Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Το laminate δε μ' αρέσει, είναι σκέτη πλαστικούρα... Είναι, βέβαια, στη μισή τιμή, αλλά άμα είναι να βάλω πάτωμα, θα βάλω μία φορά, οπότε ας δώσω τα διπλάσια λεφτά και να αξίζει. Δε συγκρίνεται με το ξύλο...

Το υπόλοιπο σπίτι έχει κεραμικά πλακάκια. Γιατί δεν είναι καλά για το μωρό; Απλά είναι πιο κρύα, αλλά με τη ζέστη που κάνει εδώ 20 μήνες το χρόνο, δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα! :P

Αναστασία, το ίδιο λέμε. Τώρα να έρθει μια φίλη σου να σε δει δεν είναι πρόβλημα, αλλά να κάνουν παρέλαση οι διάφοροι συγγενείς και φίλοι στο σπίτι σου, θα είναι πολύ κουραστικό και ενοχλητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ δεν ξερω,με αγχωνει πολυ αυτο το θεμα τι θα κανω?Οταν το σκεφτομαι ταραζομαι ασχημα.Μια αλλη φιλη που γενναει τωρα ειπε δεν την νοιαζει ο κοσμος μονο μην παθει επιλοχειο καταθλιψη φοβαται και δεν θελει το μωρο.Ο καθενας με τον πονο του τι να πω.Εγω φοβαμαι μην το παθω αυτο απο τον κοσμο!Τουλαχιστον στην κλινικη δεν θα εχω θεμα για 3 ημερες, θα ειμαστε μονο της οικογενειας!Μετα......ο Θεος βοηθος, αν μπαινω και γραφω αλανταλα θα μου εχει γυρισει η βιδα! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κορίτσια έγραφα μια ώρα και με πέταξε έξω.....

Άργησα να μπω σήμερα γιατί τρέχω να μαζέψω τα τελευταία!!

Ένα θα σας πω κόρίτσια μην τα αφήνετε για τελευταία στιγμή

γιατί θα τρέχετε σαν και εμένα...και ενώ λες λεπτομέρεια το

ένα λεπτομέρεια το άλλο τελικά μαζεύονται πολλά!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας καλές μου φίλες,

με το καλό να γίνουμε όλες μανούλες και εσείς που είστε

ήδη μανούλες να χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας!!

Αγγελικούλα χαίρομαι πολύ το παλεύεις έτσι με το θηλασμό

συμφωνώ από λυτα μαζί σου και είμαι σίγουρη ότι σε πολύ

λίγο θα έχετε μπει σε πολύ καλό πρόγραμμα!!Φιλάκια στο

γαμπρούλη μου και σε σένα βέβαια!!!

Α και πες του την Παρασκευή έρχεται το κοριτσάκι μας!!!

Κορίτσια μου τελικά γεννάω την Παρασκευή νωρίς το πρωί,

θα πάω την Πέμπτη να κάνω τις εξετάσεις μου ώστε να μπω

νωρίς νωρίς την Παρασκευή!!

Αλήθεια εσείς κουκλιτσες που κάνατε καισαρική μετά από

πόση ώρα ΄θα ακούσω το κλάμα της μπεμπούλας μου από

την ώρα που θα ξεκινήσει η διαδικασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, βρε, αυτό είναι το τελευταίο που πρέπει να σε αγχώνει.

Το πολύ πολύ, αν έρχονται συνέχεια, όταν θα θέλεις να θηλάσεις θα φεύγεις, και θα πηγαίνεις μέσα να θηλάσεις.

Αλλά το καλύτερο θα είναι να τους πεις να έρθουν αφ' ότου σαραντίσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο πολύ καλά τα νεα σου από τον διαβητολόγο , μπράβο μπράβο!!

όσο για τις επισκέψεις το τρέμω και εγώ...

Muriamaki μια χαρούλα ο μπεμπάκος, φτου φτου!!

Μαράκι θα γεννήσουμε μαζί σου λέω!!

Νασιούλα ετοιμάσου για την άλλη Παρασκευή!!

Άννα Μαρία πάλι έγραψες με το Σπύρο Σούλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου...κοριτσια χτυπατε εκει που ποναει..

Εκανα μια νηξη πριν και ειπα οτι θα μιλησω αλλη μερα για αυτο αλλα αντε..

