Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δήμητρα η βάπτιση πότε είναι για να ρθούμε;;;;;; :lol::lol::lol:

Έλενα τα ίδια και η Δανάη! Όλο πέφτει και τσακίζεται εντωμεταξύ....

Σήμερα έκανε ένα καρούμπαλο στα δεξιά και ένα στα αριστερά στο κούτελο! Έτσι για να τα ζευγαρώσει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

με πήρε ο ύπνος σήμερα, εύτυχώς, τελικά, ξύπνησα εγκαίρως!!! :roll::roll::roll:

Παναγιώτα πού είσαι ρε? τελευταίως είσαι πρώτη, σήμερα τι έγινε?!!! :?::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πω και κάτι για δείγμα........

Έχει βγει βράδυ αργά και στο γυρισμό αποφασίζει να φάει κανέναν πιτόγυρο. Παρκάρει το αυτοκίνητο έξω από το μαγαζί από την απέναντι μεριά του δρόμου και επειδή έχει πιεί λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο παραπάνω κάνει το σχέδιο στο μυαλό του. 'Θα προχωρήσεις λίγα μέτρα, ανεβαίνεις το κράσπεδο, προχωράς ακόμη λίγα μέτρα ανεβαίνεις τα σκαλοπάτια μπαίνεις στο μαγαζί παραγγέλνεις. Και ξεκινάει προχωράει , ανεβαίνει το πεζοδρόμιο συνεχίζει το δρόμο ανεβαίνει 1,2 σκαλοπάτια και πάει να μπει στο μαγαζί ΑΛΛΑ.... Ντοινγκ είχε ξεχάσει την πόρτα!!!! :lol::lol::lol: Τη δίνει μια κουτουλιά και συνεχίζει. Μπάινει μέσα ακάθεκτος και πάει στον τύπο να παραγγείλει.

Δ: ένα πίταγύρο απ'όλα

Τύπος: Φίλε είσαι καλά;;;;

Δ: Ναι βέβαια γιατί ρωτάς;;;;

Τύπος: Τί γιατί ρε φίλε, για κοιτάξου στον καθρέπτη...

Κοιτιέται ο Δ και έχει ένα καρούμπαλο μέχρι απέναντι!! :lol::lol::lol::lol::lol:

(Έτσι για την ιστορία η πόρτα που κουτούλησε ήταν γυάλινη , όχι μόνο τη χτύπησε αλλά άνοιξε και έμεινε ανοιχτή) Φανταστείτε δλδ δύναμη.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Και τώρα αφήστε να γελάσω μόνη μου η χαζοβιόλα!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μιλαμε φανταζομαι τη σκηνη κι εχω κατουρηθει!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Πως ειναι η ζωη με ενα παιδι στο σπιτι;;;και μαλιστα ενα σα τη μπουμπου μου;;;;;;; Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!!!!!!! :ymparty::ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob3.gif]

Αντε να περασουν οι πρωτες μερες να καθεται περισσοτερο να απολαυσω λιγο και τη τσουπριτσα μου που την εχω πολυ στο κλασιμο!!!! :P

Αλλα το αντρακι μου σημερα που φτασαμε στο σχολειο μολις ειδε ενα κοριτσακι να κλαιει γυριζει και με κοιταει με βουρκωμενα ματια και μου λεει παρακλητικα "μαμα μη πας στη δουλεια σου,μη πας"!!η καρδια μου σφιχτηκε... :(:(:( ε και φυσικα εμπηξε τα κλαματα μολις εφυγα,αλλα ελπιζω να συνηλθε γρηγορα... :roll:

Βενακι τι ειναι παλι τουτο με τα πλοια;;;;; :o ουφ!!!!! αν και δε νομιζω να μας κουνησουν πολυ κωλο οι Τουρκοι,γιατι ξαφνικα μας εχουν αγαπησει οι Ρωσσοι και τους παει λιγο να τους τουρκαλαδες!!!! ;) Αλλα ειμαστε ρε αξιοι της μοιρας μας!!!! τα βρωμακαναλα,ενω γινονται τοσα τελευταια με τους Τουρκους πανε κι αγοραζουν συνεχεια τουρκικες σειρες!!!!!!σε λιγο θα τους γλυφουν και τα παπαρια!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Λενακι τι επαθες ρε καμαρι μου;;;; καλα αυτο με τα υγρα πως σου ηρθε;;;;; :? εχεις κουραστει μωρε κι εσυ με την εγκυμοσυνη κι ενα 2χρονο να κυνηγας!!!! :(:(

Ιουλια κομματια ε;;;;; ρε συ προσπαθησε να αποβαλεις λιγο το αγχος σου...η ψυχολογικη κουραση ειναι η χειροτερη!!! :? γι αυτο σου λεμε κανε και το 2ο τωρα να μην εχεις ουτε το αγχος της δουλειας ουτε να πηγαινει καθε μερα στο σχολειο ο Γιωργος! ;)

Βικυ αρχισε τις διεκδικησεις η Μ-Ι;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: ε λογικο,σου λεει κατσε να βαλω απο τωρα τα πραγματα σε μια σειρα μην ερθουν τα αγρια και διωξουν τα ηρεμα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θουλακι σκαραβαιοι ηταν;;;;α ενταξει μωρε αυτα ειναι καλα ζουζουνακια!!!! :P

Καλημερα συμπεθερα μου!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατάσα :lol::lol::lol::lol: τουλάχιστον το ευχαριστήθηκε το πιτόγυρο?!! :roll::roll::roll::roll: .... αχ και να΄χα ένα τώρα, ας είναι και πρωί!!!! :roll::roll::roll::roll:

επιτέλους η Αδριάννα έχει την μαμά της αποκλειστική!!!! :lol::roll::roll::roll:

Λενάκι πες και άλλα για το εξοχικό σας!!! :roll::roll::roll:

χθες πήγαμε και αγοράσαμε αθλητικά παπούτσια στον Λ.,....... είχε, αλλά δεν του άρεσαν και την τελευταία φορά που έκανε γυμναστική είπε στην δασκάλα του ότι είναι μικρά και τον χτυπάνε..... και εκείνη, το τσέκαρε, αλλά ο Λ. συνέχισε την ιστορία του και η δασκάλα μας έγραψε ένα σημείωμα ότι τα παπούτσια τον χτυπάνε.....τελικά χθες του αγροράσαμε :? .......και σήμερα το πρωί πηγαίνοντας στο σχολείο μου λέει "όταν θα έχω πολλά χρήματα θα σου δώσω και σένα λίγα, γιατί δεν έχεις πολλά"!!!! :o:o:o:x:x:x:x:x η ψυχούλα μου!!!! :x:x

ρε κορίτσια μιλούσα χθες στο τηλέφωνο με τον αδελφό μου και μου έλεγε πόσο άσχημα είναι η κατάσταση στην Ελλάδα και ότι ανέβαλαν τον αρραβώνα της ανηψιάς μου λόγω οικον.!!! :? ....είσης μου είπε ότι θα έρθει στην Ελλάδα ο υπουργός μετανάστευσης της Αυστραλίας και θα παρουσιάσει τις κενές θέζσεις εργασίας που υπάρχουν εκεί για όσους Έλληνες θέλουν να πάνε.....όχι όμως γενικά και αόριστα, με στοιχεία.....δλδ τόσους γιατρούς, τόσους οικοδόμους, τόσους λογιστές κ.λπ :o:o:o:o:o:o:?

μου έκανε πολύ εντύπωση αυτό....σε ένα ξενοδοχείο της Αθήνας!!!!.......

στεναχωρήθηκα χθες!!!

αχ και εγώ θα πληρώσω περί τα 300ευρώ για ακίνητο! :evil::evil::evil::evil:

στην Ρ. λείπει ο ύπνος, το βλέπω στα ματάκια της!!, έχει κάνει σακούλες!!!! :o:o:o:o:o:o:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου καλα ...ο μικρος μεγαλουργησε παλι ....

ο μανωλης εχει και αυτος τον καιμο του ....μολις ξυπνησε πηγε α ζωγραφισει και τωρα θελει και εμενα εκει ....κανει φατσουλες !!ματια, μυτη, στομα !!!

ο μικρος ειναι παρα μα παρα πολυ ζοιρος ....ακομα και στον υπνο του ...μαλλον γιαυτο ξυπναει συχνα ,χθες καποια στιγμη αφου θηλασε τον αφυσα κατω και αρχισε να γκρινιαζει ...του εβαλα πιπιλα και την κρατησα εγω στο στομα του και ηρεμισε ....αλλα μονος του δεν την κραταει του πεφτει .

πωσ ειναι οι σακουλες αργυρο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη σας μερα!!! :D:D

Ευχομαι να ειστε χαμογελαστες σημερα!!!

Νατασα τον αντρα σου τον παω με 1000!!!εχω πεθανει στο γελιο λεμε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μα ειναι θεος,τι να πω!!!!???Μπραβο σου κοριτσαρα μου για την επιλογη σου! ;):lol:

Ιουλια μου το ξερεις πως πρεπει να βρεις τροπο να χαλαρωνεις???Ειναι πολυ ζορικο τοσο αγχος...Θα σου βγαλει αλλα... :( Μηπως να αρχισεις γυμναστηριο..ή Κλαμπινγκ???? :P

Λενα ελπιζω να ειναι μικρες χαζομαρουλες λογω ορμονων οι ανησυχιες σου!Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις κ να κανεις πΟΛΛΕΣ αγκαλιτσες με τα αγορια σου!

Φρανιτα το Σεμπινι ειναι σουπερ!!!!Μπραβο του!!!

Αφρο ζηλευω τοοοοοοσο πολυ που ο Μ ζωγραφιζει με τις ωρες!!!!!!!! :):)

Τονια τι γλυκια μωρε η μπεμπουλα!!!!!!!!!Αχ μωρε μεγαλωσε το ζουμπουρλουδικο!!!!Στειλε μου ρε καμια φωτο με mail!Να σου στειλω το e mail μου?

Θουλακι πως ειναι ο Θ ρε συ??Μενετε στο σπιτι τωρα με την απολυμανση?

Απο τοτε που σε ειδα ηθελα να σου πω οτι ξεχασα να σου δωσω λεφτα...Σημερα απογευμα θα παω ικεα...

Βενη γελασα παρα πολυ με τα τσισα που σου φευγουν!!!!!!!!!!! :P:lol::lol::lol: Καλα,σε κακοποιει ο Φ? :shock::lol:

Αργυρω ο Λ διαλεγει μονος τα ρουχα-παπουτσια του?Η Ρ δεν κοιμαται καλα-πολυ?

Τι αλλο θα'λεγα?... :roll::roll:

Χθες ρωτησα τον Α για ποιο λογο θα πληρωσουμε το χαρατσι και μου απανταει:

"Σιγα μην το πληρωσουμε!Τι ειναι αυτα που λες???Δεν τους γ@μ@ς τους μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ ((*^%^$^$&**&* μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αρα προφανως δεν με ακουγε καν την προηγουμενη φορα που ρωτησα.Ειπε ενα "ναι" κ ξεμπερδεψε :evil: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τώρα το διάβασα :o:o:o:o

"Registrations have now closed for the Athens information sessions. Due to strong interest, capacity for the sessions has now been reached. However, please follow the link above to receive information on skilled migration to Australia.

