Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

2. δεν ξέρω :lol::lol::lol: αλλά φαντάζομαι ότι είναι εκνευριστικό :? εγώ μάλλον θα της έλεγα "πρώτα το ένα και μετά το άλλο αλλιώς κανέναν" τελειώς δημοκρατικά!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ρώτα και την Τόνια και την Γωγώ :P

ΕΕΕΕΕτσιιιιιιιιιιι!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ σου απαντησε ο δευτερος εαυτος μου Αναστασι!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και φυσικα ειναι απολυτως φυσιολογικο και αναμενομενο αυτο που κανει με τα στισα η Αννυ και δεδομενου της ηλικιας της ειναι και θαυμα που το λεει πριν της φυγουν ολα!!!! εμενα ακομη δε το λεει καλα καλα,ξεχνιεται και του φευγουν πολλες φορες!!!!!

Αργυ αφου δε χτυπησε με το ποδηλατο μπορεις να γελασεις λιγο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

πλακα σου κανουμε το ξερεις!!!! :P αλλα αν φανταστεις λιγο τη σκηνη να μπερδευει το κορδονι στο πεταλι και να σαβουριαζεται σα τα καρτουν ε θα γελασεις λιγακι!!!! :lol::lol::lol:

Ειπαμε επειδη δε χτυπησε ομως! ;) το ποδηλατο επαθε μεγαλη ζημια;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασι οταν σου λεει εντατσει μαμα το λεει κι απο μεσα της σκεφτεται "λεγε οτι θεεεεςςςς λεγεεεεε"!!!!! :lol::lol::lol: αφου ξερει οτι δε θα εισαι σταθερη σε αυτο που της λες βρε κουτο!!! αν κανεις τα λεγομενα σου πραξη και δεν ενδωσεις θα το παρει αποφαση! ε ενταξει θα κλαψει-τσιριξει λιγακι αλλα θα της περασει! ;) Δε μπορει να εχει παντα αυτο που θελει οπως το θελει οταν δεν ειναι αποδεκτο κι ευχαριστο κι απο τους αλλους ε;;;;; :P Μερκελ ις σποκεν!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγια μου τί μερα...... :o:o:o:o

καλησπερες!!

γραφω τα νεα μας κ μετα σχολιαζω.σε αλλο ποστ!

ξυπναω τον γιωργο 9 παρα..πινουμε γαλα,ντυνομαστε,ετοιμαζουμε τσαντουλα κ ολο γελιο κ χαρα ξεκιναμε,μαζι κ ο χ.!

φτανουμε στον παιδικο!ο γιωργος ολο ελεγε τί ωραια που θα περασει κ θα αγκαλιασει τη δασκαλα του τη λιζα,του ειχα πει το ονομα της κ αλλα τετοια..που φυσικα εγω δε τα πιστευα! :roll::roll:

μπαινουμε στην αυλη,παιζει,ανοιγει η πορτα,βγαινει η δασκαλα,κλααααααααααααααααααααααμμα! :shock::shock::shock::shock:

μπαινω ψυχραιμη μεσα κ τον παιρνω αγκαλια..ολα τα παιδακια καλε ηταν ησυχα!επαιζε απαλη μουσικη κ ετρωγαν! :shock::shock::shock: ο γιωργος ξεφωνιζε! :shock::shock: τελικα,μου λεει ηκοπελα"ειναι φυσιολογικο",μον τραβαει απο την αγκαλια μου,τον παιρνει μεσα,αυτος ουρλιαζε..κ εγω..εφυγα!