Εγω ειχα πολλες εποσκεψεις στην κλινικη..χαμος..δεν ειχα γεννησει ακομα και ειχε περασει η μιση πολη απο το δωματιο μου..μολις γεννησα κουβαληθηκε και η υπολοιπη μιση πολη..δεν καταλαβαινουν..τιποτα ομως..εγω ακομα δεν ενιωθα τα ποδια μου καλα καλα και ερχονταν επισκεψεις 8-10ατομα μαζι..τα νευρα μου ειχα γινει κροσσια..ξεχεσα κανονικοτατα τον αντρα μου αλλα αυτος εκει..με αγαπανε βλεπεις και με θυμηθηκαν..να φανταστειτε ημουν ακομα με τον ορο και περνουσαν οι νοσοσκομες να με ρωτησουν αν "αεριστικα" για να μπορεσουν να μου δωσουν κανονικο φαγητο κι εγω η καημενη να μην μπορω να κανω τιποτα με δεκα ατομα εκει μεσα..

Τωρα στο σπιτι, ειπα στον αντρα μου οτι δεν θελω επισκεψεις μεχρι να περασουν οι 40μερες αλλα μονο οι οικογενεια του ειναι 7ατομα , βαλε και κατι γιαγιαδες και θειες φτανουμε τους δεκαπεντε..ευτυχως ειναι η μαμα μου εδω αλλιως θα τα ειχα παιξει..ακομα και η οικογενεια του του ειπα να τους πει να ερχονται ενας ενας κι οχι ολοι μαζι και φυσικα να πλυνουν χερια και μετα αντισηπτικο αν αγγιξουν το μωρο μου..

Καλα πρεπει να μου εχουν κατεβασει τον εξαψαλμο αλλα στα ..φρυδια μου(καταλαβατε τι θελω να πω) ..

Να μην ντραπειτε να πειτε αυτο που νιωθετε..το κανουμε για τα μωρακια μας και μονο εμεις ξερουμε τι εχουμε περασει για να φτασουμε ως εδω..και φυσικα ειμαι απολυτη, καθετη σε αυτο που λεω και δεν αντεχω να ακουω την ιδια παπαρια οτι φταινε οι ορμονες μου..νισαφι πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, όπως τη φίλη μου είσαι κι εσύ, μόνο που αυτή ήθελε κόσμο!

Ειδικά μετά από καισαρική φαντάζομαι θα είναι πολύ ενοχλητικό και κουραστικό... Ειδικά άμα βλέπεις τον άλλον να είναι χάλια, πώς κάθεσαι; Πας, εύχεσαι και φεύγεις.

Όσο για το να αγγίζουν το μωρό, απορώ... Η μάνα μου, πάντα έλεγε ότι το νεογέννητο δεν το πιάνει όλος ο κόσμος. Ειδικά αγκαλιά, αλλά και γενικότερα. Εγώ το πιο πολύ που ακούμπησα νεογέννητο πριν σαραντίσει ή που μόλις είχε σαραντίσει, ήταν με το δάχτυλο, απαλά στο μάγουλο. Αυτό που τα πιάνουν και τα φιλάνε, μου φαίνεται αδιανόητο...

Έχεις μπλέξει δυστυχώς...

Το καλύτερο το είχε κάνει ένας ξάδελφός μου. Όταν γέννησε η γυναίκα του, τους έπαιρναν όλοι τηλέφωνο για να πάνε να τους χαιρετήσουν. Οπότε αυτοί, κανόνισαν μια μέρα, όταν το μωρό ήταν πλέον τριών μηνών, και τους δέχτηκαν όλους μαζί. Φυσικά αυτός τους δέχτηκε σε μια καφετέρια στην παραλία που είναι μέτοχος, και προφανώς ήθελε να διαφημίσει και την καφετέριά του, αλλά δεν είχαν αυτό το σούρτα φέρτα όλη μέρα μες στο σπίτι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μου, την παρασκευη θα του βαλω τα καλα του για να περιμενει την γυναικα της ζωης του..

Εγω το κλαμα του το ακουσα κατευθειαν..σαν νιαουρισμα ηταν..βεβαια αντιλαμβανομουν τι γινοταν ασχετο αν δεν ενιωθα κατι..του εκανε αυτα τα apgar τεστ η παιδιατρος, τον σκουπισαν και μου τον εβαλαν κατευθειαν στο στηθος...ααααα, δεν σας ειπα, αν και καισσαρικη, μπηκε και ο αντρας μου μεσα και μου κραταγε το χερι..