Registrations for the information evening in Berlin are still open."!!!!!

Αναστ. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: σαν να μιλάς στον τοίχο δλδ!!!....πολύ μου την δίνει αυτό!!!! :evil::evil::evil:

Λένα για πες γιατί νόμιζες για το υγρό? δλδ πώς το κατάλαβες αυτό?!! :!:

ξάπλωσε, στείλε τον Αναστάση κάπου και χαλάρωσε, διώξε κάθε άσχημη σκέψη από το μυαλό σου και συγκεντρώσου στο μελιτζανάκι σου! :):x:x:x

Αναστ. τι εννοείς μόνος του διαλέγει? για να φορέσει ή για να αγοράσει?

για την αγορά ρούχων, εγώ παώ μόνη μου, φυσικά ξέρω τι του αρέσει....αν είναι μαζί μου τα διαλέγουμε μαζί!!!! :) ....του δείχνω όμως αυτά που αρέσουν σε μένα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δημοκρατικότατα δλδ!!!! :lol::lol::lol::lol: ....τώρα για να φορέσει το πρωί, τα βγάζει από βραδύς (παρουσία μου :lol::lol::lol: ) και έτσι είναι έτοιμα το πρωί!!! .....αν εγώ του δώσω να φορέσει κάτι που δεν θέλει, ακόμη και στο πάτωμα να χτυπιέμαι δεν θα το φορέσει.....την ξεροκεφαλιά την πήραν από τον μπαμπά τους!!! :evil::evil::evil::evil:

Βένη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνια κρίμα στον Αλεξάκη μας!!! :( να βουρκώνει ένας ταλυμπάν?!!!! :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Νατάσα δε σε πρόλαβα χθες το βράδυ! Σήμερα θα προσπαθήσω να σε πάρω τηλ, αν με αφήσει η μικρή! :P

Αργυρούλα και η δική μου τα ίδια με τα ρούχα! Πολύ ξεροκεφαλιά! Αν δεν της αρέσει κάτι, δεν το φοράει με τίποτα! Δεν την πιέζω βέβαια και γω...

Τόνια νιώθω οτι πάτε καλά, μια χαρά θα προσαρμοστεί το ταλιμπανάκι σου! Φιλιά να του δώσεις!

Μόλις έμαθα οτι φεύγουν δύο συνάδελφοι με σύνταξη και "προσωρινά" θα πάρω το αντικείμενο τους!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Προσωρινά!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αργυρώ έχει καιρό που έχει αποφασιστεί αυτή η συνάντηση μιας και Ελληνικές οικογένειες καταφτάνουν χύμα στην Αυστραλία και έτσι ο υπάρχων Ελληνισμός εκεί αποφάσισε να βοηθήσει την κατάσταση. Για να συμμετέχεις πρέπει να κάνεις αίτηση και πλέον άρχισαν να πέφτουν οι αρνητικές απαντήσεις γιατί ο κόσμος είναι πάρα πάρα πολύς!!! :roll::roll::roll:

Είμαι στη δουλειά

Αναστασία σωστός ο συζυγάτος σου.. Κάτσε μανδαμ εκεί που μας χρωστάνε θα μας πάρουν και το βόδι? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

8 Οκτώβρη τα κορίτσια θα ξαναματαγίνουν παρανυφάκια σε ένα ζευγάρι φίλων :D Μεγάλη ζήτηση ! Τετάρτη έχουμε πρόβα

Νατάσσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::o:o:o:o:o μα δεν είδε την πόρτα?? Αφού δεν την έσπασε πάλι καλά!

Τόνια :(:(:( τι καλός ο Άλεξ... άντε βρε μια χαρά θα του αρέσει

Σίσσυ κι εγώ στο προσωρινό!! Εδώ είμαστε "τα βαριά στο γαιδούρι και τα ελαφριά στο γομάρι" σε μένα δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!! :D

Έχω να διαβάσω κάμποσες σελίδες, αλλά τώρα δεν προλαβαίνω, αργότερα!

Πάω να κάνω ορισμένες εξωτερικές δουλειές και να πάρω ένα μικρό δωράκι στο καμάρι μου, που έχει σήμερα γενέθλια!!! :x:x:x

Για να μην τα ξεχάσω όμως...

natasoula... :YMHUG: Kαι φυσικά μας ενδιαφέρουν τα του Μιχάλη, μαθαίνουμε, όπως είπε και η Σίσσυ! ;)

Και Σισσάκι, συμφωνώ απόλυτα με το σεντόνι σου :P προ κάμποσων σελίδων!!! :lol:

Απόψε η Β, κατά τις 3.30 έβαλε κάτι κλάμματα, δεν ξέρω γιατί, ίσως εφιάλτης... :? Μου ξύπνησε και το μικρόβιο, την έφερε ο μπαμπάς της στο κρεββάτι μας και με το ένα χέρι κρατούσα και θήλαζα τη μικρή, με το άλλο την χάιδευα να την παρηγορήσω... :roll: Σα σίγμα τελικό κοιμήθηκα απόψε! Κι έχω πονοκέφαλο!!! #-o

Σας φιλώ γλυκά όλες! :-* Τα περαιτέρω αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σα ςπανεμορφες!

