Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

Σωσώ μου έστειλες μήνυμα; δεν είδα κάτι.. :oops:

Εγώ δουλειά. Σχολάω σε λίγο.

Εμείς σταματήσαμε παιδικό αλλά της λείπει πολύ! 22/08 ανοίγουν ξανά.. από μόρια μαζεύω 54.90 και δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.. τέλος πάντων! θα δούμε.

Εγώ Σάββατο όλη μέρα αεροδρόμιο, Κυριακή πρώι δουλεύει ο Γιώργος , δεν ξέρω τί ώρα σχολάει αλλά εύχομαι να προλάβουμε να πάμε θάλασσα..αν δεν φυσάει.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν πειράζει Σωσώ! Επειδή χτυπάει συνέχεια το τηλέφωνο λόγω δουλειάς νόμιζα ότι προσπέρασα την κλήση σου..

Ήρθα λέει στο σπίτι του αδελφού μου για να δω τα αποτελέσματα του ΕΣΠΑ αλλά δεν τα έχουν ανακοινώσει.. τελικά αύριο ο Γιώργος έχει ρεπό.δεν βλέπω να πηγαίνουμε κάπου γιατί η μικρή ανέβασε σήμερα πυρετό! Ό,τι να'ναι...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΒΙΔΗ....6,30 -7..α θελετε και οι αντρες σας..θα ειναι της μαριλου και της νικης μαλλον..

βγηκαν και τα ΑΠΟΥΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ..ελατε να τα συζητησετε απο κοντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Επειδή όλη η γκαντεμιά επεσε πάνω μου εννοείται πως δεν μα; πήραν σε παιδικό.

Με τα μόρια μου, που δεν ηταν πολλά η αλήθεια, με επερναν άνετα: στο Μητέρα, στον Β', στης Αμμουδάρας και στο Λογοπαίγνι.... αντε εγώ να μύριζα τα νύχια μου και να έβαζα εναν από αυτούς.... :twisted:

Είμαι 1η επιλαχούσα μαζί με αλλή μια με ίδια μόρια στην 2η μου επιλογή.... ας γίνω λίγο κακιά και ας ευχηθώ 1-2 παιδάκια να μην γραφτούν στο Baby Club... :mrgreen:

Αντε θα τα πούμε από κοντά το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Δεν ήρθαμε τελικά εχθές γιατί χειροτέρεψε η μικρή! Βήχας και πυρετός! Δεν κοιμηθήκαμε όλη νύχτα. Έκανε και πολύ ζέστη..εμένα την πάτησε μάλλον επειδή δύο βραδιές κοιμήθηκε κάτω.. τί να πώ; σηκώθηκα κει την βρήκα να κοιμάται στο πάτωμα! δυο βραδιές συνεχόμενες! την τρίτη βραδιά της έβαλα πάπλωμα στο σημείο που κοιμάται αλλά ήταν μάλλον αργά..

Όσο για τους παιδικούς εμάς μας πήραν (3 θέση από το τέλος!)γιατί ενώ υπήρχαν μαμάδες με παραπάνω μόρια δεν είχαν βάλει σαν πρώτη επιλογή τον παιδικό που πάει η μικρή και απορροφήθηκαν από τις δικές τους πρώτες επιλογές. Έχει προκύψει όμως άλλο πρόβλημα και έχω χάσει την όρεξη μου.. μα είπα κι εγώ; να σταθώ τόσο τυχερή χωρίς να ιδρώσω; anyway! αυτά θα τα πούμε από κοντά μόλις γίνει καλά η μικρή..

Πόσα μόρια μαζεύατε εσείς; εγώ 54,90 και ξεκίνησαν να δέχονται από 54,88!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε ρε νικη και εχασες την ορεξη σου;;

ελπιζω να μην ειναι τιποτα απο υγεια...

πατωμα η μικρη;;χαχαχ..την εψσχνε η μαρθα παντως την κορη σου..

να ερθει και η ευη που εκλαιγε στα βαφτησια της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες

νικη περαστικα στην μικρη ..χαλι μαυρο ο πυρετος το κατακαλοκαιρο, αλλα τι να κανεις ..

μπρε Σωσω στον γνωστο ρακιντζη θες να πας ???

στον s'agapo es ai gi ai pi ooooo ???

μνησθητι ..

εγω γυρισα απο την δουλεια στις 1900 σημερα ..φρικη μαυρη ..γμτ το high season γμτ..

θα παμε πουθενα τεταρτη ???

παμε παλι ευκαλυπτοοοοοοοοοοοοοο???

(Μαριλου μην τσιριζεις για την σκονη κ την βρωμια που θα βγαζουμε μετα ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετάρτη απόγευμα βάφω μαλλιά.