πηγαμε με τον χ. για καφε εκει κοντα,κ σε 1 ωρα πηγα να τον παρω..κ κοριτσια!το τερας γελουσε κ ετρεχε κ απαιζε κ δεν ηθελε να φυγει!! :shock::shock: τα ματακια του ηταν λιγο πρησμενα,αλλα μου ειπαν οτι εκλαψε στην αρχη κ μετα ηρεμησε..μαλιστα επαιζε με εναν δημητρη κ του ελεγε"ντιμιτι ελα καφαλωσουμε κεπη"!για να σκαρφαλωσουν πατωντας στα καρεκλακια στη σκεπη απο ενα μεγαλο σπιτακι που εχει μεσα! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εφαγε κ κατι μπισκοτακια μου ειπαν..αυτα!αυριο δε θα παω δουλεια,θα τον παω εγω το πρωι,κ θα τον αφησω μινιμουν 2 ωρες.στο διωρο θα παρω τηλ. κ αν μου πουν οτι ολα καλα,θα τον αφησω 3 ωρε συνολο,οχι ομως παραπανω..σταδιακα θελει..

αναστασακι αυτο ειναι η προσαρμογη..να καθεται καθε μερα κ λιγο παραπανω..συμφωνα με καποιους το να ειναι στον ιδιο χωρο η μαμα δε βοηθα,αφου αισθανονται οτι μπορει να μπαινει καθε φορα..εγω δεν πολυσυμφωνω..αλλα αφου αυτο ακολουθει ο παιδικος κ αφου ο γιωργος φαινεται να ειναι ενταξει..ακολουθω!

χρυσα στον παραμυθοκοσμο παμε,διπλα στη μονη λαζαριστων!

σας φιλω,παω να γω το φαγητο μου!θελω να σας διαβασω κιολας!

α!αργυρω,οχι!η μαμα μου δεν ερχεται μαζι γι αυτο κ ειμαι γνωστη απροσαρμοστη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Εεεεελα Αργυρω!Ορκισου οτι δεν γελασες κ δεν το ευχαριστηθηκλες λιγααααακι! :P:P:P:P

Ενταξει φραου!Το επιασα!Πρεπει να μην την αφησω να θηλασει και να χασουμε κ τον υπνο μας 2 ωρες ακομη!Γμτ!Ρε δεν ειναι εκνευριστικο μωρο κ συνηθως δεν κανει τετοια...Δλδ με ακουει..δε χρειαζεται να απειλησω(πολυ) ουτε να φερθω φραου0ιστικα...Εκτος απο το θεμα υπος...Σημερα το μεσημερι εφτασα στα ορια...Αλλα το ξεπερασα εγκαιρα.Τεσπα!Σας φιλω!

Ιουλια μια χαρα ρε συ!Δεν ηταν πολυ δυσκολο...Ακομη!Καλη συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερκελ ις σποκεν!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

χατ γκεσπρόχεν πιο σωστά!!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Αργυ αφου δε χτυπησε με το ποδηλατο μπορεις να γελασεις λιγο!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

ρε συ έχει πρόβλημα με την μέση μου ο άντρας μου, οπότε τι να γελάσω? που θα είναι όλη μέρα ξάπλα στο πάτωμα? και θα ακούμε αχ και βαχ?!!!! :!: ....το ποδήλατο μου είπε ότι ψιλοχάλασε!!!

Ιουλία θα σε διαβάσω μετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Αργυ αν ειναι ετσι που να γελασεις δολια,που μετα θα κανεις την αποκλειστικη!!!!! :?:?:?

Αχ παιδια εχω πεθανει στο γελιο με τη μπουμπου!!!!!της εχω δωσει ενα κουβαδακι με διαφορα σχηματα κι αυτητα πιανει και προσπαθει να τα βγαλει εξω αλλα το χερακι της δε το παει πολυ εξω απο το κουβαδακι οταν τα αφηνει κι αυτα ξαναπεφτουν μεσα και νευριαζει και πιανει ολο το κουβαδακι και το τιναζει!!!!! :lol::lol::lol::lol: νευροσπαστο σα τη μανα του κι αυτο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια γιατι βρε δε πολυ συμφωνεις;;;; ειδες που ο Γιωργος εκλαψε μονο για λιγο και μετα ηθελε να κανει ταρζανιες;;;;;; :P αν καθοσουν εκει 1ον θα ηταν κολλημενος πανω σου ολη την ωρα και 2ον αν εκανες να φυγεις θα τον ακουγε το διπλανο τετραγωνο για πολυ περισσοτερη ωρα! ;) αυτο που δε κανουν καλα ειναι να φευγουν κρυφα..δηλαδη να αποπροσανατολιζουν το παιδι και να φευγουν χωρις να τους δουν(τους γονεις)...νομιζω οτι νιωθουν οτι τα κοροιδευεις και τα προδιδεις..καλυτερα να του πεις γεια σου αγαπη μου παω τωρα στη δουλεια κι ας κλαιει... :roll:

Αναστασι να την αφηνεις να θηλασει οσο ΕΣΥ θελεις και αντεχεις και μετα τελος!αν ειναι να γινονται τα νευρα σου κροσια και να το κανεις με το ζορι επειδη η Αννυ θελει δεν εχει νοημα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Αχ θα τα πω γρηγορα γιατι θα με ξεμυαλισετε και δεν θα κανω δουλεια!!

Να πω για τον παιδικο πρωτα.Μια χαρα...τον ξυπνησα στις 7.30, τον εντυσα, τον ταισα και στις 8 φυγαμε και φτασαμε 8.30...Με το που πηγαμε μου κρατησε λιγο το χερι και μετα εξαφανιστηκε...ετρεξε να παιξει...ουτε που καταλαβε πως ημουν εκει...Εκατσα ενα μισαωρο για να μιλησω με την διευθυντρια και να πω στη δασκαλα κατι, τον φιλησα και εφυγα...Δεν εκλαψε καθολου, μου ειπαν πως ρωτησε που ειναι η μαμα, του ειπαν θα ερθει μετα και αυτο ηταν...Αντιθετα της φιλης μου το παιδι, ο Τσαρλι, σπαραξε και αυτη η καημενη καθοταν απ εξω και εκλαιγε, με το ζορι την πηρα να φυγουμε..

Οταν γυρισα στις 12.30 (καθεται περιπου 4 ωρες στο σταθμο) τον βρηκα να παιζει, και ηταν χαρουμενος..Το καλο ειναι πως τα εχουν στον κηπο πολυ ωρα, απο τις 4 ωρες τις 2 με 3 κανουν δραστηριοτητες στον κηπο...Γενικα μου αρεσει, και χαιρομαι διοτι εχει ντοπια παιδια, ειναι ντοπιες δασκαλες και το Σεμπινι μαθαινει πως οι μαυροι δεν ειναι μονο σερβιτοροι,οδηγοι και υπηρετριες αλλα και δασκαλες, και γυμναστες και πολλα αλλα....

Ξεκινησαμε 2 μερες την εβδομαδα (δευτερα-τριτη) αλλα τωρα θα προσθεσω και παρασκευη....Αφου γυρισε και ηταη ηρεμος, χαρουμενος, επαιζε μονος του, φαγαμε, και μετα κοιμηθηκε χωρις καμια γκρινια..

Αυτααααααααα

Κοριτσια εγω παντως στους δημοσιους υπαλληλους δεν συγκαταλεγω τους εκπαιδευτικους...Για μενα ΔΥ ειναι αυτοι που δουλευουν στις ΔΕΚΟ και στα υπουργεια, οχι στα σχολεια..Οσο για τη γνωμη μου, οκ, ζουμε σε μια χωρα με 60% δημοσιους υπαλληλους...νομιζω τα λεει ολα...

Αναστ δεν ξερω για τα τσισα...και σκεφτομαι πως πρεπει να αρχισω εκπαιδευση τουαλετας και δεν το παιρνω αποφαση!!

Τονια εγω συμφωνω να μην καθομαστε...Η φιλη μου την περασμενη εβδομαδα καθοταν εκει καθε φορα και σημερα που τον αφησε σπαραξε στο κλαμα...Εγω δεν καθισα, οκ, δεν χρειαστηκε κιολας αλλα νομιζω ειναι καλο να κατσεις λιγακι, οχι παραπανω...

