Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

λαγονησακι λυπαμαι πολυ γλυκια μου :( οπως λες ομως ειναι θετικο που εγινε συλληψη και αυτο θα σου δωσει δυναμη να συνεχισεις! Ευχομαι την επομενη φορα να ερθει για να μεινει!! Δες το ομως αυτο το θεμα με τη θρομβοφιλια γιατι εχω διαβασει πολλα... θελω να πω, κανεις κανονικα τις ενεσουλες, γιατι αν οχι ισως δεν ειναι τυχαιο γεγονος οπως λεει ο γιατρος αλλα κατι που λυνεται !!καλη τυχη και ο καινουργιος χρονος να φερει το πολυποθητο μωρακι!!!

λαμπρινη περαστικα στη μικρη σου, ευχομαι να γινει καλα γρηγορα!!

Μινα αυτη η φαση τωρα ειναι η πιο δυσκολη, ολες την εχουμε περασει. Μην σκεφτεσαι συμπτωματα, το στηθος κλπ ειναι ολα απο τα φαρμακα. Παντως κι εγω ειχα πονακια περιοδου, ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα μου ερθει και τελικα η χοριακη ηταν θετικη!!Καλα αποτελεσματα! :):)

Πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lagonisaki na po kai ego me ti seira mou oti lipame para poli!!!alla eimai sigouri oti tha ta katafereis kai suntoma malista!!lia mou paei perase opote tora xalarose kai troge ligotera laxanika..megalonei kai to mikro kai piezei ta enterakia..mina euxomai mia terastia xoriaki!!kali sineheia se oles kai poli kales epitixies..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημέρα σε όλες......δεν μπήκα καθόλου αυτή την εβδομάδα και διαβασα τωρα αρκετα νέα.

Λαγονήσι λυπάμαι πολύ τα έχω περάσει και ξέρω :( Κουράγιο θα τα καταφέρεις...

Για μένα εμειναν λίγες μέρες μέχρι την εξέταση της χοριακής.Τετάρτη απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα αλλα θα τα δώ μετά τη δουλειά γιατί έχουμε μια γιορτούλα και δουλεύω με παιδάκια και καθε φορά που ήταν αρνιτικές μου ήταν πολύ δύσκολο να πάω στη δουλειά.Νιώθω τόσο, πως να το περιγράψω όχι σίγουρη, αλλά έγκυος(ίσως από την μεγάλη επιθυμεία ) επομένος προτιμώ να δώ τα αποτελέσματα μετά τη δουλειά και ότι και αν είναι να το μοιραστώ μαζί σας.......... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια με το καλο να εισαι εγκυουλα και να γιορτασουμε τα ευχαριστα!!!

Μινα καλη επιτυχια με μια θετικη χοριακη κοπελα μου!!!Και εγω ειχα πονους περιοδου,νομιζα οτι θα αδιαθετησω.

lagonisi κριμα για το αποτελεσμα :( Στεναχωριεμαι γιατι ειναι μια διαδικασια ,οπως και να χει η ολη κατασταση.Εξεταση για θρομβοφιλια εχεις κανει?Δεν εχω διαβασει τα προηγουμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia μου ..αντε με το καλό την Τετάρτη να πάρεις το θετικο!!

LIL ναι εχω θρομβοφιλία και αυτην την φορά το ήξερα και εκανα ενέσεις πριν την εμβρυομεταφορά.

Οπότε θεωρούμε οτι ηταν καθαρά τυχαίο γεγονός...μιας κι εχω κανει όλες τις εξετάσεις.

Θα κάνω βεβαια και την υστεροσκόπηση τον άλλο μηνα....για να αποκλέισουμε και οτιδήποτε άλλο.

Σας ευχαριστώ κορίτσια για την στήριξη......άλλά θέλω να πιστεύω οτι αργά η γρήγορα...θα τα καφέρουμε όλες!!

Χρήματα να δούμε που θα βρούμε................

:):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Χθες διαβασα τα νέα σας!

Λαγονησάκι μου, λυπάμαι πολύ! Ξέρω πόσο δύσκολό είναι. Αλλά να ξέρεις ότι μας έδωσε, σε όλες, ο τροπος σκέψης σου πολύ κουράγιο! Είναι κάποια πράγματα που ξεχνάμε, δεν εξαρτόνται όλα από εμάς, αν είναι να έρθει ο Θεόλους θα μας το στείλει κι ας είναι στραβά τα πράγματα! Τελίκα ο Νοέμβρης δεν μας ήθελε!!! :cry: Πάμε όλες μαζί την νέα χρονιά!

Σοφάκι ελπίζο να σπάσεις την ατυχία μας, να χαρούμε λίγο βρε αδερφέ!