Οταν μου τον εβαλαν στο στερνο μου, δεν μπορουσα ουτε να τον νιωσω ουτε να τον αγκαλιασω αλλα ουτε και να κλαψω..μετα απο τρεις μερες με πηραν τα ζουμια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα μου, περιπου δεκα λεπτα θελουν να σου κανουν την αναισθησια, μετα σου βαζουνν κατι φαρμακα ..εκεινη την ωρα δεν πολυκατ;λαβαινα..μου εβαζαν παγακια για να δουνε μεχρι που αισθανομαι ..μπηκα 8 το βραδυ και στις 8:23 ειχα γεννησει..η πλακα ειναι οτι την ωρα που τον εβγαλαν μου φωναζανε να σπρωξω..

Παντως μετα με ειχε πιασει τρελλη φαγουρα στο προσωπο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σπρωξεις βρε Αγγελικη?δεν καταλαβα?Καισαρικη δεν ηταν?

Ωρε να εχεις τα ζορια σου να εχεις και τον καθενα να ερχεται.Εγω στη θεση σου θα αεριζομουν μπας και εξαφανιζοντουσαν Αγγελικη, δεν θα χαριζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου....χαχαχαχα... :lol::lol::lol::lol: ......πόσο γελάσαμε με το μπεμπέκ μου για τον αερισμό?....χαχαχα.....ξουυυυ...ξουυυυ,....πριττττ....πριτττ.... :lol::lol::lol::lol: ...μερικοί το χριεάζονται να σου πω για να την κάνουν με ελαφρα πηδηματάκια....χιχιχιχιχι....:)

Αγγελική μου.......πόσο χαίρομαι που είσαι κοντά μας μαζί με το κουκλάκι σου...;)...να μου τον χαιδέψεις απαλά στο μαγουλάκι...;)

Δωράκι μου.......άντε γλυκιά μου....2 μερούλες έμειναν μέχρι να αντικρύσεις την κορούλα σου...;)...πωπω....τί συγκινητικό...:)

Άννα Μαρία μου......όλοι μια από τα ίδια περνάμε αυτό το διάστημα με τα έξοδα του μωρου.....τί να κάνουμε....όσα μπορούν οι γονείς μας να μας πάρουν προκειμένου να μας βοηθήσουν είναι καλοδεχούμενο....γιατί όντως είναι αρκετά μεγάλο το φορτίο....:)

Μαράκ ιμου ακόμη εδώ είσαι/???.... :P:P:P:P .......μαναράκι μου γλυκό...πλησιάζει η στιγμή που θα ακούσεις το κλάμα του γιου σου...;)....που θα το πάρεις αγκαλίτσα...;)....απλά σου κάνει ναζάκια ο μικρούλης σου ...;).....

πολλά γλυκά φιλάκια σε όλεςςςς...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδάκι μου ακόμα εδώ είμαι!!!!!!!! :lol: Περιμένωωωωω

Πολύ ναζιάρης όντως ο μικρός μου!!!!!!!

Ναι δεν κρατιέμαι θέλω να τον πάρω αγκαλίτσα :YMHUG::YMHUG:

Κοριτσάκια μου γλυκά που είστε όλες;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου, ο ανισθησιολογος απλα εκανε πλακα μαζι μου..γκρινιαζα συνεχεια γιατι δεν μπορουσα να αναπνευσω..ενιωθα σαν να εχω ενα βαρος στους πνευμονες μου..

Μικακι μου, τι κανετε?ετοιμαζεστε?αντε, απο δω και περα κυλανε σαν νερακι οι βδομαδες..ειναι λιγο σπασιμο νευρων οταν μπαινεις στο μηνα σου αλλα τουλαχιστον μπαινεις στον μηνα σου..αντε με το καλο..

Μαρακι, πως ειναι η 39η βδομαδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου....:)....:)....:)......δόξα τον θεούλη είμαστε μια χαρούλα.....βέβαια ότι άρχισα να βαραίνω είναι γεγονός.....και τα ποδαράκια μου πονάνε αρκετά.....αλλά θα κάνω υπομονή για το μικράκι μου....:)....λίγο έμεινε.....να μάθουμε και τί είναι τελικά.....αγοράκι ή κοριτσάκι το μικράκι μας... :P:P:P:P:P:P .......

