Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαριλου....ξερω τα παντα πριν απο σας...για σας!!!χαχαχ!!

τωρα διαβασα με λεπτομρεις την ιστορια σας σπιροτυλενα...τι να πω ...περαστικα!!μικρο το κακο..

θα τα πουμε και απο κοντα..αλλα δε θα το ξεχασεις ποτε...και προσοχη σε ολες..

εμεις λερασαμε καλα..

θα τα πουμε και μεσα στη βδαμαδα..

φασολαδα για ολους..θα πεσει τρελο κλανιδι..το βλεπω!

θα δω καμια το απογ;;χαχαχ

ειρηνη περαστικα στη κουμπαρα..ημαρτον πια!!

φυσαει οποτε μπανιο γιοκ!!

ελενα....καλω ηρθες...τι κανεις;;

ανμ..εγω νομιζα οτι αλλαξες νομο και γραφεις αλλου!!

λπιζω να σε δουμε απο βδομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι πράγμα ειναι αυτο με τα ατυχήματα????!!!!Ο θεός να μας φυλάει όλους!!!Μαριλου μου πολυ χαίρομαι που θα σας ξαναδώ!!!Μου λειψατε!!!Πως πανε τα αγοράκια σου?ο μικρούλης Ξεπετάχτηκε λιγο λιγο?Εγω ακόμη με τη μικρη κρεμασμενη στο βυζι και συνεχίζουμε ακαθεκτες!!!Της έβαλα και σκουλαρίκια!!!Ολοι με βρίζουν βέβαια και μου τη λένε γυφτακι αλλα εμένα μου αρέσει πολυ!!!Ασε που κανένας πια δε μου τη λέει αγοράκι!!!Σωσω καλη "συμφωνική" σας εύχομαι!!!!χαχαχαχχαχα!!!!Ελενα welcome to the club κι απο μας και να χαίρεσαι τον μικρουλη σου!!!απο βδομάδα κανονιστε,Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη έχω ρεπο!!!Φιλακια πολλα σε όλες και σε όλα τα ζουζουνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες !!

καλε που γυρνατε ολες ???

εγω μολις καταφερα να βαλω την πιτσιρικαρια για υπνο κ νιωθω μια τρελη σπαριλα κ ατονια ..

γμτ ο καιρος φταιει ..

αντε να τα ριξουμε στον καιρο ..

ελσα τι να πω για το συμβαν ..ειλικρινα δεν ξερω ..τελικα ειναι αυτο το κλασμα του δεπτερολεπτου που ολα μπορουν να συμβουν ..κακη ωρα , κτλ ..

σημασια εχει οτι δεν παθατε τιποτα σοβαρο ..παει περασε ..

μπρε συ ανμ..επαναπατριστηκες η ακομα ???? :lol::lol::lol:

καλε αυτο δεν ηταν διακοπες ..μεταναστευση ηταν ..παντως μπραβο μια χαρα ..

ξεκινησες κ δουλεια ε ??

στην νεα εισοδο , να πουμε καλως ηρθες κ τα σχετικα ..κ επειδη η Σωσω δεν κανει αυτα που πρεπει ( μωρη δεν πηρες στοιχεια , δεν εκανες φακελωμα , δεν ρωτησες νουμερο παπουτσιου ..τιποτις ..τσ τσ τσ ..=

γεια χαρα κοπελια ..αντε να σε γνωρισουμε κ σενα να μας γνωρισεις κ συ .. :D

ερωτηση ..την τεταρτη θα τα πουμε ???

γμτ απεναντι στο δημοτικο σχολειο εχουν σημερα γιορτη κ ειναι τα παντα στην διαπασων ..γκρρρρρρ..

περισυ ειχαν ντιρινταχτα κ λυρες μεχρι τις 1 το βραδυ ..τι σοι παιδικη γιορτη ειναι αυτη δεν το καταλαβαινω μα τον θεο .. :roll:

εχει λυσσαξει το μικρο με την πιπιλα ..παναγια μου λεμε για εξαρτηση κ δεν ξερω πως της βγηκε ετσι κ πως να το παλεψω ..μιλαμε οι αλλες δεν εκαναν ετσι ..κ οσο για την τουαλετα τι να πω ..νεκρη φυση ο παπους ..οτι της ερθει ..παει στρογγυλοκαθεται τον απαυτο της στο καθισματακι κ τραγουδαει ..αλλα κατα τα αλλα μετα που θα σηκωθει τα κανει στο βρακι γμτ ..

πολυ με δυσκολευει τουτη εδω ..ετσι οπως παει θα την κοψει οταν βαλει σερβιετα ..τι να πω ..

μονη μου μιλαω κ παραμιλαω ..

που ειστε καλε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μπορώ να πω του την έκοψα την πιπίλα ... εντελώς πρόσφατα όμως!

Ζόρικα, αλλά δε την ξαναδίνω!

Εχθές έκλεγε 1 ώρα και 1 τέταρτο

Σήμερα 20 λεπτά

Αντε να δούμε ποιός θα νικήσει

Καλό αυτό με τη σερβιέτα ... όλα τα λεφτά!

Χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμπαινε ειρηνη..δε θα του περασει!!αχαχαχ...

καλα αυτο το σερβιετικο...χαχαχ...