Μίνα εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Λαμπρινή τι ευχόμαι να έγινε καλά η κουκλα σου!

Μερεντάκι τι γίνεται?

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete???

lagonisi mou lupamai pragmatika!!!euxomai o Theoulis to 2012 na sou steilei ena gero paidaki!!!

mina mou min psaxneis gia sumptomata!!!emena to stithos mou tin mia mera ponouse k tin alli oxi!!eixa elaxista ponakia periodou alla polla trabigmata!!!alles kopeles eixan alla....opote asto kalutera!!!euxomai se sena k sto sofaki kales xoriakes k kouragio!!!liges meres meinane!!

kalo bradu!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.....χαθήκατεεεεε

Τι έγινε το ρίξαμε σε Χριστουγενιατικες αγορές :):)

Αυριο νομιζω περιμενουμε θετικα αποτελέσματα...........Sofia???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα! Μου λείψατε πολύ και σας σκεφτόμουν!

lagonisi μου λυπάμαι πολύ που δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη... Μην το βάζεις κάτω όμως θα έρθει το μωράκι! Να είσαι αισιόδοξη και με πίστη όλα θα γίνουν.

Θα διαβάσω και τα υπόλοιπα και θα επανέλθω σιγά σιγά γιατί έχω χάσει εξελίξεις! Ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλές!

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες καλημέρα ή μάλλον καλησπέρα,και από μένα!Είχα μέρες να μπω και τώρα που διάβασα τα νέα σας στενοχωρέθηκα για το lagonisakiμας!lagonisaki χαίρομαι όμως που σκέφτεσαι έτσι και σίγουρα το μωράκι σου θα σου το φέρει ο νέος χρόνος!το θετικό είναι ότι η σύλληψη πέτυχε!έυχομαι το 2011 να κλείσει όμως με τεράστιες χοριακές από sofia και μινα!φιλιά πολλές σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA TI KANETE EISTE KALA ???

EGO DOKSA TO 8EO KALA MEXRI STIGMIS ANAMENO XORIS ANXOS TIN HMERA POU KANO TIN XORIAKI

EYXOMAI NA EINAI 8ETIKH ALLA K NA MIN EINAI EXEI O8EOS

SOFIA SOU EFXOMAI KALA APOTELESMATA ME MIA MEGALI XORIAKH KOPELA MOU !!!

LIL,TERI,MARIAAA, VANGO 82 , SAS EYXARSITW POLY POLY POU ME SKEFTESTE EFXOMAI OLES NA EXETE OTI EPI8YMEITE K NA EISTE PADA KALA K AISIODOKSES !!!!!

FILAKIA POLLA POLLA SE OLES !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO , TWIGGY , LABRINIP, THA_GINO_MANOULA , SAS EYXARSITW GAI TI STIRIKSI !!!!!

CUANDO EISAI PALIO MELOS STO MAMMY SE 8YMAMAI K XEROMAI POU TA KSANALEME !!!

SAS EYXARISTO OLES SAS EFXOMAI TA KALITERA !!!

SIDOMA 8A EXETE NEA MOU OTI K AN EINAI AFTA !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνουμε βλεπω όλα υπο ελεγχο!

Mina με το καλο γλυκεια μου να μας πεις τα ευχαριστα στο ευχομαι ολοψυχα! Sofia το ίδιο και εσύ να εχουμε δύο ευχαριστα νέα σύντομα και να ξεκινήσουν το ταξίδι δύο ψυχούλες που τόσο πολύ λαχταρατε, φυσικα αν ακούν να ερθουν και περισσότερες χα χα.

Vango που χαθηκες και σε μελετούσα όλα καλα ; ξεκινάς και εσύ σιγα σιγα ε;

Λαγονήσι που λεφτα για ψωνια ετσι χαζεύουμε τις βίτρίνες και αναρωτιόμαστε πως να μας πήγαινε αραγε το τάδε ρούχο, αχ αυτη η ανεργεία αχ αυτή η κρίση αχ αυτες οι εξωσωματικες δεν εμεινε φράγκο. Αλλα δεν πτοούμαι θα ψωνίσω στις εκπτώσεις εξ αλλου πρεπει να αδυνατίσω λιγακι ευκαιρία ειναι τώρα που θα πόύμε το ψωμί ψωμακι.... Παραμενω όμως χαρούμενη αισιόδξη γιατι αλλα εχουν ΄νόημα στη ζωή όχι τα υλικα.!!!