σου στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου.......μας δίνετε πολυ δύναμη με τα υπόλοιπα κορίτσια που γεννήσατε.....και είσαστε στο πλάι μας....;).......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω Αγγελική μου....από την αρχή τς γνωριμίας μας με τον άντρα μου λέγαμε ότι αν κάποια στιγμή κάνουμε μωράκι δεν θα θελήσουμε να μάθουμε το φύλο ακολουθώντας τα παλιά χρόνια....αυτή η γλυκιά αγωνια του φύλου μας έχει τρελάνει...:)....οπότε εφόσον εξακολουθούσαμε να επιθυμούμε να μην το μάθουμε μόλις έμεινα έγκυος το πρώτο πράγμα που είπαμε ήταν αυτό...!!!... :P:P:P ......δεν μας πειράζει καθόλου...ίσα ίσα που το απολαμβάνουμε κιόλας....χιχι.....είμαστε ολίγον τι ρομαντικοί...χιχιχιχι....όλα τα πραγματάκια του είναι ουδέτερα χρωματάκια...;).......με το καλό να βγει, να είναι γερό και θα το αγαπάμε το ίδο ότι και αν είναι... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες...μιλαμε τα εχω παιξει και μπηκα μια να χαλαρωσω και μετα να κοιμηθω γιατι λογω κουρασης με εχει πιασει υπερενταση...θηλασα τη Μιλα...μαζεψα την κουζινα που γινοτανε χαμος..εκανα μπανιο τη Μιλα..φτιαξαμε κεικ με το χριστοφορο εκανα μπανιο το χριστοφορο..εφτιαξα σουπα..και τελικα η τουρτα μπανανα θα γινει αυριο....λοιπον...πονεμενο θεμα οι επισκεψεις...στο χριστοφορο και εμενα με ειχαν πριξει..οσο ημουνα στο νοσοκομειο ερχοντουσταν τα ιδια ατομα καθε μερα για ωρες...και ειχα πει οτι τωρα δεν θελω να ερθει κανεις..οντως οταν γενναγα μονο η κολλητη μου με τον αντρα της ηταν..οι γονεις μου μια θεια μου και ο αντρας μου..στο νοσοκομειο που γεννησα ηταν χαλαρα τα πραγματα και τους ειχα ολους μεσα στο δωματιο ωδινων και ηταν πολυ καλο που δεν ημουν μονη..μονο για λιγα λεπτα τους αποχωριστικα που πηγα στο χειρουργιο..στο σπιτι μετα ηρθαν κατι συγγενεις αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα...η γυναικα του θειου με η οποια εχει 2 μικρα παιδια και οταν ειχε γεννησει δεν ηθελε να πηγαινουμε...καθε Δευτερα Τεταρτη και Κυριακη παει διπλα στην αλλη θεια για επισκεψη και παντα ερχεται και χτυπαει την πορτα για να ξεφορτωθει τα παιδια της...το ενα 2 και το αλλο 3ετων...εμεις εκτος απο μια φορα δεν ξανα ανοιξαμε την πορτα..και μαλιστα πηρε μια φορα τηλ και της ειπε ο αντρας μου οτι δεν ανοιγουμε λογω οτι εχει παιδια να μην κολλησει τπτ η μικρη...εε σας πληροφορο καθε φορα που ερχεται διπλα εξακολουθει να χτυπαει την πορτα...εχω και ενα θειο που ερχεται καπου στις 8-9 απροσκλητος...χωρις καν να παρει τηλεφωνο και συνηθως ειμαι μονη μου...και η θηλαζω η κανιο μπανιο το παιδι..και ερχεται οχι για να με δει αλλα για να κουτσομπολεψει και να μου πει την καθε βλακεια...ενα βραδυ ελεγα...πειναει το παιδι πειναει..μπας και ξεκουβαλησει...αφου σκεφτικα να τον αφησω και να παω μεσα να θηλασω...εε δεν θελω και μπροστα στον κοσμο να θηλαζω...τελικα απο τα πολλα εφυγε...αλλα εξακολουθει να ερχεται στα ασχετα...ελεος...Αννα Μαρια και εγω οταν ειπα οτι θα παρω αυτο το μπανακι το τι ακουσα δεν λεγεται και η πεθερα μου μου ειπε οτι ειναι ακριβο ...και γιατι να μην παρω ενα απλο με 20 ευρω..και λεω δεν θελω...λες και θα το πληρωνε αυτη...και μαλιστα εβαλε και λογια στον αντρα μου και μου λεει μα γιατι να μην παρουμε ενα απλο...και λεω...εγω αυτο θελω απο την αρχη και ξερω τι θα εμ βολεψει...δεν ειμαι πρωταρα...και η μανα σου να παρει στην αδερφη σου απλο...εγω για το παιδι μου αυτο θελω...εε μα ολα πια ακριβα της φανηκαν οτι της εδειξα...το σλινγκ το οποιο το θεωρει ασκοπο...το μπανακι...το κορσε...λες και την ρωτησα απλα ετυχε να κανω τα ψωνια οσο ηταν εδω και το ειδε..ελεος...επειδη δεν ειχαν τοτε αυτα δεν σημαινει οτι δεν χρειαζονται...Χριστινα γραμμη δεν εκανα τωρα αλλα στο Χριστοφορο που ειχα και δεν ειχε φυγει εβαλα σε μια μπατονετα οινοπνευμα καθαρο και το ετριψα και εφυγε...για δοκιμασε το...φιλακια πολλα και καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία μου και εμείς έτσι λέγαμε.......να μην το μάθουμε!!!!