καποιος ειλικρινα παιζει πολυ ασχημο παιχνιδι σε βαρος μου .. :(:(

ας πω απο την αρχη..ο γιωργος ξυπνησε κ φυσικα,οπως με ειχε προετοιμασει η τονια,δεν ηθελε να παει σχοκειο!εκλαιγε,οχι σχολειοοοοοοοοοοοοοοοοο φωναζε,παιτσεις μαζι μου μαμα,σε παακαλω :(:( ..

με τα χιλια ζορια,του δινω γαλα,τον ντυνω,τον ταιζω κ το αυγο του αφου σιγα μην ετρωγε εκει,κ τον πηγαινω..απο την πορτα ουρλιαζε..τον παραλαμβανει μια κοπελα.μου λεει"1,5 ωρα οχι παραπανω,χθες δεν ηταν καλα"! :shock::shock: μ ακαλα λεω,αφου ενταξει τον ειδα..

τεσπα φευγω..μετα απο 1,5 ωρα,κ ενω ημουν σε ενα καφε απο εξω,παιρνω τηλ. κ μου λεει η δασκαλα του,η καλη,οτι ειμαι μια χαρα!πηγα κ τον πηρα μετα απο λιγο κ ηταν ενταξει,ουτε πρησμενα ματακια..βεβαια μολις με ειδε πηρα την τσαντα του με επιασε απο το χερι κ ελεγε μαμα παμε πιτι μας! :shock::shock:

κ καταλαβα..οτι η καλη δασκαλα του πηγαινει γυρω στις 10..εγω τον πηγα 9:20 κ ειναι μια αλλη,που μεχρι να ερθει η λιζα,η καλη,του βαζει παιδικα! :shock::shock::shock: το παιδι να ουρλιαζει κ να πλανταζει κ αυτη να περιμενει να δει παιδικα..γι αυτο μου ελεγε πως δεν ηταν καλα..αυτη μετα φευγει,οποτε δεν ηξερε απο την λιζα οτι μετα παιζει κ ειναι ενταξει..μαλιστα επαιξαν κ κουκλοθεατρο μου ειπε..!

το αλλο συνταρακτικο..με παιρνει τηλ. μια κοπελα που εχει τοποθετηθει στο δρυμο..κοντα σε μενα..κ μου λεει αν θελω να κανουμε αλλαγη,γιατι αυτη εχει καταγωγη απο τον σταυρό!μια χαρα εγω!πετουσα!

κ μετα με παιρνει να μου πει οτι θα αλλαξει με μια αλλη κοπελα,τελευταια στα μορια,που ειναι στη μαδυτο..

αυτο φυσικα κ σηκωνει μια ενσταση νααααααααααααααααααααααααααα,αλλα δε θα κανω τιποτα!εχω κουραστει τοσο πολυ..σκοτσεζικα ντουζ..βαρεθηκα κ τα σιχαθηκα ολα..θα κατσω εκει που ειμαι κ ειλικρινα σας μιλαω,φετος,ακομη κ αν με παρακαλεσουν να παω απεναντι απο το απιτι μου θα λεω οοοχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!θα πεσω κατω απο την κουραση,αλλα αλλες αλλαγες δεν αντεχει το νευρικο μου συστημα..σε λιγο θα χρειαστω ψυχοφαρμακα...μα ποιος σκατα με μουτζωσε φετος;;;;;;;;;;;;;;;;;; :(:(:(

σας φιλω κ αργοτερα θα τα ξαναπουμε!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα!!! :D:D:D

Παω να σας διαβασω....

Ιουλια διαβασα μονο την τελευταια σου παραγραφο...μη μασας...ΟΛΑ θα Πανε Καλα!!!Πραγματικα!!! :D:D

θα επανελθω στο θεμα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο τελειο το λινκ ρε!!!! :D:D

Μητσακι χρονια πολλα στο καμαρι σου!!! Να τον χαιρεσαι κοριτσαρα μου!!!!

Μπραβο στον Σεμπαστιαν!!!Τελεια τα νεα σας Φραν μου!!ΑΠο Σουηδια εχουμε κατι;;;

Τόνια απολαυσε την ηρεμια τωρα...... :):)Την αντριαννα ρε ποιος θα σου την κραταει οταν γυρισεις στη δουλεια????

Ιουλια μου μην τα βλεπεις ολα μαυρα κοριτσαρα μου..Καθε αρχη και δυσκολη δε λενε;;

Σε λιγο καιρο θα προσαρμοστει και ο Γιωργακης στον παιδικο και μονος του θα θελει να πηγαινει ..θα δεις..θα κανει φιλαρακια, χειροτεχνιες και γενικα θα περναει ομορφα!!!!

Οσο για την τοποθετηση στο Σταυρο, δες τα θετικα της..θα παρεις τα μοριακια σου,θα ανεβεις στη λιστα του Πυσδε και του χρονου θα παρεις πολυ κοντα στο σπιτακι σου σχολειο.

Προσπαθησε να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις...

Ολοι μας παντως περναμε απο τετοιες φασεις..εμεις που ειμαστε και οι 2 καθηγητες χωρις οργανικη θεση καθε Σεπ. ειμαστε να μας κλαινε οι ρεγγες..Μπαλάκια της υπηρεσιας..Υπομονη....