Teri μου πόσο δικιο εχεις και όλα θα ερθουν καποια στιγμή όταν αυτη θα ειναι η καταλληλη το πιστεύω. Η μικρή μου ειναι καλήτερα αλλα εχει κολλήσει και κοιμάται στο κρεβάτι μου και ολο το βράδυ τρωω κάτι κλωτσιες αστα, τουλαχιστον δεν εχει πυρετο κι ας κλωτσαει όσο θελει. :lol:

Φιλακια πολλα πολλα σε όλες ! θετικη σκέψη γι αυριο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Διάβασα όσα περισσότερα μπορούσα και νομίζω ότι έκανα καλό update!

Λαγονησάκι μου πολύ στεναχωρήθηκα με την όλη εξέλιξη που είχες. Σκέτο θρίλερ! Αλλά και πάλι είμαι αισιόδοξη ότι το μωράκι θα έρθει σε όλες μας που προσπαθούμε! Θα κάνεις και την υστεροσκόπηση και θα έχεις πια πλήρη εικόνα. :YMHUG:

Αγγέλα ξεκίνησες ε; Άντε μακάρι να είναι τυχερή και φέρει το νινάκι σας!

tha_gino_manoyla Πρωτοχρονιά ξεκινάς εσύ ε; Αισιόδοξο ξεκίνημα για τη νέα χρονιά και μακάρι να είναι και τυχερό!

vango 82 και merenta κι εσείς με το νέο έτος; Άντε θα είμαστε σχεδόν παρεούλα γιατί εγώ με την περίοδό μου με βλέπω να ξεκινάω μετά τις 25 με τις καθυστερήσεις που έχω... Ας είναι! Μακάρι να έρθει το μωράκι και για ένα μήνα ας αργήσει... χαλάλι του.

Λαμπρινή μου τι κάνει η μικρή σου; Καλύτερα ε;

Μελίπικτό μου που είσαι εσύ!! Ήρθε αυτή η παλιοπερίοδος να βάλετε τα αυγουλάκια σας;

sofia k1 σήμερα περιμένουμε τα νέα σου! Εύχομαι ολόψυχα μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή να κάνουμε πάρτυ!

mina2 αύριο θα έχουμε το δικό σου; Σωστά θυμάμαι; Κάθε μέρα να είναι γιορτή με θετικές χοριακές!

Φιλιά στις κοιλίτσες των εγκυούλων μας! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiak1 τι έγινε????? Diaz ευχαριστώ πολύ...εύχομαι να μου "μπει" καλά ο νέος χρόνος και σε όλα τα κορίτσια να κρατάμε σύντομα ένα μωράκι αγκαλιΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συγνωμη που αργησα να μπω τελικά η χοριακή δεν εδειξε τίποτα δηλ για άλλη μία φορά δεν είμαι εγκυος.φυσικά τα αποτελέσμτα τα πήρα στις 6 το απόγευμα αλλά τα είδα στις 9 ηωρα ο βράδυ μετά τη δουλειά.δεν το πίστευα ότι ήταν αρνητική ούτε και ο άντρας μου,ήμασταν τόσο αισιόδοξη αυτή τη φορά.

Δεν έκλαψα γιαυτό έκλαψα όμως για τις 3 φορές που έμεινα έγκυος αλλά δεν τα κατάφερα.Δεν ρωτάω γιατί δεν έμεινα την απάντηση την ξέρω (σύμφωνα με τους γιατρούς ) αλλά αναρωτιέμαι γιατί δεν τα καταφερα μέχρι τώρα,έκλαψα για την τελευταία φορά πρί 8 μήνες που μετά απο αποτυχημένη εξωσωματική εμεινα εγκυος μόνη μου ΑΛΛΑ ήταν εξωμήτριο και από τους αφόρητους πόνους χειρουργήθηκα άρω αρων.ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΠΙΣΩ ??????? και μαζί με αυτό πήρες και ένα κομμάτι τις ψυχής μου............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Σοφία μου τι κρίμα!!! Μόλις το διάβασα και πολύ απογοητεύτηκα και δάκρυσα με όλα όσα έχεις περάσει κοριτσάκι μου. Απόλυτα σίγουρα δεν μπορώ να σε καταλάβω, γιατί εμένα θα είναι η πρώτη μου εξωσωματική, προσπαθώ όμως, πίστεψέ με. Κλάψε να ξεσπάσεις και να βγει από μέσα σου, αλλά μην κοιτάς πίσω γιατί μόνο να σε διαλύσει μπορεί το παρελθόν. Να κρατάς την αισιόδοξη πλευρά μόνο.... από τι στιγμή που έμεινες έγκυος και μάλιστα φυσιολογικά μπορεί να ξαναγίνει το θαυματάκι! Κοίτα να χαλαρώσετε και να περάσετε καλά τις γιορτές με τον αντρούλη σου και θα έρθει το μωράκι σας. Μια μεγάααααααααλη αγκαλιά από μένα :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια Καλημέρα! Στεναχωρήθηκα πολύ με την χοριακή σου. ΄Ξέρω πως νιώθεις κι εγω εχω περάσει πολλα αλλα ο χρονος ειναι γιατρος θα δεις που ο θεός δεν θα σε αφήσει μας δοκιμαζει και μας δίνει όσα αντέχουμε. Εγω όταν εμεινα εγκυος ειχα φτάσει στα όρια μου αλλα δεν εχασα λεπ΄το την πίστη μου και την επιμονή μου σε αυτο το σκοπο. Θα τα καταφερετε γλυκεια μου θα δεις. Σφιξε το χέρι του αντρα σου και προχωρα...

