perasete!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στην πιο γλυκιά και όμορφη παρέα!!!! Μίνα πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! :D:D:D

Εύχομαι την Τρίτη η χοριακή σου να έχει ανέβει στα ύψη και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το πιο ανεκτίμητο δώρο!!!!

Λαμπρινή μου να είσαστε σιδερένιοι και περαστικά στη μικρούλα σας!!!!

Καλές γιορτές και καλή χρονιά σε όλα τα κορίτσια μας. Ας ελπίσουμε ότι το νέο έτος θα είναι πιο τυχερό, πιο δημιουργικό και πιο "αναπαραγωγικό"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!!!

Χάθηκα, το ξέρω, αλλά μόλις πριν λίγο φτάσαμε σπίτι από Αθήνα.Ξεκίνησα την προσπάθεια και σήμερα έκανα τη 10η ένεση arvecap!!!Χθες αδιαθέτησα κι έτσι μέσα στη βδομάδα παω για υπέρηχο και περαιτέρω οδηγίες.Κορίτσια, ήμουν καλά αλλά έγινε,όπως γίνεται συνήθως αυτές τις ο Θεός να τις κάνει άγιες μέρες, ένας οικογενειακός καυγάς και έφυγα απο το πατρικό μου σπίτι με ψυχολογία χάλια.Ευτυχώς με έφερε ο άντρας μου σπίτι και κλαίω μέρα νύχτα :cry: .Γιατί να γίνει τώρα που θέλω ηρεμία;άκουσα και κάτι σκληρό για την προσπάθεια που κάνω και είπε ''τέρμα, ως εδώ ήτανε.Παω σπίτι μου και κάνω μόνη μου τις ενέσεις''.Ήταν τα χειρότερα χριστούγεννα της ζωής μου,κι είναι κρίμα γιατί ήθελα να βρίσκομαι κοντά στους δικούς μου.Αποδείχτηκε οτι οι δικοί μου δεν ήθελαν να βρίσκονται κοντά μου.Τελικά, μόνο ο σύντροφός σου είναι δικός σου άνθρωπος και λεω δόξα τω Θεώ.Τέλοσπάντων, μην σας κουράζω τέτοιες μέρες.

Σοφία και lagonisi δεν έχω λόγια, την αγάπη μου και τίποτε άλλο.Συνεχίζουμε όλες μαζί τον αγώνα κι όσο αγωνιζόμαστε θα νικήσουμε,η παραίτηση είναι ο εχθρός μας κι όχι το αποτέλεσμα.

Diaz κορίτσι μου συγγνώμη που άργησα τόσο να απαντήσω :oops: οι υπόλοιπες καλά;ελπίζω να περνάτε όμορφα κι εύχομαι κουράγιο σε όλες μας.Εύχομαι επίσης να περάσουν αυτές οι μέρες γιατί ο εκρηκτικός τους συνδυασμός με τις ορμόνες θα με κάνουν πρωτοσέλιδο!Αυτά, πολλά πολλά φιλάκια σε όλη την παρέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...