Έλα όμως που στην αυχενική το είδα μόνη μου!!!!!!!!

Καλή ξεκούραση φιλενάδα, να μου φιλήσεις το μπεμπάκι σου!!!!!!

Αγγελικούλα μου η 39η εβδομάδα κυλάαααααααα αργάααααααααααα!!!!! :lol:

Αλλά τωρα τι να κάνω;;; το πήρα απόφαση!!!!

Εδώ μου είπε ότι αν δεν βγει έως 13.10 θα μπω με πρόκληση στις 14.10!!!!!!

Ότι και να κάνω δε γίνεται τίποτα!!!!!! :lol::lol: Δε πιάνει τίποτα, όποτε θέλει θα βγει!!!!!!

Απλά αναμένουμε!!!!!!! Ο αντρούλης μου όλο με παίρνει τηλέφωνο και με ρωτά όταν λείπει, έχουμε κανένα πονάκι,,,,,,, μπαααααααααααααααα του απαντάω!!!!!!!!! θα περιμένεις ακόμααααααα :lol::lol::lol:

Τι κάνει η ομορφιά σου;;;;; πώς αισθάνεσαι που γίνατε 3;;;;;;;;;;

φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευουλίνι ξεπατώθηκες στις δουλειές!!!

Κράτα και ένα κομμάτι τούρτα...... ;)

Καλά αυτό...να σου χτυπάνε τα κουδούνια καθε φορά που πάνε διπλα τι σπάσιμο!!!!

Λες και είσαι υποχρεωμένη!!!!!!!

Και εγώ τα σκέφτομαι γιατί ο θηλασμός θέλει ηρεμία......και εγώ δεν θέλω να έχω κόσμο όταν θηλάζω...για να δούμε!!!

Όσο για το μπανάκι καλά έκανες, τι δουλειά έχουν ρε παιδιά και ανακατεύονται;;;;

Τελικά καμία δεν είναι τέλεια!!!!!!!Αυτό βλέπω εγώ, εκεί να χώσουν την μύτη τους!!!!!!

φιλάκιαααααααα πολλάααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρθα κι εγω.Καναμε μια βολτουλα με τον αντρα μου, εφαγα κι ενα σουβλακι απαγορευεμενο,μετρησα το ζαχαρο και μου εφυγε το τσερβελο.Το ατιμο ανεβαινει,τερμα οι ατασταλιες μεχρι εδω!! :geek:

Ωρε Ευη υπαρχουν κατι ανθρωποι που ζουνε μερα νυχτα στον κοσμο τους τι να πεις.Εγω αυτα τα ξεκοψα απο την αρχη με θειες και θειους σε ακαταλληλες ωρες! Να ερθουν στην ωρα τους και οταν πρεπει.Τωρα με το μωρο δεν ξερω τι θα γινει!!Ελπιζω ο παιδιατρος να ειναι αυστηρος ,να τα ακουσει ο αντρας μου και να λειτουργει οπως πρεπει οχι του κεφαλιου του!!