Σωσώ δημιουργήθηκε πρόβλημα με τον παιδικό, δεν το κάνουμε θέμα ακόμα γιατί ίσως λυθεί. Θα σας εξηγήσω από κοντά. χαχα γέλασα με την Μάρθα!! Γενικά η δικιά μου είναι γκρινιάρα, δεν μπορώ να πώ! Αν κάνω πως κλαίω μου λέει πώς μόνο η Εύη κλαίει!! Ωραία τα βιντεάκια! Προς το παρόν δεν έχουμε laptop κι έτσι no παιδικά!!

Μαίρη, κρίμα που δεν σας πήραν..λένε για καινούρια κονδύλια που ίσως δώσουν για να μπουν περισσότερες μαμάδες, μακάρι!

Εύα κι εγώ τρέχω και δεν φτάνω. Η πιο ζόρικη μου μέρα είναι το Σάββατο που είμαι αεροδρόμιο! ΤΟ μανίκι!!

Ειρήνη τί κάνει ο υιός;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες ..

σωσω σορρυ ξεχαστηκα τελειως για το παρκο του γεωργιαδη ..ναι το λεγαμε την κυριακη γμτ το μυαλο μου .. :?

αντε ας το δοκιμασουμε ..

οι υπολοιπες τι λενε ?

νικη τουλαχιστον εγω δεν τρεχω αεροδρομιο ..οντως μανικι ..κ μονο που το σκεφτομαι ..

ειμαι καθηλωμενη σε μια καρεκλα κ αν δεησει μπορει να παω τουαλετα κ δεν τα κανω πανω μου ..

τι εγινε καλε με τον παιδικο ..

παιδια οι κορες μου τελειωνουν παιδικο την παρασκευη ..δηλαδη σε τρεις μερες ..

παναγια μου τι θα κανω ..

απο την μια με πιανει μια συγκινηση ενα κατι γιατι παμε πλεον νηπιαγωγειο ..

απο την αλλη σκεφτομαι τι θα κανω ..

αυτο που μου λεγατε σαν ιδεα τοτε που πηγαμε ευκαλυπτο δεν παιζει ..αν κ θα ηταν μια λυση αλλα δεν παιζει δυστηχως ..ας πουμε οτι τις πηγαινω τα πρωινα για λιγες ωρες ..ποιος ομως θα πηγαινει να τις παιρνει μετα ..

εκει ειναι το θεμα ..γιατι εγω κ ο Νικος στην δουλεια ..οι παπουδες με τιποτα να τρεχουν εκει για να τις παρουν ..οποτε ονειρο ηταν παει περασε ..

αχ πειτε καμια λυση ..

πινω καφεδακι ελατε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ!!!!

Πρώτα ο Θεός, είμαστε μέσα για Τετάρτη απόγευμα στο πάρκο Γεωργιάδη.

Ευα και οι 3 τσούπρες όλη μέρα σπίτ ε; Πωπωπω....!!!!! Υπομονή!!!

Νίκη καλύτερα είναι η Ευη; Αμάν το καημένο καλοκαιριάτικο να αρρωστήσει; Και ο γαμπρός μου με αμυγδαλίτιδα είναι και ένα γειτονάκι με πυρετό.... περαστικούλια. Όσο για τον παιδικό έχω ξενερώσει και έχω απογοητευτεί πλήρως. Οι παιδικοί που έιχα δηλώσει κάλυψαν όλες τις θέσεις, όχι ένα μέρος μόνο όπως σε κάποιους άλλους. Το μόνο παρήγορο είναι οτι είναι στην 1η μου επιλογή 3η επιλαχούσα και στην 2η επιλογή 1η επιλαχούσα. Του πούστη...όλα τα παιδάκια θα πάνε να γραφτούν;;;; Λέω τώρα εγώ... για παρηγοριά! :mrgreen:

Ειρήνη δεν μπορείς να αλλάξεις τις μέρες;;;

Μαρία που είσαι καλέεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Μην χάνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη μου το θεμα δεν ειναι οτι θα ειναι σπιτι οι μπουμπουδες , το θεμα ειναι ποιος θα τις παλεψει γιατι εμεις θα λειπουμε μεχρι το απογευμα στην δουλεια ..

η κακομοιρα η μανα μου ποσο θ¨αντεξει ...

στο αναψυκτηριο στο παρκο γεωργιαδη λετε να παμε η στο παρκο που εχει εκει με τις κουνιες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο 6,30 στο παρκο γεωργιαδη..στιο καφε..ειναι λιγο καμπινιδι ο καφες...

στο παρκο οχι στισ κουνιες..