παιδες..τετ μου ειπαν καλος παιδοτοπος η τυπου τελος παντως στο εχνοπολις..παμε για δοκιμη;;

αμμουδαρα τεχνοπολις..τι λετε;;ετσι για αλλαγη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ευακι τι τραβας κι εσυ με τρεις τσουπρες???!!!!!Με την πιπιλα μην ενδιδεις!!!Θα της περάσει και μετα δε θα τη θυμάται καν!Ετσι έκανε και της κουμπάρας μου η μικρη κι αυτοί την έγραφαν την πιτσιρικα όταν γκρινιαζε μέχρι που απογοητεύτηκε το μικρο και δε τη ξαναζητησε!Για Τετάρτη κι εγω μέσα Ειμαι αν μπορει να περάσει κάποια να μας μαζέψει καθότι με την οδήγηση δεν έχουμε γνωριστεί!!!!εχω ακούσει ότι ειναι ωραία στο τεχνοπολις.Ειδωμεν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε παιδια 6,30 εκει!!

το ραδυ ερχεται αδερφη απο σαντορινη με φιλο και αδερφο του!!

που να παμε λεει για καμια ρακι;;χαλαρα πραγματα!!

εξω να μπορεις να κατσεις;;

ανμ που κοντα ειπαμε ειναι το μαγαζι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη Εμεις μένουμε κέντρο,πλατεία κορναρου,δε ξέρω αν βολεύει.Το μαγαζι κορίτσια ειναι κλειστό για καλοκαίρι!αλλα έχει πάρει ένα καφενείο ο brother που κάνουμε και μεζεδάκια(εγω κι η μαμα μου εννοείται)αν σας ενδιαφερει που έχει τραπεζάκια έξω αλλα δεν έχει θέα,ειναι πάνω σε δρόμο στη πλατεία κορναρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανμ,,,,τη τετ εχες ρεπο;;;αν βρεθουμε τετ στο μποουλιγκ μπορεις να ερθεις ποδαρατη;;

τι λετε;εε;;;

ελσα τι κανεις εσυα;;ο μικρος;;ελπιζω ολα καλα

σκατα εκλογες..δε σχολιαζω..θα νευριασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχολίαστο για τις εκλογές καλύτερα......Ασε......!!!!!!Τριτη και Τετάρτη ρεπαρω yeeeeesssss!!!εννοείται ότι μπορω για μποουλινγκ!!!καροτσακι και φύγαμε!!!Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε τετ σ μποουλιγκ..μη νομιζεις..η μαριλου σε σκεφτηκε και αλλαξε το μερος...λεει ρε παιδια να ερθει και η ανμ...και λεμε..ναι ρε..δικιο εχεις..αχαχαχ!!

οπτε 6,30 εκει!!

εγω τελικα αυτο στο ποδο ειναι οζωδης ερυφημα..

κανονικα επρεπ να με κρατησουν στο νοσοκ για διερευνηση αλλα λογω τηςκ αταστ δε μπορουν..

συνδεεται και με παησεις στα ματια και αλλα πολλα!!

μη μαθετε!!

αντιβιωση ,ξεκουραση λεει και αλουμινονερο..ξεκουραση;;χαχαχ!!!

της ειπα βεβια να μου γραψει και 1 τριπλεξ για αποκλεισμο θρομβου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεσπα!!

παιδια εχω τρελα θεματα..

πρωτον..η μαρθα κατουραει πανω της...

και ξερετε ποτε το κανει πο εντονα;;οταν της βαζεις τιμωρια η την μαλωνεις...

εκδικηση..και να σας ρωτησω..να την βζω να κανει κακα στο γιογιο και τσισα στη εκανη;;

μηπως θ την μπερδψω;;τι λετε;;

δευτεον..μου ζηταει να κοιμηθει στο μικρο,κοιμαται κανενα μηνα στο αλλο..ακουει λεει θορυβους απο κατω και καποιος κανει ντουντουκ!!

τι ν της πω η ερμη;;τη ειπα κοιτ παο κατω δεν εινι κανενας..ζητησε να κοιμηθει στο μικρο λεω εδω κοιμουνται μικρα παιδια..δεν ηξερα τι αλλο να πω!!

παναγια και ποσα αλλα θα βγαλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα!!! εχω χαθει γιατι την κυριακη ειναι ο γαμος και τρεχουμε.... να περασει και αυτο και θα τα πουμε απο βδομαδα!!! μια χαρα ημαστε Σωσω, Δοξα το θεο!!! καλα να περασετε, θα σας καλουσα στο γαμο αλλα αφου δεν εχουμε τραπεζι ειναι ταλεπωρεια....!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσείς παντρεύεστε;;;;

Να ζήσετε - να ζήσετε!!!

Κοριτσάκια σήμερα δε θα έρθουμε ...

Προέκυψε girls movie night και πρέπει να ετοιμαστώ ...

Καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια ..

δεν θα τα καταφερουμε σημερα εμεις ..

προεκυψε προβληματακι με την μικρη , ξαναπαμε παιδιατρο , ελπιζω να μην τρεχουμε νοσοκομεια βραδυατικα γιατι εχω τραβηξει χοντρο ζορι σημερα ..

θα σας τα πω απο κοντα ,

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον...σαββ θα παιξει ο κουβισης για αυτη τη βδομαδα..

οποια δε μπορει κανονιζουμε καπου αλλου την κυριακη..απλα σαββ ο κουβιδης!!

μπορειτε,ε;;χαιρομαι!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...