Παω να ξαπλωσω κουραστηκα αρκετα σημερα και με τις δουλειες απο το πρωι.Φιλια σε ολες και αυριο μια νεα ημερα ξημερωνει, ισως για το Μαρακι μας να γεννησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ , καλησπερααααα!!!!!!!

πως ειστε??????

αχ εγω ειμαι καλα απλα με περιεργα συναισθηματα!!!!

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ δεν το πιστευω με τιποτα πως εφτασε ο καιρος, πλησιαζει η μερα κ που υστερα απο τοοοσα που περασα θα κρατησω επιτελους το μωρο μου στην αγακαλια μουυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχχχχχ ειμαιτοοοσο ευτυχισμενη.... (αλλα κ φοβησμενη)!!!!!!!

ο γιατρος μου ειπε πως το μωρο ειναι μια χαρα κ πως πλεον ειμαστε ετοιμοι για να βγει!!!! οποτε την τριτη θα τον εχω τον πριγκιπα μου!!!!!!!!

θα τον παρω την δευτερα τηλ για να μου πει τι ωρα να παω την τριτη!!!!!!!!!!

αχ με το καλο κοριτσακια μου να κρατησουμε ολες τα μωρακια μας γερα στην αγκαλιτσα μας!!!!!

δωρακι μου με το καλο κοριτσακι μου την παρασκευη να ερθει το κοριτσακι σου!!!!!!!

αγγελικουλα μου δωσε ενα φιλακια στον μικρουλη σου!!!!

συγχωρεστε με κοριτσακια μου δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω. :oops::oops:

ειμαι πολυ κουρασμενη.θα τα πουμε αυριο

τα φιλια μου σε ολες τις κοιλιτσες κ μωρακια!!!!

καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πριν είδαμε dvd με τον λατρεμένο μας Ηρακλή Πουαρώ!! Φέτος έχει να πέσει πολύ dvd, γιατί η τηλεόραση δεν έχει απολύτως τίποτα!

Λυδία, εδώ εγώ έχω τρελαθεί να μάθω το φύλο του παιδιού σου!!!!!!!! Φαντάζομαι εσύ! Εγώ πάντως, δε θα άντεχα με τίποτα στον κόσμο...

Πάντως εγώ δε νιώθω ότι έχω βαρύνει. Βλέπω την κοιλιά, αλλά δε νιώθω το βάρος... Ούτε πόνους έχω καθόλου, πουθενά. Ούτε πρήξιμο, τίποτα. Όχι ότι παραπονιέμαι βέβαια!!! :lol:

Εύη, τι σπάσιμο αυτό με τους συγγενείς που έρχονται όποτε να 'ναι. Εμάς πάλι, δεν έρχονται ποτέ μα ποτέ! Μας έχουν όλοι φτυσμένους και περιμένουν να πάμε εμείς να τους δούμε. Όταν μέναμε Θεσσαλονίκη, όταν ερχόμασταν, αντί να έρθουν να μας δουν, έπρεπε να πάμε εμείς! Τα ίδια και στην Πάτρα, όποτε πάμε, πρέπει να κάνουμε ένα τουρ στους συγγενείς να τους δούμε, γιατί αυτό είναι το σωστό...!

Στην αίθουσα ωδινών εγώ θα ήθελα μόνο τον άντρα μου. Ούτε γονείς, ούτε φίλους. Με τίποτα! Μη σας πω ότι ούτε στο μαιευτήριο δε θέλω κανέναν...

Όσο για τα πράγματα, άσε, για όλα έχουν άποψη... Η μάνα μου χτυπιόταν να μην πάρω καρότσι, γιατί είναι μόνο για νεογέννητα. Έπρεπε να της δείξω το καρότσι απ' τον κατάλογο για να σταματήσει να με πρήζει. Το σλινγκ της άρεσε, και μάλιστα, τη μέρα που τα πήραμε μου είπε ότι είχε δει μια κοπέλα στο δρόμο με σλινγκ, αλλά δεν ήξερε ότι το λένε έτσι!

Όσο για τη μαύρη γραμμή και το οινόπνευμα, με κούφανες!!!!!!!!

Αναστασία, πρόσεχε με το φαγητό. Λίγο έμεινε και μετά θα τρως ό,τι θες!!!!!

Ηλιάννα, μια βδομάδα έμεινε;;;;;;;;; Αααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...