Ιουλια θα συνηθισει, τους κανει καλο, με εμας βαριουνται μωρε...

Φευγω πριν ξεμυαλιστω και δεν κανω δουλεια τωρα που κοιμαται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου μια χαρα ο αλεξ. με την προσαρμογη,ε;;ευχομαι να μην επαληθευτεις κ αυριο κλαιει απο την αρχη..ωχ!λες να μου κανει ετσι κ εμενα;κ θα ειμαι μονη με το αμαξι! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

κοιτα,η ιδανικη για εμενα προσαρμογη θα ηταν να ειναι κ η μαμα μεσα στην αρχη..τη δευτερη ημερα να εβγαινα εξω για 10 λεπτα,την τριτη λιγο παραπανω κ παει λεγοντας..βεβαια κατι τετοιο θα προυπεθετε οτι η προσαρμογη θα κρατουσε κανεναν μηνα κ τοση αδεια δε γινεται φυσικα να παρω..αλλα καλυτερα κ πιο ομαλα δε θα ηταν για το παιδι;

την ωρα που εκλαιγε,σιχτιρισα απο μεσα μου την πεθερα που δενμπορουσε να τον κρατησει κ φετος :oops::oops: ,τον χ. που δε την πιεσε,εμενα που δεν ηθελα δευτερο παιδακι κ να εχω αδεια..αλλα ολα αυτα σε κλασματα δευτερολεπτου..μου περασε κ απο το μυαλο να τον παρω κ να φυγουμε,αλλα ο χ. ειχε φροντισει να μου θυμισει,επειδη με ηξερε..,οτι δεν ειχαμε αλλη επιλογη,επρεπε να παει..

μετα πηγαμε ολοι μαζι στο σταυρό κ ο γιωργος επαιζε στις βαρκουλες στην παραλια με τον χ..περασε πολυ ωραια!κ ξεχασε τον παιδικο..θυμαται μονο την εκδρομη στο σταυρό! :shock::shock::shock::shock:

αντε να δουμε αυριο..

επισης,ειμαι σιγουρη πως αν τον εστελνα περισυ δε θα προσαρμοζοταν καθολου ευκολα..φετος ειναι πιο ανεξαρτητος..θα δουμε!

τί πλακα η ανδριαννα! :lol::lol::lol::lol: λες μεγαλωνοντας να σου βγει κ αυτη ταλιμπανιτσα;;; :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι εγω,αν ειχα κουραστει,θα την ξεγελουσα με οποιον γελοιο τροπο μου κατεβαινε για να μη θηλασει..ενα στηθος θα εδινα,αντε κ το δευτερο,αλλα μια εναλλαγη..ομως δεν ειμαι σιγουρη αν εχεις κουραστει..με μπερδευεις.. :roll::roll:

δε θα σχολιασω για διαχωρισμο ιδιωτικου δημοσιου τομεα..ο καθενας το βλεπει απο τη σκοπια του κ συμφωνα με τα οσα βιωνει..κουραστηκα να περασω στο πανεπιστημιο,να παρω το πτυχιο μου,εφτυσα αιμα να διαβαζω γι ανα διοριστω,γυρισα ο,τι δυσπροσιτα σε θαλασσα κ στερια υπηρχε κ τωρα ακομη κ με μεταθεση στο νομο μου ειμαι στο πιο απομακρυσμενο μερος που θα μπορουσαν να με εχουν,τη χειροτερη για εμενα περιοδο λογω παιδιου..δεν αισθανομαι οτι χρωσταω σε κανεναν τιποτα απολυτως κ εχω ησυχη τη συνειδηση μου αφου συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη,κανω το καλυτερο που μπορω κ περισσοτερο απο ο,τι μπορω φετος..στη δουλεια μου..ουτε περιμενω ναμε κρινει κ δε το δεχομαι στην τελικα,καποιος ασχετος που μπορει να θεωρει τη δουλεια μου ευκολη,οπως κ εγω δεν κρινω τη δικη του,αφου απλουστατα δεν ξερω τι λουκι μπορει να τραβαει κ εγω να μη το φανταζομαι καν!οι μαθητες μου ειναι οι μονοι που δικαιουνται να με κρινουν καθημερινα!αυτα!