Σισσακι ουδεν μονιμοτερον του προσωρινου ε;;; :lol::lol:

Μαρια εσυ εισαι το γομαρι ή το γαϊδουρι???? :roll::roll:

Νατασουλα στο νηπιο περυσι ειχαν μαθει τα γραμματακια;; και γενικα η Α δημοτικου ειναι σαν την παλιά Β δημοτικου;;; :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα...Τι κάνετε;;Εγώ είμαι λίιιιιιγο στενοχωρημένη και αγχωμένη...Το μικρό μου μπουμπουκάκι εχει βηχα.... :o:o:o:o:o:cry::cry::cry::cry::cry: Μιξούλες όμως δεν βγάζει πολλές..Για την ακρίβεια ελάχιστες έως καθόλου... :cry::cry: Και παίρνω τον παιδίατρο και δεν απαντά...Είναι εξωτερικό σε συνέδριο γαμώ τις αρπαχτές τους... :evil::evil::evil::evil:

Η Ιω σχολείο...Μας πλακωσε το σεντόνι σήμερα...8.05 σηκωθήκαμε... :?:?:?:?

Νατασαααα η μπέμπα καλά είναι...Καμία σχέση με την Ιω...Πολύ πιο ζόρικη.... :?:?:?:? Αλλά ευτυχώς κοιμάται πολύ, κάθεται και μόνη της, αλλά θελει και αγκαλίτσες... :roll::roll::roll: Φυσιολογική δηλαδή..Εμφανισιακά δε θα έλεγα ότι μοιάζουν πολύ...Αυτή είναι καρμπόν με μενα...Νομίζω ότι είναι λίιιιιγο πιο όμορφη από την Ιω... :roll::roll::oops::oops::oops::oops: Αλλά μεγαλώνοντας νομίζω ότι η Ιω θα έχει περισσότερες κατακτήσεις... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σε τι φάση είστε εσείς;;;;Η Ειρηνούλα,η ζωγραφιά μου καλά;;;

Καλά ε τρελό γέλιο ο Δ....Και ο δικός μου είναι κορυφαίος... :x:x:x Ρε κορίτσια βρίσκει ψύλλο στα άχυρα..Τι να σας πω...Όπου πάει κλέβει την παράσταση.... :roll::roll: Είναι πανέξυπνος...Καλέεεεε κι εγώ γελάω όταν πέφτει κάποιος...Ακόμα κι εγώ να πέσω, ξερένομαι στα γέλια... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνιαααααα σιγά μωρή μη σε συγκινήσουν τα δάκρυα του Αλεξ... :lol::lol::lol: Τώρα κι εγώ έχω χρόνο με τη μικρή..Αν και η Ιω συνέχεια μόνη της παίζει... :roll::roll::roll:

ήθελα να σας ρωτήσω όλες...Πως απασχολείς ένα τόσο μικρό μωράκι;;;;Τι παίζεις μαζί του;;;;Ώρες ώρες νομίζω ότι είμαι ηλίθια...Όλη μέρα την έχω σε μια κούνια που κουνιέται και γυρνάνε και κάτι ψαράκια πάνω από το κεφάλι της, της δίνω κουδουνίστρες και άλλα τέτοια χαζά, τη βάζω και στο χαλάκι δραστηριοτήτων, ε αυτά....Εγώ πως μπορώ να συμμετάσχω στο παιχνίδι της;;;;Συνήθως βλακείες της κάνω...Την ξαπλώνω κάπου, τη γαργαλάω,την φιλάω και αυτή ξερένεται στα γέλια, της λέω τα χαζά κούπεπε, κου κου τα, της μιλάω κιόλας πες μπαμπα, μαμά κλπ...Ε αυτά...Σήμερα της έδειχνα ένα πάνινο βιβλίο με ζωάκια και της έλεγα το πουλάκι κάνει τσιου τσιου, το προβατάκι μπεεεεε, η αγελάδα μμμμμμμμμμμμμμ και όπως έκανα τις φωνές των ζώων με κοίταζε και γέλαγε λες και ήμουν κλόουν... :?:?:oops::oops::lol::lol:

Λενάκι συμπεθερούλα μου τι πάθατε ρε αγάπη;;;Πως σου ήρθε αυτό;;;;;; :roll::roll::roll:

Ιουλιάκι μου ηρέμησε ρε...Αμα σκέφτεσαι τέτοια θα τρελαίνεσαι περισσότερο.... :roll::roll::roll: Ο Γιωργάκης θα προσαρμοστεί...Μην αγχώνεσαι... :x:x:x

Νατασούλα και η Ιω είχε τις πρώτες μέρες θέμα με το σχολικο..Τώρα πάει με χαρά και με χαιρετάει κιόλας από το παράθυρο η ψυχούλα μου.... :x:x:x:x:x

Θου τι είναι οι σκαραβαίοι;;;;; :o:o:o:o Την καημενούλα την Ιω μου την ταράζουν τα κουνούπια... :cry::cry::cry: Κάθε μέρα την τσιμπάνε.. :evil::evil: Που να μην είχαμε και σίτες... :evil::evil::evil::evil:

Μιτσάκι μου γλυκό Χρονια Πολλά...Να χαίρεσαι τον αγγελό σου... :x:x:x:x:x Και του χρόνου και με έναν γιο.... :lol::lol::lol::lol:

Αφροοοοο ο Μανωλάκης είναι ΤΟΟΟΟ παιδί...Δεν υπάρχει.... :x:x:x:x Σιγά μην περίμενε η Ιω...Όπου πάμε της φωνάζω...Θα νομίζουν ότι είμαι τρελή... :oops::oops::oops::oops:

Σισσάκι μου για το χθεσινό θέμα του δημοσίου αστο....Φυσικά και δεν αναφέρομαι σε αυτούς που μπήκαν με την αξία τους και μέσω διαγωνισμών και δουλεύουν μέχρι τελευταίου ευρώ τα λεφτά που παίρνουν...Αλλά δυστυχώς η πλειοψηφία δεν είναι έτσι.... :evil::evil: Και φυσικά και στον ιδιωτικό τομέα υπάρχουν άχρηστοι που επιβιώνουν μόνο λόγω των γνωριμιών τους... :evil::evil::evil::evil:

Παναγιώτα μωρή δε μου είπες..Ο πατατούλης τι νούμερο ρουχαλάκια φοράει;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αναστασία είναι απολύτως φυσιολογικά τα τσισάκια που φεύγουν..Και η Ιω το παθαινε στην αρχή...Και καμιά φορά και τώρα..Λέει θέλω τσίσα...Την πάω κάνει και βλέπω μια μικρή στάμπα στο βρακάκι της... :lol::lol::lol::lol:

Αρτζιιιι πολύ γέλιο ο Λουκάς...Τι πονηρός είναι...Σήμερα έβγαλα τη στολή της Ιως να τη ντύσω και μου λέει..Όχι....Δε θέλω αυτή τη μπούζα.....Πάει ανοίγει το συρτάρι, παίρνει την μπλούζα άλλης στολής και μου λέει...Αυτή θα φολέσω που φολάνε και τα άλλα παιδάκια στο χολείο μου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πήγα να την ξεγελάσω, αλλά δεν... :o:o:o Αυτά που ήθελε φόρεσε....

Βικάκι απίστευτη η Μ-Ι.... :lol::lol::lol::lol: Αλήθεια πότε θα δείτε φύλο;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Μαράκι ρεεεε συνέχεια παρανυφάκια τις κάνετε...Αφού θα έρθει η ώρα να παντρευτούν και θα πάνε στην εκκλησια με τζιν...Θα τα έχουν βαρεθεί τα νυφικά... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα χθεσινά δεν τα έθιξα για να δικαιολογήσω τους ΔΥ, το έθεσα σε τελείως άλλη βάση, αλλά αντιλαμβάνομαι οτι δεν έχει νόημα αφού οι αντιλήψεις αυτές είναι παγιωμένες ασχέτως αν εξυπηρετούν το κοινωνικό σύνολο ή όχι..

Τες πα... δεν πρόκειται να ξαναασχοληθώ με αυτό το θέμα!!

Θέλω να πάρω πτυχίο, να σπουδάσω και να κάνω τη ζωή που δεν έζησα! :D

Σας είπα οτι η μικρή μου είναι υπέροχη! :D:oops::x Σήμερα στον παιδικό μου είπε: "μαμα θέλω να σου δώσω φιλάκια και αγκαλίτσες" Και αφου κάναμε τις αγκαλιές μας μετά μου είπε: "Θα σε περιμένω μαμα να έρθεις να με πάρεις το μεσημέρι" και με χαιρετούσε με το μιρκσκοπικό χεράκι της που μου έρχεται να το δαγκώσω κάθε φορα!! :lol::oops::x:x:x

Αυτή η γρίπη με ταλαιπωρεί ακόμη... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα!ο γιωργος κοιμηθηκε απο τωρα! :shock::shock::shock: 1,5 ωρα στον παιδικο κ σακατευτηκε!πού να κατσει κ παραπανω! :roll::roll:

λενακι τί επαθες καλο μου; :roll::roll: θα σε παρω αργοτερα..πολυ παραμελημενη κ εσενα κ την ψηλη κ ομορφη σας εχω.. :(:(

παναγιωτα μου θα προσαρμοστει το ξερω..απλα δε θα ηθελα να γινει αναγκαστικα,αλλα επειδη θα του αρεσει..θα μιλησω στην πρωινη κοπελα κ θα της πω αντι για τηλεοραση να του διαβαζει κανενα παραμυθακι,να παιζουν κ λιγο..

το σχολειο μου εχει καταληψη!κ ευθαρσως δηλωνω οτι χαιρομαι τη δεδομενη στιγμη! :oops::oops: θα με παρουν το πρωι οι συναδελφοι να μου το επιβεβαιωσουν για να μην π αω αν ειναι!αχ μακαρι για να συνεχισω εγω την προσαρμογη του γιωργου κ να βλεπω κ τί γινεται..ο χ. σιγουρα ολα καλα θα μου τα λεει!

για το σχολειο..πιο πολυ με φθειρουν τα σκοτσεζικα ντουζ του τυπου ισως πας εκει,ιιισως αλλου..ε οχι!τελος! :evil::evil: αυτη η κοπελα μου ειπε οτι αν αλλαξει γνωμη,θα με παρει να κανει μαζι μου την αλλαγη!δεν καταλαβε καθολου καλα!αν με παρει θα διαπιστωσει οτι εχω αλλαξει κ εγω γνωμη!αι σιχτιρ πια! :evil::evil::evil::evil: μου επεσαν ολα μαζι..οδηγηση πολυωρη,κακοκαιρια την προηγουμενη εβδομαδα εφιαλτικη,προσαρμογη γιωργου,οδηγηση με το παιδι,αλλαγες πολλες..κ εγω να μην ειμαι διαθεσιμη λογω αποστασης..α ναι!ξεχασα!για το πυσδε ειμαι διαθεσιμη! :evil::evil::evil: τεσπα..