θα ερθιε και αντωνια η οποια ειχε και τα 2 με πυρετο...τωρα καλα!!

και μπορει να ερθει και η ποπη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου μια χαρά το ταρζανάκι! Μοιάζει με την δική σου από ότι κατάλαβα στην γκρίνια ...

Μαριλού μου δε γίνεται δυστυχώς γιατί έχω κανονίσει κάτι γιατρούς για την μαμά μου και είναι συγκεκριμένα τα ραντεβού ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ! Πώς περάσατε; εγώ έβαψα τα μαλλιά μου!!Τετάρτες έχει 25% έκπτωση.

Ο Γιώργος έφυγε σήμερα και θα έρθει Κυριακή.. :( Οδηγάει το λεωφορείο που μετακινείται ο Οικονομόπουλος. Εχθές τραγουδούσε Ηράκλειο, σήμερα Ιεράπετρα και αύριο Χανιά. Την Κυριακή επιστρέφει τον Ρόκκο από Χανιά ο οποίος τραγουδάει στο Envy! Εννοείται (πρώτα ο θεός και μετά η κόρη)ότι θα πάω! Θα κοιμίσω την μικρή και θα φύγω. Μάλλον θα κοιμηθεί σπίτι η ανιψιά μου. Θα δω..Ευτυχώς είμαστε καλύτερα. Η μικρή έχει λίγες μύξες και βήχα. Εγώ πονόλαιμο και λίγο μπούκωμα. Ότι χειρότερο είναι το κρύωμα μέσα στη ζέστη + περίοδο.

Σωσώ πήγες Ρακιντζή ; κι εμένα μου αρέσει.

Την άλλη εβδομάδα να βρεθούμε. Αύριο έχω όλη μέρα αεροδρόμιο..και είναι πολύ δύσκολες οι πτήσεις μου.. Anyway! Καληνυχτώ! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑγιο νικη...εμεις γυρισαμε απο απογ θαλασσα..

μεγγεια το μαλλι..τι το εκανες;;

καλε πολυ πυρετος και βηχας καλοκαιριατικα..το εχω ακουσιε απο πολλυς..εκανα παστα φλωρα!

δε πηγα ρακιτζη..δεν ηξερα που να το παρκαρω..κλασικα..

και αυριο τσαλιγγοπουλου..

και παλι που να το παρκαρω!!

δε πειραζει!

τουλαχζισοτν ειναι τζαμπα τα εισητ που πας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια το βάρος και κυρίως η εκτίμησή του πριν τον τοκετό είναι πολύ πολύ σχετικά. Εγώ γέννησα 39 και 5 και ο γιατρός μου έλεγε ότι το μωρό θα είναι 3 το πολυ 3200. Και είχα και πολύ μικρή κοιλιά και γενικά είμαι πολύ αδύνατη. Και βγήκε ένα μοσχαρουδάκι 3700 γιόγκα έκανε το μωράκι για να χωρέσει στην κοιλιά μου Μισό κιλό και παραπάνω απόκλιση από τον τελευταίο υπέρηχο.
    • Καλησπέρααα...τι ακριβώς είναι αυτό; το βλέπω γενικά και στο φβ που το λένε αλλα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου...
    • Ελισσάβετ μου καλησπέρα! Εγώ έκανα την εξωσωματική μου σε φυσικό κύκλο. Την προγεστερόνη μου τη μέτρησαν 3 φορές, με την πρώτη στη δεύτερη μέρα περιόδου, τη 2η πέντε μέρες μετά κ την 3η μέτρηση τέσσερις μέρες μετά. Στη 2η κ 3η έκανα κ υπέρηχο, όπου μου μέτρησε ενδομήτριο και ωοθυλάκια. Από τη 13η μέρα του κύκλου ξεκίνησα κολπικά προγεστερόνη cyclogest κ στη 17η κ prolutex. Κ η εμβρυομεταφορά (βλαστοκύστη 5 ημερών) έγινε τη 18η μέρα και μετά από 9 μέρες η χοριακή. Τα ωάρια τα δικά μου είχαν παρθεί Οκτώβρη κ την εξωσωματική την κάναμε Γενάρη. Άλλη ένεση δεν έκανα. Θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία με το νέο σου γιατρό κι εύχομαι πραγματικά να πετύχει!!!
    • Πήγαν να μου κάνουν κουβέντα στο Ιασώ αλλά τους ειπα ότι δεν θα το κάνω… δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά έχω την εντύπωση όμως ότι είναι για περιορισμένο χρονικό διάστημα όλο αυτο… 
    • Εγώ να σ πω την αλήθεια, εκεί γύρω στα 3- 3100 θα ήθελα ιδανικά !!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...