κοριτσια..ασχετο!στο δρομο η εγνατια ηταν γεματη με στρατιωτικα οχηματα!αρματα κανονικα που ανεβαινας προς τον εβρο..κ κανονια! :shock::shock: ο χ. λεει πως δε του πολυαρεσε αυτο;;λετε να γινει κανενα μπαμ;κ στο γυρισμο ιδια η κατασταση.. :roll::roll::roll:

σισσακι γιατι καλε δε σου μιλαω;νονακα μου ειμαι τοσο πνιγμενη αυτες τις ημερες με ολα που πού μυαλο να σχολιαζω τα παντα..συγγνωμη! :oops::oops:

σας φιλω ολες κ παλι!τα ξεχασα ολα ξανα!επαναληψη αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ειλικρινα ευχαριστω .

χθες που πηγαμε στον παιδοτοπο ο Μ μπηκε μεσα αμεσως ...ουτε που μας κοιταξε ,εμεις πηγαμε κατσαμε εξω για να καπνιζει ο Κ μετα απο δεκα λεπτα τον βλεπω στην πορτα να μας ψαχνει στο αιθριο ,κοιταξε πρωτα στο τραπεζι που καθομασταν την προηγουμενη φορα και δεν μας ειδε και γυρισε και κοιτουσε που κατσαμε ,τον φωναξαμε και μας ειδε ερχετε και λεει "πουναι νονο? " :lol::lol::lol: την προηγουμενη φορα ηταν και ο νονος και το θυμοταν ,μετα πηραμε τον νονο τηλ και ηρθε και αυτος :lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια ,ιουλια κ φραν μπραβο στα μικρακια που ηταν μια ευκολη πρωτη μερα .

ιουλια υπαρχει σκηση αυτην την περιοδο ...μαλλον γιαυτο τα ειδες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία είτε 1. έχουν άσκηση....2. καλύπτουν καλύτερα τα σύνορα και .....3. ετοιμάζονται για την 28η Οκτ. για την παρέλαση!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ....επίσης 5. μπορεί να είναι καινούργιες παραλαβές!!! ;) α 6. μπορεί να είναι μετακίνηση μονάδας!!!! :?

αυτό που λες Τόνια και μένα δεν μου αρέσει, να φεύγουν οι γονείς στα κρυφά......μας το είπαν μια φορά όταν ο Λ. γκρίνιαζε (στον παιδικό), μας λέει η βλαμένη "φύγετε, φύγετε να μην σας δει" ... όχι της λέω θα χαιρετίσω το παιδί μου να ξέρει ότι φεύγω!!!! μ@@@@νη :evil::evil::evil::evil::evil:

Φρανίτα μπράβο στον Σεμπίνι, αλλά δεν πίστευα ότι δεν θα προσαρμοζόταν διότι είναι ταξιδιάρης, τον έχεις ήδη αφήσει με την αδελφή σου αλλά και με τον μπαμπά του....όοοολα αυτά τον βοήθησαν..... ;)

καλή συνέχεια :x

Ιουλία μην ανησυχείς, εγώ πιστεύω το αρέσει.....βέβαια αύριο μπορεί να σου ζητήσει να πάτε παραλία, δλδ να νομίζει ότι έτσι θα γίνεται!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Τόνια :lol::lol::lol::lol: η Αδριαννούλα εύχομαι να είναι υπέρ της ειρήνης!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις μολις φαγαμε .

ο Μ ολη μερα ζωγραφιζει ....μα δεν βαρεθηκε !!!!και εδω και μια ωρα οταν δε ζωγραφιζει τραγουδαει ...το αχ κουνελακι ....