γωγουλα σε τοσο μικρα μωρακια δεν εχει κατι αλλο να κανεις..κ εγω ετσι αναρωτιομουν οταν ηταν μωρακι ο γιωργος..κ ενιωθα κ εγω ηλιθια!αλλα..δεν ημουν..νομιζω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

περαστικα στην μπουμπουκα!καλε τελικα δημητρα θ ατην πειτε;εκλεισε;

νατασα κ εγω γελασα με την κουτουλια του δ.! :oops::oops: αλλα επειδη γελασες κ εσυ! :mrgreen::mrgreen: πες κανενα νεο των κοριτσιων!

αναστασακι ηθελα να σου πω ρε..εμενα ακομη κ τωρα :oops::oops: οταν κατουριεμαι πολυ κ κρατιεμαι,μου ξεφευγουν μεχρι να παω τουαλετα λιγα στο βρακακι μου! :oops::oops: οποτε..ναι..στην αννυ που την περναω κ λιγα χρονια ειναι απολυτα φυσιολογικο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ οχι!δεν εχω ακρατεια! :lol::lol::lol:

τονια αυριο ποσο θα καθησει ο αλεξ;σημερα οταν τον πηρες πως ηταν;εμενα παντως,οσο καλα κ αν τον ειδα στο τελος,εδω ελεγε οχι παμε κολειο αυλιο,οχι κασ{=θ}ολου! :shock::shock::shock::shock: αλλα μου ειπε η δασκαλα του αυριο να τον αφησω εκει να φαεικ μετα να τον παρω!για να δουμε..

η χρυσα χαθηκε..ο φοφος αραγε πώς τα παει;;

μητσακι να χαιρεσαι τον αγγελο σου! :D:D

παω στην ομαδα να διαβασω ,μου μυριζει γελιο! :lol:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι!!

Ρε κοριτσια, εγω τα εχω πει περι μεταναστευσης...ειδικα για την Αυστραλια υπαρχει ΠΟΣΟΣΤΩΣΗ απο τα ατομα καθε χωρας και επισης παει αποκλειστικα με βαση ζητησης επαγγελματων...δεν μπορει οποιος του καπνισει να σηκωθει να φυγει και να παει και να βρει και δουλεια και σπιτι και να βγαζει και λεφτα...Αλλιως θα ειχαν βουλιαξει οι χωρες αυτες εδω και καιρο..

Τεσπα ας μην επεκταθω....

Αχ τι καλα με τον Σεμπ..σημερα εφυγε τρεχοντας για το σχολειο, δεν καθισα καθολου..φτου φτου...και προσθεσα και τριτη μερα (ελεγα αρχικα να παει μονο 2 αλλα ετσι που του αρεσει δεν καθυστερω)...Μου λεει και η δασκαλα ειναι πολυ ανεξαρτητος και χαρουμενος.Σημερα ειχαν splash day , τα βαζουν στην αυλη σε μια πλαστικη πισινα και παιζουν νεροπολεμο...πολυ μου αρεσε! Γενικα μου αρεσει τ σχολειο του, δεν ειναι απο τα πανακριβα αλλα ειναι ανθρωπινο και εχει καιμια αφρικανικη χαρη!!

Εγω παντως το εκμεταλευομαι που φευγει...Σημερα πηγα να δω την κοπελα που δουλευει για μας σπιτι της γιατι ηταν αρρωστη μια εβδομαδα..Εκατσα σπιτι της και μετα πηγαμε στην ντοπια αγορα και πηρα φρουτα..Θεαμα ημουν διοτι σε αυτην την περιοχη της Καμπαλα και στις ντοπιες αγορες δεν πατανε λευκοι...Ειλικρινα χανουν οι λευκοι που δεν πανε στις αγορες (πολυ λιγοι πανε).....

Αγορασα 7 κιλα μπανανες (δυστυχως δεν ειχε λιγοτερες το τσαμπι) για....75 σεντσ....που να τις φαω ολες αυτες..εδωσα τις μισες στην Ανετ και κρατησα τις υπολοιπες...Μετα πηγα για φαγητο και καποια αλλα ψωνια...

Χτες παλι περπατησα μεχρι ενα αλλο προαστειο, κανα μισαωρο δρομος, και περασα μεσα απο τις πιο"αφρικανικες" περιοχες της πολης...Παλι η μονη λευκη ημουν εγω και η φιλη μου η αγγλιδα..Αλλα δεν υπαρχει κινδυνος, ειναι φτωχοι ανθρωποι αλλα δεν ειναι κλεφτες (οχι δηλαδη περισσοτερο απο αλλου)...Καποιες απλες προφυλαξεις θελει, οπως παντου (να μη σας πω πως η Αθηνα εχει γινει πιο επικινδυνη πλεον..)

Σταματω την φλυαρια!

Βρε Ιουλια μην στεναχωριεσαι...θα συνηθησει ο Γιωργος και ειλικρινα πιστευω πως τους κανει πολυ καλο το σχολειο..μαθαινουν ενα προγραμμα, συνηθιζουν και μακρια μας...λιγο χρονο θελει απλα!

Εγω βλεπω πως ο Σεμπ εχει παει μονο 2 μερες αλλα μιλαει ηδη πιο πολλα αγγλικα...

Σισσιω περαστικα!! Αληθεια ξεκινησες να πηγαινει σχολη παλι η θα πας μονο στις εξετασεις???

Αφροδιτη το μανωλακη σκεφτεσαι καθολου για παιδικο???

Αναστασια, Παναγιωτα, Πεμπη, Νατασουλα, Μαρια, Μητσακι, Γωγω φιλακια!!!