Πολλα φιλια και μια ζεστή αγκαλιά απο μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!

Σοφακι διαβασα αυτα που εχεις γραψει και στεναχωριθηκα για το αποτελεσμα και για οτι εχεις περασει.

Αφου ειχες μεινει μονη σου εγκυος ειναι πολυ θετικο ,μπορει να γινει ενα θαυμα ξανα και να μεινει.

Φροντιστε τωρα να ξεχαστειτε στις γιορτες και συνεχιστε την προσπαθεια αργοτερα.

Θα ερθει το μωρακι και θα γινεις και εσυ μανουλα!

Μινα , τι εγινε με τη χοριακη σου?

Λαμπρινη περαστικα στην κορουλα σου!

Εγω σημερα η αυριο περιμενω τα αποτελεσματα για τη θρομβοφιλια...

Εχει και ενα καιρο σημερα ειναι για χουζουρεμα και για τζακι...

Φιλακια σε ολες τα μωρακια ερχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπερα!

Σοφάκι και Λαγονησάκι πολυ λυπάμαι με τα νεα σας... Εύχομαι συντομα να γίνει το ονειρό σας πραγματικότητα και αποκτήσετε ένα ή δυο μωρακια με την νεα χρονιά!

Μινα σήμερα περιμένουμε τα ευχάριστα σου!!!

Εγώ ακόμα περιμένω την ακατονομαστη η οποία μου κάνει την δύσκολη λόγω της βίοχημικής και δεν λέει να ερθει!!! Απο την μια καλύτερα γιατι μέσα στις γιορτές κάποιες μέρες το κέντρο θα ήταν κλειστό και μπορεί να πεφταμε πάνω σε αυτές και να χαναμε τον κύκλο... Ενώ τώρα όταν με το καλο έρθει θα είναι ανοιχτά όταν έρθει η ώρα της εμβρυομεταφοράς!!!! Οπότε στην αναμονή κι εγω για το νέο έτος!!!!

Συγγνώμη που δεν γράφω συχνά αλλα για κάποιο λόγο ενω διαβάζω τα νεα σας δεν μπορώ να συνδεθώ και δεν μπορώ να σας γράψω...

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου το 2012 να ειναι η χρονια μας και να φέρουμε όλες στον κόσμο τα μωρακια μας!!!! Τον ιανουάριο ξεκινάμε παρεουλα πολλές μαζι!!!! Μακάρι να έχουμε όλες επιτυχία και να ανοίξουμε ποστάκι με τα φθινοπωρινά μωρακια του 2012!!!!!

Χαρούμενες γιορτές σε όλες και Καλά Χριστούγεννα να έχουμε! Υγεία και ΑΓΑΠΗ και ευτυχία για τις οικογένειες μας!!! Σας εύχομαι απο τώρα μην τυχόν και δεν μπορέσω να ξανασυνδεθώ!!!

Τα φιλια μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia μου λυπήθηκα πάρα πολύ με την εξέλιξη. Μην το βάζεις κάτω όμως, σίγουρα θα τα καταφέρετε πολύ σύντομα. Τα υπόλοιπα κορίτσια έχουν δίκιο: πρέπει να κοιτάμε μόνο μπροστά, να ελπίζουμε, να πιστεύουμε στο όνειρό μας. Σίγουρα θα τα καταφέρουμε. Δεν είσαι μόνη σου. Δυστυχώς η παρέα μας είναι αρκετά μεγάλη και για ότι χρειαστείς θα είμαστε δίπλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια λυπαμαι πολυ κοριτσακι.. δεν εχω λογια :( νομιζω με καλυψαν οι αλλες..

Καλη δυναμη ευχομαι σε ολες, να δειτε που το 2012 θα ειναι γουρικο και θα φερει πολλα μωρακια!!

σας φιλω, ας ξεκουραστουμε, ας γιορτασουμε κοντα στους ανθρωπους που αγαπαμε και ολα θα φτιαξουν σιγα σιγα! Πολλα φιλια και χαμογελα... και θετικη σκεψη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...