πρεπει να βαλω για υπνο το μωρο αλλα δεν νυσταξε ακομα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμείς εδώ

ο Γ γύρισε πριν λίγο από τη δουλειά.. Έχουν σκοινάκια

Μου είπε ότι θα πληρωθούν γύρω στις 15 Νοέμβρη ξανά. Δλδ αύριο και μετά 15 Νοέμβρη.

Πήγαμε λίγο κάτω στον ξάδερφο και στήνουμε έπιπλα από ιΚΕΑ. Αύριο πάλι..

Εγώ πάντως είμαι λίγο κακιούλα και γελάω αμα δω το Γ να πέφτει :oops:

Ιουλία μια χαρά ο Γ. Και το Σεμπίνι ωραιότατα. Καλά τον Άλεξ δεν τον φοβόμουν.. :D:D:D

Επίσης έχουν ασκήσεις αυτές τις μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο καθεται τοσες ωρες και απασχολειται μονος του;;;; :shock: μα ποσο καλο παιδι εχεις κανει;;;;;;; :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Εμενα δε παιζει καθολου μονος του!!!ουτε να ζωγραφισει,να παιξει με τα παιχνιδια του..τιποτα!!! ολη μερα στα ποδια μου και να ασχολειται με απαγορευμενα!!! :evil::evil:

Φρανι τελεια ρε με το Σεμπινι!!! αν κι εγω περιμενα οτι θα ηταν πιο ευκολος απο τους δικους μας για τους λογους που προανεφερε η Αργυ! ;)

Καλα για τη μαλακισμενη στο νηπιαγωγειο του Λουκα δε θα σχολιασω...ειπαμε αυτες εκει ηταν ΟΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΙ!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ιουλια αυτη η προσαρμογη που λες δε γινεται γιατι σκεψου οτι ειναι 25 παιδια στο τμημα,οποτε για φαντασου και 25 μαμαδες μεσα;;;;χαμος!!!! σε ενα ιδανικο κοσμο βεβαια μια τετοια προσαρμογη θα ηταν πολυ πιο ομαλη,αλλα εφοσον δε γινεται ο πιο ανωδυνος τροπος ειναι να φευγεις απο την αρχη για να συνηθιζει πιο γρηγορα! ;)

Μαρακι καλε εκλαιγε πολυ ο Αλεξ την ωρα που εφυγα και τις ζορισε το πρωι,αλλα μετα μου ειπαν ηρεμησε... :roll:

ποσες μερες θα ειναι σκηνακια;;; κι εγω γελαω ρε παιδια οταν σαβουριαζεται!!!! :lol::lol::lol: μηπως ειμαστε ολες σκυλε;;ς!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.sigmalive.com/news/politics/421788

afαφρο ρε ρωτα τον κ. να σου πει για αυτο..λενε για κινδυνο??????

μηπως για αυτο πηγαινανε τα αρματα στα συνορα????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

αναστασια μη ντην μαλωνεις ρε φυσιολογικο ειναι!! και εμενα μεχρι να παω μου φευγουνε αν τα εχω κρατησει!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με το μεμε τι να σου πω..εγω οταν εινα ιη ωρα υπνου δεν τον πολυτσαντισω και παω με τα νερα του για να μην εκνευριστει και κοιμηθει σε κανα 3ωρο!! :lol::lol::lol: δεν λεω οτι ειναι σωστο ομως.. :?

αχ δεν μπορω να πω αλλα..εφαγε μια στο μετωπο απ οτον μικρο και ειμαι με παγο..μα το σκατο τι δυναμη!!!!!!!!!! :?:?:?:evil::evil:

aaa εγω γελαω οποιος και αν πεσει..και εγω αμα πεσω παλι γελαω..δεν κρατιεμαι :lol::lol:

αααα διαβασα για τα μικρα και τον παιδικο!!! αντε και αυριο εις καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! τι κανετε?