Αααα κατι λεγατε για σιδερο χτες...εμας που ειναι αρρωστη η Ανετ εδω και μια εβδομαδα και θα ερθει την πεμπτη το σιδερο ειναι ΒΟΥΝΟ...της ειπα σημερα, Ανετ εχει πολυ σιδερο διοτι ειμαι αχρηστη κ δεν μπορω! καντο σιγα σιγα κ μη τρομαξεις οταν το δεις...

Αχ και το σπιτι εμσα στη βρωμα..σιγα μη κτασω να καθαρισω, προτιμω να την περιμενω να ερθει :mrgreen::mrgreen: ..

Μαγειρευω για το σεμπινι..η αχρηστη μανα βγηκα βολτες αντι να γυρισω να μαγειρευω για το παιδι μου! ευτυχως κοιμαται κ θα εχιε γινει οταν ξυπνησει!1

Σεντονι εγραψα! φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μην στεναχωριέσαι βρε, ο Γ. είναι μόνη η 2η του μέρα, θα συνηθίσει όπως έχουν συνηθίσει και τα άλλα παιδάκια :x .....αν κατάλαβα καλά από τις 9.20 μέχρι τις 10.00 βλέπει παιδικά?!! :shock::shock::shock: μέχρι να έρθει η δασκάλα του?!

για την δουλειά σου, αφού βρήκες αρκετά θετικά στοιχεία, να επικεντρωθεις σε εκείνα έτσι ώστε να έχεις μια καλή χρονιά!!! :x και υπομονή, σε λίγο θα έρθουν τα Χριστούγεννα και θα έχεις διακοπές!!! :D:x

συμπεθέρα Βίκυ ανησυχίες που έχει η νύφη μου όμως ε?!!!! :lol::lol::lol:

ξεκαθαρίζει τα πράγματα από τώρα....σκέφτομαι τι θα κάνει στο μωράκι όταν θα γεννηθεί!!!! :x

Αφρο στο λαπτοπ ζωγραφίζετε?!

Μιτσάκη χρόνια πολλά στο καμάρι σου, να τον χαίρεστε!!! και να έχετε μια όμορφη μέρα :D

εγώ κορίτσια ήδη κουράστηκα το πήγαινε έλα και είναι μόνο η αρχή, πώς θα το κάνω αυτό για 4 χρόνια?!!! :?

Γωγώ μια χαρά τα κάνεις, μπορείς να την βάλεις και μπρούμητα να ξαπλώσεις και εσύ και να παίζετε μαζί κανένα παιχνιδάκι, αλλά αφού την βάζεις και στις δραστηριότητες.....εντάξει :D

εμένα τα τελευταία 2 βράδια κάποιος θα με ξυπνήσει....την μία ο άντρας μου, την άλλη ο Λ., είμαι πτώμα!!! :!:

Μαρία είναι ομορφούλες βρε για αυτό σου τις ζητάνε όλοι!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε στο λαπτοπ !!! απλα σημερα το βρηκε αυτο ο Κ και το ζωγραφιζαμε εμεις και λεγαμε την ιστορια .Στο δικο μου λαπτοπ ουτε ποντικι δεν εχω και ζωγραφιζω πολυ δυσκολα ...

φραν οχι δεν θα παει φετος παιδικο ,για να πηγενε θα επρεπε να κανω τα χαρτια μεσο εσπα και αν μας επαιρναν ....αλλα δεν θελαμε φετος να παει λογο το μικρου να μην φερνει αρρωστιες ...και γιατι εγω πιστευω οτι ειναι μικρος ακομα ...του χρονου αν υπαρχει εσπα και αν μας παρουν θα παει αλλιως οχι γιατι δεν εχουμε για ιδιωτικο .

το μωρο εχει πολυ γκρινια σημερα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μου του βαζουν παιδικα..τωρα ετσι που κλαιει δεν ξερω κ αν τα παρακολουθει... :?:?

το θεμα ειναι οτι κ σπιτι βλεπει αρκετα κ ξερω οτι δεν κανει..οποτε ελαττωνω τα του σπιτιου κ θα δω τί θα συνεννοηθω με την πρωινη κοπελα..αλλιως θα πρεπει να βρουμε εναν τροπο να πηγαινει στις 10 στον παιδικο!τα αλλα παιδακι απαντως εκεινη την ωρα ,9 κ κατι,τρωνε πρωινο κ τραγουδουν..υποθετω οτι δε τον βαζουν στην αιθουσα,επειδη κλαιει κ μπορει να αναστατωσει κ τα υπολοιπα..αυριο,αν οντως ισχυει η καταληψη,θα μαθω..αλλιως θα παρω τηλ.!

φρανιτακι πολυ μου αρεσει το σχολειο που επελεξες κ κυριως η αντιδραση του σεμπ!ωριμο παιδακι κ ανεξαρτητο!πολλα μπραβο σου που μεγαλωσες ενα τετοιο παιδι! :):):):):):):)

κ η ζωη σου ειναι τοσο ενδιαφερουσα!ψυχολογικα εχεις ανεβει τωρα που ζεις εκει κ αλλαξες παραστασεις;

αργυρω μεχρι ποια ωρα καθονται στο δημοτικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα μια χαρά ο Σεμπ :D:x ....τα ανεξάρτητα παιδάκια πολύ μου αρέσουν!!!!

φιλάκια αν και δεν με ανέφερες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλία πηγαίνει στις 8.00 και σχολάει στις 11.30...εμείς γυρίζουμε πίσω κατά 8.40 και φεύγουμε για να τον πάρουμε στις 11.00,...και γυρίζουμε πίσω στις 12.30 ..καταλαβαίνεις μέχρι να ξεκουραστώ λίγο πρέπει να ξαναφύγω!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...