εγω δεν ειμαι πολυ καλα ουτε σωματικα ουτε ψυχολογικα.. εχουμε καποια θεματακια κ το αποκιρυφωμα ηταν χτες βραδυ που νομιζα οτι εχανα αμνιακα υγρα, επαθα μεγαλο σοκ.. αλλα δε θελω να επεκταθω..

επισης δε θα σχολιασω ολα αυτα που λετε περι δημοσιων vs ιδιωτικων υπαλληλων, ελεος

ουτε για την καταντια που εμεις οι ιδιοι φταιμε (ασχετα αν εγω προσωπικα δεν εχω ψηφισει ΠΟΤΕ κανενα απο τα 2 μεγαλα κομματα)

θα πω συγχαρητηρια στα παιδακια μας που τα πηγαν τοσο καλα με τον παιδικο!

νατασουλα ο μιχαλης πως τα παει?

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια οχι καλε δεν καθετε μονος του να ζωγραφισει ...απο τις 6 ωρες που θα ζωγραφισει οι 3 ειναι η με μενα η με τον Κ .....αν καθησουμε λιγο μαζι του μετα καθετε και μονος του ...

παω να διαβασω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πολυ κουρασμενη..συνειδητοποιησα οτι δεν κοιμαμαι,οχι λογω γιωργου,αλλα λογω δικου μου αγχους..για ολα!παιδικος,νεο σχολειο,νεο περιβαλλον,συνθηκες,κ πολλα αν αν αν..το στομαχι μου κομπος..

ο χ.που με θεωρει υπερβολικη οταν μιλω για κουραση,γυρισε σημερα κ μου ειπε πως απορει που δεν εχω πεσει ακομη κατω πραγματικα..

να πω μονο καλη συνεχεια κ στο σεμπινι!! :):)

¨αγια τριαδα¨ περιμενω κ αυριο τα νεα σας-μας!

δε σχολιαζω τιποτα αλλο,παω να προσπαθησω να κοιμηθω..

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες ηρθε ο νονος της μικρης!

καποια στιγμη ρωτησε αν εχουμε δει τι ειναι το μωρο...του ειπαμε οχι

και γυριζει η Μ-Ι και λεει

" γιατι ρωτας?θα γινεις νονος και του μωρου?"

"σε θελω μονο δικο μου νονο"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεναρα σε μιλαω στο τσατ...

τα ζουζουνια τελικα ηταν σκαθαρια-σκαραβαιοι :shock::shock::shock::shock:

ειναιαπο πισω απ τη πρασια..κ ηρθε κ μας εκανε απεντομωση..δηλ δε ξερω πως ακριβως λεγεται...

να δουμε..αν κ μειωθηκαν κατα πολυ εμεις που ειχαμε ψεκασει...

σας φιλω οοολες...θα σχολιαζα αλλα βαριεμαι :oops::oops::oops::oops:

χαρηκα με τα μωρα σας που αρχισαν παιδικο..υπαρχει καμια δασκαλα πασχαλια? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Καλά έχω πεθάνει στα γέλια με τη Φράου και την Αναστασία που τη λέτε στην Αργυρώ γιατί δεν γέλασε με το σαούλι του άντρα της!!!

Είστε τρελές λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

(Μεταξύ μας και γω θα γελούσα!!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σας πω σκηνικά με το Δ να κλαίτε για μέρες!!!! Οχι οτι τον αγαπώ αλλά έχει τρελό χιούμορ ο καλός μου και μόνο να στα λέει πεθαίνεις.....

Ας πω και κάτι για δείγμα........

Έχει βγει βράδυ αργά και στο γυρισμό αποφασίζει να φάει κανέναν πιτόγυρο. Παρκάρει το αυτοκίνητο έξω από το μαγαζί από την απέναντι μεριά του δρόμου και επειδή έχει πιεί λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο παραπάνω κάνει το σχέδιο στο μυαλό του. 'Θα προχωρήσεις λίγα μέτρα, ανεβαίνεις το κράσπεδο, προχωράς ακόμη λίγα μέτρα ανεβαίνεις τα σκαλοπάτια μπαίνεις στο μαγαζί παραγγέλνεις. Και ξεκινάει προχωράει , ανεβαίνει το πεζοδρόμιο συνεχίζει το δρόμο ανεβαίνει 1,2 σκαλοπάτια και πάει να μπει στο μαγαζί ΑΛΛΑ.... Ντοινγκ είχε ξεχάσει την πόρτα!!!! :lol::lol::lol: Τη δίνει μια κουτουλιά και συνεχίζει. Μπάινει μέσα ακάθεκτος και πάει στον τύπο να παραγγείλει.

Δ: ένα πίταγύρο απ'όλα

Τύπος: Φίλε είσαι καλά;;;;

Δ: Ναι βέβαια γιατί ρωτάς;;;;

Τύπος: Τί γιατί ρε φίλε, για κοιτάξου στον καθρέπτη...

Κοιτιέται ο Δ και έχει ένα καρούμπαλο μέχρι απέναντι!! :lol::lol::lol::lol::lol:

(Έτσι για την ιστορία η πόρτα που κουτούλησε ήταν γυάλινη , όχι μόνο τη χτύπησε αλλά άνοιξε και έμεινε ανοιχτή) Φανταστείτε δλδ δύναμη.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Και τώρα αφήστε να γελάσω μόνη μου η χαζοβιόλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΟυλία είδες ο Γιωργάκης;;; Μια χαρά τα πήγε! Εύχομαι αύριο να τα πάει ακόμη καλύτερα!!!

Φράου Τόνια δεν έχω λόγια!!!χαχαχα

Και ο Αλεξ δεν πήγε πίσω! Παραδόξως....

Εγώ περίμενα να πλαντάξει αλλά αυτός...Ζεεεεεεεν!!!! Πως είναι η ζωή με ένα παιδί στο σπίτι;;;

Φραν από τον Σέμπ δεν περίμενα κάτι λιγότερο! Μπράβο!

Νατασούλα δεν της άρεσε το σχόλικό;;;; Κρίμα μωρέ.Ο θοδωρής απ'ότι λέει η Θου τρελαίνεται! Ίσως θέλει το χρόνο της! Όσο για το Μιχάλη , να μας τα λές! Να ξέρουμε τι μας περιμένει!!!

Λένα τί πάθατε κοριτσάκι;;; Αφού είναι καλά το νινί μη σε νοιάζει τπτ! Τα φιλιά μας!!!!

Θου ιιιιιιιιιιιιιιιιι έφυγαν τα ζωήφια;;; Θα ξαναέρθουν;;;;

Αναστασια θα σου αυξήσει την παραγωγή έτσι ρε συ!!!! :lol::lol::lol:

Αλήθεια!!! Αύτο με τα τσίσα και η Α το κάνει!!!!

Σισσάκι και γω το ίδιο . Όλο θα πάρω και όλο δεν παίρνω!

Γωγώ μπράβο στη Ι!!!!! Μα τι παιδί!!!! Η μπέμπα πως είναι;;; Μοιάζει στην Ι στον χαρακτήρα;;; Η Δ είναι πολύ τσατάλω. Νευρόσπασμα την κόβω! η Ε ήταν πιο ζεν!

Χρύσα φιλάκια ρε συ! Θα τα ξαναβάλεις τα ρούχα!!! Βάλε στόχο να γίνεις πιο αδύνατη!!!

Παναγιώτα μου φιλάκια! Θ ασε τηλ αύριο να τα πούμε!!!!

Μαρία διάβασα το θέμα στο πριβε και γελούσα μόνη μου! Δεν υπάρχεις!!!!!χαχαχα

Βένι 11 ρε συ;;; Ουάου!!! Για πες πως σε κοπάνησε ο μικρός.......

Αργυρούλα το ποδήλατο πάιε;;;; Τόσο μεγάλο πέσιμο ήταν;;;;

ποστάρω και έρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...